Bitcoin Forum
December 16, 2017, 11:17:17 AM *
News: Latest stable version of Bitcoin Core: 0.15.1  [Torrent].

Home   Help Search Donate Login Register  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin ile para kazanma  (Read 1370 times)
serhank35
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
November 11, 2017, 05:43:20 PM

Arkadaşlar ben bu bitcoin işine yeni başladım elimde henüz miner veya asic cihazım yok bir bilgisayarım var 2.50 den 3.10 ghz ye kadar çıkabilen bir işlemcim 16 gb ramim nvidia 940m ekran kartım var ben gerçekten bu işte para kazanmak istiyorum zaten param olunca miner veya asic cihazıda alırım daha öğrenciyim ben öğrencinin bütçesini bilirsiniz zaten şu an minergate programını kullanıyorum bu program scam mıdır eğer öyleyse lütfen scam olmayan gerçekten ödemesini yapan site veya program önerisi istiyorum ve şu an bitcoin kasıyorum yardım istiyorum tecrübeli arkadaşlardan
1513423037
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1513423037
Reply with quote  #2

1513423037
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
Arahara0230
Full Member

Activity: 155

View Profile
November 11, 2017, 06:17:43 PM

Bu piyasaya kısa yoldan para kazanacağım diyen herkes eldeki parasından oluyor ve uzun vadeli yatırımcılarına kazandırıyor. Bir öğrenci olarak yapman gereken ilk şey öncelikle ufak miktarda paralarla piyasada al-sat yapıp öğrenmektir ayrıca bilgisayarın işlemcisi ile Bitcoin üretme dönemleri çoktan bitmiş durumda, kazançtan çok daha fazla zararın ve elektrik masrafın olacaktır. Düşük bütçeli bir şekilde mining yapılamaz, günümüzde en az yüz bin liralık bir yatırım ile iyi bir çiftlik kurulabilir. Benim en başta söylediğim gibi ufak miktarlarda altcoin satın alıp trade yapmayı öğrenmelisin.

yenivera
Sr. Member

Activity: 294

📌 peerguess.com 📌

View Profile
November 11, 2017, 07:11:18 PM

Arkadaşlar ben bu bitcoin işine yeni başladım elimde henüz miner veya asic cihazım yok bir bilgisayarım var 2.50 den 3.10 ghz ye kadar çıkabilen bir işlemcim 16 gb ramim nvidia 940m ekran kartım var ben gerçekten bu işte para kazanmak istiyorum zaten param olunca miner veya asic cihazıda alırım daha öğrenciyim ben öğrencinin bütçesini bilirsiniz zaten şu an minergate programını kullanıyorum bu program scam mıdır eğer öyleyse lütfen scam olmayan gerçekten ödemesini yapan site veya program önerisi istiyorum ve şu an bitcoin kasıyorum yardım istiyorum tecrübeli arkadaşlardan

lütfen şaka yaptığını söyle Smiley)) şimdiye kadar kimseye ters cevap vermedim, ilki de sen olma Smiley)

O pc ile oyun oyna, nette gez, film izle keyfini sür.

BLACKASUS
Full Member

Activity: 210

View Profile
November 11, 2017, 07:19:30 PM

pazar alanı burası bu konu ne alaka madencilik bölümüne aç konuyu

bobita
Sr. Member

“Best IoT Platform Based on Blockchain”

View Profile
November 11, 2017, 09:46:54 PM

Keşke dalmadan ve pc ile bitcoin kasmadan(!) önce iyice bir okuyup araştırsaydın, pc ile bitcoin kazamazsın, teorik olarak yaparsın da pratikte hiçbir anlamı olmaz. Para kazanmayı bırak zarar edersin. Nedenlerini yazmıyorum, kimse de uzun uzun yazmaz, çünkü kusura bakma da zahmet edip araştırmamışsın bile.

██
    ███
  █ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 █  ██

▄▄▄██████████▄▄▄
      ▄████████████████████▄
    ▄████████████████████████▄
   █████▀▀▀▀▀▀███████▀▀▀▀▀▀████
  ██████      ███████      █████
 █████████▌   ███████   █████████
▐█████████▌   ███████   █████████▌
████████                   ███████
▐███████▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄██████▌
 ██████████   ███████   █████████
  ██████▀▀▀   ███████   ▀▀▀█████
   █████      ███████      ████
    ▀████████████████████████▀
      ▀████████████████████▀
         ▀▀▀██████████▀▀▀

▄▄         ▄▄             ▄▄
▐██▌       ▐██▌           ███▌
▐██▌       ▐██▌     ▄▄▄▄▄▄███▌      ▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐██▌       ▐██▌   ▄██████████▌   ▄███████████   ▄██████████
▐█████████████▌  ███▀     ▐██▌  ▐███▀     ███  ▐███▀
▐██▌       ▐██▌ ▐██▌      ▐██▌  ███▌      ███  ███▌
▐██▌       ▐██▌  ███▄     ▐██▌  ▐███▄     ███  ▐███▄
▐██▌       ▐██▌   ▀██████████▌   ▀██████  ███   ▀██████████
▀▀         ▀▀       ▀▀▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀▀  ▀▀▀      ▀▀▀▀▀▀▀▀

██
███
███
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
 ██ 
  █

██    Whitepaper    ██
.
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
FacebookTwitterBitcointalk
BitSharke135
Full Member

Activity: 154

Best IoT Platform Based on Blockchain

View Profile
November 12, 2017, 06:31:55 AM

Sıfır araştırmayla direkt para kazanacağız diye gelen tiplerden bıktık, bak kaç yıldır forumdayız, yıllarca anonim olarakta okuduk biraz bilgilen.

Borracha
Full Member

View Profile
November 12, 2017, 10:06:12 AM

araştır biraz kardeşim, para kazanma hırsıyla açmayın şöyle konular bak millet ağlıyor burada

Airdrop Picker
Member
**

Activity: 70

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
November 12, 2017, 05:04:00 PM

notebook ile mining yapmaya kalmak sözüm meclisten dışarı akıl karı iş değil. para kazanamadığın gibi notebookunun da ömrünü bitirirsin, yazık olur hiç gerek yok böyle bir girişimde bulunmaya.bunun yerine borsaya ufak bir yatırımla girip altcoin al sat yapabilirsin, notebookunu da bu işlemler için mining yapmadığın için uzun bir süre kullanabilirsin  Wink

HyperLup
Full Member

Activity: 238

View Profile
November 13, 2017, 06:11:10 AM

Hiç sormaman gereken bir soruyu sorarak bu konuda canı yanan herkesi kızdırmışsın haklı olarak.Bence de biraz araştırma yapmalısın.Forumda yazılanları okursan faydası olacaktır.

Pascal04
Full Member

Activity: 128

www.Btc-24.com

View Profile WWW
November 13, 2017, 09:36:28 AM

Şunu anlamıyorum bitcoinin sadece duyan ve hiç araştırmadan sanki havadan btc veriliyormuş hissi ile bu platformada gelen diğer platformlardada gördüğüm durumu sadece izliyorum.

Geçen birisine denk geldim. bitcoin ile yeni tanıştım araştırıyorum ama musluk sitesine kayıt oldum eee diyorsun devam ediyorsun yazıyı

bir bakıyorsun soru şu ben nasıl bitcoin cüzdanı oluşturabilirim. nereye kayıt olmalıyım bitcoin cüzdanı nasıl işleniyor diye bir soru ile karşılaşıyorsun.

birde araştırmış ama araştırmasa ne olacaktı.

Lütfen araştırın yada araştırmadan araştırdım demeyin. komik oluyor

100% customer satisfaction 100% single system running smoothly http://www.BTC-24.com
Spack17
Full Member

View Profile
November 13, 2017, 03:20:38 PM

İnsanlar bir yerlerden duyuyor para kazanıyoruz gibi bir şeyler hemen atlıyorlar sonra da. Hiçbir şey kolay değildir arkadaşlar. Neyin nasıl olacağını bilmeden dalamazsınız bu işe. Konu dışı bölümünde bile birçok şey var öğrenilebilecek oradan başlamak lazım buraya dalmadan önce.

sahinkod
Jr. Member
*

Activity: 56

View Profile
November 13, 2017, 03:24:10 PM

Hata bu arkadaşın değil hani şu youtube da veya haberlerde çıkan işin zorluğunu veya nasıl yapılacağını anlatmadan AYLIK 10000 tl yatarak kazanmadan bahsedenler varya onlarda.Youtube da dislike atmaktan sıkıldım artık.
consar
Full Member

Activity: 182

View Profile
November 13, 2017, 03:42:06 PM

ben de uranyum zenginleştirme işine girmek istiyorum elimde 4 tane kutu kola var yardımcı olursanız sevinirim.

civilengineer
Member
**

Activity: 98

View Profile
November 14, 2017, 06:54:52 AM

o bilgisayarla değil piyasa da bulunan en iyi bilgisayar bile kullansan o dediğin şeyi yapamazsın.

fakat biraz araştır forumda btc yi öğren diğerlerini öğren miningi tradingi öğren bişeyler kazanmış olursun.
ben de uranyum zenginleştirme işine girmek istiyorum elimde 4 tane kutu kola var yardımcı olursanız sevinirim.

4 kutu kola ile yapamazsın da biraz daha sermaye koy bir tane cam şişe kola birde sistemi soğutmamız gerekli bunun içinde buzdolaplarında kullanılan buzlukları kullanabiliriz.

sermaye senden bilgi benden bi arkadaştanda uranyum sağlarsak evimizde zenginleştirip enerjimizi oradan üretiriz bilgisayarlarda enerji maliyeti olmadan btc üretiriz

Matthias9515
Full Member

Activity: 210

View Profile
November 14, 2017, 07:32:50 AM

EFS'nin açtığı kolayda bedava bitcoin ancak fare kapanında olur yazıyor. Hiçbir para kolay kazanılmıyor, biraz forumda dolaş zaten insanların hem icolardan hem de trade yaparak nasıl para kazandığını anlayacaksın.

BitSharke135
Full Member

View Profile
November 14, 2017, 07:49:06 AM

Şimdi arkadaşa yukarıda biraz sert çıkış yapmışız, ben dahil herkes sonradan öğrendi bu işleri. Bence düşük bütçe ile mining yapılmaz, bir miktar para yatırarak altcoin satın alıp elindeki Bitcoin miktarını yükseltmeye çalışabilirsin fakat eldeki son parayla bu işler olmaz yani biraz hobi olarak yapmak gerekiyor.

s.kocaman
Member
**

Activity: 70

View Profile
November 14, 2017, 08:38:48 AM

Şimdi arkadaşa yukarıda biraz sert çıkış yapmışız, ben dahil herkes sonradan öğrendi bu işleri. Bence düşük bütçe ile mining yapılmaz, bir miktar para yatırarak altcoin satın alıp elindeki Bitcoin miktarını yükseltmeye çalışabilirsin fakat eldeki son parayla bu işler olmaz yani biraz hobi olarak yapmak gerekiyor.

elindeki paranın hepsiyle yapmaya çalışınca en küçük sıkıntı da kafanı duvarlara vuruyorsun çözüm üretebilmek için. satsam mı ee satmıyım dursun biraz daha ee ödemeyi ne yapacağız çözülemeyen bir döngü. bu da aldığın kararları etkiliyor.

btc yi alıyorsan bile unutacağın para olması lazım. dönüp de bakmayacaksın bile.

Librium   [ Hybrid Between App Store & Freelance Marketplace ]
▬▬▬▬▬ [                  PRE-SALE EVENT is OPEN!     //  WHITEPAPER  //                  ] ▬▬▬▬▬
TELEGRAM     TWITTER     REDDIT     MEDIUM     DISCORD
orgeneral
Jr. Member
*

View Profile
November 15, 2017, 11:00:50 AM

hocam bu ne para hırsı önce bir araştır direk foruma para diye dalmışsın ayrıca bu konu burda çok yersiz araştır araştırabildiğin kadar baktın hala aklına birşeyler takıldı sonra git mining bölümüne aç bu konuyu
bobita
Sr. Member

“Best IoT Platform Based on Blockchain”

View Profile
November 15, 2017, 08:44:58 PM

Hocam biraz araştır önce ya, kutu kolayla o iş olmaz, eskidendi senin dediğin, öyle denersen 1 metre uranyum için 15 yıl uğraşırsın. Zenginleştirme için dikiş makinası pedalı edinmen lazım.

██
    ███
  █ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 █  ██

▄▄▄██████████▄▄▄
      ▄████████████████████▄
    ▄████████████████████████▄
   █████▀▀▀▀▀▀███████▀▀▀▀▀▀████
  ██████      ███████      █████
 █████████▌   ███████   █████████
▐█████████▌   ███████   █████████▌
████████                   ███████
▐███████▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄██████▌
 ██████████   ███████   █████████
  ██████▀▀▀   ███████   ▀▀▀█████
   █████      ███████      ████
    ▀████████████████████████▀
      ▀████████████████████▀
         ▀▀▀██████████▀▀▀

▄▄         ▄▄             ▄▄
▐██▌       ▐██▌           ███▌
▐██▌       ▐██▌     ▄▄▄▄▄▄███▌      ▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐██▌       ▐██▌   ▄██████████▌   ▄███████████   ▄██████████
▐█████████████▌  ███▀     ▐██▌  ▐███▀     ███  ▐███▀
▐██▌       ▐██▌ ▐██▌      ▐██▌  ███▌      ███  ███▌
▐██▌       ▐██▌  ███▄     ▐██▌  ▐███▄     ███  ▐███▄
▐██▌       ▐██▌   ▀██████████▌   ▀██████  ███   ▀██████████
▀▀         ▀▀       ▀▀▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀▀  ▀▀▀      ▀▀▀▀▀▀▀▀

██
███
███
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
 ██ 
  █

██    Whitepaper    ██
.
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
FacebookTwitterBitcointalk
serguvan
Jr. Member
*

View Profile
November 16, 2017, 06:20:03 AM

Hocam biraz araştır önce ya, kutu kolayla o iş olmaz, eskidendi senin dediğin, öyle denersen 1 metre uranyum için 15 yıl uğraşırsın. Zenginleştirme için dikiş makinası pedalı edinmen lazım.
Hocam kutu kola demişsin ama biraz alakasız olmuş. Arkadaşın dediği gibi, kutu kolayla o iş olmaz, cam şişe olması lazım. Hem 4 tane yetmez, en az 6 tane cam kola şişen olması lazım. Bu elindekilerle ancak plütonyum çıkarırsın. Lütfen biraz araştır ya Grin

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.