Bitcoin Forum
October 16, 2018, 06:50:56 AM *
News: Make sure you are not using versions of Bitcoin Core other than 0.17.0 [Torrent], 0.16.3, 0.15.2, or 0.14.3. More info.

Home   Help Search Donate Login Register  
Pages: « 1 ... 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 [188] 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 »
  Print  
Author Topic: Українська (Ukrainian)  (Read 553172 times)
yurimir
Legendary
*

Activity: 1400
Merit: 1037

View Profile
May 06, 2018, 08:54:36 PM

Сьогодні чула по телевізору новину: голова однієї із сільрад, молодий чоловік на вигляд років 35, звернувся до обласних органів управління з пропозицією зберігати вільні бюджетні кошти у криптовалюті. І не просто у криптовалюті, а саме у ADA (Cardano). Він розказував, як це вигідно і показував на комп'ютері тренд ADA. Теперь вони всім селом чекають, коли їм дозволять, тоді вони звернуться ще до НБУ за дозволом.

Тільки це все якась утопія! Адже операції з криптовалютою не врегульовані державої, зто їм дозволить тримати державні гроші у крипті?! А відповідати хто буде, якщо АДА не виросте, а впаде?!

А ви що думаєте?
Точно утопія, чергового криптоентузіаста. Державні мужі не дозволят собі таку розкіш як позбавити себе ж самих джерела халявних грошей, бо крипта це ж повна автономія...а їм потрібно мати над всім контроль....

Ось тут описано більш докладніше, інвестувати там планується не тільки в Cardano

https://bitcointalk.org/index.php?topic=236982.msg35980067#msg35980067
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
1539672656
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1539672656
Reply with quote  #2

1539672656
Report to moderator
kor-vin
Member
**

Activity: 182
Merit: 13

Simple Liquidity - Fueled by NEO

View Profile
May 06, 2018, 09:40:59 PM

Шановні колеги!

Представляю вашій увазі таблицю з новими програмами Bounty and AirDrop, які виходять на bitcointalk.
Це не перша таблиця, яка розміщена на форумі й не остання. Але я хочу вірити, що вона знайде своїх шанувальників, полегшивши вам пошуки нових баунті.
Ні для кого не секрет, що нові програми  Bounty необхідно брати з англомовної гілки:
Bitcoin Forum > Alternate cryptocurrencies > Marketplace (Altcoins) > Bounties (Altcoins)
Звичайно вони викладені там не в такому порядку, як представлені у мене в таблиці. Перш, ніж одержати щось подібне, необхідно відкинути купу сміття, перш ніж знайдете власне саму нову програму. Той хто пробував це робити, розуміє про що я говорю.
Отже, я зробив для вас чорнову роботу, відкинувши це сміття. І те, що я там зібрав, я й розмістив у таблиці по днях тижня. Вам залишається вибрати ту програму, яка найбільше підходить вам.
У цій таблиці зібрані програми які ведуть не тільки імениті менеджери, але й ті, хто проводить баунті в перший раз. І якщо про перших нічого пояснювати не треба, то із приводу других я поясню. Існує маса компаній, які не наймають місцевих менеджерів, а ведуть самі. Як правило у цих менеджерів є ранг Copper Member і ім'я відповідне до програми баунті. Саме тому я й включив у таблицю такі програми.
Зазначений у таблиці рейтинг ICO Bench зафіксований на момент старту баунті кампанії. Для одержання більш точного значення, вам необхідно перейти за посиланням на сторінку кампанії в рейтингу, тому що значення перераховується кожні кілька годин.

PS: Прошу розцінювати дану таблицю не як мою рекомендацію, а як допомогу у виборі баунті.

ТАБЛИЦЯ НОВИХ БАУНТІ, які стануть для вас щасливими.
*Стимулювати регулярне відновлення таблиці можна за допомогою +Merit,  та й добре слово приємне Smiley

Гарна робота! Дякую!
Я так зрозумів головна проблема у всіх зараз покращити свій рейтинг!  Smiley
У мене також вона є. Ще якось на Мембера нашкріб. А далі глухо! Ніхто не кидає, навіть якщо чимось допоміг.

coinlawyer
Full Member

Activity: 378
Merit: 100

A New Digital Streaming Reality

View Profile
May 06, 2018, 10:15:56 PM

Шановні колеги!

Представляю вашій увазі таблицю з новими програмами Bounty and AirDrop, які виходять на bitcointalk.
Це не перша таблиця, яка розміщена на форумі й не остання. Але я хочу вірити, що вона знайде своїх шанувальників, полегшивши вам пошуки нових баунті.
Ні для кого не секрет, що нові програми  Bounty необхідно брати з англомовної гілки:
Bitcoin Forum > Alternate cryptocurrencies > Marketplace (Altcoins) > Bounties (Altcoins)
Звичайно вони викладені там не в такому порядку, як представлені у мене в таблиці. Перш, ніж одержати щось подібне, необхідно відкинути купу сміття, перш ніж знайдете власне саму нову програму. Той хто пробував це робити, розуміє про що я говорю.
Отже, я зробив для вас чорнову роботу, відкинувши це сміття. І те, що я там зібрав, я й розмістив у таблиці по днях тижня. Вам залишається вибрати ту програму, яка найбільше підходить вам.
У цій таблиці зібрані програми які ведуть не тільки імениті менеджери, але й ті, хто проводить баунті в перший раз. І якщо про перших нічого пояснювати не треба, то із приводу других я поясню. Існує маса компаній, які не наймають місцевих менеджерів, а ведуть самі. Як правило у цих менеджерів є ранг Copper Member і ім'я відповідне до програми баунті. Саме тому я й включив у таблицю такі програми.
Зазначений у таблиці рейтинг ICO Bench зафіксований на момент старту баунті кампанії. Для одержання більш точного значення, вам необхідно перейти за посиланням на сторінку кампанії в рейтингу, тому що значення перераховується кожні кілька годин.

PS: Прошу розцінювати дану таблицю не як мою рекомендацію, а як допомогу у виборі баунті.

ТАБЛИЦЯ НОВИХ БАУНТІ, які стануть для вас щасливими.
*Стимулювати регулярне відновлення таблиці можна за допомогою +Merit,  та й добре слово приємне Smiley

Меріт від мене тобі гарантовано за такі старання. Можна поцікавитись як ти це робиш: вручну чи може якийсь алгоритм придумав?
Наскільки довго плануєш оновлювати таблицю?

Vs225655
Member
**

Merit: 16

View Profile
May 07, 2018, 06:10:37 AM

99% що бан за персилання меріту. А якщо до всього на одному домашньому компі під одним IP то це майже 100% бан. У таких випадках треба шукати третього посередника і робити перехресні надсилання  Wink
Меріт мені скидували взагалі незнайомі люди. А другий акаунт я юзав через vpn. Але і на тому дякую))
tvplus006
Full Member

Activity: 350
Merit: 180

■ HUMANCOIN ■

View Profile WWW
May 07, 2018, 06:41:35 AM

Гарна робота! Дякую!
Меріт від мене тобі гарантовано за такі старання. Можна поцікавитись як ти це робиш: вручну чи може якийсь алгоритм придумав?
Наскільки довго плануєш оновлювати таблицю?

Дякую за Merit! Ви знаєте, як вірно стимулювати регулярне відновлення таблиці.
Так, це handmade Smiley Планую підтримувати цю таблицю, поки не стану Legendary Smiley А до цього ранга мені ще далеко-далеко!

❤   humancoin   ❤   Join our whitelist!      ❤   humancoin   ❤
███████                  A new era of charity                    ███████
▄ ▄ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄  Telegram | Reddit | Medium | Twitter | ANN Thread | Facebook   ▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ▄ ▄ ▄
TheFuzzStone
Hero Member

Activity: 854
Merit: 588

PGP: 0x9ADC3EA7

View Profile WWW
May 07, 2018, 06:45:16 AM

Планую підтримувати цю таблицю, поки не стану Legendary Smiley

Я ніколи не був баунті хантером і не планую, але видно що сил було потрачено багато. Можете поділитися цією таблицею в різних локальних гілках форуму, а також в англійській частині.

Добро пожаловать в русскоязычное сообщество Monero (XMR): форум: XMR.RU | Telegram: @XMR_RU
➡️Услуги гаранта для проведения безопасных сделок⬅️
🔑Мануалы по мультиподписи: BTC (Electrum)   |   ⧫ (GNOSIS)🔑
Flodner
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 265

View Profile WWW
May 07, 2018, 06:59:46 AM

Меріт мені скидували взагалі незнайомі люди. А другий акаунт я юзав через vpn. Але і на тому дякую))

Тоді справді треба замислитись в чому проблема. Може занадто короткі коменти
Щодо vpn, то якщо ІР був сильно заюзаний якимись спамерами - можу припустити, що це може бути проблемою.
Хоча, оскільки я багато де буваю, то звідки тільки не заходив на Біткойнток - і поки що все нормально..

▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄  ▄▄  ▄  ▄▄  ▄  ▄  ▄ 
LOYALTY ON THE BLOCKCHAIN
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀  ▀  ▀  ▀  ▀▀  ▀  ▀▀▀  ▀▀  ▀▀▀▀  ▀▀▀▀

█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █

qiibee

Telegram     Medium     Twitter
  Facebook     Instagram     LinkedIn
██████
██▀▀▀▀
██  █▀
██

██
██  █▄
██▄▄▄▄
██████
.
TOKEN SALE
██████
▀▀▀▀██
  ▀█  ██
        ██

██
  ▄█  ██
▄▄▄▄██
██████

█████████████▄
██         ████▄
██ ▄▄▄ █   ██ ▀██▄
██ █▄█ █▀█ ██   ▀██
██   █ ▀▀▀ ████████
██  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ██
██  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ██
██  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ██
██  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ██
██               ██
███████████████████
Flodner
Sr. Member

View Profile WWW
May 07, 2018, 07:02:56 AM

Щодо меріту - то ніколи не вгадаєш, за що він прийде
Наприклад, нещодавно я написав пост про оплату чаю НЕМом в Києві
https://steemit.com/nem/@flodner/this-is-how-i-paid-with-nem-for-tea-in-cafe

Звичайні фото, не так багато тексту - але поширив його в гілці НЕМ і хтось мені 10 мерітів надіслав!
При чому я не ставив за мету отримати меріт, а просто популяризиувати Київ я столицю блокчейну та криптовалют.
Але багатьом пост сподобався..

█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █

qiibee

██████
██▀▀▀▀
██  █▀
██

██
██  █▄
██▄▄▄▄
██████
.
TOKEN SALE
██████
▀▀▀▀██
  ▀█  ██
        ██

██
  ▄█  ██
▄▄▄▄██
██████

█████████████▄
██         ████▄
██ ▄▄▄ █   ██ ▀██▄
██ █▄█ █▀█ ██   ▀██
██   █ ▀▀▀ ████████
██  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ██
██  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ██
██  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ██
██  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ██
██               ██
███████████████████
sla1925
Full Member

Merit: 106

GameX – NextGEN Gaming Cryptocurrency

View Profile
May 07, 2018, 07:28:38 AM

Щодо меріту - то ніколи не вгадаєш, за що він прийде
Наприклад, нещодавно я написав пост про оплату чаю НЕМом в Києві
https://steemit.com/nem/@flodner/this-is-how-i-paid-with-nem-for-tea-in-cafe

Звичайні фото, не так багато тексту - але поширив його в гілці НЕМ і хтось мені 10 мерітів надіслав!
При чому я не ставив за мету отримати меріт, а просто популяризиувати Київ я столицю блокчейну та криптовалют.
Але багатьом пост сподобався..

А от мені хтось обіцяв меріт, але я його так і не дочекався. Але то таке. Як то кажуть, не в меріті щастя. Smiley 

Arsenyo
Sr. Member

Activity: 574
Merit: 250

View Profile WWW
May 07, 2018, 08:57:05 AM

Ця тема є перекладом. Англомовний анонс: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3190782.0

Storweey - це інтернет-платформа електронної комерції, яка буде побудована з використанням технології блокчейнів.

Наша місія полягає в тому, щоб удосконалити існуючий ринок роздрібної електронної комерції шляхом надання інноваційної та високоефективної роздрібної платформи. Ми забезпечимо роздрібний інтернет ринок безпечною, надійною та ефективною платформою, яка буде корисною для всіх учасників - від виробників, продавців до їх клієнтів.

Однією з головних особливостей Storweey є використання технології блокчейну, що дозволяє зробити платформу прозорою, відкритою та максимально безпечною для обох сторін транзакції, призводить до зменшення транзакційних витрат та витрат на ведення бізнесу та спрощення процесу покупки. Storweey Pre-Sale розпочато! Приєднуйтесь до білого списку та отримайте бонус 50%!

УВАГА! Не пропустіть!
https://www.storweey.net/
ПРИВАТНИЙ ПРОДАЖ РОЗПОЧАТО (24 березня - 22 квітня)
50% Бонус
* Обмежена кількість*

Основною метою цього ІСО є створення роздрібного ринку електронної комерції, де покупці та продавці можуть почати торгові операції з товарами та послугами для здійснення платежів як у фіаты, так і в криптовалюті.
Приєднуйтесь до приватного попереднього продажу!
https://www.storweey.net/

Платформа Storweey реалізує такі параметри, як назва, категорія, ціна, обсяг та опис, які допоможуть кожному замовнику знайти потрібні продукти. Виробники та продавці збираються заохочувати клієнтів STWY-токенами для пошуку відгуків.

waves

▄▄▄       ▄▄▄▄
         ▄█████▄   ▄██████▄
       ▄████████ ▄██████████▄
     ▄████████▀▄██████████████▄
   ▄████████▀▄████▀▄▄▄▀█████████▄
 ▄█████████ ████▀▄█████▄▀█████████▄
████████████▄▀▀▄█████████▄▀█████████
 ▀██████▀▄▄ ▀████████▄▀████▄▀█████▀
   ▀██▀▄████  ▀███▄▀███▄▀████▄▀█▀
     ▄████▀▄██▄ ▀███▄▀███▄▀██▀
      ▀█▀▄████▀▄▄ ▀███▄▀███▄
        ▀███▀▄████  ▀███▄▀▀
          ▀▄████▀▄██▄ ▀█▀
            ▀█▀▄████▀
              ▀███▀
.SMART.........
.CONTRACT..
▬▬▬▬▬▬▬

███████████████  ██▄
   ██           ██   ▀██
   ██           ██     ██
   ██           ██ ▐██████▌
   ██           ██ ▐█ ████▌
   ███████████████  ██ ███▌
   ███████▀███████   █████
   █████▀   ▀█████      █
   ███▀       ▀███      █
   ██▄         ▄██      █
   ████▄     ▄█████▄    █
   ██████▄ ▄██████ █    █
   ███████████████ ▀▄▄▄▄▀
   ███████████████
████████████████████
.NO....
.GAS..
▬▬▬▬▬

HIGH   
        SPEED

.MULTI-SIG WALLETS..
.ATOMIC SWAPS...........
.VOTINGS......................

.FREEZING......
.DAPPS AND....
.EVEN MORE...
Vs225655
Member
**

Merit: 16

View Profile
May 07, 2018, 10:06:00 AM

ВАм файно говорити про меріт якщо Ви вже маєте файний ранг тут. А Новачкам потрібно мучитися, старатися і не факт що отримають той меріт.
Я погоджуюся що потрібно писати гарні пости, строрювати нові топіки і це все бажано на анггл. мові. Але тут як не старайся меріт щоб скинули тобі як на мене потрібно мати ще везіння. Яким би корисним не був твій пост чи топік більшість проходять його стороною, або причитають - прокоментують і йдуть далі.
Тому тут щей везіння грає велику роль)))
tvplus006
Full Member

Merit: 180

■ HUMANCOIN ■

View Profile WWW
May 07, 2018, 12:44:19 PM

...Як то кажуть, не в меріті щастя...
... а в їх кількості Smiley

❤   humancoin   ❤   Join our whitelist!      ❤   humancoin   ❤
███████                  A new era of charity                    ███████
▄ ▄ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄  Telegram | Reddit | Medium | Twitter | ANN Thread | Facebook   ▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ▄ ▄ ▄
Flodner
Sr. Member

View Profile WWW
May 07, 2018, 01:28:38 PM

А от мені хтось обіцяв меріт, але я його так і не дочекався. Але то таке. Як то кажуть, не в меріті щастя. Smiley 

Зараз на жаль немає, але все, тепер я собі це запишу, скину коли з'явиться)
Сподіваюсь, що скоро з'явиться!

█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █

qiibee

██████
██▀▀▀▀
██  █▀
██

██
██  █▄
██▄▄▄▄
██████
.
TOKEN SALE
██████
▀▀▀▀██
  ▀█  ██
        ██

██
  ▄█  ██
▄▄▄▄██
██████

█████████████▄
██         ████▄
██ ▄▄▄ █   ██ ▀██▄
██ █▄█ █▀█ ██   ▀██
██   █ ▀▀▀ ████████
██  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ██
██  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ██
██  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ██
██  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ██
██               ██
███████████████████
sla1925
Full Member

View Profile
May 07, 2018, 07:26:32 PM

ВАм файно говорити про меріт якщо Ви вже маєте файний ранг тут. А Новачкам потрібно мучитися, старатися і не факт що отримають той меріт.

Дідівщину у нас ніхто не відміняв. Жартую. Але таке життя. Нічого не поробиш. Виживуть найсильніші.

sla1925
Full Member

View Profile
May 08, 2018, 08:06:46 AM

Сьогодні отримав 1 токен вартістю лише $0,02. Це був один з проектів, з яких я починав своє знайомство з аірдропами восени минулого року. Тепер навіть не знаю, радіти мені чи... Все ж таки не всі аірдропи однаково корисні. Smiley

NickVasilich
Member
**

Media Campaign Manager for Leonardo Render

View Profile
May 08, 2018, 04:14:36 PM

Здоровенькі були, українськомовна спільното!
Хочу поділится з Вами значною на мою думку подією, які наразі проводиться в Україні!

У нашій з вами ненці розпочато дуже цікавий проект, направлений на формуння нового свідомого громадянського суспільства. Та що там розповідати, ось лінк де можна про все дізнатися - НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕЛЕПРОЕКТ "НОВІ ЛІДЕРИ" .

Так склалося, що завдяки цьому проекту у нашого лідера - Андрія Бугаєвського - активого криптентузіаста (інформацію про нього ви знайдете тут) з'явилась реальна можливість поширити серед української спільноти засади криптоіндустрії та довести нашим співгромадянам усі переваги предового досвіду використання блокчейн технології - А САМЕ ДОНЕСТИ ДО УКРАЇНЦІВ, ЩО ПРОЗОРІ ТА ЧЕСНІ ВИБОРИ - ЦЕ РЕАЛЬНІСТЬ!!!
Саме із створенням системи прозорого волевиявлення і пов'язано проект команди Андрія, програмна мета якого полягає в:

Імплементація проекту для колективного прийняття рішень, який буде розроблено та реалізовано на технології блокчейн. Кінцевою метою проекту є зміна уявлення суспільства про процес голосування, а також пропаганда ідей політичних виборів в країні, за допомогою нових технологій, які мінімізують ризики фальсифікацій.

Усіх небайдужих до гармонійного розвитку нового українського суспільства та реальних ентузіастів криптосвіту прошу виявити свою активну крипто позицію, ознайомитися з засадами проекта, зареєструватися у проекті як виборець  та підтримати Андрія і нашу команду!

PS

https://www.democracy.earth/ - Демократія - це постійний процесс, який неможливо спинити, а можна тільки прискорити. Не будемо залишатися байдужими до майбутнього нашої держави!

kokoska
Member
**

Activity: 420
Merit: 15

View Profile
May 08, 2018, 05:52:20 PM

Привіт всім. Хто тут старожил, підскажіть що потрібно зробити, щоб наша гілка розрослася і мала декілька різних тем для спілкування, заробітку, науці та інші. Тут все в один рядок пишуть і чорт ногу зламає, коли заходить сюди ))))
Сюди заходив декілька раз, але нічого корисного немає - всі пишуть все підряд.
Є тут легенда або герой, який би написав про це адміністратору або головному модератору. Думаю, що розкачали б нашу гілку непогано.
Хто що думає про це?

NickVasilich
Member
**

Media Campaign Manager for Leonardo Render

View Profile
May 08, 2018, 06:25:51 PM

Привіт всім. Хто тут старожил, підскажіть що потрібно зробити, щоб наша гілка розрослася і мала декілька різних тем для спілкування, заробітку, науці та інші. Тут все в один рядок пишуть і чорт ногу зламає, коли заходить сюди ))))
Сюди заходив декілька раз, але нічого корисного немає - всі пишуть все підряд.
Є тут легенда або герой, який би написав про це адміністратору або головному модератору. Думаю, що розкачали б нашу гілку непогано.
Хто що думає про це?
гарна ідея, бо ми хто зна коли ранки підвищемо, тому відгукніться небайдужі легенди чи герої)))

roj
Newbie
*

Activity: 17
Merit: 0

View Profile
May 08, 2018, 06:32:59 PM

Ціна біткоіну ризикує впасти нижче 9 000 $, після 4-х денного зниження

Аналіз ціни біткоіна на найближчій час на http://gesellberg.com/%d1%86%d1%96%d0%bd%d0%b0-%d0%b1%d1%96%d1%82%d0%ba%d0%be%d1%96%d0%bd%d1%83-%d1%80%d0%b8%d0%b7%d0%b8%d0%ba%d1%83%d1%94-%d0%b2%d0%bf%d0%b0%d1%81%d1%82%d0%b8-%d0%bd%d0%b8%d0%b6%d1%87%d0%b5-9-000-%d0%bf/
yurimir
Legendary
*

Activity: 1400
Merit: 1037

View Profile
May 08, 2018, 07:50:38 PM

Регулятор цінних паперів України хоче визнати криптовалюти фінансовим інструментом

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку України (НКЦПФР) винесе на обговорення Ради фінансової стабільності питання про визнання криптовалюти фінансовим інструментом. Про це повідомив голова комісії Тимур Хромаєв.

Вважаю дуже своєчасним розглянути на найближчому засіданні Ради фінансової стабільності питання визнання деяких кріптоодиниць як фінансового інструменту, сформулювати підходи до визнання діяльності з ними і почати процедури відповідних законодавчих процесів, - написав він.

Хромаєв вказав на активний розвиток кріптоіндустрії, яка почала формувати певні стандарти, правила і питання ведення діяльності.

«Точка неповернення» вже в минулому, і кріптоіндустрія стає невід'ємною частиною економічних і фінансових відносин. Тому існуючі питання визнання статусу, діяльності та наслідків вимагають адаптації і законодавчого визнання фінансовими регуляторами, - вважає глава НКЦБФР.

Тимур Хромаєв пропонує розглянути кріптоактиви та операції з ними в рамках існуючих «старих» правил на основі принципів і суті, а не форми (паперова, цифрова і т.д.) і сформулювати нові правила, враховуючи динамічний розвиток цієї індустрії.

До міжнародних стандартів ще далеко, тому кріптонорми і правила будуть визначатися на рівні національних законодавств, - підкреслив він.

Нагадаємо, в листопаді 2017 року розгляд справи законопроектів про легалізацію криптовалюти на території України було відкладено через те, що НКЦПФР наполягала на зміні термінології , використовуваної в документах.

Крім того, фінансові регулятори наполягли на тому, що в рамках чинного українського законодавства криптовалюти «неможливо визнати коштами, валютою і платіжним засобом іншої країни, валютною цінністю, електронними грошима, цінними паперами або грошовим сурогатом».

https://forklog.com/regulyator-tsennyh-bumag-ukrainy-hochet-priznat-kriptovalyuty-finansovym-instrumentom/?platform=hootsuite

Pages: « 1 ... 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 [188] 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 »
  Print  

Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.