Bitcoin Forum
May 06, 2024, 04:39:50 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: 1 USD= 3,70 TL oldu  (Read 2243 times)
BitSharke135
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 252

View Profile
October 27, 2017, 11:17:03 PM

Ülkemizin parasi devamli deger kaybettiginden dolayi yatirimimin buyuk bir kismini kriptoparalarda tutuyorum. Bu bana guven veriyor ve paramin deger kaybetmesini onluyor. Umarim ulkemiz bu zorlu dönemleri atlatir.
1714970390
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714970390
Reply with quote  #2

1714970390
Report to moderator
1714970390
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714970390
Reply with quote  #2

1714970390
Report to moderator
The Bitcoin software, network, and concept is called "Bitcoin" with a capitalized "B". Bitcoin currency units are called "bitcoins" with a lowercase "b" -- this is often abbreviated BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
TrolWolf
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
October 28, 2017, 12:57:25 PM

Ülkemizde doların hızlı artışını devam ettiriyor bu crypto para karlarını arttırsada ülke içi geçimi zorlandıracak dolaylı yoldan halka zarar verecektir.Amerika ile sorunlar devam ettikçe artış artacaktır.

☁   Casper API   ☁
Platform for DApp developers for decentralized data storage around the world
Telegram Facebook www.casperproject.io Github Twitter ANN

Senior Member
aborjin
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 250

View Profile
October 28, 2017, 05:03:49 PM

Amerika ile karşılıklı restleşmeler devam ettikçe artacaktır.Fakat bu amerikayı değil türkiyeyi etkiler amerika kadar güçlü bir ekonomiye zarar verebileceğini düşünmüyorum.

.▄███     ██████     ███▄
██████   ███████   ██████
 ██████ ██████████ ██████
  ██████████████████████
   █████████  ████████
    ██████    ██████
    ███████    ██████
   █████████  █████████
  ██████████████████████
 ██████ ██████████ ██████
██████   ██████   ██████
 ▀███     ██████     ███▀
IMPRESSIO     ▄███████████████▄
     ██             ██
     ▀███████████████▀
           ██ ██
           ██ ██
       ▄▄█████████▄▄ ▄███▄
    ▄███▀▀       ▀▀████ ▀██▄
  ▄██▀   ▄▄█████▄▄   ▀██▄ ██
 ▄██  ▄███  █  █████▄  ██▄█▀
 ██  ███         █████  ██
██  ██████  ███   █████  ██
██  ██████  ▀▀▀  ▄█████  ██
██  ██████  ▄▄▄▄  █████  ██
██  ██████  ████   ████  ██
 ██  ███          ████  ██
 ▀██  ▀███  █  █████▀  ██▀
  ▀██▄   ▀▀█████▀▀   ▄██▀
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
       ▀▀█████████▀▀
hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
October 31, 2017, 09:16:19 AM

3 80 leri gecen hafta geçti ırak bölgesel kürt yönetimi elindeki petrol kaynağını kaybetti , Türkiye bundan faydalanıyordu yani kazanç kapısının bir tanesini daha kaybetti ve hükümet gene yanlış politikalarının bedelini kaybederek kapattı , ülkemizde yanlış siyasetler ve yanlış ekonomi politikaları devam ettiği sürece dolar 4000 tl yi yılbaşı gelmeden görür.
beatecoin
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
November 01, 2017, 12:12:00 AM

Dolarda bitcoinde artışına dolu dizgin devam ediyor. Altcoinler de bu artışa biraz eşlik etse de bizimde biraz yüzümüz gülse artık. Fork sonrası güleceğiz diyorduk malesef hala düşüyor.
J.Moriarty
Full Member

Activity: 219
Merit: 109

View Profile
November 01, 2017, 12:26:23 PM

Dolar 3.3 civarındayken yurtdışından almadığım bir ürün vardı. İnat ettim, indirim olmadan kesinlikle almayacağım diye, aylardır bekliyorum.
Sonunda 11.11 geldi, indirimler başlayacak. Aylarca beklemenin sonunda sipariş edeceğim derken bir hesap yaptım, o kadar indirime rağmen 15 lira ucuza geliyor sadece  Sad

Ülke kendi kendine geçinebilse bana ne diyebilirsin ama şu an odamda bir tane Türk malı ürün bulamazken çok büyük sıkıntı bu durum.
Bu yazıyı yazarken ara verip bütün odayı kontrol ettim, yurtdışından gelmeyenler su, Türkçe kitaplar ve yerdeki halı sadece.

“He is the Napoleon of crime, Watson. He is the organizer of half that is evil and of nearly all that is undetected in this great city, He is a genius, a philosopher, an abstract thinker. He has a brain of the first order. He sits motionless, like a spider in the center of its web, but that web has a thousand radiations, and he knows well every quiver of each of them. He does little himself. He only plans.”
henrybek3
Full Member

Activity: 546

View Profile
November 02, 2017, 02:32:15 PM

USD için yıl sonu beklentim 4.0 malum piyasa sürekli geriliyor, 3.90 sonrası 4.0 seviyesinin çok hızlı geleceğini düşünüyorum. Ekonomimiz ciddi manada dar boğaza giriyor.
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
November 02, 2017, 03:44:12 PM

Bu durum için elde edilen 3-5 kardan ziyade ülke ekonomisinin içine girdiği felaketi düşünüp hepimiz adına üzülüyorum. 4'ü görecek ama 4'te kalacak mı o da belli değil,  farkındaysanız dolar karşısında Türk lirası uzun zamandır değer kaybediyor ve kaybetmeye devam edecek gibi görünüyor. Acilen çözüm olacak ekonomi politikaları ile hareket edilmezse bugünlerimizi mumla arayacağız..

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
November 03, 2017, 04:11:35 PM

3.87 güncel. Bu gidiş sıkıntılı elektronik, ilaç fiyatları ithal giyim nereye gider hayal bile edemiyorum. Doğru yatırım yapmak lazım enflasyon eritiyor paramızı
TrolWolf
Full Member

Activity: 224

View Profile
November 03, 2017, 05:40:12 PM

Dolar şuan 3.87 ve artışını da devam ettirecek gibi görünüyor amerika ile sorunlar devam ettikçe bu şekide devam edecektir.Umarım en kısa sürede düzelir.

☁   Casper API   ☁
Platform for DApp developers for decentralized data storage around the world
Telegram Facebook www.casperproject.io Github Twitter ANN

Senior Member
myner007
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 0

View Profile
December 03, 2017, 12:13:14 PM

Para ve maliye politikaları bu kadar birbirine zıtken ne dolarda ne de eur da stabil bir durum olabilir. TCMB sıkı para politikası ile birinci önceliği olan enflasyonu dizginlemeye çalışıyor. Maliye politikası ihale ile harcamaları artırıp ekonomiyi canlı tutmaya çalışmaktadır. TCMB faizleri arttırıp yükselişi durdurur ama siyasi otorite faiz arttırımına karşı olduğu için faiz koridorları gibi değişik silahlar devreye giriyor. Umarım kısa zamanda stabil bir durum yakalanır.
kulmagu
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
December 03, 2017, 12:19:41 PM

Dolar yükseldikçe bitcoinin fiyatı lehimize artacak mı?
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: