Bitcoin Forum
June 19, 2024, 09:52:38 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Bittrex Hesabımın Onaylanmasına Yardım Edene $25 Ödeyeceğim  (Read 1877 times)
mesacan
Member
**

Activity: 280
Merit: 13

View Profile
November 24, 2017, 09:55:39 PM

"Your application for an enhanced account has been approved. Your documents have been verified." yazıyor. Bu doğrulandı mı demek oluyor?
pckoliq
Full Member

Activity: 840
Merit: 111

View Profile
November 24, 2017, 10:16:38 PM

Arkadaşlar şükür bugün hesabım açıldı bir arkadaş sayesinde, hesabında problem olanlar belirli bir ücret karşılığı açtırabilirim kendim açmıyorum tamamen arkadaşa yönlendireceğim.

Buyrun kanıt açtıklarına dair

https://ibb.co/hMKAL6

Ne kadar ücrete ve nasıl yapıyor?
arh
Newbie
*

Activity: 12
Merit: 0

View Profile
November 24, 2017, 10:18:30 PM

dostum 0.45 ltc attım adama ödeme olarak bir problem yok, ticket numarası ve mail adresi istedi o kadar bende şok oldum büyük ihtimal slack kanalından bağlantıları var onun için gizledim support moderator ismini problem olmasın diye
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
November 25, 2017, 05:09:22 AM

Arkadaşlar, bittrex'de onaylanmamış hesaplardan coin çekemiyormuyuz? Yoksa yanlış mı anladım ben?
Arkadaşımın hesabı newbie iken basic yapmak istedi, basic yapmadılar. Pasaport ve selfie gönderdi onay için. Name mismatch hatası verdi. Ticket açtık bekliyoruz kaç gündür.
Hayır garip olan madem newbie, deposit'i de aktif etmeyin. Bittrex'e eth atılıyor ama çıkarken izin yok. Ne ala memleket... Madem newbie hesaba para girişini de engelleyin o zaman. Withdraw yasak ama içeriye para sokmak serbest...

Bana da yardımcı olacak olursa sevinirim gerçekten.

Dün gece bu mesajı yazıp ilk sayfadaki arkadaşa pm gönderdim. Bugün sabah hem ticket kapanmış hem hesap enhanced olmuş.
zubizeretta'dan bir dönüş olmamış ama onun sayesinde mi oldu başka bir şekilde mi bilmiyorum. Ne olursa olsun bu konu uğurlu geldi Smiley

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
zubizeretta
Newbie
*

Activity: 24

View Profile
November 25, 2017, 01:24:40 PM

arkadaşlar ben bana ticket numarası gönderen herkes için slack kanalından iletişime geçtim numaraları aldıktan kısa bir süre sonra, onayladık vs. diye geri dönüş yapmadılar bilmiyorum bir etkisi oldu mu.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
November 25, 2017, 04:53:52 PM

arkadaşlar ben bana ticket numarası gönderen herkes için slack kanalından iletişime geçtim numaraları aldıktan kısa bir süre sonra, onayladık vs. diye geri dönüş yapmadılar bilmiyorum bir etkisi oldu mu.
Oldu dostum olmaz mı. Senin sayende mi oldu bilmiyoruz ama hesaplar onaylandı.
Slack kanalına nasıl girebiliyoruz? Hesaplar enhanced.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
zubizeretta
Newbie
*

View Profile
November 26, 2017, 01:26:40 PM

valla ben yazıyorum slackten ama dediğim gibi etkisi oldu mu olmadı mı bilmiyorum, son gelen mesajlardakini de yazdıktan sonra yeter artık dediler başkası için yazma. bundan sonrakileri malesef iletemeyeceğim. etkisi olduğunu düşünüyorsanız gönlünüzden kopanı ateşleyebileceğiniz hesaplarım ltc: LKbtE16ronKHzULiEqJYPH8yo7hSfBWvVW eth: 0xfa6836E6C2A2Bf2a275B53b4aE7EAf13D535d2E2
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
November 26, 2017, 03:22:51 PM

Zamanında onay aldığımız içiin şanslıyız sanırım. Bittrex son bir buçuk ayda resmen milleti biçti geçti. Ya onay vermiyor ya da insanların hesaplarına bloke koyuyor. Slack ve Twitter üzerinden en kısa çözümü bulabilirsiniz. Eğer hala aranızda onaylatmayan varsa onlarda bir an önce bu çileden kurtulsunlar çünkü bu iş sarpa saracak gibi duruyor.
zubizeretta
Newbie
*

View Profile
November 26, 2017, 09:28:44 PM

valla ben yazıyorum slackten ama dediğim gibi etkisi oldu mu olmadı mı bilmiyorum, son gelen mesajlardakini de yazdıktan sonra yeter artık dediler başkası için yazma. bundan sonrakileri malesef iletemeyeceğim. etkisi olduğunu düşünüyorsanız gönlünüzden kopanı ateşleyebileceğiniz hesaplarım ltc: LKbtE16ronKHzULiEqJYPH8yo7hSfBWvVW eth: 0xfa6836E6C2A2Bf2a275B53b4aE7EAf13D535d2E2
10 dolarlık litecoin gönderdim hocam güle güle harca.
gelmiş teşekkür ederim, 1.5 iskender gömeyim bari Smiley
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
November 26, 2017, 09:29:41 PM

İyi de 25 $ ödeyeceğim demişsiniz 10$  gönderiyorsunuz. Lütfen... Adam sizin için işini gücünü bırakmış destekle iletişime geçmiş. Etkisi olmamıştır demeyin olmuştur. Biraz elinizi korkak alıştırmayın gönlünüzü geniş tutun bazı şeyler verdikçe çoğalır. Smiley

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
consar
Full Member

Activity: 322
Merit: 101

View Profile
November 26, 2017, 09:31:11 PM

sizin yine iyimiş 3-5 güne onaylanmış, 1 aydır bekleyen arkadaşım var benim neye göre onaylıyorlar hiç bir fikrim yok.
JMnemonic
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
November 27, 2017, 07:58:38 AM

Beyler bu konuda bende müzdaribim. acil olarak hesabımın onaylanması lazım. account disable durumda ve alım satım bile yapamıyorum.
ücret karşılığı hesap açılışına yardım edecek kimse varmı ?
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
November 27, 2017, 10:59:53 AM

benimkini d e0.4 btc ye düşürmüşler. acaip keyfim kaçtı.
tam olarak hangi belgeleri istiyorlar
lowcost
Full Member

Activity: 171
Merit: 100

View Profile WWW
November 27, 2017, 08:38:54 PM

aşırı derecede kızgınım bittrexe 4 hesabım var hangisine kimlik göndereyim bilmiyorum. benim teklifim bir fon kuralım bittrexi hacklettirelim herkesi verified yapsınlar. herkes kurtulsun.

sametdmrl
Newbie
*

Activity: 8

View Profile
November 27, 2017, 10:03:42 PM

Arkadaşlar şükür bugün hesabım açıldı bir arkadaş sayesinde, hesabında problem olanlar belirli bir ücret karşılığı açtırabilirim kendim açmıyorum tamamen arkadaşa yönlendireceğim.

Buyrun kanıt açtıklarına dair

https://ibb.co/hMKAL6

Banada yardımcı olabilirmisüniz aynı sorun bendede var
mesacan
Member
**

Activity: 280
Merit: 13

View Profile
December 03, 2017, 08:20:38 PM

Arkadaşlar onaylanmış bir hesap nasıl anlaşılır? Lütfen bilgili biri cevaplayabilir mi? denemek için  gerkesiz yere coin çekip komisyon ödemek istemiyorum.
bitcointr01
Full Member

Activity: 149
Merit: 100

View Profile
December 03, 2017, 09:12:50 PM

Arkadaşlar onaylanmış bir hesap nasıl anlaşılır? Lütfen bilgili biri cevaplayabilir mi? denemek için  gerkesiz yere coin çekip komisyon ödemek istemiyorum.

Bittrex giriş yaptıktan sonra Settings bölümüne gelince ACCOUNT TYPE yazan yerin yanında yazar.
sametdmrl
Newbie
*

Activity: 8

View Profile
December 05, 2017, 07:51:50 PM

LÜTFEN banada yardım edebilecek biri var mı bittrex hesabım onay bekliyor da içeride benim için önemli miktarda para var mailden ulaşabilirsiniz sametdemirel86@hotmail.com 0.5 ltc verebilirim şimdiden teşekkürler
nusret30
Member
**

Activity: 138
Merit: 11

View Profile
December 05, 2017, 08:13:36 PM

Twiterden yazarak sonuç almayı başaran arkadaşlar var bir süre sonra onay almışlar ben bu şanlı arkadaşlardan değilim ama umutla beklemeye devam artık günlük 0,4 btc hakkı gitmesinde bu şekilde idare ederim demeye başladım

Anaesthesia
Newbie
*

Activity: 5

View Profile
December 09, 2017, 07:46:47 PM
Last edit: December 10, 2017, 07:39:04 PM by Anaesthesia

iyi akşamlar;1 haftadir bekliyorum ancak isim uyuşmazlığı nedeni ile halen onay verilmedi. Lütfen bana yardimci olur musunuz?tesekkurler.

ticket no: 661439
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: