Bitcoin Forum
May 06, 2024, 10:28:17 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Yeni başlamak için izlenecek yol ?  (Read 1129 times)
kmlkkl
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

View Profile
December 27, 2017, 02:49:05 AM

Size tavsiyem bol bol okuyup araştırmanız. İlk olarak sistemin nasıl işlediğini öğrenin sonra telegram slack gruplarına katılın. Borsa al sat yapmak istiyorsanız gireceğiniz coinlerin haberlerine bakın bu işte önemli olan budur. Her haberde coinler artar veya azalır. Olumlu olumsuz haberlere dikkat edin ve güvenilir borsalarda işlem yapın.

The Bitcoin software, network, and concept is called "Bitcoin" with a capitalized "B". Bitcoin currency units are called "bitcoins" with a lowercase "b" -- this is often abbreviated BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714991297
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714991297
Reply with quote  #2

1714991297
Report to moderator
siaben
Newbie
*

Activity: 64
Merit: 0

View Profile
December 27, 2017, 11:37:07 PM

Birçok kişi bol bol oku araştır öğrenirsin demiş ama bence iş öyle değil. tabi okumadan araştırmadan bir şey olmuyor ama işin içine girmeden de anlamıyor insan. şuraya nasıl girerim buraya nasıl üye olurum diye konu konu gezip arayacağına kendin girip adım adım yapınca daha kolay oluyor öğrenme.. attığım yorumların geçmişine bakarsan 3 4 ay önce hiçbir şey bilmediğimi görürsün ama şimdi en az 10 borsada hesabım var al-saattan arbitraja her şeyi yapıyorum..
Yapacağın işlemleri sıralayayım.
1- Türkiye borsalarından birinde hesap aç...onaylat
2-bittrex ten bir hesap aç...onaylat
3-türkiye borsasına havaleyle para yatır ( en düşük tutarı.. ben 100 tl atmıştım)
4-bitcoin al bittrexe transfer et ( detaylardan korkma her şey türkçe sayılır)
5-bittrexteki bitcoinini 3-4 e böl ve birer tane coin al
6-izle.. zaten bi süre sonra istemesende öğrenecen Smiley

son adımdan sonra telegram-Whatsapp gruplarına gir sorabildiğin kadar soru sor.

İçerde paran olunca öğrenmeye mecbur kalıyor insan Smiley
cagcug
Newbie
*

Activity: 95
Merit: 0

View Profile
December 27, 2017, 11:39:25 PM

Bana kalırsa araştırmak için artık bir sürü kaynak var. Burada yazılanlardan ziyade sektörü araştırıp bence piyasayı anla, izle
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: