Bitcoin Forum
April 24, 2024, 03:04:42 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 »
  Print  
Author Topic: [ANN] [SALE] Hyundai'nin Hdac - Blockchain tabanlı IOT Sözleşmeleri. 27 Kasım  (Read 9017 times)
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
December 19, 2017, 06:45:18 AM

ödül miktarının 20 btc civarında olduğu yazıldı önceki postlarda. alıntı yapıyorum.

imza kampanyası için 45 btc mükemmel bir fon olarak ayrılmış
umarım kampanyadan sonra herhangi bir sebeple düşürmezler
Arkadaşlar hesapladı o oranları 90 btc dusmuyor toplam odul hazuvu 20+ btc gibi birşeye denk geliyor ama yınede ıyı bir rakam odulden alanlar satmazlarsa uzun surede 3-5x yapacak bır proje bence hdac ve adamlar çalışıyorlar

aliyağız arkadaşın mesaj alıntısı 20 btc civarında olduğunu yazmış.
20X18000 hdac olarak mı hesaplamamız lazım?

toplam dağıtılacak bounty token miktarının ne olduğunu bende bilmiyorum. token sayısını telegramdan öğrensek bile önümüzü görmemiz açısından yeterli olacaktır.

post mesajlarınızı 70 karakter olarak kısaltmayın asla. 3-5 cümle yazın. gerekirse bir paragraf yazı oluşturun yani riske atmayın. haftada 15 mesaj diyorsa siz 25 mesaj atın. bazılarını kabul etmeyebilir.
"You Asked For Change, We Gave You Coins" -- casascius
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
taner32
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 253

View Profile
December 19, 2017, 07:32:51 AM

ödül miktarının 20 btc civarında olduğu yazıldı önceki postlarda. alıntı yapıyorum.

imza kampanyası için 45 btc mükemmel bir fon olarak ayrılmış
umarım kampanyadan sonra herhangi bir sebeple düşürmezler
Arkadaşlar hesapladı o oranları 90 btc dusmuyor toplam odul hazuvu 20+ btc gibi birşeye denk geliyor ama yınede ıyı bir rakam odulden alanlar satmazlarsa uzun surede 3-5x yapacak bır proje bence hdac ve adamlar çalışıyorlar

aliyağız arkadaşın mesaj alıntısı 20 btc civarında olduğunu yazmış.
20X18000 hdac olarak mı hesaplamamız lazım?

toplam dağıtılacak bounty token miktarının ne olduğunu bende bilmiyorum. token sayısını telegramdan öğrensek bile önümüzü görmemiz açısından yeterli olacaktır.

post mesajlarınızı 70 karakter olarak kısaltmayın asla. 3-5 cümle yazın. gerekirse bir paragraf yazı oluşturun yani riske atmayın. haftada 15 mesaj diyorsa siz 25 mesaj atın. bazılarını kabul etmeyebilir.

kesinlikle katılıyorum, 70 karakter sınırını aşın ve 15 mesajtan fazlasını atın. son hafta diye kabul etmemezlik yapar mı yapar.

bu arada telegram üzerinden kayıt olmayı unutmayın, her katılımcı orjinal telegram sayfasına üye olmak zorunda diye yazıyor. sonra bir sıkıntı çıkabilir kayıt olunmadı diye.

aliyagiz207 (OP)
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
December 19, 2017, 12:19:22 PM

Çevirmen arkadaş grupta sorabilir mi?

Ödül 90 Bitcoin karşılığı coin mi? Yani 90x18.000 Hdac Token mi yoksa 600 bin dolarlık Hdac Token mi? Bunun sorulması gerekiyor bence çünkü yan çizebilirler.

Sordum ama cevap yok epey bır zaman geçtı bakalım gorecegiz ama bounty manager pek konuşkan bır arkadaş degil ozelldende daha once sorduklarıma cevap vermedı.Mesaj sayısına çok takılmayın manager pek sallamıyor gordugum kadarıyla
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
December 19, 2017, 01:21:29 PM

22si son arkadaşlar haftalık mesajların tamamlanması için, bu hafta 7 değil 10 gün olacak yani. "Week 5's stakes: from Tuesday 12 December to Monday 22 December" yazmışlar spreadsheet'e.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
December 19, 2017, 05:00:09 PM

Hdacin imzasi haftaya bitiyor millet yana yana yeni imza aramaya baslar yakinda, Allahtan TR forumu bo konuda zengin her projeyi ceviriyor arkadaslar benim imzam bitince bende gozume kestirdim bir tane ona dalacagim
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
December 19, 2017, 06:33:33 PM

22si son arkadaşlar haftalık mesajların tamamlanması için, bu hafta 7 değil 10 gün olacak yani. "Week 5's stakes: from Tuesday 12 December to Monday 22 December" yazmışlar spreadsheet'e.

Bende erkenden kasıyordum o zaman daha 3 gün varmış şu anda. Neyse sıkıntı yok zaten tamamlamıştık şuda bitsin de rahatlayalım. 1 hafta boşa gitti aslında ama yapacak bir şey yok.
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
December 19, 2017, 08:24:18 PM

Daha önce paylaşan oldu mu bilmiyorum ama coinmarketcap da banner reklamı dönüyor, ayın 22 si son yazıyor.

the_doctor
Full Member

Activity: 406
Merit: 189

View Profile
December 19, 2017, 08:31:17 PM

rus=ethereum
çin=neo
kore= belkide hdac bellimi olur arkadaşlar

belirttiğiniz gibi kore için hdac olabilir. kore ciddi anlamda kendi borsalarında güzel hacimler oluşturup güzel gaz verebilen bir organizeye sahipler. hdac uzun soluklu bir proje olacak ve teknolojiyi oturturlarsa sağlam kazandıracak bir proje.

koreden boscoin var, korenin ilk icosu, onunda kendi zinciri var, bountysine girmiştik zamanında, madem konusu geçti, takibe alın iş yapabilir,
kucoine girecek yakında sanırım, oylamada 1. çıktı.

bu arada bu ico ne zaman bitecek, 3 hafta diye girdik. beşe dönüyoruz sanırım

edit: bu hafta bitiyormuş ii bari, yeni icolara bountylee yelken açalım
stewart2012
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 255

View Profile
December 20, 2017, 02:29:53 AM

rus=ethereum
çin=neo
kore= belkide hdac bellimi olur arkadaşlar

belirttiğiniz gibi kore için hdac olabilir. kore ciddi anlamda kendi borsalarında güzel hacimler oluşturup güzel gaz verebilen bir organizeye sahipler. hdac uzun soluklu bir proje olacak ve teknolojiyi oturturlarsa sağlam kazandıracak bir proje.

koreden boscoin var, korenin ilk icosu, onunda kendi zinciri var, bountysine girmiştik zamanında, madem konusu geçti, takibe alın iş yapabilir,
kucoine girecek yakında sanırım, oylamada 1. çıktı.

bu arada bu ico ne zaman bitecek, 3 hafta diye girdik. beşe dönüyoruz sanırım

edit: bu hafta bitiyormuş ii bari, yeni icolara bountylee yelken açalım

BankEx'e girdim aylardır sürünüyorum şeytan diyor çık başka kampanyaya gir ama son günler diye dayanıyoruz yapacak bir şey yok şimdilik.. Birde günlük mesaj istiyormuş, küçücuk yazmışlar.
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
December 20, 2017, 03:59:28 AM

bir imzanın da sonuna geldik , umarım hard cap'e yakın birşey yapmıstır hdac.gerçi acıklamıyorlar ama illa ki ico sonrası acıklamak zorundalar s
pro2017
Member
**

Activity: 210
Merit: 11

View Profile
December 20, 2017, 08:12:24 AM

proje bence ılerıde başarıyı yakalar bakıyorum bakıyorum artık her projede bir iot yazısı dolanıyor, demekkı yenı gelecek iot uzerıne olacak
OggyBesiktas
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
December 20, 2017, 08:47:30 AM

Hyundai ile net bir bağlantısı var mıydı ? Okudum ama anlayamadım .. Eğer ki böyle bir durum varsa şahlanmaması mümkün değil ? Bir de şu an için ne kadarlık bir yatırım toparladılar . Bir de en düşük 0.1 btc yapabiliyoruz sanırım doğru mu ?
alex219
Sr. Member

Activity: 628
Merit: 251

View Profile
December 20, 2017, 09:45:32 AM

Kampanya ayın 22'sinde bitiyor bir miktar yatırım yaptım, KYC olayı beni yormadı uzun vade de değerlenebileceğini düşünüyorum fakat hala pre-sale'de ucuza satılan tokenler aklımın bir köşesini kurcalıyor.
Geleve
Full Member

Activity: 588
Merit: 104

View Profile
December 20, 2017, 04:18:28 PM

HDAC projesinin arkasında Hyundai BS&C var. Bu firma korede inşaat işleri yapıyor ve it hizmetleri veriyor. Bizim bildiğimiz hyundai ile direkt olarak bir bağı yok. Ancak hdacın avantajı iota olacak. iota güzel fiyatlandı ve çok konuşuluyor. Bu hdaca olan talebi artıracaktır.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
December 20, 2017, 04:46:47 PM

HDAC projesinin arkasında Hyundai BS&C var. Bu firma korede inşaat işleri yapıyor ve it hizmetleri veriyor. Bizim bildiğimiz hyundai ile direkt olarak bir bağı yok. Ancak hdacın avantajı iota olacak. iota güzel fiyatlandı ve çok konuşuluyor. Bu hdaca olan talebi artıracaktır.
Artik bugun hemen hemen hangi projeye baksan bir iota kelimesi gorursunuz arkadaslar, hdac bunun uzerine kurgulaniyor ama diger bir cok projede iot temeli atiliyor.Bunu yapmak kolay degil ama artik makilerin birbirleriyle konustugu bir caga adim atiyoruz
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
December 20, 2017, 05:48:16 PM

bir imzanın da sonuna geldik , umarım hard cap'e yakın birşey yapmıstır hdac.gerçi acıklamıyorlar ama illa ki ico sonrası acıklamak zorundalar s

umarım açıklanır ama hiç öyle bir niyetleri yok gibi. ben hala bu bilginin saklanmasında nasıl bir sakınca olabilir diye merak ediyorum. olası bir saldırıya karşı mı yatırım adreslerine ait bilgileri gizleme gereği duyuluyor yoksa farklı bir gerekçeleri mi var çözemedim. bakalım ne olacak.

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌