Bitcoin Forum
May 02, 2024, 04:41:27 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Εγγραφή στο bittrex (απορίες)  (Read 411 times)
mitsos1996 (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 18
Merit: 0


View Profile
November 29, 2017, 11:28:16 PM
 #1

Καλησπέρα σας. Θέλω να ανοίξω λογαριασμό στο bittrex.. Διαβάσω σε διάφορα topic εδώ στο forum οτι πολλοί λογαριασμοί στο bittrex απενεργοποιούνται χωρίς λόγο.. Και πολλοί δεν μπορούν να εξαργυρώσουν τα νομίσματα τους..  Έχει ιδέα κανεις αν είναι αξιόπιστο το bittrex? Αν φτιάξω λογαριασμό γνωρίζει κάνεις πόσες μέρες χρειάζεται για να γίνει επαλήθευση κλπ;; Ευχαριστώ..
The network tries to produce one block per 10 minutes. It does this by automatically adjusting how difficult it is to produce blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
bspus
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2165
Merit: 1002



View Profile
November 30, 2017, 11:26:10 AM
 #2

Αξιοπιστο ειναι. Αν τους δωσεις αυτα που ζητανε και την ιδια μερα μπορει να γινει η επαληθευση

Εγω την εκανα χρησιμοποιοωντας ενα παλιο διαβατηριο, που ειχε ληξει χρονια.
Προσπαθησα με ταυτοτητα στην αρχη αλλα δεν τη δεχονταν γιατι δεν δεχονται ασπρομαυρες φωτογραφιες.

Η επομενη επιλογη θα ηταν αδεια οδηγησης.

codeminoica
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 15
Merit: 0


View Profile WWW
November 30, 2017, 12:30:36 PM
 #3

Προσωπικά κανένα πρόβλημα μέχρι στιγμής. Πρόσφατα τα έπαιξε το κινητό μου με το 2FA και δεν μπορούσα να κάνω login, αλλά έστειλα ένα mail στο support με κάποια info/documents κ το ξεκλείδωσαν προσωρινά, μέχρι να ξαναβάλω 2FA στο νέο κινητό. Και με trading bot εχω παίξει μεσω bittrex, κ με το ΑΡΙ του γενικότερα και κανένα παράπονο μεχρι τώρα.
mitsos1996 (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 18
Merit: 0


View Profile
November 30, 2017, 01:07:09 PM
 #4

Εγω που εχω μονο ταυτότητα. Τι μπορω να κανω? Δεν εχω ούτε διαβατήριο ουτε διπλωμα οδήγησης.
mpufatzis
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 840
Merit: 128



View Profile WWW
November 30, 2017, 03:13:32 PM
 #5

Πολλοί εδώ μέσα έχουν λογαριασμους σε περισσότερα από ένα ανταλλακτήρια.
Δεν είναι κακό να δοκιμάσεις και σε κάποιο άλλο αν δεν καταφέρεις κάτι με αυτό.

Εγω που εχω μονο ταυτότητα. Τι μπορω να κανω? Δεν εχω ούτε διαβατήριο ουτε διπλωμα οδήγησης.
mitsos1996 (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 18
Merit: 0


View Profile
November 30, 2017, 03:23:02 PM
 #6

Επειδη θελω να αγοράσω Cardano coins. Μεχρι στιγμής αυτο γίνεται μόνο από τα ανταλλακτήρια bittrex και upbit. Το upbit επειδή έχει menu μόνο με Κινέζικα, δεν είναι και το πιο εύκολο να κάνω λογαριασμό.. Tongue .. Τέλος πάντων!!! Έχει πάρει κανένας Cardano?
chek2fire
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3416
Merit: 1142


Ιntergalactic Conciliator


View Profile
December 01, 2017, 12:11:09 AM
 #7

και εγώ κανένα παράπονο με bittrex συν ότι όταν χρειάστηκα support ήταν άμεσο και με βοήθησαν. Για όποιον όμως θέλει να μην δώσει στοιχεία νομίζω το hitbtc είναι μονόδρομος

hitbtc.com/exchange

και αυτό αρκετά αξιόπιστο και τελείως ανώνυμο αλλά...
αν σου τύχει οτιδήποτε απλά το support τους είναι ανύπαρκτο Tongue

http://www.bitcoin-gr.org
4411 804B 0181 F444 ADBD 01D4 0664 00E4 37E7 228E
mitsos1996 (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 18
Merit: 0


View Profile
December 01, 2017, 06:03:47 AM
 #8

Τελικά εκανε λογαριασμο στο bittrex φιλος μ π εχει διαβατηριο. Ηταν ευκολο τελικά.. Έκανε και όλες τις επαληθεύσεις κλπ.. Απο ότι διαβασα προβλημα με το bittrex εχουν σε συγκεκριμενες χώρες που γίνονται παράνομες δραστηριοτητες..
NicolasGR
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 42
Merit: 1


View Profile
December 01, 2017, 06:26:12 AM
 #9

Εγώ την πάτησα γιατί έβαλα όνομα Nicolas ενώ η άδεια οδήγησης έγραφε Nikolaos και τώρα το ticket θα μου φάει καμια βδομάδα κι αν φτιαχτεί. Διαγραφή λογαριασμού δεν έχει οπότε ίσως πρέπει να κοιτάξω να τον ξανανοίξω με άλλο e-mail
athlas
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 29
Merit: 0


View Profile
December 01, 2017, 12:50:49 PM
 #10

εμενα την ταυτοτητα στο bittrex την δεχτηκαν χωρις κανενα προβλημα
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!