Bitcoin Forum
April 24, 2024, 06:16:01 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: -  (Read 2676 times)
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
January 24, 2018, 09:42:36 AM

Spam mesaj olayı hakkında bence stake kazanabilmek için yüksek sayıda mesaj gönderen üyelere değil, kampanyalarını sınırsız olarak tanımlayan kampanya yöneticilerine yaptırım uygulamak lazım. Sonuç itibarıyla bu forum da bir veri tabanından veri çekiyor ve bir yönetim maliyeti var. Saçma içerikler ancak veritabanında yığılmaya sebebiyet verir.
1713939361
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713939361
Reply with quote  #2

1713939361
Report to moderator
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, which will follow the rules of the network no matter what miners do. Even if every miner decided to create 1000 bitcoins per block, full nodes would stick to the rules and reject those blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
altay76
Member
**

Activity: 206
Merit: 26

View Profile
January 28, 2018, 05:24:40 AM

nasıl satın alabılırım fiyat ve coinin max tedarik nekadar?
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
January 28, 2018, 11:25:11 AM

Yılan hikayesine dönen bir bounty süreci oldu binlerce mesaj atan spammerlar oldu, ne oldu şmdi bountyler uzlaşıldımı acaba. Hesaplamalar veya dağıtımları bekleyen Türk arkadaşlar çok vardı bildigim kadarıyla
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
January 28, 2018, 11:33:06 AM

Tekrar hesaplamalar yapılmış ama daha stake karşılıkları hesaplanmamış ve çok uzun sürede hesaplanmayacaktır. Bakalım bu kadar adamın arasında nasıl hile hurda yapacaklar
Jordan23
Sr. Member

Activity: 382
Merit: 311

View Profile
January 28, 2018, 11:49:17 AM

Envion'nun bountysi yine yakın ara bitti saygı değer arkadaşlar bir de bunların arasında Utrust diye bir başka bounty dağıtan ICO var onlar daha beter. Yien dağıtacaklardır diye üdşünüyorum Utrust bugün yarın bugün yarın sürekli atıyor
Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
January 28, 2018, 02:46:00 PM

Oldukça yüksek bir yatırım ile ICO sonlandı . Piyasaya girdiğinde tahminim çok rahat bir şekilde projenin kalitesiyle fiyat 2 - 3 $ seviyelerine gelecektir . 1 $ civarı yakalandığında toparlamak şart Envion projesi için . İleride güzel kar bırakacağı yönünde düşüncem..
SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
January 28, 2018, 06:31:14 PM

Bountysi karışmış hesaplamaları tekrar yapmışlar gibi görünüyor. Bu çok para toplayan icolara ayar oluyorum. Özellikle bounty dağıtım konularında

Boinkit
Full Member

Activity: 386
Merit: 178

View Profile
January 28, 2018, 06:44:45 PM

Ya şu ödüller hakkında ne çok konuşuyorsunuz? Ortada bir şey olduğu yok tek yapmanız gereken sabretmek ama devamlı aynı şeyler konuşuluyor. Kural belli kardeşim en çok mesaji atan en çok payı alır adamlar spam kampanyası yaptı zaten. Ben bunu bildigim için katilmadim, katilmasaydiniz. Envion ödüllerde sorun çikarmadi, eksik mi verdi tokeninizi? sorun nedir
cabiremre
Jr. Member
*

Activity: 31
Merit: 1

View Profile
January 28, 2018, 09:43:15 PM

Stakeleri tekrar hesaplamislar  asiri spam yapanlar yok
stewart2012
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 255

View Profile
January 28, 2018, 09:50:38 PM

Herkes hakkını aldığına göre Envion ödül konusunu kapatabiliriz diye düşünüyorum artık bir sıkıntısı olanlar konu altında değil direkt olarak kampanya menajeriyle konuşsun lütfen.. Envion'un yöneticilerinin gayet ilgili ve topluluğun düşüncelerine önem veren yöneticiler olduğunu düşünüyorum.
ziyaaa
Member
**

Activity: 532
Merit: 18

View Profile
January 28, 2018, 10:48:40 PM

Herkes hakkını aldığına göre Envion ödül konusunu kapatabiliriz diye düşünüyorum artık bir sıkıntısı olanlar konu altında değil direkt olarak kampanya menajeriyle konuşsun lütfen.. Envion'un yöneticilerinin gayet ilgili ve topluluğun düşüncelerine önem veren yöneticiler olduğunu düşünüyorum.

Size hak veriyorum zaten envion için bir bounty konusu forumda mevcutken niye burada bounty konuşuluyor hala anlamadım.Envion bu topladığı yatırım sayesinde bence yüksek hacimli borsalardan biriyle çok kısa süre içerisinde anlaşabilir. Smiley

Swap, Earn, Bridge, Mint Crypto & NFT in Multiple Chains
▬▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬ ▬▬ ▬     ❶ ❷ ❸ s w a p     ▬ ▬▬ ▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬▬
[   M V P   L I V E   ]   -   9 Blockchains Integrated Already
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
January 29, 2018, 05:46:24 AM

Envion'da diğer yenilenebilir enerji platformları gibi kepenki hardcap ile kapattı. Bu denli başarılı olan bir proje katılımcılarını üzmeyecektir bence hala bir şikayeti olan kampanya yöneticisiyle iletişime geçebilir. Envion hakkında olumsuz konuşulması gereken bir proje değil.
yalcoo
Newbie
*

Activity: 6
Merit: 0

View Profile
February 03, 2018, 09:32:51 AM

Dostlar selam ICO ve kripto para dünyasında yeniyim hatta bu sitede bile ilk mesajım yardıma ihtiyacım var. Envion ICO suna katıldım 1-usd seviyesinde iken. Dün mail gelmiş klidi açın vs. diye hallettim. Şuan dash board aşağıdaki gibi. İngilizcem çok az ve bu dünyada yeni olduğum için de ne yapmam gerekiyor bilmiyorum. Birşey yapmam gerekiyormu onuda bilmiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

https://i.hizliresim.com/bBb298.png
yalcoo
Newbie
*

Activity: 6

View Profile
February 03, 2018, 10:45:18 AM

Dostlar selam ICO ve kripto para dünyasında yeniyim hatta bu sitede bile ilk mesajım yardıma ihtiyacım var. Envion ICO suna katıldım 1-usd seviyesinde iken. Dün mail gelmiş klidi açın vs. diye hallettim. Şuan dash board aşağıdaki gibi. İngilizcem çok az ve bu dünyada yeni olduğum için de ne yapmam gerekiyor bilmiyorum. Birşey yapmam gerekiyormu onuda bilmiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

https://i.hizliresim.com/bBb298.png

Şimdi sen adamlara Bitcoin göndermişsin adamlarda sana bir Ethereum adresi tanımlamış o adresten kendi Ethereum adresine kriptoparaları çekebilmen için sana bir mail göndereceklermiş, içinde pin yazacakmış, nasıl kilidi kaldıracağın söylenecekmiş 29 Ocak'ta bu mailin gelmesi gerekiyor.

Çok teşekkür ederim. Sanırım standart bir uyarı yazmışlar tarih olarak. 29 unda yada sonrasında gelen bir mail olmadı bunun ile ilgili bu ekranı görmem için gerekli olan unlock mailide dün geldi zaten. 3-5 gün içinde sanırım bahsettikleri pin i içeren mail gelecektir diye umuyorum.
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
February 03, 2018, 10:48:13 AM

Şimdi sen adamlara Bitcoin göndermişsin adamlarda sana bir Ethereum adresi tanımlamış o adresten kendi Ethereum adresine kriptoparaları çekebilmen için sana bir mail göndereceklermiş, içinde pin yazacakmış, nasıl kilidi kaldıracağın söylenecekmiş 29 Ocak'ta bu mailin gelmesi gerekiyor.

Çok teşekkür ederim. Sanırım standart bir uyarı yazmışlar tarih olarak. 29 unda yada sonrasında gelen bir mail olmadı bunun ile ilgili bu ekranı görmem için gerekli olan unlock mailide dün geldi zaten. 3-5 gün içinde sanırım bahsettikleri pin i içeren mail gelecektir diye umuyorum.

token leri ben de dün serbest bıraktım bunun karşılığında bana da bir ETH adres verdi seed yada key gelmedi, bende de benzer bir açıklama var.

Sanırım bir kaç güne gönderirler.

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
crocodils
Jr. Member
*

Activity: 68
Merit: 3

View Profile
February 05, 2018, 03:15:11 PM
Merited by EFS (2)

Bitcoin göndererek icoya katılmış ve tokenlere nasıl ulaşacağını anlamayan arkadaşlar için yardımcı olmak istedim. Bitcoin gönderen katılımcılara, eth wallet tanımlamışlar envionlarımız o wallette bulunuyor, tokenlerin kilidini açıp o wallete nasıl ulaşabiliriz anlatayım;

1- Öncelikle mail adresimize gelen ''envion.org: Wallet Access PIN (Private)'' başlıklı maildeki pin kodumuzu hazır tutalım. Ico sayfasına bilgilerimizle girip, 'unlock' butonuna basarak token kilidi açma işlemine geçelim.

2-Gelen sayfada mailimize gönderilen pin kodunu girerek ilerleyelim.

3-Print your Access information başlıklı sayfadan, wallet bilgilerimizi alacağız. Print private and seed phrase'e tıklayarak devam edelim, gelen private key ve seedleri güvenli bir yere kaydedelim.

4- Daha sonraki sayfada yine verilen seed ve private keylerimizin yazılı olduğu kısımlardan bilgilerin doğruluğunu kontrol ederek devam edelim.

5- Gelen 4 numaralı sayfada klasik, verilen seedlerimizi yazma işlemi yapacağız. Seedleri yazıp devam edelim ve şuanda tokenlerin kilidini açtık, hayırlı olsun Smiley

Şimdi verilen wallete ulaşıp tokenlerimizi görelim.

1- Myetherwallet adresine girip view wallet info sekmesine tıklayın. Alttan 'Mnemonic Phrase' seçeneğine tıklayın. Solda açılan alana envion tarafından verilen 12 kelimelik seedleri girin, unlock butonu gözükecek, tıklayın.

2-Açılan pencerede alt kısımdaki your adress başlığının altında, envion ico sayfasında sizin için tanımlanmış olan eth wallet adresini seçerek unlock your wallet'e tıklayarak cüzdanınıza ve tokenlerinize erişebilirsiniz.

3- Tokenleri kendi eth cüzdanınıza aktarmak için, envion tarafından verilmiş olan cüzdana fee miktarını karşılayacak kadar ETH göndermeniz gerekiyor. Fee miktarını verilen cüzdana gönderdikten sonra, envion tokenlerinizi kendi cüzdanınıza çekebilirsiniz.

Envion tokenlerinize ulaşmak için oluşturulan makaleye buradan ulaşabilirsiniz; https://medium.com/@envion/envion-token-distribution-guide-6ea7be50bd4

Hayırlı olsun Smiley
crazy1204
Full Member

Activity: 322
Merit: 100

View Profile
February 05, 2018, 04:26:12 PM

Selam arkadaşlar acaba bunun bountysi ne zaman dağıtılacak ona göre alttan toplamayı düşünüyorum da güzel dump yer gibime geliyor alttan alıp bayağı saklamak lazım bence iş yapar bu envion

Nasit uygun
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
February 05, 2018, 08:25:30 PM

Selam arkadaşlar acaba bunun bountysi ne zaman dağıtılacak ona göre alttan toplamayı düşünüyorum da güzel dump yer gibime geliyor alttan alıp bayağı saklamak lazım bence iş yapar bu envion

Piyasa bu haldeyken dump yemesi için bountye bile gerek yok hocam bence.Gerçi dibin dibini bountyler dağıtıldıktan sonra görürse şaşırmamak lazım. Grin 15 şubata kadar dağıtılacak diye okumuştum umarım süreç daha fazla gecikmez.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
February 06, 2018, 06:59:17 AM

ben etherle katılmıştım, tokenları unlocked ettikten sonra biyerden gelecek zannediyordum , etherscanden adresi kontrol ediyordum, gelen giden olmayınca mew den kontrol ettim tokenlar adreste, smart contrat olayını karışık vesselam, etherscan algılamamış
hurri1984
Newbie
*

Activity: 87

View Profile
February 07, 2018, 11:28:34 AM

Bitcoin göndererek icoya katılmış ve tokenlere nasıl ulaşacağını anlamayan arkadaşlar için yardımcı olmak istedim. Bitcoin gönderen katılımcılara, eth wallet tanımlamışlar envionlarımız o wallette bulunuyor, tokenlerin kilidini açıp o wallete nasıl ulaşabiliriz anlatayım;

1- Öncelikle mail adresimize gelen ''envion.org: Wallet Access PIN (Private)'' başlıklı maildeki pin kodumuzu hazır tutalım. Ico sayfasına bilgilerimizle girip, 'unlock' butonuna basarak token kilidi açma işlemine geçelim.

2-Gelen sayfada mailimize gönderilen pin kodunu girerek ilerleyelim.

3-Print your Access information başlıklı sayfadan, wallet bilgilerimizi alacağız. Print private and seed phrase'e tıklayarak devam edelim, gelen private key ve seedleri güvenli bir yere kaydedelim.

4- Daha sonraki sayfada yine verilen seed ve private keylerimizin yazılı olduğu kısımlardan bilgilerin doğruluğunu kontrol ederek devam edelim.

5- Gelen 4 numaralı sayfada klasik, verilen seedlerimizi yazma işlemi yapacağız. Seedleri yazıp devam edelim ve şuanda tokenlerin kilidini açtık, hayırlı olsun Smiley

Şimdi verilen wallete ulaşıp tokenlerimizi görelim.

1- Myetherwallet adresine girip view wallet info sekmesine tıklayın. Alttan 'Mnemonic Phrase' seçeneğine tıklayın. Solda açılan alana envion tarafından verilen 12 kelimelik seedleri girin, unlock butonu gözükecek, tıklayın.

2-Açılan pencerede alt kısımdaki your adress başlığının altında, envion ico sayfasında sizin için tanımlanmış olan eth wallet adresini seçerek unlock your wallet'e tıklayarak cüzdanınıza ve tokenlerinize erişebilirsiniz.

3- Tokenleri kendi eth cüzdanınıza aktarmak için, envion tarafından verilmiş olan cüzdana fee miktarını karşılayacak kadar ETH göndermeniz gerekiyor. Fee miktarını verilen cüzdana gönderdikten sonra, envion tokenlerinizi kendi cüzdanınıza çekebilirsiniz.

Envion tokenlerinize ulaşmak için oluşturulan makaleye buradan ulaşabilirsiniz; https://medium.com/@envion/envion-token-distribution-guide-6ea7be50bd4

Hayırlı olsun Smiley

Merhaba bana pin le ilgili mail gelmedi. Herkese gönderilmiş mi ?
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: