Bitcoin Forum
June 14, 2024, 06:03:17 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Altcoinciler Coşmaya hazır  (Read 3300 times)
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1142

View Profile
November 09, 2017, 06:06:57 PM

Fork Fork diye diye aylardır btc'yi iyi pazarladı balinalar, BCC gold vs ile riski de dağıttılar. şimdi altcoinlerden "haber yağmuru" bekliyorum "şu şunu yaptı bu buna baktı öteki konferans düzenledi beriki Microsoft ile anlaştı cart curt" 😀😎

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
November 09, 2017, 11:51:47 PM

Altcoinlerin sırası geldi diye bakıyoruz olaya ama  Bitcoin forkları olayların akışını da değiştirdi.  Sanki herkes tetikte bir şey bekliyor, altcoinlerde segwit iptalinden sonra öngörülen  coşma olmadı. Bitcoin'in 5.000 dolara kadar gerilemesini bekliyor bir çok yatırımcı, belki bu düzeltmeden sonra beklentiler gerçekleşir.
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
November 09, 2017, 11:58:15 PM

NEredeyse tum altcoinler yukseldi benim aldiklarim yukselmiyor kafayi yicem ya.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
mypat3op
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
November 10, 2017, 02:37:41 AM

Yükselen yükselmeyen ne varsa sattım çıktım, beklendiği gibi bir düzeltme olursa bitcoinde o zaman altlardan  toplarım tekrar, riske giremeyecem şahsen.
kellendil
Hero Member

Activity: 630
Merit: 503

View Profile
November 16, 2017, 08:12:48 PM

Piyasadaki durumu görünce acaba bitcoin'de kalmak daha mı iyiydi diye düşünmeden edemiyor insan. İnsanlar 5000 altı beklerden btc 8000'e yaklaştı. Altcılar daha çok bekleyecek gibi.
Akboi
Hero Member

Activity: 686
Merit: 501

Blockchain Just Entered The Real World

View Profile
November 16, 2017, 08:23:55 PM

Piyasadaki durumu görünce acaba bitcoin'de kalmak daha mı iyiydi diye düşünmeden edemiyor insan. İnsanlar 5000 altı beklerden btc 8000'e yaklaştı. Altcılar daha çok bekleyecek gibi.

Martta altcoinlere yüklenip Temmuz gibi en yüksek seviyelerden satıp Bitcoin'de kalanlar bu sene en büyük parayı vurdu. Altlardan kafadan 15x yapıldı, Bitcoinden de onun üstüne 3.5x geldi. Devasa bir rakam yapıyor. Altları birçoğumuz yakaladık ama onun üstüne direk Bitcoini yakalayabilen oldu mu?

███████████████████████
     ███▄ ▄▄▄▄   ▄▄▄█▀▀  █████
    ███  █▀  ▀█▀▀▀       ▐█ ███
   ███  ▄██▄▄█▀▄▄▄        █▌ ███
  ███ ▄█▀  █     ▀█▄▄     ▐█  ▐██
 ███▄█▀    █        ▀█▄▄  ▄▄▄ ██
████▀      █           ▀██▀   ▀█ ██
 ██▀█▄     █          ▄█▀▀█▄▄▄█▀██
  ██ ▀█▄   █      ▄▄█▀▀    ▐█  ██
   ██  ▀█▄█▀▀█▄▄█▀▀        █▌ ██
    ███  █▄  ▄█▀█▄▄▄      █▌███
     ███  ▀▀▀▀     ▀▀▀█▄▄▐████
      ███████████████████████

▄▄       ▄▄▄        ▄▄   ▄▄▄▄▄ 
  ▀█▄   ▄█▀ ▀█▄    ▄█▀ ▄█▀▀   ▀▀█▄
    ▀█▄█▀     ▀█▄▄█▀  ▐█         █▌
    ▄█▀█▄      ▄█▀    ▐█         █▌
  ▄█▀   ▀█▄  ▄█▀       █▄       ▄█
▄█▀       ▀██▀          ▀▀█▄▄▄█▀▀

Network
BLOCKCHAIN JUST ENTERED THE REAL WORLD
..Decentralized Crypto-Location Oracle Network.
.........GET WHITELISTED FOR TOKEN SALE ( Limited )..........

.WHITE PAPER.  ││  ANN Thread  Telegram   Medium   Twitter   Reddit
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
November 16, 2017, 08:36:30 PM

Altcoinler 4 aydır düşe düşe bıktırdı hepimizi.Artık artsın da bir rahat nefes alalım.2018'de ancak bir hareket başlayacak gibi.Kasım ve Aralık ayında pek umudum yok.
mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
November 16, 2017, 08:42:36 PM

Girdigim tüm projeler patlamaya hazır ama patlayamadılar bitürlü:) ya biz yanlış düşünüyoruz yada hepsi birden patlamaya baslıcak, piyasa izin verirse tabi. Canı sıkılan fork yapmaya devam ederse daha çok bekleyebiliriz gibime geliyor.
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
November 16, 2017, 09:53:34 PM

Ufak tefek birseyler kazanabildim ama birturlu duzgun birsekilde artamadilar. Yaz aylari guzel gecmisti umarim tekrar benzer bir hareketlilik olusur da artarlar.
h4yfans
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
November 16, 2017, 10:22:34 PM

Dikkat ederseniz son 3 aydır altcoinler geri döndü muhabbeti dönüyor fakat altcoinler bi o kadar batıyor. Buna BTC karar verecektir. BTCyi izleyip altlara yatırım yapabilirsiniz diye düşünüyorum.
Discovery06
Full Member

Activity: 424

View Profile
November 17, 2017, 01:24:11 AM

Altların döndüğü felan yok..Mantıken Altlar milletin elindeki btcleri almak için tasarlanmış uyduruk projeler..

Bir arkadaşım beni dinlemedi 6-7 ay önce 12 btc ile strat,vaves bir kaçta dandik coin aldı..12 Btc den en son 1.7 btc kalmıştı..

Kardeşim 2-3 ayda bir pump olur belki kısa süreliğine sonra malı çakar giderler. Onuda yakalayacak sabır herkeste yoktur..Allem edip gullem edip en

aşağıdan sattırırlar..Sonra başka coine derken Elinde btc kalmaz..Bu işin tek kuralı var elindeki paranla btc düştüğünde alıp bekleyeceksin 1-2 yıl..

Yoksa stress bitirir ailenle kötü olursun yaşamaya vakit kalmaz en kötüsüde elinde Btc kalmaz...

Fırsat karınca yürüyüşü ile gelir, yıldırım hızı ile gider.
blablablabla
Member
**

Activity: 154
Merit: 10

View Profile WWW
November 17, 2017, 02:14:32 AM

Çok büyük para ile altcoinlere girişe anlam veremiyorum. Piyasanın rezerv parası bitcoin. Acele etmesen zaten bitcoin kazandıracak, diğerleri aperatif bir anlamda, asıl yemek bitcoin.
altcoinci
Full Member

Activity: 333

View Profile
November 17, 2017, 02:17:21 AM

Yüzde 50 BTC/ETH
Yüzde 50 Altcoinler.

Bundan şaşmayın.
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
November 17, 2017, 08:29:01 AM

Btc deki artış durulmadan altcoinler nefes alamayacak ne yazık ki. Bitcoin sabredene kazandırır ama bu piyasada para bitcoinden değil altcoinden kazanılır.
Quite
Full Member

Activity: 448
Merit: 157

View Profile WWW
November 17, 2017, 12:02:42 PM

BTC'ye para yatırıp, o paraya ihtiyacı olmayan kişilere BTC çıktığı günden beri kazandırıyor. Altcoinler için ise bu tam olarak geçerli değil. İyi bir fiyata gelip çok fazla dipleyen proje oldu. Bu durumda altcoinlere olan güvensizliği ortaya koyuyor.

Muhtemel senaryo yıl sonuna kadar 10,000 dolar nisan ayına kadar düşüş ve nisan sonrası tekrar toparlanma. Yıllardır aynı şekilde ilerleyen bir BTC var ortada.

tuqraaa
Member
**

Activity: 239
Merit: 12

View Profile
November 17, 2017, 12:47:58 PM

bundan sonra sağlam coinler hariç altcoinlerle hayatta işim olmaz. artık eskisi gibi olmayacak hepsinin gazı alındı hespi gerçek değerini buldu budnan sonra 3 aşağı 5 yukları yaparlar. arada ahmak sirkelerler pumplarlar coini.
burkay
Full Member

Activity: 644

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
November 17, 2017, 01:29:19 PM

O beklediğimiz boğa sezonu şimdi geldi şimdi gelecek diye umut ediyoruz ama birileri spekülasyonlarla işi götürüyor, bitcoin ani çıkış ve inişleri devam ettirirse bu şekilde altlara para akması biraz zor, ayı sezonu bitmedi gitti

DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
November 17, 2017, 01:49:37 PM

Bu altcoinler bir türlü çoşamadı gitti , başını kaldıranın başını ezdiler. Bitcoin bu rakip ister mi , ben olsam istemez kimi tehdit görüyorsam başlamadan bitiririm. Şu anda yaşananlar aynen böyle , "Altkoin Vs BTC" ama her defasında btc galip geliyor. Artik bende altlardan cıkıp trade i bırakıcam bir iki güvendiğim proje var onlarda bir miktar tutacağım sonra elime geçtikçe bunlara atacağım.
ilkerzm
Member
**

Activity: 124
Merit: 10

View Profile
November 17, 2017, 02:06:44 PM

2017 sonuna kadar  bitcoinin kendine rakip oluşmasına izin vermeyeceğini anlamış olduk. 2018 yılı altcoin yılı olacak diye konuşan o kadar çok insan var ki bu beni şüpheye itiyor. Dijital parada hep konuşulanın tersi ortaya çıkıyor. Alt/btc arasında hızlı dikkatli sağlam yere basan hareketlerle btc yi arttırmalıyız.Her ne kadar teknolojisini beğenmesek de bizim altınımız olan btc yi arttırmak para kazanmanın yolu gibi gözüküyor. Altcoinler her zaman şans işi gibi geliyor.Geçenlerde waves in dağıttığı mercury coini birçok kişiyebir anda havadan 10 bin tl kazandırdı.Yani diyeceğim altcoinlerin işi çok zor...
merveemin
Newbie
*

Activity: 8
Merit: 0

View Profile
November 17, 2017, 02:20:30 PM

2018 yılı ethereum un yılı olacağını düşünüyorum. Bitcoin'in sadece ismi var ve değerli olduğundan daha fazla insan tanıyor. 2018 yılı altcoinlerden beklenti büyük bu beni de korkutuyor. Şeytan diyorki tüm altcoinleri satıp bitcoine çevir Smiley

Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: