Bitcoin Forum
April 20, 2024, 12:50:04 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 [120] 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 ... 304 »
  Print  
Author Topic: Українська (Ukrainian)  (Read 3377168 times)
vizerkharkiv
Member
**
Offline Offline

Activity: 336
Merit: 10


View Profile
December 06, 2017, 09:23:39 PM
 #2381

На i7 может и будешь в + майнить, а так бери любую видеокарту от 1050 или 960, например и будешь в + относительно света майнить. Cryptonight сейчас все же больше на картах майнят, хоть он и планировался для процов

Я раніше читав, що деякі криптовалюти можна майнити лише на процесорі (що в них є певни захист), думав якраз що Cryptonight та Карбованець - це такий приклад.
Є досвід майнингу карбованця на картах?
До речі може хтось тут складає подібні ферми?
зараз е ще варіанти etn і sumo, обидва форкі Monero. На мій смак etn най профітніше. Зараз його порівнюють із HODL (була така монета, хай земля їй буде пухом) телеграм канал https://t.me/joinchat/DxoSakHOdk5mqsE-LelfVg
на моюдумку червоні липше дле монеро-форків
Красные для эфира, все эти элетронеумы или сумокоины имхо не надолго) Ибо такие разные взлеты монет были, но результат примерно одинаковый)
1713574204
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713574204

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713574204
Reply with quote  #2

1713574204
Report to moderator
1713574204
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713574204

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713574204
Reply with quote  #2

1713574204
Report to moderator
I HATE TABLES I HATE TABLES I HA(╯°□°)╯︵ ┻━┻ TABLES I HATE TABLES I HATE TABLES
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
vizerkharkiv
Member
**
Offline Offline

Activity: 336
Merit: 10


View Profile
December 06, 2017, 09:24:43 PM
 #2382

Курс Bitcoin 3 декабря на двух основных по объему торгов биржах по сравнению c субботой продолжает победоносный рост.

Курс покупки Bitcoin к доллару 3 декабря, в воскресенье, на 11.00 по киевскому времени на двух основных по объему торгов биржах составил:, информирует еizvestia.com.

Американская биржа Poloniex 11110.00 BTС/USD (+1.86%)

Американская биржа Bitfinex 11105.00 BTС/USD (+1.89%)

Курс биткоина на американской бирже Poloniex по сравнению с субботой (10907.25) вырос на 1.86%. За 24 часа объемы торгов на этой бирже составили 61 713 041 доллар на 5629 биткоинов.

Читать полностью на http://news.eizvestia.com/news-finance/full/312-kurs-bitkoina-3-dekabrya-preodolevaet-vse-novye-rubezhi
Тут новини публікуються на українській мові і зроблено 3 репости одного і того ж самого повідомлення, тут можна публікувати новини тільки українською
А есть какие то правила этой ветки?
Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
December 06, 2017, 09:28:44 PM
 #2383

зараз е ще варіанти etn і sumo, обидва форкі Monero. На мій смак etn най профітніше. Зараз його порівнюють із HODL (була така монета, хай земля їй буде пухом) телеграм канал https://t.me/joinchat/DxoSakHOdk5mqsE-LelfVg
на моюдумку червоні липше дле монеро-форків

Цікаво, якщо хтось займається налаштуванням ферм на etn і sumo або скажімо будь-який інший койн?
Я наприклад майнив би Gridcoin, я і так його майню по-троху процесором, але дуже повільно виходить, на комп'ютері налаштувати досить легко, а так до речі хтось користувався, в курсі про цю криптовалюту?
В HODL була цікава концепція великих відсотків в перші 2 роки, але пару місяців тому я встановив гаманець просто спробувати - і таке враження, що там нічого вже не працює.

А це ж телеграм канал одного з ІСО, питання було про українські телеграм канали (але в цей канал приєднався, і так в мене окремий телеграм на ноуті для таких каналів)

Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
December 06, 2017, 09:32:58 PM
 #2384

Я фермы собираю, спрашивайте подскажу, но майнить именно карбованец финансово нецелесообразно) Разве что на особенных картах типа 560, но вряд ли есть смысл собирать на них

Ясно, я тоді детальніше напишу трохи пізніше. А так для прикладу можу спитати - от на Gridcoin мінімальну ферму скільки приблизно коштуватиме зібрати?
В Gridcoin цікава концепція, що майнинг допомагає науковим обчисленням, ну і звісно сама криптовалюта перспективна - довкола неї сильна спільнота.

JackFast
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 39
Merit: 0


View Profile
December 06, 2017, 09:35:29 PM
 #2385

зараз е ще варіанти etn і sumo, обидва форкі Monero. На мій смак etn най профітніше. Зараз його порівнюють із HODL (була така монета, хай земля їй буде пухом) телеграм канал https://t.me/joinchat/DxoSakHOdk5mqsE-LelfVg
на моюдумку червоні липше дле монеро-форків

Цікаво, якщо хтось займається налаштуванням ферм на etn і sumo або скажімо будь-який інший койн?
Я наприклад майнив би Gridcoin, я і так його майню по-троху процесором, але дуже повільно виходить, на комп'ютері налаштувати досить легко, а так до речі хтось користувався, в курсі про цю криптовалюту?
В HODL була цікава концепція великих відсотків в перші 2 роки, але пару місяців тому я встановив гаманець просто спробувати - і таке враження, що там нічого вже не працює.

А це ж телеграм канал одного з ІСО, питання було про українські телеграм канали (але в цей канал приєднався, і так в мене окремий телеграм на ноуті для таких каналів)
А почему именно Gridcoin? Вы выбираете монету исходя из прибыльности или просто из-за того, что она вам нравится? Просто прибыльность эфира +- понятна, а такие странные монетки даже на whattomine отсутствуют
JackFast
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 39
Merit: 0


View Profile
December 06, 2017, 09:39:38 PM
Last edit: December 06, 2017, 10:17:43 PM by JackFast
 #2386

Я фермы собираю, спрашивайте подскажу, но майнить именно карбованец финансово нецелесообразно) Разве что на особенных картах типа 560, но вряд ли есть смысл собирать на них

Ясно, я тоді детальніше напишу трохи пізніше. А так для прикладу можу спитати - от на Gridcoin мінімальну ферму скільки приблизно коштуватиме зібрати?
В Gridcoin цікава концепція, що майнинг допомагає науковим обчисленням, ну і звісно сама криптовалюта перспективна - довкола неї сильна спільнота.
Судя по тому, что я прочитал - эта монета майнится на алгоритме scrypt и скоро будет уходить от добычи на оборудовании. Алгоритм scrypt - это алгоритм лайткоина, т.е. на видеокартах давно уже не выгодно, только если там почти никого нет. А так это на асиках майнится - L3+ antminer, например
(Исправил первоначальное ошибочное сообщение)
MadeInUkraine
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 396
Merit: 258


View Profile
December 06, 2017, 10:09:02 PM
 #2387

Я фермы собираю, спрашивайте подскажу, но майнить именно карбованец финансово нецелесообразно) Разве что на особенных картах типа 560, но вряд ли есть смысл собирать на них

Ясно, я тоді детальніше напишу трохи пізніше. А так для прикладу можу спитати - от на Gridcoin мінімальну ферму скільки приблизно коштуватиме зібрати?
В Gridcoin цікава концепція, що майнинг допомагає науковим обчисленням, ну і звісно сама криптовалюта перспективна - довкола неї сильна спільнота.
Судя по тому, что я прочитал - эта монета майнится на алгоритме scrypt и скоро будет уходить от добычи на оборудовании. Алгоритм scrypt - это алгоритм биткоина, т.е. на видеокартах давно уже не выгодно, только если там почти нимкого нет. А так это на асиках майнится - Antminer S9 например

Алгоритм Bitcoin - це SHA256, а не SCRYPT.

█████▄▄██████████▄▄█████
███▄████████████████▄███
████████████████████████
██████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
  · Anonymity by CryptoNote
· Zero premine & instamine
· Low transaction fee
JackFast
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 39
Merit: 0


View Profile
December 06, 2017, 10:16:38 PM
 #2388

Я фермы собираю, спрашивайте подскажу, но майнить именно карбованец финансово нецелесообразно) Разве что на особенных картах типа 560, но вряд ли есть смысл собирать на них

Ясно, я тоді детальніше напишу трохи пізніше. А так для прикладу можу спитати - от на Gridcoin мінімальну ферму скільки приблизно коштуватиме зібрати?
В Gridcoin цікава концепція, що майнинг допомагає науковим обчисленням, ну і звісно сама криптовалюта перспективна - довкола неї сильна спільнота.
Судя по тому, что я прочитал - эта монета майнится на алгоритме scrypt и скоро будет уходить от добычи на оборудовании. Алгоритм scrypt - это алгоритм биткоина, т.е. на видеокартах давно уже не выгодно, только если там почти нимкого нет. А так это на асиках майнится - Antminer S9 например

Алгоритм Bitcoin - це SHA256, а не SCRYPT.
Мля, Litecoin на скрипте, асик например L3+ antminer. Вот что значить футбольный вечер отвлекает) (Исправил то сообщение)
Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
December 07, 2017, 09:12:43 AM
 #2389

А почему именно Gridcoin? Вы выбираете монету исходя из прибыльности или просто из-за того, что она вам нравится? Просто прибыльность эфира +- понятна, а такие странные монетки даже на whattomine отсутствуют

У Gridcoin цікава концепція, майнинг (обчислення) йдуть для наукових проектів (можна вибрати які саме)
Ось інформація про нього на Coinmarketcap https://coinmarketcap.com/currencies/gridcoin/

Я не займаюсь майнингом професійно, просто пробував заради цікавості, наприклад Gridcoin трохи майнив на iMac, виходило досить непогано, тому що майнив не лише процесор, а й відеокарта.

Ось я колись писав пост про свій майнинг грідкойна https://steemit.com/gridcoin/@flodner/gridcoin-mining-is-the-best-for-cpu-my-success-story якщо цікаво

Думаю, якщо вкладати в майнинг в 1 ферму то можна собі дозволити вибрату ту криптовалюту, яка подобається.

Johann.Gesell
Member
**
Offline Offline

Activity: 73
Merit: 10


View Profile WWW
December 07, 2017, 12:46:48 PM
 #2390



Друзі, запрошуємо усіх на чергову Blockchain Conference Kyiv. Програма насичена, спікери цікаві. Родзинка івенту - фахові фреймворки TiesDB, Scorex та Exonum від Bitfury.

VI міжнародна Blockchain Conference Kyiv відбудеться 15 грудня 2017 року БЦ «Парус».

MAIN STAGE
- Актуальна інформація про ринок криптовалют, життя після Segwit; - Особливості майнінгу і трейдингу криптовалют;
- Аналітика і прогноз розвитку сфери Blockchain;
- Сфери застосування Blockchain для бізнесу;
- Специфіка проведення власного ICO.

DEVELOPER STAGE
- Розробка додатків на Blockchain;
- Запуск проектів на Ethereum;
- Особливості створення смарт-контрактів;
- Tokenization workshop: як створити свій токен.

START UP ZONE
Демо-зона, де протягом усього конференц-дня Blockchain-стартапи представлять свої розробки.

Програма заходу і перелік спікерів на сайті конференції http://blockchainconf.org/

Квитки можна придбати тут: https://2event.com/ru/events/1038836

Спільнота FB: https://www.facebook.com/events/120804655281881/

Контактний телефон: +380 97 939 13 33
xCoinFactory
Member
**
Offline Offline

Activity: 106
Merit: 23


View Profile
December 07, 2017, 01:15:19 PM
 #2391

Продається Rolls-Royce, оплата в Bitcoin

Bitcoin все більше входить в наше життя і люди все частіше використовують його для купівлі-продажу різних речей. Так, Bitcoin-платежі вже приймають на різних платформах, ринку житла і навіть ігри в Steam можна купити за цифрову валюту. Не залишилися осторонь і предмети розкоші, наприклад ексклюзивні автомобілі.

Власник автомобіля з Манчестера виставив на продаж свій золотий Rolls-Royce Ghost, але оплату він хоче отримати виключно в Bitcoin. Ціна авто становить £ 230 000, а з пробігом в 50,000 км - £ 117,000.

Читати далі: Продається Rolls-Royce, оплата в Bitcoin
zvon4ik
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 463
Merit: 250


View Profile
December 07, 2017, 06:40:21 PM
 #2392

Lightning Network майже готова до запуску

Представники стартапів, що працюють над трьома найбільш активними реалізаціями Lightning, оприлюднили результати тестів, в тому числі прямі транзакції, доводячи сумісність свого програмного забезпечення.

http://gesellberg.com/lightning-network-%d0%bc%d0%b0%d0%b9%d0%b6%d0%b5-%d0%b3%d0%be%d1%82%d0%be%d0%b2%d0%b0-%d0%b4%d0%be-%d0%b7%d0%b0%d0%bf%d1%83%d1%81%d0%ba%d1%83/
Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
December 07, 2017, 07:21:38 PM
 #2393

Щойно фейсбук видав рекламу такої конференції

Конференция на самую прогрессивную и актуальную тему в Украине
Криптоиндустрия, или куда стекается мировой капитал?
Все участники конференции гарантированно получат видение будущего

http://kiev.ubkevent.com


Сергей Литвиненко

    эксперт в области управления капиталом
    заместитель генерального директора компании Simcord

Когда и где?

    11 декабря, 18:00
    г. Киев, ул. Смоленская, 31-33, БЦ Compass FM, Конференц-зал, 2-этаж ( вход с улицы по лестнице с левой стороны). Территориально м. Шулявская, ор-тр ТРЦ "Большевик"
    Email: info@ubkevent.com


yurimir
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1554
Merit: 1044



View Profile
December 07, 2017, 07:57:06 PM
 #2394

АПОФЕОЗ

Bitcoin обійшов рубль і британський фунт за загальною вартістю.

Якщо курс підніметься до 15 тисяч доларів за токен, то Bitcoin обійде за капіталізацією індійську рупію. Проте, ціна біткоіна повинна зрости до приголомшуючих 72 300 доларів, щоб обігнати євро і стати другою за величиною валютою. Щоб "побити" долар США, біткоіну потрібно подорожчати, принаймні, до 85 160 доларів.



https://ukr.segodnya.ua/economics/finance/bitcoin-oboshel-rubl-i-britanskiy-funt-po-obshchey-stoimosti-smi-1096524.html
yurimir
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1554
Merit: 1044



View Profile
December 07, 2017, 08:03:01 PM
 #2395

АПОФІГЕЙ

Мільйонер з'їсть свій член, якщо ціна біткоіна не підніметься до мільйона доларів

Мільйонер Джон Макафі заявив, що з'їсть власний пеніс, якщо до кінця 2020 року ціна біткоіну не подолає позначку в 1 мільйон доларів.
Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі.

"Коли я прогнозував, що до 2020 року ціна біткойна складе $ 500,000, я використовував модель, за якою вартість досягне 5000 доларів в кінці 2017 року. BTC прискорився набагато швидше, ніж припущення моєї моделі. Я прогнозую, що біткойн буде коштувати 1 мільйон доларів до кінця 2020 року. Якщо я не правий, то з'їм свій член, "- написав Макафі.

https://ukr.segodnya.ua/economics/finance/millioner-sest-svoy-organ-esli-cena-bitkoina-ne-podnimetsya-do-milliona-dollarov-1095334.html
buharikx31
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 830
Merit: 258


WPP ENERGY - BACKED ASSET GREEN ENERGY TOKEN


View Profile
December 07, 2017, 08:20:20 PM
 #2396

Курс Bitcoin 3 декабря на двух основных по объему торгов биржах по сравнению c субботой продолжает победоносный рост.

Курс покупки Bitcoin к доллару 3 декабря, в воскресенье, на 11.00 по киевскому времени на двух основных по объему торгов биржах составил:, информирует еizvestia.com.

Американская биржа Poloniex 11110.00 BTС/USD (+1.86%)

Американская биржа Bitfinex 11105.00 BTС/USD (+1.89%)

Курс биткоина на американской бирже Poloniex по сравнению с субботой (10907.25) вырос на 1.86%. За 24 часа объемы торгов на этой бирже составили 61 713 041 доллар на 5629 биткоинов.

Читать полностью на http://news.eizvestia.com/news-finance/full/312-kurs-bitkoina-3-dekabrya-preodolevaet-vse-novye-rubezhi
Тут новини публікуються на українській мові і зроблено 3 репости одного і того ж самого повідомлення, тут можна публікувати новини тільки українською
А есть какие то правила этой ветки?
Я думаю що їх немає, але ця гілка є україномовна, а для іншомовних є свої гілки для обсудження, просто якби ми писали всі де попало, то ніодна гілка б не відповідала вимогам для своєї мови, тому краще якщо хочеться писати іншою мовою то там де вони створені


           ▄▄▄▄▄▄▄           
      ▄▄█████████████▄▄     
    ▄████████████████████▄   
  ▄████████████▌ ▀███████   
  ████████████     ▀████
   █▄
   ▐█████████   ▄▄   ▀▀   ███
█▄   ███████   ▐███▄     ████▌
██▄   █████   ▐██████▄ ▄██████
████   ▐██   ▐███████████████▌
 ████▄     ▐████████████████
  ████▄    ▄████████████████ 
   ▀████▄▄████████████████▀ 
     ▀█████████████████▀▀   
        ▀▀▀███████▀▀▀  
WPPENERGY
World Power Production

INNOVATION LEADERS IN THE GLOBAL
    RENEWABLE ENERGY INDUSTRY


           ▄▄▄▄▄▄▄           
      ▄▄█████████████▄▄     
    ▄████████████████████▄   
  ▄████████████▌ ▀███████   
  ████████████     ▀████
   █▄
   ▐█████████   ▄▄   ▀▀   ███
█▄   ███████   ▐███▄     ████▌
██▄   █████   ▐██████▄ ▄██████
████   ▐██   ▐███████████████▌
 ████▄     ▐████████████████
  ████▄    ▄████████████████ 
   ▀████▄▄████████████████▀ 
     ▀█████████████████▀▀   
        ▀▀▀███████▀▀▀  

INQUIRE
━━━━━━━
Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
December 07, 2017, 08:25:18 PM
 #2397

АПОФІГЕЙ

Мільйонер з'їсть свій член, якщо ціна біткоіна не підніметься до мільйона доларів

Мільйонер Джон Макафі заявив, що з'їсть власний пеніс, якщо до кінця 2020 року ціна біткоіну не подолає позначку в 1 мільйон доларів.
Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі.

"Коли я прогнозував, що до 2020 року ціна біткойна складе $ 500,000, я використовував модель, за якою вартість досягне 5000 доларів в кінці 2017 року. BTC прискорився набагато швидше, ніж припущення моєї моделі. Я прогнозую, що біткойн буде коштувати 1 мільйон доларів до кінця 2020 року. Якщо я не правий, то з'їм свій член, "- написав Макафі.

https://ukr.segodnya.ua/economics/finance/millioner-sest-svoy-organ-esli-cena-bitkoina-ne-podnimetsya-do-milliona-dollarov-1095334.html

Так, це його відома фраза, він до речі підтримує деякі ІСО, в тому числі й український проект Hacken, про який багато з вас знає (нещодавно ІСО закінчилось).
Насправді ціна біткойна може зрости до мільйона набагато швидше ніж 2020

Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
December 07, 2017, 08:47:52 PM
 #2398

Тут дехто пропонував зібратись, пропоную на наступному тижні (наприклад в середу)

Я навіть зробив пост в Meetup cекцію https://bitcointalk.org/index.php?topic=2542257.0

А також на Стіміт https://steemit.com/meetup/@flodner/steemit-blockchain-bitcoin-ico-crypto-meetup-kyiv-ukraine-december-2017

JackFast
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 39
Merit: 0


View Profile
December 07, 2017, 08:51:03 PM
 #2399

А почему именно Gridcoin? Вы выбираете монету исходя из прибыльности или просто из-за того, что она вам нравится? Просто прибыльность эфира +- понятна, а такие странные монетки даже на whattomine отсутствуют

У Gridcoin цікава концепція, майнинг (обчислення) йдуть для наукових проектів (можна вибрати які саме)
Ось інформація про нього на Coinmarketcap https://coinmarketcap.com/currencies/gridcoin/

Я не займаюсь майнингом професійно, просто пробував заради цікавості, наприклад Gridcoin трохи майнив на iMac, виходило досить непогано, тому що майнив не лише процесор, а й відеокарта.

Ось я колись писав пост про свій майнинг грідкойна https://steemit.com/gridcoin/@flodner/gridcoin-mining-is-the-best-for-cpu-my-success-story якщо цікаво

Думаю, якщо вкладати в майнинг в 1 ферму то можна собі дозволити вибрату ту криптовалюту, яка подобається.
Судя по ее алгоритму Scrypt ее есть смысл копать на асике. А так можно и на картах собрать при желании, но сборкой я не помогу, а если есть вопросы - то отвечу без проблем. Вам надо несколько карт, райзера, материнка, память, винт и блоки питания.
Можно собрать из бу запчастей, можно новое. Бу на 4 карты вам обойдется баксов в 150-170 + карты. Новое баксов в 300.
Бюджетные карты - 1060 баксов по 250-300. Т.е. например ферма на 4 * 1060 обойдется в 1200-1500 баксов. Но сказать сколько она будет приносить на этой монете - не смогу, я такими монетами не интересовался. И как ведет себя скрипт алгоритм на видеокартах сейчас - не знаю.
vizerkharkiv
Member
**
Offline Offline

Activity: 336
Merit: 10


View Profile
December 07, 2017, 09:05:49 PM
 #2400

АПОФІГЕЙ

Мільйонер з'їсть свій член, якщо ціна біткоіна не підніметься до мільйона доларів

Мільйонер Джон Макафі заявив, що з'їсть власний пеніс, якщо до кінця 2020 року ціна біткоіну не подолає позначку в 1 мільйон доларів.
Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі.

"Коли я прогнозував, що до 2020 року ціна біткойна складе $ 500,000, я використовував модель, за якою вартість досягне 5000 доларів в кінці 2017 року. BTC прискорився набагато швидше, ніж припущення моєї моделі. Я прогнозую, що біткойн буде коштувати 1 мільйон доларів до кінця 2020 року. Якщо я не правий, то з'їм свій член, "- написав Макафі.

https://ukr.segodnya.ua/economics/finance/millioner-sest-svoy-organ-esli-cena-bitkoina-ne-podnimetsya-do-milliona-dollarov-1095334.html

Так, це його відома фраза, він до речі підтримує деякі ІСО, в тому числі й український проект Hacken, про який багато з вас знає (нещодавно ІСО закінчилось).
Насправді ціна біткойна може зрости до мільйона набагато швидше ніж 2020
Он же прогноз свой уже переписал на миллион, раньше он говорил про 500 тысяч, а теперь уже миллион. То ли ему не нравится свой орган, то ли неясно зачем менять свои прогнозы в худшую сторону
Pages: « 1 ... 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 [120] 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 ... 304 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!