Bitcoin Forum
April 19, 2024, 06:22:01 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 [240] 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 ... 304 »
  Print  
Author Topic: Українська (Ukrainian)  (Read 3373054 times)
KarlSQ
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 22
Merit: 0


View Profile
November 06, 2018, 12:42:52 AM
 #4781

Кажуть, то не означає що так і буде!
То вже майнинг буде  убиток!

Ніхто не знає, що насправді буде. Подивимось. Принаймні я на найближчі 1,5 роки сильно не розраховую.

згоден, але ринок все ж таки розвивається (принаймні технологічно) З`являються нові рішення, які впроваджуються в реальний світ. Тому, можливо все не так погано, як здається на данний час)
1713507721
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713507721

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713507721
Reply with quote  #2

1713507721
Report to moderator
The Bitcoin network protocol was designed to be extremely flexible. It can be used to create timed transactions, escrow transactions, multi-signature transactions, etc. The current features of the client only hint at what will be possible in the future.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713507721
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713507721

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713507721
Reply with quote  #2

1713507721
Report to moderator
Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
November 06, 2018, 08:51:50 AM
 #4782

А можна і тут на форумі, і на каналі, і в фесбуці? Smiley
Для всієї сім'ї шкарпетки хочу зібрати Smiley

P.S. У фейсбуці для того, щоб поставити плюсик потрібно додатися в друзі...

Так, можна) ну на фейсбуці то не я проводжу конкурс, тому й проведу його тут
На Youtube канал можно просто підписатись) https://www.youtube.com/c/cryptotexty

sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
November 06, 2018, 08:53:11 AM
 #4783

згоден, але ринок все ж таки розвивається (принаймні технологічно) З`являються нові рішення, які впроваджуються в реальний світ. Тому, можливо все не так погано, як здається на данний час)

Ото ж бо і воно. Мова не про технології, а про заробіток. Технології розвиваються, а гарно заробити зараз можна лише на купівлі-продажу. Але особисто я не трейдер, тому просто зачекаю. Smiley
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
November 06, 2018, 10:20:38 AM
 #4784

Осінь - час рубати капусту і утеплятися 🧦
🔥розігрую криптошкарпетки🔥
Умови дуууже прості:
1) підписатися на канал https://t.me/cryptotexty_ua
2) поставити + під цим постом

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2199119680163191&

3) дочекатися 15 листопада і обрати пару до вподоби 🌝
По бажанню можна зробити репост і залучити акаунти своїх коханих/батьків/дітей/котів! А тим часом матимете 2 тижні, щоб бути в курсі всіх найцікавіших подій в криптосвіті


Ну, ти молодчина))))
Продовжуй! Правильний напрям. Прийму участь може трохи пізнійше. Та й взагалі залайкати тре твою сторінку.
Капуста твоя? Крута)

Дякую) Хоча тут швидше заслуга Каті, бо це вона раніше випустила ці криптошкарпетки і розіграш теж проводить вона на своїй сторінці, і телеграм цей теж вона веде))
А ідея зробити таку акцію - моя) та й справді люди додаються - так що така акція дія
От тут в гілці питали раніше про українські телеграм групи, тому можете радити цю групу, тим більше поки акція триває)

Навіть краще зробити доповнення - бо фейсбук це одне, а тут на форумі багато хто переживає за приватність і навряд чи хотів би світити свій справжній фейсбук. От наприклад ShadowPresident - а раптом він захоче виграти шкарпетки, але ж не розкривати через це свою ідентичність..
Тому тут на форумі буде окрема акція, всі хто відкоментять і підпишуться на канал - теж братимуть участь в окремому розіграші


Привіт! Круто) Поширю неодмінно. Щодо Фб та анонімності - так і я в Інтернеті анонімний. Ті, хто знає мене - знаю, що то я. А хто не знає - підписуються на мої думки.
Буду міряти шкарпетки))))
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
November 06, 2018, 10:22:26 AM
 #4785

Повернімося до крипти. Докупи зробив сьогодні. Ще трохи нижче поставив на докуп.
Вважаю, що вже час. Хоча та "мрія" про "по 5К" може справдитись, але в цьому випадку - краще трохи ранійше, ніж трохи пізнійше.
Які в кого думки?


Кажуть, що буде 2000. Smiley

Привіт! Це про керівника Бітмекс?)))
У мене з*явилась одразу після тої новини думка, що хтось продовжує робити закупки просто. Тому й треба невеличка паніка)
yurimir
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1554
Merit: 1044



View Profile
November 06, 2018, 04:12:43 PM
 #4786

Форк X-Cash відбудеться на блоці 136000, приблизно о 18:00 за GMT + 1 / 19.00 - Київ / 20:00 - Москва

Команда X-Cash підготувала оновлення 1.4.0, в яке були внесені деякі серйозні поліпшення і додані нові можливості:
- FlexPrivacy: можливість перемикання від приватної до публічної транзакції при кожному переводі коштів
- Перемикання на алгоритм CryptoNight v2 (Cryptonight v8), для захисту проти асіків
- Bulletproof транзакції
- Фіксований розмір "кільця" - 21
- Оновлений провідник: https://explorer.x-cash.org/

Більш детальніше в статті на Medium - щоб дізнатися більше про оновлення: https://medium.com/x-cash/x-cash-major-update-1-4-0-flexprivacy-cnv2-bulletproof-and-fixed-ring-size-106a20ce0b06

P. S. X-CASH - це май же KRB (Monero-подібний койн), тільки французький  Smiley + кожного місяця Airdrop  Grin Grin
ShadowPresidentOfUkraine
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 81
Merit: 6


View Profile
November 06, 2018, 04:13:44 PM
 #4787

Ну яка пряма демократія, коли навколо стільки зомбі, які вірять ящику і газеті вєсті більше ніж здоровому глузду.

Ви вважаєте, що зомбі, які сліпо вірять брехливій українській владі краще за зомбі, які сліпо вірять будь-кому іншому? Така собі логіка. Smiley

А от цікаво, а кого ти вважаєш "брехлива українська влада" ? Про кого це йде мова у твоєму контексті?

Ось, хто такі - брехуни у владі. І хоча немає доказів причепності цих людей, але згадайте Гангадзе. Щось змінилось? Ні...

"Кого підозрюють у замовленні вбивства Гандзюк?

Громадські активісти переконані, що це – помічник народного депутата від "Блоку Петра Порошенка" Миколи Паламарчука Ігор Павловський."


https://24tv.ua/ukrayina_tag1119

І це - лише те, що "вспливло" на поверхню.
І коли мені кажуть вийти з анонімності, то питання не лише в тому, що мої ідеї навряд чи подобаються існуючій та колишній владі.
Питання не в тому, що може бути полювання на мене та на родичів. Питання в тому, що окрім вбивств є й інші методи - просто підставити та назвати, наприклад, гвалтівником чи збочинцем.

Але головна причина в тому, що лише зміна всього суспільства є сенс змінювати державу. Коли кожна людина буде відповідальна. Коли кожний громадянин буде намагатись змінити державу на краще.
А не просто - прийти мені і "стати новим та чесним лідером". Нам всім треба стати лідерами. Чесними.

Створимо нову та процвітаючу Україну разом! Create a new and prosperous Ukraine together! Создадим новую и процветающую Украину вместе!
epidemia
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 330



View Profile
November 06, 2018, 05:20:30 PM
 #4788

Всім привіт!
Що скажете про XRP? Його вартість збільшилась за добу більш ніж на 16%!
Зараз монета коштує приблизно $0,52 - $0,54, а його капіталізація перетнула позначку в $21 мільярд!

Чи можливо, що за добу вартість XRP підніметься до $0,9 - $1...як вважаєте?
Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
November 06, 2018, 05:50:21 PM
 #4789

Ото ж бо і воно. Мова не про технології, а про заробіток. Технології розвиваються, а гарно заробити зараз можна лише на купівлі-продажу. Але особисто я не трейдер, тому просто зачекаю. Smiley

Не тільки на купівлі-продажу, можна просто піти працювати в цю сферу. Варіантів дуже багато, від складних технічних вакансій, спроб створити свій стартап до посад ком'юніті менеджера, посад в адміністративній сфері, маркетинзі, перекладах і т д.

Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
November 06, 2018, 07:18:15 PM
 #4790

Всім привіт!
Що скажете про XRP? Його вартість збільшилась за добу більш ніж на 16%!
Зараз монета коштує приблизно $0,52 - $0,54, а його капіталізація перетнула позначку в $21 мільярд!

Чи можливо, що за добу вартість XRP підніметься до $0,9 - $1...як вважаєте?

 Взагалі до монети відношусь не як до крипти - через централізацію.
Але перспектива є. Вчора докупав до пампу.
В деяких країнах вже за допомогою монети тестять банки тх.

Зі сторони ж політики - сама монета протиріччя має до вільного ринку. Але ж є правильним, щоб усі рішення конкурували. Тому докупив.
epidemia
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 330



View Profile
November 06, 2018, 07:38:12 PM
 #4791

Взагалі до монети відношусь не як до крипти - через централізацію.
Але перспектива є. Вчора докупав до пампу.
В деяких країнах вже за допомогою монети тестять банки тх.

Зі сторони ж політики - сама монета протиріччя має до вільного ринку. Але ж є правильним, щоб усі рішення конкурували. Тому докупив.

Крипта - не крипта, але ж можна на пампах хороші плюси ловити!

Що до банків, то більшість пророкують "повне поглинання" всієї банківської сфери, адже Ріпл вже не одного разу показав, що працювати з ними неабияк вигідно Wink
Docent85
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 832
Merit: 250


View Profile WWW
November 06, 2018, 08:05:03 PM
 #4792

Всім привіт!
Що скажете про XRP? Його вартість збільшилась за добу більш ніж на 16%!
Зараз монета коштує приблизно $0,52 - $0,54, а його капіталізація перетнула позначку в $21 мільярд!

Чи можливо, що за добу вартість XRP підніметься до $0,9 - $1...як вважаєте?
То централізована монета, вона протиречить крипті...

rebrik7
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 868
Merit: 259


CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!


View Profile
November 06, 2018, 09:27:42 PM
 #4793

Форк X-Cash відбудеться на блоці 136000, приблизно о 18:00 за GMT + 1 / 19.00 - Київ / 20:00 - Москва

Команда X-Cash підготувала оновлення 1.4.0, в яке були внесені деякі серйозні поліпшення і додані нові можливості:
- FlexPrivacy: можливість перемикання від приватної до публічної транзакції при кожному переводі коштів
- Перемикання на алгоритм CryptoNight v2 (Cryptonight v8), для захисту проти асіків
- Bulletproof транзакції
- Фіксований розмір "кільця" - 21
- Оновлений провідник: https://explorer.x-cash.org/

Більш детальніше в статті на Medium - щоб дізнатися більше про оновлення: https://medium.com/x-cash/x-cash-major-update-1-4-0-flexprivacy-cnv2-bulletproof-and-fixed-ring-size-106a20ce0b06

P. S. X-CASH - це май же KRB (Monero-подібний койн), тільки французький  Smiley + кожного місяця Airdrop  Grin Grin
Ось це досить цікаво. Тільки я щось не зрозумів, це Монеро потрібно у гаманці держати, щоб дроп отримати?
Доречі, до цього моменту ціна відреагувала досить слабенько на цю новину. Подивимось, що з цього вийде.

 
                                . ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

       .       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
CryptoTalk.org| 
MAKE POSTS AND EARN BTC!
🏆
Yuliya2404
Member
**
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 43


View Profile
November 06, 2018, 10:56:29 PM
 #4794

А от цікаво, а кого ти вважаєш "брехлива українська влада" ? Про кого це йде мова у твоєму контексті?

Починаючи з президента (майже одразу пожалкував, що за нього голосував, але те вже не зміниш) і закінчуючи місцевими депутатами (мого міста, звичайно, бо до інших мені немає ніякого діла).

Крадуть і брешуть, брешуть і крадуть. Sad
Все правильно ви кажете, набридли ці брехуни і крадії. Багато хто вже пожалкував що голосував за президента.
Але якщо подумати, то де взяти лідера, який би подолав корупцію, вона настільки вросла в мізки, що викоренити ії практично неможливо.
На наших крадіїв потрібно направити Сталіна, але де його взяти?


Доброго дня, Юліє!
Вважаю, що Сталіна нам не потрібно (та й іншим не бажаю). Бо тоталітаризм, навіть за "красивих" мотивів принесе лише лихо.
А те, що до влади повинні прийти чесні люди - факт. Але хто може бути чесним до людей? Самі люди. Тому я хочу не просто прийти до влади, а стимулювати все суспільство України (я зараз кажу про активних людей) брати відповідальність за майбутнє своєї держави та брати контроль за владою.
Саме тому мій нік - ShadowPresidentOfUkraine

Моя ціль - мирним шляхом змінити все суспільство таким чином, щоб звичайні люди розуміли як впливати на владу.

Створимо нову та процвітаючу Україну разом! Create a new and prosperous Ukraine together! Создадим новую и процветающую Украину вместе!
Ну у Вас прям наполеонівські плани. Бажаю успіху у втіленні всього задуманного!

Добре, що перейши на тему крипти) Більшість експертів схильні вважати, що туземун побачимо у 2020 році. Зовсім нещодавно бачила прогноз на 100 тис біток і вище у 2020р. Ех ці прогнози...
Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
November 07, 2018, 09:21:22 AM
 #4795

Криптовалютний мільйонер планує побудувати утопію в штаті Невада, США



Криптовалютний мільйонер і засновник Blockchains LLС Джеффрі Бернс викупив ділянку в пустелі штату Невада поблизу міста Ріно, щоб створити експериментальне поселення, використовуючи блокчейн-технології, повідомляє видання The New York Times.

Велика земельна ділянка в пустелі Невада більша, ніж поблизу Ріно, була предметом місцевих інтриг, оскільки компанія без історії, Blockchains LLC, придбала її за 170 мільйонів доларів готівкою цього року.

http://cryptotexty.com/nevada-utopia-blockchain-society/

sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
November 07, 2018, 12:03:15 PM
 #4796


компанія без історії, Blockchains LLC, придбала її за 170 мільйонів доларів готівкою


Гроші валізами? Когось мені це нагадує. Smiley
ShadowPresidentOfUkraine
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 81
Merit: 6


View Profile
November 07, 2018, 12:25:41 PM
 #4797

Для тих, хто вважає наших "представників" у законодавчій владі (депутати ВРУ) чесними та "некрадіями", "небрехунами".

Просто подивіться на чергову відому вже давно схему від команди Дениса Бігуса:
https://www.youtube.com/watch?v=YaP0_W_3Cbs

Дякую за поширення!

А тепер давайте запитаємо самих себе: чому так відбувається? Можливо через нечесність? Ні. Через те, що звичайні українці це допускають своїми байдужістю, мовчанням та небажанням контролювати владу.

Давайте змінемо Україну разом! Починаючи з себе.

Створимо нову та процвітаючу Україну разом! Create a new and prosperous Ukraine together! Создадим новую и процветающую Украину вместе!
Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
November 07, 2018, 02:19:37 PM
 #4798


компанія без історії, Blockchains LLC, придбала її за 170 мільйонів доларів готівкою


Гроші валізами? Когось мені це нагадує. Smiley

Це вчасно "вийшли в фіат"
А загалом класний проект - якщо поїду в Америку колись то треба буде неодмінно туди завітати
У нас за ці гроші можна було б цілу Крипто-Долину побудувати...

buharikx31
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 830
Merit: 258


WPP ENERGY - BACKED ASSET GREEN ENERGY TOKEN


View Profile
November 07, 2018, 04:12:35 PM
 #4799

Криптовалютний мільйонер планує побудувати утопію в штаті Невада, США



Криптовалютний мільйонер і засновник Blockchains LLС Джеффрі Бернс викупив ділянку в пустелі штату Невада поблизу міста Ріно, щоб створити експериментальне поселення, використовуючи блокчейн-технології, повідомляє видання The New York Times.

Велика земельна ділянка в пустелі Невада більша, ніж поблизу Ріно, була предметом місцевих інтриг, оскільки компанія без історії, Blockchains LLC, придбала її за 170 мільйонів доларів готівкою цього року.

http://cryptotexty.com/nevada-utopia-blockchain-society/
Білорусія вже намагалась відтворити такий самий сценарій і мені здається коли вони почали розповідати про свої вільні зони для людей які займаються криптовалютами багато людей приїхало майнити до Білорусії, але як більшість потім відписувались не так все просто і виникало багато проблем з законами і навіть відбирали майнингові машини


           ▄▄▄▄▄▄▄           
      ▄▄█████████████▄▄     
    ▄████████████████████▄   
  ▄████████████▌ ▀███████   
  ████████████     ▀████
   █▄
   ▐█████████   ▄▄   ▀▀   ███
█▄   ███████   ▐███▄     ████▌
██▄   █████   ▐██████▄ ▄██████
████   ▐██   ▐███████████████▌
 ████▄     ▐████████████████
  ████▄    ▄████████████████ 
   ▀████▄▄████████████████▀ 
     ▀█████████████████▀▀   
        ▀▀▀███████▀▀▀  
WPPENERGY
World Power Production

INNOVATION LEADERS IN THE GLOBAL
    RENEWABLE ENERGY INDUSTRY


           ▄▄▄▄▄▄▄           
      ▄▄█████████████▄▄     
    ▄████████████████████▄   
  ▄████████████▌ ▀███████   
  ████████████     ▀████
   █▄
   ▐█████████   ▄▄   ▀▀   ███
█▄   ███████   ▐███▄     ████▌
██▄   █████   ▐██████▄ ▄██████
████   ▐██   ▐███████████████▌
 ████▄     ▐████████████████
  ████▄    ▄████████████████ 
   ▀████▄▄████████████████▀ 
     ▀█████████████████▀▀   
        ▀▀▀███████▀▀▀  

INQUIRE
━━━━━━━
yurimir
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1554
Merit: 1044



View Profile
November 07, 2018, 05:17:56 PM
 #4800

Форк X-Cash відбудеться на блоці 136000, приблизно о 18:00 за GMT + 1 / 19.00 - Київ / 20:00 - Москва

Команда X-Cash підготувала оновлення 1.4.0, в яке були внесені деякі серйозні поліпшення і додані нові можливості:
- FlexPrivacy: можливість перемикання від приватної до публічної транзакції при кожному переводі коштів
- Перемикання на алгоритм CryptoNight v2 (Cryptonight v8), для захисту проти асіків
- Bulletproof транзакції
- Фіксований розмір "кільця" - 21
- Оновлений провідник: https://explorer.x-cash.org/

Більш детальніше в статті на Medium - щоб дізнатися більше про оновлення: https://medium.com/x-cash/x-cash-major-update-1-4-0-flexprivacy-cnv2-bulletproof-and-fixed-ring-size-106a20ce0b06

P. S. X-CASH - це май же KRB (Monero-подібний койн), тільки французький  Smiley + кожного місяця Airdrop  Grin Grin
Ось це досить цікаво. Тільки я щось не зрозумів, це Монеро потрібно у гаманці держати, щоб дроп отримати?
Доречі, до цього моменту ціна відреагувала досить слабенько на цю новину. Подивимось, що з цього вийде.

Нічого в гаманці держати не потрібно, потрібно скачати гаманець, зареєструватись в аірдропі по ссилці під моїм аватаром, там саме важке зареєструватися в X-CASH телеграм групі та верифікуватись через телеграм бота. Потім кожного місяця в своєму аірдроп кабінеті потрібно нажимати кнопку (вона буде з'являтися напроти назви місяця) і через деякий час койни у вас в гаманці. Зараз ціна на монети досить низька, монета торгується на 3 біржах, та для того й введена можливість переключаться на публічні транзакції, щоб залистить X_CASH на біржах де не дозволяються монети з чисто приватними транзакціями типу Монеро, це біржі Південної Кореї, які зараз набирають обороти.

X-CASH - досить молода монета, проте команда у них чітка, у них обіцянки не розходяться з ділом, що обіцяють, те й роблять і навіть трохи більше  Grin Grin
Pages: « 1 ... 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 [240] 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 ... 304 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!