Bitcoin Forum
March 28, 2024, 07:51:15 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Coin Destek - Sayfamız Açıldı  (Read 843 times)
CoinDestek (OP)
Newbie
*

Activity: 27
Merit: 0

View Profile
November 11, 2017, 04:17:50 PM
Last edit: November 18, 2017, 10:49:03 PM by CoinDestek

Merhaba arkadaşlar,

Hızla gelişen kripto para piyasası ve blockchain teknolojisi, insanların bu konulara olan ilgisini hızlar artırmış durumda. Bu piyasayı ve teknolojileri yeni takip etmeye başlayan insanlar; bilgi edinme, sistemi kavrama ve bu yeni ekosistem karşısında hamlelerini belirleme konusunda zorlanıyorlar. Bizler insanlara yardımcı olmak, son gelişmeleri ve haberleri hızlı bir şekilde aktarmak için bir instagram sayfası kurduk.

Neden Instagram ?

1-) Büyük bir kitlesi olan instagram, bizim kısa bilgi ve son dakika haberlerimizi görsellerle zenginleştirip, daha basit daha açıklayıcı olmasını sağlıyor. Bu sayede konu hakkında pek fazla bilgisi olmayan potansiyel yatırımcılara ulaşmamızı kolaylaştırıyor.

2-) Gençlerin en çok kullandığı ağlardan birisi olamsı nedeniyle milenyum neslinin blockchain teknolojisini tanımasını, geleceğin bu teknolojiyle şekillenceğini farketmesini sağlamak istiyorum.

Sormak istediklerinizi hem buradan hem maille hem de yorumlarda sorabilirsiniz.

Merhaba,

Yaklaşık 4 gündür birçok görüşme, fikir alışverişi ve analiz yaptık. Buradaki görüşlerden de bir hayli faydalandık.

Kısaca yeniliklerden bahsedeyim:

• Öncelikle "instagram" konusunda eleştirilere katılıyoruz ve bu nedenle twitter ağırlıklı bir şekilde ilerleyeceğiz. Bunun nedenlerinden en önemlisi, ülkemizde bu sektörü takip eden kitlenin "instagram" uygulamasında yeterli çoğunlukta olmaması diyebiliriz. Bu nedenle orayıda aktif olarak kullanacağız çünkü ileride bu kitlenin artacağını düşünüyoruz.
  • Twitter sayfamızı bugün itibariyle ağırlıklı kullanmaya başlıyoruz. Editör ve grafiker arkadaşlarımızla yol haritamızı çizdik. Kısa bi süre sonra her şey rayına oturmuş olacak.
  • Şunu belirtmek isteriz ki, biz sizlere her konuda yardımcı olacağız ancak bu işi bir "sosyal destek plartformu" ve "topluluk haber ajansı" şeklinde yapacağız. Bu nedenle twitter üzerinde bulunan ve analiz işlemleri yapan kişisel hesaplar gibi olmayacağız.

Görüşleriniz ve eleştirileriniz için çok teşekkür ederiz. Görüş ve önerilerinize açığız.

Teşekkürler, iyi forumlar.

Twitter Adresimiz : https://twitter.com/coin_destek

Instagram Adresimiz : https://www.instagram.com/coindestek/
1711655475
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711655475
Reply with quote  #2

1711655475
Report to moderator
1711655475
Hero Member
*

Ignore
1711655475
Reply with quote  #2

1711655475
Report to moderator
1711655475
Hero Member
*

Ignore
1711655475
Reply with quote  #2

1711655475
Report to moderator
I HATE TABLES I HATE TABLES I HA(╯°□°)╯︵ ┻━┻ TABLES I HATE TABLES I HATE TABLES
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1711655475
Hero Member
*

Ignore
1711655475
Reply with quote  #2

1711655475
Report to moderator
1711655475
Hero Member
*

Ignore
1711655475
Reply with quote  #2

1711655475
Report to moderator
1711655475
Hero Member
*

Ignore
1711655475
Reply with quote  #2

1711655475
Report to moderator
neite99
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
November 11, 2017, 11:35:45 PM

Şahsen kullanmıyorum instagram ama kullanan ciddi bir kesim var. Ne tarz destek olacaksınız günlük gelişmeleri mi bildireceksiniz sorusu olanlara yardımcı mı olacaksınız ücretli/ücretsiz?
CoinDestek (OP)
Newbie
*

View Profile
November 12, 2017, 02:26:22 AM

Şahsen kullanmıyorum instagram ama kullanan ciddi bir kesim var. Ne tarz destek olacaksınız günlük gelişmeleri mi bildireceksiniz sorusu olanlara yardımcı mı olacaksınız ücretli/ücretsiz?

Merhaba, örneklerle açıklayayım;

Günde birkaç tane aşağıda gördüğünüz gibi bilgi paylaşımı yapacağız.
https://i.hizliresim.com/7y1yvr.png

Her gün konu ile ilgili son dakika ve güncel haberleri aşağıda gördüğünüz tarzda paylaşacağız.
https://i.hizliresim.com/nJNJr1.png

Her gün sonunda ve gün içinde yaşanan sıçramalar sırasında aşağıda gördüğünüz gibi kur paylaşımları yapacağız.
https://i.hizliresim.com/POaOQv.png

Bunların dışında çeşitli birkaç paylaşımımız daha olacak. Gün geçtikçe paylaşım miktarını artıracağız. Hiç bir şekilde ücretli paylaşım vb olmayacak. Sadece bağış kabul edebiliriz.

Önerilere açığız
CoinDestek (OP)
Newbie
*

View Profile
November 12, 2017, 11:55:36 PM

Merhaba,

Bizimle çalışmak isteyen arkadaşlar "coindestek1@gmail.com" adresinden ulaşabilir.

Teşekkürler
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
November 13, 2017, 12:44:25 AM

Bende kullanmıyorum instagram ama bildiğim kadarıyla bir fotoğraf paylaşım platformu. Evet sizde fotoğraf paylaşacaksınız fakat oradaki insanlar daha çok bu uygulamayı teknolojiden ziyade birbirlerini takip etmek ve fotoğraf paylaşmak için kullanıyor. Yani demek istediğim ne kadar insanın ilgisini çeker bu iş?
Ne kadar bu işten anlayan insan instagram üzerinden bir sayfa takip ederek bu konular hakkında bilgilenir?

Yani ben olsam şahsen takip etmem. Şevkinizi kırmak için söylemiyorum bunları lütfen yanlış anlamayın. Bence Twitter ya da Facebook bunun için daha uygun bir platform gibi görünüyor.
ilhan09
Newbie
*

View Profile
November 13, 2017, 10:03:07 AM

eleştirilere tamamen katılıyorum. bir çok sosyal medyada faaliyet yapmanız lazım. kendi düşüncelerineze de  yer vermelisiniz.
Tasmonid
Member
**

Activity: 109
Merit: 10

Decentralized Transportation Economy

View Profile
November 13, 2017, 08:47:19 PM

instagram bende yanlış mecra seçimi olmuş.
başarılar.

CoinDestek (OP)
Newbie
*

View Profile
November 17, 2017, 04:20:58 PM

Merhaba,

Yaklaşık 4 gündür birçok görüşme, fikir alışverişi ve analiz yaptık. Buradaki görüşlerden de bir hayli faydalandık.

• Öncelikle "instagram" konusunda eleştirilere katılıyoruz ve bu nedenle twitter ağırlıklı bir şekilde ilerleyeceğiz. Bunun nedenlerinden en önemlisi, ülkemizde bu sektörü takip eden kitlenin "instagram" uygulamasında yeterli çoğunlukta olmaması diyebiliriz. Bu nedenle orayıda aktif olarak kullanacağız çünkü ileride bu kitlenin artacağını düşünüyoruz.
  • Twitter sayfamızı bugün itibariyle ağırlıklı kullanmaya başlıyoruz. Editör ve grafiker arkadaşlarımızla yol haritamızı çizdik. Kısa bi süre sonra her şey rayına oturmuş olacak.
  • Şunu belirtmek isteriz ki, biz sizlere her konuda yardımcı olacağız ancak bu işi bir "sosyal destek plartformu" ve "topluluk haber ajansı" şeklinde yapacağız. Bu nedenle twitter üzerinde bulunan ve analiz işlemleri yapan kişisel hesaplar gibi olmayacağız.

Görüşleriniz ve eleştirileriniz için çok teşekkür ederiz. Görüş ve önerilerinize açığız.

basgan
Member
**

Activity: 92

View Profile
November 17, 2017, 06:51:30 PM

Konuyu açtığınız tarihten beri instagram hesabınızı takip ediyorum. Paylaşımlarınızı faydalı buluyorum. İnstagram, twitter ve facebook birlikte multiplatform şeklinde paylaşım sayınızı arttırarak devam etmenizi öneriyorum. İyi çalışmalar  Smiley
Airdrop Picker
Member
**

Activity: 98

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
November 17, 2017, 08:11:45 PM

Merhaba,

Ekip olarak kalabalık ve çalışkan bir ekibe sahipseniz bütün sosyal medya platformlarında var olmaya ve projenizi devam ettirmeye çalışmanız çok daha faydalı olacaktır.herkes her sosyal medya platformunu kullanmıyor. mesela ben instagram kullanmıyorum twitter kullanıyorum ama kimi insanlar için de durum tam tersi olabiliyor.ne kadar çok farklı platformda olursanız o kadar güçlü olursunuz.Başarılar

bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
November 17, 2017, 09:58:12 PM

crypto haberi icin instagrami kullanan ilk kisi siz olacaksiniz herhalde. instagram cryptoya cok uzak ve soguk bana gore.
telegram twitter gibi daha etkilesimli mobilize araclari tercih edebilirdiniz.
btcmurat
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 253

View Profile
November 17, 2017, 11:41:55 PM

crypto haberi icin instagrami kullanan ilk kisi siz olacaksiniz herhalde. instagram cryptoya cok uzak ve soguk bana gore.

al bendende o kadar oradakileri kripto para gibi karışık bir şeye çekmen çok zor
en fazla twitter olabilir instagrama kadar düşmez daha bu iş
Jamesco
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

View Profile
November 18, 2017, 12:57:30 PM

Hayırlı olsun hocam ama platformun İnstagram üzerinden gerçekleştirilmesi aşırı sıkıntı, Twitter falan neyse
oguzhangazi
Member
**

Activity: 308

View Profile
November 18, 2017, 07:44:10 PM

airdroplar ile ilgili coinler hep twitter üzerinden reklamını yaptırıyor. çok az bi kesimde bazen facebook istiyor. Kaç aydır yapıyorum şuana kadar sadece 1 tane instagram isteyen form gördüm onuda doldurmadım Roll Eyes
NVogue
Member
**

Activity: 70

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
November 18, 2017, 08:32:06 PM

bu tarz bilgileri paylaşıldığı form ve bloglar mevcut ama hiç biri görsellik ve hızlı sosyal medya aracı twitter kadar tesirli olmuyor Başırlı olursun umuyorum. Smiley

CoinDestek (OP)
Newbie
*

View Profile
November 18, 2017, 11:08:43 PM

Konuyu açtığınız tarihten beri instagram hesabınızı takip ediyorum. Paylaşımlarınızı faydalı buluyorum. İnstagram, twitter ve facebook birlikte multiplatform şeklinde paylaşım sayınızı arttırarak devam etmenizi öneriyorum. İyi çalışmalar  Smiley

Merhaba,

Teşekkür ederiz. Olumlu/olumsuz geri dönüşlerinizi, önerileriniz bize iletmekten çekinmeyin. Smiley

Ekip olarak kalabalık ve çalışkan bir ekibe sahipseniz bütün sosyal medya platformlarında var olmaya ve projenizi devam ettirmeye çalışmanız çok daha faydalı olacaktır.herkes her sosyal medya platformunu kullanmıyor. mesela ben instagram kullanmıyorum twitter kullanıyorum ama kimi insanlar için de durum tam tersi olabiliyor.ne kadar çok farklı platformda olursanız o kadar güçlü olursunuz.Başarılar

Merhaba,

Şu an için sadece twitter ve instagram hesabımızı aktif olarak kullanıyoruz. Kısa süre sonra facebook sayfamızı aktif hale getireceğiz. Takip ederseniz seviniriz. Smiley

Merhaba,

Twitter hesabımızı aktif olarak kullanıyoruz. Telegram kullanmayı henüz düşünmüyoruz. Biz "sinyal grubu" vs. gibi bir hizmet sunmuyoruz. Atılan mention, dm, maillere kısa sürede, en doğru cevapları verip, yardımcı olmaya çalışıcağız. Bunun yanında sayfamızda 0'dan bilgiler, anlık haberler, piyasa durumları, son teknolojiler ve zamanla artan gönderi tarzımızla, aktif ve sürekli hizmet vermak niyetindeyiz. Kısa süre sonra yol haritamızı ve detaylarını paylaşacağız.

Hayırlı olsun hocam ama platformun İnstagram üzerinden gerçekleştirilmesi aşırı sıkıntı, Twitter falan neyse

airdroplar ile ilgili coinler hep twitter üzerinden reklamını yaptırıyor. çok az bi kesimde bazen facebook istiyor. Kaç aydır yapıyorum şuana kadar sadece 1 tane instagram isteyen form gördüm onuda doldurmadım Roll Eyes

bu tarz bilgileri paylaşıldığı form ve bloglar mevcut ama hiç biri görsellik ve hızlı sosyal medya aracı twitter kadar tesirli olmuyor Başırlı olursun umuyorum. Smiley

Merhaba arkadaşlar,

Twitterı aktif bir şekilde kullanmaya başladık. Sizlere görsellik, hız, doğruluk ve süreklilik konusunda birinci sınıf bir hizmet verme niyetindeyiz. Sayfalarımızı inceleyip, görüş ve önerilerinizi sunarsanız seviniriz.

Henüz yeni başlamış ve planlarımızın %10'luk kısmını bile tamamlayamadık. Yapacağımız ve yapmak istediğimiz çok şey var. Bu konuda desteklerini bekliyoruz. Bu nedenle bizle iletişime geçmeye, eleştiri yöneltmeye çekinmeyin.

Gelelim instagram konusuna; bildiğiniz gibi her geçen gün yayılan, daha çok kişiye ulaşan "yeni bir dünya" olarak ifade edebileceğimiz sektördeyiz. Bu nedenle bir süre sonra büyüyen kitleye milenyum neslide katılacak ve bu nesil instagramı aktif olarak kullanıyor. İleride bu konuda bir plartforma ihtiyaç duyulacak. Bizler bunu "ilk" ve "en" iyi yapan topluluk olmak istiyoruz. Bu nedenle aktif olarak kullanmaya ve oradan hizmet vermeye devam edeceğiz.

Görüş ve önerileriniz bizler için çok değerli, bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

delimavi
Member
**

Activity: 77

View Profile
November 24, 2017, 08:28:02 PM

Instagram kitlesinin ilgisini çeker mi bilemiyorum. Bence de twitter a yoğunlaşılması gerekir.
Wearelegend
Newbie
*

Activity: 23

View Profile
November 25, 2017, 08:58:54 PM

neden telegram yoruma kapalı ancak katılıma açık bir destek grubu kurmuyorsunuz?
KodesCrew
Full Member

Activity: 406
Merit: 101

View Profile
November 25, 2017, 09:06:32 PM

instagram ı kullanan kesim çok fazla bunda herhangi bir sorun yok, zaten çok fazla kullanıcısı olduğu için bunu seçmişsiniz fakat instagramın
crypto haberleri vb. paylaşımları için çok soğuk bir tercih olduğunu düşünüyorum. burada formda sürekli güncel konular açılıyor; crypto haberler için
instagram sayfasından çok başta bitcointalk olmak üzere buna benzer form sayfalarından insanlar okuyor bilgi ediniyor ve farklı kullanıcıların yorumlarını okuyarak fikir sahibi oluyor. instagram kullanıcısının ilgisini çeker mi ? biraz zor bence

wpt1wpt1
Sr. Member

Activity: 454
Merit: 300

View Profile
November 26, 2017, 11:42:39 AM

Ciddiyet ve kurumsal bir yapıya sahip olmanız için ufak tefek bir websitesine de sahip olmanız gerketiğini düşünüyorum açıkçası, eğer websiteis konusunda yardımcı olmamı isterseniz mesaj atmanız yeterli.

THRIVE            ▄█▄
        ▄▄█████
   ▄▄██████████
 ▄███████████▀

████████▀▀▀
████▄▄  ▄▄██▄
▀████████████
  ▀█████████▀
  ▐██████▀▀
  ▐███▄▄▄▄
   ▀▀████
    █████▀▀