Bitcoin Forum
April 25, 2024, 12:06:51 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: CoinBase CEO'su: Ethereum Bitcoin'den Çok Daha İyi - Peki Sizce?  (Read 846 times)
kriptokoin (OP)
Member
**

Activity: 158
Merit: 11

UCY

View Profile
November 23, 2017, 11:28:34 PM

Fortune'un 40 yaş altındaki en etkili insanlar listesinde 10. sıraya aldığı CoinBase CEO'su Armstrong'a göre Ethereum, Bitcoin'e göre çok daha avantajlı ve kullanışı;

Bitcoin’in çıkış amacının herkese açık, hızlı ve ucuz bir uluslararası ödeme sistemi yaratmak olduğunu hatırlatan Armstrong kripto koinin bundan ziyade tıpkı altın gibi bir değer deposu olarak kullanılmaya başladığına dikkat çekiyor.

Peki Neden Ethereum?

Ethereum ölçeklenebilirlik konusunda pek çok avantaj sağlıyor. Transfer işlemleri Bitcoin’e göre daha ucuz hem de aynı süre içerisinde Bitcoin’in gerçekleştirdiği işlem sayısının iki katı kadar işlem gerçekleştirebiliyor. Armstrong aynı zamanda madencilik sisteminin bu teknolojiden elenmesi gerektiğini ve gereksiz enerji-zaman harcamalarından kurtulunması gerektiğini düşünüyor. Ethereum da yakın zaman içerisinde Proof of Work yerine Prof of Stake’e geçerek bu açıdan da Armstrong için önemli bir adım atmış olacak. Bitcoin hakkındaki hayal kırklığı yaşamasının ötesinde ise Armstrong Bitcoin’in fiyatının on sene içerisinde 100.000 dolar seviyesinde dengeleneceğini düşünüyor. Bitcoin kusurlarına rağmen halen inanılmaz bir potansiyel vadediyor.

https://kriptokoin.in/coinbase-ceosu-ethereum-bitcoinden-cok-daha-iyi/

Siz ne düşünüyorsunuz uzun vadede Ethereum Bitcoin'i market hacmi olarak geride bırakabilir mi? Ya da Bitcoin'den daha popüler bir hale gelebilir mi?

1714046811
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714046811
Reply with quote  #2

1714046811
Report to moderator
1714046811
Hero Member
*

Ignore
1714046811
Reply with quote  #2

1714046811
Report to moderator
"If you don't want people to know you're a scumbag then don't be a scumbag." -- margaritahuyan
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714046811
Hero Member
*

Ignore
1714046811
Reply with quote  #2

1714046811
Report to moderator
1714046811
Hero Member
*

Ignore
1714046811
Reply with quote  #2

1714046811
Report to moderator
CoinKolik
Hero Member

Activity: 736
Merit: 504

View Profile
November 23, 2017, 11:43:56 PM

Bitcoin'in ilk olması nedeniyle bu piyasada saygınlığı var fakat bir sonraki hedefe ulaşabilmesi için geliştirilmesi ve günlük hayatta kullanıma uygun bir şekilde dizayn edilmesi gerekiyor.
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
November 23, 2017, 11:51:44 PM

Ethereumun Bitcoine kıyasla daha kullanışlı ve hızlı olduğu bir gerçek.Bitcoin elbette değerinden kaybetmeyecektir fakat Ethereumun önümüzdeki yıllarda en az Bitcoin kadar yaygın olması muhtemel ve yolun başında olmasına rağmen yerini sağlamlaştırdı.Bitcoinin fiyatının çok yükselmesi bencede insanları farklı coinlere yönlendirecektir.Ethereumda bunların başında geliyor.
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
November 23, 2017, 11:59:34 PM

bitcoinin marka değerinden başka bir şeyi kalmadı bayrağı ethereum devralmalı btc update yapmaya gitse ekonimisi sallantıya giriyor
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
November 24, 2017, 12:25:56 AM

Bitcoin bu işin çıkış noktası, zirvesi. Bitcoin'i tahtından etmek imkansız gibi.
Ama Ethereum'da alt coinlere sağladığı imkanlarla piyasada vazgeçilmez bir yer edindi.
Ethereum Bitcoin'den örnekle yola çıksa da, artık Bitcoin'in Ethereum'dan alması gereken örnekler var.
BitSharke135
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 252

View Profile
November 24, 2017, 01:58:49 AM

Piyasada ağzı olan konuşmaya başladı, ortadaki para çok olduğundan dolayı birçok insanın ağzı sulanıyor ama bir gerçek varki Ethereum gerçekten Bitcoin'den on kat daha günlük hayatta kullanıma uygun ve transfer ücretleri Bitcoin'e göre ucuz.
Mimar
Sr. Member

Activity: 288
Merit: 250

View Profile
November 24, 2017, 02:34:47 AM

bencede öyle Grin bitcoin fork yapılıp yeni coin basmaktan başka bir işe yaramıyor.
ethereumda sadece classic üretildi ve başkada yapılmayacak gibi.
eth daha iyi,teknolojisi daha geçerli.
bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 251

View Profile
November 24, 2017, 02:59:38 AM

Ethereum'da tokeni gönderdiğim anda karşı tarafa iletiliyorya hastasıyım gerçekten uzun süredir Bitcoin kullanmıyorum.
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
November 24, 2017, 07:07:30 AM

Bitcoin transfer işlem hacmi Ethereum'da yok
Ethereum'da, Bitcoin kadar işlem hacmi olsaydı belki Bitcoin'deki aynı sorunlar yaşanabilirdi.
Bitcoin yenilmez, bileği bükülmez bir coin değil.

Bir vakit sonra Ethereum veya farklı bir coin mi olur bilemem fakat Bitcoin kadar hatta daha iyi potansiyeli olan coin mutlaka piyasaya çıkacaktır.

Ethereum, Bitcoin kadar desteklenmiyor. Ama yıldızının daha fazla parlayacağına eminim.
Şu an için Bitcoin, Ethereum'dan daha iyi bence sırf işlemler daha yavaş ilerliyor demekle olmaz.
Onu illaki düzeltecekler.

elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
November 24, 2017, 07:38:16 AM

Bitcoin yaşlı bir dev artık gençlerin önünü açması gerekiyor fakat ethereumun 1-2 sene daha bitcoini market cap olarak geçebileceğini sanmıyorum
dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
November 24, 2017, 08:28:23 AM

bende öyle bekliyorum 2018 yılı tether ve assetlerinin patlama zamanı alacak ama assetlerinden bu yıl içerisinde projelerini tamamlayarak çalışır duruma gelicek olanlar yani yol haritalarına sadık kalanlar patlacak yol haritalarını yapamayanların durumları sakat olabilir
Crytocoin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 281

View Profile
November 24, 2017, 09:04:21 AM

https://shiftdelete.net/ethereum-zincirlerini-kirdi

Bu tarz haberler arttığı sürece piyasaya yeni giren yatırımcıların ETH daha fazla dikkatini çekecektir.
J.Moriarty
Full Member

Activity: 219
Merit: 109

View Profile
November 24, 2017, 09:53:59 AM

Ethereum'da tokeni gönderdiğim anda karşı tarafa iletiliyorya hastasıyım gerçekten uzun süredir Bitcoin kullanmıyorum.

Anlık derken gerçek anlamında mı kullandınız, yoksa btc e kıyasla çok hızlı vurgusu mu yaptınız ?

Myetherwallettan yolladım borsadaki hesabıma, 10-15 dakikadır bekliyorum, mesajınızı görünce dikkatimi çekti. Pending depositte bekliyor bir süredir.

“He is the Napoleon of crime, Watson. He is the organizer of half that is evil and of nearly all that is undetected in this great city, He is a genius, a philosopher, an abstract thinker. He has a brain of the first order. He sits motionless, like a spider in the center of its web, but that web has a thousand radiations, and he knows well every quiver of each of them. He does little himself. He only plans.”
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
November 24, 2017, 10:56:58 AM

Ethereum’un da çok iyi bir gelecek vaat ettiği ve birçok artıları olduğu özellikle son yarı yılda herkesçe kabul edilen bir gerçek. Bence yolu açık olsun.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
November 24, 2017, 11:06:59 AM

yavas yavas hızlanmaya basladı suan 420 dolar kusur 1 2 ay ıcerısınde 600 doları rahat asar dıyorum
TURCAN
Full Member

Activity: 230
Merit: 100

View Profile
November 24, 2017, 11:24:38 AM

Bitcoin bu olayın çıkış sebebi o yüzden ethereum bitcoinin hep altında kalacaktır..fiyat olarakta hacim olarakta bitcoini geçmesi imkansız..
labouroflove
Newbie
*

Activity: 65
Merit: 0

View Profile
November 24, 2017, 11:49:02 AM

adam eth ve btc konusunda tam benim düşündüklerimi söylemiş. bana kalırsa bu ikili baba ve oğul gibiler, btc yaşlı ve tecrübeli eth genç dinamik ve yenilikçi.
pleght
Full Member

Activity: 252

View Profile
November 24, 2017, 01:23:43 PM

Kullanışlılık açısından bence de kesinlikle ethereum bitcoinden daha iyi bunun da nedeni bitcoinin ethereuma göre çok yavaş kalması.

PokerStein1
Full Member

Activity: 392

View Profile
November 24, 2017, 10:27:25 PM

Ethereum ile tanıştığımdan beri aynı düşüncedeyim. En son güncellemeden sonra transfer hızları gözle görülür derecede arttı. Hele birde pos sisteme geçtiklerinde Ethereum önünde çok zor durulur bana kalırsa.

Legar
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
November 25, 2017, 04:08:38 PM

Webrazzi şöyle bir haberde "Ether 460 doları geçerek rekor kırdı, yatırımcılar 1 ay içerisinde yüzde 25 artış daha bekliyorlar" başlığını attı. Aranıza yeni katıldım ve yatırım için BTC mi yoksa ETH üzerine mi yoğunlaşsam bilemedim. Fikirlerinizi bekliyorum.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: