Bitcoin Forum
May 11, 2024, 05:51:22 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 [All]
  Print  
Author Topic: BTCTÜRK böyle birşey görmedim!  (Read 858 times)
miracle34 (OP)
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
November 20, 2017, 01:12:03 PM

Saçma sapan bir sebepten dolayı yaklaşık 4 gündür sitedeki hesabıma erişim sağlayamıyorum. Hesabıma girerken kayıtlı telefon numarama sms ile gelen şifre ile giriş yapıyordum hiç bir problem olmuyordu taaki 4 gün öncesine kadar. Ben mail ve şifrem ile giriş yapıyorum telefonuma gelen şifreyi verilen (2.59 dk'lık) sürede girmem gerekiyor ama sms süre bittikten sonra geliyor. Mail atıp bunu dile getirdiğimde ''sms sistemimizde bazen sorunlar olabiliyor siz google authenticator ile giriş yapınız''  gibi bir cevapla karşılaştık. Kardeşim zaten hesabıma bi kere girebilsem değiştiricem hiç giremiyorumki. Bunuda söyleyince daha dönüş yapılmadı. BTCTÜRK beni dolandırıyor mu? hesabımın üstüne mi yatıyor? Tamam eğer dolandırmıyorsa. BTCTÜRK gibi hacimli bir borsadaki bu vurdumduymazlık nedir? Destek ekibi neden daha hızlı çalışmaz? Bizim sorunlarımızla ilgilenmekten bile kaçan bir borsada nasıl rahatlıkla işlem yapabiliriz? gibi kafamda deli sorular...

kafayı yedirtti bu olay bana
1715449882
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715449882
Reply with quote  #2

1715449882
Report to moderator
1715449882
Hero Member
*

Ignore
1715449882
Reply with quote  #2

1715449882
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715449882
Hero Member
*

Ignore
1715449882
Reply with quote  #2

1715449882
Report to moderator
1715449882
Hero Member
*

Ignore
1715449882
Reply with quote  #2

1715449882
Report to moderator
1715449882
Hero Member
*

Ignore
1715449882
Reply with quote  #2

1715449882
Report to moderator
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
November 20, 2017, 01:19:10 PM

Sms onay sistemi her sitede bazen aynı soruna sebep olabiliyor. Sitenin bu şekilde paranızın üstüne yatması gibi bir durum yok yani. O nedenle giriş yapabildiğiniz bir zamanda eğer mümkünse ve gerekli görüyorsanız. Google autenticator korumayı entkinleştirmek daha pratik olur.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
miracle34 (OP)
Newbie
*

View Profile
November 20, 2017, 01:37:44 PM

Sms onay sistemi her sitede bazen aynı soruna sebep olabiliyor. Sitenin bu şekilde paranızın üstüne yatması gibi bir durum yok yani. O nedenle giriş yapabildiğiniz bir zamanda eğer mümkünse ve gerekli görüyorsanız. Google autenticator korumayı entkinleştirmek daha pratik olur.

Hesabıma ilk girdiğim zaman google autenticator korumayı etkinleştiricem ama o ilk girişi ne zaman yapıcam onu bilemiyorum.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
November 20, 2017, 10:33:40 PM

Size söyledikleri gibi bazen sorun oluyor saatlerce bekledikten sonra normal zamanında geliyor, bazen iki üç deneme yapınca sms geliyor. Bugün iki kere giriş yaptım anında geldi en son girişlerimde ise hiç problem yaşamadım, sıkıntı olduğunu söyleyen üyeler oluyor son zamanlarda ama dört gündür giriş yapamaman sıkıntının başka nedenden olduğunu gösteriyor. Telefon numaranı bildirerek gözden geçirmelerini istedin mi? Üyeliğini ve numaranı kontrol etsinler başka sıkıntı var.
consar
Full Member

Activity: 322
Merit: 101

View Profile
November 21, 2017, 01:09:10 AM

forumun yarısı btcturk şikayeti. hadi hayırlısı.
Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
November 21, 2017, 01:38:34 AM

Bu başliklar bilerek açiliyor, özellikle dolandiricilik kelimesi tekrar tekrar yaziliyorki Google'de indexlensin diye hangi firma bunu yaptiriyor bilmiyorum ama yeni borsalar çiktikça büyük borsalar hakkinda karalama kampanyasi başlatildi. Hiçbir yeni borsayi kullanmayip, BTCTürk kullanacağim.
Iliektuh
Newbie
*

Activity: 33

View Profile
November 21, 2017, 07:47:37 AM

Bu başliklar bilerek açiliyor, özellikle dolandiricilik kelimesi tekrar tekrar yaziliyorki Google'de indexlensin diye hangi firma bunu yaptiriyor bilmiyorum ama yeni borsalar çiktikça büyük borsalar hakkinda karalama kampanyasi başlatildi. Hiçbir yeni borsayi kullanmayip, BTCTürk kullanacağim.

Iste bunlar hep seks reyiz. Aldirma sen. BTCTurk'e devam et.

Herkes komple teorisi pesinde amk kafayi yemis millet.
CLS63
Legendary
*

Activity: 1736
Merit: 1637

View Profile
November 21, 2017, 08:34:47 AM

Türkiye'deki en iyi borsalar BTCTurk ve Paribu zaten Türkiye'deki diğer borsalar hep tırt

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
November 21, 2017, 09:36:09 AM

Genelde koinimle işlem yapıyordum ama eth desteği geldikten sonra hız açısından daha iyi olduğu için btcturkle işlemlere başladım 2 kere eth gönderip satıp paramı sıkıntısız çektim. dediğin sorun kardeşimin başına gelmişti ama sms sıkıntı yaratıyor bazen. bende sıkıntı yaşamamak için 2FA aktif ettim ve öyle kullanıyorum. Sorun düzelince direk sms i iptal edin bence. üstüne yatacaklarını sanmıyorum
miracle34 (OP)
Newbie
*

View Profile
November 21, 2017, 09:40:57 AM

1

Saçma sapan konuşup üzerime iftira atma. Yok başka firma yazdırıyormuş bilmem ne. Ulaşamıyorum işte hesabıma. 6 Gün oldu hala ulaşamadım. Telefon numaram ve kimliğimin fotosunu istediler birde hesap hareketlerimden birisini. Ne istedilerse gönderdim. Hesap hareketleri hareketlerimde sorun varmiş. Etc/btc hesap hareketlerimden birisini istiyorlar. Hesaba giremiyorum nasıl etc/bt  hesap hareketimi göndericem anlamış deģilim...
KaledeNobet
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

The future is your Genome

View Profile
November 21, 2017, 09:50:42 AM

Şuan için bir sorun yaşadığınız ortada ama bunu dolandırıcılık olarak nitelemek yanlış olur.Karşılıklı diyalog sonucu sorununuzun kısa bir süre içerisinde çözüleceğini düşünüyorum.BtcTürk ile ilgili asıl sıkıntı etherin borsaya eklenmesiyle bazı kullanıcıların yaşadıklarını iddia ettikleri sorunlar.

miracle34 (OP)
Newbie
*

View Profile
November 21, 2017, 10:55:47 AM

Şuan için bir sorun yaşadığınız ortada ama bunu dolandırıcılık olarak nitelemek yanlış olur.Karşılıklı diyalog sonucu sorununuzun kısa bir süre içerisinde çözüleceğini düşünüyorum.BtcTürk ile ilgili asıl sıkıntı etherin borsaya eklenmesiyle bazı kullanıcıların yaşadıklarını iddia ettikleri sorunlar.

Ben dolandırıcılar diye direk direk bir suçlama atmadım. Farkındaysanız sadece sorguladım.  Acaba dedim. Hesabımda 22 bin lira var ve ben bu hesaba 5 6 gündür bir şekilde ulaşamıyorum. Destek eskibi maillerime 1 gün sonra cevap veriyor. Bu stres altında çalıştığım borsayı sorgulamakta hakkım.

Neyse ki sorunu deatek ekibinin bana 1 saatten kısa bir zaman ayırmasıyla çözdük ve heaabıma ulaştım. Şimdide 2FA  sisteminde hep code hatası verdi. Btctürk iyidir kötüdür polomiğine girmiyorum. Sadece sorunlarımı anlattım. Sonunda çözüldü burda da yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ediyor saçma sapan konuşarak btctürkün avukatlığını yapanları hesaba almıyorum. Herkese bol kazançlar.
miracle34 (OP)
Newbie
*

View Profile
November 21, 2017, 11:42:32 AM

Sorunum çözüldü arkadaşlar. BTCTÜRK yetkilileri bana telefonla geri dönüş yaparak yaşanan sıkıntıyı çözdüler. 
h4yfans
Full Member

Activity: 210

View Profile
November 21, 2017, 12:10:33 PM

Sorunu çözdüysen süper. Genel olarak bu tür sorunlar hep BTCTürkten çıkıyor. Gerçekten üzücü. Sonuç olarak çözmüşler evet ama yine bi uğraş sinir strest veriyorlar insanlara. Aman param gider mi aman param içeride kalır mı soruları geriyor insanları.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
November 21, 2017, 05:57:33 PM

Seninde BTCTürk hakkinda şikayet konun var, bende büyük Türk borsalarina saldiri olduğu düşüncesindeyim heleki Bittrex, Poloniex gibi borsalari kullananlar Türk borsalarinin çok daha akici olduğunu bilir.
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
November 21, 2017, 06:27:25 PM

2FA etkinleştirmesi her zaman daha güvenli siz sms'te neden bu kadar ısrar ettiniz? Sms'leriniz gayet kolay bir şekilde hacklenebilir. Verilen sürede sms gelmiyor diyorsanız bir de gece geç saatlerde sisteme girmeyi deneyin. Sistem ve operatör yoğunluğundan dolayı bu sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Gece deneyip girin ve 2FA'yı etkinleştirin kafanız rahat olsun.
KaledeNobet
Full Member

Activity: 182

The future is your Genome

View Profile
November 21, 2017, 07:16:16 PM

Seninde BTCTürk hakkinda şikayet konun var, bende büyük Türk borsalarina saldiri olduğu düşüncesindeyim heleki Bittrex, Poloniex gibi borsalari kullananlar Türk borsalarinin çok daha akici olduğunu bilir.

Yine de türk borsaları kendilerinden kaynaklanan hataların bedelini kullanıcılara ödetmek konusunda bir sıkıntı görmüyor.Ether konusunda sıkıntı yaşayan kişiler hep zarar ettiler.Btctürk'ün bana göre bu zararları karşılaması gerekirdi.

Btcturk.com
Sr. Member

Activity: 669
Merit: 318

Kriptopara Alım Satım Platformu

View Profile WWW
November 22, 2017, 09:39:01 AM

Saçma sapan bir sebepten dolayı yaklaşık 4 gündür sitedeki hesabıma erişim sağlayamıyorum. Hesabıma girerken kayıtlı telefon numarama sms ile gelen şifre ile giriş yapıyordum hiç bir problem olmuyordu taaki 4 gün öncesine kadar. Ben mail ve şifrem ile giriş yapıyorum telefonuma gelen şifreyi verilen (2.59 dk'lık) sürede girmem gerekiyor ama sms süre bittikten sonra geliyor. Mail atıp bunu dile getirdiğimde ''sms sistemimizde bazen sorunlar olabiliyor siz google authenticator ile giriş yapınız''  gibi bir cevapla karşılaştık. Kardeşim zaten hesabıma bi kere girebilsem değiştiricem hiç giremiyorumki. Bunuda söyleyince daha dönüş yapılmadı. BTCTÜRK beni dolandırıyor mu? hesabımın üstüne mi yatıyor? Tamam eğer dolandırmıyorsa. BTCTÜRK gibi hacimli bir borsadaki bu vurdumduymazlık nedir? Destek ekibi neden daha hızlı çalışmaz? Bizim sorunlarımızla ilgilenmekten bile kaçan bir borsada nasıl rahatlıkla işlem yapabiliriz? gibi kafamda deli sorular...

kafayı yedirtti bu olay bana

Sayın Kullanıcımız,

Kontrol edildiğinde KKTC' de olduğunuz için SMS kodunda sorun yaşadığınız ve sorunun giderilmesi için destek ekibimizin, Google Authenticator uygulaması tanımı yaptığı ancak bu uygulamada da zaman senkronize sorunu yaşadığınız için giriş yapamadığınız bilgisi görülmüştür.

Sorun ile ilgili destek ekibimiz tarafınıza 21 Kasım 2017'de arama yaparak yardımcı olmuş ve hesabınıza girişiniz sağlanmıştır.

Son günlerde Bitcoin fiyatındaki ani yükselişler sebebi ile işlemlerimizde yoğunluk yaşanmakta ve taleplerinize sıra dahilinde cevap verilmektedir. İşlem ile ilgili yaşadığınız gecikme için üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Devam eden tüm sorunlar için destek@btcturk.com ile iletişime geçerek hemen yardım alabilirsiniz.

Saygılarımızla.

BtcTurk - Kolayca Bitcoin Al Sat https://www.btcturk.com YENİLENDİ
BtcTurk | PRO - Bitcoin ve Kriptopara Alım Satım Platformu https://pro.btcturk.com - TRY, BTC ve USDT işlem çiftlerinde kriptopara alıp satabilir, detaylı grafiklere ulaşabilirsiniz.
BtcTurk | PRO mobil - AppStore: https://l.btcturk.com/2Md4jI7 Google Play: https://l.btcturk.com/2GrBT9s
h4yfans
Full Member

Activity: 210

View Profile
November 22, 2017, 11:44:54 AM

Vay arkadaş şaşırıyorum. Koca forum BTCTürkten şikayetçi. Neden şikayetçi demiyorum yanlış anlaşılmasın. Yani insanlar hep BTCTürk yüzünden mağdur oluyorlar. Başka borsa deneyin abi. Olmuyorsa çıkın yani.
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
November 24, 2017, 12:21:17 AM

Herkes şikayetçi forumda gördüğüm kadarıyla ama kullanmaya da devam ediliyor. Hacim çok kötü değil diğerlerine oranla.
Sms sisteminde sorun var evet mesajlar çok geç geliyor esir ediyor.
Madem herkes şikayetçi dikkate alıp sorun var diyeceklerine keşke çözüm üretseler.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
November 24, 2017, 01:48:07 AM

Şimdi BTCTürk'ten daha profesyonel hangi borsa varki? Tamam ben Paribu kullanıyorum ama tüm Türk borsaları aşağı yukarı aynı hizmet kalitesini veriyor. Ben Mart'ta piyasaya giriş yaptığımda BTCTürk kapalıydı ondan dolayı kullanamamıştım eğer BTCTürk ile başlasaydım onunla devam ederdim. Her borsa sorunlar yaşıyor, yurt dışındaki borsalarda çok daha büyük sorunlar var. Hatta en çok güvendiğimiz altcoin borsası Kraken'de üç aydır emir veremiyoruz bazen aynı emri iki kere veriyor.
bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 251

View Profile
November 24, 2017, 02:20:06 AM

O onu görmedi, bu bunu görmedi gerçekten son zamanlarda borsalar hakkında açılan yalan yanlış konular benimde dikkatimi aşırı derecede çekiyor. Ne zamanki yeni Türk borsaları piyasaya giriş yaptı o zamadan beri kimisi Youtube'de video paylaşıyor, kimisi Whatsapp gruplarında Türk borsalarını kötülüyor. Bu nasıl bir reklam çalışması ya?
Pages: 1 2 [All]
  Print  

Jump to: