Bitcoin Forum
April 24, 2024, 10:36:43 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »  All
  Print  
Author Topic: Kampanya yoneticileri hakkında  (Read 4733 times)
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
November 04, 2017, 07:22:43 PM

İmza kampanyası yöneticisi olmak için ne gerekiyor ne veriyorlar arkadaş biz de de inglizce var olmadı ben de yönetiyim bir tane imza ne var ki stake hesaplamak kadar basit bir şey mi var ki çoğu doğru düzgün saymıyor bile stakeleri bundan eminim...
1713955003
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713955003
Reply with quote  #2

1713955003
Report to moderator
"Governments are good at cutting off the heads of a centrally controlled networks like Napster, but pure P2P networks like Gnutella and Tor seem to be holding their own." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
November 04, 2017, 07:26:02 PM

İrfan ve jamal hıyarlarından uzak durun. Sylon iyidir şartları ağırdır ama kimsenin hakkını yemez. Onun haricinde çok fazla kampanya yöneten isim bilmiyorum denk gelirsem yazarım.
cointerstrike
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
November 04, 2017, 07:28:52 PM

Bu kampanya yöneticileri dağıtılmayan tokenleri kendilerine mi alıyor ne yapıyor ? Neden bu kadar uğraşırlar ki insanlara kampanya ödemelerini yapmamak için.
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
November 04, 2017, 07:40:51 PM

Jamal cidden kötüydü ya ben de pek memnun kalmadım ondan. Worldcore'un kampanyası da tamamen yönetici yüzünden sarpa sardı zaten. Rezalet yönetmiş forumda hakkında çıkan yorumları gördüğüme göre. Girmeyi düşünüyordum woldcore kampanyasına iyi ki girmemişim dedim çok rahatladım. Bu adam insanı kanser eder valla.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
November 04, 2017, 07:48:09 PM

Bizde de kampanya yönetisi olarak Needmoney ve Mirallas var her ikiside iyi fakat Needmoney genellikle çevirmen olarak Bonzai'yi seçiyor. Bu bana biraz garip geldi(evet ima ediyorum), yinede kendi emeğiyle menajerlik yapmaya çalışıyor en azından bizden biri bundan dolayı Türk menajerlerin ikisinide destekliyorum.
okanciftci74
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
November 04, 2017, 07:48:25 PM

Şu yorumlarınızın hepsini okudum biraz bilgi biraz fikir sahibi oldum ileride imza kampanyaları girmem gerektiğinde nelere dikkat ediceğimi öğrendim teşekkürler ellerinize sağlık.
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
November 04, 2017, 08:06:09 PM

Bizde de kampanya yönetisi olarak Needmoney ve Mirallas var her ikiside iyi fakat Needmoney genellikle çevirmen olarak Bonzai'yi seçiyor. Bu bana biraz garip geldi(evet ima ediyorum), yinede kendi emeğiyle menajerlik yapmaya çalışıyor en azından bizden biri bundan dolayı Türk menajerlerin ikisinide destekliyorum.

Hocam Needmoney'nin yaptığı işi Sylon üstlendiği her çeviri kampanyasında uyguluyor.Hatta kendiside konusunda belirtiyor belli bir liste var.Türkçe çeviri yapamıyorsunuz.Heralde güvendikleri isimlerle çalışmak daha iyi oluyor bu insanlar için.
Blacknavy
Legendary
*

View Profile
November 04, 2017, 08:19:38 PM

Hocam Needmoney'nin yaptığı işi Sylon üstlendiği her çeviri kampanyasında uyguluyor.Hatta kendiside konusunda belirtiyor belli bir liste var.Türkçe çeviri yapamıyorsunuz.Heralde güvendikleri isimlerle çalışmak daha iyi oluyor bu insanlar için.

Kalıcı çevirmen olarak bir liste belirtilmediği için söyledim ayrıca menajer o olduğu için istediğini seçmekte özgür. Diğer kampanya menajerlerininde ekstra öne çıkarttığı insanlar oluyor, her türlü birileri öne çıkmak zorunda en azından önde olan kişi ülkemizden olsun benim için sorun değil.
carlison
Sr. Member

Activity: 302
Merit: 250

View Profile
November 04, 2017, 08:22:42 PM

Sylon'da az ipnelik yapmadı kampanyadaki ödülün çoğunu kendisi gasp ediyordu. Çevirileri ve blog ödüllerini tamamen kendisine alıyordu.
Bu arada guts imzasındayım needmoney iyi iş çıkarıyor. Ne sorduysam cevapladı ikiletmedi hiç.
needmoney
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1023

I am a good bro

View Profile
November 04, 2017, 08:42:26 PM

Kalıcı çevirmen olarak bir liste belirtilmediği için söyledim ayrıca menajer o olduğu için istediğini seçmekte özgür. Diğer kampanya menajerlerininde ekstra öne çıkarttığı insanlar oluyor, her türlü birileri öne çıkmak zorunda en azından önde olan kişi ülkemizden olsun benim için sorun değil.

Merhaba.

Bilindiği üzere, Türkçe forum kısmının en eski hayatta kalan üyelerinden biriyim.

Yakın zamanda piyasadaki açığı karşılamak üzere girdiğim marketing (tanıtım) projelerine yolumda hızla ilerleyerek devam ediyorum. Bu aşamada Türk arkadaşlara her zaman, adil olmak adına istemesem de, fazladan tolerans gösteriyorum. Benimle iletişime geçen arkadaşlara anında cevap vermeye çalışıyorum.

Kampanyalarımızdaki kalitenin farkına varılmış olacak ki, bir sürü proje teklifiyle karşılıyoruz. Bu sırada ekibimizi 3 kişiye çıkardık, hizmet verdiğimiz alanları arttırdık. Tanıtım websitemiz de hazırlık aşamasında. Önümüzdeki günlerde birçok yeni ödül programlarıyla karşınızda olacağız. Bu sırada birçok projeye de danışmanlık, tamamen tanıtım kampanyalarını üstlenme (yani sadece ödül kampanyaları değil, projenin tüm reklam kampanyalarını yönetme) gibi hizmetler de veriyoruz.

Kısacası tek kişi olarak çıktığımız bu yola, iyi bağlantılarımız ve yıllardır biriken kriptopara dünyasındaki tecrübemiz sayesinde şirketleşerek (sanal anlamda) devam ediyoruz.

Bu dönemde desteklerini esirgemeyen, benim açtığım ödül kampanyalarında sunulan projelere güvenen arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Onlar zaten kendilerini biliyor.

Sabit bir çevirmen listem yok. Önceliğim hızlı başvuru yapan, çabuk çeviri yapan adaylar. Önümüzde açılacak birkaç proje var, yaklaşık 1-2 gün içinde. Bu projelerde de sizinle çalışmak isteriz.

Sevgiler.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
.Just.Bet. 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
TRUSTLESS
DECENTRALIZED
TRANSPARENT
..PLAY NOW..
Okuzgozu
Sr. Member

Activity: 710
Merit: 255

View Profile
November 04, 2017, 09:08:17 PM

Needmoney iyidir. En basitinden turk oldugu icin ulasmak kolay. Hata olsa hemen ulaşabiliyorsunuz.
Blacknavy
Legendary
*

View Profile
November 04, 2017, 09:10:14 PM

-snip

Yapıcı mesajın için teşekkürler, sizin şu an yapmış olduğunuz şey bizim Lethapudi ile Ağustos'tan beri hedeflediğimiz şeydi fakat bizimki reklamdan çok spekülasyon platformu oldu. Her ikimizde aynı şeyi yapmaya çalışmışız, menajerlik yapmak çok vakit aldığı için bizimki yerel olarak kaldı, yapabileceğimiz bir şey varsa tıklatırsın.
www.adtokens.io - Advertise Tokens
cointerstrike
Full Member

Activity: 350

View Profile
November 04, 2017, 09:12:19 PM

Wapinter da çok ismi duyulan bir yönetici değil ama kampanyasını görürseniz uzak durun derim. En iyisi yerli yöneticiler 'Mirallas' ı tek geçerim. İşini ciddiye alarak yapan biri.
needmoney
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1023

I am a good bro

View Profile
November 04, 2017, 09:30:26 PM

-snip

Yapıcı mesajın için teşekkürler, sizin şu an yapmış olduğunuz şey bizim Lethapudi ile Ağustos'tan beri hedeflediğimiz şeydi fakat bizimki reklamdan çok spekülasyon platformu oldu. Her ikimizde aynı şeyi yapmaya çalışmışız, menajerlik yapmak çok vakit aldığı için bizimki yerel olarak kaldı, yapabileceğimiz bir şey varsa tıklatırsın.
www.adtokens.io - Advertise Tokens

Maalesef şöyle bir gerçek var. Burada ilk sayfada da öve öve bitirilemeyen kişilerin hepsi neredeyse karın tokluğuna çalışıyor.

Ben ve ekibim prensip olarak ödemenin tamamını token şeklinde kabul etmiyoruz. Bu yüzden en tanınanından en tanınmayanına token kabul eden kişiler yüzünden piyasamız çok düşüyor. Token kabul edeceğimiz zamanlarda da yarısı Ethereum ya da BTC olacak şekilde anlaşıyoruz. Bu aşamada da tokenin içimize sinmesi gerekiyor.

2-3 saat ve defalarca video call ile toplantı yaptığımız projeler oluyor. Bu sağladığımız özen ve ulaşılabilirlik karşılığında da haliyle yüksek fiyat istiyoruz.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
.Just.Bet. 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
TRUSTLESS
DECENTRALIZED
TRANSPARENT
..PLAY NOW..
Hc01 (OP)
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
November 04, 2017, 09:55:13 PM

Bizden kampanya yöneticileri varmis vay be basligi açmak guzel oldu tanimis olduk bilgilendirici oldu. Umarim isleri daha da buyutursunuz hocam ne diye sylona para kazandirayim sizler kazanin daha iyi daha mutlu oluruz biz de.

Sylonun yaptigi sacmaliklar da baya var, 2 gun once ornegin livetree diye bir kampanyasinin twitterina gireyim dedim, suanki imza bitince ayni kampanyanin imzasina da girmeyi dusunuyordum. Twitter icin koşul olarak minimjm full member sarti koymus. Twitter abi bu manyak misin sem, newbie felan almiyorum dersin okey de twitterda full.member altini almiyorum nedir, saka gibi kurallar koymaya başladığını belirttim, imzasima girmekten de vazgeçtim yoksa 10 gun sonra girebilirdim ona. Bunlarla ugrasmaktansa sizlerle bu islere girmeyi isteriz bizler de hocam.
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
November 04, 2017, 10:12:22 PM

bende ciddi ciddi bounty manager olmayı düşünüyorum , napmam lazım bir fikri olan var mı?
tmskcimen
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
November 04, 2017, 11:54:21 PM

Paylaşım iyi şöyle kimin ne olduğunu neler deneyimlediklerini öğrenmek kimin kampanyasına girip girmemek hakkında arkadaşlara bilgiler vermek çok güzel teşekkürler.
longthu
Hero Member

Activity: 728
Merit: 500

MenaPay - Crypto made easier than cash

View Profile WWW
November 05, 2017, 01:54:46 AM

Sylon dahil bütün kampanya yöneticileri berbat, en iyi yönetici Avirunes.

_Crypto made easier than cash_
▄███▄              ▄███▄
███████            ███████
███████   ▄████▄   ███████
███████  ████████  ███████
▄██████████  ████████  ██████████▄
████████████  ████████  ████████████
████████████  ████████  ████████████
▀██████████  ████████  ██████████▀
▀███▀   ████████   ▀███▀
████████
▀████▀
MenaPay.
ANN THREAD
__
Hc01 (OP)
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
November 05, 2017, 06:05:14 AM

Sylon dahil bütün kampanya yöneticileri berbat, en iyi yönetici Avirunes.
Hocam deadley var ornegin hakkini yemeyelim, nasil ilgili olduğunu söylememe gerek yok kampanyasina katilanlar biliyor zaten. Siz colorlesse bir denk gelseydinjz suaralar berbat nedir insani delirtmek nedir asil orda görürdunuz:))
belhanda
Full Member

Activity: 196

View Profile
November 05, 2017, 08:24:14 AM

Bi aralar Türkçe bölümünde sylon çok popülerdi. Sylon varsa para vardır deniliyordu. İnsanlar gözü kapalı sylonun imzasına gidiyordu.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »  All
  Print  

Jump to: