Bitcoin Forum
April 19, 2024, 05:24:59 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 [237] 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 ... 304 »
  Print  
Author Topic: Українська (Ukrainian)  (Read 3372809 times)
sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
October 31, 2018, 01:28:15 PM
 #4721

А з'являться професії, пов'язані з криптою і блокчейном

А ще? Ці вже і так є. Крім того, криптою і блокчейном все не замінити. Нас же лякають, що більшість професій зникне. Що робити іншим? Smiley
1713504299
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713504299

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713504299
Reply with quote  #2

1713504299
Report to moderator
1713504299
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713504299

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713504299
Reply with quote  #2

1713504299
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
ShadowPresidentOfUkraine
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 81
Merit: 6


View Profile
October 31, 2018, 03:59:31 PM
 #4722

Вітаю!
З Днем народження, першої робочої криптоплатформи та Р2Р системи платежів!
Рівно 10 років тому хтось (людина або група осіб) опублікували знамениті "Білі папери" Bitcoin.itcoin-paper)

Біткоін. Що ж це таке? Дізнайся про цю нову фінансову систему без посередників та про однойменну криптовалюту в цьому короткому відео від CRYPTODEALERS (рос. мова):

https://www.youtube.com/watch?v=mE915uaIrL8


Для мене, як для українця і прихильника австрійської економічної школи, ця тема близька, бо притримуюсь поглядів вільного ринку. Саме тому я виступаю за існування приватних грошей (включаючи BTC) і побудова вільного суспільства.

Вітаю усіх! Адже біткоіни - це не просто спекулятивний актив. Біткоіни - це не просто засіб накопичення і засіб платежів. Біткоіни - це новий рівень взаємовідносин людей. І не тільки фінансових.


Створимо нову та процвітаючу Україну разом! Create a new and prosperous Ukraine together! Создадим новую и процветающую Украину вместе!
epidemia
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 330



View Profile
October 31, 2018, 04:33:39 PM
 #4723

А ще? Ці вже і так є. Крім того, криптою і блокчейном все не замінити. Нас же лякають, що більшість професій зникне. Що робити іншим? Smiley

Як це професії зникають?
Технології не стоять на одному місці, якісь професії зникають, на їхнє місце приходять нові - так буде безкінечно.

Де поділися такі професії як стельмах, бондар, гутник, бортник?

До прикладу, візьмемо професію Бортник, знаєте хто це?
Все просто - збирач дикого меду в лісах. Ці люди чудово зналися на способі життя диких бджіл у лісах, вміли знаходити і забирати в них мед.

Чи актуально це зараз? Напевно ні, адже більш рентабельно займатися звичайним бджолярством.

Такі самі порівняння можна знайти для кожної професії...можливо всі вони з часом еволюціонують за допомогою блокчейну Wink
ShadowPresidentOfUkraine
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 81
Merit: 6


View Profile
October 31, 2018, 04:47:42 PM
 #4724

Досить цікава інформація для роздумів: Фондовий ринок США зазнав падіння, проте криптовалютний простір не відреагував: про що це свідчить?

Подібно до золота та інших видів коштовних металів, вартість криптовалютного ринку залежить виключно від пропозиції та попиту на ринку, не впливаючи на ефективність світової економіки.

Отже, нестабільність китайського юаня та американських фондових ринків, теоретично може позитивно вплинути на криптовалютний ринок, якщо інвестори на традиційному фінансовому ринку використовуватимуть криптовалюти, щоб хеджувати свої вклади в класі активів, який не залежить від падіння світового фінансового ринку...

http://coinews.io/ua/category/3-b%D1%96tkojn/article/3367-fondovij-rinok-ssha-zaznav-pad%D1%96nnya,-prote-kriptovaljutnij-prost%D1%96r-ne-v%D1%96dreaguvav:-pro-shho-ce-sv%D1%96dchit'


+!
Нарівні з золотом, сріблом - крипта (основні валюти) стануть активами для тезаврації  - збереження капіталу.

Чого зайшов сьогодні сюди.

З Днем народження Біткоіна, спільнота! =)
Колись під час осіннього початку кризи 2008 року був опубліков. ВайтПєпє від "Сатоши".
Вчора було, але вчора зайнятий був.

Як це вчора. День народження буде 31 жовтня) Взагалі у Біткоіна два Дня народження - 3 січня та 31 жовтня.

3 січня 2009р на комп'ютері Сатоши Накамото був створений перший блок в блокчейні системи біткоін, так званий, генезис блок, за що отримав винагороду в розмірі 50 BTC.

31 жовтня - саме в цей день в 2008 році Сатоши Накамото опублікував програмний документ своєї системи «Тимчасова електронна грошова система bitcoin.com».

http://www.dv.ee/novosti/2018/01/04/den-rozhdenija-bitkoina-kriptovaljute-9-let


Круто! Дякую за уточнення! Ваша правда! - завтра! =)

Але документ трохи по іншому називається - 31 жовтня 2008 року він опублікував статтю «Bitcoin: A Peer-to-Peer Electronic Cash System» в списку розсилки з криптографії - для спільноти шифропанків тоді була розсилка.

Почитати цю "Білу бумагу" можно на https://bitcoin.org/en/bitcoin-paper

А щодо bitcoin.com... краще бути обережнійшим. Бо цей сайт взагалі включено до чорного списку, бо його власник - Роджер Вер - який не так давно хотів назвати свій форк КЄШ "істинним біткоіном".

Але все-одно - З ДР, Спільнота! =)




Взагалі, історичний оригінал листа "Сатоши"- тут: http://www.metzdowd.com/pipermail/cryptography/2008-October/014810.html?fbclid=IwAR0AyaJ1aXxfTdRoYI36WPeIornzUUTGoeg6siTHZkoSsxldGJyfJRnnKJs
sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
October 31, 2018, 06:28:49 PM
 #4725

Де поділися такі професії як стельмах, бондар, гутник, бортник?

Зникнуть такі професії, як водій, будівельник, лікар, вчитель, державний службовець (рожева мрія багатьох людей)... Куди вони всі подінуться? В блокчейн? Це наврядчи. І про це треба думати вже зараз, поки не пізно. Хто про це думає? В нашій країні точно ніхто. Smiley
zimochka
Member
**
Offline Offline

Activity: 280
Merit: 10


View Profile
October 31, 2018, 10:00:01 PM
 #4726



"Для будь-яких змін до конституції, проведення референдуму є обов'язковим; для будь-якої зміни закону, може проводитись референдум. Через референдуми громадяни можуть оскаржити будь-який закон, проголосований у федеральному парламенті та через збір підписів вносити зміни до федеральної конституції, що робить Швейцарію державою, що є найближчою до прямої демократії у світі." https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D1%80%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%BB%D0%B0%D0%B4_%D0%A8%D0%B2%D0%B5%D0%B9%D1%86%D0%B0%D1%80%D1%96%D1%97

Так от, може! А не щодня займаються голосуванням. НЕ плутай щоденну роботу над законопроектами з голосуваннями раз у півроку.
Ти готовий тратити щодня декілька годин на роботу над правильним голосуванням?
Так отож, і для цього є делегування повноважень.

І ми занадто молода держава, щоб мати настільки досконале законодавство, щоб не паритись і приймати одни закон в тиждень.

Тому те, про що ти говориш, у тому чистому виді - утопія.
zimochka
Member
**
Offline Offline

Activity: 280
Merit: 10


View Profile
October 31, 2018, 10:14:22 PM
 #4727

Де поділися такі професії як стельмах, бондар, гутник, бортник?

Зникнуть такі професії, як водій, будівельник, лікар, вчитель, державний службовець (рожева мрія багатьох людей)... Куди вони всі подінуться? В блокчейн? Це наврядчи. І про це треба думати вже зараз, поки не пізно. Хто про це думає? В нашій країні точно ніхто. Smiley

Так про це хто повинен думати держава? Чи може представники цих професій! Як на мене тут очевидна відповідь і найбільше треба задуматись водіям, безпілотні автомобілі вже на порозі.
Yuliya2404
Member
**
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 43


View Profile
October 31, 2018, 11:22:12 PM
 #4728

Де поділися такі професії як стельмах, бондар, гутник, бортник?

Зникнуть такі професії, як водій, будівельник, лікар, вчитель, державний службовець (рожева мрія багатьох людей)... Куди вони всі подінуться? В блокчейн? Це наврядчи. І про це треба думати вже зараз, поки не пізно. Хто про це думає? В нашій країні точно ніхто. Smiley
Замість цих професій будуть працювати роботи і вже працюють насправді в деяких країнах. Нові професії, як варіант, розробник, проектувальник цих роботів, інженер роботизованих систем.

Щодо медицини зараз зовсім не досліджена сфера генетики, тому ці фахівці будуть в тренді

Щодо будівництва зараз в світі все більше і більше замислюються над екологією, тому аналітик з екологіїї - ласкаво просимо)

А як вам нове направлення - гейміфікація, до того ж вона активно входить в наше життя. Зараз дуже популярні ігри та квести в альтернативній реальності, де розмита межа між ігровим і реальним світом. Фахівці в цій сфері будуть потрібні.

Фахівці з дослідження планет у космосі, геологи і т.д

Фахівці з будівництва розумних доріг. Думаю знайдеться багато професій, життя саме дасть поштовх до створення їх.
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
November 01, 2018, 10:53:45 AM
 #4729

А щодо bitcoin.com... краще бути обережнійшим. Бо цей сайт взагалі включено до чорного списку, бо його власник - Роджер Вер - який не так давно хотів назвати свій форк КЄШ "істинним біткоіном".

Який такий чорний список?
До Роджера Вера неоднозначно ставляться, але в нього є багато фанатів по всьому світу)
Я дивуюсь чому ви так скептично про нього висловились, адже на відміну від Балашова він і є справжній лібертаріанець)
І як дуже багата людина він міг би навіть підкинути грошей ShadowPresident'y на політичну кампанію))
Вони до речі часто роздають пару доларів в BCH, от на конференції в Дубаї у них був найбільший стенд, в мене залишилась ручка Bitcoin.Com - якщо когось цікавить - можу подарувати)

Роджер Вер дуже успішний підприємець, але мені найцікавіше те, що він дуже багато читає, він перечитав всього Людвіга фон Мізеса, Мюрея Ротбарда, і т д.. в них навіть на каналі є передачі про книги, чи принаймні він радить часто книги.
Тому з ним безперечно цікаво було б поспілкуватись, сподіваюсь він колись столицю криптовалют (Київ) і така нагода буде)

Сайт у списку.
Чому скептично? Я нормально ставлюсь до Вера. У нього розумні слова. А ще подобається його історія. Він же сам заробив свої мільйони на початку тисячних.
Але.
Те, що він назвав КЕШ "істинним біткоіном" - не "чемно", м*яко кажучи.
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
November 01, 2018, 11:00:38 AM
 #4730



"Для будь-яких змін до конституції, проведення референдуму є обов'язковим; для будь-якої зміни закону, може проводитись референдум. Через референдуми громадяни можуть оскаржити будь-який закон, проголосований у федеральному парламенті та через збір підписів вносити зміни до федеральної конституції, що робить Швейцарію державою, що є найближчою до прямої демократії у світі." https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D1%80%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%BB%D0%B0%D0%B4_%D0%A8%D0%B2%D0%B5%D0%B9%D1%86%D0%B0%D1%80%D1%96%D1%97

Так от, може! А не щодня займаються голосуванням. НЕ плутай щоденну роботу над законопроектами з голосуваннями раз у півроку.
Ти готовий тратити щодня декілька годин на роботу над правильним голосуванням?
Так отож, і для цього є делегування повноважень.

І ми занадто молода держава, щоб мати настільки досконале законодавство, щоб не паритись і приймати одни закон в тиждень.

Тому те, про що ти говориш, у тому чистому виді - утопія.


Та тому ж і написав вище: ПРЯМА ДЕМОКРАТІЯ НЕ ДЛЯ НАС))) Не ДОРОСЛИ. Так і написав - для Сингапуру, хіба що.

Щодо законів. Ви знаєте скільки законів у Україні?
А скільки у США, Німеччині?

Погугліть)

Далі підем.
Ви знаєте скільки населення у України? А скільки депутатів?

А тепер питання: а скільки населення та отих "представників" у тій самі Німеччині? Ні? Погугліть.

В Україні купа непотрібних законів. Люди жили у звичаєвому праві без всіляких законів і нормальний такий собі був суд. І нормально було. Ніякої страшної анархії. Бо при анархії спрАвжній - роби все, що хо, але що НЕ ЗАВАЖАЄ іншому.
Але ж не повертати нам звичаєве право? Теж вважаю, що не треба.
mxstroitel
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 146
Merit: 2


View Profile
November 01, 2018, 11:57:47 AM
 #4731

Де поділися такі професії як стельмах, бондар, гутник, бортник?

Зникнуть такі професії, як водій, будівельник, лікар, вчитель, державний службовець (рожева мрія багатьох людей)... Куди вони всі подінуться? В блокчейн? Це наврядчи. І про це треба думати вже зараз, поки не пізно. Хто про це думає? В нашій країні точно ніхто. Smiley
Замість цих професій будуть працювати роботи і вже працюють насправді в деяких країнах. Нові професії, як варіант, розробник, проектувальник цих роботів, інженер роботизованих систем.

Щодо медицини зараз зовсім не досліджена сфера генетики, тому ці фахівці будуть в тренді

Щодо будівництва зараз в світі все більше і більше замислюються над екологією, тому аналітик з екологіїї - ласкаво просимо)

А як вам нове направлення - гейміфікація, до того ж вона активно входить в наше життя. Зараз дуже популярні ігри та квести в альтернативній реальності, де розмита межа між ігровим і реальним світом. Фахівці в цій сфері будуть потрібні.

Фахівці з дослідження планет у космосі, геологи і т.д

Фахівці з будівництва розумних доріг. Думаю знайдеться багато професій, життя саме дасть поштовх до створення їх.
Будуть дуже затребувані професії пов"язані з творчістю та мистецтвом адже роботи не вміють відчувати,передавати душевні страждання, будуть працювати ті хто вміє щось створювати, а не тільки споживати.
Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
November 01, 2018, 12:04:24 PM
 #4732

Сайт у списку.
Чому скептично? Я нормально ставлюсь до Вера. У нього розумні слова. А ще подобається його історія. Він же сам заробив свої мільйони на початку тисячних.
Але.
Те, що він назвав КЕШ "істинним біткоіном" - не "чемно", м*яко кажучи.

Так що це за чорний список?
Я не бачив його, тому й питаю

epidemia
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 330



View Profile
November 01, 2018, 12:07:36 PM
 #4733

Будуть дуже затребувані професії пов"язані з творчістю та мистецтвом адже роботи не вміють відчувати,передавати душевні страждання, будуть працювати ті хто вміє щось створювати, а не тільки споживати.

Я з Вами в якійсь мірі згоден, але нікому не відомо в яку сторону чи яким шляхом буде проходити розвиток технологій.

Ця думка в мене виникла після перегляду серіалу "Зворотній бік"(обратная сторона), в українському перекладі ще не бачив...нажаль.
Ось там чітко показані два ідентичні світи, які в деякий час просто пішли по інших шляхах розвитку.
Рекомендую Wink
sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
November 01, 2018, 12:14:54 PM
 #4734

В Україні купа непотрібних законів.

Я вам більше скажу: в Україні купа непотрібних людей. Smiley Але то проблема не лише України, а всього світу. І чим далі, тим більшою проблемою це буде для нашої багатостраждальної планети.

Будуть дуже затребувані професії пов"язані з творчістю та мистецтвом адже роботи не вміють відчувати,передавати душевні страждання

Такими людьми не стають, такими народжуються. Таких людей не буває багато. Що робити не таким?
mxstroitel
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 146
Merit: 2


View Profile
November 01, 2018, 01:08:04 PM
 #4735

В Україні купа непотрібних законів.

Я вам більше скажу: в Україні купа непотрібних людей. Smiley Але то проблема не лише України, а всього світу. І чим далі, тим більшою проблемою це буде для нашої багатостраждальної планети.

Будуть дуже затребувані професії пов"язані з творчістю та мистецтвом адже роботи не вміють відчувати,передавати душевні страждання

Такими людьми не стають, такими народжуються. Таких людей не буває багато. Що робити не таким?
Є декілька рішень цієї проблеми,один із них це Безумовний базовий дохід. Держава гарантує кожному певний скромний рівень доходу поки роботи працюють замість них.  Деякі європейські країни рухаються в бік соціальної держави з базовим доходом для всіх.
mxstroitel
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 146
Merit: 2


View Profile
November 01, 2018, 01:57:03 PM
 #4736

Будуть дуже затребувані професії пов"язані з творчістю та мистецтвом адже роботи не вміють відчувати,передавати душевні страждання, будуть працювати ті хто вміє щось створювати, а не тільки споживати.

Я з Вами в якійсь мірі згоден, але нікому не відомо в яку сторону чи яким шляхом буде проходити розвиток технологій.

Ця думка в мене виникла після перегляду серіалу "Зворотній бік"(обратная сторона), в українському перекладі ще не бачив...нажаль.
Ось там чітко показані два ідентичні світи, які в деякий час просто пішли по інших шляхах розвитку.
Рекомендую Wink

Я чув про цей серіал,трейл теж бачив але ніяк руки й очі до нього не дійдуть. Але після вашої рекомендації згадав про нього,треба хоча б розпочати перегляд,а там як зайде вже. Хоча в серіалі виконує головну роль один з моїх найулюбленіших акторів Дж.К. Сіммонс тож фільм повинен зайти.
epidemia
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 330



View Profile
November 01, 2018, 02:50:15 PM
 #4737

Я чув про цей серіал,трейл теж бачив але ніяк руки й очі до нього не дійдуть. Але після вашої рекомендації згадав про нього,треба хоча б розпочати перегляд,а там як зайде вже. Хоча в серіалі виконує головну роль один з моїх найулюбленіших акторів Дж.К. Сіммонс тож фільм повинен зайти.

Так, Сіммонсу вже сьомий десяток пішов, але його гра по вищому розряду!
Відразу зкажу - серіал має досить невеликий бюджет, мабуть, головний козир серіалу - його увага до деталей. Творцям проекту вдається змусити глядача повірити в реалістичність того, що відбувається на екрані навіть усвідомлюючи всі ляпи (так, вони присутні).

Крім технологій, в стрічці присутні політика, дипломатія, секрети, бюрократія, шпигунство, замовні вбивства і диверсії.

Думаю більшості він сподобається Smiley
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
November 01, 2018, 03:31:41 PM
 #4738

Сайт у списку.
Чому скептично? Я нормально ставлюсь до Вера. У нього розумні слова. А ще подобається його історія. Він же сам заробив свої мільйони на початку тисячних.
Але.
Те, що він назвав КЕШ "істинним біткоіном" - не "чемно", м*яко кажучи.

Так що це за чорний список?
Я не бачив його, тому й питаю


А, зрозумів тепер про що питаєш.
Ну, це події минулого року. З ХФ бітка.
Хто підтримав розкол - внесли до блекліст.

Ось погуглив за тебе))) https://forklog.com/bitcoin-org-opublikoval-chernyj-spisok-sajtov-podderzhivayushhih-hardfork-segwit2x/

Багатенько сайтів... і не тільки веб-ресурси)
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
November 01, 2018, 03:33:57 PM
 #4739

Сайт у списку.
Чому скептично? Я нормально ставлюсь до Вера. У нього розумні слова. А ще подобається його історія. Він же сам заробив свої мільйони на початку тисячних.
Але.
Те, що він назвав КЕШ "істинним біткоіном" - не "чемно", м*яко кажучи.

Так що це за чорний список?
Я не бачив його, тому й питаю


А, зрозумів тепер про що питаєш.
Ну, це події минулого року. З ХФ бітка.
Хто підтримав розкол - внесли до блекліст.

Ось погуглив за тебе))) https://forklog.com/bitcoin-org-opublikoval-chernyj-spisok-sajtov-podderzhivayushhih-hardfork-segwit2x/

Багатенько сайтів... і не тільки веб-ресурси)

І досить правильне рішення.
Цитата:
"«Поскольку этот новый альткоин не является биткоином, Bitcoin.org не будет размешать на своем сайте ссылки на кошельки и сервисы, которые после хардфорка будут выдавать его своим пользователям за биткоин (BTC). Эти сервисы покинули систему биткоина спорным образом и, следовательно, больше не могут быть полезны для наших посетителей», — добавили в Bitcoin.org."

Нагадую, що є лише 1 оригінальний сайт по бітку - Bitcoin.org.
Його й створював Сатоши. Потім, правда, комусь (можно погуглити кому) він доступи всі дав.
sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
November 01, 2018, 06:52:57 PM
 #4740

Є декілька рішень цієї проблеми,один із них це Безумовний базовий дохід. Держава гарантує кожному певний скромний рівень доходу поки роботи працюють замість них.  Деякі європейські країни рухаються в бік соціальної держави з базовим доходом для всіх.

Немає державних грошей, є гроші платників податків. Не можна роздавати те, чого в тебе нема. Smiley
Pages: « 1 ... 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 [237] 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 ... 304 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!