Bitcoin Forum
May 12, 2024, 08:57:38 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin Gold (BTG) Fiyat Tartışma Alanı  (Read 1993 times)
CLS63
Legendary
*

Activity: 1736
Merit: 1637

View Profile
November 13, 2017, 01:19:52 PM

Ledger nano s kullananlar aldımı bu btg coinleri

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
The Bitcoin network protocol was designed to be extremely flexible. It can be used to create timed transactions, escrow transactions, multi-signature transactions, etc. The current features of the client only hint at what will be possible in the future.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715504258
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715504258
Reply with quote  #2

1715504258
Report to moderator
1715504258
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715504258
Reply with quote  #2

1715504258
Report to moderator
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
November 13, 2017, 02:21:48 PM

Ledger nano s kullananlar aldımı bu btg coinleri
yok hala gelen giden bende koineks ten bekliyorum orada vardı 2-3 btc
BurakXel
Member
**

Activity: 238
Merit: 30

View Profile
November 13, 2017, 05:04:02 PM

paribu heralde btg 100 dolar felan düşerse vericek btgleri nedir bu la o kadar risk aldım 2.5 btc kaç gün bekleid hesapta hala btg gelmedi adamlar günde vermiyor üzerine yatarmı acaba paribu benim btgleirn
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
November 13, 2017, 06:18:15 PM

paribu heralde btg 100 dolar felan düşerse vericek btgleri nedir bu la o kadar risk aldım 2.5 btc kaç gün bekleid hesapta hala btg gelmedi adamlar günde vermiyor üzerine yatarmı acaba paribu benim btgleirn

kimse paraların üzerine yatmaz emin ol dostum o konuda için rahat olsun paribu günde bilmemkaç bin tl lik işlem yapıyor senin btg lere bişey olmaz ama tabi bir an önce vermesi gerekir.
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
November 13, 2017, 06:35:35 PM

Bittrex Cash'de güzel iş çıkartmıştı ama bunda nedense hala tereddütteler. Neyi bekliyorlar, ne planlıyorlar anlamak güç. Ulan satıp kurtulalım verin artık Smiley
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
November 13, 2017, 06:39:13 PM

Bence abisi bcc gibi olmayacak çünkü zaten hali hazırda bir tanesi büyütmeye çalışıyorlar, buna balinalar değil de, bireyler girerse zaten fiyatı çok çıkmaz.
ugr_erkn92
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 250

View Profile
November 14, 2017, 03:56:17 AM
Last edit: December 13, 2017, 01:53:01 PM by ugr_erkn92

Bitcoin ve Bitcoin Cash arasında yaşanan gerginlikte Bitcoin Gold unutuldu gitti tabi. Bittrex yakında verecektir. Belki de ortalık durulsun diye bekletiyorlar, malum balinalar bugünlerde çok meşgul. Hepsi sırayla pumplanacak, hangi birine yetişecekler.
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
November 14, 2017, 01:35:54 PM

Çok aşırı bir fiyat artışı olabileceğini düşünmüyorum ben, uzun vade de de çok iş yapmaz, bitcoin cash kadar değer kazanacağını beklemek çok makul bir düşünce değil

Night Trader A
Member
**

Activity: 406
Merit: 10

View Profile WWW
November 14, 2017, 02:06:45 PM

BCC gibi olmayacağı belli ama pump mutlaka gelecektir.
Madencileri de hayal kırıklığına uğrattı kötü ve yönetilemeyen bir test süreci ve geçirdi. Başlangıçlarında kötü oldu.

sealofsun
Sr. Member

Activity: 420

View Profile
November 14, 2017, 02:31:15 PM

Madenciliği çöptende öte çıktı. Piyasayı üzmeye değmedi açıkçası. Pump yiceğinden bile şüpheliyim zaten ilk girdiğinde 480$ gibiydi madencilik başlayınca 280$ düştü
barisbilgili
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 271

View Profile
November 14, 2017, 02:41:06 PM

Btg bir kaç hafta içinde sağlam pump yer ve unutulur gider kendi fikrimce. bcc hala sallantıda olduğu sürece ki çok kişi bcc pump yüzünden iyi kazık yedi btg ye iyi gözle bakan pek çıkmaz tahminimce.

█████▄▄██
███▄█████
██▄███████▄
████████████████
███▀██████████▀
██▄████████████▄
░█████▀▀▀▀▀▀█████
████▀████████▀████
▀▀▀▀▄▄▄▄▄█████████
█████▀███████▄████
███████▀▀▄▄▄█████
███████████████▀
████████████▀▀
OMBARD.com|.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
██████░██░████░██
▄▄░▄▄░▄▄░▄▄░▄▄░▄▄▄▄
▀▀░▀▀░▀▀░▀▀░▀▀░▀▀▀▀
██████████████
▄▄░▄▄▄▄░▄▄░▄▄▄▄▄▄
▀▀░▀▀▀▀░▀▀░▀▀▀▀▀▀
██░██░██████████
▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▄░▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀░▀▀░▀▀▀▀
.
PICK,
PLAY,
PROSPER!
|.

██████
██████████
██████████
██████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
█████████████████   ██
PROVABLY
FAIR
1%█████████████████   ██
HOUSE
EDGE
100%█████████████████   ██
DEPOSIT
BONUS

▄▀▀▀

▀▄▄▄
.
Play now
.

▀▀▀▄

▄▄▄▀
Defloration
Sr. Member

Activity: 448

View Profile
November 14, 2017, 03:16:10 PM

Benim görüşüm fiyatının iyice düşeceği yönündedir. Yeni başlayan maden coinleri ilk etapta zorluk azken çok fazla block bulunup çok fazla ödül verdikleri için ilk kazanlar direkt satıp çıkacaktır. Ondan sonraki zorlaşma aşamasında elinde tutup saklayanlar pumptan faydalanabilir. Kazılan coin elde ne kadar uzun tutulursa fiyatı artar
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
November 14, 2017, 05:05:43 PM

Benim görüşüm fiyatının iyice düşeceği yönündedir. Yeni başlayan maden coinleri ilk etapta zorluk azken çok fazla block bulunup çok fazla ödül verdikleri için ilk kazanlar direkt satıp çıkacaktır. Ondan sonraki zorlaşma aşamasında elinde tutup saklayanlar pumptan faydalanabilir. Kazılan coin elde ne kadar uzun tutulursa fiyatı artar

hocam bu nasıl nick yav  Grin

bitcoin gold madenciliğinden herkes şikayet ediyor birşy getirmiyor diye.
millet yarım gün kazıp bırakmış.ben madenci olsam başka hiçbirşey kazmam su anda herkeste cıkıyorken.
bencede fiyat 500 usd yi kırabilir.ozellikle madenciler kazdıklarını satmazlarsa.
bu arada exchanglerein %90 nında deposit withdraw kapalı durumda ne zaman açılacak bilen var mı?
aragom (OP)
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
November 14, 2017, 05:24:40 PM

hocam bu nasıl nick yav  Grin

bitcoin gold madenciliğinden herkes şikayet ediyor birşy getirmiyor diye.
millet yarım gün kazıp bırakmış.ben madenci olsam başka hiçbirşey kazmam su anda herkeste cıkıyorken.
bencede fiyat 500 usd yi kırabilir.ozellikle madenciler kazdıklarını satmazlarsa.
bu arada exchanglerein %90 nında deposit withdraw kapalı durumda ne zaman açılacak bilen var mı?

hiç bir haber yok walletlerla alakalı.

madencilik sıkıntılı hocam. bir şey getirmiyor derken. tam olarak bir şey getirmiyor. az getirme falan değil durum. kazıyorsun kazıyorsun. gün sonunda btg ni alamıyorsun ya blockchain formatlanmış oluyor ya pool hata vermiş oluyor
Bitcocoin
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 271

View Profile
November 14, 2017, 05:51:42 PM

Beyler suprnova adamı kazıklıyor demedi demeyin. 1700k/h güçle günlük 0,07 btg kazanacağım yazıyordu ertesi gün hesabıma geçen 0,02 oldu. Çekim yok havuzlar şuan küçük madencilerin emeklerini yiyor kesinlikle
StabiL
Member
**

Activity: 115

View Profile
November 14, 2017, 06:14:50 PM

Bende suprnova da bi 8 saat kazıp geri tekrar zcash e geçmiştim fakat bcc gibi bunun da sağlam pump yeme olasılığı kazıp kazmama konusunda düşündürüyor beni.

Şimdi tekrar btg ye geçirdim rigi 1-2 gün kazmayı düşünüyorum günlük 2600 sol değere ne kadar kazıcak havuzda onu görmüş olurum.Onay alma süreside biraz uzun galiba bunda bir de genelde kazarken havuzda hesaplama sitelerinde ki değeri çoğu zaman alamıyoruz zaten .

Bu suprnova sitesini de kim yapmışsa bu kadar dandik bir dashboard u olan bir pool görmedim daha önce .Bundan önce zamanında signatum kazarken de burda böyleydi hiç hoşuma gitmiyor ama kazıcam biraz bakalım.

Fiyat olarak da baya oynak son 3-4 gündür 500 üstünü de görmüş 200 altını da borsaya göre de baya değişiyor fiyatı.
mudanyali
Newbie
*

Activity: 10
Merit: 0

View Profile
November 14, 2017, 06:24:59 PM

500 dolar oldu.

sadece 1.5 gün önce 170 dolardı 3x yaptı. nereye kadar gider. 1000 doları görür mü?

bittrex ve poloya girmsi ve yarın madenciğie açılıyor olması. olumlu mu yansır fiyata olumsuz mu

Abisi gibi çakılarak başlayacaktır borsalara girmesi ufak bir artış yaşatsada kısa bir süre yerlerde sürünmesi olağan.
casty3000
Full Member

Activity: 532
Merit: 100

View Profile
November 14, 2017, 09:22:39 PM

Arkadaş insanlar neden paralarını yatırıyor bu çakma coinlere. Bitcoin kripto ekosisteminin babasıdır ve hep öyle kalacaktır. Boynuz kulağı geçer lafı burda işlemez.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
lazcemal
Member
**

Activity: 126

View Profile
November 14, 2017, 09:30:12 PM

bu zaten scam tamamen. bir an önce trezor desteklese de okutsam üç kuruşa.
h4yfans
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
November 14, 2017, 09:36:27 PM

Bitcoin Gold'a yatırım yapmak ek akıl karı gelmiyor bana. Saçma sapan bi coin. Twitter hesapları bile bi tripli ergen kafasında yönetiliyor. Kısa vade al satlar ile elbet trade yapılabilir fakat uzun vade yatırım için çok riskli duruyor.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: