Bitcoin Forum
May 12, 2024, 11:18:09 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: Ülkemizi Rezil Eden İnsanlar Hakkında  (Read 2109 times)
Millennium_blue
Member
**

Activity: 266
Merit: 10

View Profile
November 19, 2017, 10:30:13 AM

Gerçekten sövdükleri kadar var çalışıyor gibi görünüyor insanların tamamen güvenini kazanıyor sonra da kaçıp gidiyor.Yabancılardan epey bir para kaybeden oldu anladığım kadarıyla Neo gold yatırım yapanlardan.Çok garipti adam 0.060 iken bunu yapmadı yarı fiyatında elindekilerin hepsini borsaya boşaltıp zemine çaktı.Hacklenme mevzusuna inanmıyorum ama neden daha yüksek fiyattan yapmadı merak ediyorum bilen varsa söyleyebilir.Bir ara 0.090 idi hatta.
1715555889
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715555889
Reply with quote  #2

1715555889
Report to moderator
1715555889
Hero Member
*

Ignore
1715555889
Reply with quote  #2

1715555889
Report to moderator
1715555889
Hero Member
*

Ignore
1715555889
Reply with quote  #2

1715555889
Report to moderator
The Bitcoin software, network, and concept is called "Bitcoin" with a capitalized "B". Bitcoin currency units are called "bitcoins" with a lowercase "b" -- this is often abbreviated BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
November 19, 2017, 05:46:35 PM

Bizden de bu beklenirdi diyordur herkes sanırım, yurtdışında baya alan insanlar gördüm konuşmalarını okuyunca, baya mağdurlar varmış sıkıntılı ülkeyiz valla ya, sonunda bitcoin dünyasını bile Türklere kapattırıcaz bunlar gelmesin kardeş dicekler:)
Karboran
Newbie
*

Activity: 13
Merit: 0

View Profile
November 19, 2017, 09:12:03 PM

Bence bu tarz insan müsveddelerinin ifşa edilmesi gerekir ki , insanlar kim olduklarını bilsin..  Hem insanları dolandırıp hemde ülkenin adını lekelemekten başka birşey yapmıyorlar çünkü..
mick42
Member
**

Activity: 182

View Profile
November 19, 2017, 09:21:11 PM

bizim milletten de bu beklenirdi doğrusu, ya arkadaş neden adam gibi bir proje yapıp millete parasını vermiyosunuz ki öylede böylede para kazanırsınız yani.
ayıp yemin ediyorum türk'ün adını lekeliyorlar
Bizim milletten bu beklenir demeniz beni üzdü açıkçası bu durumun aslında kabullenmiş olduğunu sezdim ama bu durumun milletle ırkla filan
sınırlandırabilir bir mesele olduğunu düşünmüyorum,mesele insani değerlerle alakalı aslında her millette olduğu gibi bizde de var maalasef böyle
kişiliksiz insanlar.
freeyourmind
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 252

View Profile
November 19, 2017, 10:02:46 PM

Bu ülkenin en iyi yaptığı iş dolandırıcı, HIRSIZ yetiştirmek oldu zaten. Bir kez de iyi anılalım arkadaş. Böyle ibnelerin yüzünden Türklerin yaptığı, yapacağı hiç bir projeye güvenmeyecek insanlar...
entr
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 277

View Profile
November 19, 2017, 10:08:59 PM

Adamların Türk olduğu belli değil. Ortada bir site var hacklenmiş de olabilir, hacklenmiş süsü verilmişte o da muallakta. Bu coine kim neden güvenip yatırım yaptı o ayrı bir konu. Asıl merak ettiğim ,bu kadar adam neden bu kadar duyar kastı ki sanki sadece Türkler adam dolandırıyor bu piyasada. Saçma sapan duyar kasıyorsunuz yatın uyuyun bence.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
November 20, 2017, 12:26:47 AM

Şerefsizin dini ırkı olmaz şerefsiz heryerde şerefsizdir.

gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
November 20, 2017, 12:34:10 AM

Bu ülkenin en iyi yaptığı iş dolandırıcı, HIRSIZ yetiştirmek oldu zaten. Bir kez de iyi anılalım arkadaş. Böyle ibnelerin yüzünden Türklerin yaptığı, yapacağı hiç bir projeye güvenmeyecek insanlar...
zaten 15 yıldır turkun yaptıgı bır sey eguvenen var mı kı ? aselsan dedıler onla bıle tasak gectıler bı gunde 46 tl ye cıktı 33 e dustu.trılyonluk hısse senedınde bıle serefsızlık yapıldı bu ulkede
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
November 20, 2017, 12:39:12 AM

her ulkede bu tarz insanlar bulunmakta.. eger yapanlar gercekten turk ise ve bunu boyle acik olarak belirtiyorlarsa,buyuk kahpelik yapmislar.zaten bu teknolojiye verdigimiz herhangi bir sey yok en azindan kotu anilmamak benimde tek derdim.
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
November 20, 2017, 01:46:28 AM

Tamam bu insanlar dolandırıcılık faaliyetine bulaştılarsa hata yapmışlardır ama yaptıkları hatalar kendilerini bağlar bu insanların ülkemizi rezil ettiklerini düşünmüyorum her ülkenin vatandaşı bu tarz işlere bulaşıyor maalesef o yüzden kafaya takılcak bir mesele değil bana göre.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
November 20, 2017, 02:48:09 AM

Bence bu tarz insan müsveddelerinin ifşa edilmesi gerekir ki , insanlar kim olduklarını bilsin..  Hem insanları dolandırıp hemde ülkenin adını lekelemekten başka birşey yapmıyorlar çünkü..

Ülke olarak bitcoine ne kadar haziriz da insanlari ifşa edince elimize ne geçicek. Ben iki uç gundur haberlerde bitcoin yuzunden islenen cinayetleri gorunce korkar oldum. Bitcoin ile ilgilenenleri fisleyecekler diye. Ifsa edilmesine edilir ama yaptirim olmadiktan sonra elini kolunu sallaya sallaya yine dolandirmaya devam. Benim ulkemde yapilan en iyi sey dolandiricilik bunu sanatcisindan tut siyasetcisine kadar yedirilen en basit ben polisim adiniz feto davasina karismis 100 bin tl yi soyledigimiz adrese getirin seklinde yapilan telefon konusmalarina itimat edip dunya para birakan insanlarimizi örnek gosterebiliriz...

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Feoner
Newbie
*

Activity: 49

View Profile
November 20, 2017, 05:43:54 AM

Yapanlar Türk mü anlayamadım bi türlü
theory_of_computation
Member
**

Activity: 60

View Profile
November 20, 2017, 07:09:48 AM

İstiklal marşı koymuş bir de şerefsizler. Ulusal simgeleri böyle pis işlere alet edenlerden nefret ederim.
Crypto-Age
Member
**

Activity: 129
Merit: 15

View Profile
November 20, 2017, 07:23:07 AM

Ben görmüştüm herifi whatsapp gruplarında geziyor o kadar yazdık uyardık milleti küfür ettiler bize.
Eth dark çökünce millet batınca herif ağlamaya başladı anama ne sövüyorsunuz ben yetim öksüzüm falan .. mal ya. Millet de salak..
" Allah Aklını kullanmayanların üzerine pislik indirir." ayetini hatırlayın ve aklınızı kullanın..
TRooP3R
Newbie
*

Activity: 50

View Profile
November 20, 2017, 09:20:56 AM

Ben görmüştüm herifi whatsapp gruplarında geziyor o kadar yazdık uyardık milleti küfür ettiler bize.
Eth dark çökünce millet batınca herif ağlamaya başladı anama ne sövüyorsunuz ben yetim öksüzüm falan .. mal ya. Millet de salak..
" Allah Aklını kullanmayanların üzerine pislik indirir." ayetini hatırlayın ve aklınızı kullanın..

kesinlikle haklısın her yeni ponzi de saadet zincirinde inanan ve zengin olmayı hayal eden bu kadar çok insan olduğu güzel ülkemde millet böyle zengin oluyor
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
November 20, 2017, 12:10:09 PM

Sonra ülkemiz iyi şeyler yapamıyor bu konuda böyleleri olunca utanıyorum.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
rdy
Member
**

Activity: 70

View Profile
November 20, 2017, 12:24:35 PM

Gerçekten sövdükleri kadar var çalışıyor gibi görünüyor insanların tamamen güvenini kazanıyor sonra da kaçıp gidiyor.Yabancılardan epey bir para kaybeden oldu anladığım kadarıyla Neo gold yatırım yapanlardan.Çok garipti adam 0.060 iken bunu yapmadı yarı fiyatında elindekilerin hepsini borsaya boşaltıp zemine çaktı.Hacklenme mevzusuna inanmıyorum ama neden daha yüksek fiyattan yapmadı merak ediyorum bilen varsa söyleyebilir.Bir ara 0.090 idi hatta.

Bunu bende merak ediyorum. Takip etmiştim zamanında.
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
November 20, 2017, 12:34:52 PM

Sonra ülkemiz iyi şeyler yapamıyor bu konuda böyleleri olunca utanıyorum.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
November 20, 2017, 12:47:21 PM

Ülkemizin ve milletimizin böyle çirkin olaylarla anılması üzücü gerçekten.Fakat bir kaç dolandırıcı yüzünden kendimizi bu kadar kötülemeyelim.Yabancılardan da çok fırsatçı çıkıyor.İstismara açık bir durum var ortada.Her çıkan coine itibar etmemek lazım.
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
November 20, 2017, 01:02:00 PM

Rezillik yok eger bu tarz projelere para kaptiracak kisilikteyseniz hayatta zaten cok basiniz agrimistir, agriyacaktir.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: