Bitcoin Forum
March 29, 2024, 09:46:16 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 [160] 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 ... 303 »
  Print  
Author Topic: Українська (Ukrainian)  (Read 3267658 times)
EEM
Member
**
Offline Offline

Activity: 194
Merit: 32


View Profile WWW
February 27, 2018, 01:05:59 PM
 #3181

Точніше сенс напевне є, бо Etherdelta (якщо не помиляюсь, найпопулярніша децентралізована біржа) - дуже глючна, відповідно якби була якась альтернатива то це було б добре
Я думав crypto-bridge.com найпопулярніша Smiley
1711705576
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1711705576

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711705576
Reply with quote  #2

1711705576
Report to moderator
"With e-currency based on cryptographic proof, without the need to trust a third party middleman, money can be secure and transactions effortless." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1711705576
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1711705576

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711705576
Reply with quote  #2

1711705576
Report to moderator
1711705576
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1711705576

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711705576
Reply with quote  #2

1711705576
Report to moderator
sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
February 27, 2018, 02:00:38 PM
 #3182

Точніше сенс напевне є, бо Etherdelta (якщо не помиляюсь, найпопулярніша децентралізована біржа) - дуже глючна, відповідно якби була якась альтернатива то це було б добре

Вже є декілька аналогічних бірж, а буде ще більше. Конкуренція зростає.
Angel35
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 154
Merit: 0


View Profile
February 27, 2018, 08:46:51 PM
 #3183

Хлопці, хоч хтось може сказати, що таке Merit? В інтернеті є якась інформація про це? Я чув, що тепер на основі цієї одиниці будуть надавати нові  ранги на форумі.
Angel35
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 154
Merit: 0


View Profile
February 27, 2018, 08:51:15 PM
 #3184

Панове, ми вважаємо безтолкові гугл-переклади спамом чи це цікавить спільноту як своєрідний пришпил?

Я думаю, якщо тим хто постить це зараховується як бали в баунті - то хай постять) Хай люди заробляють)

Я також так думаю, я вважаю, що ми можемо надати один одному можливість заробити)
crane0766
Member
**
Offline Offline

Activity: 378
Merit: 12

Your Gateway to Financial Market on the BlockChain


View Profile
February 27, 2018, 09:03:28 PM
 #3185

Хлопці, хоч хтось може сказати, що таке Merit? В інтернеті є якась інформація про це? Я чув, що тепер на основі цієї одиниці будуть надавати нові  ранги на форумі.
вибач друже, що кидаю посилання на російськомовний топік, але ніщо не заважає скористуватися гугл транстейт . Ось тут від А до Я про меріт та підводні камені при його добуванні https://bitcointalk.org/index.php?topic=2818398.0 . Хай щастить.

биткоин подобен фениксу
xCoinFactory
Member
**
Offline Offline

Activity: 106
Merit: 23


View Profile
February 27, 2018, 09:56:17 PM
Merited by MadeInUkraine (5)
 #3186

У мережі Bitcoin відбудеться хардфорк Bitcoin Private з підтримкою протоколу zk-SNARK

У середу, 28 лютого, в мережі Bitcoin відбудеться хардфорк Bitcoin Private (BTCP) з підтримкою протоколу анонімності zk-SNARK на основі доказу нульового розголошення. Головною особливістю Bitcoin Private є те, що хардфорку одночасно піддасться і ZClassic, форк анонімної криптовалюти ZCash.

Bitcoin Private стане першим форком, заснованим відразу на двох блокчейнах, а PoW-алгоритм Equihash дозволить добувати BTCP за допомогою відеокарт.

Читати далі: У мережі Bitcoin відбудеться хардфорк Bitcoin Private з підтримкою протоколу zk-SNARK
EEM
Member
**
Offline Offline

Activity: 194
Merit: 32


View Profile WWW
February 28, 2018, 02:02:27 PM
 #3187

Подивився, що нам перший тиждень березня готує. Начебто щось цікаве є...

1 березня
Airdrops (якщо у вас є перша монета, другу отримаєте безкоштовно):
eBoost —> ALA
NXT —> ACTN
NEO —> ONT
HST —> UBTC
Adbank — снапшот для холдерів 20к+ монет, через декілька днів отримаєте бонуси

2 березня
Делістинг з bittrex монети Influxcoin INFX. Якщо ви потрапили на деліст зі своєю монетою, раджу кудись її перевести. Так, я одного разу потрапив на деліст BTS Bitshares з bittrex. Мій товариш поклав на це, біржа продала всі бітшареси по $0,05. Я ж вирішив перевести на іншу біржу і в січні BTS торгувався ~$0.68. Мораль - не треба зливати монети, навіть якщо в них не віриш.

5 березня
ETC —> CLO. Подейкують, що Ефір Классік виріс саме через анонс цього форку. Хтось буде отримувати Каліпсо, а хтось вже зробив більше 30% на ЕТС))
ADA — оновлення дорожньої мапи Кардано.

6 березня
Блокчейн та Біткоін конференція, Бангкок, Тайланд.

Звісно подій більше, виділив лише ті, які, на мою думку, варті уваги.
Aeneas
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 89
Merit: 0


View Profile
February 28, 2018, 02:23:58 PM
 #3188

Вересень 2018 - Краудфандинг Aeneas Lepton. P1. Розміщення заявок на залучення інвестицій.
Грудень 2018 - Запуск децентралізованої біржі Aeneas Exchange.

Цікавий проект, вже бачив англомовний thread, думаю нам тут треба його підтримати, розробники ж українці
По цим пункатм, що я виділив цікаво спитати - що за краудфандинг буде проводитись і чи є сенс в ще одній децентралізованій біржі, якщо на той момент токени вже мають бути наявні на деяких інших біржах.
Точніше сенс напевне є, бо Etherdelta (якщо не помиляюсь, найпопулярніша децентралізована біржа) - дуже глючна, відповідно якби була якась альтернатива то це було б добре

Дякуємо за схвальний відгук. Хочеться надати більш розгорнутий коментар по нашому краудфандингу. Справді, ми розвиваємо народний механізм залучення інвестицій, який дасть можливість максимально страхувати інвесторів від втрати коштів, не ставлячи фандрайзерам суттєві перепони.

Уявіть ICO очима стартапера, в якому збирачеві не потрібно перейматись юридичними негараздами, відсутністю шансів дістатись до платоспроможної аудиторії інвесторів, купою ризиків, пов'язаних з розвитком продукта та освоєнням коштів після проведення ICO.

Уявіть ICO очима інвесторів, де бажаючі вкладати кошти отримують не масові примарні обіцянки шарлатанів, а короткі, дуже дружні та зрозумілі формалізованві висновки по аудитах проведених проектів, причому зі впевненістю у беспрецедентно формальному та механістичному підході до аудитів, здійснених штучним інтелектом у поєднанні з анонімними експертними оцінками.

Ми пропонуємо платформу по залученню коштів, де життєвий цикл кожної кампанії зборів коштів включатиме напівавтоматичний всебічний аудит, який буде ставити під сумнів кожен аспект бізнес-плану та всебічно оцінювати ідеї.

fdol
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 9
Merit: 0


View Profile
February 28, 2018, 05:00:43 PM
 #3189

Подивився, що нам перший тиждень березня готує. Начебто щось цікаве є...

1 березня
Airdrops (якщо у вас є перша монета, другу отримаєте безкоштовно):
eBoost —> ALA
NXT —> ACTN
NEO —> ONT
HST —> UBTC
Adbank — снапшот для холдерів 20к+ монет, через декілька днів отримаєте бонуси

2 березня
Делістинг з bittrex монети Influxcoin INFX. Якщо ви потрапили на деліст зі своєю монетою, раджу кудись її перевести. Так, я одного разу потрапив на деліст BTS Bitshares з bittrex. Мій товариш поклав на це, біржа продала всі бітшареси по $0,05. Я ж вирішив перевести на іншу біржу і в січні BTS торгувався ~$0.68. Мораль - не треба зливати монети, навіть якщо в них не віриш.

5 березня
ETC —> CLO. Подейкують, що Ефір Классік виріс саме через анонс цього форку. Хтось буде отримувати Каліпсо, а хтось вже зробив більше 30% на ЕТС))
ADA — оновлення дорожньої мапи Кардано.

6 березня
Блокчейн та Біткоін конференція, Бангкок, Тайланд.

Звісно подій більше, виділив лише ті, які, на мою думку, варті уваги.

Якщо я тримаю НХТ на їх гаманці - я отримаю ACTN?
Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
February 28, 2018, 05:43:50 PM
 #3190

HST —> UBTC

Звідки ця інформрмація про airdrops?
Наприклад в мене є HST, то UBTC що прийде на MyEtherWallet
Читаю періодично їх телеграм, твіттер, ніякої такої інформації не було. Іноді вони проводять цікаві конкурси, але щойно зайшов - нічого такого про ейрдроп немає
Але якщо щось буде -то дякую за інформацію

yurimir
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1554
Merit: 1044



View Profile
February 28, 2018, 08:46:27 PM
 #3191

Президент Венесуели розповідає про великий попит на криптовалюту Petro

Президент Венесуели Ніколас Мадуро (Nicolas Maduro) заявив, що уряд отримав понад 171 000 підтверджених замовлень на купівлю криптовалюти Рetro.

У повідомленні на своїй сторінці у Twitter керманич країни стверджує що 40,8% замовлень на купівлю отримані в доларах США,  6,5 % в євро, 18,4 % у етері та 33,8% у біткойні.

Він також стверджує, що понад 3 500 компаній розмістили заявки на токени Petro. А решта - 82 000 покупців - це приватні особи, повідомляє венесуельський телеканал новин  teleSUR.

нформації про те, хто саме ці покупці і які процедури сертифікації були дотримані, не повідомляється.

Незважаючи на ці та попередні повідомлення, Caracas Chronicles вказали, що жодні токени поки-що не були розповсюджені серед потенційних покупців.

Дійсно, якщо переглянути реєстрацію транзакцій NEM, там видно що наразі всі 100 мільйонів Petro все ще знаходяться у власності венесуельського уряду.


http://coinews.io/ua/category/1-kripto/article/1971-prezident-venesueli-rozpov%D1%96da%D1%94-pro-velikij-popit-na-kriptovaljutu-petro
Yari_k
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 70
Merit: 5


View Profile
March 01, 2018, 12:27:42 AM
 #3192

Привіт, киньте якесь цікаве, багато-обіцяюще ICO
Papado
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 73
Merit: 0


View Profile
March 01, 2018, 01:17:53 PM
 #3193

Президент Венесуели розповідає про великий попит на криптовалюту Petro

Президент Венесуели Ніколас Мадуро (Nicolas Maduro) заявив, що уряд отримав понад 171 000 підтверджених замовлень на купівлю криптовалюти Рetro.

У повідомленні на своїй сторінці у Twitter керманич країни стверджує що 40,8% замовлень на купівлю отримані в доларах США,  6,5 % в євро, 18,4 % у етері та 33,8% у біткойні.

Він також стверджує, що понад 3 500 компаній розмістили заявки на токени Petro. А решта - 82 000 покупців - це приватні особи, повідомляє венесуельський телеканал новин  teleSUR.

нформації про те, хто саме ці покупці і які процедури сертифікації були дотримані, не повідомляється.

Незважаючи на ці та попередні повідомлення, Caracas Chronicles вказали, що жодні токени поки-що не були розповсюджені серед потенційних покупців.

Дійсно, якщо переглянути реєстрацію транзакцій NEM, там видно що наразі всі 100 мільйонів Petro все ще знаходяться у власності венесуельського уряду.


http://coinews.io/ua/category/1-kripto/article/1971-prezident-venesueli-rozpov%D1%96da%D1%94-pro-velikij-popit-na-kriptovaljutu-petro

венесуельський скам  Grin у цієї криптовалти не має майбутнього
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
March 01, 2018, 05:03:42 PM
 #3194

Подивився, що нам перший тиждень березня готує. Начебто щось цікаве є...

1 березня
Airdrops (якщо у вас є перша монета, другу отримаєте безкоштовно):
eBoost —> ALA
NXT —> ACTN
NEO —> ONT
HST —> UBTC
Adbank — снапшот для холдерів 20к+ монет, через декілька днів отримаєте бонуси

2 березня
Делістинг з bittrex монети Influxcoin INFX. Якщо ви потрапили на деліст зі своєю монетою, раджу кудись її перевести. Так, я одного разу потрапив на деліст BTS Bitshares з bittrex. Мій товариш поклав на це, біржа продала всі бітшареси по $0,05. Я ж вирішив перевести на іншу біржу і в січні BTS торгувався ~$0.68. Мораль - не треба зливати монети, навіть якщо в них не віриш.

5 березня
ETC —> CLO. Подейкують, що Ефір Классік виріс саме через анонс цього форку. Хтось буде отримувати Каліпсо, а хтось вже зробив більше 30% на ЕТС))
ADA — оновлення дорожньої мапи Кардано.

6 березня
Блокчейн та Біткоін конференція, Бангкок, Тайланд.

Звісно подій більше, виділив лише ті, які, на мою думку, варті уваги.

Дякую за такий розгорнутий календар подій.

Щодо еірдропів - якщо є інфа по тому, на яких біржах буде підтримка форків - будемо всі вдячні.

Щодо Каліпсо. Так, він став причиною зростання ціни Классік.

Дякую!
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
March 01, 2018, 05:05:32 PM
Last edit: March 02, 2018, 11:18:26 AM by Ukraine2020
 #3195

Привіт, киньте якесь цікаве, багато-обіцяюще ICO

Цікавим є CEDEX.
Нецікавими не цікавлюсь) Вибачте за тавтологію)))
CEDEX - це платформа для ринку діамантів та коштовного каміння. Вважаю перспективним.
ІМХО.
https://medium.com/@cedex.community/cedex-a-disruptive-new-force-in-the-diamond-industry-78e925ec9fac

EEM
Member
**
Offline Offline

Activity: 194
Merit: 32


View Profile WWW
March 01, 2018, 05:54:45 PM
 #3196

Якщо я тримаю НХТ на їх гаманці - я отримаю ACTN?
За детальнішою інформацією краще звернутися у відповідну тему. У них сьогодні мав бути запуск монети після ICO, там за регістрацію нараховували монети й стосовно холда NXT питайтесь там.

HST —> UBTC

Звідки ця інформрмація про airdrops?
Наприклад в мене є HST, то UBTC що прийде на MyEtherWallet
Читаю періодично їх телеграм, твіттер, ніякої такої інформації не було. Іноді вони проводять цікаві конкурси, але щойно зайшов - нічого такого про ейрдроп немає
Але якщо щось буде -то дякую за інформацію
Перепрошую, помилився тікером Sad - HSR Hshare --> UBTC

Щодо еірдропів - якщо є інфа по тому, на яких біржах буде підтримка форків - будемо всі вдячні.
Нажаль, так щільно не слідкую за ними. Робив вибірку для свого телеграм-каналу, вирішив тут також викласти. Інфа не є секретною, в інтернеті багато сайтів-календарів, які відстежують майбутні події. Проте я не знаходив інформацію, де було б написано які біржі підтримують еірдропи. Згадайте LTC --> LCC, до останнього не було відомо хто підтримає еірдроп...
yurimir
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1554
Merit: 1044



View Profile
March 01, 2018, 11:46:07 PM
 #3197

Самопроголошеного творця біткойна звинувачують в крадіжці криптовалюти та інтелектуальної власності

У судовому позові, поданому родиною програміста Дейва Клеймана (Dave Kleiman) на його колишнього партнера по бізнесу Крейґа Райта (Craig Wright), йдеться про те, що він присвоїв собі біткойни та інтелектуальну власність Дейва.



Дейв Клейман



Крейґ Райт

Крейґ Райт, австралієць, який раніше стверджував, що винайшов біткойн, звинувачується сім'єю свого колишнього бізнес-партнера в тому, що він присвоїв собі до 10 мільярдів доларів.

У судовій справі, про яку вперше стало відомо з технічного сайту Motherboard, стверджується що Райт майнив біткойн разом з програмістом Дейвом Клейманом, який загинув у 2013 році, після чого він розробив злочинну схему щоб викрасти біткойни Дейва. Позивач, який представляє майнові інтереси Дейва Клеймана, його брат Айра (Ira), визнав, що загальна кількість біткойнів, про яку йде мова, невідома, але він вважає що вона ймовірно, може становити від 300 тис до 1 млн BTC, що при теперішньому курсі біткойна  може складати до 10 млрд. доларів.

Незрозуміло чи Крейґ та Дейв є творцями біткойна, але однозначно те, що вони були причетні до біткойна від моменту його створення та накопичили величезну кількість біткойнів з 2009 по 2013 рік,

- йдеться в судовому позові.

Позов було подано до суду Флориди два тижні тому. Позивач стверджує, що на час смерті Клеймана нікому з родини не було відомо про ступінь участі Дейва у створенні біткойна. Цитуємо:

...Знаючи це, Крейґ розробив схему для заволодіння майном Дейва у біткойні та його прав на певну інтелектуальну власність, пов’язану з технологією біткойна.

Позивач стверджує що Райт використовував підроблені документи, щоб переконати родину Клеймана в тому, що померлий девелопер передав йому всі права власності на компанію, засновану як W&K Info Defense Research. Коли Айра Клейман поставив під сумнів справжність документів, Райт пообіцяв, що він буде виплачувати частку майна Дейва, але у суді стверджується, ці платежі ніколи не надходили.

Брат Клеймана розшукує біткойни Райта та Клеймана, які нібито були видобуті (намайнені) в перші дні появи криптовалюти, а також інтелектуальну власність, яка належить W&K. Вартість цих активів, за його оцінками, значно перевищує 5 мільярдів доларів США.

До 2015 року Крейґ Райт був невідомою фігурою навіть серед криптоспільноти. Але того ж року податкова служба Австралії проводила розслідування у справі щодо його участі у розробці криптовалюти, що призвело до чуток та спекулятивних припущень що він може бути Сатоші Накамото (Satoshi Nakamoto), невідомим творцем біткойну.

У 2016 році Райт публічно заявив, що саме він і був Накамото. Але експерти засумнівалися в наданих ним доказах. Райт пообіцяв надати додаткові докази, але за кілька днів відмовився та зізнався, що вибачається та не має сміливості. Однак з того часу Райт став публічним і відомим серед біткойн-спільноти та ніколи не відмовлявся від своїх заяв.

Досі не відомо хто ж насправді творець біткойна, цієї революційної технології, що бентежить розуми та розхитує економіки навіть найпотужніших країн світу. Однак відомо, що Сатоші Накамото - людина, чи група людей, один з найбагатших людей у світі. Його особистий капітал оцінюється у 10,3 мільярдів доларів (на даний момент), ці кошти вже впродовж багатьох років незмінно зберігаються на одному і тому ж гаманці.

http://coinews.io/ua/category/1-kripto/article/1978-samoprogoloshenogo-tvorcya-b%D1%96tkojna-zvinuvachujut'-v-krad%D1%96zhc%D1%96-kriptovaljuti-ta-%D1%96ntelektual'no%D1%97-vlasnost%D1%96
sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
March 02, 2018, 08:33:09 AM
 #3198

Оце мені найбільше сподобалося:

Позивач, який представляє майнові інтереси Дейва Клеймана, його брат Айра (Ira), визнав, що загальна кількість біткойнів, про яку йде мова, невідома, але він вважає що вона ймовірно, може становити від 300 тис до 1 млн BTC, що при теперішньому курсі біткойна  може складати до 10 млрд. доларів.

Позивач стверджує, що на час смерті Клеймана нікому з родини не було відомо про ступінь участі Дейва у створенні біткойна.

Простою мовою це звучить так: ми не знаємо, що там було насправді, та чи було щось взагалі, але грошей дуже хочеться. Smiley

Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
March 02, 2018, 11:21:30 AM
 #3199

Якщо я тримаю НХТ на їх гаманці - я отримаю ACTN?
За детальнішою інформацією краще звернутися у відповідну тему. У них сьогодні мав бути запуск монети після ICO, там за регістрацію нараховували монети й стосовно холда NXT питайтесь там.
...
Щодо еірдропів - якщо є інфа по тому, на яких біржах буде підтримка форків - будемо всі вдячні.
Нажаль, так щільно не слідкую за ними. Робив вибірку для свого телеграм-каналу, вирішив тут також викласти. Інфа не є секретною, в інтернеті багато сайтів-календарів, які відстежують майбутні події. Проте я не знаходив інформацію, де було б написано які біржі підтримують еірдропи. Згадайте LTC --> LCC, до останнього не було відомо хто підтримає еірдроп...

Так)) Повністю погоджуюсь з Вами.
Думав є інформація повна чи посилання на ресурс з переліком бірж. Дякую за відповідь!
sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
March 02, 2018, 12:40:55 PM
 #3200

Нарешті мене пустили на Стіміт. Як то кажуть, не минуло і півроку. Підкажіть, кого читати, з ким товаришувати, і взагалі, де там наші? Smiley
Pages: « 1 ... 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 [160] 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 ... 303 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!