Bitcoin Forum
May 09, 2024, 11:27:26 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin Gold $100'dan alınır mı?  (Read 2530 times)
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
November 15, 2017, 05:33:10 PM

Tabiki alınır ama 100 dolara düşüceğini sanmıyorum 200 den mir miktar alım emri girdim umarım iyi kazandırır
1715297246
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715297246
Reply with quote  #2

1715297246
Report to moderator
1715297246
Hero Member
*

Ignore
1715297246
Reply with quote  #2

1715297246
Report to moderator
1715297246
Hero Member
*

Ignore
1715297246
Reply with quote  #2

1715297246
Report to moderator
The trust scores you see are subjective; they will change depending on who you have in your trust list.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715297246
Hero Member
*

Ignore
1715297246
Reply with quote  #2

1715297246
Report to moderator
1715297246
Hero Member
*

Ignore
1715297246
Reply with quote  #2

1715297246
Report to moderator
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
November 15, 2017, 05:34:59 PM

Eninde sonunda birileri bu Bitcoin Gold'u da pompalayacaklardır. Ben şahsen bir miktar yatırım yapmayı planlıyorum. Cunku ileride fiyatını biri şişirir bende ah be yatırım yapmayı planlıyordum pişmanlığına düşmemek için yatırım yapacağım. Bch için aynı pişmanlığı yaşadım ve hiç hoş bir duygu değil. Yatırım tavsiyesi olarak algılamayın bu arada, her koyun kendi bacagından asılır...
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
November 15, 2017, 06:39:12 PM

Uzun vadede pek kullanışlı olmayacak gibi o yüzden almamak en mantıklıca seçim olabilir

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
StabiL
Member
**

Activity: 115
Merit: 10

View Profile
November 15, 2017, 07:00:37 PM

4-5 aydır takip ettiğim coin sayısı çok değil ama anladığım bir şey varsa oda illaki bir gün pump yiyor coinler.Zcash de bile oldu bu 1 gün içinde 200 dolar yükseldi vs .Genelleme yapılamaz belki ama bende çok uzak olmayan bir vakitte pump yiyebileceğini düşünüyorum.

Halihazırda 1.5 gündür kazmaya devam ediyorum.Zorluk çok yükselmez ise bir süre kazmayı düşüniyorum bakalım hayırlısı.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
November 15, 2017, 07:16:00 PM

Kötü coin olduğuna katılıyorum her şeyi muamma ama tabii ki para kazandırmayacağı anlamına çıkmıyor. 100 dolardan alınır mı hangi noktadan alacağına sen karar vermelisin ama bence bekle gelişmeleri takip et yükselme pırıltısı görürsen alabilirsin. Madenciliği çöp şimdilik bulaşma, kendi havuzlarında deneme yapayım dedim tuhaf mesajlar almaya başladım google tarafından. Mesajı tam göremedim ama daha önce hiç karşılaşmamıştım tarayıcı da çıktı ve internette kesintiler yaşadım. İp adresime saldırı mı oldu ne oldu onun gibi bir şeyler olmuştur. Fazlada alma yani bir miktar al dursun. Uzun dönemli tavsiye veremem kar yapınca sat çık derim birkaç senelik tavsiye istersen waves coin al cüzdana çek unut kafan rahat olur hiç düşünme bile.
Easx
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

View Profile
November 15, 2017, 07:36:36 PM

Bende bcc kactiktan sonra pişman olmamak için alım yaptım. Kısa vadede ilk yediği pumpta elimden çıkartmayı düşünüyorum.

Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
November 15, 2017, 09:05:02 PM

Uzun vadede başka coin kullanmak daha mantıklıca bir karar. Almak kötü olabilir

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1722
Merit: 310

View Profile
November 16, 2017, 10:18:23 AM

Ben bitcoin golda yatırım yapma taraftarı değilim. İlk çıktığından beri güven vermiyor bana. Bitcoin gold yerine uzun vadede bitcoine yatırım yapmak daha mantıklı bence. Çok daha güçlü ve güven verici bitcoin.

.
SPIN

▄▄▄██████████▄▄▄
     ▄███████████████████▄
   ▄██████████▀▀███████████▄
   ██████████    ███████████
 ▄██████████      ▀█████████▄
▄██████████        ▀█████████▄
█████████▀▀   ▄▄    ▀▀▀███████
█████████▄▄  ████▄▄███████████
███████▀  ▀▀███▀      ▀███████
▀█████▀          ▄█▄   ▀█████▀
 ▀███▀   ▄▄▄  ▄█████▄   ▀███▀
   ██████████████████▄▄▄███
   ▀██████████████████████▀
     ▀▀████████████████▀▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
.
RIUM
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
SAFE GAMES
WITH WITHDRAWALS
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
▄▀▀▀

▀▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
SIGN UP

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▄

▄▄▄▀
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
November 16, 2017, 12:00:53 PM

Hicbir fork ve turevlerıne guvenılmeyecegını piyasada gorduk zaten 1-2 ay ıcınde. bitcoin cash'ten cok guzel para kazananlar oldu gecen hafta, cok guzel zarar edenler de oldu bırden bın dolar dusmesıyle. Bırden elinize verebılırler hıcbısey de yapamazsınız. Oyuzden uzak duruyorum bu guvensız cakma forklardan.
petahashminer
Legendary
*

Activity: 1890
Merit: 1037

View Profile
November 16, 2017, 12:14:37 PM

Binance daki pump sırasında 0.12, 0.13, 0.14 btc den %75 ini satan şanslı azınlıktan biriyim. 100$ dan tabiyki alınır.

su 0.024

bir kac gun once 0.075 idi.

Bitcoin is the path to lambo. Lambo leads to women. Women lead to marriage. Marriage leads to...suffering.
dannyjr89
Sr. Member

Activity: 275
Merit: 250

View Profile
November 16, 2017, 12:21:41 PM

Bitcoingold ölü doğmuş bir proje. Zaten bitcoincash'in gölgesi altında kaldı. Arkasında güçlü bir ekip yok. Daha da düşeceğini düşünüyorum.
mesacan
Member
**

Activity: 280
Merit: 13

View Profile
November 16, 2017, 05:27:59 PM

Bitcoin ile başlayıp sonrasında gelen hangi kelimeli coin varsa haindir! Taklitler aslını yaşatır. Tutunabileceklerini sanmıyorum. Fakat Bcash ile büyük manipülasyon yapmaya çalıştılar. Bitcoin'in işlem ücreti ve gönderim süresi sorunları çözülürse çöp olacaklardır.
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
November 16, 2017, 06:08:45 PM

Bana sorarsanız hiç bulaşmayın derim bitcoin golda. Bitcoin dışında diğer bitcoin ile başlayan coinlere güven olmaz bence. Bunlarla uğraşacağınıza bitcoine yatırım yapıp bekleyin daha iyi kar elde edersiniz benden söylemesi.
freeyourmind
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 252

View Profile
November 16, 2017, 06:30:30 PM

O fiyatlardan bulabilirseniz kaçırmayın hemen alın. Tıpkı cash'de olduğu gibi bir müddet düşüş ve yatay seyirden sonra güzel bir sıçrama yapacağını düşünmekteyim.
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
November 16, 2017, 07:44:46 PM

arada pump için kullanılacağı kesin ama ne zaman olacak belirsiz
A.ozcan
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
November 16, 2017, 11:53:53 PM

Merhaba,almak bi yana daha kazandıklarımız hesabımıza geçmedi.Bu piyasa ne beş para etmez projeleri adam etti,mutlaka BTG de rüzgarı birgün arkasına alacaktır ama borsa tahtasında,proje anlamında değil.Saygılar..
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
November 17, 2017, 12:03:20 AM

ben 130$ dan aldım biraz hala düşmeye devam ediyor Smiley 115 lere geldi namıssız.Ledger support yarın geliyor trezor desteği gelicek kesin yeri burası değil bunun
Spack17
Sr. Member

Activity: 1624
Merit: 271

View Profile
November 18, 2017, 12:44:28 PM

Özellikle bitcoin cash'in çıkışı olumsuz etkiledi bitcoin gold'u. Zaten ilk çıktığından beri güvenmiyorum bitcoin golda. 100 doların altına inmesi yakındır. Birkaç ay içinde dibi görürse şaşırmayın.
zabisux
Sr. Member

Activity: 401
Merit: 250

Presale is live!

View Profile
November 18, 2017, 12:47:27 PM

Alınmayabilir. Bitcoin gold hiçbir zaman ilk fork bitcoin cash gibi olamayacak. Zaten çıktığı ilk günlerde bile çok fazla scam söylentisi vardı bana fırsat verseler ben bitcoin gold u 100 dolardan kesinlikle almam.

▄▄█████████▄▄      █████████████▄▄       █████████████▄▄        █████     █████        █████   ███████████████████    ██▄                ▄██
   ███████████████▄    ████████████████▄     ████████████████▄      █████     ██████       █████   ███████████████████    ████▄            ▄████
  █████▀     ▀▀███▀    █████     ▀▀█████▄    █████     ▀▀█████▄     █████     ███████      █████          █████           ██████▄        ▄██████
 █████          ▀      █████        ▀▀▀▀▀    ▀▀▀▀▀        ▀▀▀██     █████     ████████     █████          █████           ████████▄    ▄████████
 █████▄                ███▀▀                                          ▀▀█     █████████    █████          █████            ▀██████▀    ▀██████▀
 ▀██████▄▄               ▄▄▄        ▄████    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄       ▄         ██████████   █████          █████              ▀██▀  ▄██▄  ▀██▀
  ▀█████████▄▄         █████     ▄▄█████▀    █████     ▄▄█████▀     ███▄▄       ▀▀█ █████  █████          █████                  ▄██████▄
     ▀▀█████▀  ▄▄▄     ████████████████▀     ████████████████▀      █████     ▄▄     ▀▀▀██ █████          █████                ▄██████████▄
         ▀▀ ▄█████▄    █████████████▀▀       ██████████████▀        █████     ████▄       ▀▀▀███          █████              ▄██████████████▄
             ▀█████    █████                 █████     █████        █████     █████    ▄▄▄                █████            ▄████████▀▀████████▄
 ▄█▄          █████    █████                 █████      █████       █████     █████     █████▄▄▄
          █████           ████████▀    ▀████████
▄████▄▄     ▄█████     █████                 █████       █████      █████     █████      ███████
          ▀████           ██████▀        ▀██████
▀████████████████      █████                 █████        █████     █████     █████       ██████
            ▀██           ████▀            ▀████
  ▀▀██████████▀▀       █████                 █████         █████    █████     █████        █████
              ▀           ██▀                ▀██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

██
    ██
   ██
  ██
 ██
██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
Whitepaper
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ANN Thread

██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
    ██
   ██
  ██
 ██
██

Telegram
Facebook
Twitter
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
Jamesco
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

View Profile
November 18, 2017, 12:50:01 PM

Bence alınır, Bitcoin cash'ın hali ortada onlarda değerlendi. Bitcoin Gold'da en kötü 3-4x yapar sonra dibi boylar diye düşünüyorum.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: