Bitcoin Forum
April 23, 2024, 11:15:07 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] Paycoinex [İPTAL EDİLD] Kripto Para Birimlerine Akıllı Çözümler📌📌📌  (Read 2885 times)
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
November 03, 2017, 01:12:52 PM

Çok dikkatli olmamakla birlikte tanıtımınızı okudum. 200-300bin dolar kısaca 700k-1m tl arası bir paraya ihtiyacınız var. Soft ve hardcapiniz bence oldukca mantıklı. Gerçektende gerekebilcek miktarı yazmıssınız.
Etaplara gelince, Öncelikle bilet satış işi için acente açmanız gerekiyor. bunun için başvuru yaptınız mı? haricinde fatura ödeme kısmı gayet güzel ve yapılabilir. Bu kısım için tahminim çok bir parayada ihtiyacınız yok. parayı borsa için kullanacaksınız.
Paribu koinim ve btcturk suan pastanın %99unu yiyor. Siz neyi farklı yapacaksınız da ben örneğin paribu yerine sizi kullanayım? Bence bahsi geçen rakamlarla çok iyi bir site rahatlıkla açabilirsiniz. %10 bile bu pazardan pay alsanız yatırım yapacaklar için iyi bir yatırım olabilir.
3. etabı bilmiyorum ama 4. etabı şuan icin bence projeden cıkarın. O kısım oldukça ütopik oluyor. ve projeyi bence ciddiyetten uzaklastırıyor. Siz borsayı açın ilerleyen yıllarda işin gidişatına göre eklersiniz suan için yerel bir borsa olmayı hedefleyin bence.
Başarılar
"You Asked For Change, We Gave You Coins" -- casascius
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713870907
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713870907
Reply with quote  #2

1713870907
Report to moderator
1713870907
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713870907
Reply with quote  #2

1713870907
Report to moderator
sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
November 03, 2017, 01:15:27 PM

Hayırlısı olsun . Türk projelerinin artığını görmek güzel . Ekip de rallier arkadaşımız varsa güvenilir bir proje diyebiliriz.

paycoinex
Newbie
*

Activity: 32
Merit: 0

View Profile WWW
November 03, 2017, 01:22:58 PM

Arkadaşlar siz tam olarak ne istiyorsunuz yada ne yapıyorsunuz. Burada bir takım bilgiler verilmiş ancak hiç bir şekilde yeterli değil.!! Anlayan varsa bana da anlatsın lütfen.??  Huh
4 Etapta tamamlamayı hedeflediğimiz projeler için potansiyel yatırımcılarımıza ICO ile yatırım fırsatı sunuyoruz. Projelerimizden elde edilecek gelirlerin kar payı dağıtımları üreteceğimizin Paycoinex Coin (PCX) sahiplerine yapılacaktır.
Projeler ve Coin dağıtımı ile ilgili bilgiyi konu başlığında ve websitemizde bulabilirsiniz.

Çok dikkatli olmamakla birlikte tanıtımınızı okudum. 200-300bin dolar kısaca 700k-1m tl arası bir paraya ihtiyacınız var. Soft ve hardcapiniz bence oldukca mantıklı. Gerçektende gerekebilcek miktarı yazmıssınız.
Etaplara gelince, Öncelikle bilet satış işi için acente açmanız gerekiyor. bunun için başvuru yaptınız mı? haricinde fatura ödeme kısmı gayet güzel ve yapılabilir. Bu kısım için tahminim çok bir parayada ihtiyacınız yok. parayı borsa için kullanacaksınız.
Paribu koinim ve btcturk suan pastanın %99unu yiyor. Siz neyi farklı yapacaksınız da ben örneğin paribu yerine sizi kullanayım? Bence bahsi geçen rakamlarla çok iyi bir site rahatlıkla açabilirsiniz. %10 bile bu pazardan pay alsanız yatırım yapacaklar için iyi bir yatırım olabilir.
3. etabı bilmiyorum ama 4. etabı şuan icin bence projeden cıkarın. O kısım oldukça ütopik oluyor. ve projeyi bence ciddiyetten uzaklastırıyor. Siz borsayı açın ilerleyen yıllarda işin gidişatına göre eklersiniz suan için yerel bir borsa olmayı hedefleyin bence.
Başarılar

Merhabalar @cabsav, değerli yorumlarınız için teşekkürler. Fatura ödeme sisteminin %50 si tamamlanmış durumda, testler bir kaç entegrasyon ile yıl başında faaliyette olacak. Gerekli bağlantıların bir kısmını kurduk, bir kısmınıda kullanıma açtıktan sonra ekleyeceğiz.
2. Etap ta yer alan Kripto Borsa hedefi zaten öncelikli yerel ölçekte kullanımını sağlamak. Kullanıcılar için cazip ve tercih edilebilir yapacak farklılıkları proje planlamamız içerisinde yer almaktadır ve buradan bu bilgileri paylaşmamız doğru değil.
3. Etap ile ilgili projemiz de daha sonra açıklama sebebimiz anlaşılabilir diye düşünüyoruz. Mevcut hizmetlerde henüz rakibi olmayan bir konumda olduğu için daha faaliyete almadan rekabet oluşturmak istemiyoruz.
4. Etap ile ilgili kısım konu içeriğinde bahsettiğimiz gibi şirketin 2. ve 3. yılları için diğer ilk 3 etap "tamamen" tamamlandıktan sonradır. Çünkü 4. etap ta global piyasada rekabet sürdürebilmemiz için sabit gelir modeline ihtiyaç duyuyoruz ve Şirketimize kalacak %25 kar payını 4. etap için harcamayı hedefliyoruz.
4. Etap sadece vizyonumuzu yakalayan bizim gibi düşünen kişilerin yalnız olmadıklarını ve bu işi uzun vadede ne kadar istekli olduğumuzu, hedeflerimizin ne olduğunu göstermek amacıyla tanıtımımızda yer verdik.
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
November 03, 2017, 01:23:52 PM

Ülkemizde projeler giderek yaygınlaşıyor, umarım daha kaliteli projeler de çıkar şuana kadar çok kaliteli bir proje daha çıkmadı. İsim poloniexi çağrıştırıyor daha özgün bi isim bulabilir miydiniz acaba? Ama bana avantaj sağlacak bir proje değil gibi geldi

paycoinex
Newbie
*

View Profile WWW
November 03, 2017, 01:28:43 PM

Hayırlısı olsun . Türk projelerinin artığını görmek güzel . Ekip de rallier arkadaşımız varsa güvenilir bir proje diyebiliriz.

Çok teşekkürler, projelerimizi alnımızın akıyla hayata geçirdiğimizde bize güvenenlerin inançlarını boşa çıkarmadığımızı göstereceğiz. Alt limit paylaşmamızın sebebide budur, bu işi kıvırabileceğimiz parayı toplayamazsak geri gönderimlerini yapmak için.

Ülkemizde projeler giderek yaygınlaşıyor, umarım daha kaliteli projeler de çıkar şuana kadar çok kaliteli bir proje daha çıkmadı. İsim poloniexi çağrıştırıyor daha özgün bi isim bulabilir miydiniz acaba? Ama bana avantaj sağlacak bir proje değil gibi geldi
Teşekkür ederiz, biz de tüm teknik bilgimiz ve tecrübemizi bu doğrultuda "kalite" 'yi yukarı seviye taşımayı hedefliyoruz. İsmimizin sunacağımız 3 temel hizmetin kısaltmalarını içermektedir. Bizdeki ex=exchange den geliyor.
Avantajlarını planlamalarımızdakini hayata geçirdiğimizde hep birlikte göreceğiz. Websitemizde "avantajlar" başlığı altında bununla ilgili ufak ipuçları verdik, incelemenizi tavsiye ederim
torikan
Hero Member

Activity: 518

View Profile
November 03, 2017, 01:45:44 PM

Arkadaşlar siz tam olarak ne istiyorsunuz yada ne yapıyorsunuz. Burada bir takım bilgiler verilmiş ancak hiç bir şekilde yeterli değil.!! Anlayan varsa bana da anlatsın lütfen.??  Huh

aynn şuanda zaten ön tanıtım yapıyorlar anladığım ve burdaki eleştirilerlede eksiklikleri düzenleyecekler.
sonuçta ne kadar eleştiri okadar çok düzeltme olacaktır . kimse mükkemel değil tam bir doğru çıkaramazlar burdan yararlanmak önemli Cheesy
eleştiride hakaret posiyonuna gelmemesi lazım . iyi bir proje çıkarırlarsa burdaki yatırımcı olacak kişilerinde kazançlı olbileceğini unutmamak lazım
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
November 03, 2017, 03:44:32 PM

Projede byrallier varsa bu işin üstünden geleceklerini düşünüyorum. Daha önce Elastic Projesinde ciddi bir deneyim yaşadığını düşünüyorum. Şimdilik küçük bir miktar ben de yatırım yaptım. Yolunuz açık olsun
paycoinex
Newbie
*

View Profile WWW
November 03, 2017, 05:12:57 PM

aynn şuanda zaten ön tanıtım yapıyorlar anladığım ve burdaki eleştirilerlede eksiklikleri düzenleyecekler.
sonuçta ne kadar eleştiri okadar çok düzeltme olacaktır . kimse mükkemel değil tam bir doğru çıkaramazlar burdan yararlanmak önemli Cheesy
eleştiride hakaret posiyonuna gelmemesi lazım . iyi bir proje çıkarırlarsa burdaki yatırımcı olacak kişilerinde kazançlı olbileceğini unutmamak lazım

Konu içeriği ile website içeriği her zaman birebir uyumlu olamıyor. Web sitesini biz bitcointalk dışındaki yatırımcı çevremiz ilede paylaşıyoruz. Konu içeriğini buradaki potansiyel yatırımcının kafasındaki sorulara göre en iyi hale getirmeye çalışıyoruz.
Teşekkür ederiz anlayışınız için. Kafalardaki tüm soru işaretlerini gidermek için buradayım.
mbp
Newbie
*

Activity: 25

View Profile
November 03, 2017, 08:32:06 PM

Elasticten iyi tanıdığımız bir arkadaşımız byrallier arkasında onun olduğunu gördüğüm için bir miktarda ben yatırıyorum. Biraz milliyetçilik duygusu ile yatırıyorum. Umarım her şey gönlünüzce olur.
paycoinex
Newbie
*

View Profile WWW
November 03, 2017, 09:41:01 PM

Bize güvenen ve inanan yatırımcılarımıza teşekkür ederiz 12 saat içerisinde 15k USD+ kırdık.

http://i65.tinypic.com/29eiw9.png
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
November 03, 2017, 10:47:02 PM

Türkiye'deki projelerin artması hoşuma gidiyor ayrıca token olarak değilde coin olarak çıkarttığınız için başarılarınızın devamını dilerim.
Druvax
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
November 04, 2017, 05:52:36 AM

turklerden cikan bu 3. proje oluyor sanirim. kimileri elestiriyor, kimileri begeniyor. ben tarafsiz kalip izlemeyi yegliyorum. iyi mi kotu mu o kismina hic girmiyorum. onemli olan kripto camiasinda turklerin de en azindan bir seyler yaptiklarini gosterebilmektir diye dusunuyorum. yolunuz acik olsun. umarim yapmak istediklerinizi gerceklestirirsiniz.
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
November 04, 2017, 08:20:39 AM

Hayırlı uğurlu olsun . Projeniz ve açıklamalarınız hoşuma gitti . Mutlaka bir miktarlık yatırım yapacağım.  Kar payları oldukça kar sağlayabiliyor . Peki elde edilen kar payları günlük olarak mı raporlanacak ? Veyahut bazı güvendiğiniz projelere ICO ' dan giriş işlemleri de yapılacak mı ? yoksa temelli al - sat şeklinde mi düşünüyorsunuz projeyi ?
paycoinex
Newbie
*

View Profile WWW
November 04, 2017, 08:51:32 AM

Türkiye'deki projelerin artması hoşuma gidiyor ayrıca token olarak değilde coin olarak çıkarttığınız için başarılarınızın devamını dilerim.

turklerden cikan bu 3. proje oluyor sanirim. kimileri elestiriyor, kimileri begeniyor. ben tarafsiz kalip izlemeyi yegliyorum. iyi mi kotu mu o kismina hic girmiyorum. onemli olan kripto camiasinda turklerin de en azindan bir seyler yaptiklarini gosterebilmektir diye dusunuyorum. yolunuz acik olsun. umarim yapmak istediklerinizi gerceklestirirsiniz.

Bizleri maddi manevi destekleyen herkese teşekkürü borç biliriz, yerli girişim olarak projelerimizi hayata geçirmek bizleride mutlu ediyor.

Hayırlı uğurlu olsun . Projeniz ve açıklamalarınız hoşuma gitti . Mutlaka bir miktarlık yatırım yapacağım.  Kar payları oldukça kar sağlayabiliyor . Peki elde edilen kar payları günlük olarak mı raporlanacak ? Veyahut bazı güvendiğiniz projelere ICO ' dan giriş işlemleri de yapılacak mı ? yoksa temelli al - sat şeklinde mi düşünüyorsunuz projeyi ?

Kar payları raporları periyodik olacak, periyot dilimi belirlenmedi 1 ay/6 hafta gibi dilimde yapmayı düşünüyoruz. Topladığımız yatırımlarla doğrudan projeleri ortaya çıkarmaya odaklanacağız etap lara bölmemizin sebebi budur, ekstra bir ICO daha olmayacak. O yüzden biz coin dağıtımını seçtik bir nevi hisse senedi bizim gözümüzde tek farkı takası kolay, transfer edilebilir, bitcoin gibi kullanabilirsiniz, borsamıza kendi kripto para birimizin entegrasyonu ile alım/satım işlemide isteyenler arasında mümkün olmuş olacak.
PrintMule
Hero Member

Activity: 980

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
November 04, 2017, 12:04:03 PM

genel olarak birbirimize güvenimiz olmadigi için her çıkan yeni projeye karşi illa ki bi önyargimiz oluşuyor. bunları yıkmak ta tabi  kurucuların elinde. paribu borsa olarak geldiginde adamlarin tüm geçmişlerini döktüler nakliye işinde  taşimaciliga heralde  öyle bir geçmişleri vardi ve bu konular hep konusuldu ama su an bakildiginda adamlar ayda dünyanın parasını sadece komisyonlardan kazanan bir firmaya dönüştüler . forumun gediklilerinin  yapmiş oldugu bir proje var merakla bekledigim  aralarında tanidigim iyi adamlar  var gerçekten profesyonel olan insanlar bakalim onlar neler yapacak.

paycoinex bahsettiği işi yaparsa gerçekten güzel olabilir.  yatırım konusunda güvence nasil olacak  peki onu anlamadim ben. minimum yatirim 200 bin dolar eğer bu seviyeye gelemezsek topladigimizi iade  edecez demişsiniz fee kesintisinden sonra peki ya yapmazsaniz nasil olacak ?  akilli kontrat yok ortada ethereum erc2o tabanli değil at etheri al tokeni olayi yok. basili bir token de yok anladigim kadariyla tabi.  neyi nasil yapacaginizi anlamadim.

toplanan 20 bin doların 10 bin ve 4 bin dolarını ve 3 bin doları tek kalemde gelmiş zaten . özellikle 1o bin usd lik yatırım projenin ilk yatan miktarını oluşturuyor.  yani  acikcasi bende herkesin aklina gelebilecek bir algi oluşturdu ya o ilk transferi siz yapmişsaniz gibi .

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
paycoinex
Newbie
*

View Profile WWW
November 04, 2017, 12:46:19 PM

genel olarak birbirimize güvenimiz olmadigi için her çıkan yeni projeye karşi illa ki bi önyargimiz oluşuyor. bunları yıkmak ta tabi  kurucuların elinde. paribu borsa olarak geldiginde adamlarin tüm geçmişlerini döktüler nakliye işinde  taşimaciliga heralde  öyle bir geçmişleri vardi ve bu konular hep konusuldu ama su an bakildiginda adamlar ayda dünyanın parasını sadece komisyonlardan kazanan bir firmaya dönüştüler . forumun gediklilerinin  yapmiş oldugu bir proje var merakla bekledigim  aralarında tanidigim iyi adamlar  var gerçekten profesyonel olan insanlar bakalim onlar neler yapacak.

paycoinex bahsettiği işi yaparsa gerçekten güzel olabilir.  yatırım konusunda güvence nasil olacak  peki onu anlamadim ben. minimum yatirim 200 bin dolar eğer bu seviyeye gelemezsek topladigimizi iade  edecez demişsiniz fee kesintisinden sonra peki ya yapmazsaniz nasil olacak ?  akilli kontrat yok ortada ethereum erc2o tabanli değil at etheri al tokeni olayi yok. basili bir token de yok anladigim kadariyla tabi.  neyi nasil yapacaginizi anlamadim.

toplanan 20 bin doların 10 bin ve 4 bin dolarını ve 3 bin doları tek kalemde gelmiş zaten . özellikle 1o bin usd lik yatırım projenin ilk yatan miktarını oluşturuyor.  yani  acikcasi bende herkesin aklina gelebilecek bir algi oluşturdu ya o ilk transferi siz yapmişsaniz gibi .

Merhabalar @PrintMule, değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz.
Bizde şeffaf olarak ekip üyelerimizin bilgilerini paylaşıyoruz ve olası 200 bin dolar toplanamaması durumunda geri iade sürecinde sizlerde dürüstlüğümüze şahit olacaksınız.
Bunun ötesinde  proje kurucusu @by ralliler 'in elastic projesinde gösterdiği emeklerin yanı sıra Escrow'luk yaptı ve bir haftada "500" bitcoin civarında kendisi hacim yapmıştır. Bizlerin dürüstlüğümüze güvenen insanların mesajlarını konu içerisinde diğer yorumlarda bu yüzden görebilmekteyiz.

Elastic topluluğunda bile yabancı kişilerce aldığı destek ve bağışları açıkça paylaşmıştır şu konuda görebilirsiniz: http://elasticexplorer.org/address/XEL-P6RX-X5BL-5VKU-5AC66/
Elastic topluluğunda Escrow'luk yaptığı süreçte yaptığı bütün işlemleri de açık açık insanlarla yapmıştır onu da şu cüzdanda görebilirsiniz: http://elasticexplorer.org/address/XEL-JY6Q-RCTQ-D8FJ-D78QS/
Cüzdan işlemlerini incelediğinizde tek kalemde 100 K Elastic satışlarını yaptığı da görülmektedir güven sebebiyle. Kendisini "elastic slack" grubunda tanınmış forum profillerine sorgulayabilirsiniz.
Profilinde escrow hizmeti verdiği kişilerden yorumlarıda görebilirsiniz: https://bitcointalk.org/index.php?action=trust;u=152486 "Show untrusted" kısmında da bir çok üyeyi görebilirsiniz ve doğrudan kontak kurabilirsiniz.

Global forumda Escrow cuk ile nam salmış, Seccour bile Elastic projesinde escrowluktan kazanç sağlayamamıştır By Rallier'e güvenenlerin onu tercih etmesinden ötürü.
OTC Elastic Selling & Buying konusunda da kendisine reputation verenlerin mesajlarını görebilirsiniz https://bitcointalk.org/index.php?topic=1804795 Konunun tamamında hakkında bir tane eleştiri gelmemiştir.

Ekip üyelerimizin çoğu istanbul da yer almaktadır ve bire bir görüşmek isteyenlere de açığız, kurucumuz dahil tüm ekip üyeleriyle tanışabilirsiniz.

Gönderilen bitcoinler ile ilgili olarak alt sınır koymadık, 45$ gönderen de olmuş. Tek uyarımız bitcoin borsalarından gönderilmemesi olası bi iade durumunda yada ICO sonrası coin dağıtımı sırasında coin leri claim etmenin zorluğudur. Şuan MSG 2-2 wallet ile bitcoinler toplanmaktadır ve @By Rallier'in sorumluluğunda Cold Storage ile toplanmaktadır.

Yatırımcılarımızdan bizzat forum dışında yatırım yapanlar da var ve 50k yatırım ile gelenlerin de "bitcoin" ile çevirip yatırmalarını talep ettiğimiz için onları yönlendirerek tek kalemde gönderim yapmalarını sağlıyoruz. İleriki günlerde görüştüğümüz diğer potansiyel - reelden finansman sağlayan kişilerin diğer kalemlerinide göreceğiz.

Bunları konuşma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederiz. Olası bir soru işaretinde dediğimiz gibi bizzat kurucumuzla kontak kurabilirsiniz ve bu forumda birebir görüştüğü tanıyan - telefon numarasına sahip insanlar vardır. Biz yaptığımız işteki ciddiyetimizi göstermek adına "evimize" kadar misafir bile etmeyi uygun buluyoruz.

@By Rallier'in sosyal ağ hesaplarının hepsi açıktır, gönüllü bir çok projede hizmet vermektedir. Siber güvenlik üzerine kurdukları Klavye Delikanlıları topluluğunda da kendisini sorgulayabilirsiniz https://www.klavyedelikanlilari.com/ , twitter'i: https://twitter.com/delikanliklavye

Kendisi kendi kurdukları Klavye Delikanlıları ekibi adı altında ekip üyeleriyle "Bitcoin" hakkında podcast leri vardır, şurada bulabilirsiniz: https://www.youtube.com/results?search_query=Klavye+delikanl%C4%B1lar%C4%B1+bitcoin

Yakında "Klavye Delikanlıları" adıyla isim hakkımızı kullanan show TV set'ini ziyaret ederek senaristlerle bir bölümde gönüllü yürüttükleri topluluğu tanıtmak adına bölüm içerisinde 15-20 dk anlaşma kovalamaktadır. Siber güvenlik topluluğunda gönüllü olarak topladıkları kitapları kargo ücretlerini karşılayarak okumaları için ihtiyaç sahibi öğrencilere göndermektedirler ve bu proje 1 yıldır "elden ele kitap projesi" adıyla yürütülmektedir. Yine bununla ilgili detayları, hediye kitap dağıtımlarını görebilirsiniz: https://twitter.com/delikanliklavye

Kendisi "BTK" ile ortak yürütülen "Hacktrick" konferansında "Web Güvenlik Eğitimlerinde" eğitmen olarak görev almıştır, detayları burada bulabilirsiniz: https://www.netsparker.com.tr/blog/web-guvenligi/Hacktrick-17/ Resimlerle etkinliğe dair görüntüleri çalıştığı şirket sitesinde yer verilmiştir.

Ayrıca bu hafta kendisinin "Ulusal Siber Güvenlik Dergisi" nde yazdığı "Bitcoin Makalesi" serisinin ilk bölümü yayınlanacak dergiyi de okumak isteyenler için yayınlandığında forumda konusunu açacağız, Dergi işletmeni organizasyon burası: https://www.usgf.org.tr/  bu hafta derginin PDF inin yüklenmesini bekliyoruz: https://www.usgf.org.tr/bilgi-merkezi/yayinlar--dergi--kitap

Daha fazla bilgi almaya ihtiyacı olan arkadaşlara dediğimiz gibi ekibimizi tanıtmaktan mutluluk duyarız. Bize inanan ve güvenen herkese yatırımları, destekleri için teşekkür ederiz. Saygılar.
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
November 04, 2017, 03:41:16 PM

proje detaylarını anca okuma fırsatım oldu sonunda türklerden içi boş olmayan bir proje çıkıyor gibi görünüyor. en azındar byralliere bu konuda güveniyorum elastic için yaptıkları ortada. şahsi görüşüm bitcoin ile fatura ödeme sistemini canlı görmek isterdim bu yatırımcıları daha çok teşvik edecektir. malum türk lokalindeki yatırım potansiyeli olan üyelerin çoğu altcoinlerde terste kaldı. zamanlama bakımından da biraz yanlış bir zaman gibi görünüyor paylardaki ortaklık sistemini yasal bir zemine oturtmayı düşünüyormusunuz.
ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
November 04, 2017, 04:21:59 PM

toplanan 20 bin doların 10 bin ve 4 bin dolarını ve 3 bin doları tek kalemde gelmiş zaten . özellikle 1o bin usd lik yatırım projenin ilk yatan miktarını oluşturuyor.  yani  acikcasi bende herkesin aklina gelebilecek bir algi oluşturdu ya o ilk transferi siz yapmişsaniz gibi .

Merhabalar @PrintMule, değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz.
Bizde şeffaf olarak ekip üyelerimizin bilgilerini paylaşıyoruz ve olası 200 bin dolar toplanamaması durumunda geri iade sürecinde sizlerde dürüstlüğümüze şahit olacaksınız.
Bunun ötesinde  proje kurucusu @by ralliler 'in elastic projesinde gösterdiği emeklerin yanı sıra Escrow'luk yaptı ve bir haftada "500" bitcoin civarında kendisi hacim yapmıştır. Bizlerin dürüstlüğümüze güvenen insanların mesajlarını konu içerisinde diğer yorumlarda bu yüzden görebilmekteyiz.

Elastic topluluğunda bile yabancı kişilerce aldığı destek ve bağışları açıkça paylaşmıştır şu konuda görebilirsiniz: http://elasticexplorer.org/address/XEL-P6RX-X5BL-5VKU-5AC66/
Elastic topluluğunda Escrow'luk yaptığı süreçte yaptığı bütün işlemleri de açık açık insanlarla yapmıştır onu da şu cüzdanda görebilirsiniz: http://elasticexplorer.org/address/XEL-JY6Q-RCTQ-D8FJ-D78QS/
Cüzdan işlemlerini incelediğinizde tek kalemde 100 K Elastic satışlarını yaptığı da görülmektedir güven sebebiyle. Kendisini "elastic slack" grubunda tanınmış forum profillerine sorgulayabilirsiniz.
Profilinde escrow hizmeti verdiği kişilerden yorumlarıda görebilirsiniz: https://bitcointalk.org/index.php?action=trust;u=152486 "Show untrusted" kısmında da bir çok üyeyi görebilirsiniz ve doğrudan kontak kurabilirsiniz.

Global forumda Escrow cuk ile nam salmış, Seccour bile Elastic projesinde escrowluktan kazanç sağlayamamıştır By Rallier'e güvenenlerin onu tercih etmesinden ötürü.
OTC Elastic Selling & Buying konusunda da kendisine reputation verenlerin mesajlarını görebilirsiniz https://bitcointalk.org/index.php?topic=1804795 Konunun tamamında hakkında bir tane eleştiri gelmemiştir.

Ekip üyelerimizin çoğu istanbul da yer almaktadır ve bire bir görüşmek isteyenlere de açığız, kurucumuz dahil tüm ekip üyeleriyle tanışabilirsiniz.

Gönderilen bitcoinler ile ilgili olarak alt sınır koymadık, 45$ gönderen de olmuş. Tek uyarımız bitcoin borsalarından gönderilmemesi olası bi iade durumunda yada ICO sonrası coin dağıtımı sırasında coin leri claim etmenin zorluğudur. Şuan MSG 2-2 wallet ile bitcoinler toplanmaktadır ve @By Rallier'in sorumluluğunda Cold Storage ile toplanmaktadır.

Yatırımcılarımızdan bizzat forum dışında yatırım yapanlar da var ve 50k yatırım ile gelenlerin de "bitcoin" ile çevirip yatırmalarını talep ettiğimiz için onları yönlendirerek tek kalemde gönderim yapmalarını sağlıyoruz. İleriki günlerde görüştüğümüz diğer potansiyel - reelden finansman sağlayan kişilerin diğer kalemlerinide göreceğiz.

Bunları konuşma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederiz. Olası bir soru işaretinde dediğimiz gibi bizzat kurucumuzla kontak kurabilirsiniz ve bu forumda birebir görüştüğü tanıyan - telefon numarasına sahip insanlar vardır. Biz yaptığımız işteki ciddiyetimizi göstermek adına "evimize" kadar misafir bile etmeyi uygun buluyoruz.

@By Rallier'in sosyal ağ hesaplarının hepsi açıktır, gönüllü bir çok projede hizmet vermektedir. Siber güvenlik üzerine kurdukları Klavye Delikanlıları topluluğunda da kendisini sorgulayabilirsiniz https://www.klavyedelikanlilari.com/ , twitter'i: https://twitter.com/delikanliklavye

Kendisi kendi kurdukları Klavye Delikanlıları ekibi adı altında ekip üyeleriyle "Bitcoin" hakkında podcast leri vardır, şurada bulabilirsiniz: https://www.youtube.com/results?search_query=Klavye+delikanl%C4%B1lar%C4%B1+bitcoin

Yakında "Klavye Delikanlıları" adıyla isim hakkımızı kullanan show TV set'ini ziyaret ederek senaristlerle bir bölümde gönüllü yürüttükleri topluluğu tanıtmak adına bölüm içerisinde 15-20 dk anlaşma kovalamaktadır. Siber güvenlik topluluğunda gönüllü olarak topladıkları kitapları kargo ücretlerini karşılayarak okumaları için ihtiyaç sahibi öğrencilere göndermektedirler ve bu proje 1 yıldır "elden ele kitap projesi" adıyla yürütülmektedir. Yine bununla ilgili detayları, hediye kitap dağıtımlarını görebilirsiniz: https://twitter.com/delikanliklavye

Kendisi "BTK" ile ortak yürütülen "Hacktrick" konferansında "Web Güvenlik Eğitimlerinde" eğitmen olarak görev almıştır, detayları burada bulabilirsiniz: https://www.netsparker.com.tr/blog/web-guvenligi/Hacktrick-17/ Resimlerle etkinliğe dair görüntüleri çalıştığı şirket sitesinde yer verilmiştir.

Ayrıca bu hafta kendisinin "Ulusal Siber Güvenlik Dergisi" nde yazdığı "Bitcoin Makalesi" serisinin ilk bölümü yayınlanacak dergiyi de okumak isteyenler için yayınlandığında forumda konusunu açacağız, Dergi işletmeni organizasyon burası: https://www.usgf.org.tr/  bu hafta derginin PDF inin yüklenmesini bekliyoruz: https://www.usgf.org.tr/bilgi-merkezi/yayinlar--dergi--kitap

Daha fazla bilgi almaya ihtiyacı olan arkadaşlara dediğimiz gibi ekibimizi tanıtmaktan mutluluk duyarız. Bize inanan ve güvenen herkese yatırımları, destekleri için teşekkür ederiz. Saygılar.

projeyi araştirmiştim daha önce rallier ' i   duymamiştim arkadaş yardirmiş valla tebrik etmek lazim böyle insanlari. gerçekten global de  trust yapmiş adam gönderdiğiniz linkleride inceledim güvenlikle ilgili bir problem yok gibi duruyor. umarım başarili olursunuz bu konunun da burada acikliga kavuşturulması iyi olmuş projeyi takip eden insanlardan ilgilenen hatta belki de sonrasında katilmak isteyenlerin güvenlik ile ilgili soru işaretlerini de kaldirmiş oldunuz böylelikle. bu tarz  projelerin  fon toplama süreci neden ethereum ile olamiyor  onu merak ediyordum o durum için sanırım eth kontrati bilmek yazilim bilmek lazim diye düşünüyorum  yani sanki böyle bir fon için akilli kontrat oluşturulmasi daha iyi olur gibi geliyor . eth token exchange yani.

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
███████████   ████████████
███████████   ████████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

torikan
Hero Member

Activity: 518

View Profile
November 04, 2017, 06:06:09 PM

Oldukça beklenti oluşturabilecek bir proje ben zaten fon tabanlı projeleri destekliyorum byrallier bu piyasadaki en çok bilenen turk benim gözümde . katkısı olmasa hala elasticte cüzdan bekleyen insanlar olacaktı bu yüzden yapmış olduğu bir basarisi var. Güven sorunu da zamanla çözülecektir bence . en azından yazılım konusunda kendini kanıtladığını düşünüyorum. Hayırlı olsun bence basari sağlayacaktır. Tr de yatırımcı bulup da özellikle ünlü birilerinden yayınlansa ozaman super olacaktır.
kellendil
Hero Member

Activity: 630
Merit: 503

View Profile
November 04, 2017, 06:20:14 PM

Anonsa biraz göz gezdirdim. Ama tam amacını anlayamadım projenin. Kripto para için akıllı çözümler, maddi getirinin yanında manevi getiri de sağlıyoruz....

Çok havada sözler gibi geldi bana.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: