Bitcoin Forum
May 13, 2024, 11:02:02 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11]  All
  Print  
Author Topic: Kampanya yoneticileri hakkında  (Read 4733 times)
Madenci_34
Member
**

Activity: 560
Merit: 16

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile WWW
September 29, 2018, 06:43:30 PM

Deadley genelde boş projeleri almıyor benim beğendiğim bir bounty manager kendisi. Umarım güzel bir imza olur şuan girdiğimiz de boşta diye girdik ama umarım yatırım alır genelde data service olan projeler para toplayamıyor
Deadly Ins'ten sonra dogru duzgun proje alamadi.

1715641322
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715641322
Reply with quote  #2

1715641322
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715641322
Hero Member
*

Ignore
1715641322
Reply with quote  #2

1715641322
Report to moderator
1715641322
Hero Member
*

Ignore
1715641322
Reply with quote  #2

1715641322
Report to moderator
1715641322
Hero Member
*

Ignore
1715641322
Reply with quote  #2

1715641322
Report to moderator
yavuzcelik
Member
**

Activity: 168
Merit: 10

View Profile
September 29, 2018, 08:20:44 PM

Geçmiş olsun arkadaşım. Ben de bi kaç icodan muzdaribim isimlerini vermek istiyorum. İlki çoğumuzun bildiği DTX, ikincisi de ELYsian. Kendileri vaatlerini yerine getirmedikleri gibi aynı zaman da sahtekarlık olabilir diye doğrulama yapacağız diye temmuz ayından beridir bekletiyorlar.

Virtual Rehab➣➣➣ Psychological Rehabilitation for Vulnerable Populations
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
October 02, 2018, 07:34:50 PM

bence piyasadaki en kötü bounty platformu bountyhive. ilk başlarda tasarımı vs. güzel diye benim de hoşuma gidiyordu ama artık iyice cılkı çıktı. facebook ve twitter kampanyalarında bana sürekli sıkıntı çıkarmaya başladı. ne yapmamı bekliyor bu adamlar? gerçek hesaplarla mı paylaşım yapalım? allah aşkına bu işle uğraşan kaç kişi gerçek hesap kullanıyor, benim zaten gerçek hesabım bile yok.
hele artık kampanyalara katılmak için beklemen gerekiyor ki tam bir zırva. yok çok başvuran varmış yok yığılma oliii... yav kes.
 ve ilk günden beri şeffaf olmaması en büyük sorunu. yukarı saydıklarım kişisel sorun olabilir ama şeffaf olmaması kimse savunmaz.

forumdaki yöneticilere gelince. adamların rütbesine güveniyorsun ama proje scam çıkıyor. artık yöneticileri de mi kandırıyorlar yoksa yöneticilere arpa mı veriyorlar bilemiyorum. ama bu durum da sıkıcı olmaya başladı.

hocam seninle aynı şeyi düşünüyorum. bir sürü kampanyasına girdim bountyhivenin gelenlere bakıyorum ya facebook hesabın gerçek değil ya da twitter hesabın gerçek değil diye hep üstünü çizmişler ayrıca twitterda ayda bir audit yapmak gerekli galiba. bu sebeplerden ötürü ben artık bountyhive yi kullanmıyorum. olur da denk gelirse belki imza olabilir ama onunda süresi çok uzun oluyor.
casty3000
Full Member

Activity: 532
Merit: 100

View Profile
October 02, 2018, 09:50:26 PM

Bountyler artık bana boşa kürek çekmek gibi geliyor. Tokenler gelmiyor gelen tokenler de çöp oluyor. Bakıyorsun ico fiyatlarına göre sana gönderdikleri tokenler 1 eth ediyor exchange bir giriyor 0.09 eth. Bounty yöneticilerinin de bu konuda yapacağı birşey yok aslında. Genelde ico sahipleri bu tokenleri yolluyorlar.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
October 02, 2018, 10:03:50 PM

Sağlam bounty kalmadıki yöneticileri kalsın. Ayıda bütün bountyler ölü. Amazix girmemenizi şiddetle tavsiye ederim sebebi girdiğim imza stakeleri haftalık güncellenmiyor bounty süresi bitince güncelleniyor.. Haftalık güncellenmeyincede sıkıntılar çıkabiliyor ne gibi sıkıntılar derseniz mesela benim 5 haftam çöp olmuştu attığım postların ya yeri değişti yada başlıklar silindi böylelikle geçmişe dönük mesajda atamadığımız için haftalık istedikleri 15 mesajın 10-12si gözüküyor silinenlerden dolayı onlarda stake vermiyorlar o haftaya. Girmeyin yani zaten ortak oldukları projelerin hepsine bakarsanız hiç birinin fiyatı ico seviyesinde değil hepsi ico fiyatı altında
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
October 02, 2018, 10:46:26 PM

Sağlam bounty kalmadıki yöneticileri kalsın. Ayıda bütün bountyler ölü. Amazix girmemenizi şiddetle tavsiye ederim sebebi girdiğim imza stakeleri haftalık güncellenmiyor bounty süresi bitince güncelleniyor.. Haftalık güncellenmeyincede sıkıntılar çıkabiliyor ne gibi sıkıntılar derseniz mesela benim 5 haftam çöp olmuştu attığım postların ya yeri değişti yada başlıklar silindi böylelikle geçmişe dönük mesajda atamadığımız için haftalık istedikleri 15 mesajın 10-12si gözüküyor silinenlerden dolayı onlarda stake vermiyorlar o haftaya. Girmeyin yani zaten ortak oldukları projelerin hepsine bakarsanız hiç birinin fiyatı ico seviyesinde değil hepsi ico fiyatı altında

Kesinlikle haklısın ben de aynı şeyi yazmaya gelmiştim. Ortada düzgün bounty olmadıktan sonra yönecililer melek olsa bile işimize yaramıyor artık gerçi.
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
October 03, 2018, 07:30:11 AM

şuan herkes bountylere yönelmiş ve artık sıkıntı olan gelir çok azaldı. çünkü katılım çok oldumu özellikle bilinen platformda bu zaten herkesin ilgisini çektiği için kimseye pek bir şey kalmıyor

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
October 03, 2018, 07:38:44 AM

şuan herkes bountylere yönelmiş ve artık sıkıntı olan gelir çok azaldı. çünkü katılım çok oldumu özellikle bilinen platformda bu zaten herkesin ilgisini çektiği için kimseye pek bir şey kalmıyor

Keşke gelse de bir şey kalmasa Smiley marketin bu durumda olması projelerin para toplayamamasına ve bountyleri dağıtamamasına sebep oluyor. Boğa zamanı scam projeler bile hem çok iyi ödül dağıtıyor hem de satınca para ediyordu. Kısaca herşeyin daha iyi olması için boğanın gelmesi lazım.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
October 03, 2018, 07:43:39 AM

En sağlam yönetici sylon deniliyor ama ondan bile son yılda kimse birşey kazanamamıştır tahminim. Ya patlıyor bountyler ya da ederi yok. Bana bir tek bitrewards geldi o da 1000 kusur tanesi 1.5 dolar ya ediyor ya etmiyor. Artık çok zor bountyden birşey kazanmak
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
October 03, 2018, 09:54:42 AM

Şöyle eli yüzü düzgün sağlam bir yönetici yok gerçekten evet hepsi birşeyler yapmaya çalışıyor bir çok şey onların elinde de değil tamam ama kendi kurallarını koymaları gerekiyor her önüne gelen paraya atlıyorlar sonuç hüsran
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
October 03, 2018, 10:07:50 AM

Artık olay yöneticiyle alakalı degil bakıyorsunuz projeler ödeme yapmıyorlar ve yöneticileri sallamıyorlar veya bazı şikayetler sonrasından yöneticilerle olan anlaşmalarını bitiriyorlar. Özellikle son zamanlarda amazix ile yola devam eden bir çok proje ayrılıyor ve kendileri yönetmeye başlıyorlar
Hc01 (OP)
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
October 03, 2018, 12:20:43 PM

Zaten bounty de çok kalmadı bir iki aydır, varolanlar da çöp niteliğindeler oyüzden pek beklenti içinde değilim bounty managerlardan yana. Stakeleri düzgün saysınlar, şartları doğru düzgün yerine getirsinler yeterli ama Zapo en son garip şekilde kampanyaya almamıştı, onun da kampanyalarına girmiyorum artık ben.
uclrtpl
Member
**

Activity: 202
Merit: 21

View Profile
October 06, 2018, 05:46:32 PM

kampanya yöneticileri gerçekten adil değil aralarından bi kaç tane cıksada sonradan onlarda sapıtıyor ne yazıkki o yüzden yeni bounty managerlere her zaman ihtiyac var!

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11]  All
  Print  

Jump to: