Bitcoin Forum
July 16, 2018, 02:26:04 AM *
News: Latest stable version of Bitcoin Core: 0.16.1  [Torrent]. (New!)

Home   Help Search Donate Login Register  
Pages: « 1 ... 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 [212]
  Print  
Author Topic: Українська (Ukrainian)  (Read 546195 times)
KillaStorm1000
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile
July 12, 2018, 02:10:30 PM

ЗАРЕЗЕРВОВАНО ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО ОНОВЛЕННЯ КАМПАНІЇ!

Ти задовбав свої плахти тут постити!!! Їх всерівно грохнуть, не мучся. Я посприяю  Grin Grin Grin
Заведи собі твіттер і там пости хуйню всяку.

Це переклад нової баунті кампанії на українській мові. Пост відповідає темі.
1531707964
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1531707964
Reply with quote  #2

1531707964
Report to moderator
1531707964
Hero Member
*

Ignore
1531707964
Reply with quote  #2

1531707964
Report to moderator
1531707964
Hero Member
*

Ignore
1531707964
Reply with quote  #2

1531707964
Report to moderator
Automated Bitcoin Fork Extraction Tool WE DO TOUGH WALLETS: BCH | BTG | BCD | SBTC | UBTC | B2X | BCX | BTF Electrum 2FA, Trezor, Ledger, SegWit, Bech32
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
1531707964
Hero Member
*

Ignore
1531707964
Reply with quote  #2

1531707964
Report to moderator
1531707964
Hero Member
*

Ignore
1531707964
Reply with quote  #2

1531707964
Report to moderator
1531707964
Hero Member
*

Ignore
1531707964
Reply with quote  #2

1531707964
Report to moderator
MadeInUkraine
Sr. Member

Activity: 351
Merit: 255

View Profile
July 12, 2018, 02:14:26 PM

Ти задовбав свої плахти тут постити!!! Їх всерівно грохнуть, не мучся. Я посприяю  Grin Grin Grin

Пост засмічує тему. Воно нафіг нікому крім тебе не потрібне. Повір, ніхто цього шлаку не читає. А сторінки завантажуються дуже довго. Тому я тепер такі пости відразу модерам з поміткою Спам відправляю. Мені пофіг. Можеш на мене їм поскаржитися у відповідь. Я не проти  Grin

█████▄▄██████████▄▄█████
███▄████████████████▄███
████████████████████████
██████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
  · Anonymity by CryptoNote
· Zero premine & instamine
· Low transaction fee
KillaStorm1000
Jr. Member
*

Activity: 98

View Profile
July 12, 2018, 02:37:00 PM

Пост засмічує тему. Воно нафіг нікому крім тебе не потрібне. Повір, ніхто цього шлаку не читає. А сторінки завантажуються дуже довго. Тому я тепер такі пости відразу модерам з поміткою Спам відправляю. Мені пофіг. Можеш на мене їм поскаржитися у відповідь. Я не проти  Grin
Тема створена для розповсюдження корисної інформації серед зацікавлених україномовних користувачів. Мене дуже пригнічує те, що є такі люди як ви. Мало того, що ви невиховане хамло, яке "тикає" незнайомій людині, так ви ще й марнуєте чужий труд своїх співвітчизників, які чесно заробляють свої гроші. Ви типовий хохол, що живе по принципу "моя хата з краю". Мені огидно спілкуватися з такою дрібязковою, безграмотною людиною, якій наплювати на всіх крім себе. Можете скільки хочете слати свої повідомлення про спам. Я не опущусь до вашого рівня.
MadeInUkraine
Sr. Member

Activity: 351
Merit: 255

View Profile
July 12, 2018, 03:01:03 PM

Тема створена для розповсюдження корисної інформації серед зацікавлених україномовних користувачів. Мене дуже пригнічує те, що є такі люди як ви. Мало того, що ви невиховане хамло, яке "тикає" незнайомій людині, так ви ще й марнуєте чужий труд своїх співвітчизників, які чесно заробляють свої гроші. Ви типовий хохол, що живе по принципу "моя хата з краю". Мені огидно спілкуватися з такою дрібязковою, безграмотною людиною, якій наплювати на всіх крім себе. Можете скільки хочете слати свої повідомлення про спам. Я не опущусь до вашого рівня.

Якщо вам принципово, щоб до вас зверталися на Ви - прошу дуже. Ви і такі як ви перетворили цю єдину гілку для спілкування в велику помийну яму та смітник. Ви і такі як ви публікуєте тут шлак найвищого гатунку, щоб заробити собі декілька задрипаних токенів, які не будуть нічого варті у майбутньому. Вам і таким як вам насрати на те, що це гілка для спілкування, а не дошка оголошень для обраних. Ви і такі як ви постійно аргументуєте свої вчинки тим, що це українська гілка і що ваша інформація для когось корисна. Насправді корисна ця інформація лише для вас і для вашого сумнівного заробітку. Вам і тільки таким як ви це потрібно. Бо більше ніхто цього шлаку не читає. Тому саме вам наплювати на всіх, окрім себе. Бо вам треба довбаний спам запостити, а про те, що, можливо комусь це заваджає, ви не думаєте. А щоб я не марнував "чужий труд своїх співвітчизників", зареєструйте свій сайт чи форум і пишіть там все, чого душа забажає.

ПС1: стосовно хамла - згоден. Я іноді буваю хамлом, але лише тоді, коли на це є причина.
ПС2: стосовно хохла - не згоден категорично, але афішувати свої докази не збираюся ... вас це не стосується.

█████▄▄██████████▄▄█████
███▄████████████████▄███
████████████████████████
██████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
  · Anonymity by CryptoNote
· Zero premine & instamine
· Low transaction fee
nadra_group
Jr. Member
*

Activity: 70

View Profile
July 12, 2018, 03:56:54 PM

Це ніразу не корисна інформація. Хто цікавиться баунті - читає виключно англомовний оригінал, бо у перекладах суцільні помилки і неточності, які можуть впливати на результ.
І це інтернет дитинко, тут можуть "тикати" і посилати на юх.

ELONCITY    ❱ ❱ ❱ ❱    Power The world for FREE!
Public Sale Coming Soon  │  https://eloncity.io/
lapyshka
Jr. Member
*

Activity: 182

View Profile
July 12, 2018, 04:04:58 PM

Та ладно, вистачить вам лаятися. Сторінка нормально вантажиться. Може бути ці пости будуть цікаві кому небудь. Заробіток на Баунті непередбачуваний, яка монета підніметься невідомо. На жаль, може і не потрібно забруднювати сторінку, але якщо хочете щоб зробили окрему гілку повинна бути активність. Мені все одно українська мова або російська. Я розумію однаково, але знаю людей, яким легше розуміти українську мову. Потрібно дізнатися може є можливість  зробити окрему тему, для того щоб викладати переклади баунти.

★ PRiVCY ➢ Own Your Privacy! ➢ Best privacy crypto-market! ★
✈✈✈[PoW/PoS]✅[Tor]✅[Airdrop]✈✈✈ (https://privcy.io/)
Ukraine2020
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 253

Market Integration Platform

View Profile
July 12, 2018, 06:07:43 PM

Якщо чесно - то частійше за все - реально сюди проекти "шлакові" кидають...
АЛЕ!
Я ж розумію, що людина хоче заробити...
Перекладає.. старається.
Тож най співвітчизники працюють)))

А щодо матів - реально - не прикольно. =(

А те, що майже не читаю тут баунті - факт. Але.. але) Тому - успіхів!)

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS  
RAISE
US$18mil+]
zimochka
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile WWW
July 12, 2018, 11:23:07 PM

Якщо чесно - то частійше за все - реально сюди проекти "шлакові" кидають...
АЛЕ!
Я ж розумію, що людина хоче заробити...
Перекладає.. старається.
Тож най співвітчизники працюють)))

А щодо матів - реально - не прикольно. =(

А те, що майже не читаю тут баунті - факт. Але.. але) Тому - успіхів!)
Та хоч би і справді старалися, а то я один раз вирішив почитати що вони там перекладають. Зробив висновок що або вони тупі, ці перекладачі, або ліниві до дідька.

▰   SEMUX   -   An innovative high-performance blockchain platform   ▰
■▬▬▬▬▬      Powered by Semux BFT consensus algorithm      ▬▬▬▬▬■
Github   -   Discord   -   Twitter   -   Telegram   -   Get Free Airdrop Now!
Logan1131
Newbie
*

Activity: 14

View Profile
July 13, 2018, 07:11:31 PM

Ребят, заходите на отличный сайт по криптовалюте с интересными конкурсами и большими призами bitdouble
face0ff06
Jr. Member
*

Activity: 168

View Profile
July 15, 2018, 05:51:00 AM

Найпотужніша інфраструктура для екосистеми Masternode

ПРО

MNOS це «Операційна система Masternode», яка являє собою єдину систему рішень для мастернод. MNOS система забезпечує найпотужнішу інфраструктуру для інвесторів-мастернод. Вона складається з MN моніторингу / статистика, MN хостінг(як повна нода, так і громадська), MN ICO Платформа, MN обмін монет, MN шлюз для оплати монет, MN монета онлайн-електронний гаманець, мобільна платформа та інші. Одним словом, система MNOS пропонує кілька послуг, пов'язаних з мастернодою в одному місці, де користувачі можуть використовувати всі послуги, використовуючи один обліковий запис. Список потенційних можливостей платформи можливо нескінченно розширити та вона буде продовжувати рости в міру розвитку платформи.

МІСІЯ

Головна мета MNOS - привнести мастерноди в маси. MNOS спрямована на задоволення потреб користувачів - це повний сервіс з доступними послугами та продуктами мастернод в одному місці. З іншого боку, MNOS система надає нашим користувачам інфраструктурні послуги для подолання технічних бар'єрів і спрощення розгортання мастернод.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

MNOS монета буде використана для оплати послуг на платформі MNOS.

• Символ - MNOS
  • Алгоритм - Lyra2Z
  • Тип - POW & MN
  • Перший символ - M
  • Нагорода за блок - 16 MNOS
  • Час блоку - 120s
  • Макс. Поставка - 21M MNOS
  • Премайн - 4%
  • Складність зростає - DGWv3
  • P2P Порт - 6555
  • RPC Порт - 6556
  • MN застава - 1,500 MNOS
  • MN Нагорода - 50%
  • Підтримка декількох гаманців - да

НАГОРОДИ ЗА БЛОК

• Винагороди за блок :
    • 50% для MN
    • 50% для Майнерів

• Інстамайн захист: (За перший тиждень: 1 - 5040 блок)
    • 1-15 блок: 1 MNOS
    • 16-60 блок: 2 MNOS
    • 61-720 блок: 4 MNOS
    • 721-1,440 блок: 6 MNOS
    • 1441-5040 блок: 8 MNOS
    • Після: 16 MNOS

• Супер нагорода: (MNOS забезпечує Супер-блок)
    • Погодинний супер-блок: X2 Виплата (кожні 30 блоків)
    • Щоденний супер-блок: X4 Виплата (кожні 720 блоків)
    • Щотижневий супер-блок: X8 Виплата (кожні 5040 блоків)

Code:
    //SuperBlock Rewards
    if(nPrevHeight % 5040 == 0)
        nSubsidy *= 8; //Weekly SuperBlock (X8 Payout Every 5040 Blocks)
    else if(nPrevHeight % 720 == 0)
        nSubsidy *= 4;  //Daily SuperBlock (X4 Payout Every 720 Blocks)
    else if(nPrevHeight % 30 == 0)
        nSubsidy *= 2;  //Hourly SuperBlock (X2 Payout Every 30 Blocks)

• Зниження винагород:
    • Зменшення винагороди за блок 10% Кожні 64 800 блоків (~ 3 місяці) Після # 5040 блок

По оцінкам ROI

Примітка. Тільки 30 MN будуть продані під час фази публічного продажу (Блок 1-5040)

ПОЧАТОК РОБОТИ

• ПРЕАНОНС на Bitcointalk: 12 липня
  • Запуск веб-сайту і технічної документації: 13 липня
  • Blockchain запуск (Код, гаманці та провідники): Вівторок, 17 липня 2018 року, @ 2 вечора UTC (Зворотній відлік)
  • Початок публічного продажу: Вівторок, 17 липня 2018 року, з 16:00 по UTC
  • Початок кампанії Баунті: 17 липня

РОЗКЛАД ГРОМАДСЬКОЇ ПРОДАЖУ

MNOS Публічна продаж почнеться після запуску блокчейна Вівторок, 17 липня 2018 року, з 16:00 по UTC і до тих пір, поки ми не досягнемо 5040 блока. В цілому 30 MN будуть продані під час публічного продажу. Ціна MNOS буде рости на 10% кожен день, поки не будуть продані всі МН. І кожен може купити до 3 MN. Більш детальна інформація буде розміщена тут в найближчому майбутньому.

• День 1: $1.5/MNOS - $2,250/MN
  • День 2: $1.65/MNOS - $2,475/MN
  • День 3: $1.8/MNOS - $2,700/MN
  • День 4: $2/MNOS - $3,000/MN
  • День 5: $2.2/MNOS - $3,300/MN
  • День 6: $2.4/MNOS - $3,600/MN
  • День 7: $2.65/MNOS - $3,975/MN

ДОРОЖНЯ КАРТА

• Липень 2018 р
    • ПРЕАНОНС
    • Веб-сайт і технічний документ
    • MNOS Запуск блокчейна
    • Гаманці та оглядач
    • Masternode Інструкція установки
    • Громадський продаж
    • Кампанії Баунті
    • Аірдроп
    • Альфа Версія платформи
    • CryptoBridge Лістінг
    • MNO Лістінг
  • Серпень 2018 року
    • MN Служба моніторингу / статистики
    • MN (Повна нода) Хостінг
    • Випуск PaperWallet
    • CoinExchange Лістінг
    • CMC Лістінг
    • Реклама на соціальних медіа (Google, Facebook, Twiter)
  • Вересень 2018 року
    • MN (Громадська нода) Хостінг
    • Редизайн сайту та платформи
    • Cryptopia Лістінг

Більш детальна інформація буде оновлена ​​в найближчому майбутньому.

БАУНТІ

Примітка. Всі винагороди будуть виплачені в MNOS після запуску протягом 7-14 днів.

Баунті Переклад анонса

• Правила:
    • 1.Заявки будуть оброблятися за принципом «першим прийшов, першим обслужений».
    • 2.Машинний переклад (наприклад, Google Translate) не буде прийнятий.
    • 3.Щоб зарезервувати переклад, будь ласка, напишіть нам на Bitcointalk  Опублікуйте 3 попередніх переклада і дочекайтеся підтвердження.
    • 4.Перекладачам необхідно завершити переклад за 3 дні, а потім відправити посилання у локальну тему.
    • 5.Перекладачам необхідно оновлювати тему вашої мови.
  • Нагорода: 100 MNOS / мова

• Арабський - disantes
  • Індонезійський
  • Іспанський
  • Китайський
  • Хорватський - dkbit98
  • Німецький - itachihl
  • Грецький - Thanosmel88
  • Іврит - vilann987
  • Хінді - hanleew
  • Італійський - pocketcoiner
  • Малайзійський - matinauthherll
  • Японський
  • Голландський - Walker0118
  • Корейський - ddhao
  • Філіппінська
  • Польський - materazi
  • Португальський
  • Руський - anayurik
  • Румунський
  • Скандинавський
  • /В'єтнамський - blood.maple.0401

Discord Запрошення баунті

• Правила:
    • 1.Кампанія запрошення закінчується 23 липня 2018 року, з 14:00 по UTC
    • 2.Мінімальна кількість запрошень для отримання винагороди - 10
    • 3.Спамери і шахраї не будуть оплачені та будуть забанені
  • Нагорода:
    • 0.5 MNOS за запрошення
    • Додаткові винагороди за TOP 5 запрошень:
    • TOP 1: 150 MNOS
    • TOP 2: 120 MNOS
    • TOP 3: 100 MNOS
    • TOP 4: 80 MNOS
    • TOP 5: 60 MNOS

Майнінг пул Баунті

• Правила:
    • 1.Майнінг пул повинен бути готовий через годину після запуску.
    • 2.Щоб зарезервувати баунті, будь ласка, напишіть нам на Bitcointalk.
    • 3.Заявки будуть оброблятися за принципом «першим прийшов, першим обслужений». Тільки перші 5 Майнінг пулів будуть оплачені
  • Нагорода:
    • 200 MNOS за один пул

18 липня почнуться додаткові кампанії баунті.

ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС

Ми шукаємо людей які зможуть приєднається до нашої команди: менеджери спільнот, модератори, підтримка технологій, дизайнери інтерфейсів і т. Д. Якщо ви, вже робили деякі подібні роботи раніше не соромтеся говорити про це з нами через PM / Discord / Email.

Email: contact@mnos.io
Discord: MNOS#6902(ID:466614608690675713)
Discord Сервер: https://discord.gg/bJdnA7J

face0ff06
Jr. Member
*

View Profile
July 15, 2018, 05:51:37 AM

ACRE COIN

ACRE Coin - це спільний консенсус POS і Masternode, який передбачає створення децентралізованої екосистеми, пов'язаної з нерухомістю, з метою зміни парадигми індустрії оренди нерухомості. Монета ACRE націлена на розвиток і управління порталами нерухомості і надання найбільш повного комплексу пов'язаних з нерухомістю послуг, включаючи концепцію Airbnb, як нашого основного проекту, за яким слідують реклама, маркетинг і юридичні послуги на нашому сайті. Оскільки ми знаємо, що угоди з нерухомістю пов'язані з платежами, вище згадані послуги будуть здійснюватися у вигляді монети ACRE за допомогою сканування кодів QT на мобільних гаманцях. ACRE Coin прагне проводити транзакції по оренді нерухомості на основі blockchain.

> Особливості

Децентралізований
ACRE Coin підштовхує ринок нерухомості до того, щоб виконувати всі угоди без посередників.

Швидкі / Приватний угоди
Технологію Masternode допомагає підвищити конфіденційність транзакцій і здійснювати миттєві транзакції.

Зниження витрати
ACRE має потенціал значно знизити транзакційні збори за рахунок усунення накладних витрат і сторонніх посередників. AirBNB стягує в цілому 18% зборів (Host 3%, Guest 15%), В той час як ACRE стягує тільки плату в розмірі 3%.

Ліквідний / Безмежний / Глобальний

ACRE не має кордонів і пов'язує потенційних покупців / продавців по всьому світу, що значно прискорює процес продажу / оренди нерухомості. За допомогою мобільного Гаманця ACRE coin будь-яка зі сторін угоди може без проблем оплачувати оренду, покупки в обхід банківську систему.

Безпека
Завдяки впровадженню технології blockchain в секторі нерухомості, всі дані користувачів захищені.

Прозорість
Всі дані транзакцій доступні всім в мережі ACRE. Вони зберігається в розподіленої мережі, а хеші записуються на blockchain. Розподілений консенсус досягається за допомогою впровадження POS / MN, таким чином покупці і продавці можуть контролювати свою інформацію і більше довіряти угоді.

>Інформація про монету

Ім'я монети: ACRE (Тікер: ACRE)
Алгоритм: Quark
Кількість монет: 25,000,000
Премайн: 1% (250,000)
Кількість монет для Masternode: 5,000
Час блоку: 60 секунд (1400 блоків в день)
Розмір блоку: 2 Мб
Поділ винагороди: 85% Masternode / 15% POS
Нагорода блоку: 1-200> 1,250 (ПРЕМАЙН)
                        201-1,201> 1 (Інстамайн)
                       1,202-25,000 > 20
                       25,001-48,500 > 15
                       48,501-135,000 > 20
                       135,001-350,000 > 15
                       350,001-550,000 > 10
                       550,001-3,943,121 > 5

>Посилання

Сайт : https://www.acreprop.org/
Facebook : https://www.facebook.com/AcreCoin
Twitter : https://twitter.com/AcreCoinCrypto
Discord : https://discord.gg/BDDghtb
ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4559837.0
Github : https://github.com/acrecoin/acre
Block explorer :  http://explorer.acreprop.org
Windows Гаманець: Незабаром (оновлення)
Linux Гаманець: Незабаром (оновлення)
MacOS Гаманець: Незабаром (оновлення)
Веб Гаманець:Незабаром
Android Гаманець: Незабаром

> Біржі
Cryptobridge (Незабаром )
Cryptopia (Протягом декількох місяців)

Переклади
Китайська: не зарезервовано
Корейська: не зарезервовано
Російська: не зарезервовано
Німецька: не зарезервовано
Хінді: не зарезервовано

Основна тема - https://bitcointalk.org/index.php?topic=4559837.0

face0ff06
Jr. Member
*

View Profile
July 15, 2018, 05:56:00 AM

Ребят это подработка, мы тут как на птичих правах, ты переводишь целый день проклятые картинки за 20 уе , а их через день удаляют. Почему в русской ветке есть своя тема у нас нет, что за??

face0ff06
Jr. Member
*

View Profile
July 15, 2018, 06:00:59 AM

Ребят это подработка, мы тут как на птичих правах, ты переводишь целый день проклятые картинки за 20 уе , а их через день удаляют. Почему в русской ветке есть своя тема у нас нет, что за??

this is some kind of discrimination. Or in the rules indicated that what does not give us the opportunity to create this branch, maybe we are not enough? Let's overtake a million people here

yurimir
Legendary
*

Activity: 1302
Merit: 1001

View Profile
July 15, 2018, 10:43:23 AM

Хороша колись була біржа btc-e, а тепер вона після наїзду ФБР та ребрендінгу поступово гокситься  Angry

Ціна біткойна прорвалася до $9000 на криптовалютній біржі WEX

http://coinews.io/ua/category/3-b%D1%96tkojn/article/2801-c%D1%96na-b%D1%96tkojna-prorvalasya-do-$9000-na-kriptovaljutn%D1%96j-b%D1%96rzh%D1%96-wex

▄▄███████████▄▄
     ▄██▀▀           ▀▀██▄
   ▄█▀   ▄▄█████████▄▄   ▀█▄
  █▀  ▄███████▌ █▌ █████▄  ▀█
 █▀  ██  ██         ▀█████  ▀█
▐█  ██▀▀█████   ▄▄▄   █████  █▌
█▌ ▐██▄▄████▌  ████   █████▌ ▐█
█  ███  ████        ▄███████  █
█▌ ▐█▀▀████▌   ▄▄▄  ▀██████▌ ▐█
▐█  █▄▄████   ████   ▐█████  █▌
 █▄  ████           ▄█████  ▄█
  █▄  ▀████  ███  ██████▀  ▄█
   ▀█▄   ▀▀█████████▀▀   ▄█▀
     ▀██▄▄           ▄▄██▀
        ▀▀███████████▀▀
bitcore.
...The Future Is Now...
▄▄▄▄▄▄▄▄    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄

██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
                 ▄▄██
 ▄██████████████████████▄
█▀         ▄▄██▀▀   ██  ▀█
█▄     ▄▄██▀▀        ██  █
█▀█████████████████████████▄
█                          ▀█
█                           █
█              ▄████▄       █
█             ██▀  ▀██      █
█            ▐█▌    ▐████████
█             ██▄  ▄██      █
█              ▀████▀       █
█                           █
█▄                         ▄█
 ▀█████████████████████████▀
.
iOs
Android

██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███               ███
▐██   ▐█▄   ▄███▄   ██▌
██▌    ███▄██████▀  ▐██
██▌    ▐████████    ▐██
▐██     ▐██████     ██▌
 ███   ▀█████▀     ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███       ▄███    ███
▐██       █████     ██▌
██▌       ███       ▐██
██▌     ███████     ▐██
▐██       ███       ██▌
 ███      ███      ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███         ▄▄█▌  ███
▐██      ▄▄█████    ██▌
██▌   ▄████████     ▐██
██▌  ▐████████      ▐██
▐██    ▀▀████       ██▌
 ███     ▀██       ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀
Website
ANN
Block Explorer
Docent85
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile WWW
July 15, 2018, 05:50:42 PM

Ти задовбав свої плахти тут постити!!! Їх всерівно грохнуть, не мучся. Я посприяю  Grin Grin Grin

Пост засмічує тему. Воно нафіг нікому крім тебе не потрібне. Повір, ніхто цього шлаку не читає. А сторінки завантажуються дуже довго. Тому я тепер такі пости відразу модерам з поміткою Спам відправляю. Мені пофіг. Можеш на мене їм поскаржитися у відповідь. Я не проти  Grin

Я теж за, невже не можна просто тут спілкуватись без цієї добаної реклами проектів?
І кожен, хто постить таку херню тут, з піною в роті буде захищати свій перспективний і самий краций проєкт!
Та тих проєктів як куча лайна кожен день і лише 5% варті уваги ICО...

Як думаєте панове українці  SEC прийме позитивне рішення по ETF 15 серпня?

████▄
````````````
████▄

███████`▄████████▄``▄██████
▀████████████████`▄██████▀

`
██████▀–```_`▄██████▀

█████_```````██████▀

█████````````_████▀`███

████`▄██████▄`–``████

████``█████████▄
████

█████`
▀██████▄`_███

█████``
▀███████`

`
██████▄`
▀██████▄

``▄██▀███████████▄▀███████▄
██████▀`▀████████``▀██████
█████▀
``````````
██████

_```````````````````````▀██▀

CGCX.io
|
|

▄█████▄   ▄▄
     ▐█▄           ▄███████████▀
     ████▄▄       ▐█████████████▀
     ▐███████▄▄   ▐████████████
       ███████████████████████▌
     ▐████████████████████████
      ▀███████████████████████
        ▀████████████████████
        ████████████████████
         ▀█████████████████
           ▄█████████████▀
     ▄▄▄▄█████████████▀
       ▀▀█████████▀▀

▄▄▄█▄▄
                              ▄▄███▀▀▀ ██▌
                         ▄▄███▀▀▀     ▐██
                    ▄▄████▀▀          ██▌
               ▄▄████▀▀     ▄▄▀      ███
          ▄▄████▀▀       ▄█▀        ▐██
      ▄████▀▀         ▄██▀         ▄██
    ▐██▀          ▄▄███            ██▌
     ▀████▄▄▄ ▄▄████▀             ███
          ▀▀▀██████▄             ▄██
             ██▌ ▀▀█████▄▄       ██▀
              ██▄    ███▀▀████▄▄███
               ██▌ ▄██▀       ▀▀▀▀
                ████▀
Pages: « 1 ... 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 [212]
  Print  

Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.