Bitcoin Forum
June 25, 2024, 06:49:57 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Çok Büyük Terste Kaldım  (Read 3233 times)
grkms
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 251

View Profile
November 13, 2017, 10:21:18 PM

Hepimizin başından aynıları geçti . Ders çıkartmıyoruz tabi ? Zor ne yalan söyleyim zarar daha keyif vermeye başladı Smiley Neye elimi atsam kuruyor dedikçe kiminle konuşsam aynı şeyler başına geliyor o da dert yanıyor . Artık arsızlaşıp iyice makaraya sarmaya başlıyoruz . Sabırlı olmakta fayda var ..
global10btc
Newbie
*

Activity: 18
Merit: 0

View Profile
November 13, 2017, 11:22:04 PM

Arkadaşlar trade yaparken düştüğüm durum aynen aşağıdaki gibi

https://media.giphy.com/media/176PAmzjLjtMQ/giphy.gif

Yaw dostum sen beni güldürdün Allah’ta seni güldürsün

Bende dün gece bcc den zarar ettim 0,15 btc kadar halbuki satmasaydım aceleyle bugün kar etmiş olacaktım
Ama ben bugün yine zararımı bcc den çıkarttım küçükte olsa artıya geçtim alış emrini 19k vermiştim fiyat 22 lerden gezerken bu nasıl iş anlamadım 5 dk içinde fiyat düşüp alış emrim gerçekleşmiş 10 dakika sonrada 21e sattım gitti şuan tekrar girmeye korkuyorum ama yine rahat durmayıp gireceğim galiba
Bazen düşünüyorum borsa benim alış emrini bekliyor sanki fiyatın düşmesi için bazende bu fiyatları kişiye göre ayarlıyor diye düşünüyorum diğer pc den fiyat kontrol ettiğim bile oldu Valla bu piyasa bizi paranoyak bile yaptı
Sizede geçmiş olsun umarım zararınızı bi şekilde karşılarsınız
Ama ben artık anlık olarak alım yapmayacağım düşük fiyattan düşerse alır resmen kumar gibi ortası yok ya kazanacan ya kaybedicen
zody
Member
**

Activity: 81
Merit: 10

View Profile
November 14, 2017, 05:39:31 AM

Zarar ve Kar belirleyip işlem açın yoksa açıkta beklersiniz tabii ki sonuçta beklemek kazandırmayacaktır. 10 işlem açıp 7-8 kar alıp çıkmak gerek... bu ortalama tutarsa kazanç artacaktır.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
THE FABRIC TOKEN ECOSYSTEM   ▲   WHITE PAPER  •  ANN THREAD  •  SLACK   ▲   DRAG-AND-DROP SMART CONTRACTS
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
xzone
Legendary
*

Activity: 2618
Merit: 1494

View Profile
November 14, 2017, 05:47:31 AM

Satmadığınız sürece zarar etmiş sayılmazsınız. Rallinin ortasından girmeye çalışınca da çıkacak yeri bulmanız çok zor olur. Uzun vadede toparlayacağınızı düşünüyorum, çok geçmiş olsun.
Yükseliş başlamışken yatırım yapmak en büyük risk

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
faruk34
Full Member

Activity: 336
Merit: 107

ETH: 0x1C829E7A1b5cA44cc381863e10448504e07f78e9

View Profile
November 14, 2017, 05:50:26 AM

Muhtemelen tüm paranla all in yapmışsın o yüzden üst üste paniğe uğramışsın bir de ilk zamanların ondan dolayı çok normal herkesin başına gelmiştir ya sabredecen hodl diyecen ya da panik yapmadan sakin sakin güvendiğin coinleri paranı bölüp yatırıcan

bulson
Full Member

Activity: 322
Merit: 101

https://owloper.com

View Profile WWW
November 14, 2017, 06:17:17 AM

Geçmiş olsun hocam, al sat olayı hiç beklemediğimiz anfa ters köşe yapabiliyor.Yapmadan önce iyice ölçüp biçmek gerekiyor.

Bence yapılan en büyük hatalardan birisi zarar ettim hemen satmalıyım , zararın neresinden dönsem kardır algısı. Ya normal piyasada bu düşünce doğrudur evet ama bu dijital para piyasasında böyle değil ki. Eninde sonunda çıkacak sadece sabır. Özellikle altcoin değilse . Ben aldığım günden beri wave tutuyorum elimde aldığımın yarısının altına düştü satmadım şimdi 1,5 katı hala bekliyorum . artacak çünkü buna eminim. Bence asıl zarar ettiren şey ondan ona geçme . Çünkü geçtiğiniz parada eksta düşünce ve diğeri artınca bu sefer telafisi mümkün olmuyo cidden zarar ediyosunuz. Zarardan zarara geçiş en kötüsü. Geçmiş olsun diyorum yinede. Hala umut var toparlarsın inşallah .

Kesinlikle haklısın hocam.Sabır en çok ihtiyaç olan şey bu kripto paralarda. Saçma sapan bir altcoin değilse illaki birgün artar.
firstwav
Member
**

Activity: 164
Merit: 17

The first celebrity management platform on the blo

View Profile
November 14, 2017, 08:03:08 AM

Hocam geçmiş olsun al sat işini bende beceremiyorum. Senin kaybın çok fazla benim 2K$ al sat yapmaktan ve aceleci davranmaktan iç oldu. Bu kayıplarımızdan ders çıkaracağız başka yapacak bişey yok.

Calligiato
Member
**

Activity: 137

View Profile WWW
November 14, 2017, 09:58:21 AM

Biz altlarda batanlar ne yapalım. 1.5 btc oldu 0.7  Smiley Ama sıkıntı yok. HODL  Roll Eyes
ca3r4n
Newbie
*

Activity: 32

View Profile
November 14, 2017, 10:10:11 AM

Biz altlarda batanlar ne yapalım. 1.5 btc oldu 0.7  Smiley Ama sıkıntı yok. HODL  Roll Eyes

Aynen hocam. altta kalanın canı çıksın modundayız. Neyseki al-sat yaparak zararı düşürdük. Öte yandan eger alınan coinler saglamlar ise eninde sonunda yükseliyor. HODL HODL durumda.. 
sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
November 14, 2017, 10:26:48 AM

Büyük bir işlem yapacaksan her ihtimali durup adam akıllı düşünmek gerekiyor. Aceleyle yaptığın işlemleri çoğu zararla sonuçlanacaktır.

matrixturk
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
November 14, 2017, 12:32:45 PM

Bu piyasa herkesi en az 3-4 kez silkelemesi ile meşhurdur. Sonra sonra coinler ve onların karakteristik hareketleri tanındıkça ona uygun hamleler yapılabilir hale geliyor. Bunun dışında özellikle bu işe yeni girenlerin yapacağı en doğru şey Bitcoin alıp tutmaktır diye düşünüyorum.
Cptdeniz
Member
**

Activity: 195

View Profile
November 14, 2017, 02:29:57 PM

bende segwit iptal olunca waves yükselir diye girdim hiç de yükselmedi aksine düştü. yakın zamanda yükseleceğine inanmasam da yapacak bir şey yok elimde bekletiyorum artık.

Wavesleri satmadın inşallah hocam:) yüksekdi waves kar ını al çık . Düşünce ( ki düşecek) tekrar al. 70 seviyesine tekrar düşebilir. Düzeltme yapılacak illaki. Yeni wavesdex kullanıma sunulunca karar verirsin tekrar. Tutarsa dex tekrar yğkselir waves. Ama eğerki tutmazsa o zaman düşer geri

Cahit
Member
**

Activity: 68

View Profile
November 16, 2017, 08:46:24 AM

Tecrübeli arkadaşların yazılarını okuyoruz hep, bütçenizin %60'ı BTC'de dursun kalanı ile alt coinlerde trade yapın diyorlar.
Ama bizdeki bu daha fazla kazanma hırsı oldukça bu tür hataları hep yapıyoruz.
Amacımız her zaman , ilk bütçemiz 1 BTC ise 0,6 BTC cüzdanda kalacak şekilde, 0,4 lük kısmı ile cüzdandaki BTC'yi arttırmak olmalı. 0,4'ü 0,5'e çıkardınmı hemen 0,1'i cüzdana atıp, 0,4'lük alt trade bütçesi ile yola devam. Veya buna benzer planlar lazım galiba.
nogoodcoin
Sr. Member

Activity: 370
Merit: 250

View Profile
November 16, 2017, 08:48:08 AM

Şu zaman da traderlerin büyük kısmı genellikle hep terstre kalıyor hocam bana kalırsa sıkıntı etmeyin yakında bir süreçte kendinizi tekrar fly to moon seviyesidne bulursunuz mutlaka, o güzel günler yakındır Smiley

▄█
            ██  ██
           ██  ████
          ██  ██  ██
         ██  ██    ██
        ██  ██  ██  ██
       ██  ██    ██  ██
      ██  ██  ██  ██  ██
     ██  ██  ████  ██  ██
    ██  ██  ██  ██  ██  ██
   ██  ██  ██    ██  ██  ██
  ██  ██  ██████████  ██  ██
 ██                    ██  ██
█████████████████████▄  ██  █
                         ██
▀███████████████████████████

█████ █   █ █████      ███          █████████████▄▄    ████            ████     ▄▄██████████      ▄▄██████████
  █   █   █ █         █████         ████████████████    ████          ████     █████████████     █████████████
  █   █████ █████    ███████        ███         ▀███     ████        ████     ███▀              ███▀
  █   █   █ █        ███ ███        ███          ███      ████      ████      ███               ███
  █   █   █ █████   ███   ███       ███          ███       ████    ████       ███               ███
                    ███   ███       ███         ▄███        ████  ████        ███▄              ███▄
                   ███     ███      ██████████████▀          ████████          ██████████▄▄      ██████████▄▄
                   ███     ███      ██████████████▄           ██████            ▀▀██████████      ▀▀██████████
                  ███       ███     ███         ▀███           ████                      ▀███              ▀███
                  █████████████     ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███████████████    ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███         ███    ███         ▄███           ████                      ▄███              ▄███
                ███           ███   ████████████████           ████           ██████████████    ██████████████
                ███           ███   █████████████▀▀            ████           ███████████▀▀     ███████████▀▀

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
TOKEN-SALE : Apr 16 2018
     DAICO :       May 16 2018

ANN Thread  ■  Whitepaper
■  Twitter
■  Telegram
■  Facebook
kimimben
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
November 16, 2017, 08:53:48 AM

terste kalmayan adam varsa son ayda alnından öpüyorum. hepimiz aynı durumdayız rüzgarın tersine dönmesini beklemekten başka yapacak bişey yok şu anda
delimavi
Member
**

Activity: 77

View Profile
November 16, 2017, 10:46:12 AM

Gecmis olsun öncelikle. Aslinda terste kalmayan kimse yoktur. Ozellikle altcoinlerde olan yatırımcılar icin zor bir surec oldu. Trade yaparken bir miktarın her zaman btc de kalması faydali olacaktir fakat altcoinler surekli duserken yrni bant olusturdugu noktada satip daha alttan almayi hedeflemeliyiz. Çünkü eski seviyelerine gelmesi zaman alacaktir. Sabir elbette onemli fakat trade firsati verdigi noktada da çıkmayı bilmemiz lazim.
ankara44
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
November 17, 2017, 04:25:46 PM

Bu son btc yükselişinde de btc nin yükseleceğini bile bile ben de terste kaldım. Cidden çok can sıkıcı.
ottomans_enigma
Member
**

Activity: 280

View Profile
November 17, 2017, 05:04:26 PM

Bcc de de çok büyük karlar alındı ama çok büyük de terste kalanlar oldu dikkat etmek lazım. özellikle şu son 3 ay çok dalgalı geçti, aralık sonuna kadar da dalga devam edecektir.
The Rose Rain
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
November 17, 2017, 06:04:21 PM

BCH da aslında beklenen oldu, şu ay içerisinde bu çıkışı ve ardından gelecek düşüşü tahmin ediyordum, erkende oldu. Çıkışı zaten tipik pump çıkışıydı. şişti şişti bell bir seviyeye geldi. fakat herkes patladı diyor, patlamadı, söndü.
teo220
Member
**

Activity: 84
Merit: 11

View Profile
November 18, 2017, 07:15:27 AM

bch çok terse yatırdı milleti. birden patlayıp fişeklenen koinlerin düşüşü de sert oluyor.
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: