Bitcoin Forum
April 19, 2024, 05:52:36 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 »
  Print  
Author Topic: [ANN] [SALE] Hyundai'nin Hdac - Blockchain tabanlı IOT Sözleşmeleri. 27 Kasım  (Read 9014 times)
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
January 23, 2018, 05:11:33 PM

Ben icosuna girdim ama kyc den geçemedim bir türlü geri ödemelerde yapılmadı 0.5 btc göndermiştim hala bekliyoruz bakalım ne zaman geri gelecek diye. KYC den geçmeyi çok isterdim ama olmadı gitti
1713549156
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713549156
Reply with quote  #2

1713549156
Report to moderator
"I'm sure that in 20 years there will either be very large transaction volume or no volume." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713549156
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713549156
Reply with quote  #2

1713549156
Report to moderator
stewart2012
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 255

View Profile
January 23, 2018, 06:15:28 PM

Ben icosuna girdim ama kyc den geçemedim bir türlü geri ödemelerde yapılmadı 0.5 btc göndermiştim hala bekliyoruz bakalım ne zaman geri gelecek diye. KYC den geçmeyi çok isterdim ama olmadı gitti

KYC'den geçemeyenlerin ödemeleri iade edilecekti Telegram'dan iletişime geçip öğrenebilirsin. Şubat ayından itibaren geri ödemeler başlayacaktı ben öyle okudum yinede kesin bilgi değil, bilemeyeceğim.
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
January 23, 2018, 06:20:31 PM

Vallahi ben öyle 2-3 yıl tutamam güzel bir kar gördüğüm gibi veririm, son zamanlarda neyi tuttuğumuzu farkedemiyoruz. Ölümüne hold diye sapı tutmuşum farkında degilim o kadar çok düştükü kasa artık açıp bakasım gellmiyor

kesinlikle katılıyorum çünkü neyin ne olacağı belli olmaz. bazen cıktıkları fiyatlara gelememe ihtimalleri var, coin ne kadar iyi olsa da spekülatif haberler ile yerle bir olabiliyor.

ben kendim kademeli satış yapıyorum, böylelikle kazan kazan oluyor.

kademeli satış yapmak en mantıklısı aslında ama bende genelde bounty ile gelenleri hiç satmıyorum. 1 sene içerisinde bounty ile kazandıklarım neredeyse 2x düşüş yaşamış. ufak bir toparlamadan sonra bende adam akıllı bir kar gördümmü satış vereceğim.

edit: @HartmaniAbit bir güzellik yap ve bu mesajı alıntıla. benimde adresim kayıtlara geçsin. Grin Grin Grin

1GyYzjV6t4HawydX9PRiUTfMB4GiLrDE9L

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌
   ▄███▄██▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀     ▀███▀
  ▐█████▌   ▀▀█████████▀██▄███▄
   ▀███▀        ▄███▄    ▐█████▌
               ▐█████▌    ▀███▀
                ▀███▀
VIR

POWERED BY

RUNNING ON

OCTOPUSROBOTS
TEZOS BLOCKCHAIN
\
Invest in the virucidal safety    ─────────────────
                     ███▄
                    █████▌
                  ▄██████
                 ███████▌
              ▄▄███████▀
 ▄████  ▄▄▄▄▄███████████████▄
▐████▌ ██████████████████████▌
█████ ▐████████████████████▄██
█████ ▐██████████████████████▌
▐████▌ ███████████████████▄██
 ▀████  ▀▀▀▀▀▀█████████████▀
                ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
EASY TO USE             ▐▌
             ██
            ▐██▌
        ▄█▄ █▌▐█        ▄█▄
▄▄▄▄▄▄▄█▀ ▀██  █▌    ▄▄█▀ ▀█▄▄▄▄▄▄
██████▀     ▀  ▐█   █▀▀     ▀█████
                █▌ ▐█
                ▐█ █▌
                 █▐█
                 ▐█
EVOLVING CONCEPT             ▄▄▄▄
        ▄▄███▀▀▀▀███▄▄
      ▄██▀          ▀██▄
     ▀▀▀              ▀▀▀
   ▄███▌              ▐███▄
  █████                █████
 ▐█████                █████▌
 ▐█████                █████▌
  ▀████▌              ▐████▀
              ▄██▄    ▄▄▄
             ▐█████████▀
              ▀██▀
HELPFUL SUPPORT
/
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
January 23, 2018, 06:28:45 PM
Merited by formator (1)

2-3 yıl tutma konusu şu an piyasanın sürekli uçmasından kaçmasından dolayı size zor geliyor zannedersem Smiley tabiki arada al-sat yapabilirsiniz ama belirtmek istediğim şey bu coininin potansiyelinin çok yüksek olması Smiley aslında beni anladınız , verdiğim zamana takılmayın Smiley
bobita
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1287

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 23, 2018, 09:06:41 PM

Vallahi ben öyle 2-3 yıl tutamam güzel bir kar gördüğüm gibi veririm, son zamanlarda neyi tuttuğumuzu farkedemiyoruz. Ölümüne hold diye sapı tutmuşum farkında degilim o kadar çok düştükü kasa artık açıp bakasım gellmiyor

kesinlikle katılıyorum çünkü neyin ne olacağı belli olmaz. bazen cıktıkları fiyatlara gelememe ihtimalleri var, coin ne kadar iyi olsa da spekülatif haberler ile yerle bir olabiliyor.

dogaatac 2-3 yıl derken bir yandan da sorun yaratabilecek olumsuz gelişmeleri kollayarak tutmaktan bahsediyordur, ki ben de aynı şekilde düşünüyorum. Çünkü büyük projeler küçükler gibi ani ve hızlı sıçramalar yapamıyor ama onlar gibi belirli sınırlar arasında da kalmıyorlar, zaman içerisinde gittikleri yolun doyum noktası olmuyor.
Ayrıca başka konularda da yazıyorum, 2019 başlarından itibaren genel olarak dikkatli olmak gerek çünkü çoğu coinin/tokenin bu zamanlarda projelerinde somut bir şeyler ortaya koyması lazım. Al/sat zımbırtılarından zaten kimsenin bir beklentisi yok ama gerçek anlamda bir iş yaptıkları düşünülen emtialar dediğim tarihten itibaren ortaya bir şeyler koyamazlarsa hem kendileri çok kan kaybederler, hem de korkak piyasayı etkilerler.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
January 23, 2018, 09:12:37 PM

Ben bunun imza kampanyasına girmiştim kesinlikle gelen ödülleri satmayacağım. Bir kere dağıtım Mart ayından önce yapılmayacak gibi gözüküyor ayrıca dexko borsası başarılı olursa Hdac IoTA'yı bile geçebilir. IoTA hakkında her gün olumsuz bir haber çıkıyor. Tangle tam olarak başarılı bir teknoloji değil.
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
January 23, 2018, 09:44:48 PM
Merited by aliyagiz207 (5)

dogaatac 2-3 yıl derken bir yandan da sorun yaratabilecek olumsuz gelişmeleri kollayarak tutmaktan bahsediyordur, ki ben de aynı şekilde düşünüyorum. Çünkü büyük projeler küçükler gibi ani ve hızlı sıçramalar yapamıyor ama onlar gibi belirli sınırlar arasında da kalmıyorlar, zaman içerisinde gittikleri yolun doyum noktası olmuyor.
Ayrıca başka konularda da yazıyorum, 2019 başlarından itibaren genel olarak dikkatli olmak gerek çünkü çoğu coinin/tokenin bu zamanlarda projelerinde somut bir şeyler ortaya koyması lazım. Al/sat zımbırtılarından zaten kimsenin bir beklentisi yok ama gerçek anlamda bir iş yaptıkları düşünülen emtialar dediğim tarihten itibaren ortaya bir şeyler koyamazlarsa hem kendileri çok kan kaybederler, hem de korkak piyasayı etkilerler.

sevdim ben bu tartışmayı.

aslında söylemek istediğim şey şu ,genel olarak dandirik bir token (atıyorum elinizi yıkarken size otomatik sabun veren makinanın tokenı) ico'ya cıktıktan sonra ilk 3 ay içinde extra bir gelişme yaşamazsa bir pump yiyor. 0.1 den cıkan token genelde ( şu günlerdeki vakaları işin içine katmıyorum ) ilk 6 ayı 0.15-0.25 bandında tamamlıyor. ardından 2,3 yıl içinde kendini bir şekilde 1 dolar ve üstü seviyesine atmayı başarıyor.

daha potansiyelli bir coin yada token hele birde sağlam bir takımı ve communitysi varsa ne olursa olsun bir şekilde düzenli şekilde fiyatını artırıyor.%5 düşüyor %6 artıyor %12 düşüyor %17 artıyor diye gide gide bir bakmısınız 1 yıl sonunda ico fiyatını 5'e katlamıs oluyor. bana göre hdac extra potansiyelli bir coin , bunun nedenlerinden birincisi her ne kadar asıl hyundai ile doğrudan bir bağlantısı olmasa da ismi. ikincisi kendi blockchain'lerini yazacaklar olmaları ve iot teknolojisi.. Kore'liler genelde çok disiplinli insanlar olduklari için takımın roadmap'e sonuna kadar sadık kalacağını düşünüyorum.

gerci pre sale'de yaklasık 220 milyon dolarlık coin sattıkları için en azından 1,2 ay ico fiyatına gelmek için uğraşacaktır gibi geliyor.
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
January 24, 2018, 08:02:45 AM

2-3 yıl tutmanın bence ideal yöntemini sizlere anlatayım.

hdac dan gelecek olan paraya bağımlı olmamanız gerekli. farklı coinlerden giderlerinizin hepsini karşılayabilirseniz, zaten param var hdac yükselecek nasıl olsa daha da yükselecektir x50 yapsın öyle satayım gibi fikirleri oluşturmanız daha kolay olur.

aldığınız coinlerin potansiyellerini ayırt edip ona göre satış önceliğini ayarladığınızda 2-3 sene neden olmasın.
fedoralite
Sr. Member

Activity: 548
Merit: 251

View Profile
January 24, 2018, 08:14:01 AM

hdac dan gelecek olan paraya bağımlı olmamanız gerekli. farklı coinlerden giderlerinizin hepsini karşılayabilirseniz, zaten param var hdac yükselecek nasıl olsa daha da yükselecektir x50 yapsın öyle satayım gibi fikirleri oluşturmanız daha kolay olur.

aldığınız coinlerin potansiyellerini ayırt edip ona göre satış önceliğini ayarladığınızda 2-3 sene neden olmasın.

Son zamanlarda IoTA'dan çok fazla olumsuz haber geliyor ve Tangle ağı henüz tanınmış bir teknoloji değil. Ben blokzinciri daha güvenilir buluyorum çünkü Satoshi abimiz bize bu teknolojiyi uygun görmüş. Hdac blokzincire entegre edilmiş bir teknoloji kesinlikle uzun vade de 10'a katlar.
bobita
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1287

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 24, 2018, 08:34:57 AM

Onun yolunu da ben söyleyeyim, kazanç beklentisiyle varını yoğunu gömmemek lazım. İtirazım yok, o beklentiler genellikle boş çıkmıyor ama aslında oraya ayırmamak gereken lazım bir parayı gömünce eninde sonunda satmak gerekiyor, bu sefer de zaten planlar bozulmuş oluyor.
Bir kenarda mutlaka NOBF olmalı (ne olur ne olmaz, bulunsun fonu  Grin )
Hdac konusuna gelirsek, ben de büyük potansiyel görüyorum, ciddi işler yapma beklentisi mevcut. Bir de şöyle bir durum var, herkes (ben de dahil) şimdi "bunlar böyle yazıyor ama Hyundai ile alakaları yok aslında" modunda, yarın öbür gün gerçekten Hyundai ile kıyısından köşesinden bile olsa bir bağlantıları çıkarsa (bir şey bildiğimden yazmıyorum, sesli düşünüyorum sadece) ve bu coin piyasaya çıktıktan sonra olursa fiyat ciddi yükselir. Hyundai'in ek binasının çay ocağındaki otomatın coiniyiz deseler yeter.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
CoinKolik
Hero Member

Activity: 736
Merit: 504

View Profile
January 24, 2018, 08:46:10 AM

Onun yolunu da ben söyleyeyim, kazanç beklentisiyle varını yoğunu gömmemek lazım. İtirazım yok, o beklentiler genellikle boş çıkmıyor ama aslında oraya ayırmamak gereken lazım bir parayı gömünce eninde sonunda satmak gerekiyor, bu sefer de zaten planlar bozulmuş oluyor.
Hdac konusuna gelirsek, ben de büyük potansiyel görüyorum, ciddi işler yapma beklentisi mevcut. Bir de şöyle bir durum var, herkes (ben de dahil) şimdi "bunlar böyle yazıyor ama Hyundai ile alakaları yok aslında" modunda, yarın öbür gün gerçekten Hyundai ile kıyısından köşesinden bile olsa bir bağlantıları çıkarsa (bir şey bildiğimden yazmıyorum, sesli düşünüyorum sadece) ve bu coin piyasaya çıktıktan sonra olursa fiyat ciddi yükselir. Hyundai'in ek binasının çay ocağındaki otomatın coiniyiz deseler yeter.

Hocam bende aynı düşüncedeyim zaten son zamanlarda IoTA'yı kötüleyen bir grup var. Bu Hdac'ın ekmeğine yağ sürüyor bunun dışında Hyundai'nin CEO'sunun akrabası çıktı bu Hdac'in kurucusu.. İşte daha ne bağlantı olsun iki manipulasyon yapmazlar mı sence? İllaki yaparlar bu işin sonucunda çok para döner.
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
January 24, 2018, 09:20:31 AM

Hyundai'nin CEO'sunun akrabası haricinde birde sanıyorum hdac içinde eskiden hyundai de genel müdürlük yapmış birisi var bu ingilizce forumda hyundai ceo agacının resminde işaretlenmişti bu kişi
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
January 24, 2018, 09:45:31 AM

Bir kenarda mutlaka NOBF olmalı (ne olur ne olmaz, bulunsun fonu  Grin )

Hocam bende aynı düşüncedeyim zaten son zamanlarda IoTA'yı kötüleyen bir grup var. Bu Hdac'ın ekmeğine yağ sürüyor bunun dışında Hyundai'nin CEO'sunun akrabası çıktı bu Hdac'in kurucusu.. İşte daha ne bağlantı olsun iki manipulasyon yapmazlar mı sence? İllaki yaparlar bu işin sonucunda çok para döner.

İnsanlığın ticaret ve rekabette değişmez iç güdüseli, huyudur;

"Meyve veren ağacı taşlar"

Çok para dönen sektör taşlanır, Çok satan ürün taşlanır, Çok seveni olan sanatçı taşlanır. IOTA' da bu iç güdüsel ışığında taşlanıyor, normal bir durum.
kacakkipri
Full Member

Activity: 350
Merit: 171

View Profile
January 24, 2018, 01:38:56 PM

Böyle pozisyonlardaki insanların saçma manipülasyonlar yapmasını ben beklemiyorum. ne gerek varki adam hyundai'nin en tepesinde bunlara ihtiyacı dahi yoktur.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
taner32
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 253

View Profile
January 25, 2018, 07:39:56 PM

acaba btc imzalama konusunda haber var mı?

açıkcası merakla beklediğim bir proje idi. adının benzerliğini çok önemsemedim ama işlevselliğini merak ediyorum. beklentilerim büyük. ytd.
aliyagiz207 (OP)
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
January 25, 2018, 08:10:29 PM

acaba btc imzalama konusunda haber var mı?

açıkcası merakla beklediğim bir proje idi. adının benzerliğini çok önemsemedim ama işlevselliğini merak ediyorum. beklentilerim büyük. ytd.

Gün aşırı telegram kanalına bakıyorum henüz imzalama ile alakalı bir gelişme yok, Arkadaşlardan tek ricam bu konuyu aktif tutmayın lütfen,
 yukarıda göründügünde insanlar heyecanlanıyor, sadece imzalama veya başka gelişmelerle alakalı konuyu hortlatırsak iyi olur, şimdiden herkese teşekkürler
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
January 25, 2018, 08:33:27 PM
Merited by aliyagiz207 (1)

Special announcement from Hdac - DAC distribution
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Dear Hdac TGE participant,
Hdac(DAC) distribution has started from 9:00 am, January 25th, 2018 (GMT/UTC+1).
During the distribution process, TGE participants will receive actual ‘Hdac(DAC)’ which will be used in the future.
Please be sure to complete the Hdac distribution procedure until February 28th, 2018.

All participants MUST install the Hdac wallet to receive Hdac(DAC).
Hdac wallet is available on Android mobile (APK files), Windows PC, and OS X (Mac) PC app.

Please follow the instruction below.
1. Sign in and go to ‘My Hdac wallet’ menu at https://hdac.io
2. Install the Hdac wallet app and ‘Copy’ the Hdac wallet address.
3. ‘Paste’ your Hdac wallet address in ‘My Hdac wallet’ menu at https://hdac.io
4. Please click the ‘Check validity’ button.
5. Enter the ‘OTP code’. (*Required)
6. Receive Hdac(DAC). (Completed in 2~3 business days)

Please refer to https://hdac.io for detailed instructions for wallet installation.

Thank you.

The Hdac team

● ‘TGE participation order’ is based on the actual date of the first participation since November 27, 2017.
● Those who are refunded are excluded from the above.
● Hdac(DAC) distribution may take 2~3 business days.
● The exchange guide for the presale participants will be announced separately.

Hdac'ın resmi Telegram kanalından alıntılanmıştır, yatırımcılar Hdac cüzdanı üzerinden Hdac tokenleri için çekim emri talep edebilir.
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
January 26, 2018, 06:57:21 AM

Hdac(DAC) distribution has started from 9:00 am, January 25th, 2018 (GMT/UTC+1).
During the distribution process, TGE participants will receive actual ‘Hdac(DAC)’ which will be used in the future.
Please be sure to complete the Hdac distribution procedure until February 28th, 2018.

Hdac wallet is available on Android mobile (APK files), Windows PC, and OS X (Mac) PC app.

Please refer to https://hdac.io for detailed instructions for wallet installation.

Thank you.

The Hdac team

● ‘TGE participation order’ is based on the actual date of the first participation since November 27, 2017.

Hdac'ın resmi Telegram kanalından alıntılanmıştır, yatırımcılar Hdac cüzdanı üzerinden Hdac tokenleri için çekim emri talep edebilir.

sadece bounty'e girdim, bunu benim de yapmam gerekiyor mu, tam anlayamadım amacı.
Askit2
Hero Member

Activity: 981
Merit: 500

DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize

View Profile
January 26, 2018, 01:31:12 PM

Thank you.

The Hdac team

sadece bounty'e girdim, bunu benim de yapmam gerekiyor mu, tam anlayamadım amacı.

arkadaşın sormuş olduğu sorunun cevabını ben de merak ettim. Lütfen cevaplar mısınız ? Eğer Bounty katılımcılarının da bu işlemi yapması gerekiyorsa, biz de yapalım da emeğimiz boşa gitmesin.

▄▄
        ▄█▀▀█▄
      ▄█▀ ▄▄ ▀█▄
      ▀ ▄████▄ ▀
   ▄▀ ▄ ▀████▀ ▄ ▀▄
 ▄▀ ▄███▄ ▀▀ ▄███▄ ▀▄
█  ███████  ███████  █
 ▀▄ ▀███▀ ▄▄ ▀███▀ ▄▀

▀▄ ▀ ▄████▄ ▀ ▄▀
      ▄ ▀████▀ ▄
      ▀█▄ ▀▀ ▄█▀
        ▀█▄▄█▀
          ▀▀
███████████████████████████████████████████████████████████████████
██████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██████████▀▀▀▀▀████▀▀▀▀▀█████▀▀▀▀█████▀▀▀▀▀███████
██████            ▀████████     ████     █████    █████     ███████
██████     ▄▄▄▄▄    ▀██████     █████    ████      ████    ████████
██████     ██████▄    █████     █████    ▀██▀  ▄▄  ▀██▀    ████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████     █   ██   █     █████████
██████     █████▀    ██████     ███████       ████       ██████████
██████     ▀▀▀▀▀    ▄██████     ████████     ██████     ███████████
██████            ▄████████     ████████     ██████     ███████████
██████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████▄▄▄▄▄█████████▄▄▄▄██████▄▄▄▄████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████
.DIWtoken.com.
▄██████████████████▄
███       ▀███████
███       █████████
███       █████████
███       █████████
███              ██
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███              ███
███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███
██████████████████▀

▄██████████████████▄
███████████▀ ███████
█████████▀   ███████
███████▀     ██▀ ███
███ ▀▀       █▄▄████
███          █▀▀▀▀██
███ ▄▄       ███████
██████▄     █▄ ▀███
█████████▄   ███▄███
███████████▄ ███████
▀██████████████████▀

▄██████████████████▄
████████████████████
███████████████▀▀ ██
█████████▀▀     ███
████▀▀     ▄█▀   ███
███▄    ▄██      ███
█████████▀      ▄██
█████████▄     ████
█████████████▄ ▄████
████████████████████
▀██████████████████▀
......SECURITY DECENTRALIZED...
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
January 26, 2018, 01:33:03 PM

Thank you.

The Hdac team

arkadaşın sormuş olduğu sorunun cevabını ben de merak ettim. Lütfen cevaplar mısınız ? Eğer Bounty katılımcılarının da bu işlemi yapması gerekiyorsa, biz de yapalım da emeğimiz boşa gitmesin.

Hayır, mantıken imkansız zaten yani ödül katılımcıları için bir şey söylenmedi ama yatırım yapanlar için 28 Şubat son gün. Bu tarihten sonra ödül dağıtımına geçerler.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 »
  Print  

Jump to: