Bitcoin Forum
April 25, 2024, 04:42:55 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] Paycoinex [İPTAL EDİLD] Kripto Para Birimlerine Akıllı Çözümler📌📌📌  (Read 2885 times)
kacakkipri
Full Member

Activity: 350
Merit: 171

View Profile
November 08, 2017, 04:16:29 PM

Ekibin yöneltilen eleştirilere cevap verme üslubunu gayet beğendim. Türk projelerinde sürekli bir tartışma havası hakim ve açıkcası bu beni rahatsız ediyor. Gerek yok keşke herkes fikrini söyleyip eleştirisini yapıp devam etse laf dalaşına girmekle ele geçen bişey yok zira.

Sağolsun her bir yorumu atan arkadaşımız bizlere bu süreci daha iyi yapabileceğimiz bir çok fırsatı görme imkanı tanıdı. Şirket profilinden şahsi fikir paylaşmak doğru olmaz ama şunu belirtmemde fayda var, her arkadaş Türk ekiplerinin işlerini en iyi şekilde görmek ister -bizce- . Fakat her insanın yaklaşımı farklı olabiliyor kimi kızarak söyler, kimi "keşke" ifadeleriyle söyler. İşin özünü yakalamakta yatıyor bence, hepsi eksikleri daha iyi edecek değerli yorumlar olarak ekibimizin gözünde.

Yaklaşımınızı çok beğendim umarım başarılı olur proje. Stratis neblio tarzı birşey mi var aklınızda yoksa daha farklı bir konuyla mı ilgili proje. Bir iki cümleyle açıklarsanız sevinirim.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
1714020175
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714020175
Reply with quote  #2

1714020175
Report to moderator
The forum was founded in 2009 by Satoshi and Sirius. It replaced a SourceForge forum.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
paycoinex
Newbie
*

Activity: 32
Merit: 0

View Profile WWW
November 08, 2017, 04:37:28 PM

Ekibin yöneltilen eleştirilere cevap verme üslubunu gayet beğendim. Türk projelerinde sürekli bir tartışma havası hakim ve açıkcası bu beni rahatsız ediyor. Gerek yok keşke herkes fikrini söyleyip eleştirisini yapıp devam etse laf dalaşına girmekle ele geçen bişey yok zira.

Sağolsun her bir yorumu atan arkadaşımız bizlere bu süreci daha iyi yapabileceğimiz bir çok fırsatı görme imkanı tanıdı. Şirket profilinden şahsi fikir paylaşmak doğru olmaz ama şunu belirtmemde fayda var, her arkadaş Türk ekiplerinin işlerini en iyi şekilde görmek ister -bizce- . Fakat her insanın yaklaşımı farklı olabiliyor kimi kızarak söyler, kimi "keşke" ifadeleriyle söyler. İşin özünü yakalamakta yatıyor bence, hepsi eksikleri daha iyi edecek değerli yorumlar olarak ekibimizin gözünde.

Yaklaşımınızı çok beğendim umarım başarılı olur proje. Stratis neblio tarzı birşey mi var aklınızda yoksa daha farklı bir konuyla mı ilgili proje. Bir iki cümleyle açıklarsanız sevinirim.

Merhabalar ilginiz için çok teşekkür ederiz. Projelerimiz bitcoin ve benzeri popüler coin lerin, günlük yaşamda kullanımını arttıracak projeler, Stratis 'in yaptığı iş içerisinde blockchain üzerinde hizmetler geliştiriyorlar. Bizler ise blockchain kullanım alanlarını entegrasyonlarla genişletmeyi hedefliyoruz.
Konu içerisinde Paycoinex Projeler başlığında yer alan projelerimize göz atabilirsiniz 2 tanesini şöyle açıklayabilirim;
1. Ödeme Hizmetleri oluşturmak, bitcoin ve benzeri popüler coin leri başta yerli olmak üzere kullanım alanları oluşturmak, fatura ödeme, otobüs-uçak bilet alma ve daha fazlası. Buralardaki entegrasyon nasıl olacak derseniz şu mesajımızda bahsettik detay bulabilirsiniz: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2352124.msg24194696#msg24194696
2. Yeni bir kripto borsa kurarak bu ödeme hizmetlerinden elde ettiğimiz coinlerin buralarda entegrasyonu yapılarak bozdurulmasını sağlamak ve herkes için yeni bir alternatif yerli borsa üretmek.

Bu hizmetlerimiz öncelikli bunları stabil hale getirdikten sonra 3. bi projemiz daha var. Onu ileride paylaşacağız. Uzun vadede bütün hizmetlerimizide küresel çapta örneklerine rakip haline getirmek istiyoruz.
Üreteceğimiz Coin imizle de kar paylaşımı yapacağız holder larımıza.
Planladığımız ve yüksek kar getireceğine inandığımız bu projeleri başarıyla tamamlayabilmemiz için finansman sağlayacak herkesin gurur duyacağı bir şirket ve bir çok servis üretmek istiyoruz.
Teşekkür ederiz.
Enialis
Newbie
*

Activity: 6

View Profile
November 08, 2017, 06:34:03 PM

Ben bundan sanırım bir şey anlamadım. Paribu gibi bir site kuracaksınız ve fatura ödeme de olacak öyle mi ?
paycoinex
Newbie
*

View Profile WWW
November 08, 2017, 09:41:28 PM

Ben bundan sanırım bir şey anlamadım. Paribu gibi bir site kuracaksınız ve fatura ödeme de olacak öyle mi ?

merhabalar,
şurada ki izahiyetimizde sizler için yeterli olmazsa anlayamadığınız yerler i özel olarak ifade etmek isteriz
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2352124.msg24243982#msg24243982
mbp
Newbie
*

Activity: 25

View Profile
November 09, 2017, 02:15:49 PM

Takip ettiğim iki türk icosundan birisi bu türkler olarak neden bu kadar ilgisisiz, kendimize mi güvenmiyoruz. Yabancı icolarda patlayan bir çok ico gördük. Akche ile paycoinex sonuna kadar desteği hak ediyor.

Ekib acaba; USDT ile de yatırım toplamayı düşünüyor musunuz?

paycoinex
Newbie
*

View Profile WWW
November 09, 2017, 03:50:29 PM

Takip ettiğim iki türk icosundan birisi bu türkler olarak neden bu kadar ilgisisiz, kendimize mi güvenmiyoruz. Yabancı icolarda patlayan bir çok ico gördük. Akche ile paycoinex sonuna kadar desteği hak ediyor.

USDT ile ilgili herhangi bir talep gelmedi, eğer öyle bir talep gelirse USDT 'ı da ekleyebiliriz. Şuanki süreçte "Ethereum" a benzer bir görevi görmekte, fiyat dalgalanması bitcoin'e göre daha az olduğu için USDT tercih etmek için özel bir sebep yoksa Ethereum'u öneriyoruz.
by rallier (OP)
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
November 10, 2017, 06:36:44 AM

Bu gidişle olayı yerli girişimden devşirip Global foruma kendimizi ifade etmemiz gerekecek %10 da kalmışız

signature not found.
membis
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
November 10, 2017, 07:00:28 AM

Bu gidişle olayı yerli girişimden devşirip Global foruma kendimizi ifade etmemiz gerekecek %10 da kalmışız

Globalde ico yapıp hedeflediğiniz miktarı toplayamayan bir sürü proje var hocam açıkçası en baştan öyle yapmanız lazımdı sadece yerelde bu parayı toplamak imkansız bence.
by rallier (OP)
Legendary
*

just in case

View Profile WWW
November 10, 2017, 08:14:51 AM

Globalde ico yapıp hedeflediğiniz miktarı toplayamayan bir sürü proje var hocam açıkçası en baştan öyle yapmanız lazımdı sadece yerelde bu parayı toplamak imkansız bence.

Hocam meblağ 30 M USD değil 300 K USD bence duyarlı ve algısı açık insanlarla çok kolay toplanırdı bu para . Global forumda komik olur bence yarım milyon dolar bile istemeyen bir girişim Smiley

signature not found.
ikm
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
November 10, 2017, 10:42:52 AM

zaten hocam başka türk ico su yok bildiğim varsa paylaşın lütfen Smiley
mbp
Newbie
*

View Profile
November 10, 2017, 01:54:36 PM

zaten hocam başka türk ico su yok bildiğim varsa paylaşın lütfen Smiley

Selamlar akche var hocam onlarda ico da.
paycoinex
Newbie
*

View Profile WWW
November 10, 2017, 04:48:42 PM

Merhabalar değerli takipçiler,

ICO Sürecimizde 1. haftayı %10 fon toplayarak bugün kapattık.
Yatırım sürecimiz devam etmektedir.
İlk hafta yanımızda olan bize destek çıkan herkese teşekkür ederiz. İkinci haftamızı da yeni destekçiler ve yatırımcılar ile hedefimize daha yakın olmayı diliyoruz. Teşekkür ederiz.
kacakkipri
Full Member

Activity: 350
Merit: 171

View Profile
November 10, 2017, 04:57:45 PM

Aslına bakarsanız birçok Türk projesi var. Akche Paycoinex Peerguess gibi projeler bunlardan öne çıkanlar. Ben takip ediyorum süreçlerini fazla yatırım toplayamadılar ama bunlar daha Türk projelerinin başlangıcı.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
durakan
Newbie
*

Activity: 18

View Profile
November 10, 2017, 10:45:43 PM

Bence Türk kullanıcıları arasında şuan kötü gidiyor diyemeyiz. Biraz sona yaklaşsın burada düşünenler gibi ben de bir miktar ateşleyebilirim.
membis
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
November 10, 2017, 10:56:45 PM

Hocam meblağ 30 M USD değil 300 K USD bence duyarlı ve algısı açık insanlarla çok kolay toplanırdı bu para . Global forumda komik olur bence yarım milyon dolar bile istemeyen bir girişim Smiley

Çok basit bir meblağ gibi duruyor ancak durum öyle değil. Ico şişkinliğinden dolayı onlarca proje sayarım size 300k toplayamayan. Confido'yu incelemenizi öneririm hard cap 1250 ethereum belirlediler ve borsaya girer girmez 9x yaptılar.
mbp
Newbie
*

View Profile
November 11, 2017, 09:16:01 AM

Bence Türk kullanıcıları arasında şuan kötü gidiyor diyemeyiz. Biraz sona yaklaşsın burada düşünenler gibi ben de bir miktar ateşleyebilirim.

Herkes kendini biraz garantiye almak istiyor gibi korkarım herkes böyle düşünürse kimse yatırım yapmazsa ortada kalacak türk projeleri Smiley Birilerinin risk alması lazım gibi.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
November 13, 2017, 12:01:06 PM

başlık açıldığından beri yorum yazmak istiyordum fırsat olmadı. Açıkçası rallieri forumdan tanıyorum. elastic projesindeki gayretli çabalarını takdir etmeyen yok yerli yabancı.
 proje genel hatları ile özellikle ilk  iki kısmı oldukça gerçekleştirilebilir. ayakları yere basan bir proje. Üstesinden gelebileceğiden şüphem yok
açıkçası algoritma olarak CryptoNight seçmesine biraz şaşırdım. sadece kar payı dağıtımı için olacaksa, bir token oluşturmak daha mantıklı olurdu gibime geliyor. şimdi birde sistemi çalıştırmak için  mining gücü gerekecek .
ico yatırımlarında btc yanında etherde eklemesi isabetli bir karar olmuş .
birde icoyu  sadece  yerelde değilde globalde  açsaydı daha kolay ve hızlı para toplardı. paranın dini mileti yok. kar nerdeyse oraya gidiyor.
global forumda bu paranın kat kat fazlasını toplayacak kredisi var  rallierin.
 kendi adıma bir kaç altcoinde terste kaldığım için yatırım  yapamıyorıum. denkleştirisem bir miktar etherle katılmayı düşünüyorum

BAŞARILAR
by rallier (OP)
Legendary
*

just in case

View Profile WWW
November 14, 2017, 10:22:04 AM

Çok basit bir meblağ gibi duruyor ancak durum öyle değil. Ico şişkinliğinden dolayı onlarca proje sayarım size 300k toplayamayan. Confido'yu incelemenizi öneririm hard cap 1250 ethereum belirlediler ve borsaya girer girmez 9x yaptılar.

doğrudur hocam ICO sürecimiz devam ediyor ama umuyoruz ki yeni kurduğumuz bağlantılar ve eski bağlantıların yardımlarıyla bizde üzerinden geleceğiz. Hard cap bizde 200K USD. 200K toplayıncada alnımızın akıyla çıkabileceğimizi biliyoruz, hesaplarımızı yaptık.

başlık açıldığından beri yorum yazmak istiyordum fırsat olmadı. Açıkçası rallieri forumdan tanıyorum. elastic projesindeki gayretli çabalarını takdir etmeyen yok yerli yabancı.
 proje genel hatları ile özellikle ilk  iki kısmı oldukça gerçekleştirilebilir. ayakları yere basan bir proje. Üstesinden gelebileceğiden şüphem yok
açıkçası algoritma olarak CryptoNight seçmesine biraz şaşırdım. sadece kar payı dağıtımı için olacaksa, bir token oluşturmak daha mantıklı olurdu gibime geliyor. şimdi birde sistemi çalıştırmak için  mining gücü gerekecek .
ico yatırımlarında btc yanında etherde eklemesi isabetli bir karar olmuş .
birde icoyu  sadece  yerelde değilde globalde  açsaydı daha kolay ve hızlı para toplardı. paranın dini mileti yok. kar nerdeyse oraya gidiyor.
global forumda bu paranın kat kat fazlasını toplayacak kredisi var  rallierin.
 kendi adıma bir kaç altcoinde terste kaldığım için yatırım  yapamıyorıum. denkleştirisem bir miktar etherle katılmayı düşünüyorum

BAŞARILAR

Çok sağol hocam desteğin için. Yerli girişimi yurt içinde halledebilsek keşke bizim gönlümüzdeki bu yönde, çalışmalara devam. Al-sat ne kadar güzel birşey olsa da bir hizmet üretmek ve bunu sunmak şahsım için daha çok gurur verici, herkese faydacı bir politaka izleyerek sonuç alabilmeyi umuyoruz bizde yatırım sürecimizde.

signature not found.
Huanate
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
November 15, 2017, 09:56:50 AM

Merhaba Bounty programınız yok mu?
Hurine
Newbie
*

Activity: 6

View Profile
November 15, 2017, 10:02:41 AM

Sitenizle alaklı bir kaç şey söylemek istiyorum bana özelden ulaşabilir misiniz?
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  

Jump to: