Bitcoin Forum
May 10, 2024, 07:40:09 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 »
  Print  
Author Topic: -  (Read 6358 times)
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
January 23, 2018, 06:18:09 PM

Token miktarlarınız hesaplandığında para muhabbeti döndürmemeniz için bu başlığı kilitleyeceğim.

valla iyi yaparsın
1715326809
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715326809
Reply with quote  #2

1715326809
Report to moderator
1715326809
Hero Member
*

Ignore
1715326809
Reply with quote  #2

1715326809
Report to moderator
Bitcoin addresses contain a checksum, so it is very unlikely that mistyping an address will cause you to lose money.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715326809
Hero Member
*

Ignore
1715326809
Reply with quote  #2

1715326809
Report to moderator
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
January 23, 2018, 06:21:22 PM

Hocam kapat gitsin sonra burası da INS gibi kan ağlamasın durduk yere bin tane kalitesiz muhabbet dönüyor, eğlence çıkıyor millete Grin
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
January 23, 2018, 06:44:00 PM

İmzadan kurtulduk şükür, kampanyayı kimin açtığı kimin yönettiğini anlamadım bu tarz şeylerden uzak durulması gerektiğini anladık, deli gibi post attık hem foruma zarar hem kendimize, durmadan hesapla post atıp durmak ne iğrenç bişeymiş, yine de bi cacık sayılmadı bu da cabası.
CoinKolik
Hero Member

Activity: 736
Merit: 504

View Profile
January 23, 2018, 07:50:30 PM

Bence de para muhabbetinin döndürülmemesi için konu sahibi tarafından bu başlığın kilitlenmesi gerekiyor zaten yeterince ortalık karışmış birde şimdi herkese duyurmaya gerek olduğunu düşünmüyorum. Bu başlık kilitlensin zaten Evnion hakkında konuşmak isteyenler için ana başlık var.
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
January 24, 2018, 01:06:02 PM

Bounty managerı da envion gruptaki community sorumlusunu da ceo ile konusucam sizin yaptıgınız ıs degıl dıye tehdıt ettım. Bounty manager sunu soyluyor, 12 ocakta kapandı bounty oyuzden excellerde bekledıgınız gıbı gormuyorsunuz. Fakat bounty threadde bakarsanız 14 ocakta bıtecegı soylenıyor, herkesın son 2-3 gununu yedıler yanı. Kacıncı kampanya oldu bılmıyorum da bıtanesı bıle sorunsuz sekılde vermedı. Qash harıc. Bu ıslerı kesınlıkle japonlar yapmalı ya, tek bır haksızlık hukuksuzluk yok bukadar guzel kampanya yonetılmez. Dunku bebe pıclere verıyorlar bok edıyorlar bountylerı.
olur mu öyle şey hocam? 14ü deniyorsa 14ünde bitmeli. 12sinden 14üne kadar post atanlar boşuna mı attı yani? millet kendisini ona göre ayarlıyor.
Aynen boyle soyledım, yarım akıllı ınsanlar ıs yapınca sonuc bu oluyor tehdıtler de ıse yaramadı, normalde ugrasırdım cıdden ceoya yazardım ama bazen dıyorum salaklarla ugrasma bosver, o anıma denk geldı salla dedım. Gelenı de dırekt satar cıkarım onca guzel proje var alıncak, envıon sacmalıgına kalmadık sonucta. Bir takıma güvenmiyorsam en iyi proje de olsa tutmuyorum.
BigRasputin
Sr. Member

Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
January 24, 2018, 04:05:19 PM

Bounty managerı da envion gruptaki community sorumlusunu da ceo ile konusucam sizin yaptıgınız ıs degıl dıye tehdıt ettım. Bounty manager sunu soyluyor, 12 ocakta kapandı bounty oyuzden excellerde bekledıgınız gıbı gormuyorsunuz. Fakat bounty threadde bakarsanız 14 ocakta bıtecegı soylenıyor, herkesın son 2-3 gununu yedıler yanı. Kacıncı kampanya oldu bılmıyorum da bıtanesı bıle sorunsuz sekılde vermedı. Qash harıc. Bu ıslerı kesınlıkle japonlar yapmalı ya, tek bır haksızlık hukuksuzluk yok bukadar guzel kampanya yonetılmez. Dunku bebe pıclere verıyorlar bok edıyorlar bountylerı.
olur mu öyle şey hocam? 14ü deniyorsa 14ünde bitmeli. 12sinden 14üne kadar post atanlar boşuna mı attı yani? millet kendisini ona göre ayarlıyor.
Aynen boyle soyledım, yarım akıllı ınsanlar ıs yapınca sonuc bu oluyor tehdıtler de ıse yaramadı, normalde ugrasırdım cıdden ceoya yazardım ama bazen dıyorum salaklarla ugrasma bosver, o anıma denk geldı salla dedım. Gelenı de dırekt satar cıkarım onca guzel proje var alıncak, envıon sacmalıgına kalmadık sonucta. Bir takıma güvenmiyorsam en iyi proje de olsa tutmuyorum.

üşenmedim saydım ayın 12 si bile olsa 147 stake ediyor, 90 stake kabul etmişler.
Çünkü 1 kere sayım yaptılar daha sonra  yeni katılanlara sayım yaptılar..

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
January 24, 2018, 04:34:01 PM

Dağıtımlar için kyc şartı falan isterlermi arkadaşlar son zamanlarda moda oldu, adam gibi iş yapmadıkları için böyle birşey isterler diye korkmaya başladım.
BigRasputin
Sr. Member

View Profile
January 24, 2018, 05:07:53 PM

Dağıtımlar için kyc şartı falan isterlermi arkadaşlar son zamanlarda moda oldu, adam gibi iş yapmadıkları için böyle birşey isterler diye korkmaya başladım.

ico ya katıldım ben, BTC ile ödeme yaptım ve istediler.
imza için de istenebilir belki, bunun için siteye kaydolmak gerekirdi belki.

.
.
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
January 24, 2018, 08:06:55 PM

KYC olayı tamamı ile saçmalık hatta saçmalığın daniskası. hadi ico'da KYC istenmesini bir tık anlarım , kişiler için konan hard cap'i sınırlamanın tek yolu bu ama bounty için neden KYC koyarsın ki ? 10 dakika sonra gidip borsadan KYC'siz alabiliyorsun zaten

Kim nereden uyduruyor bu haberleri ya? Envion KYC istiyoruz diye bir şey söyledi mi arkadaşlar? Nerede bu anons post mu kasiyosunuz?

Hocam envion kampanyasina giren bazi kisiler (kripto_adam ismiyle bulunan eleman ) sacma sapan mesajlar yazarken forumu kirletirken imza kampanyalarini baltalarken ona tepki gosteriyor muydunuz acaba ki bence gayet mantikli bir sekilde yorum yapan adama atip tutuyorsunuz.  Hero hesabiniz  var activity de yuksek az cok post kasan kisileri ayirt ediyorsunuzdur. Ayrica sacma olmadigi zaman post kasmak icin yorum yapan arkadaslar vardir, olmaya da devam edicek sonucta sizin de dahil oldugunuz kampanya bile belirli sayida post istiyor. Simdi ben arkadasi tanimam etmem ama sizin yaptiginiz da yargisiz infaz. Biraz acimasiz.
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
January 24, 2018, 08:16:24 PM

KYC olayı tamamı ile saçmalık hatta saçmalığın daniskası. hadi ico'da KYC istenmesini bir tık anlarım , kişiler için konan hard cap'i sınırlamanın tek yolu bu ama bounty için neden KYC koyarsın ki ? 10 dakika sonra gidip borsadan KYC'siz alabiliyorsun zaten

Kim nereden uyduruyor bu haberleri ya? Envion KYC istiyoruz diye bir şey söyledi mi arkadaşlar? Nerede bu anons post mu kasiyosunuz?

postumun herhangi bir yerinde "envion KYC istiyor " tarzı birşey demişmiyim hocam ben ? KYC isteyen bounty'lere laf ettim , önceki postlarda gördüğünüz gibi KYC var mı yokmu diye konusuluyordu.

Peki burada kyc istenmeyen bir kampanyanın konusunda neden böyle bir şeyi belirtme ihtiyacı hissettiniz ben onu anlayamadım.Bu arada imzasında bulunan arkadaşlar imzalarını kaldırabiliyor ama çoğu kişinin attığı mesajlar eksik sayılmış maalesef. Cry
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
January 24, 2018, 08:36:50 PM

12 ocaktan sonra 3-4 gün daha devam etti ama bounty manager denen salak kafasına göre 12 ocakta kapadım bounty'yi demiş. Bide sanki milletin işi gücü yok gece gündüz bounty threaddeki yorumları takip edicek, oraya yazdık diyip üste çıkıyor. Konuyu açan farklı sonradan yürüten farklı sürekli sorunlar oluşuyor bountylerde ben de iyice soğuyorum bu saçmalıklardan.
Sweizger
Newbie
*

Activity: 122
Merit: 0

View Profile
January 24, 2018, 08:39:29 PM

postumun herhangi bir yerinde "envion KYC istiyor " tarzı birşey demişmiyim hocam ben ? KYC isteyen bounty'lere laf ettim , önceki postlarda gördüğünüz gibi KYC var mı yokmu diye konusuluyordu.

Peki burada kyc istenmeyen bir kampanyanın konusunda neden böyle bir şeyi belirtme ihtiyacı hissettiniz ben onu anlayamadım.Bu arada imzasında bulunan arkadaşlar imzalarını kaldırabiliyor ama çoğu kişinin attığı mesajlar eksik sayılmış maalesef. Cry
Beyler envion bounty'de KYC istenmiyor bilginiz olsun telegramdan sormuştum zamanında. Şimdi değiştiyse bilemem bunlardan herşey beklenir.
bravia
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
January 25, 2018, 12:34:05 AM

bunlar ico bitiş tarihinden sonra sırf yatırım geliyor diye icoyu 1 gün uzatan ekip değil mi ? bunu gördüğümde şoke olmuş ve yatırdığım paraya acımıştım. 90 milyon USD civarı bir para toparlamışlardı ki 1 gün içerisinde 100 milyona çıktılar bu şekilde. arz yükseldi bizim karlar yalan oldu.
devotional
Member
**

Activity: 336
Merit: 13

View Profile
January 25, 2018, 11:04:46 AM

beyler myetherwallet a ne zaman gelir ve neler yapmamiz gerek bir tecrubeli uye bilgilendirse benim gibi ilk imzaya katilanlari.
BigRasputin
Sr. Member

View Profile
January 25, 2018, 06:54:51 PM

beyler myetherwallet a ne zaman gelir ve neler yapmamiz gerek bir tecrubeli uye bilgilendirse benim gibi ilk imzaya katilanlari.

İmzada adrres verdik, dağıtım yapacakları zaman gönderirler, bunun için yatırımcıların da ödemelerini almaları gerekir.
Ben BTC ile ödeme yaptım daha sitede duruyor adres te istemediler, biz aldıktan sonra gönderirler.

.
.
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
holderman
Member
**

Activity: 285
Merit: 12

View Profile
January 25, 2018, 07:21:52 PM

Kampanya yöneticisine sorduğumda net bir tarih söylemedi, daha bir iki hafta minimum gelmez diye düşünüyorum, bukadar yüksek meblağ toplamasını beklemiyordum gerçekten şaşırtan bir ico oldu benim için.

by24
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

View Profile
January 27, 2018, 01:50:34 PM

KYC istemelerini bekliyordum ben de açıkçası daha önce gördüğüm kadarıyla INS kampanyasında olmuştu bu olay. Envion da büyük bir proje ama istemediler kyc formunu arkadaşlar panik yapmayın.
Nasit uygun
Member
**

Activity: 140

View Profile
January 27, 2018, 02:25:10 PM

Merit sisteminin gelmesini sağlayan en önemli etkenlerden biri envion gibi post başına ödeme yapan kampanyalar.Bu tarz kampanyalar yüzünden çok fazla spam mesaj atıldığı için forum yönetimi buna bir çare olarak başka bir sistem düşündü.
coingainer01
Member
**

Activity: 266

View Profile
January 27, 2018, 05:30:08 PM

Merit denen zırvayı getirmektense kısıtlama koyulsaydı, örneğin bu tarz kampanya açmaya çalışıldığında silinseydi veya açılamasaydı, günde 5-6 yorumdan fazlasını yazanların hesabı dondurulsaydı vesaire çözüm çok yani.  Neyse hak ettik bu envion gibi kampanyalarda günde 20 yorum atarak hepimiz hak ettik iyi oldu bu merit işi.

izmirligencforvet
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
January 27, 2018, 05:46:37 PM

Merit denen zırvayı getirmektense kısıtlama koyulsaydı, örneğin bu tarz kampanya açmaya çalışıldığında silinseydi veya açılamasaydı, günde 5-6 yorumdan fazlasını yazanların hesabı dondurulsaydı vesaire çözüm çok yani.  Neyse hak ettik bu envion gibi kampanyalarda günde 20 yorum atarak hepimiz hak ettik iyi oldu bu merit işi.
merit sistemi şarttı hocam. envion gibi olmasada haftalık kampanyalarda forumu çöpe çeviriyor bence. çoğu kişide en az 3-4 hesap var. kampanyaları duyan açıyor.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 »
  Print  

Jump to: