Bitcoin Forum
May 01, 2024, 03:51:26 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: ZCL ye ne oldu?  (Read 372 times)
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
December 29, 2017, 10:00:58 PM

Ocak ayının son haftasına kadar arada dinlensede çıkışını sürdürecek.Balinaların ucuzdan toplama için yüksek duvarlar koyduğu, duvara gelince nasıl kaçtığını defalarca gördüm.Paink yapmadan bekleyen kazanır.Gelecek fork da değerli bir fork olacak.Giren arkadaşlara sabırlı olmalarını diliyorum.Ben öyle yapıyorum.Ekrana bakıp strese girmeye gerek yok.Düşerse takviye yapılabilir.

Bende gelecek forkun değerli olacağını düşünüyorum, bitcoinin marka değerini de taşıyacak, gizlilikte olacak.
bitcoincash ile beraber 2018 in popüler bitcoini olabilir
The Bitcoin network protocol was designed to be extremely flexible. It can be used to create timed transactions, escrow transactions, multi-signature transactions, etc. The current features of the client only hint at what will be possible in the future.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714578686
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714578686
Reply with quote  #2

1714578686
Report to moderator
crazy1204
Full Member

Activity: 322
Merit: 100

View Profile
December 29, 2017, 10:56:45 PM

Bence zclassic uçmadan alın arkadaşlar miktarı çok az ve bitcoin private gelecek o fork geldiği zaman uçacaktır en iyi forklardan biri olacak bitcoin private arkadaşlar

dewildance
Full Member

Activity: 546

View Profile
December 29, 2017, 10:59:59 PM

2 dolardan diplerde ölür diye bekliyordum gerçekten ama 125 doları görmesi gerçekten çok şaşırtıcı 2 haftada 62x yaptı . şimdi girilir mi bilinmez
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
December 29, 2017, 11:02:25 PM

yanlış hatırlamıyorsam zcl 40k larda iken bob alım tavsiyesinde bulunmuştu bunu. sonra fork olayları olunca 15 klara kadar düşmüştü. ağustos ayıydı yanlış hatırlamıyorsam bunu alın dediği zaman.
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
December 29, 2017, 11:03:13 PM

Bence zclassic uçmadan alın arkadaşlar miktarı çok az ve bitcoin private gelecek o fork geldiği zaman uçacaktır en iyi forklardan biri olacak bitcoin private arkadaşlar

daha nee kadar uçacak kardeşim. bi dinlensin artık marsa ulaştı
sofikurban
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile WWW
December 29, 2017, 11:10:30 PM

Diğerlerine olan oldu .Piyasa bahar havasına çoktan girmiş bizi aayakta uyutmuşlar . Aralık başından beri en kötü koin 3/10 kat arası yapmış .

HCRT
Full Member

Activity: 420

View Profile
December 29, 2017, 11:18:35 PM

Yapmayın arkadaşlar 100 kat artmış sadece elinize vereceklerdir.Bu seviyeden hiçbir coine girmem atomu parçalayacaklarını vaat etseler yine almam ben zcl yi

Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
December 30, 2017, 10:50:03 AM

Bi 120 dolar oluyor bi 70, cok buyuk degısımler oluyor bundan sonra hıc gırmemek en ıyısı, 2 dolardan 120ye ucurdular bırden, aynı sekılde 2 dolara da ındırırler sıkıntılı olabılır.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
December 30, 2017, 10:59:39 AM

Şu anda bence alınabilir zcl.Gelecek olan fork da elinde tutanlara bitcoin private verilecek.Ocak ayının son haftasına yükselmesini bekliyorum arada duruabilir düşebilir düzeltme yapabilir ama çıkışı devam edecektir.Tabi bu arada sıkı bir şekilde son gelişmeleri de takip etmek gerekir.Olumsuz bir haber zcl'yi tekrar eski seviyesine döndürebilir fork iptali gibi.
Riskli mi riskli.Ama şu anda olumsuz bir haber yok ve güzel bir seviyede ilerlemeye çalışıyor.
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
December 30, 2017, 12:17:15 PM

yanlış hatırlamıyorsam zcl 40k larda iken bob alım tavsiyesinde bulunmuştu bunu. sonra fork olayları olunca 15 klara kadar düşmüştü. ağustos ayıydı yanlış hatırlamıyorsam bunu alın dediği zaman.

Tarihi tam hatırlamıyorum doğru olması lazım. Verdiği hedefi fazlasıyla geçti, muhtemelen bitcoindeki ani çıkışın fiyata etkisini öngöremedi.
labtek42
Member
**

Activity: 108
Merit: 10

View Profile
December 30, 2017, 01:27:14 PM

Forkta birebir oranda BCTP verilecek olması, supply miktarının düşük olması ve BCTP nin private özelliklerle gelmesi düşünüldüğünde ocak ayı sonuna doğru 500 doları aşması beni şaşırtmaz.Kasım ayında aynı gün vtc ve zcl aldım ve zcl nin bu olayından haberim yoktu, hatta uzun süre birşey olmaz diye elimdekinin yarıdan fazlasını 10 gün sonra sattım.Şimdi keşke diyorum ama şu sözü çok daha iyi anladım "Hiçbir zaman cüzdandaki coinin tamamını elinden çıkarma".Bu sözü farklı sosyal mecralarda birkaç defa okudum ve şimdi daha iyi anlıyorum.Son zamanlarda benim bi cacık olmaz diyip tamamını elimden çıkardığım XRP, XVG coinleri görünce bir daha hiçbir coinden tamamen çıkmam.
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
December 30, 2017, 04:28:34 PM

Btc ile gerçekleştirilecek forka daha çok var ama spekülasyon sonucu oldu diye tahmin ediyorum. Zcl sağlam coin fakat şu aralar satmak lazım düşüşe geçti

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
December 30, 2017, 04:30:36 PM

Zclassic coin bu seviyelerden alınmazdı balinalar avlayıp spekülasyonlarla kaçıyorlar sessizce milletin fakirin parasına olan oldu hiç ettiler artacak fork coini alacağız deyip
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: