Bitcoin Forum
May 14, 2024, 06:25:29 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 4 [All]
  Print  
Author Topic: Altcoinler kaç saatinizi alıyor?  (Read 1515 times)
entr (OP)
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 277

View Profile
November 23, 2017, 08:24:01 AM

Altcoin trading yapan, sosyal medya ve forumu takip eden biri olarak günde kaç saatinizi bu işe ayırıyorsunuz?
muteahhit
Member
**

Activity: 364
Merit: 20

View Profile
November 23, 2017, 08:27:26 AM

ben şu sıralar sadece okuyorum altcoin ticaretinden çekildim. waveste yatıyor btcler ne olacağı belli değil daha altcoinler canlanmadı her başka bir haber veya gelişimle daha da dibi zorlayabiliyor.

ben de dedim bu dönemi kullanayım zarar etmek yerine az daha öğreneyim
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
November 23, 2017, 08:38:47 AM

Al sat için soruyorsanız baya vakit alır, sürekli takip etmen gerekir fakat uzun vadeli olarak soruyorsan alıcaksın bırakıcaksın pek zaman harcamana gerek olmuyor:) Tavsiyem uzun vadeli yatırım ama boş vakitlerde al sat yapmaya çalışıyorum ben de.
mtmitat
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 265

View Profile
November 23, 2017, 08:45:01 AM

Günde 15 dakikamı bile almıyor
nightyTR
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
November 23, 2017, 08:53:43 AM

Kendime bir altcoin sınırı koydum. 6 adet ile başa çıkabiliyorum. Günde 1 saatimi de twitter-reddit gibi yerlerde harcıyorum. Onun dışında takip ettiğiniz altcoin twitter sayfalarının bildirimlerini açmak da kullanışlı.
thebitstreet
Hero Member

Activity: 510
Merit: 500

View Profile
November 23, 2017, 08:56:24 AM

Telegramdan bitcoin kanalına üye oldum, önemli gelişmeler otomatik geliyor.
Forumdan trend haberleri takip ediyorum, safsatalar arasından kaliteli bilgileri seçmek zor oluyor haliyle.
Twitter ve reddit önemli ve en hızlı bilgi kaynaklarından.

Totalde 1 saat kadar zamanımı ayırıyorum.
dakota neat
Hero Member

Activity: 658

View Profile
November 23, 2017, 08:57:25 AM

Altcoin trading yapan, sosyal medya ve forumu takip eden biri olarak günde kaç saatinizi bu işe ayırıyorsunuz?

bounty hunter değilsen zaten zamanını almaz ki. telefondan takip edersn onlarda şu fiyatın altına düşünce uyarı ver özelliği olan uyugulamalar var onuda yapınca zaten takip etmene bile gerek yok.
sürekli alsatçı değilsen tabi.
sürekli alım satım yapıyorsan ozman 24 saate kadar yolu var Cheesy
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
November 23, 2017, 09:00:35 AM

ben çok fazla takip ediyorum günde 3 4 saatimi alıyor ama çok al-sat yapmıyorum sağlam ico ları bulmaya çalışıyorum genelde buna vaktim gidiyor.bide bountylere bakıyorum sosyal medya vs katılıyorum.bağımlılık oldu artık birçok icoyu takip ediyorum özellikle ne kaar topladı vs diye bakıyorum

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1722
Merit: 310

View Profile
November 23, 2017, 09:07:37 AM

Sürekli al sat yaparak kar etmek istiyosan ne kadar kar elde etmek isteyeceğine bağlı bu süre. Kısa süre ilgilenip az miktar kar elde etmek yeterliyse çok vaktini almaz yani Cheesy Tabi kar elde etmek önemli yoksa boşa gider tüm vaktin biraz da şans lazım.

.
SPIN

▄▄▄██████████▄▄▄
     ▄███████████████████▄
   ▄██████████▀▀███████████▄
   ██████████    ███████████
 ▄██████████      ▀█████████▄
▄██████████        ▀█████████▄
█████████▀▀   ▄▄    ▀▀▀███████
█████████▄▄  ████▄▄███████████
███████▀  ▀▀███▀      ▀███████
▀█████▀          ▄█▄   ▀█████▀
 ▀███▀   ▄▄▄  ▄█████▄   ▀███▀
   ██████████████████▄▄▄███
   ▀██████████████████████▀
     ▀▀████████████████▀▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
.
RIUM
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
SAFE GAMES
WITH WITHDRAWALS
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
▄▀▀▀

▀▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
SIGN UP

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▄

▄▄▄▀
entr (OP)
Sr. Member

Merit: 277

View Profile
November 23, 2017, 09:19:41 AM

Ben trading yapmadığım halde en kötü 1 saat vaktimi harcıyorum ne oldu ne bitti diye. Bana bir yararı olmasada garip bir şekilde herşeyden haberdar olmak istiyorum. Burada da bazı arkadaşları görüyorum baya aktif olan sürekli takip eden. Ben bu halimle baya vakit harcarken onları merak ettim doğrusu:)
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
November 23, 2017, 09:56:40 AM

Son zamanlarda çok takip etmeye başladım bende, bazen pc başında uğraşırken bakıyorum saatler geçmiş.içimden geçiriyorum hep şu ne prim yapmış erken girenler köşe oldu falan gibi.hala geç değil diyorum sonra aynı fırsatlar bizimde karşımıza çıkacak diye düşünüyorum.coinmarketcapte hangi coin pump yemiş veya dump yemiş onlara bakıyorum.kafayı kırdık kriptolarla yani
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
November 23, 2017, 10:04:35 AM

2 saat civarı airdrop vs eşiminde hemen hemen bütün gününü öğrettim bu işi az çok gelir elde ediyor. boş vakitlerinde bakıyor
DarkXen
Sr. Member

Merit: 261

View Profile
November 23, 2017, 10:15:11 AM

al/sat yaptığım dönemlerde çok fazla zaman alıyordu özellikle kısa vadeli işlem düşünüyorsanız devaqmlı takipte olmak lazım, ancak uzun vadeli düşünüyorsanız bir kere sağlam araştırma yapıp öyle girildiğinde sadece belki ufak bir uygulama ile takip etmek yeterli gelir. Ancak uzun vadeci arkadaşlara malum btc nin hareketinden dolayı zarar etmemeleri açısından mutlaka %50 oranında btc de tutmalarını önerirrim.
BurakXel
Member
**

Activity: 238
Merit: 30

View Profile
November 23, 2017, 10:16:04 AM

benim bütün günümü alıyor dışardayken telde takip ediyrm evdeyken iş yerindeydken sürekli bilgisayardan takip .D
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
November 23, 2017, 10:22:05 AM

Öyle düşünüyorum ki günlük trade yapmayanlar dahi 2-3 saatini ayırıyorlardır, bir noktadan sonra bağımlılık yapıyor

AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
November 23, 2017, 10:39:05 AM

Uzun vadeciyim ama en az baktığımda bile 1 saatimi alıyor. Telegram, twitter derken yatma vakti geliyor.
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
November 23, 2017, 10:40:45 AM

Son zamanlarda yarım saat gibi bir süre alıyor. O da gün içinde birkaç defada.
Forum sürekli açık ama. Onu eklemiyorum.
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
November 23, 2017, 10:44:40 AM

Forum + Blockfolio dahil 1-2 saatimi kesin alıyordur.Saatte 5 kere falan blockfolia ya bakıyorumdur gece bile 2-3 defa kalkıp bakarım.Bağımlılık oldu artık bu iş.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
November 23, 2017, 10:47:46 AM

Boş vaktim oldukça bakıyorum.Bu yeni gelişmekte olan bir sektör ve ne kadar çok bilgi o kadar emeğinizin karşılığınızı almanız demektir.Kendimizi devamlı geliştirmeliyiz diye düşünüyorum.Bu işi gerçekten severek yapıyorum.Aldığınız coin düşse moraliniz bozulabilir ama ekibe güveniyorsanız sabırla beklemek en güzel yol.Kolay gelsin herkese bol kazançlar.
frtmr
Full Member

Merit: 108

View Profile WWW
November 23, 2017, 11:08:15 AM

Tam zamanlı çalıştığım için gün boyu twitter ve forum takip. Evde işlem yaptığım bilgisayarlara geçince 5-6 saat civarı takip ve işlem. Pazar hariç 5 saat uyuyorum.
deepocean
Hero Member

Activity: 756

View Profile
November 23, 2017, 11:18:48 AM

ömrümü alıyor benim. blockfolio ve tabtrader sürekli açık telefonda. günde rahat bi 20-25 kez baktığımı düşünürsek en az 3 saatimi almış oluyor . 
ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
November 23, 2017, 01:44:11 PM

Her an vaktimi alıyor örneğin sabah kalktığımda yüzümü yıkadıktan sonra yaptığım ilk şey Coinmarketcap.com'a girip elimdeki kriptoparaların değerine bakmak oluyor. Bu işlemi gece yatarkende gerçekleştiriyorum hatta akşam eve geliyorum telefonumdan yine Coinmarketcap.com'a bakıyorum. Eğer elimde birkaç farklı adet kriptopara olsaydı kontrol etmek zor olurdu, onlarca tokeni takip edenleri anlamıyorum ben üç dört tanesini zor takip ediyorum.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
Euphrates
Full Member

Merit: 120

View Profile
November 23, 2017, 01:57:54 PM

Aslında bu bahsettiğiniz şeyin brokerlıkdan farkı yok ve sadece bu işin yapılması gerekiyor günde 2 3 saatinizi bile ayırıyor olsanız bu süre yeterli değil.. Yeterli olmayacaktır.. Tüm zamanınızı bu işe ayırırsanız anca başarılı olursunuz yoksa geri kalan başarı değil şans olacaktır.
Neo--
Sr. Member

Merit: 288

View Profile
November 23, 2017, 02:02:55 PM

Ben önceleri cok fazla vakit ayirirdim fakat artik ilginc buldugum projeleri inceliyorum ve uzun sureli tutuyorum coinleri yani ticaretten vazgectim. Bu sekilde dahada cok kar ediyorum.
pckoliq
Full Member

Activity: 840
Merit: 111

View Profile
November 23, 2017, 02:05:23 PM

açıkçası günde benim 12 saatimi alıyor önümde ekranlar açık acaba bu gün hangi coin pump yiyecek diye hemen hemen her coini takip etmek ciddi zaman istiyor bunu bir meslek olarak görürsek kazancıda ona göre artacaktır.  Ama uzun vadeci ve gömecek paranız varsa 15 dakikanızı almaz. Benim 1 yıl unutacak param yok bol bol scalping yapmak benim kazancımı arttırıyor.Ah keşke borsalar daha rohat hoplayıp zıplama imkanını verse al emri giriyorum 2-3 5 10 dakika geçtiği oluyor her saniye bile önemli scalping yaparken.
Sucuklutost
Newbie
*

Activity: 53

View Profile
November 23, 2017, 03:14:47 PM

Kendimi bu işe verdiğim için çok fazla saatimi alıyor. Haberleri twitterı blogları sürekli takip etmek zorunda kalıyorum. E bunun bountyleri de var çalış allah çalış
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
November 23, 2017, 03:58:03 PM

Trade den bende vazgeçtim uzun süreli yatırımlara yöneldim trade ciddi olarak yıpratıyor beni bir de kazandığımız yuksek miktarlar olmadığı için kar dan zararı göze alma durumu yok.
byzodiac
Full Member

Activity: 476

View Profile
November 23, 2017, 04:27:45 PM

Aslında günde birkaç saat ayırıp grafik analizi yaparak piyasayı takip etmek lazım.
beckspace
Hero Member

Activity: 931

View Profile
November 23, 2017, 06:49:46 PM

Altcoin takibi ömrümü alıyor, yat kalk tekrar bak şeklinde bir kısır döngü yaşıyorum, sermayeyi belli bir hedefe yükseltinceye kadar bu böyle devam edecek sonrasında daha rahat hareket edebilirim.
tfntvl
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
November 23, 2017, 07:04:36 PM

destekleri dirençleri çizip emir. giriyoruz epey bi vakit alıyor ilk zamanlar fakat çizili grafikler üzerinden devam ederseniz. iş ilerledikçe daha az vakit kaybı oluyor çünkü 20 jetonun 20 sinide ezbere biliyosunuz 👍🏻
J.Moriarty
Full Member

Activity: 219
Merit: 109

View Profile
November 23, 2017, 07:07:19 PM

İyi bir şekilde takip etmek isteyince haliyle tüm günü alıyor.
Bir an yemek yiyeyim diye 1 saat ayrılıyorsun, şansın yoksa o bir saat içerisinde öyle olaylar dönüyor ki 3 gün yemek yiyemiyorsun.  Grin
Altlarda yatırımım varken gece 3e 5e alarm kurup uyanıp kontrol ettiğim, telefonun ekranı sürekli aktif olacak şekilde takip ekranına çevirdiğim oluyordu.
Uzun vadeli yaparsan başka ama 2-3 günlük al-sat ile kazanayım dersen ciddi ciddi sürekli bir gözün orada olmalı.

“He is the Napoleon of crime, Watson. He is the organizer of half that is evil and of nearly all that is undetected in this great city, He is a genius, a philosopher, an abstract thinker. He has a brain of the first order. He sits motionless, like a spider in the center of its web, but that web has a thousand radiations, and he knows well every quiver of each of them. He does little himself. He only plans.”
aborjin
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 250

View Profile
November 23, 2017, 07:10:46 PM

Günde oturup iş olarak 5 6 saat harcamıyorum şahsen ama gün içinde ister istemez sürekli takip edip alım satım yapıp yapmayacağıma karar veriyorum tabi ki bunların yeniliklerinden haberdar olma aşaması da var.forum haricinde telegram grupları reddit gibi yerlerden de araştırma var yani baya zaman geçiyor Smiley

.▄███     ██████     ███▄
██████   ███████   ██████
 ██████ ██████████ ██████
  ██████████████████████
   █████████  ████████
    ██████    ██████
    ███████    ██████
   █████████  █████████
  ██████████████████████
 ██████ ██████████ ██████
██████   ██████   ██████
 ▀███     ██████     ███▀
IMPRESSIO     ▄███████████████▄
     ██             ██
     ▀███████████████▀
           ██ ██
           ██ ██
       ▄▄█████████▄▄ ▄███▄
    ▄███▀▀       ▀▀████ ▀██▄
  ▄██▀   ▄▄█████▄▄   ▀██▄ ██
 ▄██  ▄███  █  █████▄  ██▄█▀
 ██  ███         █████  ██
██  ██████  ███   █████  ██
██  ██████  ▀▀▀  ▄█████  ██
██  ██████  ▄▄▄▄  █████  ██
██  ██████  ████   ████  ██
 ██  ███          ████  ██
 ▀██  ▀███  █  █████▀  ██▀
  ▀██▄   ▀▀█████▀▀   ▄██▀
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
       ▀▀█████████▀▀
aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
November 23, 2017, 07:29:39 PM

ne olursa olsun nereyi takip edersen et, al sattan para kazanılmaz.

sen 1 2 btcyle trade yaparken 1000 lerce btc ile işlem yapıyor adamlar. türlü çeşitli botlar var.

artı doğru bilgi yok. teknik hiç bir şekilde işlemiyor.

günde 25 saat de ayırsan al sattan para kazanamazsın bu piyasada.
mavikapi
Member
**

Activity: 209
Merit: 11

View Profile
November 23, 2017, 07:30:22 PM

Takip etmekten piyasayı bıkkınlık gelmeye başladı. Size de oluyor mu? Aylardır haberlerin ardı arkası gelmiyor. Unutup gideyim birkaç ay sonra döneyim diyorsun ama önemli haber akışlarıda oluyor mecburen takip ediyorsun.
chickenfried12
Legendary
*

Activity: 1120
Merit: 1003

View Profile
November 23, 2017, 09:30:43 PM

ortalama incelemesi ordan oraya dolaşması ile 2 saatimizi rahat götürüyor üstüne bir de telegram konularından icolar ve gelişmelere girince biraz iş uzuyor açıkcası ama yinede takip şart gecen yakaladığım gecenin 4ü dü ve fırsat buldukça bakmak lazım
Crytocoin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 281

View Profile
November 23, 2017, 09:45:17 PM

Günde 12 saatimi bu işe adıyorumdur . Değiyormu ? Evet değiyor . Asgari ücretin 1400 TL ve memur maaşlarının 2500 TL olduğunu düşünürsek . Hemde çok değiyor.
zenfo
Full Member

Activity: 364

View Profile
November 23, 2017, 10:20:30 PM

butun sosyal yasantim bitti diyebilirim. insani asosyal yapiyor bu ortam. bazen dusunuyorum para icin degiyor mu diye. aslinda bir emeklilik plani yapmak lazim. bir miktar kazandiktan sonra ne olursa olsun ekrana bakmayi unutup kenara cekilmeli. yoksa omrumuz ekran basinda gececek.
Elysio
Full Member

Merit: 153

View Profile
November 23, 2017, 10:25:27 PM

Bide bana sorun daha 23 yaşında gencecik delikanlıyım üni öğrencisiyim Cheesy işim gücün yok artık derslerde bile altcoin takibi yapıyorum öyle çok bi yatırımımızda yok ama uğraşıyor eve gidip pc başına geçmek için arkadaşların yanından bile erken ayrılıyorum gittiğimiz yol yol değil Cheesy
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
November 23, 2017, 10:28:01 PM

Bendede aynı muhabbet artık sıkıldım ama çıkamıyorum para aç gözlülük ne varsa ayrılamıyorum pc den tamam yatırım yapıyoruzda unut gitsin bırak başka işlerle uğraş ama yok bok var sanki 7/24 bunu kovalıyoz aç gözlülük her iş yaptırır insana.  Shocked Shocked
troleybüs
Legendary
*

Activity: 1424
Merit: 1001

View Profile
November 23, 2017, 10:37:52 PM

Çok fazla paranoya yapmamak lazım ama miktarlar büyüdükçe stres artıyor. Her saniye her şeye bakmak istiyorsunuz. Evdeyken Coinmarketcap'ten dışarıdayken Blockfolio'dan çıkmak imkansız hale geliyor. Bu nedenle al unut bile yapamıyoruz. Smiley
mypat3op
Full Member

View Profile
November 23, 2017, 10:39:03 PM

Boş zamanlarımın tümünü bu işler alıyor amma napalım, başka bir şansımız mı var daha fazla para kazanmak için.  Ne kadar sıkılsamda,  iyi ki kriptolar çıkmış diyorum yine de nankörlük etmiyim.
oinokhoe
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
November 23, 2017, 10:55:40 PM

Yaklaşık olarak kaba bir hesapla günümün 6 saatini harcıyorum.
okanciftci74
Member
**

Activity: 448

View Profile
November 23, 2017, 11:02:40 PM

Valla nerden baksan bende bi mi 5-6 harcıyorum ayıramıyorum kendimi bilgisayardan değişik bi bağımlılık sanki milyoner olucaz Cheesy
tradermann82
Newbie
*

Activity: 14

View Profile
November 27, 2017, 06:30:51 AM

Detaylı al sat yapıyorsan 1-2 saat arası gruplarında filan takılmna gerekiyor. Yoksa kaçırabiliyorsun.
ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
November 27, 2017, 06:53:35 AM

Çok fazla vaktimi almıyor, çünkü day trading yapmıyorum, günlük işlem hayattan çalar, bu borsalarda günlük işlem yaparak para kazamazsınız, kazandığınızı zannedersiniz fakat büyük terste kalırsınız.

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
bbsbtc
Full Member

Activity: 131

View Profile
November 27, 2017, 06:56:23 AM

Tüm para altlarda terste kaldık kafa rahat sadece fiyat takibi günde bir kaç kere.

Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
November 27, 2017, 06:58:41 AM

Nicktende anlaşılacağı üzere baya zamanımı alıyor altcoinler, uğraşmayana ekmek yok kovalıyoruz bakalım

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
November 28, 2017, 05:28:49 PM

5-6 farklı coini takip ediyorum ve günde saatlerimi alıyor desem yalan olmaz. Aslında en temizi 2-3 tane proje seçip inciğini cıncığını araştırıp öyle bel bağlamak ve her gün grafiğini farklı şekilde yorumlamak. Hem daha stratejik olur hem daha garanti.

Yoksa mesela ben şimdi bi coine bakıyorum proje iyi grafik de fena değil , dalıyorum coine ve zarar ediyorum  Undecided işte bunu yaşamamak için twitter + bitcointalk yabancı başlıkları incelemek gerekiyor.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
November 28, 2017, 07:16:50 PM

Bu iş şu kadar saatimi alıyor falan demek farklı bir şey.Kişiden kişiye değişir bu.Bu işi severek yapıyorsak kaç saati aldığının hiç önemi yok.Kişiden kişiye değişir 1 saat ayıran olur 2 saat ayıran olur.Bazısı bizim gibi gece gündüz hiç belli olmaz.Gece 3 de kalkar bakar piyasa na olmuş diye.Severek yaptığımız için bu işi saate pek takılmıyoruz.24 saat olsa keşke 25 saat olsada 25 saat ilgilensek deriz gibi..Bıkana kadar bu işi tam öğrenene kadar bu böyle gidecek gibi.Alt coinlerde olduğumuz için biraz daha diken üstünde gibiyiz.Daha çok takip istiyor altcoinde olanlar.
CoinStalker
Member
**

Activity: 133

View Profile
November 28, 2017, 08:12:00 PM

Ortlama 3 saatimi alıyor.

Midesiz
Member
**

Activity: 378
Merit: 20

View Profile
November 28, 2017, 08:21:34 PM

Yaklaşık 2 saatimi alıyor. Takip, okuma .. Bazen diyorum sadece başından beri sadece btc ile uğraşsaydım, hem daha çok kar hem de bu kadar uğraşmayacaktım.

signs587
Newbie
*

Activity: 47

View Profile
November 28, 2017, 08:45:18 PM

Günde 5-6 saat ve fazlasını ayıranların yaptığı yatırımlar ne kadar acaba çok merak ediyorum. Günlük trade den para kazanılıyor mu altcoinlerde pumpları yakalamak mümkün mü emin değilim Huh
Coffee06
Full Member

Activity: 224

View Profile
November 28, 2017, 09:01:49 PM

Valla hocam trade yapan birisi eğer geçimini oradan sağlıyorsa gün boyu pc başında kalabilir. Diğer türlü günlük yapılması işleriniz için 1-2 saat yeterli olacaktır diye düşünyorum. Fazlası zaten insana kafayı yedirtir Smiley
bitkointr
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
November 29, 2017, 01:00:35 AM

eğer uzun vadeli düşünüyorsan sadece forumu takip etsen yeterki oluyor. Genelde saolsun lar arkadaşlar bilgi paylaşımında cömertler baya.
Cixboy61
Full Member

Merit: 105

View Profile
November 29, 2017, 08:58:57 AM

Twitter ve borsa takibi benim çok zamanımı alıyor. Haftasonları özellikle bütün gün neredeyse borsa üzerinden sevdiğim ve bildiğim coinlerde geziyorum. Piyasanın çok dinamik olması her an olabilecek bir hareketi kaçırmamak için sıkı takip çok önemli.

▬▬▬▬▬▬▬     A N T E X     / // ///     MULTI-CHAIN DECENTRALIZED PROTOCOLS & SERVICES     ▬▬▬▬▬▬▬
Telegram Group     >     Facebook     |     Twitter     |     Medium     |     Whitepaper     <     Telegram Channel
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ▬▬  Powered by BOUNTY DETECTIVE  ▬▬  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
trigger1934
Newbie
*

Activity: 6

View Profile
November 29, 2017, 11:49:08 AM

Hafta içi min 1-2 saat fakat haftasonu tüm günümü aldığıda oluyor.
Blackeagle190342
Full Member

Merit: 105

View Profile
November 29, 2017, 11:54:12 AM

Hafta da maksimum 2 3 saatimi alıyor ama bi projeyi takip ediyorsam biraz daha fazla vaktimi alıyor.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
yapa ve yalniz
Full Member

Activity: 463
Merit: 107

View Profile
November 29, 2017, 12:01:37 PM

twitter,telegram,slack derken 2 saatimi alıyor

afgan355
Member
**

Activity: 201

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
November 29, 2017, 12:07:32 PM

Daha başlıyamadım Altcoin tradeine ama günlük 1-2 saat ayırmak yeterli olur gibi geliyor bana

mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
November 29, 2017, 05:57:09 PM

geçen günlerde takip ettiğim bir twitter trader hesabından gördüğüm yoruma göre kriptopara yüzünden 9-5 işimi bıraktım şimdi 7-24 çalışıyorum demiş eleman. Bence çok haklı Smiley
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
November 29, 2017, 06:07:47 PM

Günün çoğunu bu işlere ayırmak zorunda kalıyoruz kardeşim.Önceden almaz diyordum her dakika merak falan uyku saatim 2-3 saate düştü bu meret yüzünden
Risotto
Full Member

View Profile
November 29, 2017, 06:46:37 PM

Uyandiktan sonra 2 saat uyumadan once 2-3 saat kadar bakiyorum gun icinde takip ettiklerimi sayarsak neredeyse 7 saat harciyorum
Pages: 1 2 3 4 [All]
  Print  

Jump to: