Bitcoin Forum
April 25, 2024, 01:06:54 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 [256] 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 »
  Print  
Author Topic: Українська (Ukrainian)  (Read 3407088 times)
soixantedix
Member
**
Offline Offline

Activity: 518
Merit: 11


View Profile
March 06, 2019, 09:27:14 AM
 #5101

криптопія повернулась до життя. Можна перевірити баланс монет на біржі. Виведення поки ще не працює.
1714050414
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714050414

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714050414
Reply with quote  #2

1714050414
Report to moderator
1714050414
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714050414

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714050414
Reply with quote  #2

1714050414
Report to moderator
Activity + Trust + Earned Merit == The Most Recognized Users on Bitcointalk
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
buharikx31
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 830
Merit: 258


WPP ENERGY - BACKED ASSET GREEN ENERGY TOKEN


View Profile
March 06, 2019, 11:58:03 AM
 #5102

Кого цікавить трошечки підзаробити, якщо ви заінтересовані в цьому, мені прийшло повідомлення на пошту від blockchain.info, що зараз роздають XLM(Стеллари) на сумму в 25$ по теперішньому курсу(посилання знизу)
Там потрібно проойти реєстрацію на сайті і ввести свої персональні дані і чекати відповіді на e-mail, тим самим ви ввітдаєте перс. інформацію blockchain, хочете можете спробувати, мені поки прийшла відмова, але планую дати закордонний паспорт, бо інфомація на нашій мові вона не сприймається
Пробуєте на свій страх і ризик, але посилання з сайту blockain   info так що можете не переживати або вручну зайдіть самі через електронний гаманець, офіційнийсайт
PS: пишіть свій відгук

https://www.blockchain.com/ru/getcrypto


           ▄▄▄▄▄▄▄           
      ▄▄█████████████▄▄     
    ▄████████████████████▄   
  ▄████████████▌ ▀███████   
  ████████████     ▀████
   █▄
   ▐█████████   ▄▄   ▀▀   ███
█▄   ███████   ▐███▄     ████▌
██▄   █████   ▐██████▄ ▄██████
████   ▐██   ▐███████████████▌
 ████▄     ▐████████████████
  ████▄    ▄████████████████ 
   ▀████▄▄████████████████▀ 
     ▀█████████████████▀▀   
        ▀▀▀███████▀▀▀  
WPPENERGY
World Power Production

INNOVATION LEADERS IN THE GLOBAL
    RENEWABLE ENERGY INDUSTRY


           ▄▄▄▄▄▄▄           
      ▄▄█████████████▄▄     
    ▄████████████████████▄   
  ▄████████████▌ ▀███████   
  ████████████     ▀████
   █▄
   ▐█████████   ▄▄   ▀▀   ███
█▄   ███████   ▐███▄     ████▌
██▄   █████   ▐██████▄ ▄██████
████   ▐██   ▐███████████████▌
 ████▄     ▐████████████████
  ████▄    ▄████████████████ 
   ▀████▄▄████████████████▀ 
     ▀█████████████████▀▀   
        ▀▀▀███████▀▀▀  

INQUIRE
━━━━━━━
soixantedix
Member
**
Offline Offline

Activity: 518
Merit: 11


View Profile
March 06, 2019, 12:42:18 PM
 #5103

Кого цікавить трошечки підзаробити, якщо ви заінтересовані в цьому, мені прийшло повідомлення на пошту від blockchain.info, що зараз роздають XLM(Стеллари) на сумму в 25$ по теперішньому курсу(посилання знизу)
Там потрібно проойти реєстрацію на сайті і ввести свої персональні дані і чекати відповіді на e-mail, тим самим ви ввітдаєте перс. інформацію blockchain, хочете можете спробувати, мені поки прийшла відмова, але планую дати закордонний паспорт, бо інфомація на нашій мові вона не сприймається
Пробуєте на свій страх і ризик, але посилання з сайту blockain   info так що можете не переживати або вручну зайдіть самі через електронний гаманець, офіційнийсайт
PS: пишіть свій відгук

https://www.blockchain.com/ru/getcrypto

я ще кілька місяців тому зареєструвався і вже отримав запрошення на отримання монет. Але вони там вимагають KYC. Я не захотів за 25 доларів продаватись)
KarlSQ
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 22
Merit: 0


View Profile
March 06, 2019, 11:08:52 PM
 #5104

А взагалі хто небудь вже отримав на blockchain.com XLM($25)?
terglyppri
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 132
Merit: 1


View Profile
March 07, 2019, 03:21:58 PM
 #5105

Усім землякам привіт. Не знаю чи була тут така вже інформація. Відносно нова біджа проводе роздачу монет до кінця березня.
https://bitsdaq.com  Ця біржа має підтримку бітрекса ( а це не мало). Так шо регеструйтеся  и отримуйте по 1000 монет и 200 кожен день.
Якщо не важко ось мій код PGJHDOYX . Вам с цього нічого не буде а мені  500 токенів))
Yuliya2404
Member
**
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 43


View Profile
March 07, 2019, 11:15:03 PM
 #5106

Може варто подивитися на Лайткойн, котрий вже зрiс бiльше нiж 100% i знаходиться в аптрендi.


Лайткоїн дуже сильно прив'язаний до бітка, в цьому можна переконатися подивившись на графіки починаючи з 2014 року. Він майже точно повторює курс "старшого брата" і ніколи не виходив за межі 0,02BTC (якщо пам'ять не зраджує). "Старі" альтоїни вже не дадуть величезних іксів...можливо тільки на дуже короткій дистанції. Я частіше придивляюся до TRX, Stellar - більш глобальні проекти...але тут також є величезні ризики. Ну і звичайно Grin та Beam Smiley

Прикупив BEAM там сьогодні в них інвестиції пішли від linked in японського, подивимось що з того получиться. BNB запускає тестнет своєї децентралізованої біржі цілі для тих хто має їхні токени 0,0036, а потім можна буде перезайти по 0,0018 нижче наврят чи буде вже Sad може хтось вирахував інше то кажіть не соромтесь Wink пора вже заробляти  і по BNB має бути делегований пос так як в NEO Binance Chain will use Delegated Byzantine Fault Tolerance (dBFT) as its consensus mechanism, similarly to NEO, як на мене кльова штука


по BNB хто зайшов сьогодні майже дойшов до 0,0036  Хто як а я виходжу по 0,0034 щоб потім перезайти по 0,0018 я заходив доларом по 6 зараз буду торгувати тільки парою BTC до альткойну тому що чую що ринок вже розвертувся всім профіту
Ви вважаєте, що BNB впаде до 0018? Я хочу прикупити цю монетку, але не зараз, корекція однозначно буде, але чомусь не віриться, що до 0,0018. І чому я раніше не купила, ех.. Кажуть, ще на початку бинанс взагалі роздавав монети, щось типу дропу було, хто тримав то добре заробив
lyubomyr
Member
**
Offline Offline

Activity: 145
Merit: 10


View Profile
March 08, 2019, 04:26:20 AM
 #5107

Може варто подивитися на Лайткойн, котрий вже зрiс бiльше нiж 100% i знаходиться в аптрендi.


Лайткоїн дуже сильно прив'язаний до бітка, в цьому можна переконатися подивившись на графіки починаючи з 2014 року. Він майже точно повторює курс "старшого брата" і ніколи не виходив за межі 0,02BTC (якщо пам'ять не зраджує). "Старі" альтоїни вже не дадуть величезних іксів...можливо тільки на дуже короткій дистанції. Я частіше придивляюся до TRX, Stellar - більш глобальні проекти...але тут також є величезні ризики. Ну і звичайно Grin та Beam Smiley

Прикупив BEAM там сьогодні в них інвестиції пішли від linked in японського, подивимось що з того получиться. BNB запускає тестнет своєї децентралізованої біржі цілі для тих хто має їхні токени 0,0036, а потім можна буде перезайти по 0,0018 нижче наврят чи буде вже Sad може хтось вирахував інше то кажіть не соромтесь Wink пора вже заробляти  і по BNB має бути делегований пос так як в NEO Binance Chain will use Delegated Byzantine Fault Tolerance (dBFT) as its consensus mechanism, similarly to NEO, як на мене кльова штука


по BNB хто зайшов сьогодні майже дойшов до 0,0036  Хто як а я виходжу по 0,0034 щоб потім перезайти по 0,0018 я заходив доларом по 6 зараз буду торгувати тільки парою BTC до альткойну тому що чую що ринок вже розвертувся всім профіту
Ви вважаєте, що BNB впаде до 0018? Я хочу прикупити цю монетку, але не зараз, корекція однозначно буде, але чомусь не віриться, що до 0,0018. І чому я раніше не купила, ех.. Кажуть, ще на початку бинанс взагалі роздавав монети, щось типу дропу було, хто тримав то добре заробив
Коли йде ріст BNB, тоді вже пізно купувати я зараз з нього вийшов перезайти можна буде по 0,0018 ну або 0,00187 це вже треба буде рахувати від піку якого він зараз досягне, я вирахував ріст до 0,0036 зараз він по 0,0038 я продав Його  та буду чекти перезаходу який точно буде можечерез пів року або чрез рік то вде треба рахувати, загалом пррект мені подобається, але  те що цертралізоване рано чи пізно або скамиттся або лягає під регуляторів, тому інвестувати великі суми в біржу я б не рекомендував на відміну від dex але і вони покощо не досконалі, а на рахунок Колись нем і ріпл роздавав монети хоча теж являються умовно центрацізованими проектами і таких проектів маса і зараз роздають інші проекти, просто треба знайти так би мовити визначити потенціал на початку коли ціна безцінна а не тоді коли вже ріст в десятки тисяч раз. От основна маса людей звертає увагу на атив коли він вже виріс і ми маємо в результаті і славнозвісні х10 , але ж ті ікси робимо ми з вами а то хто вміє разувати забирає пррфіт в х9 ось і вся різниця
epidemia
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 330



View Profile
March 08, 2019, 08:09:40 PM
 #5108

Доброго дня! Друзі приєднуємось до української групи в Телеграм: https://t.me/bitcointalk_official
В нас є про що поговорити.


Підтримую!
Приєднуйтеся, згуртуємо свою україномовну групу Wink
Yuliya2404
Member
**
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 43


View Profile
March 08, 2019, 08:34:25 PM
 #5109

Може варто подивитися на Лайткойн, котрий вже зрiс бiльше нiж 100% i знаходиться в аптрендi.


Лайткоїн дуже сильно прив'язаний до бітка, в цьому можна переконатися подивившись на графіки починаючи з 2014 року. Він майже точно повторює курс "старшого брата" і ніколи не виходив за межі 0,02BTC (якщо пам'ять не зраджує). "Старі" альтоїни вже не дадуть величезних іксів...можливо тільки на дуже короткій дистанції. Я частіше придивляюся до TRX, Stellar - більш глобальні проекти...але тут також є величезні ризики. Ну і звичайно Grin та Beam Smiley

Прикупив BEAM там сьогодні в них інвестиції пішли від linked in японського, подивимось що з того получиться. BNB запускає тестнет своєї децентралізованої біржі цілі для тих хто має їхні токени 0,0036, а потім можна буде перезайти по 0,0018 нижче наврят чи буде вже Sad може хтось вирахував інше то кажіть не соромтесь Wink пора вже заробляти  і по BNB має бути делегований пос так як в NEO Binance Chain will use Delegated Byzantine Fault Tolerance (dBFT) as its consensus mechanism, similarly to NEO, як на мене кльова штука


по BNB хто зайшов сьогодні майже дойшов до 0,0036  Хто як а я виходжу по 0,0034 щоб потім перезайти по 0,0018 я заходив доларом по 6 зараз буду торгувати тільки парою BTC до альткойну тому що чую що ринок вже розвертувся всім профіту
Ви вважаєте, що BNB впаде до 0018? Я хочу прикупити цю монетку, але не зараз, корекція однозначно буде, але чомусь не віриться, що до 0,0018. І чому я раніше не купила, ех.. Кажуть, ще на початку бинанс взагалі роздавав монети, щось типу дропу було, хто тримав то добре заробив
Коли йде ріст BNB, тоді вже пізно купувати я зараз з нього вийшов перезайти можна буде по 0,0018 ну або 0,00187 це вже треба буде рахувати від піку якого він зараз досягне, я вирахував ріст до 0,0036 зараз він по 0,0038 я продав Його  та буду чекти перезаходу який точно буде можечерез пів року або чрез рік то вде треба рахувати, загалом пррект мені подобається, але  те що цертралізоване рано чи пізно або скамиттся або лягає під регуляторів, тому інвестувати великі суми в біржу я б не рекомендував на відміну від dex але і вони покощо не досконалі, а на рахунок Колись нем і ріпл роздавав монети хоча теж являються умовно центрацізованими проектами і таких проектів маса і зараз роздають інші проекти, просто треба знайти так би мовити визначити потенціал на початку коли ціна безцінна а не тоді коли вже ріст в десятки тисяч раз. От основна маса людей звертає увагу на атив коли він вже виріс і ми маємо в результаті і славнозвісні х10 , але ж ті ікси робимо ми з вами а то хто вміє разувати забирає пррфіт в х9 ось і вся різниця
Так в тому ж і проблема, що визначити потенціал монети на початку практично неможливо, одиниці зможуть це зробити, давайте чесно. Якби знали коли зайти в монету, то всі були б мільйонерами і ринок цього не витримав би, ринок існує за рахунок того, що велика частка програє. Все, що ви написали дуже правильно і, мабуть, ви відноситесь до числа тих одиниць, які знають коли зайти в монету і коли вийти Smiley
Щодо централізованих. Майже 80% всіх ИСО провалилися, а вони практично всі децентралізовані. Тому я б не сказала, що централізовані проекти не перспективні, скоріше навпаки, там є регулятор, який хоч якось контролює монету і несе відповідальність
lyubomyr
Member
**
Offline Offline

Activity: 145
Merit: 10


View Profile
March 09, 2019, 06:53:07 AM
 #5110

Може варто подивитися на Лайткойн, котрий вже зрiс бiльше нiж 100% i знаходиться в аптрендi.


Лайткоїн дуже сильно прив'язаний до бітка, в цьому можна переконатися подивившись на графіки починаючи з 2014 року. Він майже точно повторює курс "старшого брата" і ніколи не виходив за межі 0,02BTC (якщо пам'ять не зраджує). "Старі" альтоїни вже не дадуть величезних іксів...можливо тільки на дуже короткій дистанції. Я частіше придивляюся до TRX, Stellar - більш глобальні проекти...але тут також є величезні ризики. Ну і звичайно Grin та Beam Smiley

Прикупив BEAM там сьогодні в них інвестиції пішли від linked in японського, подивимось що з того получиться. BNB запускає тестнет своєї децентралізованої біржі цілі для тих хто має їхні токени 0,0036, а потім можна буде перезайти по 0,0018 нижче наврят чи буде вже Sad може хтось вирахував інше то кажіть не соромтесь Wink пора вже заробляти  і по BNB має бути делегований пос так як в NEO Binance Chain will use Delegated Byzantine Fault Tolerance (dBFT) as its consensus mechanism, similarly to NEO, як на мене кльова штука


по BNB хто зайшов сьогодні майже дойшов до 0,0036  Хто як а я виходжу по 0,0034 щоб потім перезайти по 0,0018 я заходив доларом по 6 зараз буду торгувати тільки парою BTC до альткойну тому що чую що ринок вже розвертувся всім профіту
Ви вважаєте, що BNB впаде до 0018? Я хочу прикупити цю монетку, але не зараз, корекція однозначно буде, але чомусь не віриться, що до 0,0018. І чому я раніше не купила, ех.. Кажуть, ще на початку бинанс взагалі роздавав монети, щось типу дропу було, хто тримав то добре заробив
Коли йде ріст BNB, тоді вже пізно купувати я зараз з нього вийшов перезайти можна буде по 0,0018 ну або 0,00187 це вже треба буде рахувати від піку якого він зараз досягне, я вирахував ріст до 0,0036 зараз він по 0,0038 я продав Його  та буду чекти перезаходу який точно буде можечерез пів року або чрез рік то вде треба рахувати, загалом пррект мені подобається, але  те що цертралізоване рано чи пізно або скамиттся або лягає під регуляторів, тому інвестувати великі суми в біржу я б не рекомендував на відміну від dex але і вони покощо не досконалі, а на рахунок Колись нем і ріпл роздавав монети хоча теж являються умовно центрацізованими проектами і таких проектів маса і зараз роздають інші проекти, просто треба знайти так би мовити визначити потенціал на початку коли ціна безцінна а не тоді коли вже ріст в десятки тисяч раз. От основна маса людей звертає увагу на атив коли він вже виріс і ми маємо в результаті і славнозвісні х10 , але ж ті ікси робимо ми з вами а то хто вміє разувати забирає пррфіт в х9 ось і вся різниця
Так в тому ж і проблема, що визначити потенціал монети на початку практично неможливо, одиниці зможуть це зробити, давайте чесно. Якби знали коли зайти в монету, то всі були б мільйонерами і ринок цього не витримав би, ринок існує за рахунок того, що велика частка програє. Все, що ви написали дуже правильно і, мабуть, ви відноситесь до числа тих одиниць, які знають коли зайти в монету і коли вийти Smiley
Щодо централізованих. Майже 80% всіх ИСО провалилися, а вони практично всі децентралізовані. Тому я б не сказала, що централізовані проекти не перспективні, скоріше навпаки, там є регулятор, який хоч якось контролює монету і несе відповідальність

Заберіть зі свого речення соово проблема та Не і отримаєте результат, на рахунок такого проекту це тільки питання часу його знайти я так й проект знаходив за 2 місяці коли криптовалют було в маркет апі 50 штук і скамились десятки зараз є 3000 і скамляться тисяці, значить треба більше часу приблизно помножено на 100щоб отримати результат, або якщо дійсно віриш в проект наприклад таий як бінанс і хочеш їхні токени а не монети тоді купуєш на просадці тількі бінанс на суму 574,2 BNB по курсу 0,0018 і буде тобі щастя, звичайно якшо біржа не саманеться  , а продати коли в маршрутці школярі говорять про BNB, от як би я купив тобі б був би огогго, тому що все можливо особливо в світі криптовалют, Dex які виходять з ІСО це не dexа лиш спосіб виачати гроші за ідею проекту якого ше нема він ше має сам зародртись якщо звичайно того захоче спільнота особливо тепрішня той хто ше залишився на ринку бо ті зто прийдуть через рік-2будуть то усе скуповувати як завжди незнаючи шо то таке але прспективне
buharikx31
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 830
Merit: 258


WPP ENERGY - BACKED ASSET GREEN ENERGY TOKEN


View Profile
March 09, 2019, 02:47:24 PM
 #5111

Може варто подивитися на Лайткойн, котрий вже зрiс бiльше нiж 100% i знаходиться в аптрендi.


Лайткоїн дуже сильно прив'язаний до бітка, в цьому можна переконатися подивившись на графіки починаючи з 2014 року. Він майже точно повторює курс "старшого брата" і ніколи не виходив за межі 0,02BTC (якщо пам'ять не зраджує). "Старі" альтоїни вже не дадуть величезних іксів...можливо тільки на дуже короткій дистанції. Я частіше придивляюся до TRX, Stellar - більш глобальні проекти...але тут також є величезні ризики. Ну і звичайно Grin та Beam Smiley

Прикупив BEAM там сьогодні в них інвестиції пішли від linked in японського, подивимось що з того получиться. BNB запускає тестнет своєї децентралізованої біржі цілі для тих хто має їхні токени 0,0036, а потім можна буде перезайти по 0,0018 нижче наврят чи буде вже Sad може хтось вирахував інше то кажіть не соромтесь Wink пора вже заробляти  і по BNB має бути делегований пос так як в NEO Binance Chain will use Delegated Byzantine Fault Tolerance (dBFT) as its consensus mechanism, similarly to NEO, як на мене кльова штука


по BNB хто зайшов сьогодні майже дойшов до 0,0036  Хто як а я виходжу по 0,0034 щоб потім перезайти по 0,0018 я заходив доларом по 6 зараз буду торгувати тільки парою BTC до альткойну тому що чую що ринок вже розвертувся всім профіту
Ви вважаєте, що BNB впаде до 0018? Я хочу прикупити цю монетку, але не зараз, корекція однозначно буде, але чомусь не віриться, що до 0,0018. І чому я раніше не купила, ех.. Кажуть, ще на початку бинанс взагалі роздавав монети, щось типу дропу було, хто тримав то добре заробив
Я думаю шо зараз на данний момент можна затарюватись NEO наприклад, бо монета реально ще не показала свій максимум по ціні і там є їм куди рости. Дуже надійна blockchain технологія, плюс вони за тримання монеток NEO дають відсоток в вигляді, GAS які можна продати без проблем на біржах. одна проблема це тільки з Китаєм і їх законами, бо вони дуже мають жорстку політику відносно всяких таких проектів, тому можна розглняути як для інвестиції ефір, або щось подібне.


           ▄▄▄▄▄▄▄           
      ▄▄█████████████▄▄     
    ▄████████████████████▄   
  ▄████████████▌ ▀███████   
  ████████████     ▀████
   █▄
   ▐█████████   ▄▄   ▀▀   ███
█▄   ███████   ▐███▄     ████▌
██▄   █████   ▐██████▄ ▄██████
████   ▐██   ▐███████████████▌
 ████▄     ▐████████████████
  ████▄    ▄████████████████ 
   ▀████▄▄████████████████▀ 
     ▀█████████████████▀▀   
        ▀▀▀███████▀▀▀  
WPPENERGY
World Power Production

INNOVATION LEADERS IN THE GLOBAL
    RENEWABLE ENERGY INDUSTRY


           ▄▄▄▄▄▄▄           
      ▄▄█████████████▄▄     
    ▄████████████████████▄   
  ▄████████████▌ ▀███████   
  ████████████     ▀████
   █▄
   ▐█████████   ▄▄   ▀▀   ███
█▄   ███████   ▐███▄     ████▌
██▄   █████   ▐██████▄ ▄██████
████   ▐██   ▐███████████████▌
 ████▄     ▐████████████████
  ████▄    ▄████████████████ 
   ▀████▄▄████████████████▀ 
     ▀█████████████████▀▀   
        ▀▀▀███████▀▀▀  

INQUIRE
━━━━━━━
yurimir
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1554
Merit: 1044



View Profile
March 10, 2019, 03:04:41 PM
 #5112

Також можна звернути увагу на NEM - NEM Foundation публікує план реструктуризації на тлі фінансових труднощів

"NEM Foundation опублікував свій план фінансової та організаційної реструктуризації 8 березня. Цей план з’явився на початку цього року після новин про те, що фонду не вистачає рідних токенів XEM.

20 лютого фонд вирішив випустити 210 мільйонів токенів XEM ($ 8,7 мільйона) з резервів, перші 25 мільйонів ($ 1,04 мільйона) з яких будуть використані «для створення процесів і структур для нового продукту NEM Foundation, орієнтованого на прибуток». Нові токени імовірно будуть фінансувати NEM Foundation до лютого 2020 року."

http://gesellberg.com/nem-foundation-%D0%BF%D1%83%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BA%D1%83%D1%94-%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D0%BD-%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%82%D1%80%D1%83%D0%BA%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%97-%D0%BD%D0%B0/
renguard
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 31
Merit: 1


View Profile
March 13, 2019, 10:08:18 PM
 #5113

Продаем верифицированные Аккаунты Бинанса и Биттрекса от имени человека с РФ - для тех, кто с Украины хочет участвовать в токенсейла. Цена - 50$. По всем вопросам пишите @tonregardi
KarlSQ
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 22
Merit: 0


View Profile
March 14, 2019, 08:44:31 PM
 #5114

дістали вже різні шахраї...до речі, модерація в цій гілці існує?
yurimir
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1554
Merit: 1044



View Profile
March 15, 2019, 07:58:47 PM
 #5115

Мабуть цікаве кіно, прем'єра 12 квітня - Голлівуд створив стрічку про Волл-стріт, російську мафію і… біткойн

стаття - http://coinews.io/ua/category/3-b%D1%96tkojn/article/3933-goll%D1%96vud-stvoriv-str%D1%96chku-pro-voll-str%D1%96t,-ros%D1%96js'ku-maf%D1%96ju-%D1%96%E2%80%A6-b%D1%96tkojn

трейлер - https://www.youtube.com/watch?time_continue=136&v=kYZut3DWvek
soixantedix
Member
**
Offline Offline

Activity: 518
Merit: 11


View Profile
March 20, 2019, 10:09:40 AM
 #5116

Засновник Tron Джастін Сан роздає 20міл доларів дропом. Приєднуйтесь https://twitter.com/justinsuntron/status/1105489295777783808
Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
March 20, 2019, 04:04:48 PM
 #5117

BlockchainUA наближається! 22 березня 2019 року НСК “Олімпійський”, м. Київ



https://cryptotexty.com/blockchainua-is-coming-the-22nd-of-march-2019-nsc-olimpiyskiy-kyiv/


Спеціально для читачів CryptoTexty промо-код на знижку 20%: CryptoTexty

Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
March 22, 2019, 07:06:14 AM
 #5118

А завтра така подія:

Cryptodinner з блокчейн експертом Діном Ракічем



У суботу 23 березня, о 15:00 Cryptotexty організовує крипто-обід з Діном Ракічем, головна тема зустрічі: “Блокчейн у сфері виробництва та охорони здоров’я”.

Дін Ракіч є одним з доповідачів на конференції BlockchainUA (яка відбудеться 22 березня), а також на багатьох блокчейн заходах по всьому світу.

Як експерт побудови блокчейн стратегій та інтернету речей, Дін Ракіч ​​супроводжує клієнтів компанії Novatec Consulting GmbH в процесі оцифрування їх процесів. Він озирається на більш ніж 25-річний досвід в архітектурі для обробки великих обсягів даних, особливо в середовищі охорони здоров’я.

Крипто-обід відбудеться в Шато Роберт Домс (Хрещатик 24, 2 поверх), його формат включає інтерактивну участь гостей, тому зацікавлені учасники можуть задавати питання і брати участь у дискусії.

Вхід безкоштовний.

Також хочемо нагадати, що в Шато Роберт Домс можна оплачувати криптовалютами).

Робоча мова крипто-обіду – англійська, відео-версія та текстова версія будуть доступні українською мовою пізніше.


https://cryptotexty.com/cryptodinner-with-dean-rakic-blockchain-expert/

soixantedix
Member
**
Offline Offline

Activity: 518
Merit: 11


View Profile
March 25, 2019, 03:54:56 PM
 #5119

новина не свіжачок, але може хтось пропустив. Brave зарелізали brave rewards для браузера під Android https://brave.com/brave-rewards-on-android/
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
March 25, 2019, 05:56:28 PM
 #5120

А завтра така подія:

Cryptodinner з блокчейн експертом Діном Ракічем



У суботу 23 березня, о 15:00 Cryptotexty організовує крипто-обід з Діном Ракічем, головна тема зустрічі: “Блокчейн у сфері виробництва та охорони здоров’я”.

Дін Ракіч є одним з доповідачів на конференції BlockchainUA (яка відбудеться 22 березня), а також на багатьох блокчейн заходах по всьому світу.

Як експерт побудови блокчейн стратегій та інтернету речей, Дін Ракіч ​​супроводжує клієнтів компанії Novatec Consulting GmbH в процесі оцифрування їх процесів. Він озирається на більш ніж 25-річний досвід в архітектурі для обробки великих обсягів даних, особливо в середовищі охорони здоров’я.

Крипто-обід відбудеться в Шато Роберт Домс (Хрещатик 24, 2 поверх), його формат включає інтерактивну участь гостей, тому зацікавлені учасники можуть задавати питання і брати участь у дискусії.

Вхід безкоштовний.

Також хочемо нагадати, що в Шато Роберт Домс можна оплачувати криптовалютами).

Робоча мова крипто-обіду – англійська, відео-версія та текстова версія будуть доступні українською мовою пізніше.


https://cryptotexty.com/cryptodinner-with-dean-rakic-blockchain-expert/

Привіт! Круто! 23 якраз був у столиці, але на навчанні (в мене як раз спеціалізація з охорони здоров*я) - не прийшов би все-одно.
 Як все пройшло?
Відеозапис вже готовий? Залюбки би подивився.
Pages: « 1 ... 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 [256] 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!