Bitcoin Forum
May 04, 2024, 04:47:28 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: Spectre.ai Tartışma Alanı (ICO, Fiyat vs.)  (Read 3705 times)
chickenfried12
Legendary
*

Activity: 1120
Merit: 1003

View Profile
December 01, 2017, 02:13:23 PM

sylon'nun başarız projesi oldugunu pek göremedim ama son zamanlarda artan talepler ve sacma sapan projeler ile elbette o da yanlış adım atmayacaktır ama spec su an gayet onu acık gibi geliyor akalım göreceğiz az kaldı .
1714841248
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714841248
Reply with quote  #2

1714841248
Report to moderator
Bitcoin addresses contain a checksum, so it is very unlikely that mistyping an address will cause you to lose money.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
kacakkipri (OP)
Full Member

Activity: 350
Merit: 171

View Profile
December 01, 2017, 02:53:13 PM

sylon'nun başarız projesi oldugunu pek göremedim ama son zamanlarda artan talepler ve sacma sapan projeler ile elbette o da yanlış adım atmayacaktır ama spec su an gayet onu acık gibi geliyor akalım göreceğiz az kaldı .

Adamla alakalı birşey değil bana göre. Ücretini token cinsinden mi alıyor btc cinsinden mi alıyor bilmiyoruz sonuçta. Belli para ödedikten sonra scam projeye de yöneticilik yaptırabilirsin. Spec'e gelirsek çok güzel kazanacağız inşallah Smiley

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
Coinredd
Full Member

Activity: 378
Merit: 103

View Profile
December 01, 2017, 02:53:39 PM

millet imzadan vuracak spectreden imzasına girenler şimdiden hayırlı olsun yani Cheesy adam bütün boutyi imzaya ayırmıs arada diğerlerine de ufak ufak yem atmıs 13 milyon felan toplamıslar bu rahat 15 ile biter
cointerstrike
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
December 02, 2017, 04:11:20 PM

Zaten bu dönemde imzaların çoğu hikaye çıkıyor, bari girmişken sağlam vermeyi en azından vaadedene girip olacaksa bu olsun diye düşünmekten başka çaremiz yok Smiley az kaldı bekleyip göreceğiz.
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
December 02, 2017, 04:30:30 PM

exortisin de dediği gibi " sylon varsa para vardır " burada da ortaya cıkacak gibi.

imzacılara şimdiden hayırlı olsun , sylon'u manager yapmak direk icoları +1 adım önde başlatıyor
TrolWolf
Full Member

Activity: 224

View Profile
December 02, 2017, 04:42:20 PM

millet imzadan vuracak spectreden imzasına girenler şimdiden hayırlı olsun yani Cheesy adam bütün boutyi imzaya ayırmıs arada diğerlerine de ufak ufak yem atmıs 13 milyon felan toplamıslar bu rahat 15 ile biter
Gerçekten de güzel topladılar ama bunun o kadar olmasında güzel bir proje olması da etkili imzaya girenleri ben de dahil güzel kazanç sağlayacağını düşünüyorum.

☁   Casper API   ☁
Platform for DApp developers for decentralized data storage around the world
Telegram Facebook www.casperproject.io Github Twitter ANN

Senior Member
TrolWolf
Full Member

Activity: 224

View Profile
December 02, 2017, 04:44:40 PM

exortisin de dediği gibi " sylon varsa para vardır " burada da ortaya cıkacak gibi.

imzacılara şimdiden hayırlı olsun , sylon'u manager yapmak direk icoları +1 adım önde başlatıyor
Sadece sylon a bağlamamak gerekiyor evet manager olarak işini gayet güzel yapıyor sorunları ilettiğimizde anında geri dönüş ve çözüm alabiliyoruz.Fakat o işini yapıyor karşılığında bir şey alıyor ama illa o imzanın coini alması gerekmiyor.

☁   Casper API   ☁
Platform for DApp developers for decentralized data storage around the world
Telegram Facebook www.casperproject.io Github Twitter ANN

Senior Member
bitcoinsay
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 255

Presale starts on 28th of April!

View Profile
December 02, 2017, 04:51:32 PM

Sadece sylon a bağlamamak gerekiyor evet manager olarak işini gayet güzel yapıyor sorunları ilettiğimizde anında geri dönüş ve çözüm alabiliyoruz.Fakat o işini yapıyor karşılığında bir şey alıyor ama illa o imzanın coini alması gerekmiyor.

Diğer manager leri  ile kıyaslayınca adam işini çok iyi yapıyor. Büyük ihtimalle coin değil de BTC alıyordur .

▄▄███████▄▄
▄▄██▄▄ ▀▀   ▀▀ ▄▄██▄▄
▄████████▄     ▄████████▄
███████▀▀  ▄   ▄  ▀▀███████
██████▀  ▄█████████▄  ▀██████
██████  ▄█████████████▄  ██████
█████  █████████████████  █████
██████  █████████████████  ██████
█████  ███████████████████  █████
█████  ███████████████████  █████
████  ███████████████████  ████
▀▀█▀   ▀███████████████▀   ▀█▀▀
▄      ▀█████████████▀      ▄
█▄   ▄    ▀▀▀▀▀▀▀    ▄   ▄█
▀  ████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄████  ▀
▀█████████████████▀
▀▀▀███████▀▀▀
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
               ▄▄▄
         ▄▄▄██████
   ▄▄▄███████▀████
▀█████████▀ ▄████
   ▀████▀ ▄██████
      ▀ ▄███████
        ██▀█████
        █   ▀██

▄▄▄▄
      ▄█████
      ███
    ▄▄███▄▄
    ███████
      ███
      ███
      ███
           ▄▄▄
 █▄       █████▄▀
 ███▄▄ ▄▄██████▀
  ▀█████████████
   █████████████
    ▀██████████
    ▄████████
▄▄████████▀▀

██▄     ▄██▄
 ████▄  ▄█████
 ███████████ █
 ██████████ ██
 █████████ ███
 ████▀███ ████
 ████  ▀ █████
 ▀███     ▀▀██
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
December 02, 2017, 06:38:07 PM
Last edit: December 02, 2017, 08:06:40 PM by designerusa

Baya sylon fanı varmış Türkçe forumda Smiley Aslında bir ara davet etmek lazım buralara..
Bu arada Spectre 31,114 ETH toplamış. Dolar bazında fiyat 14 milyonda çakılı kalsa da eth cinsinden bakınca hiçte fena durmuyor.  Bakalım son haftaya giriyoruz. Açıkcası uzun zamandır bu kadar merakla beklememiştim bir ico nun sonlanmasını..
pleght
Full Member

Activity: 252

View Profile
December 02, 2017, 07:02:22 PM

Baya sylon fanı varmış Türkçe forumda Smiley Aslında bir ara davet etmek lazım buralara..
Bu arada Spectre 31,114 ETH toplamış. Dolar bazında fiyat 14 milyonda çakılı kalsa da eth cinsinden bakınca hiçte fena durmuyor.  Bakalım son haftaya giriyoruz. Açıkcası uzun zamandır bu kadar merakla beklemiştim bir ico nun sonlanmasını..
İmzacıların hepsi merak içinde özellikle sizin gibi yüksek ranklılar daha çok bekliyordur güzel kar bırakacaktır dediklerini gerçekten yaparlarsa Smiley

pleght
Full Member

Activity: 252

View Profile
December 02, 2017, 07:07:19 PM

Bu arada spectre hergün belirli şeyleri düşürmeye başladı.Son anda neden bu tarz bir şeye giriştiler anlamadım.Bu hafta 20 posta düşürmüşler.Ayrıca verecekleri doları da düşürmüşler.

DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
December 02, 2017, 07:12:58 PM

Bu arada Spectre 31,114 ETH toplamış. Dolar bazında fiyat 14 milyonda çakılı kalsa da eth cinsinden bakınca hiçte fena durmuyor.  Bakalım son haftaya giriyoruz. Açıkcası uzun zamandır bu kadar merakla beklemiştim bir ico nun sonlanmasını..

Bence Sylon yönettiği kampanyaların çoğunda blog yazılarının tamamını cebine atıyor.Ne zaman blog yazasım olsa yönettiği projeler için katılımlar kapanmış oluyor.Bunun bir tesadüf olduğunu düşünmüyorum. Smiley
neite99
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
December 02, 2017, 11:00:30 PM

Post başı ödemeyi akıl ederek iyi kazandırdı sağolsun ancak her kampanyası kazandırıyor diye bir şey yok daha yeni yönettiği kampanyalardan Sisa scam çıktı yine yatırım toplayamayıp iptal olan Hometoken, Sphere gibi bir dünya proje var şans işi biraz.

İmzacıların hepsi merak içinde özellikle sizin gibi yüksek ranklılar daha çok bekliyordur güzel kar bırakacaktır dediklerini gerçekten yaparlarsa Smiley

Merak edecek bir durum yok aslında stake bazlı çalışmıyor çünkü kimin ne alacağı belli.

Bu arada spectre hergün belirli şeyleri düşürmeye başladı.Son anda neden bu tarz bir şeye giriştiler anlamadım.Bu hafta 20 posta düşürmüşler.Ayrıca verecekleri doları da düşürmüşler.

Toplamak istedikleri maksimum miktara ulaşamayınca dağıtacağı bütçeyi aşmamak için kısıtlamalara gitti bu da doğal yatırımcıyı da korumak zorundalar.
chickenfried12
Legendary
*

View Profile
December 03, 2017, 11:43:11 AM

Adamla alakalı birşey değil bana göre. Ücretini token cinsinden mi alıyor btc cinsinden mi alıyor bilmiyoruz sonuçta. Belli para ödedikten sonra scam projeye de yöneticilik yaptırabilirsin. Spec'e gelirsek çok güzel kazanacağız inşallah Smiley

btc aliyor tabii ki 2,5 dan aşşağı sanmıyorum alacağını bakalım göreceğiz son hafta ak koyun karakoyun ama inş en iyisi olur herkes adına .
PokerStein1
Full Member

Activity: 392

View Profile
December 03, 2017, 12:31:02 PM

Sanırım yeni moda stakelerin dolar cinsinden sayılması trendi. Bende merak ediyorum açıkcası bu kadar miktar ödeyecekler mi diye. Ama ödenirse çok güzel kazanç sağlayacak bekleyip göreceğiz Smiley

Ödemesine ödüyor da X dolar karşılıında gönderdiği token'ın değerini kendisi belirliyor zaten. X dolar karşılığı al sana şu kadar Euro demiyor.
Neden ödemesin?

Merhaba ,

Aslında tabi ki doğru söylüyorsunuz sonuçta token olarak ödeyecekler ama ben şu açıdan söyledim onu borsaya çıktığında spectre değer kaybederse 10 dolarlık ödül 1 dolar'ada düşebilir. Ama kuvvetle muhtemel Spectre bir süre sonra güzel artış gösterecek 5 katına çıksa 10 dolarlık post ödülü mantıken 50 dolar'a çıkmış oluyor. Birde spectre'de pasif kazanç durumu var bence imzasını alanlar çok fazla satmasınlar başarılı bir proje olacak çünkü spectre.

MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
December 06, 2017, 08:48:23 AM

Bu hafta son hafta bounty kampanyasında. Dağıtılacak tokenları, hangi token'ın ne işe yarayacağını ve nasıl ve nerede kullanılacağını incelemenizi tavsiye ederim. Tek bir token olmayacak projede.
ronaldopazzi7
Member
**

Activity: 87
Merit: 10

View Profile
December 06, 2017, 09:48:48 AM

Şuana kadar miktar bazında en iyi dağıtacak kampanyalardan biri olacak sanırım. Ico'ya ilgi de gayet iyi görünüyor güzel kazandracağı kesin
chickenfried12
Legendary
*

View Profile
December 09, 2017, 10:20:42 AM

son gün açıklamalar geliyor takip etmekte fayda var diyorum

hangi token ne zaman nasıl cevirilir unutmayalım kısıtlı bir süre koymuşlar sanırım ceviri işi için . spec takibi yapanlar hadi bol kazançlar
neite99
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
December 09, 2017, 02:38:57 PM

Artık sona gelmiş bulunmaktayız güzel bir kampanya süreci oldu umarım dağıtımı da kısa sürede yaparlar. Hacimli borsalara gireceklerdir diye düşünüyorum.
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
December 09, 2017, 08:25:52 PM

son gün açıklamalar geliyor takip etmekte fayda var diyorum

hangi token ne zaman nasıl cevirilir unutmayalım kısıtlı bir süre koymuşlar sanırım ceviri işi için . spec takibi yapanlar hadi bol kazançlar
Su son bahsettigin konuyu biraz daha acarsan guzel olurdu.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: