Bitcoin Forum
May 02, 2024, 08:35:47 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: CoinGO - Kolektif House Sunumu  (Read 1074 times)
Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
November 17, 2017, 01:23:27 PM

Bende bu projeyi beğeniyorum fakat arkadaşında dediği gibi acil olarak çıkartmanız gerekiyor, gün geçtikçe uygulamanın popülerliği düşüyor eğer ilk anlarında çıkartılsaydı zaten milyon dolarlar toplayabilecek bir projeydi.
The forum strives to allow free discussion of any ideas. All policies are built around this principle. This doesn't mean you can post garbage, though: posts should actually contain ideas, and these ideas should be argued reasonably.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
neite99
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
November 18, 2017, 04:00:27 AM

Bende bu projeyi beğeniyorum fakat arkadaşında dediği gibi acil olarak çıkartmanız gerekiyor, gün geçtikçe uygulamanın popülerliği düşüyor eğer ilk anlarında çıkartılsaydı zaten milyon dolarlar toplayabilecek bir projeydi.

Pokemon go'nun gidişatıyla bunun bir paralelliği bulunmuyor ki aciliyeti olsun. Bunu zaten bir süre sadece kripto dünyasını bilen insanlar oynar sonra gittikçe yayılır.
Jamesco
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

View Profile
November 18, 2017, 12:57:00 PM

Pokemon go'nun gidişatıyla bunun bir paralelliği bulunmuyor ki aciliyeti olsun. Bunu zaten bir süre sadece kripto dünyasını bilen insanlar oynar sonra gittikçe yayılır.

Hocam nasıl bulunmuyor? Adı bile aynı, işleyişi aynı. Bunda da yürüyerek gidip tokenleri topluyorsun, onda da pokemonları topluyordun. Bence arkadaşın dediği son derece mantıklı Pokemon GO popülerken sunulsaydı milyon dolarlar toplanırdı.
neite99
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
November 18, 2017, 11:30:48 PM

Hocam nasıl bulunmuyor? Adı bile aynı, işleyişi aynı. Bunda da yürüyerek gidip tokenleri topluyorsun, onda da pokemonları topluyordun. Bence arkadaşın dediği son derece mantıklı Pokemon GO popülerken sunulsaydı milyon dolarlar toplanırdı.

Yahu laf olsun diye yorum yapmayın. Pokemon go'da insanların bırakmasının sebebi yeniliklerin gelmemesi vs. ki Abd gibi gelişmiş ülkelerde hala milyonlarca oynayanı var. Burada olay coin toplamak yani para kazanma durumu söz konusu öbürü zevk için. Yani para kazanma durumu söz konusu olduğu sürece bu oynanacak hatta millet birbirinden duyup yükleyecek vs.
rdy
Member
**

Activity: 70
Merit: 10

View Profile
November 20, 2017, 08:08:43 AM

Merhabalar, internette proje ile alakalı pek bir veri göremedim.
Acaba bizlerle paylaşabileceğiniz bir döküman var mıdır?
Varsa incelemek isterim.

Teşekkürler.
alkansalih (OP)
Full Member

Activity: 182
Merit: 104

View Profile
November 20, 2017, 08:45:53 PM

Merhabalar, internette proje ile alakalı pek bir veri göremedim.
Acaba bizlerle paylaşabileceğiniz bir döküman var mıdır?
Varsa incelemek isterim.

Teşekkürler.

Projenin temelleri tam olarak oturmadığı için whitepaper hazır değil.
mertowich
Newbie
*

Activity: 34
Merit: 0

View Profile
November 21, 2017, 09:21:33 AM

Projenizde başarılar dilerim. Siteniz çok zayıf yaklaşık 500+ ico incelemiş biri olarak wp ile kurulmuş basit bir sitenin gerek tasarımı gerek içeriği çok yetersiz. Umarım geliştirebilirsiniz.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: