Bitcoin Forum
April 25, 2024, 09:08:23 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Vebitcoin Hakkında  (Read 1560 times)
tolgacevdet
Newbie
*

Activity: 36
Merit: 0

View Profile
March 30, 2018, 03:28:21 AM

Bu borsa gibi Bit-z var yabancı olarak ,full botlar emirlerle alakasız tradeler yapıyor,sahte hacim oluşturuluyor,coinmarketcapta insanları kandırıyorlar.50 tane sorun yaşıyorsunuz sonra yatırırken çekerken takas yaparken.Dikkatli olun,araştırmadan yatırmayın sakın.
1714036103
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714036103
Reply with quote  #2

1714036103
Report to moderator
1714036103
Hero Member
*

Ignore
1714036103
Reply with quote  #2

1714036103
Report to moderator
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, which will follow the rules of the network no matter what miners do. Even if every miner decided to create 1000 bitcoins per block, full nodes would stick to the rules and reject those blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714036103
Hero Member
*

Ignore
1714036103
Reply with quote  #2

1714036103
Report to moderator
1714036103
Hero Member
*

Ignore
1714036103
Reply with quote  #2

1714036103
Report to moderator
RESPECT-XxX
Full Member

Activity: 772
Merit: 135

BiTCOiN

View Profile
April 29, 2018, 07:39:15 PM

Bende denemek için üye olayım dedim.Şöyleki geçen haftadan beri en az 7-8 kere denememe rağmen üye olamadım.Şimdi basit  üyelikte bile siteye üye olamayıp içeri giremiyoruz peki üye olduktan sonra diyelim.Parayı yatırdık giriş yapacaz ve giremiyecez o dahada kötü.
Ben uzak durmaya karar verdim.Resmen 1 haftadır sinir harbi oldu enaz 3-4 tane ayrı tarayıcı denedim banamısın değil alttada örnek resim atayım.Kısaca uzak durun ben artık vazgeçtim amk. Grin Grin

https://imgur.com/a/s5ShmV4

XxX
destekvebitcoin
Copper Member
Newbie
*

Activity: 52

View Profile
April 21, 2019, 03:10:14 PM

Bende denemek için üye olayım dedim.Şöyleki geçen haftadan beri en az 7-8 kere denememe rağmen üye olamadım.Şimdi basit  üyelikte bile siteye üye olamayıp içeri giremiyoruz peki üye olduktan sonra diyelim.Parayı yatırdık giriş yapacaz ve giremiyecez o dahada kötü.
Ben uzak durmaya karar verdim.Resmen 1 haftadır sinir harbi oldu enaz 3-4 tane ayrı tarayıcı denedim banamısın değil alttada örnek resim atayım.Kısaca uzak durun ben artık vazgeçtim amk. Grin Grin

https://imgur.com/a/s5ShmV4

Bu borsa gibi Bit-z var yabancı olarak ,full botlar emirlerle alakasız tradeler yapıyor,sahte hacim oluşturuluyor,coinmarketcapta insanları kandırıyorlar.50 tane sorun yaşıyorsunuz sonra yatırırken çekerken takas yaparken.Dikkatli olun,araştırmadan yatırmayın sakın.
Adında meymenet yok  Grin Yeterince kaliteli borsamız var, O borsaya göre.
coinmarketcap hacimleri çok yüksek hatta arada türkiyenin en yüksek hacimli borsası oluyor .
ben dün 1500 tl ye eşdeğer xrp attım xlm alıp çektim. yatırma çekmeler çok hızlı ama borsanın kullanımı kötü bence. Hiç pratik değil. Bide api leri düzgün çalışmıyor sanki.  Bazı değerler hatalı geliyor sanki
Burda alım satım yapanlar daha çok yorum yazarsa daha kaliteli fikir sahibi oluruz.
Güldürme beni inanıyor musun en yüksek hacimli borsa olduklarına? Sahte hacim onlar Cheesy Merak ettim şunların hacimlerini, gerçek mi değil mi diye kontrol etmeye gittim. Biraz al-sat yapmaya çalıştım kanser oldum, anam ağladı.. Keriz arıyorlar..
coinmarketcap hacimleri çok yüksek hatta arada türkiyenin en yüksek hacimli borsası oluyor .
ben dün 1500 tl ye eşdeğer xrp attım xlm alıp çektim. yatırma çekmeler çok hızlı ama borsanın kullanımı kötü bence. Hiç pratik değil. Bide api leri düzgün çalışmıyor sanki.  Bazı değerler hatalı geliyor sanki
Burda alım satım yapanlar daha çok yorum yazarsa daha kaliteli fikir sahibi oluruz.
Tahtada hiç hareket olmamasına rağmen hacim anlamsız bir şekilse yüksek gösteriliyor, keriz arıyorlar sanırım.

Feyex örneği varken sakın derim.
Forumda insanların parası hesaplarına geçmemiş, bir şeyler olmuş. Temkinli davranmakta fayda var. Ayrıca nereden buluyorsunuz bir siteleri çok merak ediyorum. Bildiğin scam gibi görünüyor burası.
malesef kullanma gafletinde bulunduğum site.

An itibariyle 200 civarı confirmation alan btc yatırmam işlemim hesaba geçmedi. zaten işleme almaları için miktar ve txid yi elle girmenizi istiyorlar. yani muhtemelene işlemler insan kontrolu ile gerçekleşiyor, otomatik değil.

Daha önce birkaç uyguladığım ve başarılı olan süreç,3. denememde saatlerce gerçekleşmedi ben de ticket açtım yine tx id ve miktarı istediler zaten sitelerine girmiş olduğum. üstüne bir gün daha geçti ticket cevap vereilmeden kapatıldı.

üstelik tekrar btc yatırma kısmına girdiğimde btc adresimin sıfırlandığını gördüm. şuan yenisi oluştursam eski adrese gelen btcleri nasıl kurtarabileceğim hakkında bir fikrim yok.

yeni ticket açtım bakalım sorunu çözebilcek miyiz merak içindeyim. 10000 TL lik btc şuan kayıp durumda.

teknik altyapıları oturana kadar uzak durmakta fayda var.

benim magduriyetim sonunda sitelerinde şöyle bir duyuru yayınladılar.

"Blockchain ağındaki sistemsel sorunlar nedeni ile transferlerde yaşanan yoğunlukları ve transfer sürelerinin uzamasını engellemek amacıyla Bitcoin adresleriniz güncellenip, soğuk depo sistemine geçiş yapılmıştır.

Göndermiş olduğunuz Bitcoinler size özel tahsis edilmiş soğuk depolarda saklanmaktadır.

Lütfen Transfer işlemi gerçekleştirdiğiniz Bitcoinlerinizin tam miktarını ve transfer takip kodunuzu sizden istenilen alanlara doldurunuz.

Bilginize sunar, anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Saygılarımızla, Vebitcoin Ekibi."

yani bizim eski adres uçtu. transfer gerçekleşmedi. şuan ne yapabilirim bilemiyorum. Bu konularda avukat, mahkeme vs ile birşey yapılaiblir mi? Başına benzeri bir durum gelen veya yardımı olabilecek biri varsa değecekse ücreti mukabilinde destek alabilirim.

5.gün sonunda BTC leri hesabıma yatırdılar. Teknik altyapı henuz tam oturmadığı için meydana gelen bir olaya benziyor. Bir süre ekstra tedbirli olmak gerekiyor sanırım bu borsayı kullanırken.
malesef kullanma gafletinde bulunduğum site.

An itibariyle 200 civarı confirmation alan btc yatırmam işlemim hesaba geçmedi. zaten işleme almaları için miktar ve txid yi elle girmenizi istiyorlar. yani muhtemelene işlemler insan kontrolu ile gerçekleşiyor, otomatik değil.

Daha önce birkaç uyguladığım ve başarılı olan süreç,3. denememde saatlerce gerçekleşmedi ben de ticket açtım yine tx id ve miktarı istediler zaten sitelerine girmiş olduğum. üstüne bir gün daha geçti ticket cevap vereilmeden kapatıldı.

üstelik tekrar btc yatırma kısmına girdiğimde btc adresimin sıfırlandığını gördüm. şuan yenisi oluştursam eski adrese gelen btcleri nasıl kurtarabileceğim hakkında bir fikrim yok.

yeni ticket açtım bakalım sorunu çözebilcek miyiz merak içindeyim. 10000 TL lik btc şuan kayıp durumda.

teknik altyapıları oturana kadar uzak durmakta fayda var.

benim magduriyetim sonunda sitelerinde şöyle bir duyuru yayınladılar.

"Blockchain ağındaki sistemsel sorunlar nedeni ile transferlerde yaşanan yoğunlukları ve transfer sürelerinin uzamasını engellemek amacıyla Bitcoin adresleriniz güncellenip, soğuk depo sistemine geçiş yapılmıştır.

Göndermiş olduğunuz Bitcoinler size özel tahsis edilmiş soğuk depolarda saklanmaktadır.

Lütfen Transfer işlemi gerçekleştirdiğiniz Bitcoinlerinizin tam miktarını ve transfer takip kodunuzu sizden istenilen alanlara doldurunuz.

Bilginize sunar, anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Saygılarımızla, Vebitcoin Ekibi."

yani bizim eski adres uçtu. transfer gerçekleşmedi. şuan ne yapabilirim bilemiyorum. Bu konularda avukat, mahkeme vs ile birşey yapılaiblir mi? Başına benzeri bir durum gelen veya yardımı olabilecek biri varsa değecekse ücreti mukabilinde destek alabilirim.
Gece para hesaba sorunsuz geçmiş. Buna istinaden ödemelerde bir sıkıntı olduğunu söyleyemem. 7 TL masraf hariç ödemenin hesaba geçmesinde bir sıkıntı yaşamadım. Müşteri hizmetleri numarasında aramalara kimsenin cevap vermemesi, telefonda kulağıma ıslık çalan o adam.... bunlar sıkıntı.

ve en önemlisi, hacim çok düşük, emirler gerçekleşmiyor.

telde cevap vermeme tabiri caizse müşteri hiç takmama mail atarsın dönmezlerse işte dilden dile yayılır ve giren olmaz o zamanda hacim macim kalmaz.bu tip yerleri kendi başlarıan bırakıp kendinizi imha edin demek en iyisi.Smiley
Vebitcoin com borsasını kullanan var mı? Tecrübelerinizi paylaşırmısınız?

Değerli yatırımcılar; 2017 sonu 2018 basında yaşanan aksamlar sonrası vebitcoin bir çok alanda yeniliklere imza atmıştır sizlerden ricamiz son dönemde özellikle marketlerimizi kayıt olmadan bakabilir fikir edinebilirsiniz deneyimleme yapan yatirimcilarimiz soruları olur ise memnuniyet ile cevaplamak isterim
Medya alanlarında 7/24 bizlere yazabilir tüm sorularınızı sormanızı rica ederiz

https://www.sikayetvar.com/vebitcoin
https://twitter.com/vebitcoincom
t.me/vebitcoincom
Support@Vebitcoin.com
Kriptominal
Newbie
*

Activity: 11

View Profile
May 04, 2019, 12:08:51 PM

https://www.youtube.com/watch?v=KGujROMFUY0&list=UUVMBr-ni4vWsncFYmcc4exA

Site içerisindeki soruları detaylı birşekilde anlatan şirket Ceo'su
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
May 05, 2019, 04:30:23 PM

Herhangi bir borsanın rağbet görebilmesi için rakiplerinden ne gibi üstünlükleri olduğunun net bir şekilde ortaya konması gerekir. Ben henüz Vebitcoin'i hiç kullanmadım. O yüzden de olumlu-olumsuz bir yorum yapamam. Mesela Paribu'dan ne gibi üstünlükleri olduğuna dair Vebitcoin ekibinden birisi açıklama yapabilirse öğrenmiş olurum. Üstünlük yoksa da en azından Paribu ile hangi benzer özelliklerinin olduğu anlatılabilir. Referans noktası olarak en çok kullandığım borsayı almak istedim.
destekvebitcoin
Copper Member
Newbie
*

View Profile
May 05, 2019, 06:00:44 PM

Herhangi bir borsanın rağbet görebilmesi için rakiplerinden ne gibi üstünlükleri olduğunun net bir şekilde ortaya konması gerekir. Ben henüz Vebitcoin'i hiç kullanmadım. O yüzden de olumlu-olumsuz bir yorum yapamam. Mesela Paribu'dan ne gibi üstünlükleri olduğuna dair Vebitcoin ekibinden birisi açıklama yapabilirse öğrenmiş olurum. Üstünlük yoksa da en azından Paribu ile hangi benzer özelliklerinin olduğu anlatılabilir. Referans noktası olarak en çok kullandığım borsayı almak istedim

Öncelikle detaylı bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.  Forum sayfasında kısa süre önce destek vermeye başladık ; borsamız bir çok alanda yeniliklerde başlıca şu başlıklarda size bilgi verebilirim. Youtube borsamıza en çok gelen sorular için yayınladığımız video linkide bilgisi vereyim dilerseniz izleyebilirsiniz fikirlerinizi paylasirsaniz sevinirim.

Değerli yatirimcilarimiz  2107 son çeyreği ve 2018 ilk çeyreği sonrasında vebitcoin olarak tüm alanlarda yenilikler yapılmıştır. Siz değerli yatirimcilarimiza bizlere daha kolay ulaşabileceğinizi düşündüğümüz bu başlığı açıyoruz. Tüm sorularınız için bizlere yazabilir sorularınız için support@vebitcoin.com destek 7/24 alabilirsiniz. 2018 son çeyreği itibari ile geliştirdiğimiz tanimlar hakkında bilgilendirme ; 

Global Cryptocurrency pazarı, 30'dan fazla kripto para birimi ile işlem yapabilirsiniz, düşük komisyonla da işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz (sadece% 0.2). 

Neden vebitcoin? 
Trasfer işlemlerinde fee ücretleri kaldırıldı (BTC, ETH , BCH, LTC, XRP, XLM, DASH, HOT) 
Emniyet Stabilite (Lütfen inceleyiniz; https://blog.cer.live/analytical-assessments/top-100-exchanges/?utm_campaign=1007283789536559104&utm_term=2019_01_21_13_31&utm_medium=Crypto%2520Exchange%2520Ranks&utm_source=twitter&utm_content=103293670
Çok katmanlı ve çok-küme sistemi mimarisi  aynı anda birden fazla marketle eşleştirilebilme imkanı 
Yüksek Performanslı – Stop loss –Emir tipleri Marketleri kayıt işlemi yapmadan inceleyebilme 
gelişmiş altyapı ve yazılım optimizasyonu ile maksimum performans. 450,000 TPS. (aynı anda verilebilen emir süresi 1 dk )  
Yüksek Likidite – Grafik uygulaması  (son 24 saat ve detaylı Grafik uygulaması)
Bol kaynaklar ve ortaklar (Bitgo Türkiye partner ortağı uluslar arası örnekleme Bitstamp, Upbit,Gemini) aynı platformu kullanıyor 
Tüm cihazlar ile uyumludur  Web, Android, iOS 
Tüm kripto para işlemleriniz Sigorta kapmasında olan ilk ve tek Türk borsası Lütfen inceleyiniz; https://koinbulteni.com/mike-novogratz-destekli-bitgo-100-milyon-dolarlik-kripto-para-sigortasi-sunuyor-38580.html
Başta özellikle Türkiye , İran, Irak, Azerbeycan, Rusya olmak üzere 22 ülkeye hizmet alabilme imkanı uluslararası sms hizmeti 
Çok Dilde Destek Birden fazla dilde mevcuttur (Türkçe, İngilizce, Rusça)
Çoklu Para Desteği  BTC, TRY, TUSD
2018 3. Çeyreği itibari ile En yüksek verimlilik sağlayan borsa (Lütfen inceleyiniz https://www.sikayetvar.com/vebitcoin ) 
www.vebitcoin.com 
Sosyal medya 
Twitter: twitter.com/vebitcoincom
Telegram: @vebitcoincom
Youtube kanalımız;
https://www.youtube.com/watch?v=KGujROMFUY0&list=UUVMBr-ni4vWsncFYmcc4exA
motors
Sr. Member

Activity: 459
Merit: 258

🌟 Blockchain Expert, Miner.

View Profile
May 05, 2019, 07:57:43 PM

bi ara sahte hacimle coin market capte üst sıralara çıkan borsa değil miydi bu? olm Allah aşkına şu tasarımı düzeltin, ben olsam utanırım şu tasarımla, şunumuz var bunumuz var demeye Cheesy Kelin ilacı olsa başına sürer diye bir söz var Smiley Adam akıllı yazılım bilginiz olsa zaten düzgün bir siteniz olur

One day, all people will use crypto money instead of paper money.
destekvebitcoin
Copper Member
Newbie
*

View Profile
May 05, 2019, 10:11:28 PM

bi ara sahte hacimle coin market capte üst sıralara çıkan borsa değil miydi bu? olm Allah aşkına şu tasarımı düzeltin, ben olsam utanırım şu tasarımla, şunumuz var bunumuz var demeye Cheesy Kelin ilacı olsa başına sürer diye bir söz var Smiley Adam akıllı yazılım bilginiz olsa zaten düzgün bir siteniz olur
Merhaba değerli sözleriniz den anladığımız oldukça başarılısınız sanırım yazılım sektöründe; değerli sözlerinizi  başarılı oldugunuz projelerden yazabilirseniz incelemek isteriz. Sizin gibi değerli yazılımcıdan fikir almak isteriz. Lütfen support@vebitcoin.com fikirlerinizi paylasirsaniz mutlu oluruz.
motors
Sr. Member

Activity: 459
Merit: 258

🌟 Blockchain Expert, Miner.

View Profile
May 06, 2019, 06:53:47 AM

Merhaba değerli sözleriniz den anladığımız oldukça başarılısınız sanırım yazılım sektöründe; değerli sözlerinizi  başarılı oldugunuz projelerden yazabilirseniz incelemek isteriz. Sizin gibi değerli yazılımcıdan fikir almak isteriz. Lütfen support@vebitcoin.com fikirlerinizi paylasirsaniz mutlu oluruz.
Ne kadar iş bilmez insanların kurduğu bir borsa olduğunuzu tekrar ortaya koydunuz ne yazık ki. Bir ergen genç gibi cevap verdiniz. "Çok biliyorsan söyle de yapalım" diyorsunuz. Mesela Paribu, BTCTurk bu şekilde cevap vermezdi. Kafa yapısı olarak ne kadar sığ olduğunuzu ve onlardan ne kadar geride olduğunuzu ispatladınız bize.

Paribu veya BTCTurk'un cevabı net olarak "Merhaba, talebiniz, yazılım ekibimize iletilmiştir. Geribildiriminiz için teşekkür ederiz." olurdu. Siz ise esnaf ağzıyla iş yürütüyorsunuz.

Paribu ve BTCTurk yalnızca yazılımından kazanmıyor, aynı zamanda ne olursa olsun müşterilerine gülümsemelerinden de kazanıyorlar.

Bir söz vardır; "Kural 1: müşteri herzaman haklıdır, Kural 2: müşterinin haksız olduğu durumlarda ise birinci kural geçerlidir" diye.

Ben burada bir müşteri olarak gözlemlerimi yansıtıyorum siz ise kendini beğenmiş tavırlarla cevap veriyorsunuz. Ne kadar sığ olduğunuzu kanıtlıyorsunuz.

Geçmişteki hatalarından ders almamış ve üstüne üstlük insanlara, özellikle müşteri potansiyeli olan insanlara bu şekilde cevap veriyorsunuz.

Çok mu güzel tasarımınız var? Benden fikir almanıza mı gerek var? Bakın işte Binance orada, Paribu orada, BTCTurk orada! Sizin derdiniz hizmet vermek değil, para kazanmaya çalışmak.

Şimdi bunu size yazarken kaybettiğim zamanı düşünüyorum ve diyorum ki kendi kendime "bunlar bundan da ders çıkarmazlar, üstüne üstlük zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışırlar."

Müşteri tabiri caizse anana sövse yüzündeki gülümseme düşmeyecek. O zaman karşıdaki utanır ve senden özür diler.

One day, all people will use crypto money instead of paper money.
destekvebitcoin
Copper Member
Newbie
*

View Profile
May 06, 2019, 09:19:15 AM

Merhaba değerli sözleriniz den anladığımız oldukça başarılısınız sanırım yazılım sektöründe; değerli sözlerinizi  başarılı oldugunuz projelerden yazabilirseniz incelemek isteriz. Sizin gibi değerli yazılımcıdan fikir almak isteriz. Lütfen support@vebitcoin.com fikirlerinizi paylasirsaniz mutlu oluruz.
Ne kadar iş bilmez insanların kurduğu bir borsa olduğunuzu tekrar ortaya koydunuz ne yazık ki. Bir ergen genç gibi cevap verdiniz. "Çok biliyorsan söyle de yapalım" diyorsunuz. Mesela Paribu, BTCTurk bu şekilde cevap vermezdi. Kafa yapısı olarak ne kadar sığ olduğunuzu ve onlardan ne kadar geride olduğunuzu ispatladınız bize.

Paribu veya BTCTurk'un cevabı net olarak "Merhaba, talebiniz, yazılım ekibimize iletilmiştir. Geribildiriminiz için teşekkür ederiz." olurdu. Siz ise esnaf ağzıyla iş yürütüyorsunuz.

Paribu ve BTCTurk yalnızca yazılımından kazanmıyor, aynı zamanda ne olursa olsun müşterilerine gülümsemelerinden de kazanıyorlar.

Bir söz vardır; "Kural 1: müşteri herzaman haklıdır, Kural 2: müşterinin haksız olduğu durumlarda ise birinci kural geçerlidir" diye.

Ben burada bir müşteri olarak gözlemlerimi yansıtıyorum siz ise kendini beğenmiş tavırlarla cevap veriyorsunuz. Ne kadar sığ olduğunuzu kanıtlıyorsunuz.

Geçmişteki hatalarından ders almamış ve üstüne üstlük insanlara, özellikle müşteri potansiyeli olan insanlara bu şekilde cevap veriyorsunuz.

Çok mu güzel tasarımınız var? Benden fikir almanıza mı gerek var? Bakın işte Binance orada, Paribu orada, BTCTurk orada! Sizin derdiniz hizmet vermek değil, para kazanmaya çalışmak.

Şimdi bunu size yazarken kaybettiğim zamanı düşünüyorum ve diyorum ki kendi kendime "bunlar bundan da ders çıkarmazlar, üstüne üstlük zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışırlar."

Müşteri tabiri caizse anana sövse yüzündeki gülümseme düşmeyecek. O zaman karşıdaki utanır ve senden özür diler.

Sözlerimizin yanlış anladığınızı düşünüyorum; kısa süre önce destek verdiğimiz bu forumda en iyi şekilde ifade edebilmek amacındayız. Tasarım ile ilgili şikayet daha önce oluşmadı deneyiminiz olduğunu  yazdıklarinizdan  yola çıkarak hareket ettim. Sanırım ifademizi yanlış anladiniz. Düşünce yapınızı değiştirmek amacımız öncelikle bunu belirteyim . Sorunuza gelince sizden ricamiz müsaitseniz destek uzmanlarımız iletişime geçebilir değilseniz sizden ricam borsa olarak tasarımda beğenmediğiniz bölümleri Support@Vebitcoin.com bilgi aktarabilirseniz değerli zamaninizdan bizim için önerileriniz çok önemli olacaktir.
Kriptominal
Newbie
*

Activity: 11

View Profile
May 06, 2019, 10:07:27 AM

Sözlerimizin yanlış anladığınızı düşünüyorum; kısa süre önce destek verdiğimiz bu forumda en iyi şekilde ifade edebilmek amacındayız. Tasarım ile ilgili şikayet daha önce oluşmadı deneyiminiz olduğunu  yazdıklarinizdan  yola çıkarak hareket ettim. Sanırım ifademizi yanlış anladiniz. Düşünce yapınızı değiştirmek amacımız öncelikle bunu belirteyim . Sorunuza gelince sizden ricamiz müsaitseniz destek uzmanlarımız iletişime geçebilir değilseniz sizden ricam borsa olarak tasarımda beğenmediğiniz bölümleri Support@Vebitcoin.com bilgi aktarabilirseniz değerli zamaninizdan bizim için önerileriniz çok önemli olacaktir.
Hocam biz yatırımcılar bazen egolu olabiliriz. Burada iyi niyetle çabanızı görebiliyoruz. Tasarım olarak grafiğiniz değişimi gerekiyor birde derinlik tablosuda o bölümde grafiği küçültüp koyabilirseniz tasarım olarak fonlar bölümünü geliştirebilirseniz güzel olur. yazılımsal olarak bir yazılımcı olarak borsanızı Kullanmadan önce ekibimizle yaptığımız saldırılarda  şu an tr en iyi alt yapıya sahip gerekli güvenlik saldırılarında aksamadınız  tasarım olarak mobil kullanımı çok iyi ancak bizler anlık al sat yapan treder için  göz yoran bölümleri var mailinize  eksiklerinizi aktarıyorum
destekvebitcoin
Copper Member
Newbie
*

View Profile
May 07, 2019, 11:06:38 AM

Hocam biz yatırımcılar bazen egolu olabiliriz. Burada iyi niyetle çabanızı görebiliyoruz. Tasarım olarak grafiğiniz değişimi gerekiyor birde derinlik tablosuda o bölümde grafiği küçültüp koyabilirseniz tasarım olarak fonlar bölümünü geliştirebilirseniz güzel olur. yazılımsal olarak bir yazılımcı olarak borsanızı Kullanmadan önce ekibimizle yaptığımız saldırılarda  şu an tr en iyi alt yapıya sahip gerekli güvenlik saldırılarında aksamadınız  tasarım olarak mobil kullanımı çok iyi ancak bizler anlık al sat yapan treder için  göz yoran bölümleri var mailinize  eksiklerinizi aktarıyorum

Web kullanımda söylediğiniz göz yorma konusu ekibimiz gerekli çalışmayı yapmaktadır. Grafik uygulamasında talebinizi yazılım ekibimize bildiriyorum. Elbette amacımız yatırımcıların kullanım kolaylığını sağlayabilmek güvenlik uygulamamız için teşekkür ederim. Yenilikler ve görsel olarak aldığımız geri bildirimlerimiz var bu konuda gerekli çalışmaları  düzenli olarak bildirimde bulunulacaktır.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: