Bitcoin Forum
April 18, 2024, 05:31:48 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: VPN Hakkında yardım  (Read 605 times)
CLS63 (OP)
Legendary
*

Activity: 1722
Merit: 1629

View Profile
November 22, 2017, 06:51:29 PM

merhaba arkadaşlar kullandığım bilgisiyara vpn kurmam gerek önerebileceğiniz güvenilir vpn firması var m? Aklımda Express vpn var biraz pahalı ama çok güvenli diyor herkes vpn kullanacağım cihazda internet bankacılığı ve internetten alışveriş gibi işlemler yapıyorum sıkıntı olur mu?

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
1713418308
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713418308
Reply with quote  #2

1713418308
Report to moderator
1713418308
Hero Member
*

Ignore
1713418308
Reply with quote  #2

1713418308
Report to moderator
Unlike traditional banking where clients have only a few account numbers, with Bitcoin people can create an unlimited number of accounts (addresses). This can be used to easily track payments, and it improves anonymity.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713418308
Hero Member
*

Ignore
1713418308
Reply with quote  #2

1713418308
Report to moderator
1713418308
Hero Member
*

Ignore
1713418308
Reply with quote  #2

1713418308
Report to moderator
apimembership
Full Member

Activity: 448
Merit: 124

View Profile
November 22, 2017, 07:04:37 PM

merhaba arkadaşlar kullandığım bilgisiyara vpn kurmam gerek önerebileceğiniz güvenilir vpn firması var m? Aklımda Express vpn var biraz pahalı ama çok güvenli diyor herkes vpn kullanacağım cihazda internet bankacılığı ve internetten alışveriş gibi işlemler yapıyorum sıkıntı olur mu?

Benim kullandığım ve önereceğim en iyi firma nordvpn dir. Hemde alım kısmında kupon kısmında "70off" yazarsanız (en son 2-3 hafta once hala aktifti" yıllık 48$ a geliyor. Panama kaynaklı olması, hiç log tutmaması (0 log policy), 6 cihaza kadar bedava kullanım imkanı büyük artıları. Bitcoin le ödemeyi kabul ediyor. Tek istediği bilgi mailiniz. Bir çok VPN nin karşılaştırmalarını da görmek istiyorsanız buradan bakabilirsiniz. VPN karşılaştırma sitelerinde ya 1 ya 2. çıkıyor. (Express te bazı sitelerde 1. çıkıyor, Yinede fiyat olarak daha pahalı zaten). Yinede seçim sizin tabi.

https://thatoneprivacysite.net/vpn-comparison-chart/
CLS63 (OP)
Legendary
*

Activity: 1722
Merit: 1629

View Profile
November 22, 2017, 07:25:17 PM

Benim kullandığım ve önereceğim en iyi firma nordvpn dir. Hemde alım kısmında kupon kısmında "70off" yazarsanız (en son 2-3 hafta once hala aktifti" yıllık 48$ a geliyor. Panama kaynaklı olması, hiç log tutmaması (0 log policy), 6 cihaza kadar bedava kullanım imkanı büyük artıları. Bitcoin le ödemeyi kabul ediyor. Tek istediği bilgi mailiniz. Bir çok VPN nin karşılaştırmalarını da görmek istiyorsanız buradan bakabilirsiniz. VPN karşılaştırma sitelerinde ya 1 ya 2. çıkıyor. (Express te bazı sitelerde 1. çıkıyor, Yinede fiyat olarak daha pahalı zaten). Yinede seçim sizin tabi.

hız benim için çok önemli değil zaten bulunduğum bölgede adsl internet mevcut 10-13 mbps arası hızı mevcut internet alışverişlerinde ve internet bankacılığında bilgilerimin güvende olması yeterli
eğer Nord vpn daha güvenli ise onu tercih edicem fiyatı da yazdığın gibi biraz daha uygun

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
freeyourmind
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 252

View Profile
November 22, 2017, 07:32:18 PM

İnternet bankacılığı ve internet alışverişi yapmak bana pek mantıklı gelmiyor. Nihayetinde bir başkasının kontrolü altında olan sunuculardan internete çıkış yapacaksınız bence pek güvenmeyin Vpn olayına. Telefonda kullanacaksanız önerebilirim ama bilgisayar üzerinden vpn kullanımına karşıyım.
apimembership
Full Member

View Profile
November 22, 2017, 07:35:26 PM

hız benim için çok önemli değil zaten bulunduğum bölgede adsl internet mevcut 10-13 mbps arası hızı mevcut internet alışverişlerinde ve internet bankacılığında bilgilerimin güvende olması yeterli
eğer Nord vpn daha güvenli ise onu tercih edicem fiyatı da yazdığın gibi biraz daha uygun

verdiğim bu siteden bir çok önemli detayını kıyaslayabilirsiniz. Sonuçta nordvpn benim firmam değil ben deneyimlerim üzerinden ve araştırmalarım üzerinden söylüyorum sizde kendiniz de araştırırsanız iyi olur.

Örnek olarak VPN kıyaslayan sitelerden birisi olan vpnmentor da 1. nordvpn 2. express fiyat farkıyla nordvpn öne çıkıyor özellikle hemde express yanlış bilmiyorsam timestamp gibi yani giriş çıkış zamanlarının logunu tutuyor araştırabilirsiniz. Ama nordvpn 0 log policy hatta sitelerinde bize log sormaya gelinirse omuzumu silkeriz yazıyordu.

https://www.vpnmentor.com/bestvpns/overall/

Aynı şekilde burası da 1. olarak yorumlamış.

https://www.cnet.com/best-vpn-services-directory/

TrueNorht
Newbie
*

Activity: 55
Merit: 0

View Profile
November 22, 2017, 07:48:17 PM

pc de kullanacaksan eğer tarayıcı olarak operanın son sürümünü indirirseniz sol üst köşede  vpn yazıyor aktive ettikten sonra  sınırsız ve ücretsiz şekilde kullanabilirsiniz
apimembership
Full Member

View Profile
November 22, 2017, 08:04:08 PM

pc de kullanacaksan eğer tarayıcı olarak operanın son sürümünü indirirseniz sol üst köşede  vpn yazıyor aktive ettikten sonra  sınırsız ve ücretsiz şekilde kullanabilirsiniz

Opera ve benzeri free vpn ler genelde log tutar bunuda bilmekte fayda var. Genelde birşey ücretsiz ise orada bir nevi ürün sizsinizdir yani sizin üzerinizden veri toplanır programın iyileştirilmesi vs için.
Mavilcposeti
Full Member

Activity: 462
Merit: 102

View Profile
November 22, 2017, 08:44:10 PM

Opera tarayıcıdaki vpn sağlam onu kullan en iyisi odur
cryptolian
Newbie
*

Activity: 62
Merit: 0

View Profile
November 22, 2017, 09:08:33 PM

ProtonVPN'i tavsiye ederim ücretsiz versiyonu işini görür.
oguzhangazi
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
November 22, 2017, 09:51:45 PM

Opera ve benzeri free vpn ler genelde log tutar bunuda bilmekte fayda var. Genelde birşey ücretsiz ise orada bir nevi ürün sizsinizdir yani sizin üzerinizden veri toplanır programın iyileştirilmesi vs için.

Bende opera nin vpn sini kullanıyorum ne gibi bir sorun oluşabilir log tutmasında ki pek bı bilgim yokta. Genelde Wikipedia için kullanıyorum zaten . Kullanıcıya uygun program iyileştirmeleri oldukça verimli oluyor yeter ki parası ucuz veya parasız olsun
apimembership
Full Member

View Profile
November 22, 2017, 10:38:27 PM

sıkıntı yok tabi sadece wikipedia ya girmek vs için olduktan sonra ben genel bilgi olarak verdim normalde vpn in en büyük hedeflerinden birisi privacy olduğu için log tutmalarıda pek bu mantığa uymuyor.
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
November 23, 2017, 06:47:27 AM

Şu aiaıdaki adreste üç-on kuruşa birçok alternatif var.
Bir tanesini seçip lifetime abonelik alırsanız ömür boyu sürmez ama uzun süre rahat edersiniz. Bir de Black Firiday zamanı, indirimin dibi oluyor bu dönemde.

https://stacksocial.com/search?cat=477&query=VPN
RESPECT-XxX
Full Member

Activity: 772
Merit: 135

BiTCOiN

View Profile
November 23, 2017, 09:39:03 AM

hma vpn iyidir.

XxX
mustafayigittt
Member
**

Activity: 183

View Profile
November 23, 2017, 09:12:52 PM

opera kullanıyorum gayet kullanışlı ve güvenilir
chickenfried12
Legendary
*

Activity: 1120
Merit: 1003

View Profile
November 23, 2017, 09:51:13 PM

Open source vpnler yerine türklerin yapabildği vpnler olmasını tercih ederim en azından nereye gireveğimi bilebilen tahmin eden yazılımcılar beni daha da rahatlatır diye düşünüyorum
bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 251

View Profile
November 24, 2017, 02:56:25 AM

arkadaş belirttikten sonra nordvpn satın aldım 70off kodu hala çalışıyor seneliği 48 dolara denk geldi.
Airdrop Picker
Member
**

Activity: 98

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
November 26, 2017, 05:11:25 PM

ücretsiz bir vpn programı arıyorsak opera vpn iyi bir seçenek çünkü sınırsız data limiti var. telefonda da en stabil çalışan opera vpn programı benim kullandığım, pc de kullanmadım ama Windows sürümünün de başarılı olacağını tahmin ediyorum

bluelabelowl
Member
**

Activity: 72

View Profile
November 26, 2017, 05:47:11 PM

ücretsiz olması, sınırsız bandwidth vermesi, alternatif tr de dahil olmak üzere 6 farklı lokasyon'dan hizmet vermesi ile opera/opera mini basit işlerde sorunsuz gidiyor. ama bankacılık işlemleri, şirket vb. güvenlik gerektiren konularda yetersiz kalacaktır.
karşılaştırmalı liste olarak buradan https://www.pcmag.com/article2/0,2817,2403388,00.asp
editorden 5 de 5 olarak Nord önermişler.
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
November 26, 2017, 09:05:03 PM

Opera Browser VPN, Zenmate gibilere ek olarak çok beğendiğim ücretsiz program olan Psiphon var. sadece avrupa ülkeleri değil uzakdoğu ülkeleri ve adını duymadığınız ülkeler üzerinden bağlantı kurabiliyorsunuz. Ben genelde oyun için kullandım ama bankacılık, kripto para işleri için kullanacaksanız güvenliğinden çok emin değilim yine bu işler için güvenli  programları kullanmanızı öneririm.
chickenfried12
Legendary
*

Activity: 1120
Merit: 1003

View Profile
December 02, 2017, 06:42:47 PM

çok güvenli gelmiyor bana vpsn servis sağlayıcılar aslına bakarsanız ihtiyac olması halinde paraya kıyıp en iyisini almak lazım cunku free olanlar ne amacla kurulmuş reklam vs vs zor geliyor.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: