Bitcoin Forum
April 19, 2024, 09:03:28 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: ETHEREUM UZUN VADE DE İYİ BİR YATIRIM ARACI MIDIR?  (Read 3717 times)
raskolnberg
Full Member

Activity: 222
Merit: 100

View Profile
November 12, 2017, 07:09:32 PM

kısa vadeli dalgalanmalar elbette ki olacaktır fakat uzun vadede bende ethereum un başarılı olacağını düşünüyorum bir gün bir bakmışız uçmuş
1713517408
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713517408
Reply with quote  #2

1713517408
Report to moderator
The grue lurks in the darkest places of the earth. Its favorite diet is adventurers, but its insatiable appetite is tempered by its fear of light. No grue has ever been seen by the light of day, and few have survived its fearsome jaws to tell the tale.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
November 12, 2017, 07:22:06 PM

Etheryumun alt yapısı ve destekçileri oldukça güçlüler. Bence yıl sonuna kadar 500 600 dolar seviyesini görecektir ama uzun vade kısmını bilemem bence iyi bir yatirimdir

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
entr
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 277

View Profile
November 12, 2017, 08:23:02 PM

Bitcoinde ki bitmeyen segwit, fork, bitcoin cash vs. muhabbetinden dolayı ben ethreumu güvenilir liman olarak görüyorum. Her ne kadar ethnin rakipleri fazla olsada kendi alanın bitcoini olmayı başardı. Tahtı kolay kolay sallanacak bir coin değil. Uzun vadede tercih edilebilinecek bir coin eth. Belki sizi zengin yapmaz ama çok fazla risk içermediği için kafanızı ağrıtmaz.Ayrıca ortalık durulana kadar eth iyi yol alır diye düşünüyorum.
Cixboy61
Full Member

Activity: 238
Merit: 105

View Profile
November 12, 2017, 09:39:28 PM

Uzun vadede zaten blockchain sisteminin geleceği çok daha parlak olduğu için yapılan bütün yatırımlar fayda sağlayacaktır. Ben yerinde olsam yinede bütün parayı tek bir yere riske etmektense bölüştürmeyi tercih ederdim. Dev ekibi aktif olan ilk 20 listeden güvendiğin coinlere bir bakman faydalı olabilir.

▬▬▬▬▬▬▬     A N T E X     / // ///     MULTI-CHAIN DECENTRALIZED PROTOCOLS & SERVICES     ▬▬▬▬▬▬▬
Telegram Group     >     Facebook     |     Twitter     |     Medium     |     Whitepaper     <     Telegram Channel
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ▬▬  Powered by BOUNTY DETECTIVE  ▬▬  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
November 12, 2017, 10:01:32 PM

Ethereum waves bata falan bölüştür parayı ilerde sağlam kar edersin benden tavsiye sana
Dorky
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 250

Best IoT Platform Based on Blockchain

View Profile
November 12, 2017, 10:13:29 PM

Ethereum şu an yaşayan altcoinler  içinde uzun vadeli düşüneceksek ilk sırada yer alıyor  bana göre de fakat, tüm sermayemi ethereuma yatırmam  doğrusu ne olur ne olmaz, bir sepet hazırlamak iyi olur.

██
    ███
  █ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 █  ██

▄▄▄██████████▄▄▄
      ▄████████████████████▄
    ▄████████████████████████▄
   █████▀▀▀▀▀▀███████▀▀▀▀▀▀████
  ██████      ███████      █████
 █████████▌   ███████   █████████
▐█████████▌   ███████   █████████▌
████████                   ███████
▐███████▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄██████▌
 ██████████   ███████   █████████
  ██████▀▀▀   ███████   ▀▀▀█████
   █████      ███████      ████
    ▀████████████████████████▀
      ▀████████████████████▀
         ▀▀▀██████████▀▀▀

▄▄         ▄▄             ▄▄
▐██▌       ▐██▌           ███▌
▐██▌       ▐██▌     ▄▄▄▄▄▄███▌      ▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐██▌       ▐██▌   ▄██████████▌   ▄███████████   ▄██████████
▐█████████████▌  ███▀     ▐██▌  ▐███▀     ███  ▐███▀
▐██▌       ▐██▌ ▐██▌      ▐██▌  ███▌      ███  ███▌
▐██▌       ▐██▌  ███▄     ▐██▌  ▐███▄     ███  ▐███▄
▐██▌       ▐██▌   ▀██████████▌   ▀██████  ███   ▀██████████
▀▀         ▀▀       ▀▀▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀▀  ▀▀▀      ▀▀▀▀▀▀▀▀

██
███
███
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
 ██ 
  █

██    Whitepaper    ██
.
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
FacebookTwitterBitcointalk
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
November 12, 2017, 11:08:32 PM

Bana göre ethereum ilerleyen süreçte bitcoinin değerine yaklaşacaktır.Altcoin dünyası için ethereum'u ben altın gibi güvenli liman olarak görüyorum. Grin Son günlerdeki grafiğide fena değil ethereum'un.
afgan355
Member
**

Activity: 201
Merit: 10

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
November 12, 2017, 11:12:09 PM

Valla uzun zaman dump oldu ne pump ne olucagını bende merak ediyorum ama kaybettirmez gibi

h4yfans
Full Member

Activity: 210

View Profile
November 15, 2017, 12:20:59 PM

Eğer BTC'nin gelişimini ve ETH'in gelişimini yanyana getirirseniz ETH'in daha hızlı ve seri bi yükseliş yakalacağını görürsünüz. Ve şuan en hızlı blockchain ETH'in.
https://etherscan.io/txsPending  Şuan bekleyen transaction sayısı 500. Bu yoğun saatler. Normalde 100-50 arasıdır.

BTC'ye bakalım.
https://blockchain.info/unconfirmed-transactions 85.000. İnanılmaz bi hız farkı var arada.

Ben ETH'i her zaman sevmişimdir. Bir o kadar da nefret edeni var evet. Şuan ICO yapma aracı olarak görülüyor. Doğru fakat ilerleyen zamanlar bunlarda aşılacaktır diye düşünüyorum.
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
November 15, 2017, 01:24:52 PM

Ethereum zaten uzun vadede iş yapacak olan ve kalıcı olabilecek nadir coinlerden biri, blockchain teknolojisini bitcoinden daha çok özümsemiş bir coin, uzun vadede btc kadar değerleneceğini düşünmesemde güzel kazandırabilir

aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
November 15, 2017, 01:44:31 PM

Ethereum çok ilginçtir ki BTC nin yükselişine ilk olumsuz tepkiyi veren coindir. Bugun hareketlenen btc neden sankı sırf etherden çıkan kişiler yüzünden hareketleniyor kaç aydır 290-310 bandında seyredıyor bıraz 330-340 yaptı gıbı saldılar bugun yıne aşagıya. Ether uzun vadede kanser eder adamı
sammsah (OP)
Newbie
*

Activity: 77
Merit: 0

View Profile
November 15, 2017, 05:33:44 PM

Ethereum uzun vadede tabıkı kazandırır, ülkede dolar artar mı demek gıbı bısey:) Nekadar artacağını kestirmek asıl mesele, 1 yıl bekledikten sonra x2 yapmışsa sızın ıcın yeterlı bır kar mıdır mesela. Baska coınler var beklentısı daha yüksek olan, yetmez dersenız onları da dusunebılırsınız.

Sizin beklentiniz daha yüksek olduğu coinler neler?
sammsah (OP)
Newbie
*

Activity: 77
Merit: 0

View Profile
November 15, 2017, 05:42:59 PM

Ben kalıcı enstrümanlarım arasına yılbaşında ekledim etheri. Ufak kardeşi ile birlikte, orantılı olarak.

Size göre şuan için en mantıklı olan kalıcı enstüramanlar neler?
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
November 15, 2017, 05:49:31 PM

Ethereum için bence çok uzun vadeyi beklemeyeceğiz gibi. Bu kadar ico hep ethereum tabanlı geliştiriliyor. Bir dünya smartcontractlar hep ethereum platformu üzerinden yapılırken fiyatının 300$ civarları olması bence şuan fırsattır. Yakın gelecekte 1000$ civarlarına gelmesini bekliyorum.. Hatta vitalik'in bomba bir haberle bir şekilde oyunu farklı kulvarlara çekeceğini düşünüyorum..
jednostka
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 252

View Profile
November 15, 2017, 06:18:20 PM

Vitalik'ten iyi bir haber gelmedikçe Ethereum'un fiyatının 500 dolarlara yükseleceğini açıkçası bende pek zannetmiyorum, son güncellemede fiyatı hiç kıpırdamadı ki gelen son güncelleme baya sağlam bir güncellemeydi fee ücretleri çok düştü hız çok arttı vs
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
November 16, 2017, 06:10:28 PM

Kesinlikle ve kesinlikle iyi bir yatırım aracıdır ethereum. Bitcoin ile birlikte en çok güvendiğim coindir. Bitcoin nasıl değerlendiyse ethereum da onun gibi değerlenecektir. Yatırım yapan kimse pişman olmayacak bence.
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
November 16, 2017, 07:10:29 PM

Bitcoin gittikçe yaşlanıyor ve yavaşlıyor ama ethereum tam tersine kendini güncelleyerek yoluna devam ediyor ve birgün bitcoini geçiceğini düşünüyorum( her anlamda )
mypat3op
Full Member

Activity: 420

View Profile
November 16, 2017, 10:50:10 PM

Şu anda öyle görünüyor bitcoinden sonraki en iyi seçenek ethereum.   Çaktırmadan tabana yayıldı, icolar fiyatı etkilese de, ethereumu  tanıtan en önemli unsurlardan biri.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
November 16, 2017, 11:05:18 PM

Bitcoinin 3 5 sene önce olduğu seviyeler gibi ethereum'da şuan ağır ağır işliyor . İleride buralardan niye almadık diyip 6000 7000 $ larda görüp üzülebiliriz ethereumları . Alternatifi yok cünkü . Waves desen eth'nin çok gerisinde . Tezos desen adamlar kaçtımı naptı belli değil . Bigboss Duruyor suan ETH .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
beckspace
Hero Member

Activity: 931
Merit: 500

View Profile
November 17, 2017, 03:19:47 AM

Ethereum konusunda ben de uzun vade yatırım olarak iyimserim. En azından şöyle düşünüyorum. Şu an 10 Bitcoin alma şansım hiç ama hiç  yok, ama 10 ETH alarak ilerisi için şansımı deneyebilirim.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: