Bitcoin Forum
April 25, 2024, 12:20:16 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 [185] 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 ... 304 »
  Print  
Author Topic: Українська (Ukrainian)  (Read 3406958 times)
coinlawyer
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 420
Merit: 101



View Profile
April 28, 2018, 09:04:22 PM
 #3681

Нічого не треба робити. Додаєте таких писак в ігнор (лінк ліворуч) і більше цього шмельцу не бачите. Ту муть і так ніхто не читає.

Я додаю в ігнор всіх, хто додає в гілку величезні баунті-плахти у вигляді зображень. Ловіть свої баунті-хуянті, але без мене.

Почистив таким методом ігнору для себе цю гілку і аж легше стало) Думаю наразі це єдиний дієвий метод зберегти якусь сутність замість нервового перекручування купи спаму та віднаходження реальних постів!
До речі, чи хтось знає як можна якось користуватись Metamask, якщо не пам'ятаєш паролю при створенні гаманця?

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
1714047616
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714047616

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714047616
Reply with quote  #2

1714047616
Report to moderator
In order to achieve higher forum ranks, you need both activity points and merit points.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714047616
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714047616

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714047616
Reply with quote  #2

1714047616
Report to moderator
1714047616
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714047616

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714047616
Reply with quote  #2

1714047616
Report to moderator
BSAlex
Member
**
Offline Offline

Activity: 239
Merit: 10


View Profile
April 29, 2018, 01:12:08 PM
 #3682

     Можу хіба що попередити що до ще одного варіанту, btc-trade.com.ua треба відноситися із обережністю якщо тобі розходиться на грошах що ти туди відправляєш. З 14.02.2018 чекаю зарахування коштів відправлених на біржу, отримав вже десятки (вірогідно автоматичних) відповідей типу "ми займаємось Вашою проблемою", "ми займемося Вашею проблемою за кілька годин" та "Ваша проблема в черзі на вирішення" - але коштів як не було видно так досі і немає. Так що я б у першу чергу звертав увагу не на втрату 3% а на можливість втрати чи суттєвої затримки решти 97% :-)

Я неодноразово користувався цією біржею і все нормально.
Може там в чомусь іншому проблема? Наприклад можливо ви відправили не на той гаманець? В мене таке було, наприклад на Біттрекс відправив Golos на GBG (чи навпаки) - сапорт так і не відповів. Сума там була дуже маленька, здається менше долару, але все-одно сапорт міг би й відреагувати)

Є проблема непорозуміння. Я не міг додати Payment ID до платежу, написав у підтримку біржі - і отримав відповіді "надсилайте, дійде і без Payment ID". Тепер я дуже добре запам'ятаю що так робити не можна. Сума не фатальна, але пару тисяч гривень в еквіваленті на дорозі теж ні разу не валяються. Неприємно дивує процедура розгляду звернень та те що контактний телефон вже не чинний.
TheFuzzStone
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1512
Merit: 1442


thefuzzstone.github.io


View Profile WWW
April 29, 2018, 01:25:38 PM
 #3683

Я не міг додати Payment ID до платежу
Монеро чи Карбо?


Неприємно дивує процедура розгляду звернень та те що контактний телефон вже не чинний.

Пінгуй їх тут.

kor-vin
Member
**
Offline Offline

Activity: 182
Merit: 13

Simple Liquidity - Fueled by NEO


View Profile
April 29, 2018, 09:23:26 PM
 #3684

Тепер тут постів-баунті більше ніж просто розмовних...


Та це вже переходить усі рамки, дехто ще ухитряється по декілька разів репости свої робити. Тупо одне і теж. Якусь розмову побудувати неможливо із-за таких кілометрових простинь.
Хто зі старожилів форуму вкурсі, може десь якусь петицію сформувати, щодо окремого розділу, чи голосувалку запостити, думаю голосів немало набереться.
Це не зовсім правильно і реально обмежувати рекламні оголошення. Сам форум на цьому живе і працює. Не буде дозволена реклама, сюди не будуть приходити компанії/проекти/інвестори/баунтисти. Але якісь обмеження всеж таки варто б було накладати на пости! Для прикладу опублікую оголошення яке я вважаю прийнятним.  Smiley

kor-vin
Member
**
Offline Offline

Activity: 182
Merit: 13

Simple Liquidity - Fueled by NEO


View Profile
April 29, 2018, 09:27:34 PM
 #3685

Анонс цікавого і перспективного проекту:
https://www.spotcoin.com/
Реально працюючий  і такий що приносить дохід вже. ICO потрібне для залучення інвестицій які дозволять масштабувати систему.

В проекті є 4 основні складові:
1. Over the Counter (OTC) Marketplace
2. Чистий "зелений" майнинг на 1,1 МВ, який працює вже зараз. І буде за рахунок ICO розширений до 25 МВ.
3. Фіат/Крипто біржа
4. Роздрібна Платіжна система Spotpay

wwhity
Member
**
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 10


View Profile WWW
April 29, 2018, 10:38:03 PM
Merited by gidlark1 (1)
 #3686

Думаю, для багатьох учасників баунті кампаній дуже актуальною є проблема постійних голосових/відео дзвінків та нескінченних повідомлень у facebook.

Пропоную маленьку, але дієву інструкцію щодо вирішення цієї проблеми:

1. Праворуч на сторінці є бокова панель з контактами. Нам потрібен крайній правий кут і значок налаштувань:



2. Натискаємо. Нас цікавлять два пункти: Tutn off chat  та Turn off video/voice call (вимкнути чат та вимкнути відео/голосові повідомлення):



3. Почнемо з відео/голосових дзвінків:



Далі з'явиться наступне віконце (виключити на годину, до 8 ранку, поки сам не включу). Обираєте потрібний варіант (я обрала останній), натискаєте "Disable"



 Все, з відео/голосовими дзвінками питання закритеSmiley

4. Тепер переходимо до основного чату


Тут три варіанти:
а) вимкнути чат для всіх контактів
b) вимкнути чат для всіх, крім вибраних Вами контактів
с) вимкнути чат лише для деяких контактів



Обираєте той варіант, який Вам більше підходить (я обрала перший - вимкнути для всіх контактів), натискаєте "Гаразд" і, в моєму випадку, бачимо наступне:



Все. Справа зроблена, ніяких відео/голосових повідомлень та набридливих повідомлень від небажаних користувачівSmiley

Якщо інформація була корисною, можете віддячити мерітами Wink

tvplus006
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2282
Merit: 1655


To the Moon


View Profile WWW
April 30, 2018, 10:17:12 AM
Last edit: May 25, 2018, 01:41:20 PM by tvplus006
Merited by gidlark1 (1), sla1925 (1), coinlawyer (1), kor-vin (1)
 #3687

Шановні колеги!

Представляю вашій увазі таблицю з новими програмами Bounty and AirDrop, які виходять на bitcointalk.
Це не перша таблиця, яка розміщена на форумі й не остання. Але я хочу вірити, що вона знайде своїх шанувальників, полегшивши вам пошуки нових баунті.
Ні для кого не секрет, що нові програми  Bounty необхідно брати з англомовної гілки:
Bitcoin Forum > Alternate cryptocurrencies > Marketplace (Altcoins) > Bounties (Altcoins)
Звичайно вони викладені там не в такому порядку, як представлені у мене в таблиці. Перш, ніж одержати щось подібне, необхідно відкинути купу сміття, перш ніж знайдете власне саму нову програму. Той хто пробував це робити, розуміє про що я говорю.
Отже, я зробив для вас чорнову роботу, відкинувши це сміття. І те, що я там зібрав, я й розмістив у таблиці по днях тижня. Вам залишається вибрати ту програму, яка найбільше підходить вам.
У цій таблиці зібрані програми які ведуть не тільки імениті менеджери, але й ті, хто проводить баунті в перший раз. І якщо про перших нічого пояснювати не треба, то із приводу других я поясню. Існує маса компаній, які не наймають місцевих менеджерів, а ведуть самі. Як правило у цих менеджерів є ранг Copper Member і ім'я відповідне до програми баунті. Саме тому я й включив у таблицю такі програми.
Зазначений у таблиці рейтинг ICO Bench зафіксований на момент старту баунті кампанії. Для одержання більш точного значення, вам необхідно перейти за посиланням на сторінку кампанії в рейтингу, тому що значення перераховується кожні кілька годин.

PS: Прошу розцінювати дану таблицю не як мою рекомендацію, а як допомогу у виборі баунті.

ТАБЛИЦЯ НОВИХ БАУНТІ, які стануть для вас щасливими.
*Стимулювати регулярне відновлення таблиці можна за допомогою +Merit,  та й добре слово приємне Smiley

.BEST..CHANGE.███████████████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
███████████████
..BUY/ SELL CRYPTO..
BSAlex
Member
**
Offline Offline

Activity: 239
Merit: 10


View Profile
April 30, 2018, 11:07:06 AM
 #3688

Я не міг додати Payment ID до платежу
Монеро чи Карбо?


Неприємно дивує процедура розгляду звернень та те що контактний телефон вже не чинний.

Пінгуй їх тут.

Проблема із Монеро, інше не пробував надсилати - чекаю поки перше дійде :-)
Дякую за пораду, додам ще один канал пінгу ;-)
TheFuzzStone
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1512
Merit: 1442


thefuzzstone.github.io


View Profile WWW
April 30, 2018, 11:14:36 AM
Last edit: April 30, 2018, 11:48:46 AM by TheFuzzStone
 #3689

Проблема із Монеро

В Монеро два типи адресів: Address i Integrated Address, рекомендую ознайомитися --> https://xmr.ru/threads/19/

roj
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 18
Merit: 0


View Profile
April 30, 2018, 02:27:18 PM
 #3690

Як раз до попереднього посту про Monero і у мене інформація про анонімні альткоіни. Анонімність не дає спокою регуляторам, Японія дуже наполягає на виключенні подібних валют з обмінів.
...

Згідно з сьогоднішнім звітом Forbes, Агентство фінансових послуг Японії (FSA) чинить тиск на локальні обміни криптовалютами, щоб виключити сфокусовані на приватності альткоіни, такі як Monero, Zcash і Dash.

...

FSA стверджує, що ці криптовалюти, які, як правило, набагато складніше відстежувати, ніж біткоіни (хоча в деяких випадках все ще можливо через помилки користувача і інших чинників), стали занадто тісно пов’язані зі злочинним світом.

http://gesellberg.com/%d1%8f%d0%bf%d0%be%d0%bd%d1%96%d1%8f-%d0%b2%d0%b8%d0%bc%d0%b0%d0%b3%d0%b0%d1%94-%d0%b2%d1%96%d0%b4-%d0%ba%d1%80%d0%b8%d0%bf%d1%82%d0%be%d0%b2%d0%b0%d0%bb%d1%8e%d1%82%d0%bd%d0%b8%d1%85-%d0%be%d0%b1/


Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
April 30, 2018, 05:30:51 PM
Merited by MedaR (2)
 #3691

В Монеро два типи адресів: Address i Integrated Address, рекомендую ознайомитися --> https://xmr.ru/threads/19/

Яка думка про ZenCash?
Думаю, що доводилось чути про нього, а можливо й користуватись.
Я нещодавно почав - цікаво і думаю перспективно!
Ось наприклад коротке відео з їх фаудером https://www.youtube.com/watch?v=CQUXnYS2IuI&t

yurimir
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1554
Merit: 1044



View Profile
April 30, 2018, 07:17:05 PM
 #3692

Цікаві новини: Креативний голова села на Дніпропетровщині інвестує гроші громади в криптовалюти

Сільський голова з Єлизаветівки Дніпропетровської області, Максим Голосний, пішов на унікальний для України експеримент, вирішивши позабюджетні кошти громади інвестувати в криптовалюти.

На своїй сторінці  Facebook Максим Голосний написав:

Чому депутатам Верховної  Ради, членам уряду і взагалі чиновникам можна мати і декларувати криптовалюти, а простим селянам ні? Для мене це лише додатковий інструмент для виходу з системної кризи на локальному рівні. Цей інструмент вже існує.


24 квітня депутати Єлизаветівської сільради Петриківського району Дніпропетровської області проголосували за операції з криптовалютами в інтересах громади. Згідно з цим рішенням, сільський голова Єлизаветівки може проводити операції з криптовалютами без залучення бюджетних коштів.



Офіційно повідомляю, що кожен член територіальної громади села Єлизаветівка, станом на сьогодні, офіційно забезпечений криптовалютою. Це не жарт, а черговий соціальний експеримент, який має піти на користь простим людям,

 - повідомив Максим.

За планом сільського голови, інвестиції будуть зроблені в Cardano, Ripple, ІОТА та біткойн. Експеримент буде діяти до 2023 року, а братимуть в ньому участь всі, хто зареєстрований у селі, та брав участь у голосуванні в 2015 році.

Проте сільський голова виділив низку осіб, яких назвав “соціальними паразитами”. Їм брати участь у експерименті не дозволено. Максим заявляє:

Є і категорії громадян, на яких не росповсюджується дія цього експерименту. Це в першу чергу "соціальні паразити" - особи які не зробили ніякої користі для свого села за весь час свого проживання, особи, які були піймані на крадіжках або пошкодженні майна територіальної громади, особи, які були піймані на вивозі побутового сміття в лісосмуги та в степ, особи, які були піймані на підпалах стерні, та особи, які були засуджені за скоєння корупційних злочинів.

В Україні Єлизаветівка - перша громада, яка вкладає в криптовалюти. Зараз, за ​​словами сільського голови, перший етап експерименту завершився.

Ризикнувши на 3 тижні своїми відпускними, преміями і матеріальними допомогами в інтересах громади, можна отримати на виході результат, який в рази перевищує всі обіцянки всіх політичних партій. Інвестовані мною $530 подвоїлися. Я купував для населення Cardano по $0.14. Я планую вивести свій оборотний «актив» для чистоти експерименту, щоб в результаті самого експерименту нічиї фінанси не постраждали. У підсумку, коли курс буде в 2019 скажімо: $1000 за один Cardano, або навіть нехай $100, я просто під запис буду видавати або гривню, або будь-яку іншу валюту населенню за списком безоплатно,

Експеримент не такий вже і тривалий, тож залишається побажати успіху креативному сільському голові і сподіватися, на прозоре та помірковане законодавство, де буде чітко описано статус криптовалют, щоб законослухняні інвестори могли сплачувати податки і не боятися втратити свої інвестиції.

http://coinews.io/ua/category/1-kripto/article/2391-kreativnij-golova-sela-na-dn%D1%96propetrovshhin%D1%96-%D1%96nvestu%D1%94-grosh%D1%96-gromadi-v-kriptovaljuti
TheFuzzStone
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1512
Merit: 1442


thefuzzstone.github.io


View Profile WWW
April 30, 2018, 09:07:28 PM
Last edit: April 30, 2018, 09:18:11 PM by TheFuzzStone
 #3693

Думаю, що доводилось чути про нього, а можливо й користуватись.
Чути чув, а користуватися -- ні, і не планую.

Відмінність Монеро в тому, що всі транзакції приватні по замовчуванню, що суттєво міняє роль від змішаних транзакцій(стаття про ЗЕК, ну суті особливо не міняє) відкритих/прихованих.

zk-SNARKs = trusted setup, що мені не подобається, і таким я точно ніколи користуватися не буду.

Я нещодавно почав - цікаво і думаю перспективно!
Вау, серйозно? А че не співпадіння це з аватаркою і підписною кампанією? Ще й Меріта хапнув від чувака, з такою же аватаркою і підписною кампанією  Cheesy, і ще ось...

Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
May 01, 2018, 06:10:44 AM
 #3694

Вау, серйозно? А че не співпадіння це з аватаркою і підписною кампанією? Ще й Меріта хапнув від чувака, з такою же аватаркою і підписною кампанією  Cheesy, і ще ось...

Мені не дуже зрозуміло, чим Монера в плані приватності відрізняється за Зенкеш або Зкеш, тому й спитав. Можливо, якось прочитаю більше про це.

Ні, не співпадіння, спочатку дізнався про Зенкеш, потім вже поставив аватарку, підпис.
Звісно, не погано отримати додатковий меріт, але все-одно ще більш ніж 90 треба щоб дійти до Senior member

TheFuzzStone
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1512
Merit: 1442


thefuzzstone.github.io


View Profile WWW
May 01, 2018, 07:56:30 AM
 #3695

Мені не дуже зрозуміло, чим Монера в плані приватності відрізняється за Зенкеш або Зкеш, тому й спитав. Можливо, якось прочитаю більше про це.

Читай про Cryptonote (Ring signatures; Stealth Addresses; RingCT), а потім почитай про zk-SNARKS, і все стане зрозуміло, благо, інгліш в тебе в рази кращий ніж в мене...

Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
May 01, 2018, 08:49:07 AM
 #3696

Читай про Cryptonote (Ring signatures; Stealth Addresses; RingCT), а потім почитай про zk-SNARKS, і все стане зрозуміло, благо, інгліш в тебе в рази кращий ніж в мене...

Так, додам це в список, точно відео якісь мають бути, пару відео про Zencash вже подивився
До речі, планую на майбутє їх ноду поставити, для того щоб поставити secure node, потрібно всього-лише 42 Зенкеш (що на даний момент десь 1,500 доларів - дуже доступно, якщо порівняти з тим же Dash, та й навіть у НЕМ для харвестинга потрібно 10 000 нему)
Це напевне один з найдешевших варіантів для ноди.
Може тут хтось є, хто міг би ноду встановити? Це я на майбутнє питаю, але цікаво було б знати
Звісно з Zencash активістів точно хтось зможе допомогти, але якби був би хтось тут - це могло б бути швидше й цікавіше (Звісно не за безкоштовно і не за меріт))

gidlark1
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 857
Merit: 500



View Profile
May 01, 2018, 08:57:56 AM
 #3697

Шановні колеги!

Представляю вашій увазі таблицю з новими програмами Bounty and AirDrop, які виходять на bitcointalk.
Це не перша таблиця, яка розміщена на форумі й не остання. Але я хочу вірити, що вона знайде своїх шанувальників, полегшивши вам пошуки нових баунті.
Ні для кого не секрет, що нові програми  Bounty необхідно брати з англомовної гілки:
Bitcoin Forum > Alternate cryptocurrencies > Marketplace (Altcoins) > Bounties (Altcoins)
Звичайно вони викладені там не в такому порядку, як представлені у мене в таблиці. Перш, ніж одержати щось подібне, необхідно відкинути купу сміття, перш ніж знайдете власне саму нову програму. Той хто пробував це робити, розуміє про що я говорю.
Отже, я зробив для вас чорнову роботу, відкинувши це сміття. І те, що я там зібрав, я й розмістив у таблиці по днях тижня. Вам залишається вибрати ту програму, яка найбільше підходить вам.
У цій таблиці зібрані програми які ведуть не тільки імениті менеджери, але й ті, хто проводить баунті в перший раз. І якщо про перших нічого пояснювати не треба, то із приводу других я поясню. Існує маса компаній, які не наймають місцевих менеджерів, а ведуть самі. Як правило у цих менеджерів є ранг Copper Member і ім'я відповідне до програми баунті. Саме тому я й включив у таблицю такі програми.
Зазначений у таблиці рейтинг ICO Bench зафіксований на момент старту баунті кампанії. Для одержання більш точного значення, вам необхідно перейти за посиланням на сторінку кампанії в рейтингу, тому що значення перераховується кожні кілька годин.

PS: Прошу розцінювати дану таблицю не як мою рекомендацію, а як допомогу у виборі баунті.

ТАБЛИЦЯ НОВИХ БАУНТІ, які стануть для вас щасливими.
*Стимулювати регулярне відновлення таблиці можна за допомогою +Merit,  та й добре слово приємне Smiley


Надіюсь ти будеш підтримувати цю таблицю і завжди вона буде актульною. Зберіг собі, хоч поки що не планую приймати учать у баунті
TheFuzzStone
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1512
Merit: 1442


thefuzzstone.github.io


View Profile WWW
May 01, 2018, 09:05:47 AM
 #3698

точно відео якісь мають бути

https://www.youtube.com/channel/UCnjUpT9gGxyQ_lud7uKoTCg/videos

Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
May 01, 2018, 09:28:48 AM
 #3699

Надіюсь ти будеш підтримувати цю таблицю і завжди вона буде актульною. Зберіг собі, хоч поки що не планую приймати учать у баунті

Не дуже розумію, навіщо ця таблиця, якщо вже є багато сайтів, які листять баунті і які легше читаються..
Наприклад http://www.bountylord.com/  - мій улюблений сайт
Можливо в таблиці більше баунті, але все одно в усіх баунті у вас не буде часу взяти участь, а найкращі розміщені на цьому сайті..

tvplus006
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2282
Merit: 1655


To the Moon


View Profile WWW
May 01, 2018, 09:36:51 AM
 #3700

Представляю вашій увазі таблицю з новими програмами Bounty and AirDrop, які виходять на bitcointalk.

Надіюсь ти будеш підтримувати цю таблицю і завжди вона буде актульною. Зберіг собі, хоч поки що не планую приймати учать у баунті
Дякую! Звісно я буду підтримувати цю таблицю. Сподіваюсь, що вона знайде нових прихильників й вона допоможе Баунті Хантерам у виборі.

.BEST..CHANGE.███████████████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
███████████████
..BUY/ SELL CRYPTO..
Pages: « 1 ... 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 [185] 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 ... 304 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!