Bitcoin Forum
April 19, 2024, 08:05:53 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Vebitcoin Hakkında  (Read 1559 times)
mesacan (OP)
Member
**

Activity: 280
Merit: 13

View Profile
November 23, 2017, 06:14:12 PM

Vebitcoin com borsasını kullanan var mı? Tecrübelerinizi paylaşırmısınız?
1713513953
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713513953
Reply with quote  #2

1713513953
Report to moderator
The Bitcoin software, network, and concept is called "Bitcoin" with a capitalized "B". Bitcoin currency units are called "bitcoins" with a lowercase "b" -- this is often abbreviated BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713513953
Hero Member
*

Ignore
1713513953
Reply with quote  #2

1713513953
Report to moderator
1713513953
Hero Member
*

Ignore
1713513953
Reply with quote  #2

1713513953
Report to moderator
1713513953
Hero Member
*

Ignore
1713513953
Reply with quote  #2

1713513953
Report to moderator
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
November 24, 2017, 12:12:51 AM

Duymuştum ama siteye girince sanki daha önce görmedim gibi geldi.
Hacim çok az haliyle yeni olduğu için. Ne diyelim hayırlı olsun.
oguzhangazi
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
November 24, 2017, 06:09:15 PM

Vebitcoin com borsasını kullanan var mı? Tecrübelerinizi paylaşırmısınız?
bu tür az kullanıcısı olan borsalarda gelen kullanıcıya ilgi gösterilir. Dikkat edilecek hususlardan bir tanesi de yayılmaya borsaya kişi çekmeye çalışıyorlar mı, hızlı olan kullanıcısı bol borsalar en güvenilir liman kanaatimce iyi bir suzgecten geçirip işlem yapmanizda fayda var
koinsever
Hero Member

Activity: 882
Merit: 524

For Rent

View Profile
December 05, 2017, 12:27:57 PM

Dikkat! Dikkat!

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2519557.0

Bir üye 0,3BTC yatırırken problem yaşıyor. Çözülene kadar dikkatli olun. Ne olur ne olmaz.

Aratan olursa bulsun burayı diye yazıyorum. Çözülürse editlerim.

For rent...
SerMeric
Full Member

Activity: 307
Merit: 100

View Profile
December 20, 2017, 01:49:32 PM

vebitcoin'e sabah 400 TL gönderdim gün içinde makul bir orandan alım yapmak için takip ediyorum fiyatları, alım için bana uygun olan bir noktada alım girdim ama emir o fiyatı geçmesine rağmen gerçekleşmedi. Hacim fazlasıyla düşük kimse BTC işlem yapmıyor sanırım. Parayı geri çekmek için emir girdim, emrin gerçekleşmesini bekliyorum tecrübelerimi burada yazacağım...

Edit :

Evet, kötü bir tecrübe olacağa benziyor.

1. 0850 ile başlayan numarayı aradım. Bekleme Müziklerini ıslık olarak seçmişler. Biri kulağınıza ıslık çalıyor.

2. Çıkan ses kaydı yoğunluk nedeniyle telefon hizmeti veremiyoruz, anlayışınız için teşekkür ederiz diyor ve telefonu kapatıyor.
motors
Sr. Member

Activity: 459
Merit: 258

🌟 Blockchain Expert, Miner.

View Profile
December 20, 2017, 02:14:13 PM

İlk kez gördüğüm bir borsa. Hacimleri oldukça çok düşük zaten. Sosyal medya yorumları hiç parlak değil. Hiç bulaşmayın. TR'de de borsa kılığında dolandırıcılar çıkmış olabilir.

Facebook yorumları:
Fatih Zeybek: Para falan yatirmayin hesaplarimizdaki bakiyeleri sildiler simdi cevap bile vermiyorlar
Rüştü Baloğlu: Guncel olarak sitenin durumu ne acaba dolandiricilikmi var verdikleri iban numarasi gecersiz diyor
Rüştü Baloğlu: Mail atiyorum cvp veren yok ariyorum yogun diyor
Emrah Bağlıca: Eski yorumlara ne oldu. Benim 1000 lirami gondermediler. Ortada yok Ben de bugun parami çekme talimatı verdim
Omer Gezici: sizin gibi siteninde borsanında arkadaşlar sakın bulaşmayın böyle bişey olamaza kendileri hata yapıp butun hesaplarımı sıfırlamışlar 5000 lirayla girdim suan hic para kalmamış hesapta boyle bir dolandırıcılık şekli olamaz haram zehir zııkkım olsun coluğunuzdan cocugunuzdan cıksın size bulaştığım gune laten olsun size tavsiyem asla bulaşmayın ben bin pişman oldum 3 5 kişi toplanmıs borsa kurmuş ama adam olmayı becerememişler... (kufur edicemde bana yakışmaz ama mesaj yerine gitmiştir)

One day, all people will use crypto money instead of paper money.
SerMeric
Full Member

View Profile
December 20, 2017, 02:22:31 PM
Last edit: December 20, 2017, 03:13:47 PM by SerMeric

İlk kez gördüğüm bir borsa. Hacimleri oldukça çok düşük zaten. Sosyal medya yorumları hiç parlak değil. Hiç bulaşmayın. TR'de de borsa kılığında dolandırıcılar çıkmış olabilir.

Facebook yorumları:
Fatih Zeybek: Para falan yatirmayin hesaplarimizdaki bakiyeleri sildiler simdi cevap bile vermiyorlar
Rüştü Baloğlu: Guncel olarak sitenin durumu ne acaba dolandiricilikmi var verdikleri iban numarasi gecersiz diyor
Rüştü Baloğlu: Mail atiyorum cvp veren yok ariyorum yogun diyor
Emrah Bağlıca: Eski yorumlara ne oldu. Benim 1000 lirami gondermediler. Ortada yok Ben de bugun parami çekme talimatı verdim
Omer Gezici: sizin gibi siteninde borsanında arkadaşlar sakın bulaşmayın böyle bişey olamaza kendileri hata yapıp butun hesaplarımı sıfırlamışlar 5000 lirayla girdim suan hic para kalmamış hesapta boyle bir dolandırıcılık şekli olamaz haram zehir zııkkım olsun coluğunuzdan cocugunuzdan cıksın size bulaştığım gune laten olsun size tavsiyem asla bulaşmayın ben bin pişman oldum 3 5 kişi toplanmıs borsa kurmuş ama adam olmayı becerememişler... (kufur edicemde bana yakışmaz ama mesaj yerine gitmiştir)

Facebook uzun zamandır kullanmadığım için o yorumlara gerçekten hiç bakmadım. Şuan para çekme talebi onaylandı işlemde gözüküyor. bakalım ne olacak.

Güncelleme yerine edit:

açılan destek kaydına cevap olarak "02:06 arasında" diye cevap geldi. Ben talebi 6'dan çok önce oluşturmuştum halbuki.
rafsa
Member
**

Activity: 252

View Profile
December 20, 2017, 03:56:21 PM

Her gün yeni bir borsa açılıyor. Hacimler bölünüyor. Bakalım borsaların sonu ne olacak, bu gidişle iyi olacak gibi gözükmüyor
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
December 20, 2017, 11:24:06 PM

Üstteki yorumları okuyunca insan şöyle düşünüyor.Kahvede oturan okeye dönenler arada sohbet eder.
Ya herkes kuruyor hadi bizde kuralım diyip işte 1 site kurup birde kıytırık bir ofis tut 1 masa 1 sandalye  1 de notebook at al sana canavar gibi borsa arayan yok soran yok.görünen bu.Bu tip yerler mısır patlağı gibi görünen hergün patır patır patlayıp çoğalacak işte çoğuda arada paraları kaybedecek bu gibi fake sitelerde yada fake borsalarda  Cry Roll Eyes
özelllikle  facebook yorumu olarak atılan üsttekilere bakılırsa milleti bayağıda zorlamışlar.Bu işler böyle olmaz.ayıptır.
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
December 20, 2017, 11:29:42 PM

40 bin yıldır bitcoin ekosistemindeyim. vebitcoin diye bir site ne duydum, ne gördüm. Ne de bir exchange servisi açıp ismini vebitcoin koyabilecek bir kafayla karşılaştım. Size geçmiş olsun, umarım kazasız belasız atlatırsınız bulunduğuz durumu.
snaper14
Member
**

Activity: 243

View Profile
December 21, 2017, 02:19:53 AM

Maceraya nasıl giriyorsunuz anlamıyorum kullanılacak borsalar belli.

▀▀▀▀▀▀     │      BRIDGEX NETWORK      │      LEND · BORROW · CONVERT · SEND     ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄▄▄       Whitepaper     Telegram     Twitter     Medium     Facebook     LinkedIn       ▄▄▄▄▄▄
SerMeric
Full Member

View Profile
December 21, 2017, 06:48:26 AM

Gece para hesaba sorunsuz geçmiş. Buna istinaden ödemelerde bir sıkıntı olduğunu söyleyemem. 7 TL masraf hariç ödemenin hesaba geçmesinde bir sıkıntı yaşamadım. Müşteri hizmetleri numarasında aramalara kimsenin cevap vermemesi, telefonda kulağıma ıslık çalan o adam.... bunlar sıkıntı.

ve en önemlisi, hacim çok düşük, emirler gerçekleşmiyor.

HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
December 21, 2017, 08:21:13 AM
Last edit: December 21, 2017, 11:05:29 AM by HARDCRACKERS

Gece para hesaba sorunsuz geçmiş. Buna istinaden ödemelerde bir sıkıntı olduğunu söyleyemem. 7 TL masraf hariç ödemenin hesaba geçmesinde bir sıkıntı yaşamadım. Müşteri hizmetleri numarasında aramalara kimsenin cevap vermemesi, telefonda kulağıma ıslık çalan o adam.... bunlar sıkıntı.

ve en önemlisi, hacim çok düşük, emirler gerçekleşmiyor.

telde cevap vermeme tabiri caizse müşteri hiç takmama mail atarsın dönmezlerse işte dilden dile yayılır ve giren olmaz o zamanda hacim macim kalmaz.bu tip yerleri kendi başlarıan bırakıp kendinizi imha edin demek en iyisi.Smiley
xvean
Jr. Member
*

Activity: 34
Merit: 1

View Profile
December 25, 2017, 10:33:31 AM

malesef kullanma gafletinde bulunduğum site.

An itibariyle 200 civarı confirmation alan btc yatırmam işlemim hesaba geçmedi. zaten işleme almaları için miktar ve txid yi elle girmenizi istiyorlar. yani muhtemelene işlemler insan kontrolu ile gerçekleşiyor, otomatik değil.

Daha önce birkaç uyguladığım ve başarılı olan süreç,3. denememde saatlerce gerçekleşmedi ben de ticket açtım yine tx id ve miktarı istediler zaten sitelerine girmiş olduğum. üstüne bir gün daha geçti ticket cevap vereilmeden kapatıldı.

üstelik tekrar btc yatırma kısmına girdiğimde btc adresimin sıfırlandığını gördüm. şuan yenisi oluştursam eski adrese gelen btcleri nasıl kurtarabileceğim hakkında bir fikrim yok.

yeni ticket açtım bakalım sorunu çözebilcek miyiz merak içindeyim. 10000 TL lik btc şuan kayıp durumda.

teknik altyapıları oturana kadar uzak durmakta fayda var.

benim magduriyetim sonunda sitelerinde şöyle bir duyuru yayınladılar.

"Blockchain ağındaki sistemsel sorunlar nedeni ile transferlerde yaşanan yoğunlukları ve transfer sürelerinin uzamasını engellemek amacıyla Bitcoin adresleriniz güncellenip, soğuk depo sistemine geçiş yapılmıştır.

Göndermiş olduğunuz Bitcoinler size özel tahsis edilmiş soğuk depolarda saklanmaktadır.

Lütfen Transfer işlemi gerçekleştirdiğiniz Bitcoinlerinizin tam miktarını ve transfer takip kodunuzu sizden istenilen alanlara doldurunuz.

Bilginize sunar, anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Saygılarımızla, Vebitcoin Ekibi."

yani bizim eski adres uçtu. transfer gerçekleşmedi. şuan ne yapabilirim bilemiyorum. Bu konularda avukat, mahkeme vs ile birşey yapılaiblir mi? Başına benzeri bir durum gelen veya yardımı olabilecek biri varsa değecekse ücreti mukabilinde destek alabilirim.
xvean
Jr. Member
*

Activity: 34
Merit: 1

View Profile
December 26, 2017, 02:46:46 PM

malesef kullanma gafletinde bulunduğum site.

An itibariyle 200 civarı confirmation alan btc yatırmam işlemim hesaba geçmedi. zaten işleme almaları için miktar ve txid yi elle girmenizi istiyorlar. yani muhtemelene işlemler insan kontrolu ile gerçekleşiyor, otomatik değil.

Daha önce birkaç uyguladığım ve başarılı olan süreç,3. denememde saatlerce gerçekleşmedi ben de ticket açtım yine tx id ve miktarı istediler zaten sitelerine girmiş olduğum. üstüne bir gün daha geçti ticket cevap vereilmeden kapatıldı.

üstelik tekrar btc yatırma kısmına girdiğimde btc adresimin sıfırlandığını gördüm. şuan yenisi oluştursam eski adrese gelen btcleri nasıl kurtarabileceğim hakkında bir fikrim yok.

yeni ticket açtım bakalım sorunu çözebilcek miyiz merak içindeyim. 10000 TL lik btc şuan kayıp durumda.

teknik altyapıları oturana kadar uzak durmakta fayda var.

benim magduriyetim sonunda sitelerinde şöyle bir duyuru yayınladılar.

"Blockchain ağındaki sistemsel sorunlar nedeni ile transferlerde yaşanan yoğunlukları ve transfer sürelerinin uzamasını engellemek amacıyla Bitcoin adresleriniz güncellenip, soğuk depo sistemine geçiş yapılmıştır.

Göndermiş olduğunuz Bitcoinler size özel tahsis edilmiş soğuk depolarda saklanmaktadır.

Lütfen Transfer işlemi gerçekleştirdiğiniz Bitcoinlerinizin tam miktarını ve transfer takip kodunuzu sizden istenilen alanlara doldurunuz.

Bilginize sunar, anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Saygılarımızla, Vebitcoin Ekibi."

yani bizim eski adres uçtu. transfer gerçekleşmedi. şuan ne yapabilirim bilemiyorum. Bu konularda avukat, mahkeme vs ile birşey yapılaiblir mi? Başına benzeri bir durum gelen veya yardımı olabilecek biri varsa değecekse ücreti mukabilinde destek alabilirim.

5.gün sonunda BTC leri hesabıma yatırdılar. Teknik altyapı henuz tam oturmadığı için meydana gelen bir olaya benziyor. Bir süre ekstra tedbirli olmak gerekiyor sanırım bu borsayı kullanırken.
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
December 28, 2017, 11:07:32 AM

Forumda insanların parası hesaplarına geçmemiş, bir şeyler olmuş. Temkinli davranmakta fayda var. Ayrıca nereden buluyorsunuz bir siteleri çok merak ediyorum. Bildiğin scam gibi görünüyor burası.
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
March 28, 2018, 10:52:13 AM

Tahtada hiç hareket olmamasına rağmen hacim anlamsız bir şekilse yüksek gösteriliyor, keriz arıyorlar sanırım.

Feyex örneği varken sakın derim.

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
kubine
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 0

View Profile
March 29, 2018, 10:30:41 AM

coinmarketcap hacimleri çok yüksek hatta arada türkiyenin en yüksek hacimli borsası oluyor .
ben dün 1500 tl ye eşdeğer xrp attım xlm alıp çektim. yatırma çekmeler çok hızlı ama borsanın kullanımı kötü bence. Hiç pratik değil. Bide api leri düzgün çalışmıyor sanki.  Bazı değerler hatalı geliyor sanki
Burda alım satım yapanlar daha çok yorum yazarsa daha kaliteli fikir sahibi oluruz.
motors
Sr. Member

Activity: 459
Merit: 258

🌟 Blockchain Expert, Miner.

View Profile
March 29, 2018, 11:03:59 AM

coinmarketcap hacimleri çok yüksek hatta arada türkiyenin en yüksek hacimli borsası oluyor .
ben dün 1500 tl ye eşdeğer xrp attım xlm alıp çektim. yatırma çekmeler çok hızlı ama borsanın kullanımı kötü bence. Hiç pratik değil. Bide api leri düzgün çalışmıyor sanki.  Bazı değerler hatalı geliyor sanki
Burda alım satım yapanlar daha çok yorum yazarsa daha kaliteli fikir sahibi oluruz.
Güldürme beni inanıyor musun en yüksek hacimli borsa olduklarına? Sahte hacim onlar Cheesy Merak ettim şunların hacimlerini, gerçek mi değil mi diye kontrol etmeye gittim. Biraz al-sat yapmaya çalıştım kanser oldum, anam ağladı.. Keriz arıyorlar..

One day, all people will use crypto money instead of paper money.
emregungor
Full Member

Activity: 475
Merit: 127

View Profile
March 29, 2018, 06:05:47 PM

Adında meymenet yok  Grin Yeterince kaliteli borsamız var, O borsaya göre.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: