Bitcoin Forum
March 29, 2024, 02:06:36 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 [247] 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 ... 303 »
  Print  
Author Topic: Українська (Ukrainian)  (Read 3265969 times)
sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
November 22, 2018, 09:17:25 PM
 #4921

А то, що навіть він щось сам накраде то повір, це нічого з тим шо зараз розкрадають і вивозять
Мінус один кандидат! Яка прикрість.  Grin
Make sure you back up your wallet regularly! Unlike a bank account, nobody can help you if you lose access to your BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1711677996
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1711677996

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711677996
Reply with quote  #2

1711677996
Report to moderator
1711677996
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1711677996

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711677996
Reply with quote  #2

1711677996
Report to moderator
buharikx31
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 830
Merit: 258


WPP ENERGY - BACKED ASSET GREEN ENERGY TOKEN


View Profile
November 22, 2018, 10:01:23 PM
 #4922

А то, що навіть він щось сам накраде то повір, це нічого з тим шо зараз розкрадають і вивозять
Мінус один кандидат! Яка прикрість.  Grin
Всі крадуть повір, навіть в самих чесних країнах, для того вони туди приходять, але в нього такі скорочення йдуть на державні установи, що навіть з з цього ти будеш тут заробляти


           ▄▄▄▄▄▄▄           
      ▄▄█████████████▄▄     
    ▄████████████████████▄   
  ▄████████████▌ ▀███████   
  ████████████     ▀████
   █▄
   ▐█████████   ▄▄   ▀▀   ███
█▄   ███████   ▐███▄     ████▌
██▄   █████   ▐██████▄ ▄██████
████   ▐██   ▐███████████████▌
 ████▄     ▐████████████████
  ████▄    ▄████████████████ 
   ▀████▄▄████████████████▀ 
     ▀█████████████████▀▀   
        ▀▀▀███████▀▀▀  
WPPENERGY
World Power Production

INNOVATION LEADERS IN THE GLOBAL
    RENEWABLE ENERGY INDUSTRY


           ▄▄▄▄▄▄▄           
      ▄▄█████████████▄▄     
    ▄████████████████████▄   
  ▄████████████▌ ▀███████   
  ████████████     ▀████
   █▄
   ▐█████████   ▄▄   ▀▀   ███
█▄   ███████   ▐███▄     ████▌
██▄   █████   ▐██████▄ ▄██████
████   ▐██   ▐███████████████▌
 ████▄     ▐████████████████
  ████▄    ▄████████████████ 
   ▀████▄▄████████████████▀ 
     ▀█████████████████▀▀   
        ▀▀▀███████▀▀▀  

INQUIRE
━━━━━━━
Yuliya2404
Member
**
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 43


View Profile
November 22, 2018, 10:26:05 PM
 #4923

Всім привіт. Брав участь в підписній кампанії.Долю ніби в таблиці свою отримав.Питання як довго можуть відсилати винагороду на ефіровський гаманець ?
Привіт!
Вам треба зайти в телеграму чат баунті цієї кампанії, і там спросити коли планують робити виплати на гаманці (можливо інфу знайдете в закрепленему пості).
Буває по різному:
- платять вчасно
-платять з затримками -неділя,місяць чи ще довше
-зовсім не платять  Grin

П.С. але дуже не переймайся, рушай далі по дорозі криптомиру Wink
Надіюся все ж таки щось та отримаю. В баунті каналі кампанії не хочу питатися бо наскільки я розумію можуть забанити якщо питаєш про винагороду,тоді ще точно не заплатять .Дякую що відписали))
Я впевнена в чаті вже неодноразово задавали це питання інші користувачі. Я завжди через пошук ввожу ключові слова і находжу відповіді. Наприклад, вводите distribution, знаходите відповідь і нічого не потрібно запитувати.
Prospector_AU
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 45
Merit: 0


View Profile
November 23, 2018, 12:12:27 AM
 #4924

http://assembleutopia.com/images/SIS.gif

Дорогі крипто-девелопери-співвітчизники Smiley, як просуваються справи у ці нелегкі часи? Попереду "Зима", та якщо проект тримається на плаву - це вже досягнення! Що казати про великі ICO стартапи, коли кожен молодий крипто- ентузіаст схильний переживати розчарування і переосмислювати доцільність вибраного напрямку. Хочу сказати, що такі перепади неймовірно корисні не тільки для інфраструктури, але й для проджект-менеджменту в цілому. Обмаль ресурсів штовхає на відчайдушні, проте дуже виважені кроки. Коливання ринку створюють хвилі справжньої крипто-еволюції з швидкими циклами. Індустрія розгалужується, відкриваючи нові горизонти і засоби наживи для тих "хто папроще". В такі моменти розумієш, що весь цей хайп був заради грошей, воно і не дивно, важко пояснити людям поняття децентралізації,з відсотками простіше. Велика хвиля хом'яків влаштувалась у макдоналдс. Більша частина із них закладе своє майно на наступній хвилі і здається це триватиме вічно.

А що ж до тих, хто залишився через технологію, хоча і з мішками? Пора відірватись від чартів і користуватися всіма благами децентралізації!

 І ось ти, стоїш посеред пустелі, в твоїх руках на спіх зібраний вайтпейпер(особисто в мене грейпейпер), з явними пробілами в абзацах і позначками на полях. Нічого, свої поймуть, не перед SEC виставляти. Головне щоб було чесно і доступно. Інтернет - як Бог, його не проведеш, хіба себе!
 Думки про те, що це момент, до якого ти йшов 15 років свого життя, жив за що підробив, але робив що хотів вже перестають заворожувати, та відлунням ще часом пробігають по тілу "мурашками". Прагматизм і досвід говорить черство і сіро, "всім пофіг". Твій пост пролунає поодиноким пердінням в пустелі плачу, тут немає ні небайдужих, ні навіть стіни, яка відзеркалить твій звук і подарує йому ще одну мить коливання в цій тьмі ретвітів, лайків і постів. А як же друзі і мама, невже вона не поставить лайк? Всім хто починає соціальну кампанію відомо, що його перша аудиторія, це однокласники, одногрупники та друзі по під'їзду. Така група людей на початку вашого старту забезпечує автору певний потік мотивації й експозиції в соцмережах. Значення цієї групи людей важко переоцінити. У моєму анонімному стартапі, такою групою перших пташок були індідев боти твіттера, які проштовхували мої пости з релевантним контентом вверх, за хештег і фолов. Та після того як твіттер закрутив гайки ботам, склалося враження, що за тег #blockchain тебе взагалі нікому не показують, тому намагаєшся максимально вижати графікою. А й дійсно, підняв скіл в анімуванні, вивчив ще пару важливих програм! Але ж знов, "всім пооооофіг, знайди роботу", говорить вже реаліст.

 Тому я залишу тут цю купку потоку свідомості, так, на згадку, чи для пасхалки, чи для самовиправдання, не знаю. Буду вважати це мейлстоуном, ідея занадто крута, щоб здаватися!

А, до речі, зацініть дракона https://www.eoswall.io !!!

 Хто перший з нашої комуни його здибає, отримає подарунок на Миколая, у вигляді цього дракона на блокчейні!

 Драконам відведена одна із ключових ролей у світі Morgave. Їх кількість дуже мала, а території обсягають чи мало. Пільнують день і ніч надра землі, шоб всякі там не порозтаскували те, що спеціально має зрости до приходу людей у цей світ...

Передбачаються й інші дропи, але робити це на свій власний розсуд не дає задум. Тому буду вдячний за будь-яку співпрацю і поради!



One Day We'll Megamoon!

corrado25
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 773
Merit: 100



View Profile
November 23, 2018, 06:02:41 AM
 #4925

Всім привіт. Брав участь в підписній кампанії.Долю ніби в таблиці свою отримав.Питання як довго можуть відсилати винагороду на ефіровський гаманець ?
Привіт!
Вам треба зайти в телеграму чат баунті цієї кампанії, і там спросити коли планують робити виплати на гаманці (можливо інфу знайдете в закрепленему пості).
Буває по різному:
- платять вчасно
-платять з затримками -неділя,місяць чи ще довше
-зовсім не платять  Grin

П.С. але дуже не переймайся, рушай далі по дорозі криптомиру Wink
Надіюся все ж таки щось та отримаю. В баунті каналі кампанії не хочу питатися бо наскільки я розумію можуть забанити якщо питаєш про винагороду,тоді ще точно не заплатять .Дякую що відписали))
То як захочуть, але якшо один раз запитаєш, то вони не забанять, а в основному інформація находиться в группі в телеграмі, або на їхній ANN темі де розписують інформацію про те коли вони поступлять, але буває таке, що чекати потрібно і місяць, а то і більше, але не потрібно зупинятись бери різні можливі проекти
Так і не зупиняюся. В третьому проекті беру учась вже. Правда ше слабо розбираюся як правильно проект вибрати. Хоча підписуюся тільки на ті проекти де нема KYC процедури  хоча інколи думаю що ті проекти де потрібен KYC яво добротніші і монети їхні будуть дорожчі)

sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
November 23, 2018, 09:14:15 AM
 #4926

Так і не зупиняюся. В третьому проекті беру учась вже. Правда ше слабо розбираюся як правильно проект вибрати. Хоча підписуюся тільки на ті проекти де нема KYC процедури  хоча інколи думаю що ті проекти де потрібен KYC яво добротніші і монети їхні будуть дорожчі)
Я приймав участь у більше ніж 700 аірдропах та баунті-компаніях. І що ви собі думаєте? Правильно думаєте: більшість з тих проектів вже зникли, або зникнуть в недалекому майбутньому, і я на них нічого не заробив. Smiley Деякі проекти, які обіцяли золоті гори, дали копійки. Деякі проекти, які не висували ніяких особливих вимог для участі, потім почали вимагати проходження KYC. От така фігня, малята. Так що не засмучуйтеся, якщо є час та бажання, для досвіду згодиться. Smiley
ShadowPresidentOfUkraine
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 81
Merit: 6


View Profile
November 23, 2018, 11:05:48 AM
 #4927

Правильна позиція Балашова. Тепер я не розумію тих, хто його не розуміє. https://www.youtube.com/watch?v=BdD69hBxPrg

Не проблема його розуміти, він завжди просто говорить (часто лозунгами), річ в тому що у я думаю що для нього (як і для більшості), політика - це бізнес
Він прийде і буде продавати голоси, свої і своєї фракції яку він сподівається провести
Він же з сам часто казав "Зарабативайтє", ну так і буде заробляти))
Хоча навіть одних антиукраїнських заяв його достатньо для мене щоб не підтримувати.

Але до речі те що він балотуватиметься - непогано, забере трохи голосів у рабіновічей, бойків, муратових

Але саме ви можете познайомитись з ним, може партія 5/10 дасть вам якийсь округ де можна буде балотуватись

Най так. Але він єдиний, хто каже "неприємні, непопулярні" речі зараз.
В його словах немає приємного популізму. Тому я схильний довіряти йому. Хоча б зараз.
На відміну від таких осіб, що вже були при владі: https://www.youtube.com/watch?v=lkLA8Ex4Ewg

Може саме тому на журналістів Седлецької "полювали"?
corrado25
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 773
Merit: 100



View Profile
November 23, 2018, 11:19:03 AM
 #4928

Так і не зупиняюся. В третьому проекті беру учась вже. Правда ше слабо розбираюся як правильно проект вибрати. Хоча підписуюся тільки на ті проекти де нема KYC процедури  хоча інколи думаю що ті проекти де потрібен KYC яво добротніші і монети їхні будуть дорожчі)
Я приймав участь у більше ніж 700 аірдропах та баунті-компаніях. І що ви собі думаєте? Правильно думаєте: більшість з тих проектів вже зникли, або зникнуть в недалекому майбутньому, і я на них нічого не заробив. Smiley Деякі проекти, які обіцяли золоті гори, дали копійки. Деякі проекти, які не висували ніяких особливих вимог для участі, потім почали вимагати проходження KYC. От така фігня, малята. Так що не засмучуйтеся, якщо є час та бажання, для досвіду згодиться. Smiley
Багатий у вас досвід. Я теж в багатьох дропах і баунті приймав участь.40 токенів різних маю а продати нема шо.В підписній на цьому форумі почав приймати участь недавно.Тільки 3 проект проходжу зараз

sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
November 23, 2018, 11:52:08 AM
 #4929

Най так. Але він єдиний, хто каже "неприємні, непопулярні" речі зараз.
В його словах немає приємного популізму. Тому я схильний довіряти йому. Хоча б зараз.
Довіряти треба тому, хто викликає довіру, а не тому, хто каже те, що ви хочете почути. Smiley
buharikx31
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 830
Merit: 258


WPP ENERGY - BACKED ASSET GREEN ENERGY TOKEN


View Profile
November 23, 2018, 01:02:44 PM
 #4930

Най так. Але він єдиний, хто каже "неприємні, непопулярні" речі зараз.
В його словах немає приємного популізму. Тому я схильний довіряти йому. Хоча б зараз.
Довіряти треба тому, хто викликає довіру, а не тому, хто каже те, що ви хочете почути. Smiley
Він якраз тим і займається, що говорить те що люди не хочуть чути! Про те що всі бідні і потрібні гроші, а не все те що говорять по телевізору. Тому краще його слухати чим когось іншого


           ▄▄▄▄▄▄▄           
      ▄▄█████████████▄▄     
    ▄████████████████████▄   
  ▄████████████▌ ▀███████   
  ████████████     ▀████
   █▄
   ▐█████████   ▄▄   ▀▀   ███
█▄   ███████   ▐███▄     ████▌
██▄   █████   ▐██████▄ ▄██████
████   ▐██   ▐███████████████▌
 ████▄     ▐████████████████
  ████▄    ▄████████████████ 
   ▀████▄▄████████████████▀ 
     ▀█████████████████▀▀   
        ▀▀▀███████▀▀▀  
WPPENERGY
World Power Production

INNOVATION LEADERS IN THE GLOBAL
    RENEWABLE ENERGY INDUSTRY


           ▄▄▄▄▄▄▄           
      ▄▄█████████████▄▄     
    ▄████████████████████▄   
  ▄████████████▌ ▀███████   
  ████████████     ▀████
   █▄
   ▐█████████   ▄▄   ▀▀   ███
█▄   ███████   ▐███▄     ████▌
██▄   █████   ▐██████▄ ▄██████
████   ▐██   ▐███████████████▌
 ████▄     ▐████████████████
  ████▄    ▄████████████████ 
   ▀████▄▄████████████████▀ 
     ▀█████████████████▀▀   
        ▀▀▀███████▀▀▀  

INQUIRE
━━━━━━━
Prospector_AU
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 45
Merit: 0


View Profile
November 23, 2018, 01:50:11 PM
 #4931

Чому ніхто не запропоную децентралізовану і прозору систему виборів в Україні? Наш кадастр вже на блокчейні, а отже перший крок зроблений. Потрібно підіймати тему про те, як цю систему змусити працювати на людей. Голосувати потрібно тільки "проти всіх". Дуже здивований і розчарований тим, що люди на такому форумі, спілкуються про вибори у звичайнісінькому руслі.
У наших руках філософський камінь, а ми ним горіхи дробимо.
sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
November 23, 2018, 02:03:53 PM
 #4932

Він якраз тим і займається, що говорить те що люди не хочуть чути! Про те що всі бідні і потрібні гроші, а не все те що говорять по телевізору. Тому краще його слухати чим когось іншого

Окрім ідеї про 5/10 (цифри, які взяті зі стелі), він нічого принципово нового не каже. Все, що він розповідає, давно всім відомо, але він видає це знання, як якусь істину. Ніякої істини в його словах та ідеях немає. Він звичайний авантюрист, таких людей цікавить процес, а не результат. Особисто мене цікавить результат, а не щось таке зробити, щоб потрапити в історію.
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
November 23, 2018, 02:06:06 PM
 #4933

В октябре власти Испании одобрили законопроект, согласно которому, граждане обязаны раскрывать информацию о своих криптовалютных сбережениях.

А в апреле Налоговое агентство Испании запросило у местных коммерческих компаний и финансовых организаций имена и информацию о торговых сделках покупателей криптовалют.


То я так зрозумів таку практику будуть намагатись проштовхнути і в наших краях...


Прапор в руки і купу транспарантів. Як то кажуть, борги повертають тільки боягузи, інформацію про свої кріптовалютні заощадження розкривають тільки перелякані. Smiley
Привіт! =)
Давайте подумаємо)
Трохи інша в мене думка пісдя прочитаного з*явилась: планують вводити оподаткування на прирост капіталу. Таким чином податковими агентами скорійш за все будуть виступати біржі. Отже біржі крипта-фіат (централізовані вони) будуть подавати інфу про виведення з криптив фіат.
Тоді у фіскалів логічне питання: а звідки у Вас, пане, крипта була, якщо Ви її не декларували?

Ось про що я.
Щодо мене. За всю історію моїх покупок крипти - в мене жодного виводу з крипти в фіат не було. Так, я чекаю часів, коли зможу розрахунки робити напряму у крипті.
Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
November 23, 2018, 02:30:34 PM
 #4934

Привіт! То ти дивився курс по Пєйтомату?

Ось тут в їх блозі детальніше розписано https://medium.com/paytomat/an-important-announcement-from-paytomat-a15b383cdc6a

До речі саме Пейтомат і дозволяє користуватись не виводячи в фіат

Ось я наприклад вчора кави випив: https://steemit.com/paytomat/@flodner/paid-with-crypto-zen-in-the-center-of-kyiv-with-the-help-of-paytomat

А так назбираєш криптовалюти, коли буде tothemoon, то зможеш в балашова квартиру купити за біткойн))
Я колись дивився, щоправда в нього ціни завищені були, але він же ж позиціонує як "елітне житло", урядовий квартал, і т д
А так навіть в цій гілці 2-3 людей його підтримують, не більше, отже цю тему облишаю, тим більше на наступних виборах буде з-десяток "блокчейн-френдлі" кандидатів))

sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
November 23, 2018, 03:07:54 PM
 #4935

Привіт! =)
Давайте подумаємо)
Трохи інша в мене думка пісдя прочитаного з*явилась: планують вводити оподаткування на прирост капіталу. Таким чином податковими агентами скорійш за все будуть виступати біржі. Отже біржі крипта-фіат (централізовані вони) будуть подавати інфу про виведення з криптив фіат.
Тоді у фіскалів логічне питання: а звідки у Вас, пане, крипта була, якщо Ви її не декларували?

Ось про що я.
Щодо мене. За всю історію моїх покупок крипти - в мене жодного виводу з крипти в фіат не було. Так, я чекаю часів, коли зможу розрахунки робити напряму у крипті.
Так, і зараз при купівлі, наприклад, квартири в новобудові покупці повинні вказати джерело походження грошей. Що пишуть? Накопичення минулих років. Все, питань більше нема. Smiley Головне, не бути держслужбовцем чи політиком. А доходи інших поки що ніхто не перевіряє.

А з криптою ще складніше, джерел її надходження може бути багато. Задовбаються перевіряти. Smiley Та і як це перевірити?
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
November 23, 2018, 07:05:28 PM
 #4936

Привіт! То ти дивився курс по Пєйтомату?

Ось тут в їх блозі детальніше розписано https://medium.com/paytomat/an-important-announcement-from-paytomat-a15b383cdc6a

До речі саме Пейтомат і дозволяє користуватись не виводячи в фіат

Ось я наприклад вчора кави випив: https://steemit.com/paytomat/@flodner/paid-with-crypto-zen-in-the-center-of-kyiv-with-the-help-of-paytomat

А так назбираєш криптовалюти, коли буде tothemoon, то зможеш в балашова квартиру купити за біткойн))
Я колись дивився, щоправда в нього ціни завищені були, але він же ж позиціонує як "елітне житло", урядовий квартал, і т д
А так навіть в цій гілці 2-3 людей його підтримують, не більше, отже цю тему облишаю, тим більше на наступних виборах буде з-десяток "блокчейн-френдлі" кандидатів))

Щодо кави - круть! Де?

Щодо Балашова - не поганий тіп, хоча є ще дві кандидатури в мене на приміті.
Щодо нерухомості за крипту - мені шо робити нема що? Купувати нерухомість у місті? ВОна на той час буде дешевшати.
Я ж писав вже про кілька разів. Ось останній раз - сюди кидав посилання - https://golos.io/ru--yekonomika/@mir/zaklyuchitelnaya-chast-mir-na-poroge-novogo-mira-moya-veroyatna-versiya-po-ukraine-i-mirovoi-ekonomike-futurologiya
То нашо за ростучий актив (біткоін) купувати падаючий (нерухомість)?
AlexBlock
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 9
Merit: 0


View Profile
November 23, 2018, 07:51:59 PM
 #4937

Всім привіт! а підскажіть чи є в нашій гілці добра людина яка робе реаудит твіттеру?
sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
November 23, 2018, 09:42:53 PM
 #4938

То трохи не те. Буде трошечки інакше - коли в біржі на вивід поставлять контроль - вони будуть до ДФС подавати автоматом всі вихідні фіатні тх.
ДФС, у свою чергу, автоматом нараховуватиме % на приріст капіталу.
В свою чергу, якщо Ви пишите в "джерело походження" - крипта, то доведіть.
І навпаки.

Саме в цьому ризик електронних систем - тоталіті біг бразерс. Тому повні анонімні валюти також мають перспективу.
Що значить - доведіть? Презумпцію невинуватості ще ніхто не відміняв. Це податківцям треба доводити, що ваші гроші якісь не такі, а не вам.
Yuliya2404
Member
**
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 43


View Profile
November 23, 2018, 10:12:38 PM
 #4939

Так і не зупиняюся. В третьому проекті беру учась вже. Правда ше слабо розбираюся як правильно проект вибрати. Хоча підписуюся тільки на ті проекти де нема KYC процедури  хоча інколи думаю що ті проекти де потрібен KYC яво добротніші і монети їхні будуть дорожчі)
Я приймав участь у більше ніж 700 аірдропах та баунті-компаніях. І що ви собі думаєте? Правильно думаєте: більшість з тих проектів вже зникли, або зникнуть в недалекому майбутньому, і я на них нічого не заробив. Smiley Деякі проекти, які обіцяли золоті гори, дали копійки. Деякі проекти, які не висували ніяких особливих вимог для участі, потім почали вимагати проходження KYC. От така фігня, малята. Так що не засмучуйтеся, якщо є час та бажання, для досвіду згодиться. Smiley
Я теж прийняла участь у близько 500-600 дропів, 30% це сками, інші виплатили копійки. Лише 2 дропи насипали мені по 400 дол кожний і досі активні проекти, тому їх держу. Перейшла на баунті, подивимося, поки що нічого не продаю, чекаю на зростаючий ринок
epidemia
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 330



View Profile
November 24, 2018, 05:32:23 AM
 #4940

Я теж прийняла участь у близько 500-600 дропів, 30% це сками, інші виплатили копійки. Лише 2 дропи насипали мені по 400 дол кожний і досі активні проекти, тому їх держу. Перейшла на баунті, подивимося, поки що нічого не продаю, чекаю на зростаючий ринок

Цей відсоток напевно вже в рази гірший! Зараз зі ста проектів добре як 1-2 вистрелить, інші - або скам, або їхні монети коштують декілька центів.
Pages: « 1 ... 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 [247] 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 ... 303 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!