Bitcoin Forum
April 25, 2024, 07:39:32 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 [235] 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 ... 304 »
  Print  
Author Topic: Українська (Ukrainian)  (Read 3405924 times)
buharikx31
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 830
Merit: 258


WPP ENERGY - BACKED ASSET GREEN ENERGY TOKEN


View Profile
October 25, 2018, 09:12:00 PM
 #4681

Ще покапався по темі..
МЕРТ пропонує впровадити механізм добровільного "нульового" декларування криптовалют
Нормальна пропозиція. Дуже нормальна.

З іншої сторони, якщо подумати гарно - не мільйони ж в нас)))) Та хіба є сенс щось декларувати з ризиком потім бути відстеженим?
https://ua.interfax.com.ua/news/general/540445.html


Ці декларування по суті нічого не дають, тим більше в нас народ бідний і немає ніякого сенсу з того, чи ми декларуєм, але діло в не піднімається в тому щоб підняти зарплати за то вони піднімаються питання декларувати, щось коли мінімальна заробітна плата 100$. Але якщо ви люди гляните, чи дали нам щось ці декларування, то ви можете зрозуміти, що по суті вони нічого не дають і ті люди, які мали гроші при владі далі їх і мають


           ▄▄▄▄▄▄▄           
      ▄▄█████████████▄▄     
    ▄████████████████████▄   
  ▄████████████▌ ▀███████   
  ████████████     ▀████
   █▄
   ▐█████████   ▄▄   ▀▀   ███
█▄   ███████   ▐███▄     ████▌
██▄   █████   ▐██████▄ ▄██████
████   ▐██   ▐███████████████▌
 ████▄     ▐████████████████
  ████▄    ▄████████████████ 
   ▀████▄▄████████████████▀ 
     ▀█████████████████▀▀   
        ▀▀▀███████▀▀▀  
WPPENERGY
World Power Production

INNOVATION LEADERS IN THE GLOBAL
    RENEWABLE ENERGY INDUSTRY


           ▄▄▄▄▄▄▄           
      ▄▄█████████████▄▄     
    ▄████████████████████▄   
  ▄████████████▌ ▀███████   
  ████████████     ▀████
   █▄
   ▐█████████   ▄▄   ▀▀   ███
█▄   ███████   ▐███▄     ████▌
██▄   █████   ▐██████▄ ▄██████
████   ▐██   ▐███████████████▌
 ████▄     ▐████████████████
  ████▄    ▄████████████████ 
   ▀████▄▄████████████████▀ 
     ▀█████████████████▀▀   
        ▀▀▀███████▀▀▀  

INQUIRE
━━━━━━━
1714030772
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714030772

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714030772
Reply with quote  #2

1714030772
Report to moderator
1714030772
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714030772

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714030772
Reply with quote  #2

1714030772
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714030772
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714030772

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714030772
Reply with quote  #2

1714030772
Report to moderator
1714030772
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714030772

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714030772
Reply with quote  #2

1714030772
Report to moderator
buharikx31
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 830
Merit: 258


WPP ENERGY - BACKED ASSET GREEN ENERGY TOKEN


View Profile
October 25, 2018, 09:29:25 PM
 #4682

Ну, поки-що уся крипта, у якості потрібної - буде зводитись до конвертації у гривню. Поки сама крипта не стала настільки самостійною платіжною одиницею ми будемо змушені конвертувати у фіат, а це вже "контроль".

Так, вони ж хочуть все знати про вашу крипту незалежно від того, конвертуєте ви її в гривню чи ні. З якого такого дива?
Її можливо напряму використовувати тільки в тому випадку, якщо людина з якою ви хочете зробити обмін буде згідна на те, що вона її візьме але в законодавстів немає прописано таких операцій і завядки цьому ніхто немає захисту зі сторони закону. Взяти наприклад олігархічну владу ми побчим, що вони це не розглядають, як метод надання людям запобіжного методу оплати, а ще одну можливість накласти податки і забрати кошти


           ▄▄▄▄▄▄▄           
      ▄▄█████████████▄▄     
    ▄████████████████████▄   
  ▄████████████▌ ▀███████   
  ████████████     ▀████
   █▄
   ▐█████████   ▄▄   ▀▀   ███
█▄   ███████   ▐███▄     ████▌
██▄   █████   ▐██████▄ ▄██████
████   ▐██   ▐███████████████▌
 ████▄     ▐████████████████
  ████▄    ▄████████████████ 
   ▀████▄▄████████████████▀ 
     ▀█████████████████▀▀   
        ▀▀▀███████▀▀▀  
WPPENERGY
World Power Production

INNOVATION LEADERS IN THE GLOBAL
    RENEWABLE ENERGY INDUSTRY


           ▄▄▄▄▄▄▄           
      ▄▄█████████████▄▄     
    ▄████████████████████▄   
  ▄████████████▌ ▀███████   
  ████████████     ▀████
   █▄
   ▐█████████   ▄▄   ▀▀   ███
█▄   ███████   ▐███▄     ████▌
██▄   █████   ▐██████▄ ▄██████
████   ▐██   ▐███████████████▌
 ████▄     ▐████████████████
  ████▄    ▄████████████████ 
   ▀████▄▄████████████████▀ 
     ▀█████████████████▀▀   
        ▀▀▀███████▀▀▀  

INQUIRE
━━━━━━━
buharikx31
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 830
Merit: 258


WPP ENERGY - BACKED ASSET GREEN ENERGY TOKEN


View Profile
October 26, 2018, 12:00:02 AM
 #4683

https://news.finance.ua/ua/news/-/436976/u-ssha-na-auktsioni-prodadut-660-konfiskovanyh-bitcoin

У США на аукціоні продадуть 660 конфіскованих Bitcoin

Федеральна служба виконання покарань і судових приставів США проведе аукціон, в ході якого буде продано 660 Bitcoin, раніше конфіскованих правоохоронними органами.


           ▄▄▄▄▄▄▄           
      ▄▄█████████████▄▄     
    ▄████████████████████▄   
  ▄████████████▌ ▀███████   
  ████████████     ▀████
   █▄
   ▐█████████   ▄▄   ▀▀   ███
█▄   ███████   ▐███▄     ████▌
██▄   █████   ▐██████▄ ▄██████
████   ▐██   ▐███████████████▌
 ████▄     ▐████████████████
  ████▄    ▄████████████████ 
   ▀████▄▄████████████████▀ 
     ▀█████████████████▀▀   
        ▀▀▀███████▀▀▀  
WPPENERGY
World Power Production

INNOVATION LEADERS IN THE GLOBAL
    RENEWABLE ENERGY INDUSTRY


           ▄▄▄▄▄▄▄           
      ▄▄█████████████▄▄     
    ▄████████████████████▄   
  ▄████████████▌ ▀███████   
  ████████████     ▀████
   █▄
   ▐█████████   ▄▄   ▀▀   ███
█▄   ███████   ▐███▄     ████▌
██▄   █████   ▐██████▄ ▄██████
████   ▐██   ▐███████████████▌
 ████▄     ▐████████████████
  ████▄    ▄████████████████ 
   ▀████▄▄████████████████▀ 
     ▀█████████████████▀▀   
        ▀▀▀███████▀▀▀  

INQUIRE
━━━━━━━
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
October 26, 2018, 08:28:34 AM
 #4684

постачальники криптогаманців повинні отримати статус «суб'єктів первинного фінансового моніторингу»

Вже бачу велику чергу з бажаючих це зробити. Смішні вони. Smiley

МЕРТ пропонує впровадити механізм добровільного "нульового" декларування криптовалют

Навіщо воно нам треба? Вже писав про це багато разів, повторюю ще раз: поки людина не обмінює свою крипту на гривні, державі нічого сувати свого носа не в свої справи. Крипта державі  не підпорядковується.

100%
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
October 26, 2018, 08:34:57 AM
 #4685

https://news.finance.ua/ua/news/-/436976/u-ssha-na-auktsioni-prodadut-660-konfiskovanyh-bitcoin

У США на аукціоні продадуть 660 конфіскованих Bitcoin

Федеральна служба виконання покарань і судових приставів США проведе аукціон, в ході якого буде продано 660 Bitcoin, раніше конфіскованих правоохоронними органами.

Дякую за новину.
Досить невелика кількість. Хоча можуть використати для "причини зливу".
Треба ще трохи дочекатись та нарешті ще докупитись.

Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
October 26, 2018, 08:35:54 AM
 #4686

Flodner привіт.

У Вас виявляється дві різні версії сайту:

Українська - http://cryptotexty.com/
Англійська - https://cryptotexty.io/

Доволі крутий дизайн, особливо english version Smiley

Ще й власний підпис зробили, молодець!


Реально - молодець!
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
October 26, 2018, 09:33:48 AM
 #4687

Привіт!
Починаю це невелике опитування україномовної криптоспільноти з метою зрозуміти саме вас.

Питання 1: Що має зробити Президент України на своїй посаді, щоб населення України процвітало? Які Ваші очікування?

Відповідь, по можливості, маскимально обґрунтуйте (як громадянина та як представника криптоіндустрії). Дякую!

Створимо нову та процвітаючу Україну разом! Create a new and prosperous Ukraine together! Создадим новую и процветающую Украину вместе!
Що робити щоб процвітао - це дуже просто. Це як "за усе хороше, проти усього поганого".

Щоб зрозуміли твою думку почни з самого простого: коментуй ті дії влади ( і президента і парламента і кабміну) які зараз відбуваються. І "по можливості, маскимально обґрунтуйте" - це ж ти - кандидат, а не я.  Wink

І так, почнемо: рішення, щодо підвищення ціни на газ до ринкової. Вперед.

 Або робимо МИ всі разом, або - ніхто. Досить вже шукати "лицарів". Час брати відповідальність за свої дії та за всю державу.

А якщо шукаєте "вождів" - шукайте й далі. І тоді отримаєте те, що стільки років вже отримуєте.


Так а ти тоді хто? То ти кандидат у президенти (тобто мітих на вождя), то добрий месія який вкаже дорогу, а йти повинні своїми власними ногами.
Пора визначитись, нє?  Grin



Ну, чому ж. Все дуже зрозуміло - з попередніх постів ШедевПрезидент. Навіть ось, щоб не шукати далеко. На цій сторінці читаю його слова: "У такому разі, навіть, якщо умовно я "зник" (саме тому у мене таке ім"я на цьому форумі), ідеї, які я просуваю житиму, а тому влада все-одно буде в народу.".

Я розумію, про що мова. Як на мене - не погана ідея - підняти всіх людей і дати їм владу. Але то, що немає підтримки на данний момент - вже на "старті" великий такий "мінус". Хоча отримати популярність не дуже важко, якщо захотіти сильно.

Ще один "мінус" - як на мене люди в Україні.... єєєє... щоб нікого не образити, "такі маленькі, як діти" (і я не про довірливість)))). Відповідальність за свою вчинки в Україні не тільки чиновники не хочу нести, а й прості люди. Тому не дивно, що "напомітнійші представники" у владі.
Не сприймайте це за песиміст. Просто це видно по бруду та сміттю на вулицях (п*яних обличчах у транспорті ввечері й таке подібне) й наявності бажання принести щось з роботи "нашару", хоча зміни в свідомості людей вже зараз є.

Та, напевно, ми ще "не доросли" до "прямої демократії".

А сама ідея почати змінювати суспільство - чудова. Але ж на це треба бажання того самого суспільства. Чи не так?
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
October 26, 2018, 09:39:13 AM
 #4688

постачальники криптогаманців повинні отримати статус «суб'єктів первинного фінансового моніторингу»

Вже бачу велику чергу з бажаючих це зробити. Смішні вони. Smiley

МЕРТ пропонує впровадити механізм добровільного "нульового" декларування криптовалют

Навіщо воно нам треба? Вже писав про це багато разів, повторюю ще раз: поки людина не обмінює свою крипту на гривні, державі нічого сувати свого носа не в свої справи. Крипта державі  не підпорядковується.

Ну, поки-що уся крипта, у якості потрібної - буде зводитись до конвертації у гривню. Поки сама крипта не стала настільки самостійною платіжною одиницею ми будемо змушені конвертувати у фіат, а це вже "контроль".

Так. Хоча скоро все зміниться. Я за свої послуги "по ремонту хребта та організма" з задоволенням прийму крипту.
А сьогодні їхав вранці і думав: Таке декларування - це ж крута ідея для відмивання грошей. Навіть для всіляких чинуш.
Не буду продовжувати, аби хтось не здогадався використати. А хто розуміє хід моїх думок - й сам здогадався, що я маю на увазі.

Тому в такого декларування - велий мінус, незважаючи навіть на ризик позбуття анонімності, що зі сторони держави трактується як "круто".
ShadowPresidentOfUkraine
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 81
Merit: 6


View Profile
October 26, 2018, 11:40:42 AM
 #4689

Привіт!
Починаю це невелике опитування україномовної криптоспільноти з метою зрозуміти саме вас.

Питання 1: Що має зробити Президент України на своїй посаді, щоб населення України процвітало? Які Ваші очікування?

Відповідь, по можливості, маскимально обґрунтуйте (як громадянина та як представника криптоіндустрії). Дякую!

Створимо нову та процвітаючу Україну разом! Create a new and prosperous Ukraine together! Создадим новую и процветающую Украину вместе!
Що робити щоб процвітао - це дуже просто. Це як "за усе хороше, проти усього поганого".

Щоб зрозуміли твою думку почни з самого простого: коментуй ті дії влади ( і президента і парламента і кабміну) які зараз відбуваються. І "по можливості, маскимально обґрунтуйте" - це ж ти - кандидат, а не я.  Wink

І так, почнемо: рішення, щодо підвищення ціни на газ до ринкової. Вперед.

 Або робимо МИ всі разом, або - ніхто. Досить вже шукати "лицарів". Час брати відповідальність за свої дії та за всю державу.

А якщо шукаєте "вождів" - шукайте й далі. І тоді отримаєте те, що стільки років вже отримуєте.


Так а ти тоді хто? То ти кандидат у президенти (тобто мітих на вождя), то добрий месія який вкаже дорогу, а йти повинні своїми власними ногами.
Пора визначитись, нє?  Grin


Доброго дня!
Те, що я християнин, якщо читали мої перші пости, для Вас не має бути новиную. Справжній християнин - це не той, що лише їм називається, а той, хто слідує вченню Іісуса Христа. Один з головних принципів - допомога людям. При тому, що я не нав"язую християнські цінності нікому (оскільки вважаю, що це вибір кожної вільної людини), хочу повторити - справжні християни це не ті, що такими себе називають, а ті, що живуть по-християнськи та намагаються своїми справами та вірою буьт християнами.

Повертаючись до нашої з Вами переписки, Україна зміниться не в момент, коли я прийду до влади, а коли люди змінять свої звички, стануть цінити свою гідність, будуть розуміти, що їхнє щастя напряму залежить від них - коли ідеї, які я підтримаю будуть впровадженні у життя.

Але це - вже філософська розмова.
Хоча саме ця розмова важливійша, оскільки саме те, ким себе громадянин розуміє впливає на майбутнє такого громадянина.

Приклад для розуміння читачів цього форуму: поки громадянин лінується зрозуміти технологію блокчейн та біткоіну - більшість буде вважати, що це "піраміда". Поки люди обиратимуть подивитись якесь примітивне шоу на кшталт "наша раша" чи щось більш інтелектуальне, то ніякий президент нічого не змінить. Згодні в тому, що суспільство треба змінювати?



Тут я пишу лише, щоб поділитись своїми економічними думками, а семе - про побудову нових соціальних моделей (на основі філософії ДАО), про інфляцію, справжні гроші, можливість існування приватних грошей (аключаючи криптовалюти та токени, але не обмежуючись лише ними), про ринкову економіку, про податкову політику, про причини корупційних явищ, про використання технології блокчейн для контролю за видатками та доходами державного бюджету, про впровадження блокчейну у вибочий процес, про пряму демократію, про нову систему охорони здоро"я та освіти, про необхідність впровадження філософії служіння у рядах держслужбовців.

Тому - дякую за питання по-суті.

Створимо нову та процвітаючу Україну разом! Create a new and prosperous Ukraine together! Создадим новую и процветающую Украину вместе!
epidemia
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 330



View Profile
October 26, 2018, 03:01:55 PM
 #4690

https://news.finance.ua/ua/news/-/436976/u-ssha-na-auktsioni-prodadut-660-konfiskovanyh-bitcoin

У США на аукціоні продадуть 660 конфіскованих Bitcoin

Федеральна служба виконання покарань і судових приставів США проведе аукціон, в ході якого буде продано 660 Bitcoin, раніше конфіскованих правоохоронними органами.

Нормальний такий додаток до бюджету!
Молодці американці, оце називається ловити грабіжників!

zimochka
Member
**
Offline Offline

Activity: 280
Merit: 10


View Profile
October 26, 2018, 07:11:29 PM
 #4691


Ну, чому ж. Все дуже зрозуміло - з попередніх постів ШедевПрезидент. Навіть ось, щоб не шукати далеко. На цій сторінці читаю його слова: "У такому разі, навіть, якщо умовно я "зник" (саме тому у мене таке ім"я на цьому форумі), ідеї, які я просуваю житиму, а тому влада все-одно буде в народу.".

Я розумію, про що мова. Як на мене - не погана ідея - підняти всіх людей і дати їм владу. Але то, що немає підтримки на данний момент - вже на "старті" великий такий "мінус". Хоча отримати популярність не дуже важко, якщо захотіти сильно.

Ще один "мінус" - як на мене люди в Україні.... єєєє... щоб нікого не образити, "такі маленькі, як діти" (і я не про довірливість)))). Відповідальність за свою вчинки в Україні не тільки чиновники не хочу нести, а й прості люди. Тому не дивно, що "напомітнійші представники" у владі.
Не сприймайте це за песиміст. Просто це видно по бруду та сміттю на вулицях (п*яних обличчах у транспорті ввечері й таке подібне) й наявності бажання принести щось з роботи "нашару", хоча зміни в свідомості людей вже зараз є.

Та, напевно, ми ще "не доросли" до "прямої демократії".

А сама ідея почати змінювати суспільство - чудова. Але ж на це треба бажання того самого суспільства. Чи не так?

Та "пряма демократія" - це утопія і це вже не раз було доведено і різними інституціями і реальними прикладами у фанатичних груп людей. Усе одно кожному, в кінці-кінців потрібен ДЕЛЕГАТ, робота якого б зводилась до виконання тих зобовязань, які потрібні для того щоб усі решта платники податків просто робили свою роботу і не парились. Це і є та вища міра демократії.
zimochka
Member
**
Offline Offline

Activity: 280
Merit: 10


View Profile
October 26, 2018, 07:15:03 PM
 #4692

Доброго дня!
Те, що я християнин, якщо читали мої перші пости, для Вас не має бути новиную. Справжній християнин - це не той, що лише їм називається, а той, хто слідує вченню Іісуса Христа. Один з головних принципів - допомога людям. При тому, що я не нав"язую християнські цінності нікому (оскільки вважаю, що це вибір кожної вільної людини), хочу повторити - справжні християни це не ті, що такими себе називають, а ті, що живуть по-християнськи та намагаються своїми справами та вірою буьт християнами.

Повертаючись до нашої з Вами переписки, Україна зміниться не в момент, коли я прийду до влади, а коли люди змінять свої звички, стануть цінити свою гідність, будуть розуміти, що їхнє щастя напряму залежить від них - коли ідеї, які я підтримаю будуть впровадженні у життя.

Але це - вже філософська розмова.
Хоча саме ця розмова важливійша, оскільки саме те, ким себе громадянин розуміє впливає на майбутнє такого громадянина.

Приклад для розуміння читачів цього форуму: поки громадянин лінується зрозуміти технологію блокчейн та біткоіну - більшість буде вважати, що це "піраміда". Поки люди обиратимуть подивитись якесь примітивне шоу на кшталт "наша раша" чи щось більш інтелектуальне, то ніякий президент нічого не змінить. Згодні в тому, що суспільство треба змінювати?



Тут я пишу лише, щоб поділитись своїми економічними думками, а семе - про побудову нових соціальних моделей (на основі філософії ДАО), про інфляцію, справжні гроші, можливість існування приватних грошей (аключаючи криптовалюти та токени, але не обмежуючись лише ними), про ринкову економіку, про податкову політику, про причини корупційних явищ, про використання технології блокчейн для контролю за видатками та доходами державного бюджету, про впровадження блокчейну у вибочий процес, про пряму демократію, про нову систему охорони здоро"я та освіти, про необхідність впровадження філософії служіння у рядах держслужбовців.

Тому - дякую за питання по-суті.

Створимо нову та процвітаючу Україну разом! Create a new and prosperous Ukraine together! Создадим новую и процветающую Украину вместе!

Почну з того, що я агностик і мені, чесно, до лампочки християнин ти, чи мусульманин чи будь-хто інший. Якщо б ти був такий прогресивний, то зрозумів би, що релія - це дуже хороший інструмент для керування людьми і не більше! (переконувати мене немає сенсу). І віру з релігією і церквою теж раджу не плутати!  Wink
Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
October 26, 2018, 07:29:39 PM
 #4693

Flodner привіт.

У Вас виявляється дві різні версії сайту:

Українська - http://cryptotexty.com/
Англійська - https://cryptotexty.io/

Доволі крутий дизайн, особливо english version Smiley

Ще й власний підпис зробили, молодець!


Дякую! Так, дві різні сайти, тому що 2 різні (але поєднані цілі)
1) Розвивати тематику блокчейну та криптовалют в Україні і українською мовою
2) Бути глобальним медіа, наступним Coindesk)

Підпис сам робив) Я не дуже добре знаю форумний код, але наче непогано вийшло здизайнерувати))

Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
October 26, 2018, 09:01:56 PM
Last edit: October 26, 2018, 09:12:51 PM by Ukraine2020
 #4694


Ну, чому ж. Все дуже зрозуміло - з попередніх постів ШедевПрезидент. Навіть ось, щоб не шукати далеко. На цій сторінці читаю його слова: "У такому разі, навіть, якщо умовно я "зник" (саме тому у мене таке ім"я на цьому форумі), ідеї, які я просуваю житиму, а тому влада все-одно буде в народу.".

Я розумію, про що мова. Як на мене - не погана ідея - підняти всіх людей і дати їм владу. Але то, що немає підтримки на данний момент - вже на "старті" великий такий "мінус". Хоча отримати популярність не дуже важко, якщо захотіти сильно.

Ще один "мінус" - як на мене люди в Україні.... єєєє... щоб нікого не образити, "такі маленькі, як діти" (і я не про довірливість)))). Відповідальність за свою вчинки в Україні не тільки чиновники не хочу нести, а й прості люди. Тому не дивно, що "напомітнійші представники" у владі.
Не сприймайте це за песиміст. Просто це видно по бруду та сміттю на вулицях (п*яних обличчах у транспорті ввечері й таке подібне) й наявності бажання принести щось з роботи "нашару", хоча зміни в свідомості людей вже зараз є.

Та, напевно, ми ще "не доросли" до "прямої демократії".

А сама ідея почати змінювати суспільство - чудова. Але ж на це треба бажання того самого суспільства. Чи не так?

Та "пряма демократія" - це утопія і це вже не раз було доведено і різними інституціями і реальними прикладами у фанатичних груп людей. Усе одно кожному, в кінці-кінців потрібен ДЕЛЕГАТ, робота якого б зводилась до виконання тих зобовязань, які потрібні для того щоб усі решта платники податків просто робили свою роботу і не парились. Це і є та вища міра демократії.

Та невже? За свої слова відповідаєте? Чи аби щось сказатиHuh Не погоджуюсь.А Швейцарія? Ким доведено? Це теж саме, що казати: доведено, що алкоголь не шкодить здоров*ю)))  Ким доведено?))) Виробниками алкоголю та їх наймитами? Ну-ну.

Я знаю, що вільний ринок існує навіть в Линейдж. І хоча я особисто не лю ігор. Це - як тестова площадка.
Почитайте Ротбарда. Щодо прмямої демо - як вказав вище Шедов - ДАО - крутий приклад. Якщо чітко все прописати, то буде працювати.

Але, повторюсь, не для України таке. Для якогось Сингапуру. Ми реально навіть по Вашій репліці - "не доросли". Поки так думаємо сидіти нам в багнюці ще роками.
Шедов - до тебе звертаюсь - нащо воно тобі треба? Люди навіть книжок не читають. Не туди звертаєшся. Обігнав час, коротше.
zimochka
Member
**
Offline Offline

Activity: 280
Merit: 10


View Profile
October 27, 2018, 04:50:29 AM
 #4695


Ну, чому ж. Все дуже зрозуміло - з попередніх постів ШедевПрезидент. Навіть ось, щоб не шукати далеко. На цій сторінці читаю його слова: "У такому разі, навіть, якщо умовно я "зник" (саме тому у мене таке ім"я на цьому форумі), ідеї, які я просуваю житиму, а тому влада все-одно буде в народу.".

Я розумію, про що мова. Як на мене - не погана ідея - підняти всіх людей і дати їм владу. Але то, що немає підтримки на данний момент - вже на "старті" великий такий "мінус". Хоча отримати популярність не дуже важко, якщо захотіти сильно.

Ще один "мінус" - як на мене люди в Україні.... єєєє... щоб нікого не образити, "такі маленькі, як діти" (і я не про довірливість)))). Відповідальність за свою вчинки в Україні не тільки чиновники не хочу нести, а й прості люди. Тому не дивно, що "напомітнійші представники" у владі.
Не сприймайте це за песиміст. Просто це видно по бруду та сміттю на вулицях (п*яних обличчах у транспорті ввечері й таке подібне) й наявності бажання принести щось з роботи "нашару", хоча зміни в свідомості людей вже зараз є.

Та, напевно, ми ще "не доросли" до "прямої демократії".

А сама ідея почати змінювати суспільство - чудова. Але ж на це треба бажання того самого суспільства. Чи не так?

Та "пряма демократія" - це утопія і це вже не раз було доведено і різними інституціями і реальними прикладами у фанатичних груп людей. Усе одно кожному, в кінці-кінців потрібен ДЕЛЕГАТ, робота якого б зводилась до виконання тих зобовязань, які потрібні для того щоб усі решта платники податків просто робили свою роботу і не парились. Це і є та вища міра демократії.

Та невже? За свої слова відповідаєте? Чи аби щось сказатиHuh Не погоджуюсь.А Швейцарія? Ким доведено? Це теж саме, що казати: доведено, що алкоголь не шкодить здоров*ю)))  Ким доведено?))) Виробниками алкоголю та їх наймитами? Ну-ну.

Я знаю, що вільний ринок існує навіть в Линейдж. І хоча я особисто не лю ігор. Це - як тестова площадка.
Почитайте Ротбарда. Щодо прмямої демо - як вказав вище Шедов - ДАО - крутий приклад. Якщо чітко все прописати, то буде працювати.

Але, повторюсь, не для України таке. Для якогось Сингапуру. Ми реально навіть по Вашій репліці - "не доросли". Поки так думаємо сидіти нам в багнюці ще роками.
Шедов - до тебе звертаюсь - нащо воно тобі треба? Люди навіть книжок не читають. Не туди звертаєшся. Обігнав час, коротше.
Ну так давай розвинемо дискусію дальше, бо щось ти (не проти?) по моєму путаєш грішне з праведним.
https://goo.gl/7yqpCs
Отже: ти хочеш сказати, що разом з усім тим, чим ти займаєшся щодня ти ще й хочеш тратити час на приймання законів, постанов і т.д. ?
Ну ок - а ти компетентний в усіх сферах, щоб приймати правильне рішення? Чи це буде голосування на рівні: оце мені подобається, а це ні.
Якщо знову вернутись до питання газу, то по твоїй прямій демократії більшість маргіналів проголосували б проти підняття ціни до ринкової. А знаєш чому? Бо це їм не вигідно, бо усі хотят дешеве і половину з них не знають визначення слова дефолт!
Тому "представницьке народовладдя" - це те, що зараз працює і працює так як ми цього заслуговуємо. Бо ми цих представників і вибрали.


sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
October 27, 2018, 08:50:44 AM
 #4696

Отже: ти хочеш сказати, що разом з усім тим, чим ти займаєшся щодня ти ще й хочеш тратити час на приймання законів, постанов і т.д. ?
Я, звичайно, вибачаюсь, що втручаюся в ваш високо інтелектуальний діалог, але... Коли ви хочете їсти, то не стоїть питання: їсти чи не їсти? Стоїть лише питання: де взяти їжу?

Коли ви розумієте, що ви самі керуєте своїм життям і ніхто не прийде і не вирішить всі ваші проблеми за вас, то ви починаєте поводити себе трохи інакше, ніж дитина, за яку все вирішують її батьки.

Це не значить, що все в цьому житті ви повинні робити самі. Але і не треба чекати, що все за вас зробить хтось інший. Чи ви вважаєте, що ті дурні і крадії, які в великій кількості потрапили до української влади, розумніші та кращі за вас? Маю великі сумніви.
 
Ну ок - а ти компетентний в усіх сферах, щоб приймати правильне рішення? Чи це буде голосування на рівні: оце мені подобається, а це ні.
Ви вважаєте, що у Верховній Раді голосування відбувається якось інакше? Smiley Вони голосують за те, що їм подобається (точніше, за те, що їм вигідно), і не голосують за те, що їм не подобається (точніше, за те, що їм не вигідно). Більшість народних депутатів думають про свої власні інтереси, а не про наші з вами. Більшісь з тих депутатів не розумніші нас з вами. І лізуть вони туди не для того, щоб "приймати правильні рішення", а для того, щоб красти державні гроші, бо державне - то нічиє. Принаймі, вони так вважають.

Якщо знову вернутись до питання газу, то по твоїй прямій демократії більшість маргіналів проголосували б проти підняття ціни до ринкової. А знаєш чому? Бо це їм не вигідно, бо усі хотят дешеве і половину з них не знають визначення слова дефолт!
Всі хочуть дешевше, це нормальне людське бажання, ніякого відношення до маргіналів це не має. Інше питання, що будь-яка ціна повинна бути такою, щоб люди могли та хотіли її сплачувати. Якщо у людини немає грошей, то хоч велика ціна, хоч маленька - не має ніякого значення, бо грошей в неї немає. Коли люди бачать, що більшість тих грошей, що вони сплачують, розкрадається, в них зникає бажання їх взагалі платити. І це нормально. Це звичайна людська психологія. В цьому немає нічого дивного.

До речі, в дефолті немає нічого страшного. Якщо в тебе немає грошей, краще чесно в цьому зізнатися, а не намагатися робити вигляд, що ти краще, ніж є насправді. Ні до чого доброго таке намагання не призведе.
zimochka
Member
**
Offline Offline

Activity: 280
Merit: 10


View Profile
October 27, 2018, 12:54:07 PM
 #4697

Отже: ти хочеш сказати, що разом з усім тим, чим ти займаєшся щодня ти ще й хочеш тратити час на приймання законів, постанов і т.д. ?
Я, звичайно, вибачаюсь, що втручаюся в ваш високо інтелектуальний діалог, але... Коли ви хочете їсти, то не стоїть питання: їсти чи не їсти? Стоїть лише питання: де взяти їжу?

Коли ви розумієте, що ви самі керуєте своїм життям і ніхто не прийде і не вирішить всі ваші проблеми за вас, то ви починаєте поводити себе трохи інакше, ніж дитина, за яку все вирішують її батьки.

Це не значить, що все в цьому житті ви повинні робити самі. Але і не треба чекати, що все за вас зробить хтось інший. Чи ви вважаєте, що ті дурні і крадії, які в великій кількості потрапили до української влади, розумніші та кращі за вас? Маю великі сумніви.
 
Ну ок - а ти компетентний в усіх сферах, щоб приймати правильне рішення? Чи це буде голосування на рівні: оце мені подобається, а це ні.
Ви вважаєте, що у Верховній Раді голосування відбувається якось інакше? Smiley Вони голосують за те, що їм подобається (точніше, за те, що їм вигідно), і не голосують за те, що їм не подобається (точніше, за те, що їм не вигідно). Більшість народних депутатів думають про свої власні інтереси, а не про наші з вами. Більшісь з тих депутатів не розумніші нас з вами. І лізуть вони туди не для того, щоб "приймати правильні рішення", а для того, щоб красти державні гроші, бо державне - то нічиє. Принаймі, вони так вважають.

Якщо знову вернутись до питання газу, то по твоїй прямій демократії більшість маргіналів проголосували б проти підняття ціни до ринкової. А знаєш чому? Бо це їм не вигідно, бо усі хотят дешеве і половину з них не знають визначення слова дефолт!
Всі хочуть дешевше, це нормальне людське бажання, ніякого відношення до маргіналів це не має. Інше питання, що будь-яка ціна повинна бути такою, щоб люди могли та хотіли її сплачувати. Якщо у людини немає грошей, то хоч велика ціна, хоч маленька - не має ніякого значення, бо грошей в неї немає. Коли люди бачать, що більшість тих грошей, що вони сплачують, розкрадається, в них зникає бажання їх взагалі платити. І це нормально. Це звичайна людська психологія. В цьому немає нічого дивного.

До речі, в дефолті немає нічого страшного. Якщо в тебе немає грошей, краще чесно в цьому зізнатися, а не намагатися робити вигляд, що ти краще, ніж є насправді. Ні до чого доброго таке намагання не призведе.
Діалог публічний, так що усе ок, долучайтесь усі!

По порядку:
1. Одне діло керувати свої життям, а друге приймати рішення і нести за них відповідальність коли ці рішення стосуються не тільки тебе а цілу країну.
Пряма демократія - це по-суті - референдум. Тобто КОЖНЕ рішення повинне бути прийняте колегіально. Це ж хто тоді буде працювати, якщо усі будуть на перманентних виборах?
2. Усе таки голосування у ВР не такі вже і примітивні. Там є ключові комітети по різних сферах законодавства, там працює армія помічників і т.д.
Коли вже виносять проект на голосування то вже заключний етап роботи.
3. Якщо у тебе немає грошей, то винен - ти, а не держава. А якщо ти не можеш заробити, то для цього є субсидії, які тобі дадуть, якщо ти цього реально потребуєш.

А дефолт, для справки, - це дуже погано. Жоден інвестор ні кредитор не дасть тобі ні копійки. Валюта обезціниться в десятки-сотні разів, інфляція - катастрофічна. Почитай реальні приклади країн, що оголошували дефолт.
sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
October 27, 2018, 02:10:15 PM
 #4698

Діалог публічний, так що усе ок, долучайтесь усі!

По порядку:
1. Одне діло керувати свої життям, а друге приймати рішення і нести за них відповідальність коли ці рішення стосуються не тільки тебе а цілу країну.
Пряма демократія - це по-суті - референдум. Тобто КОЖНЕ рішення повинне бути прийняте колегіально. Це ж хто тоді буде працювати, якщо усі будуть на перманентних виборах?
2. Усе таки голосування у ВР не такі вже і примітивні. Там є ключові комітети по різних сферах законодавства, там працює армія помічників і т.д.
Коли вже виносять проект на голосування то вже заключний етап роботи.
3. Якщо у тебе немає грошей, то винен - ти, а не держава. А якщо ти не можеш заробити, то для цього є субсидії, які тобі дадуть, якщо ти цього реально потребуєш.

А дефолт, для справки, - це дуже погано. Жоден інвестор ні кредитор не дасть тобі ні копійки. Валюта обезціниться в десятки-сотні разів, інфляція - катастрофічна. Почитай реальні приклади країн, що оголошували дефолт.
1. Дивіться на країну як на родину. Якщо ви доросла, психічно і фізично здорова людина, і живите в родині, ви не можете відсторонитися від вирішення родинних проблем. Не можете. Навіть, якщо вам дуже хочеться.

Демократія - це влада більшості. Так, рішення приймаються колегіально. Більшістю, не одноголосно. Але чому ми всі не можему висловлювати свою думку на референдумі? Що в цьому поганого? Всі ці опитування елементарно можна перевести в інтернет, тоді не треба буде нікуди ходити, нічого підписувати, не треба буде витрачати багато часу. Звичайно не треба цього робити через якісь дрібниці, але з основних, принципових питань - я не бачу в референдумах нічого поганого.

2. Є комітети, є помічники... Але головний критерій оцінки діяльності будь-якого представницького органу - це результат. Який результат діяльності ВРУ? В країні все добре? Ви стали краще жити? Вас влаштовує українська влада взагалі? Особисто мене - ні.

3. Щоб призначити ефективне лікування, треба поставити правильних діагноз. Якщо рак лікувати зеленкою, рано чи пізно це погано закінчиться. Не можна постійно жити в борг, рано чи пізно гроші закінчаться. І що далі?
yurimir
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1554
Merit: 1044



View Profile
October 27, 2018, 08:58:40 PM
 #4699

Досить цікава інформація для роздумів: Фондовий ринок США зазнав падіння, проте криптовалютний простір не відреагував: про що це свідчить?

Подібно до золота та інших видів коштовних металів, вартість криптовалютного ринку залежить виключно від пропозиції та попиту на ринку, не впливаючи на ефективність світової економіки.

Отже, нестабільність китайського юаня та американських фондових ринків, теоретично може позитивно вплинути на криптовалютний ринок, якщо інвестори на традиційному фінансовому ринку використовуватимуть криптовалюти, щоб хеджувати свої вклади в класі активів, який не залежить від падіння світового фінансового ринку...

http://coinews.io/ua/category/3-b%D1%96tkojn/article/3367-fondovij-rinok-ssha-zaznav-pad%D1%96nnya,-prote-kriptovaljutnij-prost%D1%96r-ne-v%D1%96dreaguvav:-pro-shho-ce-sv%D1%96dchit'
Docent85
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 832
Merit: 250


View Profile WWW
October 28, 2018, 06:06:14 AM
 #4700

Досить цікава інформація для роздумів: Фондовий ринок США зазнав падіння, проте криптовалютний простір не відреагував: про що це свідчить?

Подібно до золота та інших видів коштовних металів, вартість криптовалютного ринку залежить виключно від пропозиції та попиту на ринку, не впливаючи на ефективність світової економіки.

Отже, нестабільність китайського юаня та американських фондових ринків, теоретично може позитивно вплинути на криптовалютний ринок, якщо інвестори на традиційному фінансовому ринку використовуватимуть криптовалюти, щоб хеджувати свої вклади в класі активів, який не залежить від падіння світового фінансового ринку...

http://coinews.io/ua/category/3-b%D1%96tkojn/article/3367-fondovij-rinok-ssha-zaznav-pad%D1%96nnya,-prote-kriptovaljutnij-prost%D1%96r-ne-v%D1%96dreaguvav:-pro-shho-ce-sv%D1%96dchit'
Це явно добрий сигнал для ринку криптовалют, капітал буде перетікати в сферу де є більший профіт, а це призведе до збільшення капіталізації крипторинку!
 Лишається почекати ще з рік напевно...

Pages: « 1 ... 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 [235] 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 ... 304 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!