Bitcoin Forum
May 10, 2024, 09:58:52 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: fork sonrası uçacak altcoinler  (Read 1412 times)
Erayakarsu
Member
**

Activity: 110
Merit: 11

View Profile
November 05, 2017, 04:34:28 PM

Alt coinlerde yine ters kose olacagiz gibi geliyo bana

"I'm sure that in 20 years there will either be very large transaction volume or no volume." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715335132
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715335132
Reply with quote  #2

1715335132
Report to moderator
1715335132
Hero Member
*

Ignore
1715335132
Reply with quote  #2

1715335132
Report to moderator
1715335132
Hero Member
*

Ignore
1715335132
Reply with quote  #2

1715335132
Report to moderator
mokoko
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
November 05, 2017, 04:45:45 PM

Forumda ne kadar çok waves yatırımcısı var yahu nereye gitsem waves diyorlar algı oluşturmaya mı çalışılıyor yoksa gerçekten waves ileride dedikleri kadar artacak mı bekleyip göreceğiz.
dostum onlar 6 aydır artacak diyorlarda bişey olduğu yok Komodo diplerine kadar geldi yakında Stratisi de Waves i de geçecek gibi wavesçiler beklemeye devam
sweerty1
Sr. Member

Activity: 453
Merit: 251

Presale Starting May 1st

View Profile
November 05, 2017, 05:44:36 PM

Bana göre bu coin lerde dişe dokunur bir değişim yükselme olacak: Ethereum, Litecoin, NEO, Monero, Dash, ZCash.
Bu coinlerde de küçük bi hareketlenme bekliyorum: Waves, iota, Omisego, Stratis, Factom.

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
November 05, 2017, 08:50:31 PM

Wallaha bitcoinde forklar bitmiyo bi bitsede altlara yönelse millet bizde ona göre kendimizi hazırlasak.
globaturcana
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
November 05, 2017, 08:57:30 PM

Bir zahmet uçsunlar artık yeter düş düş nereye kadar. Ben altcoinlere güvenimi kaybettiğim için btc ve eth dışında çok alım yapmayacağım belki bunlara 1 tane daha farklı coin eklerim onu da forktan hemen önce alıp yükselince satar kısa süreli kar için kullanırım.

nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
November 05, 2017, 09:31:02 PM

Monetha tenx ethereum ' dan güzel şeyler bekliyorum . Özellikle ETH Byzansium güncellemesini fiyatlandıramadı diye düşünenlerdenim .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Peao
Legendary
*

Activity: 1320
Merit: 1001

View Profile
November 05, 2017, 09:50:46 PM

0x, lunyr, aragon, zcash ve tenx çok sessiz kaldılar. kendilerini unutturdular artık biz burdayız demeleri gerekiyor. Smiley

bekleyip göreceğiz.
tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
November 05, 2017, 10:01:42 PM

etherin 300 usd lerden çıkışa geçmesi çok da kolay olmaz bence. şu yaz boyunca ether üzerinde tonla erc20 token oluşturuldu. ve bu tokenler bir yerde dönüp dolaşıp piyasadan eth toplamak için avantaja da dönüşüyor.
etherdelta ya da benzer bazı borsalarda eth/ERC20 token ikililerinde kolaylıkla token değişimi yapılıyor.
eth pump yediği anda bu tokenlerin de baskısı ile fiyatlanması kolay olmaz.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
calligrapher
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 254

View Profile
November 05, 2017, 10:09:39 PM

bana hala altcoinler efsane pahalıymış gibi geliyor. daha bi 3-4 ay süründürür bunlar. tabi tek tük sürekli yapılan ufak pump dalgalarını saymazsak.

hepsi bu değerlerin çeyreğine kadar inecek gibi bi his var içimde ama hayırlısı.

selamlar olsun.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1139

View Profile
November 05, 2017, 10:22:29 PM
Last edit: November 05, 2017, 10:54:24 PM by wolwoo

btc bazında büyük dump gören (%80-90) hemen hemen bütün coinler artacaktır, bazıları tepe noktasını da geçecektir. bitcoincash ile birlikte btc'nin dominant oranı %67-70'e dayandı. ethereum bcc ltc ripple gibi yüksek satoshili  coinler yerine btc bazında toplam değeri düşük olan coinler daha randımanlı kâr ettirecektir kanaatime göre (böylece btc'nin dominant oranı da fazla etkilenmemiş olur)...30-40k btc değerindeki waves, stratis... 15-20k btc değerindeki tenx, doge, BAT, siacoin, dgb, bancor...3-5k btc değerindeki elastic, next, Edgeless, taas, qrl, Counterparty, firstblood, DigitalNote... ve 200-300 btc değerinde olan coinler...Bunların artmaması için hiçbir neden yok....keşke elimizde çok sayıda btc olsa da hepsinden çok sayıda alabilsek, hangisi önce artarsa satıp artmayana takviye eder diğer artışlardan da faydalanırdık...ytd

edit: düşüşler zamana yayılır ki kademe kademe yedirilsin mal, çıkışlar başladığında almaya fırsat bile kalmayabilir (psikolojik olarak da düşüşe alışıldığı için artış beklenmez) ya da büyük çaplı fiyat hareketleri oluşturulur ki kimse almaya cesaret edemesin. o nedenle fiyatlar diplerdeyken "al-tut" altcoinlerde en mantıklı hareket olur. bir de fiyatın dibini bulmak çok zor bazen anlık bile olabilir. örneğin: waves 47k şu an, 30'a düşse %35 zarar, o nedenle bir fiyat belirleyip oradan alıma başlamak ve düşerse biraz daha almak mantıklı olur. 35k'dan alırsın 37'den 33'ten 30'dan (düşerse)...sonra yapılması gereken tek şey beklemek bana göre, isteyen 2x'ten satar isteyen 6 ay bekler 10x'ten satar...ytd

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
myfranco
Full Member

Activity: 361
Merit: 101

View Profile
November 06, 2017, 12:11:49 AM

Alis Ayın 17'sinde coin yakıyorlar. Fiyat şu an dip. Ciddi kar bırakabilir.
Neblio Fiyatı şu anda çok uygun. 2x içten bile değil.
ZCoin Binance'e eklenecek. En kısa zamanda ciddi bir çıkış yapacaktır.
Groestlcoin correction yaptı. Fork sonrası ciddi yükselme olacaktır.
Smartcash. Ciddi bir correction yaptı ve yakında çok yükseklerde olacaktır.
Dovu Ciddi bir şekilde pump yiyecek.

Tabiki öncelikle kendi araştırmanızı yapın. Şimdilik aklıma gelenler bunlar.
tirbison
Full Member

Activity: 196
Merit: 104

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
November 06, 2017, 04:01:12 AM

Ben XVG ve RDD'ye güveniyorum. Bu ikisi fork sonrası Moon!
Monetha, Unify, Kin ve KNC'yi de unutmamak lazım.

Ferhan
Full Member

Activity: 280
Merit: 106

View Profile
November 06, 2017, 04:11:35 AM

Bende Ptoy var iyice dibin dibini boyladı. IOP'ta potansiyeli olan coin şu an değeri alınabilir durumda. Ben hakkımı Ptoy ve IOP'tan yana kullanıyorum Fork sonrası bu iki coini takip edin daha önce yaptıkları gibi 2-5x yapma potansiyelleri mevcut.
koin_34
Full Member

Activity: 392

View Profile
November 06, 2017, 04:22:17 AM

BTG forku öncesi de herkes Altların artacağını düşünüyordu fakat daha beter düştüler. Bence forktan sonra btc birazdaha artar. ( genelde her BTC artışında altcoinle göçüyor) ardından bir durgunluk gelirse btc ye, altcoinlerde bir yükseliş sağlanır diye düşünüyorum.
membis
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
November 06, 2017, 04:48:22 AM

Waves ve Stratis uçar mı bilmiyorum ama 6-7'i rahat görürler eskiden ulaşmadıkları noktalar değil. Adx ve Tenx'den de sürpriz bekliyorum bakalım.
hhk1045
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
November 06, 2017, 02:46:54 PM

İlkbahar güneşi dogdugunda Bitshares için yeni bir pump yolu görünecektir diye düşünüyorum.ytd
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
November 06, 2017, 03:02:49 PM

O fork biter yeni bir fork başlar bakssanıza şimdiden kasım forku konuşuluyor.. Arkadaş insanlar para kazanamaz bu altcoinlerden çünkü onların hareketini belirleyen çok başka faktörler var.. Büyük yatırımcılar nasıl para kazanıyor küçük yatırımcıların ellerinde ki paraları alarak para kazanıyor. Ve bu şekilde sürekli devam edecek şansa birileri tutarda şimdiden akıllık edip yatırım yapar altlara sonrasında bir yükselme olursa ne mutlu o arkadaşa.. Ama yinede kendinizi üzecek rakamlarla riske girmeyin bakarsınız bir anda elinizdekilerin hepsi uçup gidebilir.
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
November 06, 2017, 03:55:48 PM

ben kickico için çok ıyı dusunuyorum fork ıle alakalı degıl ama kasım 26 da bounty hunterların elındekılerı ufaktan toplarlar diyorum sonrakı bır kaç ay ico sevıyesını geçecektir su an içler acısı durumda
oharac
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile
November 06, 2017, 04:57:16 PM

Beklentim 0x, OMG, Strat, MTL, VTC ve KMD
Ozellikle KMD cok iyi direndi BTC karsisinda.

myfranco
Full Member

Activity: 361

View Profile
November 06, 2017, 07:16:01 PM

Bende Ptoy var iyice dibin dibini boyladı. IOP'ta potansiyeli olan coin şu an değeri alınabilir durumda. Ben hakkımı Ptoy ve IOP'tan yana kullanıyorum Fork sonrası bu iki coini takip edin daha önce yaptıkları gibi 2-5x yapma potansiyelleri mevcut.
PTOY FDA onayını alamadığı için düştü. Gerçi iş alanlarında gerek yok ama yine de düştü. Hiç belli olmaz, daha da düşebilir.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: