Bitcoin Forum
May 13, 2024, 07:09:23 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: (ALINIK) ANTMİNER L3+ EDİT: SATILIK D3 19.3 GHS  (Read 1574 times)
KartalGrup (OP)
Full Member

Activity: 191
Merit: 101

View Profile WWW
November 26, 2017, 01:11:29 PM

benim shenzen de adamım var o teslim aldı kontrol etti. zaten ben kimseden ön ödeme istemiyorum. isteyen gelir makinayı kontrol eder işine gelirse alır. herşey şeffaf zate kardeşim bi sıkıntı yok. teşekkür ederim iyi dileklerin için

Var hocam yok demiyoruz zaten fakat sifir olmuyorlar piyasa fiyati altinda olanlar. Insallah her sey istediginiz gibi olur. Hayirli isler bol kazanclar ustadim.

1oZANGqb96jhKjTGVWFZsyALCeRw5mpZQ
35jahWAD4MupYdmVQFQtVMbfmSrBB78qt9
1ASszmsG61s1AEbqpayGmERoAqst5oiu4u
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
KartalGrup (OP)
Full Member

View Profile WWW
November 26, 2017, 01:26:50 PM

ürünleri videosu burada. konuyu da güncelledim. aralık ayı içersinde l3+ da satacağım. vatandaş hizmet görsün Smiley adam 4500 usd istiyor parayı peşin alıyor 2 ay sonra gelecek diyor. ben kendi sermayem ile getirip bu fiyatların daha aşşağısında satacağım.

link: https://drive.google.com/open?id=1tvBlUuuiaG1ZoRzTEOr2LkyePLOdKKAR

al3pay
Member
**

Activity: 286
Merit: 11

View Profile
November 26, 2017, 01:36:39 PM

ürünleri videosu burada. konuyu da güncelledim. aralık ayı içersinde l3+ da satacağım. vatandaş hizmet görsün Smiley adam 4500 usd istiyor parayı peşin alıyor 2 ay sonra gelecek diyor. ben kendi sermayem ile getirip bu fiyatların daha aşşağısında satacağım.

Insallah hocam Sen L3+ S9 lari 2000 den ver ben Iyi musterilerinden biri olurum.
KartalGrup (OP)
Full Member

View Profile WWW
November 26, 2017, 01:38:28 PM

l3+ 2000 olur mu ya. onlar pahalı. d3 fiyatı 2000 usd

Insallah hocam Sen L3+ S9 lari 2000 den ver ben Iyi musterilerinden biri olurum.

al3pay
Member
**

View Profile
November 26, 2017, 01:46:47 PM

Biliyorum hocam hazir sizi yakalamisken uygun ticaret icinde sansimi deniyorum Smiley  yanlis anlamazsaniz sunu merak ediyorum genel piyasa sartlari icinde bitmain fiyat cikislari  ayni olan s9 d3 ve L3 arasinda neden sadece D3 un piyasa sartlarindan daha altinda sagladiklari cinli tedarikcilerin D3 ten bir kacis olarak mi algilanmasi gerekli acaba ? Bu Cin liler durup dururken boyle davranmaz Cin li madenciler D3 ten cekiliyor olarakmi algilanmali acaba

KartalGrup (OP)
Full Member

View Profile WWW
November 26, 2017, 01:52:38 PM

çünkü şuan d3 ün aylık getirisi 200 dolar civarında l3 ün 600 dolar. adamlar günlük kazancına göre fiyat veriyor. stoktan teslim farklı fiyat 20 gün sonra alırsan farklı fiyat

Biliyorum hocam hazir sizi yakalamisken uygun ticaret icinde sansimi deniyorum Smiley  yanlis anlamazsaniz sunu merak ediyorum genel piyasa sartlari icinde bitmain fiyat cikislari  ayni olan s9 d3 ve L3 arasinda neden sadece D3 un piyasa sartlarindan daha altinda sagladiklari cinli tedarikcilerin D3 ten bir kacis olarak mi algilanmasi gerekli acaba ? Bu Cin liler durup dururken boyle davranmaz Cin li madenciler D3 ten cekiliyor olarakmi algilanmali acaba

compir
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

View Profile WWW
November 26, 2017, 01:56:52 PM

Benim merak ettigim neden D3 aldiginiz para kazanmiyo sayilir.  Cinli lerin elinde cok D3 var bitmain fiyatlarinin altinda zararina satiyolar shenzen de.

Bende D3 almistim bir hataya dusup ama ben aldigimda 3000 usd aylik getiri gosteriyodu.

al3pay
Member
**

View Profile
November 26, 2017, 02:02:39 PM

çünkü şuan d3 ün aylık getirisi 200 dolar civarında l3 ün 600 dolar. adamlar günlük kazancına göre fiyat veriyor. stoktan teslim farklı fiyat 20 gün sonra alırsan

[/quote]

Biliyorum hocam stratejilerini pezevenklerin bende alim yaptigim icin. D3 den kactiklarini dusunuyorum arkalarina bakmadan. Tekrardan Hayirli olsun.

Benim merak ettigim neden D3 aldiginiz para kazanmiyo sayilir.  Cinli lerin elinde cok D3 var bitmain fiyatlarinin altinda zararina satiyolar shenzen de.

Bende D3 almistim bir hataya dusup ama ben aldigimda 3000 usd aylik getiri gosteriyodu.

Vardir bir sebebi ustadim illaki.
Heardalis
Sr. Member

Activity: 453
Merit: 264

View Profile
November 26, 2017, 02:22:09 PM

oOo hemencecik fotolari da koymus. Güle güle kullan .
 Wink

HartmaniAbit
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile
November 26, 2017, 08:07:00 PM

Garanti durumları nedir? Bitmain ürünleri 6 ay garantili diye biliyorum. Sizin sattığınız ürünlerde garanti var mı?
KartalGrup (OP)
Full Member

View Profile WWW
December 05, 2017, 01:29:47 PM

Arkadaşlar ürünler elime ulaştı.

D3 19.3 ghs + Psu  7500 TL. yer izmir. gel gör dene al git.

ozan.yuksel3558@gmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
December 07, 2017, 02:18:47 PM

Hocam acikcasi d3 son alacagim cihaz bile olamaz. Ama s9 t9 getirtirseniz olabilir tabii. Kendini 3 yilda amorte eden bir sistem pek mantikli durmaz.

...
Odd Thomas
Sr. Member

Activity: 272
Merit: 310

View Profile
December 07, 2017, 03:02:05 PM

Fiyatlar uygun. Ayrıca stoktan teslim olması da ayrı bir avantaj. İyi satışlar diliyorum.
Cemlik
Member
**

View Profile
December 07, 2017, 03:31:13 PM

Fiyatlar uygun. Ayrıca stoktan teslim olması da ayrı bir avantaj. İyi satışlar diliyorum.
Hocam fiyatlarin uygunluguna lafimiz yok elbette. Ancak su bir gercekki o kadarda uygun bir fiyat degil. Ozellikle omrunu bitirdikten sonra kendini amorte edebilecek bir cihaz icin. Ulkenin ve dunyanin cayir cayir elden cikarmak istedigi bir cihaz. Cunku kazandirmiyor.
Fiyat iyi olsada cihaz kotu.
Umarim arkadasimizda zarar etmeden cihazlari satar.

...
KartalGrup (OP)
Full Member

View Profile WWW
December 07, 2017, 03:53:09 PM

ben zaten '' cemlik gel sana d3 satayım'' demedim ki Smiley ayrıca 3 yıl roi biraz yanlış hesaplamışsınız. zaten size göre değil madencilik boşver Smiley
Hocam acikcasi d3 son alacagim cihaz bile olamaz. Ama s9 t9 getirtirseniz olabilir tabii. Kendini 3 yilda amorte eden bir sistem pek mantikli durmaz.

teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.

Cemlik
Member
**

View Profile
December 07, 2017, 09:16:58 PM

ben zaten '' cemlik gel sana d3 satayım'' demedim ki Smiley ayrıca 3 yıl roi biraz yanlış hesaplamışsınız. zaten size göre değil madencilik boşver Smiley

Zoruna giden neydi anlamadım kimsede anlamıştır Smiley)
Sen bu çakal ruhuna anca yeni girmiş araştırmaya keriz avlarsın.  Ha zoruna giden milleti kaziklattirmamamizsa ozan daha çok zoruna gitsin hacı Wink
Emin ol sen gel satayım yarış parasına desende bırak bu cihazı kralını almam senden. Keriz avcilariyla muhatabı olmam 2 mesaj sürüyor Wink

...
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
December 07, 2017, 09:29:13 PM

Fiyatlar uygun, alan adam zaten araştırıp alsın, mal gibi her bulduğu veriye inanıp ürün satın alıyorsa zaten kendi kendini kazıklıyordur. bu işlerde öyle alel acele ürün alınmaz, araştırır adam internet bilgi dolu, kafasına yatarsa alır. ben gpu madenciliği yapıyorum mesela benim kafama yatmıyor, ama ekran kartı değilde miner madenciliği yapmak isteyen adam araştırır bakar eder, alır kullanır.
KartalGrup (OP)
Full Member

View Profile WWW
December 07, 2017, 10:45:30 PM

güzel kardeşim,benim zoruma giden birşey yokki.fiyat şuanda trdeki en düşük fiyatlardan işine gelen alır.kalanları farm a eklerim çalışır. sıkıntı yok yani relax.seninde zaten bunları alacak paranda yoktur. lütfen git başka yerlerde post kasmaya bak. senin anlıyacağın işler değil bunlar.

Sen bu çakal ruhuna anca yeni girmiş araştırmaya keriz avlarsın.  Ha zoruna giden milleti kaziklattirmamamizsa ozan daha çok zoruna gitsin hacı Wink
Emin ol sen gel satayım yarış parasına desende bırak bu cihazı kralını almam senden. Keriz avcilariyla muhatabı olmam 2 mesaj sürüyor Wink

KartalGrup (OP)
Full Member

View Profile WWW
December 07, 2017, 10:48:29 PM

aynen öyle. bana  “bunu alacağım ama hangi coini kazıyor,aylık ne kadar getirisi olur” gibi soru soranlara sana gelmez bunlar diyip konuşmuyorum bile. bu makinaları işi bilen alsın. hesabını kitabını yapar işine geliyorsa alır. polemiğe girmeye gerek yok. saygılar

Fiyatlar uygun, alan adam zaten araştırıp alsın, mal gibi her bulduğu veriye inanıp ürün satın alıyorsa zaten kendi kendini kazıklıyordur. bu işlerde öyle alel acele ürün alınmaz, araştırır adam internet bilgi dolu, kafasına yatarsa alır. ben gpu madenciliği yapıyorum mesela benim kafama yatmıyor, ama ekran kartı değilde miner madenciliği yapmak isteyen adam araştırır bakar eder, alır kullanır.

Cemlik
Member
**

View Profile
December 08, 2017, 03:35:56 PM

güzel kardeşim,benim zoruma giden birşey yokki.fiyat şuanda trdeki en düşük fiyatlardan işine gelen alır.kalanları farm a eklerim çalışır. sıkıntı yok yani relax.seninde zaten bunları alacak paranda yoktur. lütfen git başka yerlerde post kasmaya bak. senin anlıyacağın işler değil bunlar.

Yazımı ilk başta okumuş olsaydın sana hiç laf söylemediğimi hatta seninde zararsız elinden çıkarabilme dileğimi görürdün.
ama bizim milletin huyudur. okumadan bişeyler zoruna gider..
neyse.. hayırlı satışlar.

...
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: