Bitcoin Forum
April 25, 2024, 06:00:01 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: 🔷 trade.io 🔷Ticari Devrim: Karlarımıza ortak ol 🔷HitBTC & CIVIC  (Read 1617 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
ridertiger (OP)
Full Member

Activity: 490
Merit: 110

View Profile
December 07, 2017, 06:25:11 AM

ICO 1.5 saat sonra basliyor, firsati kacirmayin derim.
https://trade.io/ web sayfasi, https://t.me/TradeToken adresi de telegram.
"I'm sure that in 20 years there will either be very large transaction volume or no volume." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714024801
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714024801
Reply with quote  #2

1714024801
Report to moderator
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
December 07, 2017, 06:39:32 AM

Önsatışta topladığı tutara bakarsak ICO da başarılı olması çok muhtemel duruyor şimdilik, fakat mth faciasından ve benzer bi iki olaydan sonra korkuyorum icoya girmeye, o üzden bunu sadece izlemekle yetineceğim.umarım ben yanılırımda girenler kazanır kaybede kaybede derbeder olduk mk  Cheesy

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
ridertiger (OP)
Full Member

View Profile
December 07, 2017, 07:08:49 AM

ICO da basarili olacagini dusundugunuz icin tesekkur ederim. mth den bunun en buyuk farki, insanlarin tokenlerini elde tutmak icin bir incentive olmasidir, cunku likidite havuzundan kar-zarar ortakligi var. Ayrica HitBTC su an cok buyuk bir borsa ve az miktarda satan bile olsa borsada eriyecektir. Ekip iyi calistiktan sonra ufak dalgalanmalara karsi dayanikli olacagi kesin.
Önsatışta topladığı tutara bakarsak ICO da başarılı olması çok muhtemel duruyor şimdilik, fakat mth faciasından ve benzer bi iki olaydan sonra korkuyorum icoya girmeye, o üzden bunu sadece izlemekle yetineceğim.umarım ben yanılırımda girenler kazanır kaybede kaybede derbeder olduk mk  Cheesy
ridertiger (OP)
Full Member

View Profile
December 07, 2017, 08:36:03 AM

Resmi açıklama:
ICO öncesi trade.io'nun başarısına dayanarak, şu an itibariyle açılmış olan ICO'dan muazzam bir yanıt bekliyoruz. Katılabilmenizi sağlamak için, ön Kayıt işlemini öneririz, böylece Ethereum'a giriş yapabilir ve gönderebilirsiniz. Nakit (Fiat) veya Bitcoin ile finansman yapmayı planlıyorsanız, sadece 100.000 ABD dolar ve üstü tutarlar kabul edilmektedir. Daha fazla bilgi için lütfen vip@trade.io ile iletişime geçin.
ridertiger (OP)
Full Member

View Profile
December 08, 2017, 06:56:33 AM
Last edit: December 08, 2017, 07:17:30 AM by ridertiger

ICO başlaması ile ilgili duyuru yayınlanmıştır; 7 gün sonra fiyat değişecek
ridertiger (OP)
Full Member

View Profile
December 08, 2017, 07:16:24 AM

Katmanlı fiyatlama yapılıyor, türkçe olan açıklama da aşağıda:

hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
December 08, 2017, 12:23:05 PM

Biraz yatırım yapacağım hatırlatma için eyvallah. Bu projenin ekibi sağlam. Partnerleri de etherdelta dışında iyi .Yatırım ne kadar toplayacak ben de merakla bekliyorum

ridertiger (OP)
Full Member

View Profile
December 08, 2017, 05:51:07 PM
Last edit: December 08, 2017, 08:26:20 PM by ridertiger

Biraz yatırım yapacağım hatırlatma için eyvallah. Bu projenin ekibi sağlam. Partnerleri de etherdelta dışında iyi .Yatırım ne kadar toplayacak ben de merakla bekliyorum
Iyi toplayacagini dusunuyorum, digerlerinden bir farki da lisansli banka ve borsa ozelligi olmasi. Surada daha ayrintili aciklama var:

https://cointelegraph.com/news/regulated-crypto-platform-plays-by-the-rules-and-disrupts-trading-model

ridertiger (OP)
Full Member

View Profile
December 09, 2017, 09:06:57 AM

Toplanan para 13,112,171 USD cikmis durumda, gerisi de gelir, ozellikle son gune dogru artis olur diye dusunuyorum.
zenfo
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
December 09, 2017, 10:37:37 AM

guzel para topluyorlar vallahi. ben takdir ediyorum. acaba yeni bir otn mi olacak bu projede. biliyosunuz bir anda muazzam katladi ve tekrar dustu otn. trade.io da bu sekilde bir artis yakalayabilir. biraz bulundurmakta fayda var.
marpaci
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile
December 09, 2017, 11:23:16 AM

Evet çok iyi para topluyorlar.
Uzun süredir güldüren bounty kampanyası olmamıştı pek, bunlardan iyi kazanır umarım katılımcılar...
ridertiger (OP)
Full Member

View Profile
December 09, 2017, 03:15:01 PM

Evet çok iyi para topluyorlar.
Uzun süredir güldüren bounty kampanyası olmamıştı pek, bunlardan iyi kazanır umarım katılımcılar...
Tesekkur ederim, 2500 token alan katilimcilar da kar zarar ortakligina katilacaklari icin sadece token degerinin artmasindan degil, borsanin kendi kazancindan da pay alacak. Bunlar banka lisansi vs isleri ile de ugrastiklari icin digerlerinden farkli olarak normal halka da daha fazla hitap edebilir, borsaya daha fazla kar ettirebilirler.
ridertiger (OP)
Full Member

View Profile
December 09, 2017, 06:16:02 PM

guzel para topluyorlar vallahi. ben takdir ediyorum. acaba yeni bir otn mi olacak bu projede. biliyosunuz bir anda muazzam katladi ve tekrar dustu otn. trade.io da bu sekilde bir artis yakalayabilir. biraz bulundurmakta fayda var.
OTN den farkli olacagini dusunuyorum, isleri biraz daha resmi yurutuyorlar ve zengin destekcileri de var, sadece para olarak degil yonetim kurulunda da yer aliyorlar.
unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
December 09, 2017, 08:56:53 PM

bu projeden bi cacık çıkmaz. cacık için önce hıyar, sonra yoğurt lazım. suyu olmayanın zaten vay haline. işte bunlar susuz olanlardan! adam pat diye ico tarihi güncelleyip tüm katılımcısının planını programını ihlal etsin. sonra siz de tutun "işler resmi yürüyor" diyin. önceden görülemeyen bok temizlenemez.

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
CoinKolik
Hero Member

Activity: 736
Merit: 504

View Profile
December 09, 2017, 08:58:57 PM

Proje tarihlerinin ertelenip ertelenmediğini ben bilmem fakat proje çok iyi hype yaptı bundan dolayi borsaya çıktıktan sonra değerleneceğini düşünüyorum.
ridertiger (OP)
Full Member

View Profile
December 10, 2017, 08:56:39 AM

bu projeden bi cacık çıkmaz. cacık için önce hıyar, sonra yoğurt lazım. suyu olmayanın zaten vay haline. işte bunlar susuz olanlardan! adam pat diye ico tarihi güncelleyip tüm katılımcısının planını programını ihlal etsin. sonra siz de tutun "işler resmi yürüyor" diyin. önceden görülemeyen bok temizlenemez.
Isleri resmiyete gore yapmak ve bastan regulasyona uygun yapmak istiyorlar, o yuzden satis tarihi bir iki gun gecikti. Boyle olmasi aslinda daha iyi, cunku bastan duzenli gidilirse sonradan da duzenli olur, her resmi kurulus ise karismaz.
ridertiger (OP)
Full Member

View Profile
December 10, 2017, 08:58:10 AM

Proje tarihlerinin ertelenip ertelenmediğini ben bilmem fakat proje çok iyi hype yaptı bundan dolayi borsaya çıktıktan sonra değerleneceğini düşünüyorum.
Tesekkur ederim, dediginiz gibi hype olmasi token degerinin ICO dan sonra cok artacagini gosterir. Ilave olarak kar zarar ortakligi da eklenirse iyi para getirecegini dusunuyorum.
ridertiger (OP)
Full Member

View Profile
December 10, 2017, 11:22:57 AM

Simdiye kadar 13,112,171 USD toplandi, ve ICO sirasinda 2100 den fazla Transaction gerceklestirildi.
ridertiger (OP)
Full Member

View Profile
December 11, 2017, 09:34:47 AM

trade.io platformunda bitcoin gibi kripto varliklara ilaveten doviz (Forex), Emtia, hisse senedi, hisse indeksi CFD, Metal ve Enerji alim satimi yapilabilecektir.
An itibariyle toplanan destek 14 Milyon dolari gecmis durumdadir ve fiyatin artmasina 2 gun kalmistir.
ridertiger (OP)
Full Member

View Profile
December 12, 2017, 07:21:39 AM

Trade.io E-Cüzdan'daki ilerlemeler: Günlük kazanç dağıtımları, likidite havuzu performansına göre orantılı olarak paylaşılacak ve trade.io'nun kârının % 50'si günlük olarak havuza girmeye devam edecektir.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: