Bitcoin Forum
April 24, 2024, 10:54:28 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [All]
  Print  
Author Topic: Hangi altcoin zarar ettirmez?  (Read 5076 times)
det.fusco (OP)
Member
**

Activity: 75
Merit: 11

View Profile
November 19, 2017, 10:16:16 PM

Olay şu: 1 hafta önce 500 liralık ETH almıştım bittrex'ten. Şimdi 100 lira kar etmişken yüksekten satıp sonra düştüğünde tekrar almak istiyorum. Normal şartlarda BTC olarak bırakabilirdim. Fakat şu aralar BTC çok dalgalanıyor. O yüzden paraları tutmak için sabit dalgasız bir altcoin lazım. Gözüme LTC ve DASH'i kestirdim. Bir de DOGE var o da yıllık düşüşünü tamamladı yükselecek diyorlar. Ama riskli birim fiyatı çok düşük, en ufak düşüşün etkisi büyük olur. Sizin fikriniz nedir?

___ dock.io _______Decentralized professional data exchange powered by Ethereum_______
WHITEPAPER     █ █ █ █     FACEBOOK     TWITTER     TELEGRAM     █ █ █ █     ANN THREAD
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ● ⚫ ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
1713999268
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713999268
Reply with quote  #2

1713999268
Report to moderator
1713999268
Hero Member
*

Ignore
1713999268
Reply with quote  #2

1713999268
Report to moderator
The forum was founded in 2009 by Satoshi and Sirius. It replaced a SourceForge forum.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713999268
Hero Member
*

Ignore
1713999268
Reply with quote  #2

1713999268
Report to moderator
1713999268
Hero Member
*

Ignore
1713999268
Reply with quote  #2

1713999268
Report to moderator
1713999268
Hero Member
*

Ignore
1713999268
Reply with quote  #2

1713999268
Report to moderator
freeyourmind
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 252

View Profile
November 19, 2017, 10:23:10 PM

Dogeyi falan boşverin, goygoy muhabbetine çıkan bir yapıdan medet ummayın. Üzülürsünüz. Bakmayın milletin yıllık düşüş yıllık çıkış falan dediğine. Altcoin piyasasında btc dalgalanmalarından etkilenmeyen bir coin kolay kolay bulamazsınız. O yüzden olaya böyle bakmayın. Her coin kazandırır ama uzun vadede. Anlık aksiyon arıyorsanız pump kovalayın ama dikkat edin elinizdekinden de olmayın.
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
November 20, 2017, 08:38:32 AM

Kısa vadede ufak kar edip kaçayım başkasına gireyim mantığıyla yani pump'cu mantığıyla gittiğinizde eninde sonunda terste bırakabilir gibime geliyor, bu tarz al sat işini yapıp para kazanan adamlar hem ciddi şekilde kendisi araştırıyor borsadan anlıyor hem de önemli doğru şekilde piyasayı analiz eden kişileri takip ediyorlar. Tecrübe yokken al sat yapıp kar etmek çok zor, eldeki paradan olunabilir.
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1708
Merit: 309

View Profile
November 20, 2017, 08:42:18 AM

Şu an öyle bir altcoin söylemek zor bence piyasanın bu durumuna bakılırsa. Ama böyle ufak tefek al sat işlemleri bir yerden sonra patlayabilir. Ben böyle yapmak yerine uzun vadede daha çok kazanılacağını düşünüyorum. Uzun vade için ethereum alınabilir benim fikrime göre.
espressodelisi
Full Member

Activity: 322
Merit: 100

View Profile
November 20, 2017, 09:46:37 AM

Dash iyi bir seçim. Geliştirici ekibi iyi çalışıyor. Bir anda artabilir. Ama al sat coini değil. Satınca daha da yükselip terse düşebiliyorsunuz.
mertbul
Newbie
*

Activity: 38
Merit: 0

View Profile
November 20, 2017, 09:54:22 AM

#START günlük güzel al satlar sunuyor keza kore ve geo da öyle
Hawker
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

View Profile
November 20, 2017, 10:03:25 AM

Bunu kimse bilemez ama bende son zamanlarda stratis'ten baya umutluyum fiyatı bir türlü yükselmedi yani yakında zamanda bir pump dalgası da stratis yiyebilir. Ben 10 dolar civarı bekliyorum Stratis için açıkçası.
oinokhoe
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
November 20, 2017, 10:04:01 AM

DASH öneririm. Kimseyi üzmedi şuana kadar.
coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
November 20, 2017, 10:14:27 AM

Zarar yazmayan coin yoktur muhtemelen, şuan son 2 aya baktığında en baba coinler bile btc bazında yarı fiyattalar. Önemli olan düşmesi değil proje nedir takım kimlerdir, uzun vadeli düşünüldüğünde her coin illa çıkar da düşer de ama sonunda iyi projeler herzaman yatırımcısını güldürecektir.
lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
November 20, 2017, 10:18:22 AM

İco fiyatının altında diye cok projeden zarar etmişimdir. Ama gelecegi olan sağlam takımlı projelere yatırım yaparsan dolar bazında kâr yaparsın.
mick42
Member
**

Activity: 182

View Profile
November 20, 2017, 10:23:44 AM

Bence hiçbir altcoinin garantisi yoktur hepsi zarar ettirebilir tabi mantıklı hareket edilmediğinde,hatta projesi ne kadar iyi olursa olsun rağbet görmezse kar da edilemeyebilir.Ama altcoini al sat yapmaktan ziyade elde tutup artacağı günü beklemek daha akıllıca geliyor bana,kar da daha büyük olur.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
November 20, 2017, 10:36:30 AM

Etherde kalmaya devam edin bence, su an kar varsa satıp tekrar düştügünde altdan alabılırsınız ama pekde düşecek gibi durmuyor btc 8k yı kırmasına ragmen ıyı tutunuyor
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
November 20, 2017, 10:43:04 AM

bu yazdıklarımı bi araştırın kararı kendiniz verin .sadece fikir vermesi açısından yazıyorum.ytd

ethereum için aralık ve yeniyılın ilk çeyreği için yükselecek söylentileri var...ne kadar doğru olur araştırmak lazım ...bunun haricinde BTC dalgalanmaları karşısında fazla sarsılmayanlar var ..ARK, VERT, PIVX NEO(gerçi neo bu ara yükseltme yedi bir miktar düşme eğilimi gösterebilir mi araştırmak lazım)  monero (kendi donanımsal cüzdanını ledgere yaptırıyor gibi bir durum var bir miktar fiyatını etkileyebilir belki forumda konusu vardı)

ZRX ve GVT de yeni çıktı... mart gibi baya artış yapacağı söyleniyor..forumda konuları mevcut...bunlara da bir göz atabilirsiniz
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
November 20, 2017, 11:54:09 AM

Şu an zarar ettirmeyecek altcoin yok gibi.Hangisinden daha az zarar ederim diyorsan en dip fiyata düşmüş olanlar daha az riskli şu anda.X2-X3 yapmış şişmiş bir altcoine girmektense düşmüş dip fiyata girmek daha mantıklı.Ben şu anda Mth'yi görüyorum alım için uygun seviyede.Kısa zamanda ICO fiyatını yakalayacağını düşünüyorum.Bu bir ay olur 2 ay olur belli değil ama piyasanın gidişatına bağlı en kısa zamanda toparlanacağını düşünüyorum.
oturanbilboa
Sr. Member

Activity: 454

View Profile WWW
November 20, 2017, 11:58:26 AM

BTC yükselirken bütün altcoinler tehlikelidir. Dolar bazında değerlerini korusalar da BTC yükselişine genelde ayak uyduramazlar. En iyisi yükseliş zamanları BTC'de kalıp durgunlukta altcoin trade yapmak olur. Her trade hamlesi başarılı olacak diye bir kural yok tabi ki.

rdy
Member
**

Activity: 70

View Profile
November 20, 2017, 12:18:57 PM

Doge Coin ne kaybettirir, ne kazandırır  Grin  Grin
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672

View Profile
November 20, 2017, 12:27:22 PM

Tether'e geçebilirsiniz sürekli 1 dolar olan bir coin amacıda o zaten ama ufakta olsa bir kar yapayım riski olmasın diyorsanız wings ideal gibi duruyor 6 7 aydır aynı seviyelerde gidip geliyor.
SecurityShark
Member
**

View Profile
November 20, 2017, 12:32:24 PM

Eğer kısa sürede bir şeyler bekliyorsanız bence hiç denemeyin.  Çünkü kısa vade kumardan farksızdır. Bana soracak olursanız parayı ikiye bölün yarısını BTC yarısında ETH yatırın unutun gitsin.

furkantugra
Member
**

Activity: 280

View Profile
November 20, 2017, 12:32:30 PM

şu aşamada altcoinden ziyade btc al sat yaparak kar etmem daha muhtemel altların ne olacağını kestirmek çok zor btc de öyle ama uzun vadede güven veriyor btc diğer coinlerin akıbetini kestirmek zor eth gibi coinler hariç tabi onlarla al sat yapabilirsin ama uzun vadede
Midesiz
Member
**

Activity: 378
Merit: 20

View Profile
November 20, 2017, 12:41:27 PM

Keşke bilsek de söyleyebilsek ama btc ile eth arasında al-sat yapmak bana da mantıklı geliyor.

dewilboys
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
November 20, 2017, 12:48:28 PM

Olay şu: 1 hafta önce 500 liralık ETH almıştım bittrex'ten. Şimdi 100 lira kar etmişken yüksekten satıp sonra düştüğünde tekrar almak istiyorum. Normal şartlarda BTC olarak bırakabilirdim. Fakat şu aralar BTC çok dalgalanıyor. O yüzden paraları tutmak için sabit dalgasız bir altcoin lazım. Gözüme LTC ve DASH'i kestirdim. Bir de DOGE var o da yıllık düşüşünü tamamladı yükselecek diyorlar. Ama riskli birim fiyatı çok düşük, en ufak düşüşün etkisi büyük olur. Sizin fikriniz nedir?
aradığın şey zaten bittrex'te bulunuyor. Dalgalanmalardan etkilenmek istemiyor ve zamanı gelince tekrar piyasaya girerim diyorsan usdt ye çevireceksin o parayı. Altcoinlere çevirmek pek akıl karı değil eğer uzun vadeli yatırım yapmıyorsanız.
det.fusco (OP)
Member
**

View Profile
November 20, 2017, 12:55:33 PM

USDT'ye nasıl çevirebilirim peki. Tether diye bi' coin göremiyorum ben :S O dolar kuruna endeksli, tam benlik olur.

___ dock.io _______Decentralized professional data exchange powered by Ethereum_______
WHITEPAPER     █ █ █ █     FACEBOOK     TWITTER     TELEGRAM     █ █ █ █     ANN THREAD
pokerjet
Sr. Member

Activity: 546

View Profile
November 20, 2017, 01:09:34 PM

Altcoin olarak Ethereum bana hiç zarar ettirmedi . Al sat işine bu coinde girmiyorum pek al sat aralığı vermedi uzun süredir.
Uzun vade tutmak lazım,  bu arada hiç bir coine  tüm parayı yatırmak akıl karı değil oranı iyi ayarlamak gerekli bence de.
h4yfans
Full Member

Activity: 210

View Profile
November 20, 2017, 01:22:33 PM

Her altcoin kısa vadede zarar ettirir. BTC her dump veya pump yaptığında hepsi kızarır.Önemli olan uzun vadede ne düşündüğünüz. Alıp yastık altına atacaksanız, güzel bir proje arayın doge falan kovalamayın. Takımları inceleyin, whitepaperları okuyun.
det.fusco (OP)
Member
**

View Profile
November 20, 2017, 01:48:05 PM

Az önce bir denemeyle Tether'ı keşfetmiş oldum. Sorumun karşılığı tam olarak Tether. Yatırım için değil de karımın dalgalanmalardan etkilenmemesi için sormuştum konu başlığındaki soruyu. Yanıtımı aldım. Teşekkürler fikirleriniz için.

enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
November 20, 2017, 01:56:33 PM

Ben olsam ya Ethereum olarak bırakırdım ya da Neo alırdım. Gerçi öyle de yapıyorum. Neo bugün Binance'ye de eklendi; zaman zaman dalgaya kapılsa da yönünün bundan sonra yukarıya doğru olacağını düşünüyorum.
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
November 20, 2017, 01:58:50 PM

Kısa vade de her coin zarar etrirebilir, hatta projesi ve ekibi iyi olanlar bile hatta amazon ve microsoft birleşip bir coin çıkarsalar o bile kısa vadede zarar ettirebilir, bir de olaya nereden baktığınız önemli, eğer ki dolar bazlı kar zarar hesaplıyorsanız uzun dönemde mutlaka kar a geçecektir, fakat btc bazlı bakarsanız uzun dönemde de zarar yaşayabilirsiniz, coine göre, en basiti waves genel olarak kabul görmüş sağlam olarak nitelendirebikeceğimiz coinlerde bir tanesi waves 6 ay önce 240k satoshi leri görmüştü, şuan ise waves 65k satoshi civarı zamanla 800k ya çıkıp tekrar 200k ye düşebilir, burada önemli olan tek gerçek bitcoindir, ne zaman ki diğer coinler gerçek hayata uyarlanarak projeleri aktif olur, o zaman btc gibi görebiliriz, coinlere belli zamanlarda haberler satın alınmadan girilip yüksekte satmak daha mantıklı geliyor bana

vanillalatte
Member
**

Activity: 105

View Profile
November 20, 2017, 02:14:44 PM

Tüm kripto para birimlerinin risk içerdiğini düşünürsek, yüksek hacimli alt coinlere yatırım yapmak bence daha mantıklı, Zengin etmese de bir anda batırmaz.
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672

View Profile
November 20, 2017, 02:17:29 PM

ethereum , waves zarar ettirmez arkadaşım ama uygun bir seviyeden almalısın şuan uygun bir zaman değil alış için etheri 295 ten waves'i 3,5 dan alırsan zarar edeceğini hiç sanmıyorum

carlzec
Full Member

Activity: 616

View Profile
November 20, 2017, 02:20:51 PM

Uzun vadede ben ethereum dan çok ümitliyim bitcoin den sonraki en sağlam hatta bitcoindrn daha dağlam bir proje olarak düşünüyorum
Puyol
Full Member

Merit: 101

View Profile
November 20, 2017, 02:21:51 PM

Bence Neo yada Taas alınabilir ikisinide yıl sonuna 2x olarak görüyorum inşallah yanılmam
theory_of_computation
Member
**

Activity: 60

View Profile
November 20, 2017, 02:56:03 PM

Ben de NEO tavsiyelerine katılıyorum, ETH ve NEO arasında paylaştırılabilir.
mehmet312
Full Member

Merit: 102

View Profile
November 20, 2017, 03:48:41 PM

Taas bence de zarar ettirmez batmadığı sürece, ama Neo yorumlarına kısmen katılmıyorum. Neonun da gayet riski var, çin gibi dengesiz salak bir devlete sahip. Eylüldeki gibi yasaklıyorum herşeyi diyebiliyor adamlar birden, yine aynı şekilde kafaları atarsa veya canları isterse kapatıyorum borsaları der Neo'nun fiyat da yarı fiyatına gider anında vesaire. Neyse uzun lafın kısası risksiz yatırım yok, risk olduğu için para kazanılıyor bu yatırımlardan.
alpoahmo
Full Member

Merit: 125

View Profile
November 20, 2017, 04:59:27 PM

Şu an en sağlam duran waves bence.En az zarar ettiren coin bence waves.Al wavesi gerisini düşünme bence zarar ettirmez kara geçirir.
aragom
Sr. Member

Merit: 263

View Profile
November 20, 2017, 05:20:28 PM

hepsi zarar ettirir. özellikle son 5 aydır doğru düzgün para kazandıran coin yok. grafiklere bakarsan anlarsın. en iyisi btcde kalmaktı şu süreçte.
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
November 20, 2017, 05:30:43 PM

Arada hiç bilmediğim altcoinler yükselirken uzun süreli piyasada olanlar bile şu anda diplerde o yüzden bu konuda bir şey söylemek tam anlamıyla imkansız.
BitPi
Full Member

Activity: 142

View Profile
November 20, 2017, 05:47:22 PM

Litecoin

Ekranda gördüğün para senin değil cebine koyduğun para senindir...
The Management
Full Member

Activity: 630

View Profile
November 20, 2017, 06:30:50 PM

Valla açıkcası çok güvenerek yatırım yaptığım BAT ve CIVIC coinleri bile düştü ve düzeltemedi kendisini hala bekliyorum. Bunların yanında OAX ve AdEx'e yatırımım var.
Fakat sanki piyasa düzelirse CIVIC ve ADX baya hızlı yükselecek gibi geliyor. BAT için biraz daha vakit lazım.

YTD
baskanx
Sr. Member

Activity: 686

View Profile
November 20, 2017, 06:41:57 PM

Son 1-2 ayda bitcoin bazında baya düşüşler oldu, fakat dolar bazında kendini geri toplayan waves gibi coinler oldu, btc bazında yarıya düşse de dolar olarak baktığında zarar yazmadı 1-2 ay oncesine göre. Uzun vadede waves ve stratis muhtemelen zarar ettirmeyecektir diye düşünüyor çoğu kişi, umarım yanılmayız.
inanc
Member
**

Activity: 113

View Profile
November 20, 2017, 06:51:56 PM

doge iyi yükselcek bitcoin bi dursun

Sekon
Full Member

Activity: 490

View Profile
November 20, 2017, 07:09:24 PM

hangi altcoin zarar ettirmez yerine hangi yatırımcı en az zararla kar alır çıkar olarak bakabiliriz konuya. Biraz da şansla piyasayı iyi incelip al satla kar yapabilirsin aslında her altcoin zarar ettirir nasıl satıp nasıl aldığına bağlı Smiley
nalpagutt
Sr. Member

Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
November 20, 2017, 07:19:13 PM

Bi laf vardır. Satmadıgınız sürece zarar etmezsiniz diye . Projenize güveniyorsanız arkasında durun.

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
November 20, 2017, 07:25:28 PM

piyasadaki altcoinlerde müthiş bir özgüvensizlik hâkim maalesef! en baba ethereum bile "300 mü olsam 350 eder miyim 400 çok mu olur" gibi bir psikolojik travma yaşıyor. btc aldı başını gidiyor, 3-5 coin dışında artan yok hepsi geriliyor. bir sürü proje afedersiniz mal gibi bakıyor. adamın biri çıktı 25k btc ile btc'ye savaş açtı 7x yaptı bcc ile, diğerleri moron gibi bekliyor. btc 100 dolar artsa %10 düşen ürkek, pısırık ne idüğü belirsiz bir piyasada şu artar bu artar demek yanıltıcı olabilir. altcoinlerin toptan bir hücuma kalkması gerekiyor, hem fiyat hem satoshi bazında...hattı müdafaa yoktur sathı müdafaa vardır o satıh tüm altcoin piyasasıdır, tıpkı mart ayında yaşanan gibi, aksi durumda 3-5 şanslı-seçilmiş coinin kısa süreli spekülatif artışı dışında hareket olacağı yok.

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
November 20, 2017, 07:57:36 PM

Hiç bir altcoin kar ettirmiyor daha doğrusu ettirtmiyorlar. Hele ki bu sene Ağustostan sonra resmen facia yaşamaya başladık. Tüm altlar herkesi altüst etti. O yüzden sular durulmadan hiç birinden bir bok olmaz.
yakuzabilgic
Member
**

Activity: 81

View Profile
November 20, 2017, 07:58:12 PM

Orta vadede Waves kesinlikle zarar ettirmez btc yükselişine çok iyi dayandı.

TWITTER ◢                    ☆✩✩✩✩ FTEC ☆✩✩✩✩                      ◢ WHITEPAPER  ◢       24
   WEBSITE ◢                 First Trading Ecosystem                    ◢ MEDIUM          ◢     April    
TELEGRAM ◢                For Traders ✧ By Traders                    ◢ FACEBOOK     ◢    Public Sale    
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
November 20, 2017, 09:13:19 PM

Eth uzun vadede de kısa vadede zarar ettirmez. 300$ da duruyordu hep, şimdi 360 falan olmuş. Dalgalanmalarda limanınız eth olsun.

yobit.net is banned from signatures
Delinquency
Sr. Member

Activity: 560

View Profile
November 20, 2017, 09:17:49 PM

Dogeden uzak derim hocam, Bu forumda sürü psikolojisi denen bir illet var biri başladımı yancılarıda hemen o coini savunmaya geçer o yüzden kendi analizlerinizi çıkarmanız sizin için daha iyi olacaktır,
Zarar ettirmeyecek coinler bence ether ve waves olabilir
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
November 21, 2017, 08:27:51 AM

bütün altcoinler zarar ettirebilir. bitcoinde zarar ettirebilir. kesin zarar ettirmeyecek diye bi durum yoktur. tl de zarar ettirir dolarda zarar ettirir. her şey riskli bu dünyada anasını satayım.
Leonbtc
Full Member

Merit: 190

View Profile
November 21, 2017, 08:29:47 AM

Basic Attention coin zarar ettirmez. piyasanin duruma gore ya yukselir ya duser ama asla scam degildir zarar ettirmez sifira dusmez.

dewilboys
Sr. Member

View Profile
November 21, 2017, 08:51:37 AM

USDT'ye nasıl çevirebilirim peki. Tether diye bi' coin göremiyorum ben :S O dolar kuruna endeksli, tam benlik olur.
Bak nerdeyse tüm borsalarda işlem görüyor. Pair'in altındakilere tıklarsan seni direkt sayfaya yönlendirir. https://coinmarketcap.com/currencies/tether/#markets
Hangi borsada işlem yapıyorsan ona göre seç, bu arada tether ile ilgili dönen spekülasyonlarda var fakat en fazla 1-2 sent değer kaybeder onun dışında çok fazla oynamaz fiyatı.
Balmain
Hero Member

Activity: 2086
Merit: 681

View Profile
November 21, 2017, 12:04:50 PM

Hepsinin zarar ettirme potansiyelinin olduğu bir piyasadayız. Bitcoin aşırı değerli işlem görüyor, bu aşırı değer geri çekildiği zaman altcoinlerin birçoğu çökecektir. Sağlam kalan olursa Top25 coinlerden birkaçı sağlam kalır. Onlar dışında hepsinde çok kısa sürede çok büyük düşüşler göreceğiz.

.
▄██████████████
███████████████
███████████████
█████████████▀░
███████████▀▄░█
██████████░███░
███████▀▀░▀▀█▀▀
█████▀░░░░░░░▀▄
█████░░░░░░░░░█
█████▄░░░░░░░▄▀
███████▄▄▄▄▄███
███████████████
▀██████████████
▄██████████████
███████████████
████████████▀██
█████████▀▀░░░▀
████████░░░░░░░
██████░░░░░░░░░
█████░░░░░░░░░░
█████░░░░░░░░░░
██████▄░░░░▄▄▄░
█████████▀▀░░░▀
████████▄▄▄▄▄▄▄
███████████████
▀██████████████
▄██████████████
███████████████
██████████▀▀▀▀▀
███████▀░▀█▄░░░
██████░░░░░█▄░▄
█████░░▄▄▄▄▄██▀
█████▀▀▀░░░░▄█▄
█████░░░▄▄█▀▀░█
██████▄█▀▀░░░░▀
███████▄▄░░░░░░
██████████▄▄▄▄▄
███████████████
▀██████████████
▄████████████████████████▄
██████████████████████████
█████████████░████████████
████████████▀▄████████████
█████▀▀░░░░░░░░░░░░▀▀█████
████▀░░░░░░░░░░░░░░░░▀████
████░░░██░██░░░░█░░░░░████
████░░░▄▄▀▄▄░░▀▀▄▀▀░░░████
████▄░░▀▀░▀▀░░░░▀░░░░▄████
█████▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄█████
▀████████████████████████▀
.
det.fusco (OP)
Member
**

View Profile
November 21, 2017, 12:18:13 PM

Basic Attention coin zarar ettirmez. piyasanin duruma gore ya yukselir ya duser ama asla scam degildir zarar ettirmez sifira dusmez.
Sıfıra düşmez ne demek :S
Süründürür ama öldürmez gibi bir şey oldu bu Cheesy

Bak nerdeyse tüm borsalarda işlem görüyor. Pair'in altındakilere tıklarsan seni direkt sayfaya yönlendirir. https://coinmarketcap.com/currencies/tether/#markets
Hangi borsada işlem yapıyorsan ona göre seç, bu arada tether ile ilgili dönen spekülasyonlarda var fakat en fazla 1-2 sent değer kaybeder onun dışında çok fazla oynamaz fiyatı.
Hocam çok basitmiş. Ben Tether tokenı almaya çalışmıştım ama öyle bir şey bulamamıştım. Sonradan öğrendim ki elimdeki BTC'yi USDT marketinde satınca otomatik olarak Tether olarak kalıyormuş. Çok işime geldi. Biraz geç öğrendim ama yapacak bir şey yok. Bittrex'te bir de Fiat trading için enchanced verification istiyorlarmış galiba. Ben onu da yapmadığım için o işlem bana açık değil diye düşündüm. Neyse ben sorunumu hallettim Cheesy
Yine de sağ ol Smiley

Hepsinin zarar ettirme potansiyelinin olduğu bir piyasadayız. Bitcoin aşırı değerli işlem görüyor, bu aşırı değer geri çekildiği zaman altcoinlerin birçoğu çökecektir. Sağlam kalan olursa Top25 coinlerden birkaçı sağlam kalır. Onlar dışında hepsinde çok kısa sürede çok büyük düşüşler göreceğiz.

Aslında bunun tam tersini de söyleyenler var. BTC'nin 1-1.5 ayda 2-3k artmasının başlıca nedeni insanların forklardan ekstra coin sahip olmaya çalışmasıydı. O yüzden çoğunluk altcoinlerden çıkıp BTC'ye girdi. Şimdi BTC'nin gerilemesi ile insanlar altcoinlere dönmek dışında ne yapacaklar? Gerçi geçen hafta gördüğümüz BCH felaketi var örnek olarak Cheesy O yüzden tam altcoinler çöker mi bilemiyorum

Spack17
Sr. Member

Activity: 1610
Merit: 271

View Profile
November 21, 2017, 06:32:45 PM

Keşke biz de bilsek de hangi altcoinin zarar ettirmeyeceğini bol miktarda alsak. Kısa vadede al sat yapmak en mantıklısı gibi şu dönemde. Bitcoin olabilir,bitcoin cash olabilir,waves,eth,etc hepsi olabilir uygun zamanı yakaladıktan sonra.
Bheze
Sr. Member

View Profile
November 21, 2017, 06:42:50 PM

Uzun vade de zarar ettirmeyecek olan kriptoparalar arasinda Ethereum ve Oracles Network var bu ikisini ucuzdan bulunca satin alip cepte tutmak gerekiyor.
KaledeNobet
Full Member

The future is your Genome

View Profile
November 21, 2017, 06:50:45 PM

Şu aşamada bitcoin cinsinden zarar ettirmeyen altcoin olduğunu sanmıyorum.Dolar cinsinden ise pek çok altcoin zarar ettirmez altcoin piyasası kan ağlamasına rağmen dolar bazında çok büyük bir düşük yaşamadı gözlemleyebildiğim kadarıyla.

dr1980m
Hero Member

Activity: 938
Merit: 1000

View Profile
November 21, 2017, 07:05:27 PM

Bu konuda kimsenin net bir şey söylemesi mümkün değil. Altcoin geliştricisine bağlı eğer yapacakları işe sadık kalırlarsa road mapa'a göre ilerlerlerse zarar ettirme oranı düşer ama bu kesin zarar ettirmez demek değildir. Bu piyasada neyin ne olacağı hiç belli olmaz bi bakarsın çok güvendiğin coin düşüşe geçmiş. Tek bir coine güvenmek pek mantıklı değil en mantıklısı sağlam bir kaç coinden sepet oluşturmak. YTD
nasip35
Full Member

Activity: 398
Merit: 118

View Profile
November 21, 2017, 11:41:20 PM

Valla hepsi zarar ettirebilir ettirmicek diye bişiy yok ama şu ara güvendigim coin Eth öncelikle sakin sakin artıyor digeride Ltc olabilir
SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154

View Profile
November 21, 2017, 11:54:25 PM

risk cok kazandiran coinler var fakat kestirmek zor bu aralar. 2-3 senelik projeler bile o kadar takipcisi olmasin ragmen adamlar beta cikariyor fiyat artisi yuzde 5 yuzde 10. onun icin kestirmek zor. kazandiran projelerde gecici pump gibi gorunuyor korkup satiyoruz sonra 3-4 katina cikioyr bakiniz power ledger Smiley
minldem
Member
**

Activity: 252

View Profile
November 22, 2017, 12:00:45 AM

şu şu ettirmez demek çok büyük risk ve vebal ki bu şekilde yönlendirmek doğru değil ama tavsiye olarak söylenirse haliyle en gözde olan ethereum denilebilir. ayrıca dash güzel bir ivme yakaladı. izlemekte fayda var derim.
PokerStein1
Full Member

Activity: 392

View Profile
November 22, 2017, 12:15:32 AM

0x , Populous , Paypie , Veritaseum , Stratis , Monetha daha aklıma gelmiyor ama şimdilik bu altcoin'lerin zarar ettirmeyeceğini düşünüyorum. Birde gönlümün kralları Ethereum ve LTC'yi eklemek istiyorum.

DarkXen
Sr. Member

Merit: 261

View Profile
November 22, 2017, 02:28:00 PM

Her coin zarar ettirir kimse bunun garantisini vermez bir de bir coini ne kadar elinde tutmak istediğine göre değişir. Alayım 1 sene dursun diyordan sağlam koinlerden 3-4 çeşit sepet yapmanı ve icin de %50 sinin btc durmasını tavsiye edebilirim. Ek olarak neye göre zarar ettirmez dolar mı yoksa btc olarak mı ? Btc için 100k $ rakamları dolanıyorken senin aldığın koinde en azında x10 yapmalı böyle potansiyeli olan bir koine girmen gerek Smiley . Bulursan haberdar et.
Tadic
Full Member

View Profile
November 22, 2017, 02:37:08 PM

Sen de gözüne hep pahalı coinleri kestirmişsin. Zaten hareketini yapmış 20x 50x yapan coinleri tutmak büyük zararlar ettirebilir. Uzun vadeli düşünüyorsan tut tabi ama kısa vade trade yapıyorsan overbought olmuş coinlerden almak çok riskli bence.
neite99
Sr. Member

View Profile
November 22, 2017, 02:53:33 PM

İlk 50'de yer alanların çoğunun ben zarar ettirmeyeceğini düşünüyorum yani düşseler bile toparlıyorlar bir şekilde. Doge gibi boş beleş yine Bitconnect gibi ponzi olanlar istisna.
dewilboys
Sr. Member

View Profile
November 22, 2017, 05:55:42 PM

Arkadaşlar soruyu anlamayanlar için bir daha özet geçeyim. Arkadaşımız kar ettiği para ile şimdilik kenara çekilmek istiyor yeni bir yatırım alanı bulana kadar. Sizden bir yatırım önerisi istememiş, zaten yatırım önerisi almaması en iyisi. İstediği cevabı almış gibi gözüküyor usd ye çevirecek parayı. Post kasmak için saçma sapan şeyler yazıyorsunuz.
ferhanaydin
Newbie
*

Activity: 45

View Profile
November 22, 2017, 07:57:41 PM

Tabiki Ethereum zarar ettirmez. Stabil coin 6 aydır 300$ da dolanıyo duruyo ya bi uzayayım yok. Oh ne güzel.
Blackeagle190342
Full Member

Merit: 105

View Profile
November 22, 2017, 08:13:01 PM

LTC DASH ETC bunlardan başkası zarar ettirebilir.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
vezirrr
Full Member

Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
November 22, 2017, 08:19:49 PM

Valla hangi altcoine girdiysem lanet olsun ki şu 3 ayda hepsinden zarar ettim. He kar ettiğim zamanlar olmadı mı, tabii ki de oldu hakkını yemeyelim waves, litecoin, ethereum. Tabi bu dünyada herşey kesin değildir ama yüksek oranda ve büyük ihtimalle de zarar etmeyeceğiniz altcoin arıyorsanız size şunu söylüyorum:

1-TaaS
2-Taas
3-TaAs
4-TAas
5-....
6-...

Anladın sen.

Sync485
Full Member

View Profile
November 22, 2017, 11:41:33 PM

bitcoin dalgalanırken hiç bir altcoine güvenmeyin. hepsinin endeksi bitcoin. güvenmiyorsanız en iyisi piyasa stabil olana kadar dolara veya tl'ye geçin.
mikewirth
Sr. Member

Activity: 532

View Profile
November 22, 2017, 11:59:34 PM

Yatırım tavsiyesi değil, sonuç kendi kararınız olur, ama bence Ethereum zarar ettirmez.  Ethereum'un 2017 yılı boyunca gösterdiği performans  bize bunu ispat edecek nitelikte, bir çok altcoin çeşidine sahibim fakat ethereum bir başka.
h4yfans
Full Member

View Profile
November 23, 2017, 01:25:46 PM

Alttan ziyade uzun vade yatırım bakıyorsanız ETH diyebilirim. Uzun zamandır sesi soluğu çıkmıyordur 2018 iyi geçecek gibi.
nekominer
Full Member

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
November 23, 2017, 02:11:21 PM

Her alt coin zarar ettirebilir, dolar bazında düşünürseniz usd/usdt ile işlem gören coinler daha hacimlidir ve nispeten daha az kar / zarar ettirir.

suukool
Full Member

Activity: 413

View Profile
November 23, 2017, 02:14:59 PM

Uzun vade de zarar ettirmeyeceğinden emin olduğumuz tek altcoin Ethereum'du fakat o 400 dolara kadar çıktı dolayısıyla şu an herhangi bir altcoin sizi çok kolay bir şekilde zarar ettirebilir. Eğer ille alınacaksa Stratis gibi kendi altyapısını kullanan kriptoparalar satın alınmalı.
KoinBey
Member
**

Activity: 69

l'argent est mon étape

View Profile
November 23, 2017, 02:25:31 PM

BTC bazında baktığınızda bütün altcoinler btc değeriyle zarar ettirebilir. En garanti yöntem olarak ekibi, hedefi, pazarı belli olan ve hacim olarak da ilk 30 sırada bulunan altcoinlere yönelmek olur görüşündeyim.
Borracha
Full Member

View Profile
November 23, 2017, 08:39:45 PM

Bugüne kadar Ethereum hiç zarar ettirmedi bana, şimdi yükselişte satanlar var ama ben fiyatın yükseleceği kannatindeyim. Altcoinlerin hepsi zarar ettirebilir tabiki hangi seviyeden aldığımıza bağlı olarak. Ama altcoinler için yükseliş zamanı geldi sanki, bol kazançlar herkese.
tumece
Full Member

Merit: 107

View Profile
November 23, 2017, 08:59:04 PM

ethereum , dash, bitshares zarar ettirmez bence. ha fiyatlari dusebilir o ayri. onemli olan kar edeceginiz gunu bekleme sabrina sahip olup olmadiginizdir. bu altlar her zaman icin fiyatini artirir. dusse de toparlar tekrar yukselir.
erhansahin.tr
Member
**

Activity: 68

View Profile
November 23, 2017, 10:07:37 PM

Ethereum,Ltc,Monero,Dash. Bu altcoinlere güveniyorum ben, analiz falan da yok elimde halbuki  Cheesy
TrolWolf
Full Member

Activity: 224

View Profile
November 23, 2017, 10:11:32 PM

Kyber network zarar ettirmez etmesi için ancak ethereum un büyük bir çöküş yaşaması gerekiyor ki o da mümkün değil bence.2018de büyük bir artış olacaktır.

☁   Casper API   ☁
Platform for DApp developers for decentralized data storage around the world
Telegram Facebook www.casperproject.io Github Twitter ANN

Senior Member
alikaya58
Full Member

Activity: 518

View Profile
November 23, 2017, 10:39:26 PM

Ethereum ettırmez dıgerlerı pıyangoo dıbıde gorebılıyor zengınde edebılıyor şansa kalmış bırazda  ne olcagını bı kestıreblsek ooho Cheesy
mesacan
Member
**

Merit: 13

View Profile
November 25, 2017, 08:52:55 AM

Doge, Sys ve Ada bunlar genellikle çok konuşuluyor şu sıralar çünkü baya bi dipdeler olabildiğince en düşük fiyatlardalar şuan.
acmrl
Full Member

View Profile
November 25, 2017, 08:54:18 AM

her altcoin araştırmadan alırsan birilerinin lafına uyarsan zarar ettirir. Kendi bildiğinden şaşmamak lazım bu piyasada, sonuçta para yatırıyoruz, iyice araştırıp güvenip inandığın projeye öyle yatırım yapmak lazım.
CoinSlayer
Member
**

Activity: 238

View Profile
November 25, 2017, 08:54:28 AM

ethereuma çok güvenyrm ben Smiley uzun vadede zarar ettirme ihtimali aselsanın zarar ettirme ihtimalinden bile daha düşük Smiley
coderben
Full Member

View Profile
November 25, 2017, 09:57:58 AM

Bitcoin ve ethereum hiçbir zaman zarar ettirmez bence önümüzdeki bir kaç yıl için, tabi alıp uzun vadede tutmak koşuluyla. Yoksa herzaman dalgalanmalar oluyor, ethereum 300 dolardan 460a geldi 2 haftada, yükselir azalır uzun vadede hertürlü kazanç olur.
JJRousseau
Member
**

Activity: 114

View Profile
November 25, 2017, 02:18:09 PM

Monacoin tabi ki al sat yaparak çok iyi para katlayabilirsin ayrıca Litecoin'de kolay kolay kaybettirmez.
joebaz
Newbie
*

Activity: 96

View Profile
November 25, 2017, 04:01:33 PM

Bitcoin böle oldukça seçilen altcoin şansa bala kazandırır ancak... Yoksa hepsi ezildikçe eziliyorlar Btc karşısında. Kısa ve orta vadede ufak bir hesapla asıl kazandıran ve kaybettirmeyenin sadece btc olduğu ortada.
Salanta
Newbie
*

Activity: 89

View Profile
November 25, 2017, 04:03:40 PM

Herkes bilindik coinlerden bahsetmiş bence cvc (civic) uzun vadede cok güzel projeleri var ileride degerlenicektir
procesdad
Full Member

CAT.EX Exchange

View Profile
November 25, 2017, 07:26:57 PM

Waves,Stratis,Ltc,Lisk gibi listenin tepesinde olan coinlerin zarar ettireceğini düşünmüyorum, Ethereum da çok mantıklı bir seçim fakat şuanki fiyatından almak pek mantıklı gözükmüyor

HyperLup
Sr. Member

View Profile
November 25, 2017, 09:30:36 PM

Düştü diye satmazsan hiç biri zarar ettirmez,aceleci davranıp birden çok kazanmaya çalışanlar elindekinden de oluyor.Bir kaç iyi coine yatırım yapıp uzun vade beklemek en mantıklısı.
membis
Full Member

Activity: 336

View Profile
November 25, 2017, 09:39:08 PM

Waves ya da Stratis en azından 2'sinden 1'i herkesin sepetinde vardır sanırım. Komodo, Neo vs. bunlar düşse de çıkar kısa zamanda.
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
November 25, 2017, 11:07:13 PM

ya abi neden fıyatlara odaklanıyosunuz kı projeye odaklansanız zaten zarar etmıceksiniz.

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
emrecemsan
Sr. Member

Activity: 1610
Merit: 329

View Profile
November 25, 2017, 11:09:37 PM

ethereum ve bitcoin zarar ettirmez. gerçi benim gözümde ikiside alt coin sınıfına girmiyor ama bunlar benim için en güvenli limanlardan .

███████████████████████████████▀▀▀▀
███████████████████████████████
█████████▀▀▀▀▀█▀█▀▀▀▀▀█████████
███▄▀▀▀   ▄▄▄▄   ▄▄▄▄   ▀▀▀▄███
███████▀▀▀████▌ ▐████▀▀▀███████
█████▀███▀█▀██▌ ▐██▀█▀███▀█████
███████▀▄▀▄███▌ ▐███▄▀▄▀███████
█████▄██▄██▄██   ██▄██▄██▄█████
███████▄▄▄████   ████▄▄▄███████
██████████▀▀▀▀   ▀▀▀▀██████████
██████████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████
███████████████████████████████▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
TRUST DICE
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
█▀▀▀

█▄▄▄
#1 RATED CRYPTO
CASINO IN THE WORLD
██ ██ ██ ██ █Trustpilot
▀▀▀█

▄▄▄█
▄█████████████████████████████
██████████████████▀▀█████▀▀████
█████████████████▀█████████▀███
██████████████████████████████
███████████████████████████▄███
█████████████████████████▄▄████
█████████████░░░███████████████
███████████░░░█████████████████
█████████░░████████████████████
█████░░░██████████████████████
███░░█████████████████████████
▀░░░█████████████████████████▀
█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
The Management
Full Member

View Profile
November 26, 2017, 12:29:20 PM

Düştü diye satmazsan hiç biri zarar ettirmez,aceleci davranıp birden çok kazanmaya çalışanlar elindekinden de oluyor.Bir kaç iyi coine yatırım yapıp uzun vade beklemek en mantıklısı.

Evet bu mantık gayet doğru bence de.

Elimdeki 3 tane büyük bir düşüş yaşayan coin mevcut. (dolar olarak aynı fakat ben btc miktarı olarak bakıyorum) Bu coinlerin projelerine çok güvendiğim için elimden çıkarmak istemiyorum.

Her zaman 3-4 tane uzun vadeli olcak şekilde yatırım yaparım. Bunun dışında 1 veya maksimum 2 coine kısa vadeli (3gün - 10 gün) yatırım yaparım. Bu kısa vadeli yaptığım yatırımlar stop noktasına geldi mi hiç kaybettim kaybetmedim diye bakmadan çıkarım.
HyperLup
Sr. Member

View Profile
November 26, 2017, 02:07:45 PM

Hiçbirinin garantisi yok bence.Zarar etmemek için aldığın coini yükselene kadar elinde tutacaksın.Bazen bu durum aylarca sürebilir.Sabırlı olmak lazım.
CiGa
Newbie
*

Activity: 55

View Profile
November 27, 2017, 04:55:02 AM

Btc bu şekilde yürürken satoshi bazında zarar etmemek nerdeyse hiç bir coin'de mümkün değil. Ben de uzun vade düşünebiliyorsanız altcoin'lerde kalmanın karlı olacağını düşünüyorum.
tallbutshort54
Full Member

View Profile
November 27, 2017, 05:47:01 AM

Ethereumdan zarar etmezsiniz hocam, o kadar söyleyeyeyim. son zamanda fiyatı oldukça arttı.
aliyagiz207
Full Member

Merit: 242

View Profile
November 27, 2017, 05:57:37 AM

Evet bencede en sağlam altcoin ethereumdur pos'a geştiginde çok daha fazla yükseliş olacaktır tabi bizler pos mantığından kazanamayız elinde binlerce olan balinalar köşeyi dönecektir
Cenkut
Newbie
*

Activity: 48

View Profile
November 27, 2017, 06:22:31 AM

Zarar ettirmez derken USD ye Göre mi BTC göre mi ? TL göre mi ? Şuan ETH btc karşısında %10 kayıp yaşıyor fakat USD karşısında %3 karda hedeflerinizi belirleyin stop loss belirleyin... Hiç bir coin zarar ettirmez denemez...
bitkointr
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
November 27, 2017, 06:27:41 AM

Stratisten bende umutluyum uzun süredir durksmada. Şahlancaktır bir gün.
e145
Full Member

Activity: 142

View Profile
November 27, 2017, 06:47:35 AM

ubiq'i listeme ekliyorum özellikle ethereum'un pos sistemine geçecek olması ubiq'e yarayacak diye söylentiler var.
kgungor
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
November 27, 2017, 06:49:54 AM

Monetha nın da fiyatı bence cok dusuk alım için uygun. Ico fiyatınn çok çok altında
mkalburoglu
Newbie
*

Activity: 16

View Profile
November 29, 2017, 01:00:56 AM

Btc al satarak kaznama fikrine bende katılıyorum her gün sabah yuzden 7-8 aşağıdan alıp gün sonunda satabiliyorusn. Bu dalgalanmayı uzun süredir yapıyor.
msahin35
Member
**

Activity: 99

View Profile
November 29, 2017, 01:02:58 AM

Cobinhood şimdi alırsanız bence çok karlı bir yatırım olacaktır.  Aldım ben gecen hafta 2 ye katladı. Dah aürünlerini kullanıma acmamalarına rağmen.
Arahara0230
Full Member

Activity: 200

SWISSBORG- THE NEW ERA OF CRYPTO WEALTH MANAGEMENT

View Profile
November 29, 2017, 01:29:03 AM

Oracles ve Stratis size şu saatten sonra zarar ettirmez, borsada Oracles'i gordugunuz anda saldirmanizi tavsiye ediyorum tabiki yatirim tavsiyesi değil.

Blackeagle190342
Full Member

View Profile
November 29, 2017, 10:53:00 AM

Hiçbirinin ne olacağı tam kesin değil bu yüzden hepsi zaear8da ettirebilir.  Tam bi kesinlik yok bu işte

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
afgan355
Member
**

Activity: 201

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
November 29, 2017, 12:08:25 PM

Hepsi zarar ettirebilir ama güvenilir coinlere girmenizi öneririm bitcoin eth litecoin gibi onlar arasındada al sat yapabilirsiniz

Defloration
Sr. Member

Activity: 448

View Profile
November 29, 2017, 04:31:37 PM

Ethereuma güveniyorum ve bancorun imzasından güzel miktar kazanmıştım hala satmadım elimde tutuyorum. Ethereum tabanlı olduğu için aynı anda artış gösteriyorlar o yüzden bancor zarar ettirmez
The Management
Full Member

View Profile
November 29, 2017, 04:34:48 PM

Öyle bir coin yok  Grin
Her coin yanlış yerde girildiği müddetçe zarar ettirir. Ha uzun vade diyorsan btc ve eth tabiki. Bunların yanında uzun vadeli düşünüp aldığım ama kesin artacak diye bir şey olmayan "bat" "cvc" ve "oax" var. Bakalım Bat biraz üzdü ama oax dan umutluyum
aragom
Sr. Member

Merit: 263

View Profile
November 30, 2017, 08:03:53 PM

Öyle bir coin yok  Grin
Her coin yanlış yerde girildiği müddetçe zarar ettirir. Ha uzun vade diyorsan btc ve eth tabiki. Bunların yanında uzun vadeli düşünüp aldığım ama kesin artacak diye bir şey olmayan "bat" "cvc" ve "oax" var. Bakalım Bat biraz üzdü ama oax dan umutluyum

milli coin waves eklemeyi unutmuşsun Smiley

ilk 25 de olan coinlerin hiç biri uzun vadede zarar ettirmez bence.

diğerleri macera.
klavyemaus52
Full Member

Activity: 571

View Profile
November 30, 2017, 09:10:48 PM

Belli olmaz bilemeyiz ki zaten bilsek ne var ne yok ona yatırırız belli başlı coinler var uzun sürede kar ettiren onlara bi bak isterim
tumece
Full Member

Merit: 107

View Profile
November 30, 2017, 09:45:28 PM

ether ve dashin zarar ettirdigini goren duyan bilen varsa yazsin bizde bilelim. ben henuz rastlamadim. bu saatten sonra da zarar ettirmezler. al biraz at kenara.
carlzec
Full Member

View Profile
November 30, 2017, 10:43:05 PM

Sağlam proje zarar ettirmez hocam sadece sabır meselesi. LTC-ZEC-XMR-ETH bunlar sağlam proje bence. Bütçem az miktarı fazla alayım dersende Vtc şuan benim radarımda değerlendirilebilir.
tartibaya
Full Member

View Profile
November 30, 2017, 11:39:02 PM

Bu durum biraz şey gibi; Deprem öldürmez binalar öldürür. Aşağı yukarı en zirveden pumplandığı son noktadan almadıysan bir zaman sonra fiyat artıyor zararda dahi olsan o sıra satıp zarardan kurtulabilirsin.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
November 30, 2017, 11:48:11 PM

Reel hayatta karşılığı olan projeler ve bu projeleri geliştiren ekibe yatırım yapılırsa belli bir süre sonra güzel karlar elde edilebilir.Bu iş biraz sabır işi.Kısa vadede kazandıranlar olduğu gibi genelde iyi bir kar uzun vadede elde edilir.Tabi çıkış noktasının iyi ayarlanması lazım.
PokerStein1
Full Member

View Profile
December 01, 2017, 02:36:41 AM

Litecoin 70 dolar seviyelerine yerleşti gibi eğer bu seviyelerden Litecoin alırsanız sizi üzmez , LTC genelde bir banda yerleşip oralarda sabit takılan sonra sırası gelince bir yüksek banda geçip yine oralarda sabit şekilde takılan bir coin olarak gözüme çarpıyor.

madcoin
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 251

View Profile
December 01, 2017, 12:08:03 PM

Zarar ettirmeyecek pek çok koin piyasada mevcut, hepsi ezberimizde zaten,  sizin bekleme süreniz, sabrınız, yatırıma yönlendireceğini para miktarı  zarar ettirmeyecek koin sayısını   belirler. Benim de en önemsediğim kriter günlük hayatta kulanılacak projeler, en çok bunlar kazandıracak.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
December 01, 2017, 12:16:28 PM

Ether der tek geçerim . Altcoinler şu durumlarda her şekilde hızlı dalgalanmalardan dolayı zarar ettirecek . Fakat ether i tercih edenler kısa sürede de olsa hem parasını koruyor hem kazandırıyor . O yüzden altcoinlerden bir nebze uzak durmak lazım..
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
December 01, 2017, 12:26:01 PM

Hangi altcoin kar ettirir diye de sorabiliriz.Şu anda altcoinler kötü bir dönemden geçiyor hiçbiri adamakıllı kar ettirmiyor.Bugün artıyor yüzde 20 yarın düşüyor yüzde 50.Bu böyle sürmez gbi geliyor.Yoksa baya coin çöp olur gider.
KoinBey
Member
**

Activity: 69

l'argent est mon étape

View Profile
January 07, 2018, 06:20:09 PM

projesi iyi olan.
Bulletoken
Jr. Member
*

Activity: 64
Merit: 2

Arn..

View Profile
January 07, 2018, 07:17:38 PM

Coinlerin grafiklerini inceleyıp dip fiyatını tahmın edıp . Ucuza kaptabılırsen zarar etmessin . Elindeki coin deger kaybedebılır çünki piyasa pump yaparak içeri para çekiyor . Pumpı goren bende bi gireyım 3-4 e katlıyayım diyor . Ama pumpa değil terse koşmak lazim . Volum ü yuksek dip fiyatli coinler sıcrayacak coinlerdir . Şu an markette tron volumu yuksek ama duşuş egılımınde muhtemelen pump ı yuzde 20 sının yakılacagı ocak 10 una saklıyorlar . Proje ekip fln olayı zaten sosyal medyada haberlerde proje yok sole kurucusu sole bole yok o oraya yatırdı diye her coin pompalanıyor . Onlari dinlemek yerine istatıstıkleri incelemek mantıklı

Ben şahsen ne zaman battim galiba dedim iki gune ana param 3 e katlandı . Beklemek önemli coin borsasında çokta beklemenıze gerek yok pump sırası her coine 2 haftada 1 gelıyor

AERON...
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
January 07, 2018, 07:21:25 PM

tüm altcoinler para birimleri hisse senetleri zarar ettirebilir. zarar ettirmez diye bi şey yok. yüksek risk düşük risk var. risk olmadan para kazanılmaz.
Delinquency
Sr. Member

View Profile
January 07, 2018, 10:01:56 PM

Dogeden uzak derim hocam, Bu forumda sürü psikolojisi denen bir illet var biri başladımı yancılarıda hemen o coini savunmaya geçer o yüzden kendi analizlerinizi çıkarmanız sizin için daha iyi olacaktır,
Zarar ettirmeyecek coinler bence ether ve waves olabilir
Bu yorumuma artık zcash'i de ekliyebilirim çünkü grafiğini incelediğinizde tether'den bile daha düzgün olduğunu görebilirsiniz, btc bazında tabiki
koin_34
Full Member

View Profile
January 07, 2018, 10:25:37 PM

BNB 1 yıl zarar ettirmez ama sonradan ne olur bilmiyorum, bence 1-2 yıl sonra düşer diye düşünüyorum.
aya54
Jr. Member
*

Merit: 1

View Profile WWW
January 07, 2018, 10:30:08 PM

Zarar ettirmeyen alt coin bulmak imkansız gibi bir şeydir.Eğer beklemeyi sabretmeyi bilirsen altcoinlerden zarar etmezsin .Gün gelecek illaki prim yapacaktır.Bu söylediğim projesi sağlam coinler için geçerlidir.Kalkıp saçma sapan coinlere girerseniz,paranız çöp olacaktır.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
Necroface
Full Member

simply getting the job done

View Profile WWW
January 07, 2018, 10:49:31 PM

zarar ettirmezse kar da ettirmez, ne demeye çalıştığını anlayamasam da, kelimenin karşılığını istiyorsan usdt alabilirsin, kesinlikle zarar ettirmez, güven bana Roll Eyes

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
Bulletoken
Jr. Member
*

Arn..

View Profile
January 07, 2018, 11:37:52 PM

zarar ettirmezse kar da ettirmez, ne demeye çalıştığını anlayamasam da, kelimenin karşılığını istiyorsan usdt alabilirsin, kesinlikle zarar ettirmez, güven bana Roll Eyes

Demek istediği şu sen bir alt coin alırsın fiyatı yarıya düşer ama 1 ay beklersın 3 katına cıkar sonuc olarak zarar etmezsin . Zarar etmemende beklemene bağlı . Sen düştü diye elden cıkarırsan zarar edersin ama beklersen çıkış yani kar gorursun . Ben bu gune kadar değerini katlamayan alt coin görmedim . Zarar edenler daldan dala atlayanlar . Coin borsası dünyada cok yenı daha 2 sene bekleyen herkese para kazandırır . Toplam market hacmi bir seviyeye ulastıltan sonra kimse para katlamayı beklemesin . Şu an goturen goturuyor

AERON...
akm3535
Full Member

The Standard Protocol - Solving Inflation

View Profile
January 08, 2018, 03:05:48 AM

Hangi altcoinler zarar ettirmez bence top 10 daki altcoinler zarar ettirmez güvenilir coinler Ethereum waves strat neo falan gibi coinlere ben güveniyorum

yns1903
Member
**

Merit: 15

View Profile WWW
January 08, 2018, 06:31:02 AM

Hocam sizin dediğinizi bilsek zaten şimdiye biz yapmıştık. Bütün altcoinler yükseltebilir ya da düşebilir bunu bilemeyiz. Tabi biraz analiz ile tahmin edilmesi mümkün

Bulletoken
Jr. Member
*

Arn..

View Profile
January 08, 2018, 09:44:26 AM

Hangi alt coin kazandirir bu çok amator bir bakış açısı öyle bir sınıflandırma yok . Her coin baZi zamanlar ciddi düşüyor sonra tekrar cıkıyor . Piyasa pump dumpla yuruyor . Yok şu coin projesi iyi yok sole guclu onlarla alakası yok . Kafalarina gore artırıp cıkarıolar

AERON...
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2394
Merit: 1358

View Profile
January 08, 2018, 10:08:01 AM

Zarar ettirmez denebilecek hiçbir coin yoktur. Şu an piyasalar boğa trendinde olduğu için zarar etmek çok güç.
Ama yeri gelir kötü coinler ya da yanlış zamanda girilen coinler zarar ettirir.
flight666
Full Member

Activity: 196

DIWtoken.com

View Profile
January 08, 2018, 10:15:00 AM

Bunu kimse bilemez dostum. Sadece tahmin yürütülebilir oda bir ihtimal belki tutar belki tutmaz. Hiç bir coin zarar ettirmez diye bir şey yok. Siz almadan önce yükelmiştir (pump) ile oo bu yükseliyor diye alırsınız elinizde patlar.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
deepocean
Hero Member

Merit: 500

View Profile
January 08, 2018, 11:48:24 AM

Hangi altcoinler zarar ettirmez bence top 10 daki altcoinler zarar ettirmez güvenilir coinler Ethereum waves strat neo falan gibi coinlere ben güveniyorum
o kadar eminseniz evi arabayı satıp kredi çekip gömün parayı ilk 10 coine. güvenmek ayrı zarar ettirmez demek ayrı. her şey zarar ettirebilir.bu piyasaya bunu bilip girin.
Bulletoken
Jr. Member
*

Arn..

View Profile
January 08, 2018, 01:28:38 PM

Bunu kimse bilemez dostum. Sadece tahmin yürütülebilir oda bir ihtimal belki tutar belki tutmaz. Hiç bir coin zarar ettirmez diye bir şey yok. Siz almadan önce yükelmiştir (pump) ile oo bu yükseliyor diye alırsınız elinizde patlar.

Biz bu duruma coinle evlenmek diyoruz ) artık satsan satılmaz alsan alınmaz . Onla yasamak zorundasın

AERON...
freedomforever
Member
**

View Profile
January 08, 2018, 02:12:04 PM

Bu kafa yapısıyla dijital para dünyasına girersen her an elin ayağın titreyebilir, bu da sağlığına zarar. O yüzden boş ver bulaşma bu işlere kardeş.

thenorthblue
Member
**

View Profile
January 08, 2018, 02:14:38 PM

Ben Monetha diyorum. Fakat, kısa vadeli hiçbir coin'i düşünmeyeceksin. Baktığında 1300'e yakın altcoinin hepsi aşağı yönde ilerlemiştir. Orta vadede ve uzun vadede düşünmelisin.

The Management
Full Member

View Profile
January 08, 2018, 02:16:47 PM

Orta vadeli düşünmek gerekirse (maksimum 1 ay) ben HSR ve MCO tutuyorum. Bunların yanında ayın 15'inde GUP'un airdrop'u var. O %50-100 e yakın bir kar bırakabilir (8050'den girmiştim)
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1708
Merit: 309

View Profile
January 08, 2018, 02:29:44 PM

Şu an çoğu altcoin düşüş yaşıyor o yüzden kesin bir şey söyleyemeyiz yani. Ama bu durum geçici birkaç güne toparlanır piyasa. Ripple konusunda ben ümitliyim. Ripple,kucoin ve bnb'ye güveniyorum ben kar ettireceği konusunda.
afmfk
Member
**

Activity: 271
Merit: 12

XMONETA ICO

View Profile
January 08, 2018, 04:57:27 PM

Zarar ettirmeyen bir koin yok bu piyasada. Tabi tersi de doğru kar ettirmeyen de. Faize parayı bağlar gibi bağlayamıyorsunuz burada. Olsa olsa en az zarar ettirecek piyasa hakimi btc yi diyebilirim. Hatta günlük işlemlerde her ticaretin sonunda btc ye geçmek en az zarar ettirir.

uhjomun
Newbie
*

Activity: 32

View Profile
January 08, 2018, 05:02:11 PM

yazdığınız tarihte umarım dogecoin almışsınızdır. Çünkü doge gerçekten çok sağlam prim yaptı.
kaldirimtasi
Member
**

Activity: 220

View Profile
January 08, 2018, 06:39:02 PM

ethereum waves zarar ettirceğini düşünmüyorum bu coinlerin

dikistutmazsabri
Member
**

Activity: 279

View Profile
January 08, 2018, 06:57:31 PM

zarar ederek kazanmak diye bir şey var hiç zarar etmeden kazanan adam var mıdır merak ederim doğrusu, çünkü sonuçta bir borsa ve tamamen size göre hareket eden bir yapı yok önünüzde duygusal bir bağ kuramazsınız onunla yani çok güvenirsin pişman olursun illaki olur böylesi, ama gerçekten risk almayı sevmeyen burası dahil hiçbir iş yapamaz

yuncum
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
January 08, 2018, 07:58:25 PM

bu sorunun cevabı eğer TL bazında soruyorsanız neredeyse tümü diyebiliriz. yok eğer btc bazında soruyorsanız o halde tümü zarar ettirir
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
January 08, 2018, 08:07:31 PM

öyle bir altcoin yok hocam hepsi ettirir altcoin diyorsun sbaah bi kalkarsin blackfolioda 1 sifir eksilmis.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
ribal
Member
**

Activity: 217

View Profile
March 05, 2018, 03:39:34 PM

Geldiğimiz günlerde hangi altcoinler zarar ettirmez sorusunun cevabını vermek için Ethereum ve Neo altcoinlerini hedefe koyarak cevap veririm. Kısa veya uzun vadeli yatırım opsiyonlarında ayrı ayrı değerlendirmek sağlıklı olacak.
Republicofizmir
Sr. Member

View Profile
March 06, 2018, 01:24:02 PM

Hocam ethereumdan kar ettin madem neden başka coinlere yönelmek istiyorsun tut ethereumda tabi uzun vade düşünmüyosan o ayrı ama ethereum bu yılın sonuna kadar güzel bir yükselme yakalayacaktır.  En azından bi kısmı kalsın derim onun dışında neo da güzel ilerliyor.
zaza4700
Newbie
*

View Profile
March 06, 2018, 05:20:09 PM

vallah kardeş hangi alt coin zarar etirmez diyorsunda bubu anlık içinmi soyluyorsun yoksa uzun vade içinmi soylüyorsun uzun vade içinse bece wawes strayt mth bunlar uzun vadede zarar etirmez
eksi30
Member
**

Activity: 93

View Profile
March 06, 2018, 05:25:19 PM

Bana göre monero uzun (XMR) bu coini uzun zamandır takip ediyorum mine da ettim zarar ettirmedi bugüne kadar.
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
March 06, 2018, 05:27:29 PM

Dostum zarar da kar da o coini nerden alıp nerden sattiginla ilgilidir. Şu an bence btc, eth ve neo alınabilir. Fiyatlar makul. Özellikle neonun gidecek çok yolu var.
coinbergh
Member
**

Merit: 29

View Profile
March 06, 2018, 05:45:34 PM

8 sayfa tartışılmış ama normal olarak mutabakata varılamamış tabii ki; çünkü o altcoin'in hangisi olduğunu bilemeyiz.

Gelecekten(!) gelen bir tanıdığınız yoksa, kimsenin sözüne güvenip şu altcoin zarar ettirmez diye yatırım yapayım demeyin, üzülebilirsiniz. Sağlam kaleler elbette var fakat onların bile ne olacağı belli değilken, kalkıp da 1 senelik proje zarar etmez diyene güvenip yatırım yapmak büyük risk almak demektir.

tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
March 06, 2018, 06:11:15 PM

Usdt zarar ettirmez iyi coindir  Cheesy Cheesy Cheesy Usdt hariç diğer coinlerin hepsi zarar ettirir.Hele şu an ki ortamda zarar ettirmeyecek coin yok gibidir.Bir gün kar etsende ertesi günü fazlasıyla çıkarır senden bunu.O yüzden kazanmak için risk alıyorsan kaybetmeyi de göze alacaksın.
hacidasi
Member
**

View Profile WWW
March 06, 2018, 06:16:36 PM

dostum eğer varlığını fazla riske atmadan kazanmak istiyorsan coinmarketcapın ilk 100 sırasına bakmalısın. en garanti olarak ethereumu görüyorum.fazla kazandırmaz ancak kolay kolay da kaybettirmez, btcnın çıkarken altların indiği dönemde btc cıkarken dolar bazında kendini korumayı başarmıştı. eğer buyuk risk yüksek kazanç olarak gideceksek cmcnın 300-400 arasına bak büyük hazineler saklıyor ama hangisi altın hangisi pislik biz pek anlamıyoruz Cheesy

▐▐▐ UNCLOAK™ - Cyber Threat Detection Powered by EOS™ ▌▌▌
┨PRE-SALE  : 25th MAY - 25th JUNE ▌MAIN-SALE: 26th JUNE - 03rd JULY┠
LinkedIn Twitter Facebook Telegram Medium Reddit
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294

View Profile
March 06, 2018, 06:45:58 PM

Hic zarar ettirmeyen coin i ne kadar sure zarfinda aradigini bilmek lazim. Piyasalarda her zaman dalgalanma olacaktir. Ayni coin kimi yatirimcilar icin cok kazancli, kimileri icin buyuk kayip olabilir. Bir projeye yatirim yapmadan once hem projeyi yakindan tanimak hemde fiyat cizgisini iyi analiz etmek gerekir. Bu durumda kazanc yakalanabilir ya da buyuk bir kayip yasanmaz.
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
March 06, 2018, 06:48:07 PM

USDT zarar ettirmez kardesim emekli kafasi ama karda ettirmez hatta sirket batabilir bu aralar cunku baski artiyor sirket uzerinde sen gercek dolar al. altcoin bosver.
ozm0823
Member
**

Borderless for People, Frictionless for Banks

View Profile
March 06, 2018, 06:53:29 PM

Alt coinlerin hicbirinin garantisi yok. Tamamen risk aliyorsunuz. Riski hangi coine girerek alacaginiz sizin karqariniz tabiki

T r a x i o n                                                            TRADE AND EARN DURING PRE-ICO
TRANSITIONS YOU TO A CRYPTO-READY SOCIETY       Pre-Sale starts April 15, 2018
Github     Telegram     Medium     Facebook     Twitter     Reddit     Youtube
Hopewithmoney
Full Member

View Profile
March 06, 2018, 06:59:20 PM

Evet btcde bu aralar dalgalanmalar sık sık yaşanıyor benim şu aralar favorim status ve tether ikisini de değerlendirmeye alabilirsin bi süre paranı ethde tutmanı ama o süre zarfında da yine bunlara göz atmanı öneririm
Tadic
Full Member

View Profile
March 06, 2018, 07:06:05 PM

vallahi zarar ettirmez demek zor olur bence zarar ettirmeyen coin bulmak zor bulunca da kaçırılmaması gerek diye düşünüyorum zarar etmiyorsan paso kazanıyorsun demektir bu da gelsin paralar demek Cheesy
The Management
Full Member

View Profile
March 06, 2018, 07:27:16 PM

Öyle bir coin yok Smiley şu piyasa hali ciddi ciddi insanı korkutuyor. Özellikle iyi ve kaliteli temel taşlarına sahip dediğimiz projeler bile bitcoinin ani hareketlerinde vites düşürüyor. Btc rahatlamadan altcoinlerin kolay kolay yeşillenmeyeceğini düşünüyorum. Bence daha 1-2 haftamız var en azından. Ha bu dönemde toplayıp uzun vadeli yatırım yapılabilir.
mamiko
Member
**

View Profile
March 06, 2018, 07:35:45 PM

vallahi hiç üzmeyen coin bulursanız kesinlikle girin derim öle coin bulmak gerçekten zorlaştı yani ha deyince bulamıyorsun girdiklerin de illa ki zarar ettiriyor veya uzun vadede yapıyor yapacağını hem bekle hem zarar etme ütopya gibi

KodesCrew
Full Member

View Profile
March 06, 2018, 07:45:34 PM

Son zamanların en istikrarlı coini bana göre NEO , çinlilerin eth ı.
Çok takın zamanda yükselişede geçecektir, zarar etmek istemiyorsanız NEO da durabilirsiniz

TheCarm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 502

View Profile
March 06, 2018, 07:52:20 PM

Zarar ettirmeyen coin daha üretilmedi. Olası dump dönemlerinde her coin zarar ettirir. Siz nakite dönene kadar zarardasınızdır demektir. Zarar etmemek için hedefleriniz doğrultusunda kazancınızıda yanınıza alıp nakite, güvenli limana çıkmanız gerekir

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
altanbyz
Member
**

Activity: 112

View Profile
March 06, 2018, 08:03:17 PM

İlk 50'de yer alanların çoğunun ben zarar ettirmeyeceğini düşünüyorum yani düşseler bile toparlıyorlar bir şekilde. Doge gibi boş beleş yine Bitconnect gibi ponzi olanlar istisna.
agacsizkoala
Member
**

View Profile
March 06, 2018, 10:35:29 PM

100 lira kar etmişken yüksekten satıp sonra düştüğünde tekrar almak çok mantıklı değil nereden biliyorsunuz düşeceğini ? ne kadar düşeceğini, 20 dolardan alıp 25 dolardan sattınız diyelim ETH yi, şimdi 800 belki ileride 5000 dolar olur arkasından bakarsınız.
SRKNGL
Member
**

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
March 06, 2018, 10:40:04 PM

Şu anki fiyatlardan hangi coini alırsanız zarar ettirmez diye düşünüyorum.Çoğu şuanda dip fiyatta zaten. İcx alabilirsiniz araştırmaları yaptıktan sonra.

yusufmirza
Member
**

View Profile
March 06, 2018, 10:54:50 PM

şu anda coinler dipe doğru gidiyor.Bu dip dediğiniz yerde dibin dibi ortaya çıkıyor.Ne zaman durulur bilinmez bu durum.Piyasa şu an için aşağıya doğru iniyor.Sağlam coinler alınabilir ama biraz daha beklemekte yarar var.BTC'nin normale dönmesinden sonra altcoinlere geçilebilir.
kubra68
Member
**

View Profile
March 07, 2018, 07:05:29 AM

kısa vadede hepsi zarar ettirebilir ama uzun vadede  neo eth etc xrp ltc xmr bnb kcs dot coinlerin zarar ettirmeyeceğini düşünüyorum.sabılı olmak zarar ettırmez bence

trc22@gmail.com
Member
**

View Profile
March 07, 2018, 07:18:16 AM

Tezos ettirmez hocam bir türlü çıkmadığı için alıp satamıyor insanlar ve zarar etmiyorlar, şaka bir yana bütün altcoinler çok fena düşüyor yine zarar ettirmeyen yok gibi
mahoni2100
Member
**

View Profile
March 07, 2018, 08:07:53 AM

bencede böyle kar ettikten sonra satıp düşüş zamanınnda tekrar almak en mantıklısı çünkü mutlaka yükselişten sonra düşüüş oluyor

HSYNTKN
Member
**

Merit: 17

View Profile
March 07, 2018, 09:13:38 AM

Şuan ben şahsen hiçbirine guvenemiyorum piyasanın ne olacağı hiç belli değil  ben BLZ aldım bekliyorum. Aldığım fiyattan aşağıda şuanda ama yapacak birşey yok mecbur bekliyorum. Aslında bu aralar al sat yapmak en mantiklisi. Yada guvendiginiz koini al sat yaparak çoğaltmak lazım. Etherium dusmusken alım yapmak ta mantikli bence

instr_35
Newbie
*

View Profile
March 07, 2018, 09:35:11 AM

kısa vadede al-sat zarar gibi sanki hangi altcoin olursa olsun. Ben hala uzun vadede ethereum diyorum. Herkesin fikri Kendine tabii ama zaman ve sabır şart. Beklemek görmek lazım
sokusimafuckusima
Sr. Member

Activity: 308

View Profile
March 07, 2018, 10:20:47 AM

her altcoin zarar ettirir arkadaslar. zarar ettirmez diye bi sey yok. birilerinin kaybetmesi gerekiyor ki otekiler kazansin. herkesin kazandigi bi yer olmaz bu hayatta.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
CryptoTalk.org| 
MAKE POSTS AND EARN BTC!
🏆
judas
Sr. Member

Activity: 1064
Merit: 350

View Profile
March 07, 2018, 10:53:37 AM

Ethden zarar etmezsin güzel al sat yapılabilir dedigin gibi Vechain neo yada bakmanı öneririm ufak ufak al satlar yapabilirsin güvenilir coinlerdir kesinlikle

▄██▄     ▄
        █████   ▄████
       █████▌  █████▌
      ██████████████
     ███▀█████▀██▀████▄
   ▄▄▄▄▄██████████████
 ▄▄██████▄██▄▄██████▄█▀
▐██████████████████████▄
 ▀████████         ████▀
   ▀███████▄     ▄███▀
    ███████████████▀
  ▄█████████████████
▄▄███████████████████▄

▄▀▀▀▀▀  ▀▄▄
▄▄  ▄▄▀▀▀▀▀▀▄▄ ▀▄
▄▀ ▄▀     ▄▄   ▀▄  ▄
████ ▄▄▄▄ ▐██▄    █ ▐▌
█ ▐▌  ▀▀███████▄▄ ▐▌ █
▐▌ █    ▀██████▀▀ ████
███
▀▄     ██▄  ▄▀ ▄▀
▀▀▄ ▀▀▄▄▄███▀▀ ▄▀▀
▀▀  ▄▄▄▄▄▄██
x

▄█▀▀▀▄█▀                                ▀▀██▀▀▀▄▄                    ▄█▀▀▄▄▄
██▄  ▀  ▄▄▄▄  ▄▄▄ ▄▄▄▄    ▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄     ██   ▀██   ▄▄▄▄    ▄▄▄ ▄  ██▀  ▄▀
▄▄███▄▄ ▄ ▐██▄  ▌ █▌  █▄  █▌  █▄ ██  ██   ▄██    ██  █▌  █▄ ▄█▀  █  ███ ▄    ▄
██▄▄▄▀▀███ ▐███▄ ▌▐█▌  ██ ▐█▌  ██ ██  ██  ▀▀██    ██ ▐█▌  ██ ██ ▄▄▄ ▀███▐█▀███▀
▄▀  ▀█▄ ▀██▐█ ██▄▌▐█▌ ▀ █ ▐█▌ ▀ █ ██▄▄▀     ██    ██ ▐█▌ ▀ █ ██ ▄▀█▀ ███ ▀  ██
█    █▀  █▀▐█  ██▌ █▌  ▄▀  █▌  ▄▀ ██        ██   ▄█▀  █▌  ▄▀ ▀█▄  █   ██    ██
▀▄ ▀  ▄█▀ ▀▀▀  ▀▀▀ ▀▀▀     ▀▀▀  ▀▀█▄     ▄▄██▄▄▄▀▀    ▀▀▀     ▀▀▀     ██▄▄█▀
▀▀▀▀      ▄▄▄███▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄█▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀███▄▄▄       ▀▀
▀▀▀▄▄▄███▀▀▀                     ▀▀▄▀▀                     ▀▀▀███▄▄▄▀▀▀▀
           ▀▀▀▄▄▄
               ▄▀██▄
                ▄▄▄██▄
                ▄██████
▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄█████████▀█▄
▀████▀▀█████████████ ▀██▌
  ▀▀    ▀▀▀▀▀▀  ▄█▀ ▀ ███
 ▀▄▀▄▄▀▀▄   ▄  ▀ ▄█  ▀████
  ▐█████▄▄▄▌  ▄███████▀██▄▄
   █▀█▄▄  ▀██▄█████ ██▌▄███
   ▐█▀  ▄ ███████▀ ▐██▌▀███▄
    ▀▄█████████▀  ▄▀▀█▄ ▄███▌
      ▐██████▀     ▄▄███ ▀███
                       ▄██▄
     ▄ ▄            ██▄████▄██▄
  ▄▄▐███▌▄▄         ▀▀██   █▀▀▀
 ████▀▀▀████         ████████
  ▀██▄▄▄██▀   ███     ▀▀▄▀▀▀
  ▐██▀▀██▌    █      ▄▀
      █       ▄▀   ▄█▀
     █  ▄▄▄████████▀
    ▄█▄█████████▀▀▀▄
    ▄▄
  ▄███████▀         ▀▄▄████ ▄▄▄
▄███████▀▀▀▄▄       ███▌  ▐███▀
██████▀     ███      ▄██████▄
████▀                ▀██▀▀██▀
CRYPTO'S IIIFASTEST
GROWING CASINO
▄▀▀▀▀▀▀▀▀

▀▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▄

▄▄▄▄▄▄▄▄▀
sentinel73
Member
**

Activity: 135

Decentralized Transportation Solution

View Profile
March 07, 2018, 05:11:47 PM

Listede ilk 100de olanlar yeteri kadar beklenildiğinde zarar ettirmez bence. Düşüşlerde panik satışı yapılmazsa tabi..
Ama en garantileri btc ve ethereum gibi geliyor bana her zaman için.

agacsizkoala
Member
**

View Profile
March 07, 2018, 05:44:24 PM

OAx gibi koinlerin zarar ettirmeyeceğini düşünüyorum, ya da dash, zec gibi sağlam baba koinlere yönelmek gerekiyor.
lulumiya
Full Member

Merit: 104

View Profile
March 07, 2018, 07:15:12 PM

zarar ettirmeyen coin mi var hocam ya nasıl bir başlık bu zaten moraller yerlerde piyasa ölü gibi eldekiler eridikçe eriyor halen zarar ettirmeyecek coin var mı bla bla. bazen boş konuluyor sırf post kasmak için yazılıyor gibime geliyor.

gulypz
Member
**

View Profile
March 07, 2018, 07:22:34 PM

Düştüğü zaman değil sattığın zaman kaybedersin. Bu piyasanın en gerçekçi motto lafı bu dur. Çok tepeden örneğin bu günkü via nun pumpundan almadıktan sonra sabredersen karla çıkabilirsin.
Ridcan
Member
**

Merit: 31

View Profile
March 07, 2018, 07:33:02 PM

abi zarar ettirmez diye bir şey maalesef yok her alt coin zarar da yazar kar da yazar sizin alım seviyeniz önemli olan ben xrp 3800 satlardayken görüp tiskindiğim için almamıştım o zaman bir ara 19 k yı gördü ripple alsaydım 6 kat kardaydım ama başka biri 15 k dan ripple tutuyordur şuan acaip zarar yazmıştır umarım anlatabilmişimdir yeter ki yatırım yaparken projeye güvenin
cabbarlana
Full Member

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
March 07, 2018, 08:09:55 PM

Doğru yerden çıkarsan zarar ettirmez. Bu piyasda ki olay kar dan zararı göze almak lazım. Yoksa neredeyse her an daha iyi fırsat oluyor. Karı reelize edersin hedef fiyat koyarsın sonra çıkarsın.

Lebraam
Sr. Member

Activity: 655
Merit: 258

View Profile
March 07, 2018, 08:30:38 PM

Nerde hareket orda bereket Smiley)

Hareketsiz dengede coin aramak boş çünkü hepsi hızlı yükselip hızlı düşebiliyor. Ama anlık alsatsa hedef hareketin bol olduğu coinde hızlıca alıp hızlıca satarak kar elde edilebilir ama bunda da tecrübe gerekiyor. Hafif terste kalınca panikleyip zarar eden çok
jeda2000
Full Member

View Profile
March 07, 2018, 08:48:01 PM

Satmazsan zarar etmezsin. Ama zıplarsan her coin zarar ettirebilir. Birazcık hold üç beş bırakır. Ben Eth den çok umutluyum zaten bana kalmaz performansı ortada.
henrybek3
Full Member

View Profile
March 07, 2018, 09:21:31 PM

Hepsi ettirebilir ancak yükle alımlardaen baba eth bence az zarar yazar sağlam durur diye düşünüyorum. Geçmiş grafiğide bu düşünce mi biraz destekler.
koin_34
Full Member

View Profile
March 07, 2018, 09:29:29 PM

bence zarar ettirmeyecek altcoin yoktur bütün alt coinlerde zarar yazma ihtimali mevcuttur.
Elysio
Full Member

Merit: 153

View Profile
March 07, 2018, 09:56:57 PM

Bunu bilen adam burda olabilir ama büyük ihtimalle yoktur kimse hangi altcoinin zarar ettirmeyiceğini bilemez bilen varsa zaten milyoner falandır burayada yazmakla uğraşmaz
okanciftci74
Member
**

View Profile
March 07, 2018, 10:00:07 PM

Ben biliyorumda söylemem hangisi olduğunu kardeşim kim niye söylesin veya nerden bilsin hangisi zararsız olucağını
heidikim
Full Member

Activity: 602

View Profile
March 07, 2018, 10:25:57 PM

Ufaktan bir doge ye giresim var 40 satoşilere kadar indi heralde daha fazla inmez diye düşünüyorum. Zaten buy dan girmek için sıra var hemen satmıyorlar adama :d
beynimtok
Member
**

View Profile
March 07, 2018, 10:46:14 PM

Bence zarar ettirmeyecek koinler BTC, ETH, DASH, ZEC, gibi sağlam baba koinlerdir.
CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
March 07, 2018, 10:54:27 PM

Akıl tutulması yaşamadan yaklaşmak lazım şu altcoinlere. Her zaman söyleniyor ben de buna katılıyorum, bir coinin fanatizmini yapmak mantıklı değil ama burada birçok kişi inatla bunu yapıyor. İşin gerçeği hiçbir altın yüzde yüz zarar ettirmeme garantisi yok.
kubra68
Member
**

View Profile
March 08, 2018, 05:26:22 AM

ben şimdiye kadar zarar etmediğim coinler waves 4,75 dolardan almıştım.eth 450 dolardan almıştım bnb 8 dolardan almıştım şimdi değerinde gibi ama aldıgım diger coinlerin coğu zarar ettırdı ama gün itibarı ile bunların böyle kalacağı düşünülemez illa artacaktır ve kazandıracaktır çünkü kısa vade için coin almadım uçuş olacaktır  diye düşünüyorum

Velvet78
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1024

Leading Crypto Sports Betting & Casino Platform

View Profile
March 08, 2018, 05:30:30 AM

Öncelikle kesin bir şekilde şu altcoin zarar ettirmez diye olaya yaklaşmayı çok sağlıklı bulmadığımı söylemek istiyorum.Yine de her yatırımcı gibi benim de güvendiğim bazı altcoinler var.Örneğin bizim yerel bölümümüzde de oldukça popüler olan Ins Token ve Monetha şuan önerebileceğim altcoinler.

..Stake.com..   ▄████████████████████████████████████▄
   ██ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄            ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ██  ▄████▄
   ██ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀ ██████████ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀ ██  ██████
   ██ ██████████ ██      ██ ██████████ ██   ▀██▀
   ██ ██      ██ ██████  ██ ██      ██ ██    ██
   ██ ██████  ██ █████  ███ ██████  ██ ████▄ ██
   ██ █████  ███ ████  ████ █████  ███ ████████
   ██ ████  ████ ██████████ ████  ████ ████▀
   ██ ██████████ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ██████████ ██
   ██            ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀            ██ 
   ▀█████████▀ ▄████████████▄ ▀█████████▀
  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███  ██  ██  ███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
 ██████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀█▀▄▄
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄██▀▀▀▀█████▀▀▀▀██▄
▄█▀       ▐█▌       ▀█▄
██         ▐█▌         ██
████▄     ▄█████▄     ▄████
████████▄███████████▄████████
███▀    █████████████    ▀███
██       ███████████       ██
▀█▄       █████████       ▄█▀
▀█▄    ▄██▀▀▀▀▀▀▀██▄  ▄▄▄█▀
▀███████         ███████▀
▀█████▄       ▄█████▀
▀▀▀███▄▄▄███▀▀▀
..PLAY NOW..
rafsa
Member
**

View Profile
March 08, 2018, 05:46:30 AM

bunu bilme olasılığımız yok şimdi su coin zarar ettırmez derız gıder alırsınız dibe inar vebale girmiş oluruz aslında coin işi biraz arastırma birazda şans bence .
token10250
Member
**

View Profile WWW
March 08, 2018, 07:22:10 PM

Ekibi becerikli ve çalışkan, hitap ettiği kitle tarfından desteklenen, ürünü hazır yada yakın zamanda hazırlanabilir, yol haritası takdir edilen baştan yola para toplamak için değil isim yapamak için çıkan altcoin zarar etirmez, uzun vadede getirisi olur. Ethereum, Neo örnek timsali.
afmfk06
Member
**

Activity: 365

View Profile
March 08, 2018, 08:12:50 PM

İyi bir noktadan girdiğiniz coin zarar ettirmez. Zarar edilmesinin en büyük nedeni zamanlama hataları. Girdiğiniz ve çıktığınız seviyeleri iyi bilir, ac gözlülük yapmazsanız hacmi yeterli olan hiç bir koin kaybettirmez.
mnyers1
Newbie
*

View Profile
March 08, 2018, 08:18:52 PM

kimse bunun garantisini veremez ki..özellikle altcoinler aynı gün içinde tavanı ve dibi aynı anda yaşayabiliyor.zamanlama çok önemli, yoksa hepsi kazandırır ya da kaybettirmez.
Millennium_blue
Member
**

View Profile
March 08, 2018, 08:20:26 PM

Şu an neredeyse hepsi zarar ettiriyor gibi.Burası dip diyorsun 2 güne öyle olmadığını öğreniyorsun.
heidikim
Full Member

View Profile
March 08, 2018, 10:48:33 PM

Bitcoin al düşünce satma yeteri kadar beklerken zaten zirveyi tekrar zorluyor kırıyor paramparça ediyor. Ben bu piyasada zaman geçirdikçe btc den döndüğüm günlere pişman olmaya başladım.
Mavilcposeti
Full Member

Activity: 462

View Profile
March 08, 2018, 10:50:12 PM

Doğru zamanı beklerseniz her altcoinden kar edersiniz hiç zarar etmezsiniz öyle zamanlar oluyor ki scam dediğimiz coinler bile uçuyor satış emrini girin bekleyin sadece
georgemamat
Member
**

Merit: 75

View Profile
March 08, 2018, 11:19:05 PM

Doğru zaman ne zaman derseniz karı gördüğünüzde aç gözlü olmamaktır doğru zaman her zaman daha iyi fiyat olabilir. Piyasanın gerçeği kardan zarar etmeyi göze almaktır.
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
March 09, 2018, 01:23:50 PM

abi öyle bi başlık acmıssınki cok iddaalı körü körüne güvenenlerde zıplamış zaten. öyle birşey yok  kac gun kac yıl tuttuguna bağlı değişir herkesin bakış acısı farklı hem.

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
March 09, 2018, 05:46:11 PM

İyi bir proje, cüzdanda tuttukça faiz geliri kazanabileceğiniz coinler zarar ettirmez. Gerçi mutlaka bu tip coinler de  zarar ettirir ama bu olsa olsa kardan zarardır. Örneğin Neo, aldın, attın cüzdana; yükseliş beklerken de faiz olarak al gas'ı, artı kar yap. Yine benzer bir coin olarak Komodo var.
instr_35
Newbie
*

View Profile
March 09, 2018, 05:53:56 PM

Net bir cevabı olmayan bir soru olmuş çünkü kimse kesinlikle şudur budur diyemez herkes risk alıp da yapıyor bu işi. İhtimaller üzerinden kesin konuşamayız Smiley     
faatipoke
Full Member

Activity: 321

Token That Will Transform The Venture Capital Mark

View Profile
March 09, 2018, 05:59:26 PM

zarar ettirmeyecek altcoin yoktur. ayı sezonunda her altcoin zarar ettirir. ama en az riskli olanı hangisidir diyorsan ethereum diyeceğim. çünkü piyasa iyi ise ethereum illa ki yükseliyor, kötü iken düşüyor ancak bazen bitcoin düşerken güvenli liman gibi veya bir rakip gibi ethereum ayakta kalabiliyor.

hckdeface
Full Member

View Profile
March 09, 2018, 07:07:11 PM

zarar ettirmecek coin değilde öyle bir emtia yok. zarar olamzsa bu piyasanın ne anlamı kalırki. ) uzun vadede zarar ettirmeyen altcoin dersen eth tarzı sağam coinlerden alıcaksın
baskanx
Sr. Member

View Profile
March 09, 2018, 07:44:42 PM

Shitcoinler ve scam projeleri saymazsak, doğru zamanda girip doğru zamanda çıkıldığında hiçbir proje zarar ettirmez aslında, illa hepsinin bir yükselişi, ayı sezonunda düşüşü ardından tekrar yükselişi şeklinde giden bir grafiği bulunmakta.
emirsener
Member
**

Activity: 557
Merit: 24

@coindunyasii

View Profile WWW
March 09, 2018, 07:47:20 PM

İyi bir proje, cüzdanda tuttukça faiz geliri kazanabileceğiniz coinler zarar ettirmez. Gerçi mutlaka bu tip coinler de  zarar ettirir ama bu olsa olsa kardan zarardır. Örneğin Neo, aldın, attın cüzdana; yükseliş beklerken de faiz olarak al gas'ı, artı kar yap. Yine benzer bir coin olarak Komodo var.
Hocam komododa mı gas türü bir ödeme var ?
afgan355
Member
**

Activity: 201

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
March 09, 2018, 08:21:53 PM

hangi altcoin zarar ettirmez sorusuna şu ana çok net cevap bulabilirsiniz hocam zarar ettirmeyen altcoin olup olmadığını piyasaya bakıp çok rahat anlayabilirsiniz bence

jawlue94
Jr. Member
*

Activity: 98

View Profile
March 09, 2018, 08:23:06 PM

Gvt başarılı ilerliyor gibi. 3x yapar bence.

──『 JOY TOKEN 』──
Infrastructure Protocol for the Gaming Industry (https://joytoken.io/)
dewilboys
Sr. Member

View Profile
March 09, 2018, 08:26:17 PM

Ripple ve neo öneririm. Waves’ten umutlarımı yitirdim artık yeni arayışlar ve makul yatırımlara yelken açmak gerek.
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
March 09, 2018, 08:35:06 PM

BTC'ye göre bütün altcoinler hareket ediyor.Zarar ettirmez dediğimiz neo bile 140 dolar civarından 80 dolara düştü.BTC'ye göre alım ve satım yapılırsa bir çoğu zarar ettirmez.Sağlam görülen coinler ise çok güzel kazandırır yatırımcısına.Burada gidişatı belirleyen her zaman BTC olmuştur ve olacaktır.
zenfo
Full Member

View Profile
March 09, 2018, 08:48:57 PM

boyle bir dunya yok. zarar ettirmeyecek coin mi varmis. bitcoinden tutun da en tirt coinlere kadar hepsi de zarar ettirebilir. zararina satmadigini surece zarar etmis sayilmazsiniz. orasi ayri. ama peygamber sabri olmasi lazim. bazen iki saatte duzeltir zararinizi bazen iki yilda. bilemezsiniz.
Bitcocoin
Sr. Member

View Profile
March 09, 2018, 10:36:01 PM

Valla şu an piyasa zaten o kadar dalgalı ki, hangi altcoin ne yapar bilemez olduk. İki hafta öncesine kadar neo ve ya ethereum derdim ama şu an durumlar biraz karışık
aniden
Member
**

Activity: 231

View Profile
March 09, 2018, 11:59:14 PM

Zarar ettirmeyecek diye bir şey yok da şöyle diyebiliriz, az kar ettirecek koin diyelim mesela.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
March 10, 2018, 02:51:54 AM

Şu an STK, LEND, POA, ETH ve DOGE'nin uzun vade için zarar ettirmeyeceğini düşünüyorum fakat kısa vadede ne olacağını kestirmek mümkün değil, piyasa olumlu bir haberle şaha kalkabilirken olumsuz bir haberle daha da düşebilir.
CTRLX
Hero Member

Merit: 503

View Profile
March 10, 2018, 03:13:50 AM

Eğer farkındaysanız Bitcoin 19 binden 9.5 bine yarı yarıya düşerken, Ethereum'da neredeyse yarı yarıya diğer altcoinler ise 6'da 1'ine kadar düşüş yaşadı.. Yani kesinlikle düşüş trendi bitmeden erc20 tabanlı ya da waves assetlerine kısacası tokenlere yatırım yapmamak gerekiyor.
kubra68
Member
**

View Profile
March 10, 2018, 08:14:35 AM

BTC düşerse eğer hepsi de zarar ettirebilir ama genel itibari ile şimdiye kadar güzel yükselişi olan ve btc düştüğü halde inişçıkışları a olan altcoinler eth xmr ltc neo en güvenilir olanlarda bunlar görünüyor.

icegeekfresh
Full Member

View Profile
March 10, 2018, 08:23:16 AM

Uzun vadeli tuttuğunuz zaman, ayakları yere basan projeyse kesinlikle kazanırsınız eğer doğru zamanda doğru hareketleri yaparsanız. Hodl mantığı da biraz yanlış bizde aslında, alıp komple tutmak değil düşüş zamanı satıp alttan dip fiyatlardan almak lazım.

nekominer
Full Member

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
March 10, 2018, 10:38:13 AM

Her altcoin zarar ettirebilir, marketcapi yüksek ve listede üst sıralarda bulunanlar diğerlerine göre biraz daha stabil hareket eder. Onlar bile çok volatildir.

lBenhuRl
Member
**

Activity: 79

View Profile
March 10, 2018, 11:32:07 AM

Teknolojisi ve kullanılabilirlik açısından waves UZUN VADEde güldürür ve bu fiyatlardan alım için  zarar ettirmesi blockhain teknolojisinin komple bitmesiyle mümkün
E.K.
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
March 10, 2018, 11:40:08 AM

Ben bitcoin konusunda yeniyim ama yakından takip ediyorum. Alt coinlerden birinden aldım ama aldıktan sonra ciddi anlamda düşüş oldu. Uzun vadede kazandıracağını düşünüyorum. Yani birden yükseliş beklemek doğru değil. Hemen para kazanmayı beklemek de doğru değil. Bunu öğrenmiş oldum 😳
yunusseymen16
Member
**

View Profile
March 10, 2018, 12:02:50 PM

Her altcoin zarar ettirmez. Önemi olan hangi fiyata alıp hangi fiyata sattığımızdır. Bu sebeple bunu söylüyorum.
He gidip tepeden ripple alırsak , tepeden 1400 dolardan eth , 20 k dan bitcoin alırsak zarar etmeye mahkumuz. Bu sebeple önce biraz teknik öğrenmeli
ardına da yaptığımız açıları geliştirmeliyiz.
afmfk06
Member
**

Activity: 365

View Profile
March 10, 2018, 01:11:40 PM

Öyle bir alt coin daha üretilmedi bildiğim kadarıyla. Tüm altkoinler kazandırabileceği gibi kaybettirebilir de. Burada önemli olan alım zamanı ve çıkım zamanı. Bunlar dengeliyse zarar etmezsin.
PastirmaliYumurta
Full Member

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
March 10, 2018, 01:20:55 PM

Uzun vadede teknolojisi sağlam olarak neo ve ethereum üzmez. Ripple tarzı merkezi coinler düşüceklerdir mutlaka gibi geliyor bana. Ayrıca decentral olan tüm borsalar uzun vadede iş yapacaktır. Yazılımcılarla bankacıların savaşı sonuçta bu ikisini de yazılımcılar ayakta tuttuğuna göre arkasında sağlam yazılım olanlar uzun vadede zarar ettirmez

redboxneo
Member
**

View Profile
March 10, 2018, 01:23:59 PM

hangi coinin zarar ettirmeyeceğinin hiçbir garantisi yok. satın alırsınız ve bir, iki gün geçer ardından yükselmeyeceğini düşünür satarsınız fırlar gider ama tepeden alana satıp yine düşürürler. Kurtlar sofrası burası. 100 doları ile altcoin alıp 30 dolara kadar parası düşenler var. sanalda denemeler yaparak kendinize uygun sistem bulmaya çalışın.
gunmunj
Member
**

View Profile
March 10, 2018, 03:42:06 PM

Tüm altcoinler zarar ettirir zarar etmek istemeyen bitcoine geçsin TL bazında yine de iyi kar eder problem etmesin ama fazla kazanmak isteyen kaybetmeyi göze almalı
mahoni2100
Member
**

View Profile
March 10, 2018, 03:43:33 PM

bu işlerin riski büyük olduğu için malsef hepsidüşedebilir artabilir buna bağlı olaarak kar durumun sürekli değişebilir net bir kar olmaz .

Bitcocoin
Sr. Member

View Profile
March 10, 2018, 03:46:14 PM

Genelde çok zarar ettirmeyen altcoinler faiz verip kendi coinini hodl yaptıran ekiplerin işi. Piyasada ne kadar az coin gezerse değeri de o kadar az çalkantılı seyrediyor. Pos coinler buna örnek. Mesela minexcoin Wink
krm4700
Full Member

View Profile
March 10, 2018, 03:55:11 PM

yani zarar ettirmez demiyelim de ya uzun vadede iyi kazandırır yada zarar riski düşük diyebilir wawes ilerisi için düşünülebilir

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
digital1755
Member
**

View Profile WWW
March 10, 2018, 10:09:12 PM

Etherem her zman edilen zararı fazlasıyla geri verir buna eminim, sağlam platform büyük topluluk iyi bir öncü hepsi ethereum platformunda var. enerji ve teknoloji projeleri 2018 de ön plana çıkacak.
electronic981
Member
**

Activity: 126

View Profile WWW
March 10, 2018, 11:29:44 PM

Valla zarar ettirmeyecek altcoini bulana helal olsun derim tüm içtenliğimle ayı piyasasında zarar ettirmeyen yatıırm yapan üstat lafını hak eder. Bitcoine  göre altcoinler fiyatlanıyor. güçlü görülen coinler iyi kazandırır ama ileride.
tartibaya
Full Member

View Profile
March 10, 2018, 11:56:23 PM

Her proje zarar ettirme potansiyaline sahiptir. Ayrıca yüksek oranda da kar getirebilir. Ben aralarında tercih yaparken genelde adetine ve ekibe bakmaya çalışıyorum
EquusAsillus
Newbie
*

Activity: 51

View Profile
March 11, 2018, 12:27:02 AM
Last edit: March 11, 2018, 01:05:16 AM by EquusAsillus

Minexcoin gibi bankacılık kökenli coinler zarar ettirmez ettirsede bankaya koyar acısını çıkartırsın:) ama şu var bu piyasa dash’ı eritti dash eridikten sonra fazlada şey yapmamak lazım
zhrsltn
Newbie
*

View Profile
March 11, 2018, 10:17:58 AM

şuan güvendiğim tek coin var o da icx çünki hali hazırda reel hayatta kullanılıyor ve devlet destekli oldugu ıcın uzun vadede devlet regülasyonunun cok etkılemeyecegını düşünüyorum.
hidrocop
Sr. Member

Merit: 267

View Profile
March 11, 2018, 10:37:47 AM

Ne güvendiğim coinler ne durumlara geldi en çok ethereum için kral olur diyordum su hale bak tepe noktasından neredeyse yarı yarıya düştü, gerçi bir çok coin o durumda ama ethereum bence çok daha düşecek gibi duruyor
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
March 11, 2018, 10:56:57 AM

btc nin 2 günde yarıya yakın eriyebildiği bir piyasadayız. o yüzden başlıkta sorunun net cevabını herkes biliyordur hiçbir coin). ama en düşük riske en güzel kar ne bırakabilir derseniz şu an neo gibi gözüküyor.
biraz daha risk alıp daha fazla kar ihtimali diyenede icx olabilir.
icegeekfresh
Full Member

View Profile
March 11, 2018, 11:05:16 AM

Zamanında çok ucuzdan girdiğim enjin gibi projelerden zararım yok hala yüksek kar bulunmakta, ama ocak ayında aldığım tüm coinler haliyle en az yarı fiyatına düştüler. Alış fiyatı önemli bu aşamada.

unihamburg
Member
**

Activity: 411
Merit: 21

View Profile
March 11, 2018, 11:19:58 AM

Kısa vadede yüksekten  aldığın her coin zarar ettirir. Uzun vadede ise kardan zarar ettirir. Birçok kez burda söylenen bişeyi tekrar etmekte fayda var: Bir coini yükselirken değil düşerken satın alın.
tayfunerolll
Newbie
*

Activity: 26

View Profile
March 11, 2018, 11:45:40 AM

Doge Coin ne kaybettirir, ne kazandırır  Grin  Grin

öyleydi ama son zamanlarda yerle bir oldu
megadeth1992
Member
**

W12 – Blockchain protocol

View Profile
March 11, 2018, 11:57:19 AM

Bence coine nerden girdiğine bağlı bu senin elinde. Eğer tepeden alım yaptıysan sıkıntı ama yok asagidan aldiysan sıkıntı yok o zman çoğu koin sana zarar ettirmez.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
E.D.T.
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
March 11, 2018, 12:27:45 PM

Hep kazandıran coin olmadığı için sürekli takip etmek gerekiyor. Takip=🤑
ozlemt4296
Member
**

CAT.EX Exchange

View Profile
March 11, 2018, 02:55:14 PM

Siz etherde kalmaya devam edin bence ama ether almaya devam edeceksiniz tam yukselisteyken satıp düştüğünde almalısınız ama benim size tavsiyem paranızı ikiye bölüp yarisini bitcoine yarısını etheruma yatirin diğer altcoinler fazlasıyla zarar ettirir ama ethereum   ettiğiniz zararı fazlasıyla  geri verir

Sundiego
Newbie
*

Activity: 274

View Profile
March 11, 2018, 03:02:18 PM

Her altcoin zarar ettirebilir ama aralarında en dayanıklıları, çok başarılı altcoinler olan neo ve ethereum.
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
March 11, 2018, 03:14:40 PM

Düşüş yaşandığı zaman strese kapılıp satış yapmadığınız altcoinler zarar ettirmez. Smiley Her düşüşün bir çıkışı olduğunu unutmayalım.
depecoin
Jr. Member
*

View Profile
March 11, 2018, 03:22:28 PM

takip ettiğim kadarıyla gvt hiçbir yatırımcısını üzmedi hatta iyi karlar yaptırdı.
cleante
Jr. Member
*

View Profile
March 11, 2018, 04:21:40 PM

Şu piyasa ortamında önerebileceğim coinler icosu yeni bitmiş daha düzgün bir borsaya girmemiş ve ico fiyatına usd ve eth olarak yakın ekibi çalışan coin zarar ettirmez.
janocuk
Jr. Member
*

Merit: 6

View Profile
March 11, 2018, 06:21:42 PM

altcoinler konusu tam bir keşmekeş oldu.  her gün yeni icolar,  bir yandan büyük oynamalar yaşayan altcoinler; sanırım bu durumda ciddi piyasa hacmi olan  altcoinler daha güvenilir limanlar. ama tabi bire beş, bire on yapma devri biraz geçti gibi. ripple ve tron un şu mevcut seviyelerinden en az yüzde 40 yukarılara çıkacağını tahmin etmekteyim.
hasyurt
Full Member

Merit: 118

View Profile
March 11, 2018, 07:48:46 PM

btc nin düşüş ya da çıkışlarında (sert) etkilenmeyen bir coin bulursan paylaş alalım bizde. yaklaşık 1 yıldır bu işle ilgileniyorum daha yolun başında sayılırım. eğer bu bir döngü işi ise nisan mayıs aylarında altcoinler mutlaka fırlamalı. eğer gerçekten döngü ise balinalr ne yapıp edip dgb yi ciddi yukarılara götüreceklerdir. ben buna inanıyorum ve bir mikat aldım yaklaşık 4 ayır elimde tutuyorum. 126 satoshi iken aldım ve hala bekliyorum ki 830 ları gördü. tabi bir miktar sattim ama çoğu elimde hedefinde 2000 ile 3000 arasında satmak. olur mu olmaz mı bekleyip göreceğiz. yani demem  o ki uzun vade de btc dışındaki coinler bence yalan alt coinin tek artsı belli zamanlarda btc miktarını arttırmakta yardımcı olması onun dışında bir işe bence yaramıyor. eth ve belli başlılar hariç tabi ki de...
yavuzcelik
Member
**

Activity: 168

View Profile
March 11, 2018, 07:52:26 PM

Şu son durumda zarar ettirmeyecek bir coin  yok her coin belli bir orada zarar ettirdi toparlar elbet

Virtual Rehab➣➣➣ Psychological Rehabilitation for Vulnerable Populations
The Management
Full Member

View Profile
March 11, 2018, 09:01:27 PM

Btc rahatlamadan hiçbir coin zarar ettirmez diyemeyiz. Çok güvendiğim projeler bile dipleri gördü şaşırmadan edemedim. 2-3 haftadan önce piyasanın sakinleşmesini beklemiyorum.
INS ve BCPT araştırmanızı tavsiye ederim. Uzun vadeli.
headache1327
Member
**

View Profile
March 11, 2018, 09:52:34 PM

ethereum bena sürekli kazandırdı tarihi zirveden geri dönmüş olsada ethereuma güvenmeye devam ediyorum. bazen ala sat yaparak elimdeki eth miktarını artırmaya çaba gösteririm. diğer altcoinler çıkış zamanı kat kat kazandıracak.
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714

View Profile
March 11, 2018, 11:01:06 PM

Erken satmadığın altcoin zarar ettirmez. Aşağı yukarı hepsinin bir pump zamanı geliyor en zirveden almadıysan problem yok en tepeden aldıysanda dip görünce ortalama düşürüp sabırla beklemeye devam yapacak bir şey yok.
cacoin
Full Member

Merit: 112

View Profile
March 11, 2018, 11:07:30 PM

Zarar ettireceği kadar zaten ettirdi dahada düşerse beyin devrelerim yanacak artık.valla cüzdan adresime girmeye korkuyorum artık ne zaman girsem gitgide eriyor eriyor eriyor ve bende ekran başında eriyorum monitöre kafa atasım geliyor bazen.eskilerin ve kendi tecrübelerim bekle ya sabır diyor ve öylede yapmaya çalışıyorum.umuyorumki bu beklediğimizin karşılığını alacağız.çok değil 15 hazirandaki seviyelerine dönebilsek yetecek
gulypz
Member
**

View Profile
March 11, 2018, 11:39:48 PM

ADA alımı yapmıştım düşüş başlarken sonra bir süre tutup küçük bir zarar ile sattım iyikide satmışım sonra koptu gitti aşağıya doğru belki tekrar alım yapabilirim Gelecekği olduğunu düşünüyorum.
rasputincoin
Full Member

Merit: 148

View Profile
March 12, 2018, 07:20:51 AM

Böyle bir başlık olmaz Smiley zarar ettirmeyen koin olmaz, ancak doğru zamanda alırsan olur, ama benim için en istikrarlı olanı son bir yıl içinde ltc sanırım son düşüşü saymaz isek gayet güzel bir şekilde sürekli arttı.
triclinics21
Member
**

View Profile
March 12, 2018, 07:35:40 AM

Aramızda gerçekten zarar etmeyen varmı daha doğrusu kar yapmış ama o karı realize etmeyip şu an dağlara taşlara kendini vuran demek istiyorum. Büyük yükselişte 10x kar yapmıştım ama şu an ana paramın bile altındayım
Cryptosis
Full Member

View Profile
March 12, 2018, 08:25:04 AM

Tabanda olan coinler ve ICO fiyatının altındakiler zarar ettirmez desekde tabanında tabanı olduğunu unutmamak gerekiyor.
koinli
Full Member

View Profile
March 12, 2018, 11:57:41 AM

Hocam zarar ettirmeyen koin yok ama uzun vade Hodl yapılacaksa en temizi btc ve benzeri koinlerden almak diye düşünüyorum, yani sağlam koinlere yatırım yapın,
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
March 12, 2018, 12:19:43 PM

Bitcore fiyat olarak dustu ama her hafta %7 airdrop verdigi icin bu da ayda 4 hafta olarak kaba taslak hesap yaparsak %31 gibi fazladan veriyor.  Fiyat %31 den fazla dusmedigi surece zarar ettirmiyor hatta kar ettirdi
Cogu kisiye. 

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
henrybek3
Full Member

View Profile
March 12, 2018, 12:56:04 PM

Kripto piyasasını etkileyen aslında BTC ve ETC deki dalgalanmalar, yani ne diyelim şimdi bitcoin düşünce şu sabit kalır diyeceğimiz de bir şey yok ki altcoinler için benim tavsiyem dalgalanmalar uzun vadeli takip edilip düşükten alıp yükselince elden çıkarılmalı. Uzun vadeli BTC ve ETC için biraz sabır gerekiyor
The Management
Full Member

View Profile
March 13, 2018, 08:37:13 PM

Ethereum , NEO benim güvenli liman olarak düşündüğüm projelerdir. BTC dışında yatırım yap senelerce bekle deseler bunlara yatırırdım parayı. Bunların yanında 0x 'de geleceği olan bir proje ama zamana bırakmak laızm
feyd
Newbie
*

Activity: 79

View Profile
March 13, 2018, 08:50:14 PM

Ethereum , NEO benim güvenli liman olarak düşündüğüm projelerdir. BTC dışında yatırım yap senelerce bekle deseler bunlara yatırırdım parayı. Bunların yanında 0x 'de geleceği olan bir proje ama zamana bırakmak laızm

Aynen katılıyorum. Etherium ve Neo en saglam alt coinler gibi görünüyor. Bu erimede altcoinlerin hepsi ister istemez düşüyor. Uzun vadede herşey belli olacak.
temeler
Sr. Member

View Profile
March 13, 2018, 08:55:43 PM

Yakın dönem de NEO ve ICX hiç beni üzmedi ve geleceği de çok parlak iki proje. En önemli özellikleri Çin ve Kore piyasası. ICO'lar ile ilgili düzenlemeler olumlu olursa daha iyi olacak.
TheCarm
Hero Member

Merit: 502

View Profile
March 13, 2018, 09:44:47 PM

Eskiden olsaydı bitcoin derdim. Ethereum madencilikten gelen coinleri zarar etme endişesiyle bitcoine çevirip bekletiyordum o zamanlar günde 5$ aşağı 7$ yukarı yuvarlanıp gidiyordu. Şimdiki piyasa hareketinde zarar ettirmeyecek coin yoktur. Güçlü ülkelerden biri çıkar bitcoin ülkemizde yasaklanmıştır açıklaması yapar siz görün şamatayı. Tüm coinler hooop %10 minimum çakılır

████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
Hopewithmoney
Full Member

View Profile
March 13, 2018, 10:39:17 PM

Dogecoin zaten mantıklı gelmiyor daha iyi, sağlam olan coinlere yönelmelisin mesela neo bunlardan bir tanesi o da düşüşünü tamamladı denebilir yükselişe geçmesine az kaldı
zaza4700
Newbie
*

View Profile
March 14, 2018, 05:03:19 AM

bence şu an bu fiyatlarda alıp sizi üzmeyecek coinler şunlardır komado wawes ve mth ve strayt dır alıp bekleyin bunlar alıcısını üzmeyecek coinler
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
March 14, 2018, 06:56:55 AM

BAT basic attention token fiyat iyi gibi şu an, şu demorelazasyon süreci atlatılırsa iyi bir prim yapabilir, iyi prim yaparsa zaten moraller de yerine gelir  Cheesy beklenirse ve uygun bir yerden de çıkılırsa zarar ettirmez.2700 sat, 25 cent fiyat, 1 dolara kadar yükselmişti, 3-5 dolar olması marketcap'ın da büyümesiyle işten bile değil...

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
ksteve96
Full Member

Activity: 624

alcedoplatform.com

View Profile WWW
October 11, 2018, 12:11:15 PM

Hangi altkoin zarar ettirmez mantığı bana ters hepsi zarar veya kar ettirme potansiyelini sonuna kadar barındırarak dikkatli al sat yapılması gereken yatırım araçlarındandır. Zarar ettirmeyen altcoin yok markette.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
October 11, 2018, 01:15:46 PM

Hangi altkoin zarar ettirmez mantığı bana ters hepsi zarar veya kar ettirme potansiyelini sonuna kadar barındırarak dikkatli al sat yapılması gereken yatırım araçlarındandır. Zarar ettirmeyen altcoin yok markette.

Zarar ettirmez diye bir şey elbette yok. Ama az zarar ettirenler var. Örneğin XMR yani Monero diğerlerine göre daha az değer kaybetti. Yada Bitcoin'e bağlı hareket etti.
triclinics21
Member
**

View Profile
October 11, 2018, 01:39:38 PM

Hdac dicem ama neredeyse 2 cent oldu yarın 1 cent olursa %100 zarar edersin, ben anlamıyorum bu piyasayı nereye kadar düşecek bazı güvendiğim coinler 1 centin bile altına düştüler gerçekten şaka gibi
Elysio
Full Member

Merit: 153

View Profile
October 11, 2018, 04:05:12 PM

Kısa dönemli düşünüyorsan hepsinini zarar yazma potansiyelleri var mesela ethereum düşmez düşmez diyoruz ama göründüğü gibi 200 dolar oldu tekrar yani en sağlam altcoinler bile zarar yazabiliyolar uzun dönemli düşünüceksen ethereum ve neo al garanti geldikleri yerler belli daha önceki bull'Da
cryptofastman
Jr. Member
*

View Profile WWW
October 14, 2018, 07:22:11 PM

Zarar ettirmeye ek bir coin yoktur.En azından teorik olarak mümkün değil.Bakın geçen hafta Binanceden 4 coin delist oldu. Şimdi düşünün ki bun coinlerin hepsine de yatırım yapmıştınız,düşünsenize şiimdi,zarar ettirmeyecek coin varmı

♛New CA$H Exchange (https://newc.com.br)♛
✪An Innovative Cryptocurrency Platform✪
okanciftci74
Member
**

View Profile
October 14, 2018, 09:12:49 PM

Böyle bir coin yok şu piyasada ayı olduğu sürece hepsinden zarar edebiliriz ama ileriye dönük diyorsan çoğu coin ilk 20deki hepsi dolar cinsinden katlayacaklardır kendi fiyatlarını ethereum neo başta alabilirsin
adamdamdandusen
Member
**

View Profile
October 15, 2018, 08:44:26 AM

Çok basit. Tapmanız gereken ilgilendiğiniz projenin takımını inceleyin vizyonunu hangi sektörde faaliyette bulunduğuna bakın işe yarar bir sektörvise zaten ilgi görür.
mediation
Member
**

View Profile
October 15, 2018, 09:37:26 AM

Açıkcası şuan için böle bir şeyi tahmin etmek oldukça zor biliyorsun ki bir çok coin hiç düşmez denecek yerlere düştü bu sebepten belkide top 20 de ki sağlam coinleri tercih etmek daha mantıklı olur.

jesselui
Full Member

Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
October 15, 2018, 03:52:10 PM

Zarar ettirmez diye bir başlık çok saçma. Ozaman herkese bir coin önerelim herkes nasıl olsa zarar etmicek bütün parasını atsın buraya burda doğru olan soru hangi coin az risklidir olabilirdi. Altcoindede risk azdır diye bir şey olamayacağına göre böyle bir sorunun cevabı yok Cheesy

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
RESPECT-XxX
Full Member

Activity: 772
Merit: 135

BiTCOiN

View Profile
October 15, 2018, 04:11:28 PM

eski konuyu hortlartmışsınız.o zaman adam ne alsa ocakta zıpladı zaten.

XxX
mahoni2100
Member
**

View Profile
October 15, 2018, 05:05:49 PM

tahmnime göre zarar ettirmeyecek hiçbir coin yok sadece belli stratejiler ile alınan kararlar ve uygulanan kararlar ile güzel kazanç elde edilebilir.

Xday123
Member
**

Merit: 16

View Profile
October 15, 2018, 05:37:07 PM

hangi altcoin zarar ettirmez hmmm sabit ve dalgasız istiyorsanız bence kara geçtikçe usdt olarak kenarıda bekletmelisiniz her türlü fiyatı yaklaşık 1 dolara sabit durumda ve çoğu borsada var
unreal41
Member
**

View Profile
October 15, 2018, 06:37:44 PM

Hocam biraz ti ye alır gibi olacak ama başlıkta sorduğun soruya verebileceğim en garanti cevap kesinlikle yatırım alan aşt coin zarar ettirmez tabiki.
freim
Member
**

Merit: 42

View Profile
October 15, 2018, 06:42:07 PM

hangisi zarar ettirmez hangisi kesin kar ettirir bunları tam olarak bilemeyiz zaten bilsek burda olmayız heralde Cheesy bu iş biraz araştırma biraz sanş biraz cesaret istiyor Cheesy
jingyang
Full Member

View Profile
October 15, 2018, 07:07:58 PM

Bunu bilen geliş sana söyleyecek ve sende dinleyeceksin ha Smiley amacın bu değil diye umuyorum bende fikrimi söyliyim bitcoin zarar ettirmez ettirmemeli

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
LoveFooL
Member
**

View Profile
October 15, 2018, 07:09:22 PM

zarar ettirmeyecek coin yok. tıpkı kar ettirmeyecek coin olmadığı gibi. en kötü shitcoin bile muhakkak az da olsa belli bir dönem kazandırır. ama sonrası için bir garanti veremem. en baba bildiğiniz coin bile zarar ettirir yeri geldiğinde buna garanti veririm Smiley
zorbey
Member
**

Merit: 33

View Profile WWW
October 15, 2018, 08:17:27 PM

Bunu söylemek çok zor. Hele ki bu dönemde. Şuan için sağlam projesi ve ekibi olan altcoinleri alıp satmak en mantıklısı. Tradeyş çok iyi bilmediğim için ben hold yapıyorum ama zarar ettiğimde bir gerçek.
Cacabey_40
Sr. Member

Activity: 968
Merit: 292

View Profile
October 15, 2018, 08:35:07 PM

Her coin zarar ettirir hem de bal gibi hepsi de zarar ettirir.
Burda önemli olan al-sat yaparken nereden alıp nereden satacağına doğru karar vermek.

.
psikolog
Member
**

♦ SIMDAQ ♦

View Profile
October 15, 2018, 08:56:47 PM

Zarar ettirmeyen altcoin kar da ettirmez kolay kolay. Bu yüzden zarar ettirmeyeni bulmak imkansız gibi birşey. Ha diğerlerini göre daha az zarar ettiren vardır o ayrı

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
ilonaproda
Jr. Member
*

Win-Won-Betfury

View Profile
October 15, 2018, 09:01:37 PM

Hepsi ettirir ettirmeyen olmaz piyasa çok kötü tl dolar bile zarar ettiriyor kriptodada hepsinde zarar yazma ihtimali çok yüksek ondan ettirmeyen yok kesinlikle.

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1040

View Profile
October 15, 2018, 09:03:10 PM

Hepsi ettirir ettirmeyen olmaz piyasa çok kötü tl dolar bile zarar ettiriyor kriptodada hepsinde zarar yazma ihtimali çok yüksek ondan ettirmeyen yok kesinlikle.

hocam arkadaşın dediği mesajı okudunuz mu bilmiyorum arkadaş volalitenin düşük olduğu ve fiyatının korunduğu bir altcoin istemiş buna tek alternatif usdt (tether) ve buna benzer 1 dolara sabitlenmiş para birimleridir.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
usakli64
Full Member

View Profile WWW
October 16, 2018, 09:30:57 AM

Bu konuya herkes kendi satin aldigi coinleri yazacak ama naçizane tavsiyem yatiriminizin en az %50si bitcoinde kalsin.  Diger kisminida Callisto (CLO)  alabilirsiniz.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
kayuzak
Newbie
*

Activity: 36

View Profile
October 16, 2018, 09:33:54 AM

çok dalgalı bir yapıya sahip bir piyasa borsa gibi değil bu
zamanını kestirmek zor ama aldımı başını tutabilene aşk olsun
ileri yada geri yönlü hareketleri çok sert olabiliyor
Dontcry.
Full Member

View Profile
October 16, 2018, 12:18:10 PM

bence zarar ettirmez diye bakmamak lazım uygulamaya hangileri geçecek roadmaplerini hangileri uyguluyor diye bakmak lazım daha karlı cıkarsın
Mstulu
Jr. Member
*

View Profile WWW
October 16, 2018, 04:22:36 PM

Ben bu piyasaya XRP le merhaba dedim.Bana şuana kadar kaybettirmeyen tek coindir.Bu aralar Arn tarzı dolaşım miktarı az olan coin ler revaçta.Doğru yerden alınması halinde birçok coin den güzel para kazanılır.Ama biraz teknikten anlamak lazım.Vede marketcal da haber takibi yapmak lazım
andyge
Sr. Member

Activity: 509

View Profile
October 19, 2018, 09:27:09 PM

Xrp çevremdeki insanlara ve bana kazandırdı hakkını yemeyelim fiyatın 3 doların üstüne çıkması zamanında piyasa çok uçucu idi. Bugün Xrp ile kazanmak zorlaştı ben marketin altındaki alternatif paralara bakarım.
Fittinya12
Jr. Member
*

Activity: 138

View Profile
October 19, 2018, 09:38:43 PM

Piyasa ufak ufak toparlanmaya başladı.Yeni yılda güzel şeyler olabileceğini düşünüyorum. Altları bilmem ama btc ye yatırım yapan zarar etmeyecek bu saatten sonra.Bu piyasa o kadar keskin iniş çıkışlar yapabiliyor ki bu yazıyı yazmaya başladığım ilk andaki rahatlığımı koruyamıyorum.
Kriptokrat
Jr. Member
*

Activity: 88

EQWITY.IO

View Profile
October 20, 2018, 03:35:12 AM

Son zamanlarda bu konuda en iyi olan 2 coinden biri BNB bir diğeri ise 0x'tir.

EqwityTM │ Initial Coin Offering + Equity Airdropping
mavibir
Jr. Member
*

View Profile WWW
October 20, 2018, 08:16:09 AM

Qtum sessiz sedasız ilerliyor.Amazonla ortaklığı ile gelecekte adından epey söz ettirecek gibi gözüküyor.Uzun vade zarar ettirmez Qtum.

████████████         AVXChange         ████████████
Rdu
Jr. Member
*

Activity: 224

View Profile WWW
October 20, 2018, 08:27:47 AM

Al sat yaparak küçük oranlarda büyük sayılarda riske girmiş olursunuz. Bence Ethereuma yüklenmeye devam edin. Elinize birikim geçtikçe alım yaparsınız. Bir süre sonra ettiğiniz kar zaten katlanır. Diğer coinlerde macera aramaya gerek yok bence.

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
kral2100
Jr. Member
*

View Profile
October 20, 2018, 09:01:49 AM

Zarar ettirmeye yönelik konuşmalar olduğu zaman hepsi o potansiyele sahip olduğu için böyle birşey mümkün değil.

[ Z ] ZooomEx◾ 0%  trading  FEE    CRYPTO EXCHANGE
███████ (❪ https://www.zooomex.com/ ❫) ███████
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
October 20, 2018, 10:43:39 AM

cevap vereyim
hiçbir altcoin. kaybeteyi göze alamayacağınız yatırımı asla kripto piyasasına yatırmayın. bugün tether in fiyatı bile düşebiliyorki kendinin tek özelliği ''sabit fiyatlı'' olması.
mymerlia
Member
**

Activity: 633

View Profile
October 20, 2018, 10:49:23 AM

Her altkoin zarar da ettirebilir kar da. Giriş yapıp çıkış yaptığınız rakamlara göre değişir. Hangi yatırımın %100 garantisi var ki en spekülatif kripto paraların olsun.

avalonn
Full Member

Merit: 151

View Profile
October 20, 2018, 10:54:35 AM

dipten aldım daha da düşmez dersin sonra bi bakarsın ki dibin dibi varmış ... bunu tam olarak görmek baya zor çok fazla değişken var.her coin dalgalanır iner çıkar..illa sabit olsun düşmesin dersen tether alacaksın ama o da yükselmez tabi   Grin Grin
haticebayik0993
Jr. Member
*

Activity: 113

View Profile
October 20, 2018, 11:06:23 AM

10-11 aydır hiç bir coine güven yok al sat yapmaktan sa airdrop yapıyorum daha uzun vadede altlarda çok iyi kazandıracaklar da var
The Management
Full Member

View Profile
October 20, 2018, 12:51:27 PM

Hangi vadeyle aldığına bağlı. 3 aylık yatırım yapacağım dersen kimse sana tavsiye veremez; çünkü 3 ayda bir coin 5 katına da çıkabilir %90 değer de kaybedebilir.
Ha ama eğer 1-2-5 senelik yatırım dersen özellikle temel taş coinler zarar ettirmez (bu bile %100 değil). Ben şansımı ETH ve Neo'dan yana kullanırdım.
Kriptomanka
Member
**

View Profile
October 20, 2018, 03:20:42 PM

En cok tartışılan konulardan birisi, nereye yatrıp hemen X yapayım. Artık durum oyle değil, cöp coinler yok olup gidiyor. Sağlam projeler sadece kalıp ve eskisi gibi fazla X getirmeden kar bırakacak. Eski değerli menkul ticareti başlandı ve devam edecek
ingiltere
Legendary
*

Activity: 2968
Merit: 1478

Rollbit.com Crypto Futures

View Profile
October 20, 2018, 03:35:20 PM

Dikkat edin çünkü piyasada çok fazla dolandırıcı coin projesi var. Örneğin Mossland gibi kullanıcıların tokenlerinin üstüne yatan projeler yüzünden büyük zararlara uğrayabilirsiniz.
William Son, Chester Roh, Minuk Kim, Yongjun Hong, Sean Oh, Insoo Song bu dolandırıcı projenin ekip üyeleri. Bu isimleri gördüğünüz yerde sakın yatırım yapmayın.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
sanatsanaticindir12
Jr. Member
*

View Profile
October 20, 2018, 04:39:30 PM

Açıkcası bu platformda bunu kestirmek çok zor.Altcoinler anlık değişim gösterebiliyorlar sana bir tavsiyede bulunsak bizim yüzümüzden çok iyi de kazanabilirsin parandan da olabilirsin.Daha sağlam kaynaklardan nokta atışı yapmak gerekir.Biraz riskli olur ama benim tavsiyem ETH.

🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸 [ MOOZICORE ] WORLD’S FIRST MUSIC STREAMING SERVICE ON BLOCKCHAIN 🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺
https://tokensale.moozicore.com/
trc22@gmail.com
Member
**

View Profile
October 20, 2018, 05:44:21 PM

Bence su siralar hala ico fiyatinda olan rocktoken ve hdac iyi gibi duruyor tabi altcoin demek buyuk risk demek, ama garanti istiyorsaniz btc alacaksinin en makulu de o olur.
mcnncnr
Jr. Member
*

View Profile WWW
October 20, 2018, 05:51:17 PM

Tethere veya fiat paraya geçebilirsiniz düşmeyecek denebilecek bir kripto para yok tether bile geçenlerde patladı. En güzeli fiat.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
wallet
Full Member

LIVENpay.io

View Profile
October 20, 2018, 06:00:58 PM

Fiat parada kalarak para kazanma olasılığını yok ederiz gene ne varsa kripto pra ticareti, ico yatırımı veya hodling yapmakta var. Hangi altcoin zengin eder hangisi fakir bırakır bilemem, bilen yoktur zaten.

L I V E N pay | [  WHITEPAPE  ]                            The WORLD FIRST GLOBAL             Apply for
GET the APP     ◥ Google Play  ◥ App Store                                 FOOD ECONOMY - for Everyday         the LVN ICO
FOLLOW US    ◾TELEGRAM  ◾MEDIUM  ◾GITHUB  ◾TWITTER           use by  E v e r y   d a y   P e o p l e          Presale Now
Boinkit
Full Member

Activity: 386
Merit: 178

View Profile
October 20, 2018, 06:23:56 PM

Zarar ettirmez denen hiç bir platform yok piyasa değişken marketcap sayesinde hızlı fiyat değişimlerine fırsat verir. Altcoin pazarı hızlı zenginleşme olarak görüldü 2017 için; bu sene farklı oldu.
saphine
Jr. Member
*

Activity: 481

View Profile WWW
October 20, 2018, 06:48:25 PM

Dash ve moneroya çok güveniyorum ikisi de amiral gemi görevinde benim için. Nano da bir başka güvendiğim coin. Arttırılabilir tabi ki ama uzun vade için geçerli tabii ki. 2018'de coinlerin %90 oranında düştüğünü varsayarsak hiçbiri maalesef kesin sonuçlar vermeyecek.
chemist35
Member
**

Activity: 924
Merit: 36

★777Coin.com★ Fun BTC Casino!

View Profile
October 20, 2018, 07:38:54 PM

şu aşamada bitcoin başta olmak üzere tüm kriptoparalar kaybettirmeye müsait ethereumun malum ertelemesi bile piyasaların durumunun vehametini gösteriyor. Şuan hepsi zarar yazdırabilir.

titulng
Sr. Member

Activity: 484

HubrisOne

View Profile
October 21, 2018, 06:41:28 PM

Dip seviyelerde gezdiğimizi daha inecek yer kalmadığını düşünüyorum. Zarar ettirmeyen yatırım aracı olmayacağına göre hangi altcoin zarar ettirmez sorusunun cevabı yok. Zamanlama çok önemli kazanç için.

.
  ◆

.
.
.

.

▄▄       ▄▄      ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄         ▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄           ▄▄▄            ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
██       ██      ██       ██      ▀▀▀▀▀▀▀██▄       ▀▀▀▀▀▀▀██▄      ██      ▐██▀▀▀▀▀▀▀       ▄▄██▀▀▀██▄▄        ▀██▄     ██      ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀       ██      ██       ██              ██               ██      ██      ██              ██▀       ▀██         ██▄    ██      ▄▄
▄▄▄▄▄▄▄▄▄██      ██       ██      ▄▄▄▄▄▄▄██▀       ▄▄▄▄▄▄▄██▀      ██      ▐██▄▄▄▄        ▐█           █▌      █▄ ▀██   ██      ██▄▄▄▄
██▀▀▀▀▀▀▀██      ██       ██      ██▀▀▀▀▀██        ██▀▀▀▀▀▀        ██        ▀▀▀▀██▄      ▐█           █▌      ██   ██▄ ██      ██▀▀▀▀
██       ██      ██       ██      ██      ██       ██   ▄▄         ██             ▐█▌     ▐█▄         ▄█▌      ██    ▀█▄██      ██
██       ██       ██▄   ▄██       ██     ▄█▀       ██    ▀█▄       ██            ▄██       ▀██▄▄   ▄▄██▀       ██     ▀███      ██
██       ██        ▀▀███▀▀        ████████▀        ██      ▀█      ██      ███████▀           ▀▀███▀▀          ██       ██      ██████████
.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

██████████████████████████████████████████████
.

.
.

▄███████████▄     
██▀       ▐█▀█▄   
██        ▐█  ▀█▄ 
██        ▐█    ▀█▄
██        ▝▀▀▀▀▀▀██
██               ██
██  ███████████  ██
██               ██
██  ██████       ██
██               ██
██▄             ▄██
▀█████████████████▀
WP
.

.
.

.

.
.
matador1903
Member
**

View Profile
October 21, 2018, 10:46:55 PM

Xvg den uzak dur asla ve asla bulaşma her zaman kaybettirir lanet bi coindir xrp candır her zaman kazandırır trx de kazandırır ama en çok kaybettiren xvg tabi bu söylediklerim tamamen kendi şahsi düşüncem başka kişiler de en çok xvg den kazanmış olabilir
beypazmad
Jr. Member
*

View Profile WWW
October 21, 2018, 11:04:01 PM

Eğer öyle bir coin bulursanız bize de söyleyin hocam tüm piyasanın böyle bir şeye ihtiyacı var. Ya da siz öyle bir coin çıkarın inanılmaz hype yapar.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
jhontwis
Full Member

View Profile
October 21, 2018, 11:23:07 PM

Zarar meselesi tamamen zamanla alakalı yani tam bir çöp değilse yatırım yapılan proje muhtemelen ileridebir ath daha yapar ve alım fiyatınızın üstüne çıkar tabi 20k dan btc alanlar için bu bekleyiş epey sürebilir.
frekans07
Member
**

View Profile
October 23, 2018, 07:11:07 PM

Zarar ettirmez diye birşey yok, örnek verecek olursam ripple'dan bir çok trader kâr ederken bir çoğu zarar etti. Zaman ve sabır altcoin trade'i için çok önemli bir kavram.
kevindeangelis
Full Member

Merit: 130

3D-Printing goes Blockchain!

View Profile
October 23, 2018, 08:13:14 PM

Kazancınızı korumayı bilin satış yapmadığınız takdirde sağlam kripto paraları tutuyorsanız zararınız yoktur düşen fiyat çok yukarıdan almadığınız sürece aynı seviyeye ulaşacaktır. Boğada ise daha yukarı gider.

mymerlia
Member
**

View Profile
October 23, 2018, 08:19:27 PM

Hangi alt koinden ziyade trade işlemlerinizi iyi yönetmeniz gerekiyor. Anlık full alış veya satış yerine kesinlikle kademeli işlem yapın, kontrollü işlemlerde kaybetme riskiniz çok daha az olacaktır.

unreal41
Member
**

View Profile
October 23, 2018, 09:10:19 PM

Yanlış zamanda aldığınız her altcoin zarar ettirir. Yanlış yerde çıktığınız her aştcoin zarar ettirir önemli olan buy sell zamanlarıdır en kötüsü bile kar ettirir bu işlemi doğru yaparsanız.
pokeviktor
Sr. Member

Activity: 562

ALCEDO

View Profile
October 23, 2018, 10:04:34 PM

Her koin boğa zamanı kar ettirir ve her koin ayı piyasasında zarar ettirir. Ana kural budur kimse aksini düşünmez. Platformlar sağlam olsun güncelleme ortaklık yapsın gen de düşer fiyat pazar kırmızı iken.

██
      ████
     ██████
    ███████
    ████████
    █████████
    ██████████    ███████
    ███████████ █████  ████
      ██████████████████
       ████████████████
     ████████████████
  █████████████████████
█████████████████████████
  █████████ ██████████████
    █████     ██████████████
      ██        ███████████████
                   ██████████████
                      █████████

████████████████████████████████████
|Making Cryptocurrencies
Accessible
For Everyone!
| |
Website
Twitter
Facebook

ANN
Bounty
Telegram

freim
Member
**

Merit: 42

View Profile
October 23, 2018, 10:07:44 PM

abi onu bilsek Smiley zaten burda olmayz heralde ama eth neo gibi büyük coinler genel çok zarar ettrimiyor dediğim gibi şu coin hiç zarar ettirmez diye birşey söyleyemem ben kendi adıma
andyge
Sr. Member

View Profile
October 24, 2018, 06:35:51 PM

hangi altcoin zarar ettirmez demeyin tam teçhizatlı olarak araştırma yapın hala önüne gelen altcoine yatırım yapanların zarar etmesi normal. Evet sırada panik yapmadan beklemeyi bilmek var.
Fittinya12
Jr. Member
*

Activity: 138

View Profile
October 24, 2018, 06:54:20 PM

Bu tarz postu daha önce yanıtlamıştım sanırım ya da dejavu beyne hakim. Arkadaşım zarar ettirmeyen diye bir dünya yok ki , şöyle yok sen ne kadar sağlam olduğunu düşünürsen düşün bir coin için , sağlam ekip vs. elbetteki yanıltabiliyor . Yani piyasanın dansöz olması gibi bir durum , bazılarının iflas çekip piyasadan kaybolması gibi. Özetle hiçbir şeyin garantisi yok fakat iyi bir araştırma ile bu şanssızlığı atlatabilirsin.
jesselui
Full Member

View Profile
October 25, 2018, 08:52:32 PM

Tam bir şey söylemek çok güç aslında,herkesin kendine göre tercih ettiği coinler olabiliyor bu yüzden bir şey söylemek zor.

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
Boinkit
Full Member

Activity: 386
Merit: 178

View Profile
October 25, 2018, 09:41:40 PM

Zarar ettirmez diyerek alıp tuttuğum altlarda zarar ettim sorunun cevabı Merkür'e giden uzay aracının 7 yıl sonra vereceği bilgiler kadar belirsiz. Altlarda kaliteli projeler yaşıyor onlardan almalıyım.
samgizsu
Jr. Member
*

View Profile WWW
October 27, 2018, 02:40:47 PM

Fiata geçmek zarar ettirmez hocam onun dışında kardan zarar bile olsa zarar ettirir. Realize edip daha düşük miktar tekrar yatırım yapın en iyisi bundan sonra.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
Brainstorming
Member
**

Activity: 146

View Profile WWW
October 28, 2018, 11:04:58 PM

Fiyata geçmek kar zarar açısından değişiklik yaratmayacak kısa zamanda zengin olmak isteyen kripto dünyasından beklediğini alamayacak. Hangi alt kazanç getirir belirsiz soruların başında.
shadow.bishop
Jr. Member
*

Activity: 105
Merit: 5

View Profile
October 29, 2018, 09:01:28 AM
Last edit: October 29, 2018, 10:51:04 AM by shadow.bishop

Ben konuya biraz daha farklı bir açıdan bakmak istiyorum. Zarar ettirir ettirmez bilemem ama artarsa çok yüklü kazanç getirebilecek bir coin var su anda. Idexte showhand adındaki coin su anda 0,00000002 eth pairinde alım satım yapılıyor. Zaten coinlerin sıfırdan sonra 8 basamak oldugunu düşündüğümüz zaman 2 satlı bu coin zaten cehennemin dibinde, daha ne kadar düşebilir diye sormadan edemiyorum kendime. Peki asıl soru artar mı. Bu sorunun cevabı tabi yok ama bu daha önce gene idexte boyle düşük satlı gördüğüm bir coin olan pkg, bir balinanın girmesi sonucu 1 sattan 3 hafta civarı bir sürede 240 satlara çıktı hemde ayıda. Evet 240x yaptı, yanlış hatırlamıyorsam 1 ya da 2 ay önceydi. Bunu hand yapar mı, sadece bir balina gerek ve o zaman kısa vadede çok kazançlı bir yatırım aracı olur. Bu tabiki bir yatırım tavsiyesi değildir.
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
October 29, 2018, 09:09:11 AM

Piyasada zarar ettirmeyen bir sürü altcoin bulabilirsin şuan. Tabiki kademeli alım yapmak şartıyla. Mesela Ethereum Classic, Tezos, Ripple, Siacoin, Bytecoin, Digibyte, Electroneum ve daha fazlasını kripto piyasasını kendin araştırarak bulabilirsin. Topluluğu büyük olan ve hacmi yüksek olan kripto paralara yönelmelisin.

lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
October 29, 2018, 12:22:14 PM

Zarar ettirmeyen altcoin diye bir şey yoktur bence. Zamanında alıp satabilmek asıl meseledir sonuçta. Elbet zirveyi de görecektir, dibi de görecektir. 1400 dolardan ethereum alanlar zararda olurken, 180 dolardan alanlar karda olabilirler. Nereden aldığınıza göre değişir bu hesaplar.
unpredictable72
Jr. Member
*

Activity: 127

View Profile WWW
October 29, 2018, 12:27:53 PM

Appc geçen hafta girenleri zarar ettirmez diye düşünüyorum.Çok düştü daha düşmesi bana göre olanaksız ama ne olacağı belli olmaz bir delist açıklamasına bakar herşey.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
PastirmaliYumurta
Full Member

View Profile
October 29, 2018, 12:35:10 PM

Olaya 1 btc = 1 btc olarak bakarsanız bitcoin zarar ettirmez tabii ki bunun yanında ethereum neo gibi platformların da zarar ettirmeyeceğini düşünüyorum ethereum son zamanlarda gerçekten güzel işler yapıyor ve v2.0 geldiğinde daha da iyi olacak.

umut.34
Newbie
*

Activity: 43

View Profile
October 29, 2018, 09:35:06 PM

Smiley Keşke bilsek be kardesim
Ecol
Full Member

View Profile
October 29, 2018, 09:55:12 PM

Bu ayı piyasasındayken o zarar ettirmeme işi biraz zor gibi gözüküyor. Para kazanmak istiyorsan bir yada iki altcoine odaklanıp o coinlerin hareketlerine iyice alışman birazda teknik analiz yapabilmen lazım ondan sonra kendini daha da geliştireceğini düşünüyorum. Para da sonrasında gelecektir zaten.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
ilonaproda
Jr. Member
*

Win-Won-Betfury

View Profile
October 30, 2018, 03:13:48 AM

Al sana ettirmez dediklerimizin hepsi ettiriyor bugün şahit olmuşsundur ettirmez diyye bir olay yok sen ne kadar bekleyebilirsin ne kadar bekleyeceksin yatırımın için önemli olan bu bunu başarırsan gerisi gelir tabiki.

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
phoneiX
Jr. Member
*

Merit: 4

View Profile WWW
October 30, 2018, 08:30:07 AM

Bence hiç bir altcoin.Böyle bir altcoin olduğunu zannetmiyorum.Çünkü tüm altcoinlerin hepsi Bitcoin düşmeye başladığında bir anda düşüyor.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
zonefloor
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
October 30, 2018, 08:57:00 AM

her altcoin zamanı gelince kar ettirir ve yine zamanı gelince zarar ettirir. garanti bir beklenti diye bir şey olamaz bu piyasada. mesela o altcoin'i daha kimse bilmiyorken keşfetmekte ve bilinmeye başladığı zaman hype yaptığı vakit satıp çıkmakta.
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
October 30, 2018, 09:57:22 AM

Ethereum'a zamanında ico'dan girseydin ve 1400 Dolar olana kadar hiç satmasaydın al işte sana zarar ettirmeyen altcoin. Ama Ethereum'a şimdiki fiyattan girersen aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Düşedebilir veya artadabilir. Bu senin doğru zamanda girip girmediğine bağlı birşey. Eğer şu vakitte zarar ettirmeyen bir altcoin arıyorsak bence yeni çıkan altcoinlere yönelmemiz lazım ve o altcoin adam olana kadar belki de 2-3 yıl beklememiz lazım.

mahmuterdem
Jr. Member
*

View Profile
October 30, 2018, 09:10:08 PM

Tezos ettirmez hocam bir türlü çıkmadığı için alıp satamıyor insanlar ve zarar etmiyorlar, şaka bir yana bütün altcoinler çok fena düşüyor yine zarar ettirmeyen yok gibi

Tezos geleceği nasil olur acaba?
okanciftci74
Member
**

View Profile
October 31, 2018, 03:53:45 AM

Ethereum, neo, ripple, litecoin hiç biri zarar ettirmez nah ettirmez hepside loss yazar gördüğünüz üzere yazıyor ettirmeyen coin bulun banada söyleyinde bizde kar alak bu işlerden alayı zarar yazar yazmaz diye bir şey yok
FatihDesigner
Jr. Member
*

Activity: 56
Merit: 5

View Profile
October 31, 2018, 06:15:00 AM

Her kesin kendine göre desteklediği bir coini vardır.Zarar ettirmez dediğimiz coinler bile zarar ettirdiyse , önceden bir şey söylemek kesin zor.Mesela , ben çok uzun bir süre PundiX-i destekledim , sonunda yordu beni ve bıraktım PundiX-i.Artık zamana uygun şekilde kozlarımı oynuyorum , fanatik olmayı bırakmak gerek.Bu piyasada fanatikliye yer yok zaten.

<I'm Designer from Turkey>
redsilentstorm
Member
**

View Profile
October 31, 2018, 06:40:14 AM

Arkadaşlar koin veya token hiç farketmez hepsi zarar ettiriz.  Altcoin veya üst koin oda farkettirmez. Farkeden şey nerede alıp satacağını bilmendir. Duygusal bağ kurmayın diyorlar ama bunu en iyi bilenlerden biri olmama rağmen ne yapayım yapımda var duygusal olarak bağlanıyorum. İşte bu sebeple zarar etmeye mahkumum.
yusufmirza
Member
**

View Profile
October 31, 2018, 07:25:22 AM

2018 yılında eğer hold yaptıysanız çoğu kaybettirdi.Ben şahsen Pundix ile bir şekilde bu kaostan çıkmaya çalıştım.Yüksekte satıp kar realizasyonu yaptım.Gelen airdropları değerlendirerek krizden bir şekilde sağlam çıkmaya çalışıyorum.Neo'nun bile 15 dolara düştüğü bir ortamda çok iyi hamleler yapmak lazım.Ne zaman piyasa düzelir 5 kasım etf kararının sonuçları nasıl olur göreceğiz.
lizerbil
Newbie
*

Activity: 43

View Profile
October 31, 2018, 08:10:46 AM

neredeyse hepsi zarar kimse ne olacağını bilmiyor bence zamana bırakıp beklemek lazım bazı şeyleri
Mavilcposeti
Full Member

View Profile
October 31, 2018, 09:18:37 PM

Hepsi de bu sene bana çok güzel zarar ettirdi ettirmeyen var derse yalan söyle hepsi güzel düştü bir yerden çıkar diye bekliyoruz ama ne zaman çıkar belli değil yav
vagos
Full Member

Activity: 353

View Profile WWW
November 02, 2018, 10:17:15 PM

En çok zarar ettiğim altcoinler evvela ico projelerinden gelenlerden oldu. Piyasada uzun zamandır işlem gören kripto para çeşitleri aslında pazarın düşmesi oranına yakın oranda fiyat gerilemesi yaşadı.

semihbalkanli
Member
**

View Profile WWW
November 02, 2018, 11:48:22 PM

Bunu bilmek mümkün değil ancak, BTC nin volatilitesi ne kadar fazla ise altcoinlerin de o kadar fazla. Trade yapma işine bişey demem ancak, sabit bir çizgide ilerleyen bir coin olması bu durumda imkansıza yakın gibi. Ya güveniyorsanız tetherde kalın ya da milli paralarda tutun. Bunun yanında zarar ettirmeyecek kripto para diye bir şey hiç bir şekilde söz konusu değil. Mesele sizin yapmış olduğunuz hamleler. Nerede girp nerede çıktığınız önemli.

Buying.com
Decentralized E-Commerce Network
●    PRE-SALE: October 1, 2018    ●
kevindeangelis
Full Member

Merit: 130

3D-Printing goes Blockchain!

View Profile
November 04, 2018, 06:54:53 PM

Hiç bir işe yaramayan token altcoin çöplüğü içinde zarar ettirmeyen para kazandıracak alt bulana aşkolsun derim hemencecik. Piyasa derin ayı pazarı içinde bunaldı iyice.

The Management
Full Member

View Profile
November 04, 2018, 07:12:40 PM

Öyle bir şey yok onu unut  Smiley şaka bir yana ciddi anlamda güvendiğim hangi coin ve ekip varsa bu piyasanın azgın sularına dayanamadılar. Ha şuan bir coini alıp hodl tutmam gerekse ETH tutardım o ayrı konu
bmgs
Member
**

View Profile
November 04, 2018, 08:02:09 PM

Bu yıl içerisinde piyasaya girdiyeseniz, nerdeyse zarar ettirmeyen hiçbir altcoin yoktur. ETH ve BTC'nin düştükleri durum ortada.
suukool
Full Member

Activity: 413

View Profile
November 04, 2018, 10:09:33 PM

Zarar yazmayan altcoin bulabilsek çok iyi olurdu ama nerde hepsi silkeledi, yine yapabilirler. Denizde kum markette altcoin bolluğu var, araki bulasın.
token10250
Member
**

View Profile WWW
November 04, 2018, 11:25:19 PM

2100 altkoin arasından para kazandıran bulun burada belirtin arada pump yaptılar sonra en dibin dibinde çakıldı kaldı tamamı. Bitcoin Ether uçmadan altlar yürüyemez. Kimse farklı neticeye umutlanmasın.
BoozeHoundPoker
Member
**

View Profile
November 05, 2018, 11:14:13 AM

Ethereum bile 1400 dolarlardan 190 dolar civarına kadar düşmüşken yani eksi yönde 7x yapmışken, bu piyasada zarar ettirmeyecek altcoin bulmak imkansız. Büyük hayaller kurmayıp biraz daha gerçekçi olmak ve bir coin iyi değerlere geldiyse kar realizasyonu yapmak en güzeli.
etzecet
Jr. Member
*

W12.io ▬ Blockchain protocol

View Profile
November 05, 2018, 11:21:24 AM

Aynen ben de öyle düşünüyorum; şu an altcoinler dip yapmışken (Bu seviyeler daha da aşağı inebilir dikkatli olmak lazım) bir kaçtenesine bakmak lazım. Aklımda olan bir kaç tanesini yazayım;

Tron(TRX)
VeChain(VET)
PundiX(NPXS)
Stellar(XLM)

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol
Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING
[https://tokensale.w12.io/]
CEPNIBEY
Member
**

View Profile WWW
November 05, 2018, 11:45:07 AM

Coinmarketcapa bakarsanız hepsinin zarar ettirdiğini görürsünüz. Usdt gibi 1 dolara eşit coinlerde altcoin kabul edilirse bir tek bunlar zarar ettirmez.

GoldDragonDeltn
Jr. Member
*

Activity: 140

View Profile WWW
November 05, 2018, 01:22:22 PM

Coinmarketcapa bakarsanız hepsinin zarar ettirdiğini görürsünüz. Usdt gibi 1 dolara eşit coinlerde altcoin kabul edilirse bir tek bunlar zarar ettirmez.

Aynen Arkadaş gibi düşüyorum şuan için usdt zarar ettirmez . her zaman sabit fiyat 1 usd . Uzun süreli alıp bekleyecekseniz ise iyi ve güvenilir altcoinler size her zaman iyi bir kar ettirir  Smiley

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019  
────  Invest / Play ...Or why not both?
coinbergh
Member
**

Merit: 29

View Profile
November 05, 2018, 01:35:38 PM

Bu kar-zarar olayına hangi vadede baktığınıza göre değişebilecek bir durum.

Uzun vadede zarar ettirmeyecek altcoinler, listenin ilk 20 sırasındakiler diyebiliriz; fakat kısa vadeli al-sat şeklinde düşünülüyorsa teknik analiz ve piyasa takibi şart. Bunun yanında somut bir ürünü olan projelerin uzun vadede zarar potansiyeli azdır. Özellikle ayı sezonunda bu kadar düşmüşken, iyi bir projeye sahip altcoin muhtemel bir boğa sezonunda tatmin edici bir kazanç bırakabilir.
Sekon
Full Member

View Profile
November 05, 2018, 08:41:24 PM

Şu 7-8 aylık dönemde öyle bir altcoin uzun süreli bulunmadı eğer boğa piyasasında olsaydık çoğu altcoin zaten sana zarar ettirmeden usulca yükselirdi 2x 3x rahat kazanırdın fakat şuan altlara değil biraz üstlere oynamak daha mantıklı gözüküyor.
mavibir
Jr. Member
*

View Profile WWW
November 06, 2018, 08:17:16 AM

Dip fiyatta olan altcoin zarar ettirmez.Tabi dibin dibide var bunu da iyi tesbit etmek gerekir Ekip,proje,supply miktarı bunlar ve fiyat önemli.iyi bir takiple güzel kazançlar yakalanabilir.

████████████         AVXChange         ████████████
dgbpool
Full Member

Activity: 300

View Profile
November 06, 2018, 01:25:22 PM

Hiç yatırım yapmadığın altcoin zarar ettirmez  Grin Dip fiyatında diye satın aldığın altcoin bile gün geliyor dibin dibini görüyor. O yüzden bunu bilmek mümkün değil hocam.

bağış : 0x31B00501fA5d235474aECB3B3d6395d5b0710931
redsilentstorm
Member
**

View Profile
November 06, 2018, 01:31:10 PM

Cevabını bulabilen var mı acaba? Bazı soruların cevabı yoktur. Verilen cevaplar da sizi tatmin etmez işte bu soru onlardan bir tanesi. Boşuna zorlamamak gerek. Ha eth, neo yu yada ilk 20 deki koinleri ico dan yada çıkar çıkmaz aldıysan o başka hala kardasın demektir.
PastirmaliYumurta
Full Member

View Profile
November 06, 2018, 02:35:07 PM

Kriptopara olarak bakmayın dünyada herşey zarar ettirebilir. Dolar bile zarar ettirebilir dünyanın rezerv parası olmasına rağmen. Hiçbir şeyin garantisi yok

mahoni2100
Member
**

View Profile
November 06, 2018, 05:28:10 PM

Öyle bi dünya yok henüz malesef bu piyasada kar oranı kadar risk oranı da mevcut bu herzaman olacak birşey karzarar hedeflerinizi ve stratejilerinizi planlarken dikkatli davranmak lazım

alpoahmo
Full Member

View Profile
November 06, 2018, 08:26:32 PM

Her altcoin zarar ettirebilir bunun riski vardır bu yüzden vay efendim şu coin zarar ettirmez diyenlerden kesin uzak durun onların dedikleri sadece kendilerinin kazanmasıdır dediğim gibi risk sizindir ama mantıklı coinlere yatırım üzse de gelecekte popüler olursa buralar çok mutlu eder
jeton
Jr. Member
*

View Profile WWW
November 07, 2018, 09:35:32 AM

Şu dönemde zarar ettirmeyen bir altcoin kaldıysa öpüp başımıza koymak gerekir. Bitcoin öksürse altlar darma duman oluyor.Baba bu durumdayken evlatlar ne yapsın.
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
November 07, 2018, 10:15:48 AM

Dolara ya da altına endeksli stabil coinleri tercih edebilirsiniz. Dai, Bitusd, Dgx, Trueusd vb.
cleante
Jr. Member
*

View Profile
November 07, 2018, 05:29:17 PM

Bence Man zarar ettirmez en az 2019 hazirana kadar çok büyük artış bekliyorum mainnet yakın ve mn başlayacak aralık ayında güzel hareket edebilir.
yusufmirza
Member
**

View Profile
November 07, 2018, 10:04:58 PM

Çok değer kaybetmiş artık düşecek yeri yok diye düşündüğünüz bir altcoin bile zarar ettirir.Fiyatı baskılayarak canınızdan bezdirirler.Satarsın uçuşa geçer coin.O yüzden güvendiğiniz altcoinlerde kalıp hedeflediğiniz kar gerçekleştiğinde çıkmak en güzeli.
complexity7
Member
**

View Profile
November 07, 2018, 11:30:57 PM

şu piyasada salam kesimi biraz zor ama en salam diyorsan piyasayı belirleyen bitcoin biraz risk biraz bilgi biraz şans

Mavis
Full Member

Activity: 297

View Profile
November 08, 2018, 11:36:04 AM

Zarar olmada pazarda devinim oluşmaz birileri zarar edecek fiyat düşecek diğerleri alttan toplama fırsatını görüp toplamaya başlayacak döviz foreks dahil bütün piyasalar böyle işler.
wallet
Full Member

LIVENpay.io

View Profile
November 10, 2018, 08:28:34 PM

Kripto marketin seviyesinin ne olacağına kim karar veriyor ve Bitcoin arkasında yönetici olan kimler? geçen sene yapılan büyük yükselme denemesi sonunda hangi mesajlar verildi. tekrar aynı yükselme isteniyor mu gibi soruların cevabı anlaşılmadan hangi altcoin zarar ettirmez sorunun cevabı bilinmez.

L I V E N pay | [  WHITEPAPE  ]                            The WORLD FIRST GLOBAL             Apply for
GET the APP     ◥ Google Play  ◥ App Store                                 FOOD ECONOMY - for Everyday         the LVN ICO
FOLLOW US    ◾TELEGRAM  ◾MEDIUM  ◾GITHUB  ◾TWITTER           use by  E v e r y   d a y   P e o p l e          Presale Now
mehmet312
Full Member

View Profile
November 10, 2018, 08:54:13 PM

Şu zamanda alınan iyi projelerin hiçbiri zarar ettirmez, 200 dolarlardan ethereum alabilen varsa alsın düşerse daha çok alsın, 2000 doları görene kadar da satmasın. Burada tek bilmediğimiz nezaman olacağı, onun dışında iyi projelerdeyseniz zarar ettirmezler.
andyge
Sr. Member

View Profile
November 11, 2018, 03:34:49 PM

piyasada 100 den fazla iyi proje var bunlardan seçip alıp uzun süre bekleyen zarar etmeyecek. spekülasyonlara kanıp ne olduğu belli olmayan geleceği olmayan projelere para kaptırmayın zarar etmeden riski az alıp bekleyin.
thepanicpoint
Full Member

View Profile
November 11, 2018, 04:17:12 PM

Bull markette neredeyse hiçbir coin zarar ettirmez kötü proje olmadığı sürece, fakat bu yıl komple bear market olarak geçtiği için aylardır ne alırsanız alın zarar ederdiniz muhtemelen, ayı sezonunda altlardan uzak durmamız gerektiğini çok geç anladık.

mestulum
Jr. Member
*

View Profile
November 11, 2018, 04:19:46 PM

emin olmamakla birlikte burn yapılan altcoin o burn yapılan tarihte yükseliş hareketine geçebiliyor. ne kadar sürer bilemem ama kısa süreli gir, çık belki iş görür. binanceye eklenen altlar takip edilebilir.

ama altcoinlerin bu sene çakıldığı bir yılda şu altcoin zarar ettirmez sözünü kullanamam.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
November 11, 2018, 05:54:00 PM

hacımsız altcoınler zarar ettırmez hele kı adam gıbı projesı varsa, kesınlıkle kaar ettırır, ozellıkle waves platform altındakı tokenler oldukca hacımsız ve hepsının bır projesı var, sacma salak scam tokenlerden bahsetmıyorum tracknet sımdaq ocl gıbı tokenler zaten hacımsız dumplamak ısteyen dumplayamıyor sadece alım var Cheesy
The Management
Full Member

View Profile
November 11, 2018, 08:19:54 PM

Doge 15-20 statslara inmiş olsa doge derdim. Seviyorum o coini  Smiley

Onun dışında INS ve BCPT var projesini beğendiğim. EOPT'un geleceği var deniyor airdrop olarak katılmıştım.

Bunun dışında NEO kesinlikle ettirmez (min 1yıl vade)
mymerlia
Member
**

View Profile
November 11, 2018, 09:38:02 PM

Düşük marketcaplı koinlerin içinden SUQA yı da unutmamak gerekiyor. 2019 Mayıs ayına kadar x10 beklentim var. Coinmarketcapta 1800 lü sıralarda x10 pek hayal değil.

Sekon
Full Member

View Profile
November 12, 2018, 06:42:13 PM

Açıkcası böyle bir düşünce ve fikir arayışına girersen eminimki bir yerde patlayacaksın ve istemediğin sonuçlar elde edeceksin kesin birşey yok ancak zararın nerden geleceğini senin karar verip analiz etmen gerek her coin kaybettirebilir her coin kazandırabilir tek garanti budur.
bulgar_84
Sr. Member

Activity: 779

View Profile
November 12, 2018, 06:59:35 PM

Varolan altcoinler içinde şuanki şartlarda zarar ettirmeyecek proje ben göremiyorum açıkçası, özellikle btcnin durumu bukadar belirsizken en ufak bit düşüşte altlarda direkt kıpkırmızı olma durumu oluşuyor aylardır.

'
WSPX.
║║
║║
[/b]
▬▬ ● W ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● S ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● P ● ▬▬▬▬▬▬ ● X ● ▬▬

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   
WebSpaceX Technology Artificial Intelligence Solutions
▬▬ ● W ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● S ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● P ● ▬▬▬▬▬▬ ● X ● ▬▬
ANN Thread ► Whitepaper ► Github ► Twitter ►  YouTube ► Reddit ► Medium

.SALE ..01 JAN 2019.
casty3000
Full Member

View Profile
November 12, 2018, 07:29:01 PM

Bu forumda en çok zarar edenler monethadan etmiştir diye düşünüyorum. Benim de bir miktar zararım oldu zamanında centra vardı ondan da çok fazla insan zarar etti

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
frtmr
Full Member

Merit: 108

View Profile WWW
November 12, 2018, 07:34:54 PM

Son haftaların favori coinleri oax, red pulse ve go sanırım. Çok fazla al sat fırsatı veriyor.
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
November 12, 2018, 07:49:03 PM

Hacimsiz coinler genelde zarar ettirmez eğer sağlam ve takibinizdeyse.Pump geldiğinde hacim bir anda artar.Pump terse dumpa dönmeye başladığında hacim inerek belli seviyeye geriler.Oradan tekrar dönmesi beklenir.Alım içinde uygun yer destek fiyat ve hacim'dir.Ins,vet, key,cdt bunlar fiyat ve hacim olarak destek noktalarının sonlarında.Buradan bir çıkış yapabilirler mi BTC'ye bağlı yoksa düşüşe devam eder mi.Bu btc'ye bağlı biraz.
crazy1204
Full Member

View Profile
November 12, 2018, 11:24:54 PM

vallaha bu aralar her koin zarar yazdırabilir piyasa çok kötü durumda kan ağlıyo bundan ne desek boş eth neo gibi büyük koinler bile umutsuz durumda biri 1500 den 100 küsüre kadar indi diğeri 100 lerden 15 lere kadar indi

nihattbolatt
Jr. Member
*

View Profile WWW
November 12, 2018, 11:29:54 PM

Uzun vadeli düşünüyorsanız bitcoin ve ethereum asla zarar ettirmez hele de bu sevielerden. Kısa veya orta vade düşünüyorsanız öyle bir coin icat edilmedi henüz.

Silica NeXus                 
marcar
Full Member

Activity: 251

View Profile
November 14, 2018, 10:42:01 PM

uzun vadeli düşünürüm kripto dünyasına güveni desteği hiç eksik etmem karamsar olmayın kripto dünyası bugüne gelene kadar aşırı badireler atlattı ileriye doğru giderken başka aksilikler olacak.
Bheze
Sr. Member

View Profile
November 16, 2018, 09:17:19 PM

hiç borsaya çıkmamış diyeceğim nasılsa alınıp satılmıyor zarar ettirmeyen altkoin kalmadı markette listelenen gelir elde etmek için başka iş arayacağım yakında düzelme olması ihtimal dışı.
pokeviktor
Sr. Member

Activity: 562

ALCEDO

View Profile
November 20, 2018, 10:23:00 PM

zarar kripto para pazarının olmazsa olmaz kurallarından kazanç ve zarar dönemleri takip eder birbirini daima zarar ettirmeyecek değil gelecekte tekrar parlayacak paraları tercih edelim.

██
      ████
     ██████
    ███████
    ████████
    █████████
    ██████████    ███████
    ███████████ █████  ████
      ██████████████████
       ████████████████
     ████████████████
  █████████████████████
█████████████████████████
  █████████ ██████████████
    █████     ██████████████
      ██        ███████████████
                   ██████████████
                      █████████

|Making Cryptocurrencies
Accessible
For Everyone!
| |
Website
Twitter
Facebook

ANN
Bounty
Telegram

janocuk
Jr. Member
*

View Profile
November 21, 2018, 07:18:16 PM

hacimsiz coinler zarar ettirmiyor çok fazla ancak acil bir şekilde satış emri verdiğinizde gösterilen fiyata alıcı bulmanız da zor. mesela bir fırsat yakaladınız ve hacimsiz bir coin tutuyorsunuz. o coini ucuza satmak zorundasınız ki  hızlı bir şekilde  eth ya da btcye döndürün. hacimsiz coinlerin ve ufak borsaların ciddi dezavantajı bu.
mediation
Member
**

View Profile
November 21, 2018, 07:44:13 PM

Şuan için garanti diyebileceğimiz ben bir tane coin bile söyleyemiyorum malesef. Anca teter gibi sabit coinlere yatırıp paranı koyabilirsin oda bu aralar çalkantılı dönemler geçirdiği için en iyisi cash konumunda paranı koruman olur.

truncus
Sr. Member

View Profile
November 21, 2018, 08:29:27 PM

bunun garantisi olan altcoin yok bence. çünki bu piyasada dip diye birşey yok. çok düştü koin bile belli bir süre sonra daha da düşebiliyor.
Dogan86
Full Member

Merit: 140

View Profile
November 21, 2018, 08:33:46 PM

Güncel olarak konuşmak gerekirse bitcoinin bile bu kadar düştüğü bir ortamda hiç bir altcoin güvenli değil diye düşünüyorum. Ama diğer yandan marketcap sitesini açtığımda şekerci dükkanına girmiş çocuk gibi hissediyorum hepsine saldırasım geliyor. Cheesy

Bitcoin / Ethereum / Monero
usakli64
Full Member

View Profile WWW
November 21, 2018, 08:55:19 PM

Hydro zarar ettirmez gibi duruyor.  Ayrica daha binanceye de girmedi.  Yatirim tavsiyesi degildir. 

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
bmgs
Member
**

View Profile
November 21, 2018, 09:04:14 PM

Hepsi ettirir. Son 2 yılın en popüler altcoinlerine/ICOlarına https://tokenstats.io/ sayfasından bakarsanız, hemen hemen hepsinin çok ciddi değer kaybettiğinin görürsünüz. Önemli olan altcoine nerden girdiğinizdir.
jesselui
Full Member

View Profile
November 22, 2018, 11:44:55 PM

Bu piyasada sadece bitcoin zarar ettirmez diğer altcoinler ise sadece bitcoin yükselirken yükselir düşerken batar tamda şuan olduğu gibi.

creafik
Jr. Member
*

Activity: 114

View Profile
November 23, 2018, 06:46:23 AM

Doğru düşünüyorsun ancak coin tercihlerin yanlış bence. Bir gözden geçir derim. XLM tavsiye ederim.
WhiteArmy
Jr. Member
*

View Profile WWW
November 23, 2018, 08:16:25 AM

Böyle bir altcoin olamaz sanırım  Smiley.Ama şuanki düşüşlerden en az etkilenen sanırım Ripple ve Stellar oldu görünüyor.Piyasa dip yaparken bu 2 coin fazla değer kaybetmedi.
iskendercnr
Jr. Member
*

View Profile WWW
November 24, 2018, 04:05:29 AM

Tetherin bile zarar ettirdiği bir piyasada herhangi bir coinin zarar ettirmemesi mümkün değil. Ki gelinen durumu görüyorsunuzdur.

Silica NeXus                 
Gatotare
Sr. Member

Merit: 261

View Profile
November 24, 2018, 12:37:18 PM

Doğru zamanda yatırım yapılan hiçbir düzgün proje zarar ettirmez, gidip btcyi 15k dolardan alıyorsak, ethı bin dolardan alıyorsak elbette zarar etmiş oluruz bu piyasayı iyi okumayı öğrenmek ve tecrübe lazım, biraz daha düştüklerinde benim için alım noktasında olucaklar örneğin.
holderman
Member
**

Activity: 285

View Profile
November 26, 2018, 05:44:49 PM

Şu an stabil olmayan piyasada kısa vadeli düşünürsen her coin zarar ettirebilir. Fakat uzun vadeli düşünüyorsan ve bu kripto piyasanın asla ölmeyeceğini düşünüyorsan al bitcoin ve ethereum arkana yaslan. Sabret ve izle.

alpoahmo
Full Member

View Profile
November 26, 2018, 11:50:06 PM

Şimdiki piyasaya göre konuşursak tüm altcoinlerde zarar ettirmiş projeye en başta girenler bile çok büyük zarardalar yani şu an ne desek yalan olur hepside ölü yatırım oldu açıkcası kimse beklemezdi herkes şu asla zarar ettirmez derdi
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [All]
  Print  

Jump to: