Bitcoin Forum
April 18, 2024, 06:43:50 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 [197] 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 ... 304 »
  Print  
Author Topic: Українська (Ukrainian)  (Read 3368089 times)
sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
June 19, 2018, 08:34:16 PM
 #3921

А це тут до чого?


До чого? До того:

Quote
Добро пожаловать в русскоязычное сообщество Monero (XMR)

Дійсно, навіщо вона потрібна та окрема україномовна гілка, якщо і так все добре. Smiley
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, which will follow the rules of the network no matter what miners do. Even if every miner decided to create 1000 bitcoins per block, full nodes would stick to the rules and reject those blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713422630
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713422630

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713422630
Reply with quote  #2

1713422630
Report to moderator
1713422630
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713422630

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713422630
Reply with quote  #2

1713422630
Report to moderator
1713422630
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713422630

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713422630
Reply with quote  #2

1713422630
Report to moderator
TheFuzzStone
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1512
Merit: 1442


thefuzzstone.github.io


View Profile WWW
June 19, 2018, 08:49:49 PM
 #3922

Добро пожаловать в русскоязычное сообщество Monero (XMR)
Так, я один із людей, які створили найбільше локальне Monero-комюніті. Поставив собі в підпис, можу собі дозволити. Запрошуються всі, у кого нема бажання сратися на політ-теми. А, ти певне намікнув, типу, як я посмііів, написати собі у підписі російською...

Так послухай (соррі шо на "ти", якщо хочеш, можешь і до цього причепитися), в нас в тусовці є українці, росіяни, білоруси, латиші, євреї, казахи і ще пару країн СНД, і що? Всі мають говорити українською? Це брєд, хоча тобі напевно так не здається, хай курва вчать, цеж українська йопт! Ось тому всі і спілкуємся російською і політ-срачів у нас немає. Шариш? Без політ-срачів, нуль.

А ось цей впертий і показовий патріотизм мене завжди харив -- "тільки українською", і що, в комюніті було б пару людей. А всіх інших толкових людей з нами б не було. Ну за то так, всі б розмовляли православною українською.

Все, заїбало. Тусуйтесь собі тут за здоров'я, це моє остатнє повідослення в цій гілці.

Бувайте і хай щастить у всьому.

sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
June 20, 2018, 07:38:40 AM
Merited by MadeInUkraine (2)
 #3923


Бувайте і хай щастить у всьому.

І вам не хворіти. Smiley Але, читаючи ваші коментарі, видно, що ви так нічого і не зрозуміли. Справа не в політиці, і навіть не в патріотизмі. Справа в тому, що людей, які самі себе не поважають, ніхто не поважає. І це шлях в нікуди.
MadeInUkraine
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 396
Merit: 258


View Profile
June 20, 2018, 10:38:10 AM
Merited by sla1925 (1)
 #3924


Бувайте і хай щастить у всьому.

І вам не хворіти. Smiley Але, читаючи ваші коментарі, видно, що ви так нічого і не зрозуміли. Справа не в політиці, і навіть не в патріотизмі. Справа в тому, що людей, які самі себе не поважають, ніхто не поважає. І це шлях в нікуди.

Свята правда, друже! І за це отримуєш від мене меріт Smiley

█████▄▄██████████▄▄█████
███▄████████████████▄███
████████████████████████
██████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
  · Anonymity by CryptoNote
· Zero premine & instamine
· Low transaction fee
sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
June 20, 2018, 11:32:19 AM
 #3925

Свята правда, друже! І за це отримуєш від мене меріт Smiley

Несподівано, але приємно. Smiley
Torn80beta
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 68
Merit: 2


View Profile
June 20, 2018, 11:40:51 AM
Merited by gidlark1 (1), sla1925 (1)
 #3926

Добро пожаловать в русскоязычное сообщество Monero (XMR)
Так, я один із людей, які створили найбільше локальне Monero-комюніті. Поставив собі в підпис, можу собі дозволити. Запрошуються всі, у кого нема бажання сратися на політ-теми. А, ти певне намікнув, типу, як я посмііів, написати собі у підписі російською...

Так послухай (соррі шо на "ти", якщо хочеш, можешь і до цього причепитися), в нас в тусовці є українці, росіяни, білоруси, латиші, євреї, казахи і ще пару країн СНД, і що? Всі мають говорити українською? Це брєд, хоча тобі напевно так не здається, хай курва вчать, цеж українська йопт! Ось тому всі і спілкуємся російською і політ-срачів у нас немає. Шариш? Без політ-срачів, нуль.

А ось цей впертий і показовий патріотизм мене завжди харив -- "тільки українською", і що, в комюніті було б пару людей. А всіх інших толкових людей з нами б не було. Ну за то так, всі б розмовляли православною українською.

Все, заїбало. Тусуйтесь собі тут за здоров'я, це моє остатнє повідослення в цій гілці.

Бувайте і хай щастить у всьому.


Як що ви шановний не розумієте, то я вам відповім. Тут так само як і в нашій країні - мова потрибна для того щоб ні хто не казав що українців не існує. Тоб-то іншомовним тут чомусь дозволено створювати свої борди і заробляти на перекладах, баунті і таке інше а українцям зась, бож вони і так розуміють російську. Вам не хто не забороняє тертись у росіїсько-мовних або іньших бордах мови яких ви розумієте. Як на мене, так тут і російський борд не потрібет і всі інші, бо там один лише срач і все що там є створюється тільки з однією метою - заробляти на баунті. Це лише питання самосвідомості і самоповаги. Наведу вам у приклад історію із нашою українською кіноіндустрією - якщо вас послухати так нам не потрібно знімати українське кино, робити мультфільми, переклади, випускати книжки і таке інше, бо все це можно купувати в росії бож ми тут всі розуміємо росіїську. Так можна робити, звісно але у такому випадку країна втрачає свою самоідентифікацію і національну свідомість, що саме і призводить до соціальних катаклізмів; по друге - вас ні хто не буде поважать, доки ви самі не почнете вимагати до себе поваги (ось росіяне собе поважають і свою мову і їм дозволено мати свій борд); а по торетэ - багато людей і взагалі галузей втрачають можливість заробітку і розвитку як що ми будемо використовувати все іньшомовне. Подумайте якось про це.
На все краще!
Torn80beta
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 68
Merit: 2


View Profile
June 20, 2018, 11:45:49 AM
 #3927

Привіт українці!!
Вже панікуете чи ні на рахунок падіння ринку криптовалют?

Ні, вже звикли. 6500 ми вже бачили. Чекаємо на батька по 50000.  Grin
face0ff06
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 275
Merit: 3


View Profile
June 20, 2018, 01:56:14 PM
 #3928





CREBELLION


⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
МИ ПОЧАЛИ КРИПТО ПОВСТАННЯ Народилися, щоб бути бунтівниками. Це тече в нашій крові.

Сrebellion це загін крипто повстанці.
Призначений для великої кількості повстанців!
Давай зробимо це разом






⚡️⚡️⚡️⚡️                                                          ⚡️⚡️⚡️⚡️
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️                                   ⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️            ⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️
⚡️CREBELLION ВАЛЮТА⚡️
⚡️CREBELCOIN (CREB)
⚡️

⚡️⚡️⚡️⚡️VVVV⚡️⚡️⚡️⚡️
⚡️⚡️⚡️⚡️V
⚡️⚡️⚡️⚡️
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️
⚡️⚡️⚡️⚡️
⚡️⚡️⚡️
⚡️⚡️
⚡️





Ми використовуємо crebelcoin як основну валюту для Crebellion.
Призначений для великої кількості повстанців!


СТАТИСТИКА
 
Алгоритм: Scrypt 
100% Proof of Work
Блок Нагорода: 500 CREB
Час Блока:  30s
Збільшення складності: 5 хвилин (10 блок)
Всього монет 2,1 мільярда CREB
°V3.0: Оновлення Aqualis Protokol°
(Перепрограмувати маршрутизація для швидкої і анонімної транзакції)
Оnion ноди

веб гаманець
Qt-Гаманець



Швидко. Безпечно. Просто. Анонімно.
CREBELCOIN це безпечна і анонімна криптовалюта,
побудований з акцентом на масовість застосування.

     
 
 
Як отримати безкоштовні Crebelcoins?

CREBEL ІГРИ
ПАСИВНИЙ ДОХІД
МАЙНІНГ
ТРЕЙДИНГ


Гонорари за Майнінг і Квест для ранніх стартерів:


Майнінг бонус для ранніх стартерів:

Майнінг дуже важливі для роботи криптосистеми.

Підтримайте проект, добуваючи CREB, і ми зробимо все можливе, щоб підтримати вас з гарною нагородою.

>>> Блок 5000 = 5000CREB
>>> Блок 10000 = 2500CREB

Біржа:
 
Досить капіталу для гарного обміну.
Ми додамо монету якомога швидше на велику біржу.

         

 



⚡️Crebel-Crypto-Ігра⚡️
 
 
Наша мета - залучити велику спільноту, щоб заробляти гроші разом.

Подібно про онлайн-грі, ви можете заробляти очки Rank (RP) за допомогою квестів!
За кожне підняття рангу вас чекає дуже щедра нагорода!
Тільки починаючи з 6-го рангу (загального) ви можете пасивно заробляти на створеному доході Crebellion!
Чим більше Crebellion, тим більше буде отримано дохід!

Будь-яка людина з ПК або смартфоном може приєднатися до гри.


                                                 CREBELLION  Ранк і Нагороди:

 
                                                                           1. Лейтенант 100RP Belohnung: +1000 CREB
                                                                           2. Капітан 200RP Belohnung: +1000 CREB
                                                                           3. Майор 400RP Belohnung: +2000 CREB
                                                                           4. Командир 800RP Belohnung: +4000 CREB
                                                                           5. Полковник  1600RP Belohnung: +8000 CREB
                                                                           6. Генерал 5000RP Belohnung: +34.000 CREB   +ПАССИВНИЙ ПРИБУТОК
                                                                            (Екстрабонус за першого Генерала 50.000 CREB!!!)



Замовлення:                             

  Лицар-джедай 30000EP Belohnung: [/ color] +250.000 CREB + ПАССИВНИЙ ПРИБУТОК
(Екстрабонус для первого джедая 100.000 CREB!!!!)
   
Лицар-джедай: 60000EP Belohnung: +300.000 CREB   +ПАССИВНИЙ ПРИБУТОК
(Екстрабонус для первого джедая 100.000 CREB!!!)

                           

                         Квест-Трьох-Рівнів:

                                     Рівень 1> Лейтенант - Капітан
                                                   Рівень 2> Майор - Командир
                                                                 Рівень 3> Полковник - Генерал
                                                                               Рівень 4> Джедай - Майстер джедая
                                                     
                                      Групи рівнів ++++ в каналі discord crebellion
[/b]



Перший CrebellionСтартерБонусКвест:

       
  Зароби ШВИДКО и ЛЕГКО Нагороди та звання шляхом залучення нових ЛЮДЕЙ до Crebellion-Discord-Сервер.

                  10 Нагороди учасників: 100RP
                        20 Нагороди учасників: 200RP
                        40 Нагороди учасників: 400RP
                        80 Нагороди учасників: 800RP
                        160 Нагороди учасників: 1600RP
                        500 Нагороди учасників: 5000RP
                        3000 Нагороди учасників: 30000RP
                        6000 Нагороди учасників: 60000RP

         (Кожен член має своє власе реферальне посилання)

Ми створили ВебГаманець для винагород.
Головна сторінка DISCORD і CREBELLION взаємопов'язані.
Просто приєднаєтеся до Армії CREBELLION - DISCORD.

CREBELLION
DISCORD
 




 




⚡️CREBELLION ГОЛОВНА БАЗА⚡️
  ⚡️CrebelBoard
⚡️


           
The crebelboard буде нашой головною базою Crebellion
і буде офіційне форумом в даркнета.


Він буде служити нам як децентралізованим анонімним блокчейн месенджер
так і інтегрованим ВебГаманець для кращого стану анонімності.
CrebelBoard додатково поліпшена крутий панеллю для crebel-quest-tree,
з рангом підрозділів і багато іншого.
Перш ніж все буде готово, ми оголосимо на сервері Discord.
Для ранніх стартерів є додаткові нагороди. Візьми їх Зараз!
Звичайно, ваш ранг також буде переведений.


CREBELLION МЕCЕНДЖЕР
  Crebel-Анонимный-Блокчейн-Мессенджер



Специфікація

*Crebel-Анонімний-Блокчейн-Месенджер!
* Анонімний і децентралізованого
* Блокчейн-Мессенджер для Peer to Peer!
* Вбудована PGP кодування
* ° Aqualis ° Маршрутизація!
* Crebel-Мессенджер це симбіоз Crebel-Board і the Crebel-Coin!
 

 
Як ти можеш заробити CREB?

CREBEL ІГРИ
ПАСИВНИЙ ДОХІД
МАЙНІНГ
ТОРГУВАТИ

Майнінг і Квест баунти почалося!




yurimir
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1554
Merit: 1044



View Profile
June 20, 2018, 09:05:28 PM
 #3929

Хороша монета DOGE, реально корисна для пересилки кріпти між біржами, швидко, зручно, можна пересилати невеликі суми.
Так що WOW, те що задумувалось як жарт стало реальною кріптомонетою

Кількість транзакцій в Dogecoin на 300% вища, ніж у Bitcoin Cash

Цифри, відтворені у Twitter оглядачем соціальних мереж, Armin van Bitcoin, підтверджують цікавий факт зростання DOGE, до якого в цьому році підвищилась увага після його використання в ланцюжку обміну в проекті з Етереумом.

Станом на 15 червня кількість щоденних транзакцій мережі Dogecoin перевищує транзакції у Bitcoin Cash у співвідношенні три до одного. Проти 12 700 транзакцій BCH, Dogecoin здійснив 38 400.


http://coinews.io/ua/category/1-kripto/article/2681-k%D1%96l'k%D1%96st'-tranzakc%D1%96j-v-dogecoin-na-300%25-vishha,-n%D1%96zh-u-bitcoin-cash
sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
June 21, 2018, 07:28:29 AM
 #3930

Хороша монета DOGE

Якщо вона така гарна, то хай скоріше дорожчає, а то я купив її на хаях. Grin
Vs225655
Member
**
Offline Offline

Activity: 182
Merit: 16


View Profile
June 21, 2018, 05:40:45 PM
Merited by gidlark1 (1)
 #3931

Добро пожаловать в русскоязычное сообщество Monero (XMR)
Так, я один із людей, які створили найбільше локальне Monero-комюніті. Поставив собі в підпис, можу собі дозволити. Запрошуються всі, у кого нема бажання сратися на політ-теми. А, ти певне намікнув, типу, як я посмііів, написати собі у підписі російською...

Так послухай (соррі шо на "ти", якщо хочеш, можешь і до цього причепитися), в нас в тусовці є українці, росіяни, білоруси, латиші, євреї, казахи і ще пару країн СНД, і що? Всі мають говорити українською? Це брєд, хоча тобі напевно так не здається, хай курва вчать, цеж українська йопт! Ось тому всі і спілкуємся російською і політ-срачів у нас немає. Шариш? Без політ-срачів, нуль.

А ось цей впертий і показовий патріотизм мене завжди харив -- "тільки українською", і що, в комюніті було б пару людей. А всіх інших толкових людей з нами б не було. Ну за то так, всі б розмовляли православною українською.

Все, заїбало. Тусуйтесь собі тут за здоров'я, це моє остатнє повідослення в цій гілці.

Бувайте і хай щастить у всьому.


Як що ви шановний не розумієте, то я вам відповім. Тут так само як і в нашій країні - мова потрибна для того щоб ні хто не казав що українців не існує. Тоб-то іншомовним тут чомусь дозволено створювати свої борди і заробляти на перекладах, баунті і таке інше а українцям зась, бож вони і так розуміють російську. Вам не хто не забороняє тертись у росіїсько-мовних або іньших бордах мови яких ви розумієте. Як на мене, так тут і російський борд не потрібет і всі інші, бо там один лише срач і все що там є створюється тільки з однією метою - заробляти на баунті. Це лише питання самосвідомості і самоповаги. Наведу вам у приклад історію із нашою українською кіноіндустрією - якщо вас послухати так нам не потрібно знімати українське кино, робити мультфільми, переклади, випускати книжки і таке інше, бо все це можно купувати в росії бож ми тут всі розуміємо росіїську. Так можна робити, звісно але у такому випадку країна втрачає свою самоідентифікацію і національну свідомість, що саме і призводить до соціальних катаклізмів; по друге - вас ні хто не буде поважать, доки ви самі не почнете вимагати до себе поваги (ось росіяне собе поважають і свою мову і їм дозволено мати свій борд); а по торетэ - багато людей і взагалі галузей втрачають можливість заробітку і розвитку як що ми будемо використовувати все іньшомовне. Подумайте якось про це.
На все краще!

  Відомий український письменник XIX ст. Панас Мирний писав: „Найбільше і найдорожче добро кожного народу — це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподівання, роздум, досвід, почування”. Якщо не має мови - не має народу.
  Тут як на мене нема чого пояснювати комусь чому повинна бути Українська мова якщо він сам того нерозуміє....
snikers3553
Member
**
Offline Offline

Activity: 486
Merit: 10


View Profile
June 22, 2018, 06:57:34 AM
 #3932

[ANN][QTX][QUANTIX][X11][PoW][PoS][MN]







Мережа Quantix - це новий фінансовий інструмент, спрямований на революцію в тому, як ми думаємо про гроші. Завдяки неймовірній швидкості та великій рентабельності інвестицій для посилення частки мережі, використовуючи технологію блокчейнів, проект пропонує рішення, яке дозволяє користувачам рухати гроші швидко та надійно, не покладаючись на банківську систему, пропускаючи всі свої податки та обмеження.





Технічні Характеристики Монети

Ім'я: Quantix Монета
Тікер: QTX
Тип: Pow / Masternode
Pre шахта: 500.000
Алгоритм: х11
Час Блокування: 1 Хвилина
Максимальний розмір блоку: 10 МБ
Завдаток: 1000 QTX
Прогресивні Вузли Нагороди: 90%
Доказ роботи винагорода: 10%


Гаманці








Технологія блокчейнів дозволяє користувачам:
- Перевірте баланс монітора
- Надсилати анонімні перекази
- Відстеження стану Masternodes
- Зробити миттєві платежі





Discord
Приєднуйтесь до Discord ми там активніші.
https://discordapp.com/invite/jtjdBch




Додано пули..

https://minpool.net/site/gomining?algo=x11

https://CVMpool.pw/

http://tnthash.fun

http://windpool.info/

Офіційна тема: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4484488.0
face0ff06
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 275
Merit: 3


View Profile
June 22, 2018, 07:58:56 AM
 #3933


ПРО PULLCOIN
Pullcoin є рівноцінною цифровою грошовою одиницею, розробленою для об'єднання виробників одягу, кравців та модельєрів зі своїми клієнтами, надаючи їм ще більшу фінансову свободу для досягнення свого успіху.

МІСІЯ
Бути офіційною криптовалютою для одягу та творчої модної індустрії.

Pullcoin розробляється зі світовим класом, розширеним асортиментом одягу, де :-

1-   Одягові магазини / компанії / заводи можуть безпосередньо перерахувати / продавати свою продукцію та приймати Pullcoin.
2-   Кравеці можуть отримувати / приймати власні замовлення на одяг та отримувати оплату за допомогою Pullcoin.
3-   Дизайнери моди можуть приєднуватися до конкурсів, приймати замовлення на проектування та пропонувати свої послуги споживачам, одягу та фабрикам.


PULLCOIN СПЕЦИФІКАЦІЇ

Ім'я :- Pullcoin
Алгоритм :- Scrypt
Тип :- PoW/PoS
Абревіатура :- PUL
RPC Port :- 39276
P2P Port :- 39275
Загальна сума постачання монет :- 42000000 Pullcoins
PoW винагорода блоку :- 100 Pullcoins
PoS відсоток :- 20%
Останній PoW блок :- 25000
Зрілість :- 20 блоки
Підтвердження операції :- 4 блоки
Цільовий інтервал: - 64 секунди
Цільовий проміжок часу: - 1 блок
Премайн монети: -% 15


ДОРОЖНЯ КАРТА

•   Розробка повної ідеї. [зроблено]
•   Створення бази проекту. [зроблено]
•   Релыз проекту. [зроблено]
•   Баунті, аірдроп, пресейл в розробці.
•   Лістінг на биржу в розробці.
•   Обробка досвіду платформи користувачів та інші проекти
•   Розробка та маркетинг обробки платформи.
•   Оновлення проекту.
•   Обробка Masternode.


БАУНТІ

1-   Переклади [ 1000x∞ Pullcoins ]

* Російська переклад зарезервований
* Іспанський переклад зарезервований
* Український переклад зарезервований
* Голландський переклад зарезервований

2-   Майнінг пули [ 1000x5 Pullcoins ] "Тільки перші п'ять учасників отримають нагороду "
3-   Експлорер [ 1000x5 Pullcoins ] "Тільки перші п'ять учасників отримають нагороду "
4-   Біржі [ 50000 Pullcoins для першого обміну ] "Будь ласка, зверніться до нас перед тим, як перерахувати, Ми залишаємо за собою право прийняти або відхилити лістинг"
5-   Мобільний гаманець [ 2000x2 Pullcoins ] " Android + IOS гаманець "


Аірдроп

Сесія 1 [ 500000 Pullcoins ( 500 pullcoins для кожного учасника ) ] :-
1-   Слідувати @Pullcoin twitter акаунт :- https://twitter.com/pullcoin
2-   Tweet/retweet про Pullcoin.
3-   Заповніть цю форму :- https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeaphXtMBLDUuH7UXK8b3bKcF9EOrIbvtmgyZ6eU5ZHYw7g2w/viewform
*Ми будемо надсилати платежі щодня @ 8:00 PM PST
*Ми закриємо форму після досягнення 1000 учасники.


ПРИСЕЙЛ [ 500000 pullcoins ]


ПРИСЕЙЛ :-
1- Ви повинні бути bitcointalk.org членом
2- Максимальна сума - 10000 / користувач
3- Мінімальна сума становить 1000 / користувач
4- Ви отримаєте pullcoins протягом 2-6 годин після підтвердження транзакції
5- Присейл закінчується 30.06.2018 або після того, як буде внесено до списку на першому обміні
Кроки приєднання до передпродажі :-
1- Надішліть свій платіж : 19Aq8qNxMc68j2nqNmRT7o3oo47MMEV818
2- Заповніть цю форму :- https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScISsW7A9o3jnpPJyegq3nRyFyXvuIiB4tsJhbLT9Z1anFs0A/viewform


БІРЖІ
TBA

МАЙНІНГ ПУЛ
https://minpool.net/coin/PULL

ЕКСПЛОРЕР
Офіційний :-
http://104.219.248.144:3009
Інші :-
https://minpool.net/explorer/PULL

НОДИ
addnode=104.219.248.144

ПОСИЛАННЯ ТА ЗАВАНТАЖЕННЯ
Windows гаманець:- https://pullcoin.network/downloads/pullcoin-windows.zip
Linux гаманець:- https://pullcoin.network/downloads/pullcoin-linux.tar.gz
Linux daemon:- https://pullcoin.network/downloads/pullcoin-daemon-linux.tar.gz
Sourcecode:- https://github.com/Pullcoin/pullcoin
Discord :- https://discord.gg/DDukEY
Twitter:- https://twitter.com/pullcoin
САЙТ:- https://pullcoin.network ( незабаром )


soixantedix
Member
**
Offline Offline

Activity: 518
Merit: 11


View Profile
June 22, 2018, 12:58:40 PM
 #3934

Привіт українці!!
Вже панікуете чи ні на рахунок падіння ринку криптовалют?

Ні, вже звикли. 6500 ми вже бачили. Чекаємо на батька по 50000.  Grin

я теж сиджу жую попкорн. акумулюю крипто в очікуванні світлого майбутнього
anayurik
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 164
Merit: 0


View Profile
June 22, 2018, 01:05:44 PM
 #3935

Discord Посилання https://discord.gg/xMHJaU7



Присейл активний на Discord каналі https://discord.gg/xMHJaU7

Ми дуже раді почати попередній продаж Adlercash обмежену кількість мастернод для ранніх інвесторів. Будь ласка, не забудьте відвідати наш веб-сайт at http://adler.cash/ щоб зрозуміти наші переваги . Наші інвестори зароблять ADL для забезпечення нашої мережі та додаткового вторинного повернення з нашої інвестиційної платформи у формі ETH. Ми з нетерпінням чекаємо роботи з вами.

Наш передпродаж буде виконано у 3 етапи, як показано нижче:

Фаза 1 - 10 Мастернди будуть продані по 0,4 BTC кожна
Фаза 2 - 10 Мастернди будуть продані по 0,45 BTC
Фаза 3 - 5  Мастернди будуть продані по 0,5 BTC кожна

"Ціна - це те, що ви платите. Цінність - це те, що ви отримуєте" - Warren Buffett

Ми подали заявку на Cryptobridge, як тільки ми отримаємо посилання на платіж, ми вийдемо на біржу.

Переклад Bounty - 100 AdlerCash за переклад - Виплати здійснюватимуться одночасно протягом тижня.
Оригінальне посилання: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4510015.msg40617895#msg40617895
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
June 22, 2018, 06:35:17 PM
Last edit: June 22, 2018, 07:37:45 PM by Ukraine2020
 #3936

Привіт!
Просили передати запрошення та гарну новину.
Тепер криптовалюту BAT можно нарешті заробляти!

Чекаємо українське співтовариство у BAT - Basic Attention Token та в нашому локальному Basic Attention Token Ukraine

А товариші з відомого каналу Cryptodealers також зробили відео. На російській. Приєднуйтесь!

https://www.facebook.com/UkraineBAT/posts/344786939383065
yurimir
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1554
Merit: 1044



View Profile
June 22, 2018, 08:28:03 PM
 #3937

Цікава новина - Стілар може стати великим:  Stellar може придбати блокчейн-стартап Chain за 500 мільйонів доларів у XLM

http://coinews.io/ua/category/1-kripto/article/2702-stellar-mozhe-pridbati-blokchejn-startap-chain-za-500-m%D1%96l'jon%D1%96v-dolar%D1%96v-u-xlm
lapyshka
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 379
Merit: 1


View Profile
June 23, 2018, 07:24:50 AM
 #3938

Хтось задавався питанням яким чином отримати свою українську гілку на форумі а не тему в "інші мови"?
Можливо в майбутньому і буде. Але і зараз ми можемо общатися. Я не вірю в мовні бар'єри. особливо слов'янських народностей. Можливо не все буде зрозуміло, але загальний зміст можна зрозуміти. А да баунті це окремі теми.
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
June 23, 2018, 11:53:55 AM
 #3939

Цікава новина - Стілар може стати великим:  Stellar може придбати блокчейн-стартап Chain за 500 мільйонів доларів у XLM

http://coinews.io/ua/category/1-kripto/article/2702-stellar-mozhe-pridbati-blokchejn-startap-chain-za-500-m%D1%96l'jon%D1%96v-dolar%D1%96v-u-xlm

Ага) Я, як побачив, зрозумів, що Stellar буде гано з часом рости. Вони ще ц біржу свою запускають.
Отже - буде гарна перспектива в монети. Маю надію, що так як рік тому було - багато "х" зробила монета.
face0ff06
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 275
Merit: 3


View Profile
June 23, 2018, 03:12:20 PM
 #3940

FancyMN
Прямі директиви для відомих цілей

Fancy - це майбутня монета Masternode, яка хоче надавати професійні директиви для кожного користувача в мережі, активно залучаючи її.

Монети Masternodes ростуть сильніше кожен день, і ми тут, щоб надати професійні рекомендації щодо кваліфікації системи.

Здебільшого, користувачі можуть розподіляти та розвивати захищені активи на блокчейні, створюючи більш безпечне середовище для відкритих ринків.

Торгівля та відправка монет ніколи не була простішою, з'єднуючи користувачів які захищені фізично та цифрові транзакцій.

Мережа стартує через кілька годин. О 22:00 дня 23.06.2018.

Буде обмежена кількість продаж.

Продаж відбудеться через 2 дні, починаючи з написання оголошення.


Мета:

Поява децентралізованих цифрових валют на базі блокчейна з'явилася надія на початок кращого світу. Світ, де багатство розподіляється справедливо без контролю та впливу потужного посередника. Незважаючи на те, що технологія блокчейна забезпечила нас ідеальним інструментом для реалізації цієї мрії, це не відбудеться самі по собі.
Концепція соціально відповідальної криптовалюти надихнула нас створити Fancy .

Проект, розроблений для підтримки зусиль громади в різних сферах. Fancy буде включати функціональні можливості, починаючи від цифрового ринку до грошового фінансування або будь-яких інших крипто компонентів. Співпрацюючи разом, ми повернемо віру в криптоквалюту.

Fancy вузли є потужним інструментом, призначеним для надання різноманітних корисних рішень для членів крипто спільноти. Вона була створена для спрямування об'єднаної потужності великої кількості людей для досягнення конкретної мети, яка в іншому випадку була б недоступною для будь-якого з них.
Крім того, Fancy підвищує ефективність крипто спільноти, надаючи досвідченим користувачам можливість поділитися своїми знаннями з іншими, отримуючи нагороди замість них. Незабаром Fancy вузли стануть популярними та зручними для продуктів і послуг, пов'язаних з блокчейном , одночасно субсидуючи хороші причини, важливі для крипто світу.

MasterNode ціни:

Discord: https://discord.gg/tnGkgGb

Перший 5 MasterNodes - 0.04 BTC кожна! Обмежена пропозиція перші 6 годин
5-10 - 0.09 BTC кожна!
10-30 - 0.2 BTC кожна!

Деталі монети:


Загальна пропозиція: 28.000.000 FANC
Примайн: 600.000 FANC
Алгоритм: Pivx fork
Masternodes нагорода: 55% від блокової винагороди
Блочна винагорода: 5 FANC / Блок зменшується на 10% кожні 50.000 блоків / 100.000 після блоку 500.000 до 0.05 / BLOCK.
Часу Блоку : 58 секунд
Pos %: 7% щорічно

Баунті:

400 FANC надісланий кожному перекладачеві. Для отримання додаткової інформації зв'яжіться з нами через discord.

Мета:

Цінні папери через MasterNode. Наша основна мета у наступні місяці - створити безпечне середовище, в якому всі користувачі зможуть взаємодіяти без будь-яких занепокоєння з приводу того, що вони обдурені. Справжня безпечна та децентралізована спільнота, де всі рішення публікуються публічно і проголосовані на блокчейні.

Передача активів від користувача до іншого, використовуючи протокол Pivx, анонімний та безкоштовний.

Плануватння продажів:

Розвиток цілей 80-90%.

Більшість коштів, які ми збираємося отримати через нашу торгівлю, буде спрямована на цілі розвитку.

Дорожня карта:

Написати оголошення та розпочати продаж: 23 червня 2018 року
Explorer / Веб-сайт та інші гаманці до 25 червня 2018 року
Перераховані на серйозний обмін на початку липня
Звільнення мережі, додавши такі функції, як Fancysend (більше інформації)
Досягнення щоденного обсягу в розмірі 100 000 дол., Щоб бути зареєстрованим на Coinmarketcap
Технічна документація наближається, до кінця липня
Оновлення, необхідні для нашого алгоритму або вдосконалення за допомогою форка у четвертому кварталі 2018 року

Команда:

Хто ми?

Ми є командою розробників та ентузіастів криптовалютної системи.

Ось деякі з наших профілів LinkedIn:

https://www.linkedin.com/in/재영-김-16047156
https://www.linkedin.com/in/chul-kyu-shin-a66b7b141/
https://www.linkedin.com/in/kun391/
https://www.linkedin.com/in/reddang/
https://discord.gg/tnGkgGb
Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв'яжіться з нами через discord:

Discord: https://discord.gg/tnGkgGb

Переклади:
Російська зарезервована
В'єтнамська зарезервована
Українська зарезервована
Німецький зарезервований
Pages: « 1 ... 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 [197] 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 ... 304 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!