Bitcoin Forum
April 25, 2024, 05:28:30 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... 304 »
  Print  
Author Topic: Українська (Ukrainian)  (Read 3407937 times)
spandreev
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1428
Merit: 537


View Profile
June 14, 2016, 10:15:21 PM
 #341

Не люблю я тих москальських форків. Мене вже грьобаний саша з Wave намахав, падл*. Я український переклад зробив, а та б...ь тупо мій PM ігнорувала і на баунті не поставила. Той весь шмельц і так вище ефірума не скочить. Так що я ефірумом краще затарюся (вже давно затарився), аніж тим муда..м за їхні грьобані форки платити. Чисто моя думка. А ви вже самі собі думайте...
А я зробив переклад WINGS. Спочатку один з розробників (Dominic) підтвердив у Телеграмі, що я можу зробити переклад українською і я зробив його. Вже потім wings.ai в офіційній гілці сказав, що спочатку треба отримати підтвердження саме в офіційний гілці, а вже потім зробити переклад. Я вже  декілька разів цитував своє повідомлення - ігнорують.
1714066110
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714066110

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714066110
Reply with quote  #2

1714066110
Report to moderator
1714066110
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714066110

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714066110
Reply with quote  #2

1714066110
Report to moderator
1714066110
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714066110

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714066110
Reply with quote  #2

1714066110
Report to moderator
TalkImg was created especially for hosting images on bitcointalk.org: try it next time you want to post an image
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
MadeInUkraine
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 396
Merit: 258


View Profile
June 14, 2016, 10:37:56 PM
 #342

Не люблю я тих москальських форків. Мене вже грьобаний саша з Wave намахав, падл*. Я український переклад зробив, а та б...ь тупо мій PM ігнорувала і на баунті не поставила. Той весь шмельц і так вище ефірума не скочить. Так що я ефірумом краще затарюся (вже давно затарився), аніж тим муда..м за їхні грьобані форки платити. Чисто моя думка. А ви вже самі собі думайте...
А я зробив переклад WINGS. Спочатку один з розробників (Dominic) підтвердив у Телеграмі, що я можу зробити переклад українською і я зробив його. Вже потім wings.ai в офіційній гілці сказав, що спочатку треба отримати підтвердження саме в офіційний гілці, а вже потім зробити переклад. Я вже  декілька разів цитував своє повідомлення - ігнорують.

О! Про що я і кажу ... а мені взагалі відразу ігнор включили. Тому пішли вони подалі зі своїми форками ...

█████▄▄██████████▄▄█████
███▄████████████████▄███
████████████████████████
██████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
  · Anonymity by CryptoNote
· Zero premine & instamine
· Low transaction fee
avirdoz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1191
Merit: 1001



View Profile
June 15, 2016, 12:15:12 AM
 #343

Дауны, кому ваш перевод нужен? Для начала создайте нормальный словарь украинского языка, а потом что-то куда-то переводите. Все украинцы понимают русский, т.е. вы можете англ. даже не знать, тупо перевести русский тред и хотите за это получить награду?
rolik2001
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1232
Merit: 503


View Profile
June 15, 2016, 06:26:32 AM
 #344

Дауны, кому ваш перевод нужен? Для начала создайте нормальный словарь украинского языка, а потом что-то куда-то переводите. Все украинцы понимают русский, т.е. вы можете англ. даже не знать, тупо перевести русский тред и хотите за это получить награду?
я б вас обматюкав шановний вата але получу бан)) нарухонок вингс я давно уже там приймав участь і очікаю на стар іко цей форк є англійським чи амереканськими але не москальським
MadeInUkraine
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 396
Merit: 258


View Profile
June 15, 2016, 09:55:28 AM
 #345

Дауны, кому ваш перевод нужен? Для начала создайте нормальный словарь украинского языка, а потом что-то куда-то переводите. Все украинцы понимают русский, т.е. вы можете англ. даже не знать, тупо перевести русский тред и хотите за это получить награду?

Ти взагалі не туди забрів, чуваче. Твоя думка тут нікого не цікавить.

█████▄▄██████████▄▄█████
███▄████████████████▄███
████████████████████████
██████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
  · Anonymity by CryptoNote
· Zero premine & instamine
· Low transaction fee
Pegas
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 57
Merit: 0


View Profile
June 15, 2016, 12:30:42 PM
 #346

Нащо ви взагалі з ним спілкуєтесь: report to moderator за образи, троллінг та невідповідність мови у розділі
Papajager
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 784
Merit: 508


View Profile
June 16, 2016, 11:12:14 AM
 #347

Дауны, кому ваш перевод нужен? Для начала создайте нормальный словарь украинского языка, а потом что-то куда-то переводите. Все украинцы понимают русский, т.е. вы можете англ. даже не знать, тупо перевести русский тред и хотите за это получить награду?

что за словарь? давай ссилку, подпишусь
hatshepsut93
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2954
Merit: 2145



View Profile
June 16, 2016, 11:18:49 AM
 #348

Нащо ви взагалі з ним спілкуєтесь: report to moderator за образи, троллінг та невідповідність мови у розділі

Сумніваюсь, що знайдеться модератор, який зрозуміє, що тут написано. Але, можно було б попросити зробити цей тред селф-модерейтед, і вибрати мода серед нас.

.BEST.CHANGE..███████████████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
███████████████
..BUY/ SELL CRYPTO..
avirdoz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1191
Merit: 1001



View Profile
June 16, 2016, 11:29:03 AM
 #349

Дауны, кому ваш перевод нужен? Для начала создайте нормальный словарь украинского языка, а потом что-то куда-то переводите. Все украинцы понимают русский, т.е. вы можете англ. даже не знать, тупо перевести русский тред и хотите за это получить награду?

что за словарь? давай ссилку, подпишусь
В том и прикол, что нет, единого общепризнаного словаря, как например Ожегова для рус. языка, т.к. никто не развивает укр. язык. На закарпатье это одна примесь, на волыни другая, еще очень много русских слов с укр. акцентом (суржик). А эти отбитые прыгуны, думают, что разговаривая на своем диалекте, говорят на чистом языке. А то, что они за никому не нужный перевод, хотят награду, подтверждает их ментальность... Делайте что-то полезное, а не находитесь в поисках вечной халявы. Уже весь лес свой вырубили...
avirdoz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1191
Merit: 1001



View Profile
June 16, 2016, 11:30:46 AM
 #350

Дауны, кому ваш перевод нужен? Для начала создайте нормальный словарь украинского языка, а потом что-то куда-то переводите. Все украинцы понимают русский, т.е. вы можете англ. даже не знать, тупо перевести русский тред и хотите за это получить награду?
я б вас обматюкав шановний вата але получу бан)) нарухонок вингс я давно уже там приймав участь і очікаю на стар іко цей форк є англійським чи амереканськими але не москальським
Ага, москаль мені не земляк...
Papajager
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 784
Merit: 508


View Profile
June 16, 2016, 11:50:11 AM
 #351

Дауны, кому ваш перевод нужен? Для начала создайте нормальный словарь украинского языка, а потом что-то куда-то переводите. Все украинцы понимают русский, т.е. вы можете англ. даже не знать, тупо перевести русский тред и хотите за это получить награду?

что за словарь? давай ссилку, подпишусь
В том и прикол, что нет, единого общепризнаного словаря, как например Ожегова для рус. языка, т.к. никто не развивает укр. язык. На закарпатье это одна примесь, на волыни другая, еще очень много русских слов с укр. акцентом (суржик). А эти отбитые прыгуны, думают, что разговаривая на своем диалекте, говорят на чистом языке. А то, что они за никому не нужный перевод, хотят награду, подтверждает их ментальность... Делайте что-то полезное, а не находитесь в поисках вечной халявы. Уже весь лес свой вырубили...

мнение понятно, но не понятно вот что: зачем туда пхать свои 5 копеек? что, нацию украинцев измениш, или раскажеш им всю правду по своим словам и все одумаются и скажут: гоу в великую Россию...?
avirdoz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1191
Merit: 1001



View Profile
June 16, 2016, 12:39:48 PM
 #352

Дауны, кому ваш перевод нужен? Для начала создайте нормальный словарь украинского языка, а потом что-то куда-то переводите. Все украинцы понимают русский, т.е. вы можете англ. даже не знать, тупо перевести русский тред и хотите за это получить награду?

что за словарь? давай ссилку, подпишусь
В том и прикол, что нет, единого общепризнаного словаря, как например Ожегова для рус. языка, т.к. никто не развивает укр. язык. На закарпатье это одна примесь, на волыни другая, еще очень много русских слов с укр. акцентом (суржик). А эти отбитые прыгуны, думают, что разговаривая на своем диалекте, говорят на чистом языке. А то, что они за никому не нужный перевод, хотят награду, подтверждает их ментальность... Делайте что-то полезное, а не находитесь в поисках вечной халявы. Уже весь лес свой вырубили...

мнение понятно, но не понятно вот что: зачем туда пхать свои 5 копеек? что, нацию украинцев измениш, или раскажеш им всю правду по своим словам и все одумаются и скажут: гоу в великую Россию...?
Я и не агитирую идти в россию, я говорю о том, чтоб нормальными делами занимались, а не вырубкой лесов и неадекватным навязывание языка. Украинцы будут говорить на своем родном языке (не на диалекте западенцев), когда это будет нужно, сейчас есть намного более важные вещи. Перевод с рус. на укр. и попытка выудить баунти за это, чисто жлобский западенский движ, из-за которого к украм так себе отношение.
MadeInUkraine
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 396
Merit: 258


View Profile
June 16, 2016, 01:16:30 PM
 #353

ОЙ! Тільки не треба мені тут говорити про святість, чистоту і благородність "русскава народа". Я 4 роки на фрілансі працюю. Є така штука - називається "синонімайзер". Для тих, хто не в курсі поясню: вона автоматично замінює всі, або більшість слів в тексті першо-джерелі на синоніми до тих слів. Так ото в мене замовлень на грамотну синонімізацію було "завались". І вгадайте, звідки було 80% замовників? З Росії. Тобто, є текст на якомусь російському сайті, авторський оригінал. І тут з'являється злодюжка (точно такий ж "русскій"), який тупий "по жизні", тому, що переписати такий текст своїми словами йому розуму бракує. Ось він і замовляє синонімізацію. Тобто, звичайними словами, краде оригінальний текст, замінюючи його словами-синонімами. А потім публікує на якомусь своєму говно-сайті і, деколи, навіть претендує на статус першоджерела (ставлячи попередню дату публікації, стосовно сайту-оригіналу).

Таких замовників в мене було більше 600 за 4 роки Smiley ~80% з рашки і ~20% наші.

Так ото до чого я веду - краще взяти російський текст і перекласти його на українську мову (виконана певна робота), а ніж тупо красти одне в другого. При тому, красти свій у свого. Не хочу тут стверджувати, що "варавство" - це риса характеру всього рос. народу, але з власного досвіду знаю, що явище це там майже повальне.

█████▄▄██████████▄▄█████
███▄████████████████▄███
████████████████████████
██████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
  · Anonymity by CryptoNote
· Zero premine & instamine
· Low transaction fee
Papajager
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 784
Merit: 508


View Profile
June 16, 2016, 01:17:56 PM
 #354

Дауны, кому ваш перевод нужен? Для начала создайте нормальный словарь украинского языка, а потом что-то куда-то переводите. Все украинцы понимают русский, т.е. вы можете англ. даже не знать, тупо перевести русский тред и хотите за это получить награду?

что за словарь? давай ссилку, подпишусь
В том и прикол, что нет, единого общепризнаного словаря, как например Ожегова для рус. языка, т.к. никто не развивает укр. язык. На закарпатье это одна примесь, на волыни другая, еще очень много русских слов с укр. акцентом (суржик). А эти отбитые прыгуны, думают, что разговаривая на своем диалекте, говорят на чистом языке. А то, что они за никому не нужный перевод, хотят награду, подтверждает их ментальность... Делайте что-то полезное, а не находитесь в поисках вечной халявы. Уже весь лес свой вырубили...

мнение понятно, но не понятно вот что: зачем туда пхать свои 5 копеек? что, нацию украинцев измениш, или раскажеш им всю правду по своим словам и все одумаются и скажут: гоу в великую Россию...?
Я и не агитирую идти в россию, я говорю о том, чтоб нормальными делами занимались, а не вырубкой лесов и неадекватным навязывание языка. Украинцы будут говорить на своем родном языке (не на диалекте западенцев), когда это будет нужно, сейчас есть намного более важные вещи. Перевод с рус. на укр. и попытка выудить баунти за это, чисто жлобский западенский движ, из-за которого к украм так себе отношение.

"Перевод с рус. на укр. и попытка выудить баунти за это, чисто жлобский западенский движ, из-за которого к украм так себе отношение"
ну а тебя что, жаба давит за баунти? честно , непонимаю, зачем в ветку пришел..))
MadeInUkraine
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 396
Merit: 258


View Profile
June 16, 2016, 01:27:28 PM
 #355

В них (русских) є чудова приказка - "В чужой монастырь со своим уставом не ходят". Але ж маса неуків бачать порошинку в чужому оці, а бревна в своєму не помічають. Лише б залізти в чужий город та насрати. Це, до речі, ще одна риса "великого народа со скрепами" Smiley

█████▄▄██████████▄▄█████
███▄████████████████▄███
████████████████████████
██████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
  · Anonymity by CryptoNote
· Zero premine & instamine
· Low transaction fee
rolik2001
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1232
Merit: 503


View Profile
June 16, 2016, 06:43:23 PM
 #356

а давайте просто проігноруємо цю людину яка вважає що українська мова це зіпсована російська)) тому ось що я вам побажаю мій любий друже ідіть ви в свій рус чат а ні так пишем колективно заяву і бан на аккаунт на все життя)) капець наші раки програли ірландцям треба гнати в шию цього фоменка і шукати нормального тренера)) хто що думає на рахунок цього??
MadeInUkraine
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 396
Merit: 258


View Profile
June 16, 2016, 07:28:29 PM
 #357

Підтримую ігнор.

Що до футболу ... грали паскудно. І з цього результат. Коли наші по-справжньому грали - так це в матчі з німцями в першому таймі. А все решта - до дупи така гра, при всій повазі до команди.

█████▄▄██████████▄▄█████
███▄████████████████▄███
████████████████████████
██████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
  · Anonymity by CryptoNote
· Zero premine & instamine
· Low transaction fee
rolik2001
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1232
Merit: 503


View Profile
June 17, 2016, 11:54:40 AM
 #358

Підтримую ігнор.

Що до футболу ... грали паскудно. І з цього результат. Коли наші по-справжньому грали - так це в матчі з німцями в першому таймі. А все решта - до дупи така гра, при всій повазі до команди.
як їх навчили так і грають там претензії що їх погано поставили(( був би нормальний тренер
romeo9191
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 4
Merit: 0


View Profile
June 19, 2016, 01:19:21 PM
 #359

Де кращий курс обміну UAH - BTC ? Користуюсь Приват24
rolik2001
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1232
Merit: 503


View Profile
June 20, 2016, 12:07:54 PM
 #360

Де кращий курс обміну UAH - BTC ? Користуюсь Приват24
https://www.youtube.com/watch?v=LPvNphNkOeU&feature=youtu.be вот если интересен продам потому что на нашей бирже есть комисия
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... 304 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!