Bitcoin Forum
April 25, 2024, 08:31:12 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 [217] 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 ... 304 »
  Print  
Author Topic: Українська (Ukrainian)  (Read 3406172 times)
saiharden
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 168
Merit: 1


View Profile
September 13, 2018, 12:22:56 PM
 #4321

На ринку поки що всі в позитиві і нікого не лякає теперішній дамп, подивимося що буде далі  Grin

72% криптовалютних інвесторів планують цього року придбати ще більше активів: опитування

Більшість акредитованих інвесторів в криптовалюти та майже три чверті роздрібних інвесторів планують збільшити свої криптовалютні вклади протягом наступних 12 місяців - йдеться в новому опитуванні.

Це опитування, проведене платформою для торгівлі цінними паперами SharesPost в липні серед 2490 роздрібних інвесторів та 528 акредитованих інвесторів показало, що існуючі власники криптовалют залишаються з бичачими настроями стосовно нового класу активів, хоча тепер вони розуміють, що прийняття мейстрімом займе більше часу, ніж вони очікували.

Респонденти в обох групах очікують, що криптовалюти досягнуть широкого прийняття в 2025 році, тоді як у січні - коли біткойн і більшість альткойнів торгувались на рівні своїх максимумів, вони припускали, що це відбудеться у 2020 році. Вони заявили, що відсутність знань та комерційного використання - це найневідкладніші завдання для прийняття блокчейну.


Rohit Kulkarni

На підставі нашого опитування зрозуміло, що криптовалютні інвестори не втратили віри і планують придбати більше. Важливо, що це опитування показує, що корекція відокремлює короткострокових трейдерів від довготермінових. Інвестори залишаються позитивно налаштованими щодо біткойна та Етереуму протягом наступних 18 місяців, оскільки вони є провідними цифровими валютами у всьому світі. Обидва мають порівняно низьку кореляцію з іншими класами активів і можуть стати ідеальним способом для інвесторів для диверсифікації портфеля акцій та облігацій,

 - заявив в заяві керуючий та керівник дослідження SharesPost, Рохіт Кулкарні (Rohit Kulkarni).

Примітно, що інвестиційні портфелі відрізнялися в акредитованих та роздрібних інвесторів. Звичайні споживачі найбільше володіють біткойном (BTC), а потім етером (ETH) і лайткойном (LTC), портфелі акредитованих інвесторів найчастіше містять етер, а потім біткойн та Ripple (XRP).

http://coinews.io/ua/category/3-b%D1%96tkojn/article/3160-72%25-kriptovaljutnih-%D1%96nvestor%D1%96v-planujut'-c'ogo-roku-pridbati-shhe-b%D1%96l'she-aktiv%D1%96v:-opituvannya
 

     З наведеної вище інформації виходить що теперішній стан ринку не несе велечезного ризику втрати активів. Зараз ЗМІ та просто звичайні люди роблячи невтішні прогнози сіють паніку в серцях тих людей що тримають свої вкладти в крипті. Це сприяє тому що люди починають сумніватися в криптовалюті, вони продають активи за зниженими цінами втрачаючи на цьому. В Україні не так багато рядових жителів вірять в крипту. Навіть ті одиниці які цікавлять нею, приходять сюди щоб підзаробити. Признаюсь я і сам дізнався про криптовалюту відносно недавно, і прийшов на форум саме для підзаробітку. Вже читаючи форум я зрозумів що не все так просто, і дійсно ці новомодні технології можуть принести користь.
     До чого я веду: криптовалютний ринок досить молодий, тому в подальшому як і тепер він буде мінятися. Те що зараз відбувається цілком нормально. Зараз в українських і російських ЗМІ багато інформації про те що ринок криптовалюти обвалився і т. п. Але на мою думку всі такі новини просто для того щоб показати хоч якусь зацікавленість криптовалютою. Це я про офіційні ЗМІ.
1714033872
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714033872

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714033872
Reply with quote  #2

1714033872
Report to moderator
No Gods or Kings. Only Bitcoin
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714033872
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714033872

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714033872
Reply with quote  #2

1714033872
Report to moderator
1714033872
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714033872

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714033872
Reply with quote  #2

1714033872
Report to moderator
1714033872
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714033872

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714033872
Reply with quote  #2

1714033872
Report to moderator
FermaK
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 25
Merit: 0


View Profile
September 13, 2018, 02:16:28 PM
 #4322

Привіт криптоспівдружність.
Коротко про нас.Маємо сімейний бізнес кролеферму,яка стабільно розвивається (канал в ютюб ФермаК).Маємо таку ідею залучити інвестиції для стрімкого росту нашого господарства з допомогою ІСО проекту.Пропонуємо тримачам токена FMK грошову винагороду 25% від суми вкладу з першогож дня, і стабільнгий ріст токена разом з нашим господарством оскільки ми не плануємо зупинятися на досягнутому.
Що Ви думаєте про такий проект.
Чекаємо на запитання.
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
September 13, 2018, 03:59:38 PM
 #4323

Нажаль - ні... Іншим буду зайнятий.
Але знаю, що будуть гарні гості. Хоча, знову ж так, від Дістрібьютед Лаб - є онлайн курс - на Ютубі. Від початку на них був записаний. Дуже чітко і яскраво.

Так, там багато випусків виходило, я трохи переглядав, загалом враження позитивне
А ви весь курс дивились? Якщо думаєте що він підходить для загальної аудиторії (а не лише девелоперів) то можна його тут поширити

Ні. Все не дивився. Ч ж не кодер. Але то я виправлю - дещо надолужу. В пошті в мене всі випуски приходять по темах - то я їх дивитимусь лише ті, що для мене цікаві. Хоча тех. пости теж дивлюсь - тоді картинка всієї індустрії - чітка.
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
September 13, 2018, 04:01:50 PM
 #4324

Гарне відео)))
І посміятись.. і помріяти)))
https://www.facebook.com/mmr.net.ua/videos/1240511049418261/


Я що скажу.. є у відео і правда. Ще згнадаєте.

Перше - долларо буде дешевшим від укр. криптовалюти.

2. Візи будуть брати в Україну - через воду, природні умоови та харчі.

А весело... А про місто БЦ - порвало)
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
September 13, 2018, 04:03:31 PM
 #4325

На ринку поки що всі в позитиві і нікого не лякає теперішній дамп, подивимося що буде далі  Grin

72% криптовалютних інвесторів планують цього року придбати ще більше активів: опитування

Більшість акредитованих інвесторів в криптовалюти та майже три чверті роздрібних інвесторів планують збільшити свої криптовалютні вклади протягом наступних 12 місяців - йдеться в новому опитуванні.

Це опитування, проведене платформою для торгівлі цінними паперами SharesPost в липні серед 2490 роздрібних інвесторів та 528 акредитованих інвесторів показало, що існуючі власники криптовалют залишаються з бичачими настроями стосовно нового класу активів, хоча тепер вони розуміють, що прийняття мейстрімом займе більше часу, ніж вони очікували.

Респонденти в обох групах очікують, що криптовалюти досягнуть широкого прийняття в 2025 році, тоді як у січні - коли біткойн і більшість альткойнів торгувались на рівні своїх максимумів, вони припускали, що це відбудеться у 2020 році. Вони заявили, що відсутність знань та комерційного використання - це найневідкладніші завдання для прийняття блокчейну.


Rohit Kulkarni

На підставі нашого опитування зрозуміло, що криптовалютні інвестори не втратили віри і планують придбати більше. Важливо, що це опитування показує, що корекція відокремлює короткострокових трейдерів від довготермінових. Інвестори залишаються позитивно налаштованими щодо біткойна та Етереуму протягом наступних 18 місяців, оскільки вони є провідними цифровими валютами у всьому світі. Обидва мають порівняно низьку кореляцію з іншими класами активів і можуть стати ідеальним способом для інвесторів для диверсифікації портфеля акцій та облігацій,

 - заявив в заяві керуючий та керівник дослідження SharesPost, Рохіт Кулкарні (Rohit Kulkarni).

Примітно, що інвестиційні портфелі відрізнялися в акредитованих та роздрібних інвесторів. Звичайні споживачі найбільше володіють біткойном (BTC), а потім етером (ETH) і лайткойном (LTC), портфелі акредитованих інвесторів найчастіше містять етер, а потім біткойн та Ripple (XRP).

http://coinews.io/ua/category/3-b%D1%96tkojn/article/3160-72%25-kriptovaljutnih-%D1%96nvestor%D1%96v-planujut'-c'ogo-roku-pridbati-shhe-b%D1%96l'she-aktiv%D1%96v:-opituvannya

У містера Рохіта на фото - таке "оптимістичне" обличчя))))
А якщо серйозно - то вже три місяці поспіль хтось мегавеликий викуповує все на ринку.
Пам*я таєте я писав КРиптоКазку?
( https://bitcointalk.org/index.php?topic=4475993.0 )
Таки-пливуть....
FermaK
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 25
Merit: 0


View Profile
September 13, 2018, 05:01:01 PM
 #4326

Привіт криптоспівдружність.
Коротко про нас.Маємо сімейний бізнес кролеферму,яка стабільно розвивається (канал в YouTube ФермаК).Маємо таку ідею залучити інвестиції для стрімкого росту нашого господарства з допомогою ІСО проекту.Пропонуємо тримачам токена FMK грошову винагороду 10% річних від суми вкладу з першогож дня, і стабільнгий ріст токена разом з нашим господарством оскільки ми не плануємо зупинятися на досягнутому.
Що Ви думаєте про такий проект.
Чекаємо на запитання.
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
September 13, 2018, 05:06:38 PM
 #4327

Привіт криптоспівдружність.
Коротко про нас.Маємо сімейний бізнес кролеферму,яка стабільно розвивається (канал в YouTube ФермаК).Маємо таку ідею залучити інвестиції для стрімкого росту нашого господарства з допомогою ІСО проекту.Пропонуємо тримачам токена FMK грошову винагороду 10% річних від суми вкладу з першогож дня, і стабільнгий ріст токена разом з нашим господарством оскільки ми не плануємо зупинятися на досягнутому.
Що Ви думаєте про такий проект.
Чекаємо на запитання.

Тарас, це ти?

Привіт!
Ну, що сказати - як ідея - норм. Але зараз треба вже прив*язувати токени до активів чи конкретних показників.
+ кролі - це добре, але один напрямок - високий ризик.
Мені особисто - цікаво.
Якщо що - пиши. Буду радий підтримати проект - юр. консультац. та створенням реклами та інвестиціями - трохи.

Але повторюсь - один напрямок для АПК - не густо. Ризик.
sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
September 13, 2018, 05:13:46 PM
 #4328

Привіт криптоспівдружність.
Коротко про нас.Маємо сімейний бізнес кролеферму,яка стабільно розвивається (канал в YouTube ФермаК).Маємо таку ідею залучити інвестиції для стрімкого росту нашого господарства з допомогою ІСО проекту.Пропонуємо тримачам токена FMK грошову винагороду 10% річних від суми вкладу з першогож дня, і стабільнгий ріст токена разом з нашим господарством оскільки ми не плануємо зупинятися на досягнутому.
Що Ви думаєте про такий проект.
Чекаємо на запитання.
Потрібні інвестиції? Розумію. Але до чого тут ICO і взагалі крипта? Не розумію.
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
September 13, 2018, 05:58:33 PM
 #4329

Привіт криптоспівдружність.
Коротко про нас.Маємо сімейний бізнес кролеферму,яка стабільно розвивається (канал в YouTube ФермаК).Маємо таку ідею залучити інвестиції для стрімкого росту нашого господарства з допомогою ІСО проекту.Пропонуємо тримачам токена FMK грошову винагороду 10% річних від суми вкладу з першогож дня, і стабільнгий ріст токена разом з нашим господарством оскільки ми не плануємо зупинятися на досягнутому.
Що Ви думаєте про такий проект.
Чекаємо на запитання.
Потрібні інвестиції? Розумію. Але до чого тут ICO і взагалі крипта? Не розумію.

Хей, ну, якщо зробити ICO, як Міха, то все получиться. Я сам особисто підтримував проект Михайла - Коліоново.
Не шкодую. Крім того - Михайло проти РФ-ської чинушської теми. Його колись, хто не пам*ятає судили - "ні за що".
Yuliya2404
Member
**
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 43


View Profile
September 13, 2018, 06:11:04 PM
 #4330

чула прогноз від одних впливових трейдерів
Одна баба на базарі казала. Grin
Grin думаю до баби на базарі ще не скоро дійде інформація щодо ефіру Grin якщо серйозно, то звичайно прогнозів багато і вірити всім не можна. Але в середньо- та довгостроковій перспективі все може бути. Я на цьому ринку вже давно нічому не дивуюся.
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
September 13, 2018, 06:45:19 PM
 #4331

І я згодна щодо ефіру, чула прогноз від одних впливових трейдерів, що ціна буде до 10 тис. Мало того, що на платформі проходять майже всі ИСО, так там були вже проведені офіційні угоди по купівлі/продажу майна. За ефіром майбутнє.

Я з тобою погоджуюсь, що Ефір жити буде. Щодо 10к... Ну, так - цілком можливо, коли біткоін буде близбко 1 млн. зелених... але коли?)))

1 000 000 за ВТС - десь у 2020-2025 роках..

А поки - я альти закупив. Скоро зросте.
Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
September 13, 2018, 06:59:47 PM
 #4332

Привіт криптоспівдружність.
Коротко про нас.Маємо сімейний бізнес кролеферму,яка стабільно розвивається (канал в YouTube ФермаК).Маємо таку ідею залучити інвестиції для стрімкого росту нашого господарства з допомогою ІСО проекту.Пропонуємо тримачам токена FMK грошову винагороду 10% річних від суми вкладу з першогож дня, і стабільнгий ріст токена разом з нашим господарством оскільки ми не плануємо зупинятися на досягнутому.
Що Ви думаєте про такий проект.
Чекаємо на запитання.

Не обов'язково двічі повторювати повідомлення)
Але я взагалі думаю що ІСО робити не треба, по-перше вже й багато ІСО нічого чи майже нічого не збирають.
Якщо є ідея токена і його реального використання - то можна було б випустити його на якійсь існуючій платформі. В різних спільнотах, наприклад ЕОС, НЕМ є "community proposal" можна запропонувати проект і отримати фінансування - можна так спробувати
або просто знайти інвестора

Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
September 13, 2018, 07:04:49 PM
 #4333

Гарне відео)))
І посміятись.. і помріяти)))
https://www.facebook.com/mmr.net.ua/videos/1240511049418261/
Я що скажу.. є у відео і правда. Ще згнадаєте.
Перше - долларо буде дешевшим від укр. криптовалюти.
2. Візи будуть брати в Україну - через воду, природні умоови та харчі.
А весело... А про місто БЦ - порвало)

Так, думаю так колись і буде
Поки що ж краще відкрити ринок для польських і литовських номерів, спростити це
Навіть Лі Куан Ю, від якого фанатіють багато сучасний псевдореформаторів, який спочатку захищав своє автовиробництво (читаючи його мемуари я здивувався що в Сингапурі в 60-70х, коли населення було 2 мільйони, було своє автовиробництво!) - швидко зрозумів, що краще хай воно збанкрутує якщо неконкурентноздатне, і краще закцентуватись на інших сферах

zimochka
Member
**
Offline Offline

Activity: 280
Merit: 10


View Profile
September 13, 2018, 09:02:43 PM
 #4334

Привіт криптоспівдружність.
Коротко про нас.Маємо сімейний бізнес кролеферму,яка стабільно розвивається (канал в YouTube ФермаК).Маємо таку ідею залучити інвестиції для стрімкого росту нашого господарства з допомогою ІСО проекту.Пропонуємо тримачам токена FMK грошову винагороду 10% річних від суми вкладу з першогож дня, і стабільнгий ріст токена разом з нашим господарством оскільки ми не плануємо зупинятися на досягнутому.
Що Ви думаєте про такий проект.
Чекаємо на запитання.
А кролі породисті і гарні? Я б племінниці подарував одного  Grin
А по темі: а чим звичайні способи інвестицій не альо? Крипта більш волатильна чим кролики і сьогодні у тебе монет на племінного мега-кроля , а завтра і на сіно не вистачить. Ризиковано.
mxstroitel
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 146
Merit: 2


View Profile
September 14, 2018, 02:49:58 PM
Merited by Yuliya2404 (1)
 #4335

Шановні україномовні учасники форуму. Ми зробили невеликий крок для визнання нашої спільноти за кордоном ,щоб не всовуваи нас до мокшанських груп. Хочу повідомити, що ми створили україномовну групу проекту ASCH в Телеграмі. ASCH являє собою децентралізовану платформу для розробки програм на блокчейні, використовує архітектуру бічного ланцюга (конкуренти LISK, ARK). ASCH на CoinMarketCap: https://coinmarketcap.com/currencies/asch/ Проект дуже перспективний. Також в групі роздають щодня 80 XAS. Плануються конкурси з призами у вигляді токенів XAS.
Усіх запрошую приємно буде вас там бачити https://t.me/Asch_UA
yurimir
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1554
Merit: 1044



View Profile
September 14, 2018, 03:01:30 PM
Last edit: September 14, 2018, 03:12:28 PM by yurimir
 #4336

А тим часом банкіри неторопливо роблять свою улюблену  справу, спочатку вони зробили деревативи на кріпту, тепер вже роблять
деревативи на деревативи кріпти (свопи будуть розраховуватись відносно ціни на ф'ючерси, а не відносно ціни самої кріпти),
що ж буде далі  Huh Huh

Банківський гігант Morgan Stanley готує ґрунт для трейдингу біткойн-свопами



Один з найбільших у світі банків, американський Morgan Stanley, планує запропонувати своїм клієнтам фінансові інструменти у формі свопів на основі біткойна - заявило агентству Bloomberg в четвер, 13 вересня, анонімне джерело, що має доступ до стратегій банку. Представник банку відмовився коментувати це, не підтверджуючи та не відмовляючись від інформації.

Morgan Stanley вибрав стратегію контрактів по деривативах, оскільки банк не має наміру торгувати прямими торговельними операціями з біткойном, повідомляє джерело. Банк технічно повністю готовий запропонувати свопи на біткойн і прив'яже їх до біткойн-ф’ючерсів. Morgan Stanley офіційно запустить свопи після того, як інституційні інвестори проявлять ознаки значного зацікавлення у цій пропозиції та після завершення процесу внутрішнього затвердження.

Американський банк буде займатися контрактами, які надають інвесторам комплексний вплив на продуктивність біткойна. Інвестори зможуть робити довгі або ж короткі позиції, використовуючи так звані зворотні свопи цін, а Morgan Stanley стягуватиме комісію за кожну транзакцію,

- заявило джерело, яке забажало залишитись анонімним, оскільки інформація є приватною, пише Bloomberg.

Morgan Stanley є останнім американським банківським гігантом із планами надання фінансових послуг, пов'язаних з біткойном. Цього тижня було оприлюднено інформацію, що Citigroup знайшов новий варіант інвестицій в криптовалюти зі зниженим ризиком. А Goldman Sachs розглядає запуск сервісу для зберігання біткойна для інституційних інвесторів.

Алістер Мілн (Alistair Milne), керівник інформаційного відділу Atlanta Digital Currency Fund, заявив, що діяльність американських банків, пов’язана з біткойном, та плани власника Нью-Йоркської фондової біржі щодо фізичних ф'ючерсів на BTC показали, що інтереси інституційних інвесторів спрямовуються в бік криптовалют, всупереч деяким скептичним думкам.

http://coinews.io/ua/category/3-b%D1%96tkojn/article/3186-bank%D1%96vs'kij-g%D1%96gant-morgan-stanley-gotu%D1%94-%D2%91runt-dlya-trejdingu-b%D1%96tkojn-svopami
Yarik055
Copper Member
Member
**
Offline Offline

Activity: 210
Merit: 15


View Profile
September 14, 2018, 07:02:03 PM
 #4337

Привіт криптоспівдружність.
Коротко про нас.Маємо сімейний бізнес кролеферму,яка стабільно розвивається (канал в YouTube ФермаК).Маємо таку ідею залучити інвестиції для стрімкого росту нашого господарства з допомогою ІСО проекту.Пропонуємо тримачам токена FMK грошову винагороду 10% річних від суми вкладу з першогож дня, і стабільнгий ріст токена разом з нашим господарством оскільки ми не плануємо зупинятися на досягнутому.
Що Ви думаєте про такий проект.
Чекаємо на запитання.
Потрібні інвестиції? Розумію. Але до чого тут ICO і взагалі крипта? Не розумію.

Я теж цього не розумію, цілковите безглуздя, якісь кролі, ico і не потрібні токени, напевно чоловіче просто шукає де підзаробити, може хтось і інвестує...
Yarik055
Copper Member
Member
**
Offline Offline

Activity: 210
Merit: 15


View Profile
September 14, 2018, 07:05:36 PM
 #4338

І я згодна щодо ефіру, чула прогноз від одних впливових трейдерів, що ціна буде до 10 тис. Мало того, що на платформі проходять майже всі ИСО, так там були вже проведені офіційні угоди по купівлі/продажу майна. За ефіром майбутнє.

Я з тобою погоджуюсь, що Ефір жити буде. Щодо 10к... Ну, так - цілком можливо, коли біткоін буде близбко 1 млн. зелених... але коли?)))

1 000 000 за ВТС - десь у 2020-2025 роках..

А поки - я альти закупив. Скоро зросте.

Не вірю у ціну біткоіна в 1 000 000$, 50 тисяч це максимум, ефір 10, цілком можливо, він цікавіший за біткоін набагато)
Yuliya2404
Member
**
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 43


View Profile
September 14, 2018, 08:34:11 PM
 #4339

І я згодна щодо ефіру, чула прогноз від одних впливових трейдерів, що ціна буде до 10 тис. Мало того, що на платформі проходять майже всі ИСО, так там були вже проведені офіційні угоди по купівлі/продажу майна. За ефіром майбутнє.

Я з тобою погоджуюсь, що Ефір жити буде. Щодо 10к... Ну, так - цілком можливо, коли біткоін буде близбко 1 млн. зелених... але коли?)))

1 000 000 за ВТС - десь у 2020-2025 роках..

А поки - я альти закупив. Скоро зросте.

Не вірю у ціну біткоіна в 1 000 000$, 50 тисяч це максимум, ефір 10, цілком можливо, він цікавіший за біткоін набагато)
Біткоін буде коштувати 1 млн ближче до 2030 року, можете зберегти це повідомлення і потім знову піднімемо цю тему))) Я не екстрасенс звичайно, інформація надійшла від надзвичайно впливової людини, так сказати з самого верху. Не хочу займатися пропагандою, кожен сам вирішує вірити чи ні. Я взагалі дуже вірю в крипту і світле майбутнє діджітал Smiley
Yuliya2404
Member
**
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 43


View Profile
September 14, 2018, 08:37:03 PM
 #4340

Президент України анонсував електронну гривню

14 вересня 2018 року на форумі YES в Києві президент України Петро Порошенко поговорив про Blockchain і КриптоГривню - ось цитата з його виступу: "Розпочато процес переведення на блокчейн Державного земельного кадастру та Реєстру майнових прав. Національний банк готується до запуску національних електронних грошей."

Детально про українську криптогривню:
https://goo.gl/S6Fnf4 - як її просили.
https://goo.gl/P7WN94 - про приватний проект криптогривні.
https://goo.gl/jP7CDA - виступ глави Національного банку України Якова Смолія з приводу блокчейна і е-гривні.
Pages: « 1 ... 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 [217] 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 ... 304 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!