Bitcoin Forum
April 25, 2024, 03:32:00 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: Evi Arsayı Satıp Bitcoin Almalı mıyım?  (Read 2547 times)
pckoliq
Full Member

Activity: 840
Merit: 111

View Profile
November 19, 2017, 06:46:45 PM

Millet para kazanıp ev almaya çalışıyor, para biriktirip arsa almaya çalışıyor bir yerde toprağım olsun diye, siz hazır alınmışı satacaksınız, bu çok mantıksızdır.

Aynen öyle yoruma katılıyorum. Bitcoinden para kazanıp  araba, arsa, dükkan alma peşindeyim ama var olan şeyleri satıpda girmeye korkarım. Hali hazırda kuru param ile girdiğim halde borcum olmadığı halde aklımda hep "Ya bitcoinlerim çalınır mı?" Sorusu her gün geçiyor.
Açıkçası ben bu kadar riski kaldıramam ama geleceğini iyi gördüğüm bir tapulu arsa için evi arabayı satarım.
1714059120
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714059120
Reply with quote  #2

1714059120
Report to moderator
1714059120
Hero Member
*

Ignore
1714059120
Reply with quote  #2

1714059120
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714059120
Hero Member
*

Ignore
1714059120
Reply with quote  #2

1714059120
Report to moderator
mick42
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
November 19, 2017, 08:40:07 PM

tamam hepimiz bitcoinin birgün değerinin aşırı yükselip iyi paralar kazanacağımızı hayal etsekte evi satmak ciddi bir iş sonuçta elinizde zaten bulunan malvarlığını yok edip bitcoine çevirmek riskli olabilir.Ev yerine mesela toplu bir paranız olsa kullanmadığınız bitcoine yatırılabilirdi.
ZENC
Full Member

Activity: 336
Merit: 154

View Profile
November 19, 2017, 10:32:24 PM

Tamam illede satıp alacağım diyosan bence sadece arabayı sat. En azından bir şey olursa evine yürüyerek giderken ben ne yaptım diye düşünecek bir şeyin olur.
SRDT
Member
**

Activity: 123

View Profile
November 19, 2017, 10:56:00 PM

Herşeyini satıp btc ye yatırmak bence tehlikeli burası sonuçta artan ve azalan bir yer kar edip mutlu olabilirsin zarar edip mutsuz olabilirsin...herşeyini riske etmeye değmez..
boram16
Member
**

Activity: 182

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
November 20, 2017, 09:03:19 AM

Eğer gerçekten satıp alacak insanlar varsa bu insanların varlıklınolması gerekir eğer ki olan tüm varlığını satıp bitcoine yatırırsa büyük bi risk teşkil eder
Ben olsam Az da olsa yatırır ama kesinlikle hepsini yatırmazdım

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Arksun
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 250

View Profile
November 20, 2017, 12:14:10 PM

Tamamen cesaret meselesi. Böyle kararlar çok ani şekilde gelişiyor zaten kimsenin uzun uzun düşünerek evi arabayı satıp bastığına inanmıyorum. O düşünce bir kısır döngüye girer ve aylarca düşünür işin içinden çıkamazsınız. Daha geçenlerde bir haberde daha gördüm bir aile komple her şeyi satıp bitcoine basmıştı ve kamp hayatı sürüyorlarmış. Enteresan vakalar var bu konuyla ilgili Smiley

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
slhszklf
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
November 20, 2017, 03:52:16 PM

1,5 aydır satmaya çalıstıgım bır ev var malesef henuz satabılmıs degılım..Ben bıtcoının gelecegının olduguna ınananlardanım burdakı bır cok kısı ıle bırlıkte, aylık duzenlı alımlarımıda yapıyorum..daha oncelerı borsa ıle uzun vadeler işlem yapmıs bulunmaktayım..Ama bu BTC başka bir sey..dersenız ev araba satılıp basılırmı basılır derım eger uzun vadecı ve inanıyorsanız..9 yılda gelınen marcetcap hacmı ortada bır on yıl daha sonrasını hayal edemıyorum..Kısacası spekülasyonlara aldırmayıp sadece arz-talep ılıskısıne bakarak Buy Bitcoın dıyorum..
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: