Bitcoin Forum
May 13, 2024, 05:19:07 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 [All]
  Print  
Author Topic: iPhone X 256gb Space Gray  (Read 1182 times)
aslanburak22 (OP)
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
November 05, 2017, 01:23:22 PM

Arkadaşlar elime salı günü yurt dışından 2 adet iphone x 256gb space gray gelicek 1 tanesini satmayı düşünüyorum yakın şehirden birisine salıya kadar en yüksek teklifi veren kim olursa o arkadaşa vericem. Sizin gibi bende sabırsızlanıyorum 3 haftadır bekliyorum.Elime almak için sabırsızlanıyorum

Skype. oytun.burak@yandex.com
The grue lurks in the darkest places of the earth. Its favorite diet is adventurers, but its insatiable appetite is tempered by its fear of light. No grue has ever been seen by the light of day, and few have survived its fearsome jaws to tell the tale.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
LikebaR
Newbie
*

Activity: 9

View Profile
November 05, 2017, 01:50:19 PM

aklınızda bi fiyat varsa pm lütfen
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
November 05, 2017, 03:59:51 PM

edit
koinli
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
November 06, 2017, 04:34:50 PM

aşağı yukarı makul bir fiyat veririseniz düşünebilirim, buraya da yazabilirsiniz.
DarkbLue
Full Member

Activity: 196
Merit: 101

View Profile
November 06, 2017, 07:42:03 PM

Fiyat ne hocam, iphoneX aklımda tamda, uygun fiyatlıysa pm at görüşelim, uygun olursa ciddi alıcıyım
aslanburak22 (OP)
Newbie
*

View Profile
November 07, 2017, 02:01:57 AM

Fiyat ne hocam, iphoneX aklımda tamda, uygun fiyatlıysa pm at görüşelim, uygun olursa ciddi alıcıyım

5600 tl
aslanburak22 (OP)
Newbie
*

View Profile
November 07, 2017, 02:43:44 PM

Arkadaşlar elime salı günü yurt dışından 2 adet iphone x 256gb space gray gelicek 1 tanesini satmayı düşünüyorum yakın şehirden birisine salıya kadar en yüksek teklifi veren kim olursa o arkadaşa vericem. Sizin gibi bende sabırsızlanıyorum 3 haftadır bekliyorum.Elime almak için sabırsızlanıyorum

Cihazlar elime gelmiştir. 1 tanesi satılık fiyat 5600 TL almak isteyen arkadaşlar mesaj atabilir
igotek
Hero Member

Activity: 2058
Merit: 608

Online Security & Investment Corporation

View Profile WWW
November 07, 2017, 07:17:39 PM

Hangi ildesin ? Eğer bana yakın isen gelip elden satın alıp ödemeyi nakit yapacağım.

I cannot live, I cannot die, trapped in myself.
Hold my breath as I wish for death. Oh please god, help me !
erikliwater
Full Member

Activity: 252

The future is your Genome

View Profile
November 07, 2017, 11:29:26 PM

Aman dikkat edin satın almayı düşünen arkadaşlar skypedan iyice görüşün.Umarım oturduğunuz şehir ığdır,şırnak gibi nufus yoğunluğunun az olduğu bir şehir değildir yoksa siz değil biz elimize almış oluruz. Grin

BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
November 08, 2017, 12:04:23 AM

Fiyat oldukça uygun görünüyor, bende almayı düşünüyorum ama yakın zamanda yurtdışına çıkacağım belki oradan alırım diye muallaktayım. Sırf garantinin 1-2 yıl muhabbeti için Türkiye'den almakla almamak arasındayım.
aslanburak22 (OP)
Newbie
*

View Profile
November 08, 2017, 02:30:51 AM

Fiyat oldukça uygun görünüyor, bende almayı düşünüyorum ama yakın zamanda yurtdışına çıkacağım belki oradan alırım diye muallaktayım. Sırf garantinin 1-2 yıl muhabbeti için Türkiye'den almakla almamak arasındayım.

Bende sizin gibi düşünüyordum hocam yurtdışına çıkan bir arkadaşım o an alabiliceğini söyleyince fırsatı kaçırmak istemedim
aslanburak22 (OP)
Newbie
*

View Profile
November 08, 2017, 03:06:33 AM

Aman dikkat edin satın almayı düşünen arkadaşlar skypedan iyice görüşün.Umarım oturduğunuz şehir ığdır,şırnak gibi nufus yoğunluğunun az olduğu bir şehir değildir yoksa siz değil biz elimize almış oluruz. Grin

güzel kardeşim benim o ön yargını götüne sokabilirsin seni seviyorum not: şırnak silopide yaşıyorum ve yaşadığım yerde çokda mutluyum çünkü seninde dediğin gibi nüfüs az senin gibi göt laleleri oturmuyor Wink
firstwav
Member
**

Activity: 164
Merit: 17

The first celebrity management platform on the blo

View Profile
November 08, 2017, 03:11:16 AM

Çok pahalı abi ya! Bu iPhone daha nerelere gidecek 5.600 nedir? Bitcoin le mi yarışıyor? Her sene üstüne 1000-2000 koyuyor.

aslanburak22 (OP)
Newbie
*

View Profile
November 08, 2017, 03:36:27 AM

Çok pahalı abi ya! Bu iPhone daha nerelere gidecek 5.600 nedir? Bitcoin le mi yarışıyor? Her sene üstüne 1000-2000 koyuyor.

Aynen dostum dolar gibi yükseliyor meret ama bu telefon bir harika dostum Cheesy
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
November 08, 2017, 03:44:38 AM

Hangi ilde olduğunuzu sormuşlar ama cevap vermemişsiniz. bari hangi bölgedesiniz onu yazın en azından almak isteyen arkadaşlar için fikir olur Smiley Marmara olsa mesela ben şimdi özel mesaj atmıştım.
aslanburak22 (OP)
Newbie
*

View Profile
November 08, 2017, 04:02:18 AM

Hangi ilde olduğunuzu sormuşlar ama cevap vermemişsiniz. bari hangi bölgedesiniz onu yazın en azından almak isteyen arkadaşlar için fikir olur Smiley Marmara olsa mesela ben şimdi özel mesaj atmıştım.

@erikliwater   adlı arkadaşa cevabını vermişim zaten hocam maalesef sitede sürekli yorum yapamama sorunu olduğu için başka biri yazana kadar unutuyorum cevap vermeyi silopide yaşıyorum
aslanburak22 (OP)
Newbie
*

View Profile
November 08, 2017, 04:14:57 AM

Hangi ildesin ? Eğer bana yakın isen gelip elden satın alıp ödemeyi nakit yapacağım.

silopideyim dostum
cabbaraga
Member
**

Activity: 196
Merit: 12

View Profile WWW
November 08, 2017, 07:16:43 PM

Tek kelimeyle harirka bir telefon yurt dışından geldiği için pasaport kaydı noktasında da yardımcı oluyor musun

▀▀▀▀▄▀▀▀▀▀ ▀▀ ▀ ▄ ▀    GORECRUIT    ▀ ▄ ▀ ▀▀ ▀▀▀▀▀▄▀▀▀▀
▬▬   ARTIFICIAL INTELLIGENCE FOR HR BASED ON BLOCKCHAIN   ▬▬
Whitepaper   Telegram   [  Pre-Sale 》 24th October  ]   Facebook   Twitter
aslanburak22 (OP)
Newbie
*

View Profile
November 08, 2017, 07:42:52 PM

Tek kelimeyle harirka bir telefon yurt dışından geldiği için pasaport kaydı noktasında da yardımcı oluyor musun

aynen dostum telefon süper elimden düşüremiyorum bu telefon bir harika evet yardımcı olurum
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
November 09, 2017, 06:04:03 AM

Fiyat gayet yüksek bence. Garantisi Türkiye'de geçmeyen bir telefon için (ki nereden geldiği de belli değil)  Almayı düşünen arkadaşlar dikkat etsin iyi araştırsın.
aslanburak22 (OP)
Newbie
*

View Profile
November 09, 2017, 10:16:55 AM

Fiyat gayet yüksek bence. Garantisi Türkiye'de geçmeyen bir telefon için (ki nereden geldiği de belli değil)  Almayı düşünen arkadaşlar dikkat etsin iyi araştırsın.

nerden geldiği belli ayrıca 1 yılda garantisi var fiyat gayet yüksekmi hahaha iphoneden anlamadığın belli dostum sen htc falan takıl kafana göre
jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1638
Merit: 304

kycfree

View Profile
November 10, 2017, 09:15:11 AM

Bana da pek mantıklı gelmedi bu fiyat açıkçası. Yurt dışından gelmiş bir telefona göre çok bence. Ki Türkiye’de iphone garantisi de geçmiyor artık diye biliyorum yeni çıkan kanuna göre.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
aslanburak22 (OP)
Newbie
*

View Profile
November 10, 2017, 10:06:25 AM

Bana da pek mantıklı gelmedi bu fiyat açıkçası. Yurt dışından gelmiş bir telefona göre çok bence. Ki Türkiye’de iphone garantisi de geçmiyor artık diye biliyorum yeni çıkan kanuna göre.

hocam sanarak konuşan insanlarsınız bir araştırın çok dediğiniz telefon türkiyedeki ile farkı yok sadece garantisi 1 yıl
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
November 11, 2017, 01:00:29 PM

nerden geldiği belli ayrıca 1 yılda garantisi var fiyat gayet yüksekmi hahaha iphoneden anlamadığın belli dostum sen htc falan takıl kafana göre
Dostum Türkiye’de Apple garantisi geçmiyor Apple Store’da artık yurt dışından gelen telefonlar için 2017’nin başlarında yeni kanun çıktı bilmiyorsun galiba ya da başka bir firma garantisi altında mı artık onu bilemiyorum. Öyleyse de nasıl güvenilir tabi bir sorun olduğunda garantiye vermeye orası da meçhul.
Betfair
Sr. Member

Activity: 812

View Profile
November 11, 2017, 01:17:19 PM

Olm süper lan adam bizim buradan almış TR ye götürüp 1000 tl üstüne koyup satıyor Cheesy
aslanburak22 (OP)
Newbie
*

View Profile
November 11, 2017, 03:14:34 PM

Olm süper lan adam bizim buradan almış TR ye götürüp 1000 tl üstüne koyup satıyor Cheesy

Cheesy Cheesy herkes yolunda dostum
Betfair
Sr. Member

Activity: 812

View Profile
November 11, 2017, 03:28:55 PM

Ben hanıma 2 tane alayım dönerken götürsünde satsın bilet parası beleşe geliyor Smiley Valla akıllaca neden düşünmedik hiç bunu diye şimdi kahroluyorum
aslanburak22 (OP)
Newbie
*

View Profile
November 11, 2017, 03:41:56 PM

Ben hanıma 2 tane alayım dönerken götürsünde satsın bilet parası beleşe geliyor Smiley Valla akıllaca neden düşünmedik hiç bunu diye şimdi kahroluyorum

Cheesy Cheesy Cheesy yol parasını boşver dostum yengenin burdaki masraflarını bile karşılarsın
erikliwater
Full Member

Activity: 252

The future is your Genome

View Profile
November 11, 2017, 03:50:28 PM

güzel kardeşim benim o ön yargını götüne sokabilirsin seni seviyorum not: şırnak silopide yaşıyorum ve yaşadığım yerde çokda mutluyum çünkü seninde dediğin gibi nüfüs az senin gibi göt laleleri oturmuyor Wink

Şırnak Silopi vay beee ne büyük tesadüf  Grin Ve her dolandırıcı gibi ağzı bozuk bir arkadaş.Ben bu şahıstan alım yapmayı düşünen arkadaşları bir kez daha düşünmeye davet ediyorum.

aslanburak22 (OP)
Newbie
*

View Profile
November 11, 2017, 05:01:38 PM

Şırnak Silopi vay beee ne büyük tesadüf  Grin Ve her dolandırıcı gibi ağzı bozuk bir arkadaş.Ben bu şahıstan alım yapmayı düşünen arkadaşları bir kez daha düşünmeye davet ediyorum.

Cheesy Cheesy huyumdur kardeş önyargılı insanları sayarım ben senin gibi Wink bir bak bakalım dolandırıcı demişsinde ne biliyosun alışverişimizmi oldu sana girip çıkan birşeymi var ağzım bozuk olabilir ama senin gibi karakterim bozuk değil en azından bak bakalım burda kime saygımı bozmuşum bi senin gibi ön yargı yav***lara demi güzel kardeşim benim Wink
aslanburak22 (OP)
Newbie
*

View Profile
November 13, 2017, 11:52:38 AM

Telefon satılmıştır.
Spack17
Sr. Member

Activity: 1624
Merit: 271

View Profile
November 13, 2017, 03:10:06 PM

Valla güzel satış hocam hayırlı olsun. Konuyu daha önce görsem o fiyata satılmayacağını söylerdim ben de ama alan çıkmış demek. Eee her topal satıcının bir kör alıcısı vardır Cheesy
aslanburak22 (OP)
Newbie
*

View Profile
November 13, 2017, 05:53:40 PM

Valla güzel satış hocam hayırlı olsun. Konuyu daha önce görsem o fiyata satılmayacağını söylerdim ben de ama alan çıkmış demek. Eee her topal satıcının bir kör alıcısı vardır Cheesy

iphoneden anlamadığınız aşikar hocam bu yorumunuzu görenler kahkaha atıyordur.  Grin Grin Grin
ibrhmsyt
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
December 03, 2017, 10:43:25 AM

Yurt dışı cihazlardan anlıyan biriyim biraz daha pazarlık yapılabilir eğer pasaportunuz varsa ve giriş çıkışl yaptıysanız  pasaport kaydı 150 tl ye yapabilirsiniz maliyeden eğer yoksa satılık bulursunuz oda 150 120 tl civarıdır garantide 1 yıl uluslar arası garanti vardır eğerki sıfırsa dilediğiniz ülkede garantiye verebilirsiniz
omerchip
Full Member

Activity: 268
Merit: 109

View Profile WWW
December 03, 2017, 05:15:37 PM

Arkadaşlar fiyat çok mantıklıymış ben geçen hafta aldım amerikadan herşey dahil 5100 e geldi bırakında 5600e bıraksın bence az bile söylemiş burda 7 milyar:D Ama o parayı btcye atıp seneye 10 tane alınadabilir Cheesy

mpce
Newbie
*

Activity: 22

View Profile
December 03, 2017, 05:48:03 PM

Apple türkiye,bu sene ya da geçen sene tam hatırlayamadım ama yurtdışı globelden gelen cihazları garanti kapsamına almadığını söylemişti. Belki bi değişiklik olmuştur bilemem araştırın ona göre alın. Acaba apple kim baskı yaptıki böyle bir karar aldı.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
December 03, 2017, 06:29:59 PM

Bir telefona 5600 lira para verilir mi bir de sorsan ülke açlıktan kırılıyor fakirlik diz boyu derler yesinler sizin fakir edebiyatınızı.
Mining falan yapıyor mu ki bu iphone 😂

Pages: 1 2 [All]
  Print  

Jump to: