Bitcoin Forum
May 09, 2024, 03:55:44 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: acil devleten destek almak  (Read 471 times)
mutlu (OP)
Member
**

Activity: 62
Merit: 10

View Profile
October 20, 2017, 12:33:41 AM

ya biz bi arkadaşlar devleten destek almak istiyoruz girişimci olarak bu konuda bi bilgisi olan varmı yeni bi iş yaratma planımız var patentini almadna burdan söylemek istemiyorum işi ama tekstil le ilgili nereye başvurmamız lazım nası belgeler gerekiyo yardım nekadar oluyo gibi belki aklıma gelmeyen sorularve detaylarda olabilir bilen daha önce devleten destek almış olanlar varsa yardım edebilirmi bilgiye ciden çok ihtiyacım var .
1715270144
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715270144
Reply with quote  #2

1715270144
Report to moderator
1715270144
Hero Member
*

Ignore
1715270144
Reply with quote  #2

1715270144
Report to moderator
Unlike traditional banking where clients have only a few account numbers, with Bitcoin people can create an unlimited number of accounts (addresses). This can be used to easily track payments, and it improves anonymity.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715270144
Hero Member
*

Ignore
1715270144
Reply with quote  #2

1715270144
Report to moderator
1715270144
Hero Member
*

Ignore
1715270144
Reply with quote  #2

1715270144
Report to moderator
btchalo
Jr. Member
*

Activity: 42

View Profile
October 21, 2017, 05:30:40 AM

merhaba,benim duyduğum  kadarı ile yardımcı olmak isterim.http://www.kobiasistan.com.tr/kosgeb-girisimcilik-hibe-destegi.html buradan gerekli bilgilere ulaşabilirsin sanırım.bir kısmı hibe bir kısmı kredi olarak girişimcilere proje bazında yardım ediliyor.başarılar dilerim.
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
October 21, 2017, 08:11:00 AM

Devletten bıseyler koparmak kımıne gore cok zor kımıne gore cok kolay. Biraz tanıdıkla herseyı halledebılıyorsun, onun dısında dunyanın en guzel projesı de olsa surecler cok uzun, baska yatırımcıları kovalamak daha mantıklı bence.
alturay
Member
**

Activity: 90

View Profile WWW
October 21, 2017, 09:16:52 PM

Kardeş çok iyi bir yandaş,böyle yerlerde dayın olacak..Vekillerin bakanların çocukları genç yaşlarında devlet destekli holding kuruyorlar. Garibanın çocuğu isterse iki üniversite bitirsin boş geziyor bir baltaya sap olamıyor.Senin anlayacağın o teşvikler,krediler,hibe bedelleri sana bana değil vekil oğullarina yandaşlara takviye için çıkartılan  destektir. Taraf olmayan bertaraf olur.

btc_turk
Member
**

Activity: 322
Merit: 12

View Profile WWW
October 21, 2017, 10:41:50 PM

öncelikle kosgebin açtığı girişimcilik kursuna girmen lazım. çok yoğun olduğu için kayıt günlerinde sabahın 5inde falan orada sıraya girmelisin.
daha sonra o eğitimi bitireceksin ve bir girişimci olacaksın.
projeler konusunda bilgi veriliyor zaten hangi alana ne kadar destek verildiğine dair.

burada şöyle bir durum var. artık al kardeşim şu 100bini bununla işletmeni kur denilmiyor.
paket paket destekler belli
atıyorum çalışan işin 1 yıl sigorta desteği makine için 10bin faturalar için 5bin çalışanların maaşları için 10 bin işletmenin kurulumu için 10 bin gibi. (rakamlar tamamiyle hayali bu arada)

sen işletmeni açtıktan projen ve elindeki faturalarla başvuruyorsun kabul edildiği taktirde o paraları devlet sana veriyor.

kısaca önce kur ben desteklerim şeklinde. tabi iş alanı için değişebilir bu senaryolar en iyisi kosgeb den bilgi alman. aracı kurumlarla çok uğraşmayın her şehirde zaten bir binası var doğrudan yetkililerden bilgi alın.
RagnarLothbrok41
Member
**

Activity: 84

View Profile
October 22, 2017, 05:02:33 PM

Devletten hiç bi destek bekleme adamlar ileride bu işi yasaklamak için bile uğraşacaklardır görürsün cepleri dolmuyor diye ayıktırma ki onlarda en azından bi kaç yıl daha bu işleri kovalamasınlar sonra twitter diye kapatırlar bitcoin sistemlerini cümleten gg easy Cheesy sen en iyisi kyk kredi vs başvur

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
● PLINKO  (+) ROULETTE ║ BITVEST ║ |7| SLOTS    ▼ BIT SPIN
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
Risotto
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

View Profile
October 22, 2017, 05:17:10 PM

KOSGEB'den destek almak mümkün. sanırım 50bin tlye kadar hibe 100bin tlye kadar faizsiz kredi veriyorlar kobi adaylarına. bu başvuruyu yapmak için KOSGEB eğitimini tamamlamış olman gerekiyor. alacağın hibeyi sen işi kurduktan sonra faturalandırılanbilir harcama üzerinden alıyorsun yani herkese 50bin vercekler diye bişey yok. öncelikle projeni kendi imkanınla gerçekleştirip sonra destek alman gerekiyor diye biliyorum. mali müşavirler proje yazmaya yardımcı oluyorlar. üstelik parayı proje tuttuktan sonra devlet hibeyi verince ödüyorsun. git bi konuş derim
batturkey
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

The World’s First Blockchain Core

View Profile
October 22, 2017, 05:34:45 PM

bitcoin almak icinmi? vermezler sanmiyorum.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
burky155
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
November 11, 2017, 07:10:01 PM

bitcoin almak icinmi? vermezler sanmiyorum.
Bitcoin için kesinlikle vermezler ama başka bir iş için olacaksa aşağıdaki linkten başvurabilirsin. Bi tanıdığım başvurmuştu buraya, sonucunu bilmiyorum henüz ama belki işine yarar. Binlerce insana bir kısmı hibe olmak üzere kredi vermişler.

http://www.kobiasistan.com.tr/kosgeb-girisimcilik-hibe-destegi.html

Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
November 11, 2017, 07:47:09 PM

şimdi öncelikle devlet destekleri çok çeşitli, hangisine başvurabilirsiniz tek tek girip istenenlere bakmalısınız, hangisi için şartlar karşılanıyorsa ona başvurun, genellikle bir sorun yoksa alırsınız, çünkü desteklerin neredeyse tümü avrupa birliği havuzundan fonlanıyor, türkiye de o havuza para yatırıp payına düşeni alıyor ve dağıtmakla yükümlü, bu arada avrupa birliği anlaşmalarından dolayı, doğrudan avrupa birliği fonlarına da bakabilirsiniz. Ancak dur abi yavaş sakin, önce basit bir destek alalım sonra diğerlerine de bakarız diyorsanız, (patent dediğiniz için, köye göç desteğine girmiyorum) hemen gidin bir girişimcilik kursu alın(ücretsiz, hatta üstüne günlük 35tl gibi bir para veriyorlar, istanbuldaysanız kurs çok sık açılıyor), 1.5 ay kadar sürer, o belgeyle kosgebten belli oranlarda destek alırsınız, ayrıntıları tek tek yazmayacağım, kosgeb in sitesinde mevcut, ancak dip not, kosgeb ödemeleri eskiden 2 haftada yapardı ancak şuan 5 ay da 1 yapıyor, siz önce harcayıp, 5 ay kadar belli bir kısmını geri almak için bekliyorsunuz. Patent alabileceğiniz bir ürün mü bilmiyorum, patent her şeye verilmiyor, örneğin bir web sitesi işiyse, sadece grafik olarak yüzünü tescillersiniz, mantığı çalınmaya müsaittir, gibi gibi, ancak aldınız diyelim, sadece devlet desteği olarak sınırlamayın kendinizi, bir çok fonlama kuruluşu var. google a destek fon, gibi kelimelerle arama yaptırırsanız çıkar.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
bluelabelowl
Member
**

Activity: 72

View Profile
November 11, 2017, 08:11:50 PM

bu adresten ilgili mevzuata bakabilirsin http://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/genel/detay/180/nereden-baslamaliyim
ama özellikle son dönemde bu hibe ve desteklere aşırı yüklendi insanlar. kiminle kosgeb muhabbeti açılsa ya başvurmuş ya da olumsuz cevap almış çevremde. haliyle böyle yüksek talep olunca da herkes bir dayısına koşuyor arkadaşların bahsettiği gibi. umarım şanslı grup içerisinde yer alır ve idealini hayata geçirme şansı yakalarsın hocam, bol şans dilerim.
hardline
Jr. Member
*

Activity: 80
Merit: 4

Sovryn - Brings DeFi to Bitcoin

View Profile
November 11, 2017, 08:15:53 PM

Tübitakın lisans, yüksek lisans ve doktora seviyelerinde destek bursları var ben onlardan bir tanesine başvurarak 1. aşamada 45 bin lira aldım. Kosgeb değerlendirme şartlarından daha zor olsa ve değerlendirme en az 4 ay sürüyor. Girişimcilik belgemin olmaması beni çok zorladı sizlere tavsiyem boş zamanınızda gidin bir girişimcilik sertifikası veren yerden sertifikanızı alın.

/ / / / / / / /          SOVRYN.app          \ \ \ \ \ \ \ \
#1 DeFi for Bitcoin Platform     [     Join Origin Pre-Sale     ]
temurmelik46
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
November 11, 2017, 08:20:49 PM

Öncelikle kosgeb girişimcilik kursuna gideceksiniz.Daha sonra yaklaşık bir ay süren kursun sonunda sertidika alırsınız,bu sertifika ile proje hazırlarsınız ve kosgebe sunarsınız.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: