Bitcoin Forum
May 12, 2024, 06:21:12 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: [ANN][SALE] BABB - Cont Bancar Bazat pe Blockchain - Prevanzare Dec 2017  (Read 254 times)
MBW_2 (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 364
Merit: 0


View Profile
February 10, 2018, 03:53:52 PM
 #21

Vanzarea de Tokeni BABB: actualizare ziua 1

Runda primei zile
Vanzarea de tokeni BABB s-a deschis oficial Marti, 6 Februarie la ora 12pm GMT.

Peste o treime din cele 10 miliarde de tokeni disponibili la vanzare s-au vandut inca in prima ora, prima zi acumuland un total de peste 4.5 miliarde de tokeni vanduti.

5,166 de oameni au participat in primele 24 de ore din peste 129 de tari din intreaga lume.

Va multumim mult pentru suport!

Grupul de Telegram a trecut pe "mute"
Grupul de Telegram BABB a fost în mod silențios de ieri, astfel încât să putem proteja comunitatea noastră de escrocii care încearcă sa produca frauda intre membri.

Vă mulțumim pentru răbdarea dvs. în această perioadă și pentru vigilența dvs. în detectarea și raportarea conturilor care au reprezentat membrii echipei BABB și Amazix.

Vom deschide grupul de telegrame la ora 11:00, astfel încât să puteți posta mesaje. Am dezabonat pe toți cei care au fost listați pe lista neagră pentru a posta mesaje în timpul perioadei de mut.

Membrii echipei au primit toate sutele de mesaje private și am răspuns cât mai repede posibil - dar dacă tot nu ați auzit de la noi, vă rugăm să întrebați acum întrebarea dvs. în grupul principal.

Vom monitoriza grupul foarte îndeaproape și îl vom dezactiva din nou dacă credem că este în interesul comunității.

https://medium.com/@BABB/babb-token-sale-day-one-update-2313cc577fed
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!